bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


"A" ФГ 2014/15

| Регламент | Отбори | Публика | Наказания и контузии |

                           I кръг

19 юли 2014, събота, 18:30 ч:
Славия 1913 (София) - Марек 2010 (Дупница)                4:1 (3:0)  stats
  [1:0 Карлос Фонсека 1', 2:0 Мишел 15'-д, 3:0 Станислав Генчев 38',
   3:1 Петър Тончев 54', 4:1 Вилян Бижев 90'+4'], ~ 480 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Лудогорец 1945 (Разград)         1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Дончо Атанасов 42'], ~ 6 000 зрители
19 юли 2014, събота, 19:30 ч:
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 1:1 (0:0)  /пряко по TV7/  stats
  [0:1 Благой Наков 76', 1:1 Валери Домовчийски 81'], ~ 2 400 зрители
20 юли 2014, неделя, 18:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)                       1:0 (1:0) *
  [1:0 Хамза Юнес 15'-д]
  [чк: Даниел Гаджев (Л) 89']
* - при закрити врати заради наказание след инциденти по време на финала за Купата на България в предходния сезон.
20 юли 2014, неделя, 19:30 ч:
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             0:1 (0:0)  /пряко по TV7/  stats
  [0:1 Маркиньош 67'], ~ 3 030 зрители
20 юли 2014, неделя, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 1:1 (0:0)
  [0:1 Стенио 56', 1:1 Стефан Станчев 60'-аг]

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Славия 1913 (София)                 1    1   0   0    4:1     3
 2. Ботев (Пловдив)                     1    1   0   0    1:0     3
  . Хасково 2009 (Хасково)              1    1   0   0    1:0     3 [+]
  . ЦСКА (София)                        1    1   0   0    1:0     3
 5. Берое (Стара Загора)                1    0   1   0    1:1     1
  . Левски (София)                      1    0   1   0    1:1     1
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
  . Локомотив 1926 (Пловдив)            1    0   1   0    1:1     1
  . Черно море (Варна)                  1    0   1   0    1:1     1
 9. Литекс (Ловеч)                      1    0   0   1    0:1     0
  . Локомотив (София)                   1    0   0   1    0:1     0
  . Лудогорец 1945 (Разград)            1    0   0   1    0:1     0
12. Марек 2010 (Дупница)                1    0   0   1    1:4     0 [+]

Бележки
  - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортен комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив.

                           II кръг

26 юли 2014, събота, 18:30 ч:
Марек 2010 (Дупница) - Хасково 2009 (Хасково)              -
26 юли 2014, събота, 18:45 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)              -  /пряко по TV7/
26 юли 2014, събота, 20:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)             -
27 юли 2014, неделя, 18:30 ч:
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                         -
27 юли 2014, неделя, 20:00 ч:
ЦСКА (София) - Левски (София)                              -  /пряко по TV7/
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                     -

                           III кръг

2 август 2014, събота, 18:00 ч:
Хасково 2009 (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив)          -
2 август 2014, събота, 20:00 ч:
Левски (София) - Локомотив (София)                         -  /пряко по TV7/
Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 2010 (Дупница)            -
3 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                       -
* - при закрити врати.
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                         -
3 август 2014, неделя, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                      -  /пряко по TV7/

                           IV кръг

9 август 2014, събота, 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Марек 2010 (Дупница)                  -
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)                    -
9 август 2014, събота, 20:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)        -  /пряко по TV7/
10 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                           -
* - при закрити врати.
10 август 2014, неделя, 20:00 ч:
ЦСКА (София) - Хасково 2009 (Хасково)                      -
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                      -  /пряко по TV7/

                           V кръг

15 август 2014, петък, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                        -
16 август 2014, събота, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                 -
16 август 2014, събота, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                    -  /пряко по TV7/
17 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Хасково 2009 (Хасково) - Локомотив (София)                 -
Марек 2010 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив)            -
17 август 2014, неделя, 20:00 ч:
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                           -  /пряко по TV7/

                           VI кръг

Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              -
ЦСКА (София) - Марек 2010 (Дупница)                        -
Локомотив (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               -
Берое (Стара Загора) - Хасково 2009 (Хасково)              -
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      -
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                            -

                           VII кръг

Левски (София) - Черно море (Варна)
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)
Хасково 2009 (Хасково) - Ботев (Пловдив)
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)
Марек 2010 (Дупница) - Локомотив (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)

                           VIII кръг

Черно море (Варна) - ЦСКА (София)
Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Марек 2010 (Дупница)
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)
Литекс (Ловеч) - Хасково 2009 (Хасково)
Левски (София) - Славия 1913 (София)

                           IX кръг

Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)
Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)
Марек 2010 (Дупница) - Ботев (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
ЦСКА (София) - Локомотив (София)

                           X кръг

Черно море (Варна) - Локомотив (София)
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Марек 2010 (Дупница)
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Славия 1913 (София) - Хасково 2009 (Хасково)

                           XI кръг

Хасково 2009 (Хасково) - Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)
Марек 2010 (Дупница) - Левски (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)

                           XII кръг

Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)
Марек 2010 (Дупница) - Славия 1913 (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Хасково 2009 (Хасково)

                           XIII кръг

Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)
Хасково 2009 (Хасково) - Марек 2010 (Дупница)
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски (София) - ЦСКА (София)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

                           XIV кръг

Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)
Локомотив (София) - Левски (София)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хасково 2009 (Хасково)
Марек 2010 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград)

                           XV кръг

Марек 2010 (Дупница) - Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Хасково 2009 (Хасково) - ЦСКА (София)
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)
Левски (София) - Берое (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)

                           XVI кръг

Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)
Ботев (Пловдив) - Левски (София)
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)
Локомотив (София) - Хасково 2009 (Хасково)
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 2010 (Дупница)

                           XVII кръг

Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)
Марек 2010 (Дупница) - ЦСКА (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (София)
Хасково 2009 (Хасково) - Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)
Левски (София) - Литекс (Ловеч)

                           XVIII кръг

Черно море (Варна) - Левски (София)
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)
Ботев (Пловдив) - Хасково 2009 (Хасково)
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив (София) - Марек 2010 (Дупница)
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

                           XIX кръг

ЦСКА (София) - Черно море (Варна)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София)
Марек 2010 (Дупница) - Берое (Стара Загора)
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)
Хасково 2009 (Хасково) - Литекс (Ловеч)
Славия 1913 (София) - Левски (София)

                           XX кръг

Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)
Левски (София) - Хасково 2009 (Хасково)
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)
Ботев (Пловдив) - Марек 2010 (Дупница)
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)

                           XXI кръг

Локомотив (София) - Черно море (Варна)
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)
Марек 2010 (Дупница) - Литекс (Ловеч)
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)
Хасково 2009 (Хасково) - Славия 1913 (София)

                           XXII кръг

Черно море (Варна) - Хасково 2009 (Хасково)
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Левски (София) - Марек 2010 (Дупница)
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com