bul-foot | Начало | "А" ФГ | "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ | Купа на България | Архив |


"A" ФГ 2014/15


"A" ФГ - Първи етап 2014/15

| Регламент | Отбори | Публика | Наказания и контузии |

Кръгове: | 01 | 02 | 03 | 04 | 05 | 06 | 07 | 08 | 09 | 10 | 11 |
         | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 |

                           V кръг

15 август 2014, петък, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       3:0 (1:0)  stats
  [2:0 Уилмар Хил 33',80'; 3:0 Пламен Гълъбов 84']
  [чк: Слави Сталев (Чм) 82'], ~ 450 зрители
16 август 2014, събота, 18:00 ч:
Славия 1913 (София) - Берое (Стара Загора)                0:2 (0:2)  stats
  [0:1 Салим Керкар 19', 0:2 Венцислав Христов 43'], ~ 380 зрители
16 август 2014, събота, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - ЦСКА (София)                   2:0 (1:0)  /пряко по Диема/  stats
  [1:0 Вирхил Мисиджан 30', 2:0 Хамза Юнес 51'], ~ 5 470 зрители
17 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Хасково 2009 (Хасково) - Локомотив (София)                0:0  stats
   ~ 2 250 зрители
Марек 2010 (Дупница) - Локомотив 1926 (Пловдив)           0:0  stats
   ~ 2 280 зрители
17 август 2014, неделя, 20:00 ч:
Левски (София) - Ботев (Пловдив)                          2:1 (0:1)  /пряко по Диема/  stats
  [0:1 Цветелин Чунчуков 18', 1:1 Владимир Гаджев 50', 2:1 Луис Педро 90'+3'], при закрити врати

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Лудогорец 1945 (Разград)            5    3   1   1    9:2    10     [1 0 0  2:0  3]
 2. ЦСКА (София)                        5    3   1   1    9:4    10     [0 0 1  0:2  0]
 3. Ботев (Пловдив)                     5    2   2   1    8:7     8     [0 1 0  1:1  1, 1 гол на чужд терен]
 4. Берое (Стара Загора)                5    2   2   1    7:5     8     [0 1 0  1:1  1, 0 гола на чужд терен]
 5. Локомотив (София)                   5    2   1   2    3:2     7     [1 0 1  2:1  3]
 6. Левски (София)                      5    2   1   2    5:6     7     [1 0 1  1:0  3]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 7. Марек 2010 (Дупница)                5    2   1   2    4:8     7 [+] [0 0 0  0:0  0]
 8. Литекс (Ловеч)                      5    2   1   2    8:7     7     [0 0 1  0:2  0]
 9. Локомотив 1926 (Пловдив)            5    1   3   1    5:7     6
10. Славия 1913 (София)                 5    1   2   2    7:7     5
11. Хасково 2009 (Хасково)              5    1   1   3    3:8     4 [+]
12. Черно море (Варна)                  5    0   2   3    2:7     2

Бележки
  - Ботев (Пловдив) играе домакинските си мачове на спортен комплекс "Ботев 1912" в кв.Коматево, Пловдив.

Голмайстори
 3 - Мишел                  - Славия 1913 (София)
   - Жуниньо Кишада         - Лудогорец 1945 (Разград)
   - Серджиу Буш            - ЦСКА (София)
   - Уилмар Хил             - Литекс (Ловеч)
   - Вирхил Мисиджан        - Лудогорец 1945 (Разград)
   - Хамза Юнес             - Лудогорец 1945 (Разград)  /вкл. 2 гола за Ботев (Пловдив)/
 2 - Дончо Атанасов         - Хасково 2009 (Хасково)
   - Благой Наков           - Локомотив 1926 (Пловдив)
   - Стенио                 - Черно море (Варна)
   - Иван Цветков           - Ботев (Пловдив)
   - Жуниор Мапуку          - Берое (Стара Загора)
   - Валери Домовчийски     - Левски (София)
   - Салим Керкар           - Берое (Стара Загора)

Асистенции
 3 - Антон Карачанаков      - ЦСКА (София)
   - Армандо Ваюши          - Литекс (Ловеч)
 2 - Фернандо Силва         - Славия 1913 (София)
   - Цветелин Чунчуков      - Ботев (Пловдив)
   - Анисе Андрианантенайна - Лудогороец 1945 (Разград)
   - Апостол Попов          - ЦСКА (София)

Голове от пряк свободен удар
 1 - Милен Василев          - Марек 2010 (Дупница)
   - Антон Карачанаков      - ЦСКА (София)
   - Мартин Камбуров        - Локомотив 1926 (Пловдив)

                           I кръг

19 юли 2014, събота, 18:30 ч:
Славия 1913 (София) - Марек 2010 (Дупница)                4:1 (3:0)  stats
  [1:0 Карлос Фонсека 1', 2:0 Мишел 15'-д, 3:0 Станислав Генчев 38',
   3:1 Петър Тончев 54', 4:1 Вилян Бижев 90'+4'], ~ 480 зрители
Хасково 2009 (Хасково) - Лудогорец 1945 (Разград)         1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Дончо Атанасов 42'], ~ 6 000 зрители
19 юли 2014, събота, 19:30 ч:
Левски (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)                 1:1 (0:0)  /пряко по TV7/  stats
  [0:1 Благой Наков 76', 1:1 Валери Домовчийски 81'], ~ 2 400 зрители
20 юли 2014, неделя, 18:30 ч:
Ботев (Пловдив) - Локомотив (София)                       1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Хамза Юнес 15'-д]
  [чк: Даниел Гаджев (Л) 89'], при закрити врати
20 юли 2014, неделя, 19:30 ч:
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             0:1 (0:0)  /пряко по TV7/  stats
  [0:1 Маркиньош 67'], ~ 3 030 зрители
20 юли 2014, неделя, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Черно море (Варна)                 1:1 (0:0)  stats
  [0:1 Стенио 56', 1:1 Стефан Станчев 60'-аг], ~ 5 300 зрители

                           II кръг

26 юли 2014, събота, 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Лудогорец 1945 (Разград)             0:0  /пряко по TV7/  stats
   ~ 3 790 зрители
26 юли 2014, събота, 18:30 ч:
Марек 2010 (Дупница) - Хасково 2009 (Хасково)             2:1 (1:0)  stats
  [1:0 Милен Василев 17', 2:0 Крум Бибишков 75'-д, 2:1 Дончо Атанасов 83']
  [чк: Владислав Узунов (Х) 59'], ~ 2 500 зрители
26 юли 2014, събота, 20:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            1:1 (1:0)  stats
  [1:0 Дани Кики 30', 1:1 Мишел 51'], ~ 4 100 зрители
27 юли 2014, неделя, 19:30 ч:
в София, Национален стадион "Васил Левски":
ЦСКА (София) - Левски (София)                             2:0 (0:0)  /пряко по TV7/  stats
  [1:0 Антон Карачанаков 47', 2:0 Серджиу Буш 55']
  [чк: Маркиньош (ЦСКА) 63', Стойчо Младенов (тр) (ЦСКА) 64', Луис Педро (Л) 83'], ~ 11 420 зрители
27 юли 2014, неделя, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Ботев (Пловдив)                    1:1 (1:0)  stats
  [1:0 Елиаш 30', 1:1 Иван Цветков 90'+3'], ~ 7 330 зрители
28 юли 2014, понеделник, 18:30 ч:
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                        2:0 (1:0)  stats
  [1:0 Николай Бодуров 24'-аг, 2:0 Даниел Генов 79'], ~ 720 зрители

                           III кръг

2 август 2014, събота, 18:00 ч:
Хасково 2009 (Хасково) - Локомотив 1926 (Пловдив)         1:2 (0:1)  stats
  [0:1 Мартин Камбуров 22', 0:2 Благой Наков 57', 1:2 Деян Лозев 66'], ~ 4 650 зрители
2 август 2014, събота, 20:00 ч:
Левски (София) - Локомотив (София)                        1:0 (0:0)  /пряко по TV7/  stats
  [1:0 Роман Прохазка 51'], ~ 1 130 зрители
Лудогорец 1945 (Разград) - Марек 2010 (Дупница)           3:0 (1:0)  stats
  [1:0 Милен Лахчев 13'-аг, 2:0 Вирхил Мисиджан 51', 3:0 Жуниньо Кишада 85'], ~ 1 980 зрители
3 август 2014, неделя, 18:00 ч:
Ботев (Пловдив) - Черно море (Варна)                      2:1 (1:1)  stats
  [1:0 Томаш Ирсак 18', 1:1 Стенио 44', 2:1 Хамза Юнес 84'], при закрити врати
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        2:2 (1:1)  stats
  [0:1 Серджиу Буш 9', 1:1 Мичел Бургзорг 42', 1:2 Александър Тунчев 55',
   2:2 Мишел 62'], ~ 3 630 зрители
3 август 2014, неделя, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Берое (Стара Загора)                     2:1 (0:1)  /пряко по TV7/  stats
  [0:1 Салим Керкар 7', 1:1 Милчо Ангелов 79', 2:1 Илия Миланов 90'+4']
  [ид: Уилмар Хил (Л) 56']
  [чк: Иван Караджов (вр) (Б) 90'+5'], ~ 520 зрители

                           IV кръг

9 август 2014, събота, 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Марек 2010 (Дупница)                 0:1 (0:1)  stats
  [0:1 Димитър Петков 4']
  [нбс: Стенио (Чм) 90'+3'], ~ 800 зрители
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)                   1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Иво Иванов 45'+2'], ~ 550 зрители
Ботев (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                          3:3 (2:3)  stats
  [1:0 Иван Цветков 2', 2:0 Лъчезар Балтанов 26', 2:1 Уилмар Хил 29',
   2:2 Страхил Попов 43', 2:3 Данило Морено 45'+2', 3:3 Милен Гамаков 67']
  [чк: Томаш Ирсак (Б) 86'], при закрити врати
9 август 2014, събота, 20:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)       1:4 (0:3)  /пряко по TV7/  stats
  [0:2 Жуниньо Кишада 11',19'; 0:3 Вандерсон 34', 0:4 Вирхил Мисиджан 52',
   1:4 Бирсент Карагарен 90'+1']
  [нбс: Брайън Ангуло (Луд) 89'], ~ 3 780 зрители
10 август 2014, неделя, 20:00 ч:
ЦСКА (София) - Хасково 2009 (Хасково)                     4:0 (2:0)  stats
  [1:0 Валентин Илиев 23', 2:0 Тони Силва 33', 3:0 Орелиен Жоахим 88',
   4:0 Серджиу Буш 90'+2'], ~ 1 280 зрители
Берое (Стара Загора) - Левски (София)                     2:1 (2:1) *  /пряко по TV7/  stats
  [2:0 Жуниор Мапуку 5',22'; 2:1 Валери Домовчийски 36'], ~ 6 700 зрители
* - Левски (София) е наказан с 1 домакински мач при закрити врати заради хвърлена
    бомбичка, причинила нараняване на служебни лице - телевизионен оператор.

                           VI кръг

22 август 2014, петък, 20:00 ч:
ЦСКА (София) - Марек 2010 (Дупница)                        -  /пряко по Диема/
23 август 2014, събота, 18:00 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив 1926 (Пловдив)              -
Локомотив (София) - Лудогорец 1945 (Разград)               -  /пряко по Диема/
23 август 2014, събота, 20:00 ч:
Берое (Стара Загора) - Хасково 2009 (Хасково)              -
24 август 2014, неделя, 17:45 ч:
Ботев (Пловдив) - Славия 1913 (София)                      -  /пряко по Диема/
24 август 2014, неделя, 20:00 ч:
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                            -  /пряко по Диема/

                           VII кръг

29 август 2014, петък, 20:00 ч:
Левски (София) - Черно море (Варна)                        -  /пряко по Диема/
30 август 2014, събота, 17:30 ч:
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                       -  /пряко по Диема/
30 август 2014, събота, 18:00 ч:
Хасково 2009 (Хасково) - Ботев (Пловдив)                   -
Марек 2010 (Дупница) - Локомотив (София)                   -
30 август 2014, събота, 20:00 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - ЦСКА (София)                    -  /пряко по Диема/
31 август 2014, неделя, 20:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Берое (Стара Загора)            -  /пряко по Диема/

                           VIII кръг

13 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                          -
Локомотив (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)               -
Берое (Стара Загора) - Марек 2010 (Дупница)                -
Ботев (Пловдив) - Лудогорец 1945 (Разград)                 -
Литекс (Ловеч) - Хасково 2009 (Хасково)                    -
Левски (София) - Славия 1913 (София)                       -

                           IX кръг

20 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)
Хасково 2009 (Хасково) - Левски (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Литекс (Ловеч)
Марек 2010 (Дупница) - Ботев (Пловдив)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)
ЦСКА (София) - Локомотив (София)

                           X кръг

27 септември 2014, събота, 17:00 ч:
Черно море (Варна) - Локомотив (София)
Берое (Стара Загора) - ЦСКА (София)
Ботев (Пловдив) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Литекс (Ловеч) - Марек 2010 (Дупница)
Левски (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Славия 1913 (София) - Хасково 2009 (Хасково)

                           XI кръг

4 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Хасково 2009 (Хасково) - Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) - Славия 1913 (София)
Марек 2010 (Дупница) - Левски (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)
ЦСКА (София) - Ботев (Пловдив)
Локомотив (София) - Берое (Стара Загора)

                           XII кръг

18 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Черно море (Варна) - Берое (Стара Загора)
Локомотив (София) - Ботев (Пловдив)
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Левски (София)
Марек 2010 (Дупница) - Славия 1913 (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Хасково 2009 (Хасково)

                           XIII кръг

25 октомври 2014, събота, 16:00 ч:
Лудогорец 1945 (Разград) - Черно море (Варна)
Хасково 2009 (Хасково) - Марек 2010 (Дупница)
Славия 1913 (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Левски (София) - ЦСКА (София)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)
Ботев (Пловдив) - Берое (Стара Загора)

                           XIV кръг

1 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Ботев (Пловдив)
Берое (Стара Загора) - Литекс (Ловеч)
Локомотив (София) - Левски (София)
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Хасково 2009 (Хасково)
Марек 2010 (Дупница) - Лудогорец 1945 (Разград)

                           XV кръг

8 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Марек 2010 (Дупница) - Черно море (Варна)
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Хасково 2009 (Хасково) - ЦСКА (София)
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)
Левски (София) - Берое (Стара Загора)
Литекс (Ловеч) - Ботев (Пловдив)

                           XVI кръг

22 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)
Ботев (Пловдив) - Левски (София)
Берое (Стара Загора) - Славия 1913 (София)
Локомотив (София) - Хасково 2009 (Хасково)
ЦСКА (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Марек 2010 (Дупница)

                           XVII кръг

29 ноември 2014, събота, 14:30 ч:
Локомотив 1926 (Пловдив) - Черно море (Варна)
Марек 2010 (Дупница) - ЦСКА (София)
Лудогорец 1945 (Разград) - Локомотив (София)
Хасково 2009 (Хасково) - Берое (Стара Загора)
Славия 1913 (София) - Ботев (Пловдив)
Левски (София) - Литекс (Ловеч)

                           XVIII кръг

3 декември 2014, сряда, 14:30 ч:
Черно море (Варна) - Левски (София)
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)
Ботев (Пловдив) - Хасково 2009 (Хасково)
Берое (Стара Загора) - Лудогорец 1945 (Разград)
Локомотив (София) - Марек 2010 (Дупница)
ЦСКА (София) - Локомотив 1926 (Пловдив)

                           XIX кръг

6 декември 2014, събота, 14:30 ч:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Локомотив (София)
Марек 2010 (Дупница) - Берое (Стара Загора)
Лудогорец 1945 (Разград) - Ботев (Пловдив)
Хасково 2009 (Хасково) - Литекс (Ловеч)
Славия 1913 (София) - Левски (София)

                           XX кръг

28 февруари 2015, събота, 15:30 ч:
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)
Левски (София) - Хасково 2009 (Хасково)
Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 (Разград)
Ботев (Пловдив) - Марек 2010 (Дупница)
Берое (Стара Загора) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)

                           XXI кръг

7 март 2015, събота, 15:30 ч:
Локомотив (София) - Черно море (Варна)
ЦСКА (София) - Берое (Стара Загора)
Локомотив 1926 (Пловдив) - Ботев (Пловдив)
Марек 2010 (Дупница) - Литекс (Ловеч)
Лудогорец 1945 (Разград) - Левски (София)
Хасково 2009 (Хасково) - Славия 1913 (София)

                           XXII кръг

14 март 2015, събота, 15:30 ч:
Черно море (Варна) - Хасково 2009 (Хасково)
Славия 1913 (София) - Лудогорец 1945 (Разград)
Левски (София) - Марек 2010 (Дупница)
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1926 (Пловдив)
Ботев (Пловдив) - ЦСКА (София)
Берое (Стара Загора) - Локомотив (София)

нагоре


"A" ФГ - Втори етап, Първа шестица 2014/15

| Регламент | Отбори | Публика | Наказания и контузии |

Кръгове: | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
         | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. 1-ви Първи етап                     0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 2. 2-ри Първи етап                     0    0   0   0    0:0     0
 3. 3-ти Първи етап                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. 4-ти Първи етап                     0    0   0   0    0:0     0
 5. 5-ти Първи етап                     0    0   0   0    0:0     0
 6. 6-ти Първи етап                     0    0   0   0    0:0     0

                           XXIII кръг

21 март 2015, събота, 15:30 ч:
отборът, заел 01 място след Първи етап - отборът, заел 06 място след Първи етап
отборът, заел 02 място след Първи етап - отборът, заел 05 място след Първи етап
отборът, заел 03 място след Първи етап - отборът, заел 04 място след Първи етап

                           XXIV кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
06 - 04
05 - 03
01 - 02

                           XXV кръг

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
02 - 06
03 - 01
04 - 05

                           XXVI кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
06 - 05
01 - 04
02 - 03

                           XXVII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
03 - 06
04 - 02
05 - 01

                           XXVIII кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
06 - 01
05 - 02
04 - 03

                           XXIX кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
04 - 06
03 - 05
02 - 01

                           XXX кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
06 - 02
01 - 03
05 - 04

                           XXXI кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
05 - 06
04 - 01
03 - 02

                           XXXII кръг

31 май 2015, събота, 18:00 ч:
06 - 03
02 - 04
01 - 05

нагоре


"A" ФГ - Втори етап, Втора седмица 2014/15

| Регламент | Отбори | Публика | Наказания и контузии |

Кръгове: | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 |
         | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 |

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 7. 7-ми Първи етап                     0    0   0   0    0:0     0
 8. 8-ми Първи етап                     0    0   0   0    0:0     0
 9. 9-ти Първи етап                     0    0   0   0    0:0     0
10. 10-ти Първи етап                    0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
11. 11-ти Първи етап                    0    0   0   0    0:0     0
12. 12-ти Първи етап                    0    0   0   0    0:0     0

                           XXIII кръг

21 март 2015, събота, 15:30 ч:
отборът, заел 07 място след Първи етап - отборът, заел 12 място след Първи етап
отборът, заел 08 място след Първи етап - отборът, заел 11 място след Първи етап
отборът, заел 09 място след Първи етап - отборът, заел 10 място след Първи етап

                           XXIV кръг

4 април 2015, събота, 17:00 ч:
12 - 10
11 - 09
07 - 08

                           XXV кръг

11 април 2015, събота, 17:00 ч:
08 - 12
09 - 07
10 - 11

                           XXVI кръг

18 април 2015, събота, 17:00 ч:
12 - 11
07 - 10
08 - 09

                           XXVII кръг

25 април 2015, събота, 17:00 ч:
09 - 12
10 - 08
11 - 07

                           XXVIII кръг

2 май 2015, събота, 18:00 ч:
12 - 07
11 - 08
10 - 09

                           XXIX кръг

9 май 2015, събота, 18:00 ч:
10 - 12
09 - 11
08 - 07

                           XXX кръг

16 май 2015, събота, 18:00 ч:
12 - 08
07 - 09
11 - 10

                           XXXI кръг

23 май 2015, събота, 18:00 ч:
11 - 12
10 - 07
09 - 08

                           XXXII кръг

31 май 2015, събота, 18:00 ч:
12 - 09
08 - 10
07 - 11

нагоре


Creative Commons License 1992-2014 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com