bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Благоевград 2008/09


ОФГ Благоевград - "Места" - изток 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Върбица 2008 (Ореше)               26   19   4   3   66:28   61 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Стрела 2003 (Вълкосел)             26   18   1   7   73:26   55
 3. Илинден 2005 (Илинден)             26   16   5   5   70:39   53
 4. Граничар (Копривлен)               26   16   4   6   57:29   52
 5. Родопи (Сатовча)                   26   13   5   8   52:40   44
 6. Кочан (Кочан)                      26   13   4   9   43:29   43
 7. Дебрен (Дебрен)                    26   11   6   9   55:36   39
 8. Родопа (Рибново)                   26   10   2  14   51:54   32     [2 0 0  8:3  6]
 9. Ляски (Ново Лески)                 26    9   5  12   43:51   32 [+] [0 0 2  3:8  0]
10. Плетена (Плетена)                  26    8   3  15   40:78   27 [+]
11. Слащен 2007 (Слащен)               26    6   5  15   32:55   23
12. Бистрица (Абланица)                26    6   4  16   30:71   22 [+] [1 1 0  6:1  4]
13. Садово (Садово)                    26    6   4  16   36:64   22     [0 1 1  1:6  1]
14. Спартак 2004 (Долно Дряново)       26    4   2  20   25:73   14

Бележки
  - ОС Благоевград разделя подгрупа "Места" на две - източна и западна -
групи, заради многото нови отбори в областта.
  - Плетена (Плетена), Бистрица (Абланица), Ляски (Ново Лески) и Върбица
2008 (Ореше) се включват в групата.

                           I кръг

7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Илинден 2005 (Илинден) - Плетена (Плетена)                6:1
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Бистрица (Абланица)        2:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Садово (Садово)                  3:1
Дебрен (Дебрен) - Ляски (Ново Лески)                      4:0
Кочан (Кочан) - Родопа (Рибново)                          3:0
Слащен 2007 (Слащен) - Върбица 2008 (Ореше)               1:2
Родопи (Сатовча) - Граничар (Копривлен)                   2:1

                           II кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Плетена (Плетена) - Граничар (Копривлен)                  1:4
Върбица 2008 (Ореше) - Родопи (Сатовча)                   6:2
Родопа (Рибново) - Слащен 2007 (Слащен)                   2:1
Ляски (Ново Лески) - Кочан (Кочан)                        3:0
Садово (Садово) - Дебрен (Дебрен)                         2:0
Бистрица (Абланица) - Стрела 2003 (Вълкосел)              0:2
Илинден 2005 (Илинден) - Спартак 2004 (Долно Дряново)     7:1

                           III кръг

21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Плетена (Плетена)          4:1
Стрела 2003 (Вълкосел) - Илинден 2005 (Илинден)           4:0 сл.
* - мачът е прекратен в 75' при 1:0 заради атака към съдия от футболисти на гостите.
    Присъдена е служебна победа с 4:0 за Стрела 2003, като същевременно домакините са
    наказани с лишаване от домакинство за 1 мач заради нахлуване на публика по време на мача.
Дебрен (Дебрен) - Бистрица (Абланица)                     5:1
Кочан (Кочан) - Садово (Садово)                           2:0
Слащен 2007 (Слащен) - Ляски (Ново Лески)                 2:2
Родопи (Сатовча) - Родопа (Рибново)                       4:1
Граничар (Копривлен) - Върбица 2008 (Ореше)               1:1

                           IV кръг

28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Плетена (Плетена) - Върбица 2008 (Ореше)                  0:2
Родопа (Рибново) - Граничар (Копривлен)                   0:1
Ляски (Ново Лески) - Родопи (Сатовча)                     1:1
Садово (Садово) - Слащен 2007 (Слащен)                    4:0
Бистрица (Абланица) - Кочан (Кочан)                       1:2
Илинден 2005 (Илинден) - Дебрен (Дебрен)                  5:1
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Стрела 2003 (Вълкосел)     1:2 *
* - Спартак 2004 е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради инциденти по време на мача.

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 15:00 ч
на неутрален терен: *
Стрела 2003 (Вълкосел) - Плетена (Плетена)               15:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Стрела 2003.
Дебрен (Дебрен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            5:0
Кочан (Кочан) - Илинден 2005 (Илинден)                    1:1
Слащен 2007 (Слащен) - Бистрица (Абланица)                5:1
Родопи (Сатовча) - Садово (Садово)                        4:1
Граничар (Копривлен) - Ляски (Ново Лески)                 4:1
Върбица 2008 (Ореше) - Родопа (Рибново)                   4:2

                           VI кръг

12 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Плетена (Плетена) - Родопа (Рибново)                      6:3
Ляски (Ново Лески) - Върбица 2008 (Ореше)                 0:1
Садово (Садово) - Граничар (Копривлен)                    1:4
Бистрица (Абланица) - Родопи (Сатовча)                    2:2
Илинден 2005 (Илинден) - Слащен 2007 (Слащен)             3:2
на неутрален терен: *
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Кочан (Кочан)              0:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Спартак 2004.
Стрела 2003 (Вълкосел) - Дебрен (Дебрен)                  4:1

                           VII кръг

19 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Дебрен (Дебрен) - Плетена (Плетена)                       3:0 *
* - възможно е резултатът от мача да е служебен.
Кочан (Кочан) - Стрела 2003 (Вълкосел)                    1:0
Слащен 2007 (Слащен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)       3:0
Родопи (Сатовча) - Илинден 2005 (Илинден)                 1:2
Граничар (Копривлен) - Бистрица (Абланица)                1:0
Върбица 2008 (Ореше) - Садово (Садово)                    3:1
Родопа (Рибново) - Ляски (Ново Лески)                     4:1

                           VIII кръг

26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Плетена (Плетена) - Ляски (Ново Лески)                    2:1
Садово (Садово) - Родопа (Рибново)                        0:1
Бистрица (Абланица) - Върбица 2008 (Ореше)                0:1
Илинден 2005 (Илинден) - Граничар (Копривлен)             3:0
на неутрален терен: *
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Родопи (Сатовча)           1:4
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Спартак 2004.
Стрела 2003 (Вълкосел) - Слащен 2007 (Слащен)             2:1
Дебрен (Дебрен) - Кочан (Кочан)                           1:4

                           IX кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Кочан (Кочан) - Плетена (Плетена)                         4:1
Слащен 2007 (Слащен) - Дебрен (Дебрен)                    1:1
Родопи (Сатовча) - Стрела 2003 (Вълкосел)                 1:4
Граничар (Копривлен) - Спартак 2004 (Долно Дряново)       3:1
Върбица 2008 (Ореше) - Илинден 2005 (Илинден)             5:2
Родопа (Рибново) - Бистрица (Абланица)                    6:0
Ляски (Ново Лески) - Садово (Садово)                      3:0

                           X кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Плетена (Плетена) - Садово (Садово)                       4:1
Бистрица (Абланица) - Ляски (Ново Лески)                  1:1
Илинден 2005 (Илинден) - Родопа (Рибново)                 5:1
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Върбица 2008 (Ореше)       1:3
Стрела 2003 (Вълкосел) - Граничар (Копривлен)             1:0
Дебрен (Дебрен) - Родопи (Сатовча)                        3:0
Кочан (Кочан) - Слащен 2007 (Слащен)                      2:0

                           XI кръг

16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Слащен 2007 (Слащен) - Плетена (Плетена)                  4:0
Родопи (Сатовча) - Кочан (Кочан)                          0:0
Граничар (Копривлен) - Дебрен (Дебрен)                    3:1
Върбица 2008 (Ореше) - Стрела 2003 (Вълкосел)             2:0
Родопа (Рибново) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           3:2
Ляски (Ново Лески) - Илинден 2005 (Илинден)               2:2
Садово (Садово) - Бистрица (Абланица)                     0:5

                           XII кръг

23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Плетена (Плетена) - Бистрица (Абланица)                   2:2
Илинден 2005 (Илинден) - Садово (Садово)                  8:2
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Ляски (Ново Лески)         0:2
Стрела 2003 (Вълкосел) - Родопа (Рибново)                 2:0
Дебрен (Дебрен) - Върбица 2008 (Ореше)                    0:0
Кочан (Кочан) - Граничар (Копривлен)                      3:0
Слащен 2007 (Слащен) - Родопи (Сатовча)                   2:1

                           XIII кръг

30 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Родопи (Сатовча) - Плетена (Плетена)                      2:2
Граничар (Копривлен) - Слащен 2007 (Слащен)               4:0
Върбица 2008 (Ореше) - Кочан (Кочан)                      1:0
Родопа (Рибново) - Дебрен (Дебрен)                        1:1
Ляски (Ново Лески) - Стрела 2003 (Вълкосел)               1:4
Садово (Садово) - Спартак 2004 (Долно Дряново)            4:1
Бистрица (Абланица) - Илинден 2005 (Илинден)              0:6 сл. *
* - мачът е прекратен при 1:3, когато играч на домакините атакува съдията.
    На Бистрица е присъдена служебна загуба с 0:6.

                           XIV кръг

1 март 2009, неделя, 10:30 ч
Плетена (Плетена) - Илинден 2005 (Илинден)                отложен *
Бистрица (Абланица) - Спартак 2004 (Долно Дряново)        2:1
Садово (Садово) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  1:5
Ляски (Ново Лески) - Дебрен (Дебрен)                      2:1
Родопа (Рибново) - Кочан (Кочан)                          отложен *
Върбица 2008 (Ореше) - Слащен 2007 (Слащен)               отложен *
Граничар (Копривлен) - Родопи (Сатовча)                   5:1
31 май 2009, неделя, 10:30 ч
Плетена (Плетена) - Илинден 2005 (Илинден)                4:1
Родопа (Рибново) - Кочан (Кочан)                          1:2
Върбица 2008 (Ореше) - Слащен 2007 (Слащен)               4:1
* - мачовете са отложени заради неблагоприятни условия за игра.

                           XV кръг

8 март 2009, неделя, 10:30 ч
Граничар (Копривлен) - Плетена (Плетена)                  3:0
Родопи (Сатовча) - Върбица 2008 (Ореше)                   2:1
Слащен 2007 (Слащен) - Родопа (Рибново)                   1:1
Кочан (Кочан) - Ляски (Ново Лески)                        4:1
Дебрен (Дебрен) - Садово (Садово)                         4:2
Стрела 2003 (Вълкосел) - Бистрица (Абланица)              7:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Илинден 2005 (Илинден)     1:3

                           XVI кръг

15 март 2009, неделя, 10:30 ч
Плетена (Плетена) - Спартак 2004 (Долно Дряново)          5:2
Илинден 2005 (Илинден) - Стрела 2003 (Вълкосел)           2:1
Бистрица (Абланица) - Дебрен (Дебрен)                     2:0
Садово (Садово) - Кочан (Кочан)                           3:0
Ляски (Ново Лески) - Слащен 2007 (Слащен)                 4:0
Върбица 2008 (Ореше) - Граничар (Копривлен)               2:1
3 юни 2009, сряда
Родопа (Рибново) - Родопи (Сатовча)                       1:2

                           XVII кръг

22 март 2009, неделя, 10:30 ч *
* - целият кръг е отложен заради неблагоприятни условия за игра.
6 юни 2009, събота, 10:30 ч
Върбица 2008 (Ореше) - Плетена (Плетена)                  3:0 сл.
Граничар (Копривлен) - Родопа (Рибново)                   3:2
Родопи (Сатовча) - Ляски (Ново Лески)                     0:3
Слащен 2007 (Слащен) - Садово (Садово)                    0:0
Кочан (Кочан) - Бистрица (Абланица)                       3:0 сл.
Дебрен (Дебрен) - Илинден 2005 (Илинден)                  4:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Спартак 2004 (Долно Дряново)     3:0 сл.

                           XVIII кръг

29 март 2009, неделя, 10:30 ч
Плетена (Плетена) - Стрела 2003 (Вълкосел)                2:1
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Дебрен (Дебрен)            0:3
Илинден 2005 (Илинден) - Кочан (Кочан)                    2:0
Бистрица (Абланица) - Слащен 2007 (Слащен)                2:0
Садово (Садово) - Родопи (Сатовча)                        0:3
Ляски (Ново Лески) - Граничар (Копривлен)                 0:0
Родопа (Рибново) - Върбица 2008 (Ореше)                   1:3

                           XIX кръг

5 април 2009, неделя, 10:30 ч
Родопа (Рибново) - Плетена (Плетена)                      3:0
Върбица 2008 (Ореше) - Ляски (Ново Лески)                 3:0
Граничар (Копривлен) - Садово (Садово)                    4:1
Родопи (Сатовча) - Бистрица (Абланица)                    7:0
Слащен 2007 (Слащен) - Илинден 2005 (Илинден)             1:2
Кочан (Кочан) - Спартак 2004 (Долно Дряново)              3:0
Дебрен (Дебрен) - Стрела 2003 (Вълкосел)                  1:0

                           XX кръг

12 април 2009, неделя, 10:30 ч
Плетена (Плетена) - Дебрен (Дебрен)                       2:2
Стрела 2003 (Вълкосел) - Кочан (Кочан)                    3:2
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Слащен 2007 (Слащен)       2:1
Илинден 2005 (Илинден) - Родопи (Сатовча)                 0:0
Бистрица (Абланица) - Граничар (Копривлен)                1:2
Садово (Садово) - Върбица 2008 (Ореше)                    2:2
Ляски (Ново Лески) - Родопа (Рибново)                     2:4

                           XXI кръг

20 април 2009, понеделник, 10:30 ч
Ляски (Ново Лески) - Плетена (Плетена)                    3:1
Родопа (Рибново) - Садово (Садово)                        2:0
Върбица 2008 (Ореше) - Бистрица (Абланица)                6:0
Граничар (Копривлен) - Илинден 2005 (Илинден)             0:0
Родопи (Сатовча) - Спартак 2004 (Долно Дряново)           2:0
Слащен 2007 (Слащен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             0:0
Кочан (Кочан) - Дебрен (Дебрен)                           1:1

                           XXII кръг

26 април 2009, неделя, 10:30 ч
Плетена (Плетена) - Кочан (Кочан)                         2:0
Дебрен (Дебрен) - Слащен 2007 (Слащен)                    5:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Родопи (Сатовча)                 2:0
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Граничар (Копривлен)       0:3
Илинден 2005 (Илинден) - Върбица 2008 (Ореше)             2:2
Бистрица (Абланица) - Родопа (Рибново)                    4:3
Садово (Садово) - Ляски (Ново Лески)                      4:1

                           XXIII кръг

3 май 2009, неделя, 10:30 ч
Садово (Садово) - Плетена (Плетена)                       4:1
Ляски (Ново Лески) - Бистрица (Абланица)                  3:2
Родопа (Рибново) - Илинден 2005 (Илинден)                 4:0
Върбица 2008 (Ореше) - Спартак 2004 (Долно Дряново)       4:1
Граничар (Копривлен) - Стрела 2003 (Вълкосел)             4:1
Родопи (Сатовча) - Дебрен (Дебрен)                        2:1
Слащен 2007 (Слащен) - Кочан (Кочан)                      2:1

                           XXIV кръг

10 май 2009, неделя, 10:30 ч
Плетена (Плетена) - Слащен 2007 (Слащен)                  3:0
Кочан (Кочан) - Родопи (Сатовча)                          0:1
Дебрен (Дебрен) - Граничар (Копривлен)                    2:2
Стрела 2003 (Вълкосел) - Върбица 2008 (Ореше)             3:1
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Родопа (Рибново)           3:2
Илинден 2005 (Илинден) - Ляски (Ново Лески)               3:1
Бистрица (Абланица) - Садово (Садово)                     1:1

                           XXV кръг

17 май 2009, неделя, 10:30 ч
Бистрица (Абланица) - Плетена (Плетена)                   3:0
Садово (Садово) - Илинден 2005 (Илинден)                  0:2
Ляски (Ново Лески) - Спартак 2004 (Долно Дряново)         4:0
Родопа (Рибново) - Стрела 2003 (Вълкосел)                 3:0
Върбица 2008 (Ореше) - Дебрен (Дебрен)                    2:1
Граничар (Копривлен) - Кочан (Кочан)                      3:1
Родопи (Сатовча) - Слащен 2007 (Слащен)                   6:1

                           XXVI кръг

24 май 2009, неделя, 10:30 ч
Плетена (Плетена) - Родопи (Сатовча)                      0:2
Слащен 2007 (Слащен) - Граничар (Копривлен)               3:1
Кочан (Кочан) - Върбица 2008 (Ореше)                      4:2
Дебрен (Дебрен) - Родопа (Рибново)                        4:0
Стрела 2003 (Вълкосел) - Ляски (Ново Лески)               4:1
Спартак 2004 (Долно Дряново) - Садово (Садово)            1:1
Илинден 2005 (Илинден) - Бистрица (Абланица)              3:0

нагоре


ОФГ Благоевград - "Места" - запад 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Миньор (Елешница)                  26   16   9   1   79:21   57 <-
-------------------------------------------------------------------
 2. Ореляк (Лъжница)                   26   17   1   8   74:35   52
 3. Единство 2005 (Дъбница)            26   16   2   8   59:31   50     [1 0 1  6:5  3]
 4. Пирин (Брезница)                   26   16   2   8   65:44   50     [1 0 1  5:6  3]
 5. Буйна Места (Мусомища)             26   13   4   9   48:35   43     [1 0 1  6:4  3]
 6. Краище (Краище)                    26   13   4   9   40:37   43 [+] [1 0 1  4:6  3]
 7. Копривлен (Копривлен)              26   12   4  10   44:41   40 [+]
 8. Пирин-Барса (Борово)               26   11   5  10   48:43   38     [1 0 1  5:5  3, 3 гола на чужд терен]
 9. Канина (Гърмен)                    26   12   2  12   69:62   38 [+] [1 0 1  5:5  3, 1 гол на чужд терен]
10. Рила (Белица)                      26    9   3  14   60:66   30 [+]
11. Якоруда 2007 (Якоруда)             26    7   6  13   28:55   27 <-
12. Корница (Корница)                  26    6   4  16   51:76   22
13. Минерал (Огняново)                 26    4   2  20   22:105  14 [+]
14. Банско 1951 II (Банско)            26    2   8  16   15:51   14 [+][*]

Бележки
  - ОС Благоевград разделя подгрупа "Места" на две - източна и западна -
групи, заради многото нови отбори в областта.
  - Миньор (Елешница), 5-и през изминалия сезон; и Якоруда 2007 (Якоруда),
11-и през изминалия сезон; са преместени от подгрупа "Бистрица" в подгрупа
"Места" - запад.
  - Копривлен (Копривлен), Минерал (Огняново), Канина (Гърмен), Банско 1951 II
(Банско) - втори отбор на Банско 1951 (Банско) от ЮЗ "В" АФГ, Краище (Краище)
и Рила (Белица) се включват в групата.
  - Банско 1951 II (Банско) играе домакинските си мачове в Добринище и на
практика представлява това населено място.
  - Банско 1951 II (Банско) се отказва от участие преди началото на пролетния
полусезон. Активът му до този момент се зачита, а през пролетта на противниците
му ще бъдат присъждани служебни победа с 3:0. Отборът на практика продължава
участието си в Югозападна "В" АФГ, под името и с актива на Банско 1951 (Банско).

                           I кръг

7 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Копривлен (Копривлен) - Буйна Места (Мусомища)            3:2
Миньор (Елешница) - Минерал (Огняново)                   12:0
Якоруда 2007 (Якоруда) - Корница (Корница)                4:0
Единство 2005 (Дъбница) - Канина (Гърмен)                 4:2
Ореляк (Лъжница) - Банско 1951 II (Банско)                3:1
Пирин-Барса (Борово) - Краище (Краище)                    3:0
Пирин (Брезница) - Рила (Белица)                          6:0

                           II кръг

14 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Буйна Места (Мусомища) - Рила (Белица)                    3:0
Краище (Краище) - Пирин (Брезница)                        2:1
в Добринище:
Банско 1951 II (Банско) - Пирин-Барса (Борово)            1:1
Канина (Гърмен) - Ореляк (Лъжница)                        3:2
Корница (Корница) - Единство 2005 (Дъбница)               1:5
Минерал (Огняново) - Якоруда 2007 (Якоруда)               2:0
Копривлен (Копривлен) - Миньор (Елешница)                 3:3

                           III кръг

21 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Миньор (Елешница) - Буйна Места (Мусомища)                4:1
Якоруда 2007 (Якоруда) - Копривлен (Копривлен)            2:0
Единство 2005 (Дъбница) - Минерал (Огняново)              6:1
Ореляк (Лъжница) - Корница (Корница)                      8:0
Пирин-Барса (Борово) - Канина (Гърмен)                    2:1
Пирин (Брезница) - Банско 1951 II (Банско)                0:0
Рила (Белица) - Краище (Краище)                           6:1

                           IV кръг

28 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Буйна Места (Мусомища) - Краище (Краище)                  6:1
в Добринище:
Банско 1951 II (Банско) - Рила (Белица)                   2:1
Канина (Гърмен) - Пирин (Брезница)                        4:5
Корница (Корница) - Пирин-Барса (Борово)                  2:1
Минерал (Огняново) - Ореляк (Лъжница)                     1:4
Копривлен (Копривлен) - Единство 2005 (Дъбница)           3:0
Миньор (Елешница) - Якоруда 2007 (Якоруда)                4:0

                           V кръг

5 октомври 2008, неделя, 10:30 ч
Якоруда 2007 (Якоруда) - Буйна Места (Мусомища)           2:2
Единство 2005 (Дъбница) - Миньор (Елешница)               1:3
Ореляк (Лъжница) - Копривлен (Копривлен)                  5:2
Пирин-Барса (Борово) - Минерал (Огняново)                 3:0
Пирин (Брезница) - Корница (Корница)                      2:1
Рила (Белица) - Канина (Гърмен)                           4:3
Краище (Краище) - Банско 1951 II (Банско)                 0:0

                           VI кръг

12 октомври 2008, неделя, 10:30 ч
Буйна Места (Мусомища) - Банско 1951 II (Банско)          1:1
Канина (Гърмен) - Краище (Краище)                         2:0
Корница (Корница) - Рила (Белица)                         3:0
Минерал (Огняново) - Пирин (Брезница)                     2:7
Копривлен (Копривлен) - Пирин-Барса (Борово)              0:2
Миньор (Елешница) - Ореляк (Лъжница)                      4:0
Якоруда 2007 (Якоруда) - Единство 2005 (Дъбница)          1:0

                           VII кръг

19 октомври 2008, неделя, 10:30 ч
Единство 2005 (Дъбница) - Буйна Места (Мусомища)          2:0
Ореляк (Лъжница) - Якоруда 2007 (Якоруда)                 6:0
Пирин-Барса (Борово) - Миньор (Елешница)                  2:2
Пирин (Брезница) - Копривлен (Копривлен)                  3:2
Рила (Белица) - Минерал (Огняново)                       13:0
Краище (Краище) - Корница (Корница)                       3:3
в Добринище:
Банско 1951 II (Банско) - Канина (Гърмен)                 1:3

                           VIII кръг

26 октомври 2008, неделя, 10:30 ч
Буйна Места (Мусомища) - Канина (Гърмен)                  4:2
Корница (Корница) - Банско 1951 II (Банско)               2:2
Минерал (Огняново) - Краище (Краище)                      0:3
Копривлен (Копривлен) - Рила (Белица)                     1:0
Миньор (Елешница) - Пирин (Брезница)                      5:0
Якоруда 2007 (Якоруда) - Пирин-Барса (Борово)             0:5 сл. *
* - прекратен в 55', когато в отговор на ругатни от публиката на гостите,
    футболист на домакините напуска терена и започва саморазправа. Полицейската
    охрана на мача овладява инцидента и извежда побойниците от терена, а
    съдията прекратява мача. На Якоруда е присъдена служебна загуба с 0:5.
    Якоруда и Пирин-Барса са наказани с лишаване от домакинство за 1 мач.
Единство 2005 (Дъбница) - Ореляк (Лъжница)                2:1

                           IX кръг

2 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Ореляк (Лъжница) - Буйна Места (Мусомища)                 3:1
на неутрален терен: *
Пирин-Барса (Борово) - Единство 2005 (Дъбница)            1:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Пирин-Барса.
Пирин (Брезница) - Якоруда 2007 (Якоруда)                 3:0
Рила (Белица) - Миньор (Елешница)                         1:6
Краище (Краище) - Копривлен (Копривлен)                   4:0
в Добринище:
Банско 1951 II (Банско) - Минерал (Огняново)              7:0
Канина (Гърмен) - Корница (Корница)                       3:0

                           X кръг

9 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Буйна Места (Мусомища) - Корница (Корница)                2:0
Минерал (Огняново) - Канина (Гърмен)                      2:5
Копривлен (Копривлен) - Банско 1951 II (Банско)           0:0
Миньор (Елешница) - Краище (Краище)                       4:0
на неутрален терен: *
Якоруда 2007 (Якоруда) - Рила (Белица)                    2:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Якоруда.
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин (Брезница)                3:1
Ореляк (Лъжница) - Пирин-Барса (Борово)                   4:0

                           XI кръг

16 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Пирин-Барса (Борово) - Буйна Места (Мусомища)             0:0
Пирин (Брезница) - Ореляк (Лъжница)                       4:2
Рила (Белица) - Единство 2005 (Дъбница)                   4:1
Краище (Краище) - Якоруда 2007 (Якоруда)                  1:2
в Добринище:
Банско 1951 II (Банско) - Миньор (Елешница)               0:0
Канина (Гърмен) - Копривлен (Копривлен)                   3:1
Корница (Корница) - Минерал (Огняново)                    9:0

                           XII кръг

23 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Буйна Места (Мусомища) - Минерал (Огняново)               3:0
Копривлен (Копривлен) - Корница (Корница)                 5:1
Миньор (Елешница) - Канина (Гърмен)                       3:0
Якоруда 2007 (Якоруда) - Банско 1951 II (Банско)          1:0
Единство 2005 (Дъбница) - Краище (Краище)                 3:0
Ореляк (Лъжница) - Рила (Белица)                          6:2
Пирин-Барса (Борово) - Пирин (Брезница)                   2:3

                           XIII кръг

30 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Пирин (Брезница) - Буйна Места (Мусомища)                 1:0
Рила (Белица) - Пирин-Барса (Борово)                      6:0
Краище (Краище) - Ореляк (Лъжница)                        1:0
в Добринище:
Банско 1951 II (Банско) - Единство 2005 (Дъбница)         0:0
Канина (Гърмен) - Якоруда 2007 (Якоруда)                  6:1
Корница (Корница) - Миньор (Елешница)                     3:3
Минерал (Огняново) - Копривлен (Копривлен)                0:6

* - Банско 1951 II (Банско) се отказва от участие преди началото на пролетния
полусезон. Активът му до този момент се зачита, а през пролетта на противниците
му ще бъдат присъждани служебни победа с 3:0. Отборът на практика продължава
участието си в Югозападна "В" АФГ, под името и с актива Банско 1951 (Банско).

                           XIV кръг

1 март 2009, неделя, 15:00 ч *
* - целият кръг е отложен заради неблагоприятни условия за игра.
31 май 2009, неделя, 18:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Копривлен (Копривлен)            1:0
Минерал (Огняново) - Миньор (Елешница)                    2:2
в Брезница:
Корница (Корница) - Якоруда 2007 (Якоруда)                5:0
Канина (Гърмен) - Единство 2005 (Дъбница)                 0:3
Банско 1951 II (Банско) - Ореляк (Лъжница)                0:3 сл.
Краище (Краище) - Пирин-Барса (Борово)                    3:0
в Елешница: *
Рила (Белица) - Пирин (Брезница)                          4:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Рила.

                           XV кръг

8 март 2009, неделя, 15:00 ч
Рила (Белица) - Буйна Места (Мусомища)                    1:1
Пирин (Брезница) - Краище (Краище)                        2:1
Пирин-Барса (Борово) - Банско 1951 II (Банско)            3:0 сл.
Ореляк (Лъжница) - Канина (Гърмен)                        6:2
Единство 2005 (Дъбница) - Корница (Корница)               3:0
Якоруда 2007 (Якоруда) - Минерал (Огняново)               0:0
Миньор (Елешница) - Копривлен (Копривлен)                 2:0

                           XVI кръг

15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Миньор (Елешница)                0:1
Копривлен (Копривлен) - Якоруда 2007 (Якоруда)            2:1
Минерал (Огняново) - Единство 2005 (Дъбница)              0:1
Корница (Корница) - Ореляк (Лъжница)                      3:3
Канина (Гърмен) - Пирин-Барса (Борово)                    4:3
Банско 1951 II (Банско) - Пирин (Брезница)                0:3 сл.
Краище (Краище) - Рила (Белица)                           3:0

                           XVII кръг

22 март 2009, неделя, 15:00 ч *
* - целият кръг е отложен заради неблагоприятни условия за игра.
6 юни 2009, събота, 10:30 ч
Краище (Краище) - Буйна Места (Мусомища)                  3:0 сл.
на неутрален терен: *
Рила (Белица) - Банско 1951 II (Банско)                   3:0 сл.
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Рила.
Пирин (Брезница) - Канина (Гърмен)                        3:0 сл.
Пирин-Барса (Борово) - Корница (Корница)                  5:1
Ореляк (Лъжница) - Минерал (Огняново)                     3:0 сл.
Единство 2005 (Дъбница) - Копривлен (Копривлен)           3:0 сл.
Якоруда 2007 (Якоруда) - Миньор (Елешница)                4:4

                           XVIII кръг

29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Якоруда 2007 (Якоруда)           1:0
Миньор (Елешница) - Единство 2005 (Дъбница)               3:0
Копривлен (Копривлен) - Ореляк (Лъжница)                  1:0
Минерал (Огняново) - Пирин-Барса (Борово)                 1:3
Корница (Корница) - Пирин (Брезница)                      2:5
Канина (Гърмен) - Рила (Белица)                           7:2
Банско 1951 II (Банско) - Краище (Краище)                 0:3 сл.

                           XIX кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Банско 1951 II (Банско) - Буйна Места (Мусомища)          0:3 сл.
Краище (Краище) - Канина (Гърмен)                         3:2
Рила (Белица) - Корница (Корница)                         4:3
Пирин (Брезница) - Минерал (Огняново)                     4:0
Пирин-Барса (Борово) - Копривлен (Копривлен)              1:1
Ореляк (Лъжница) - Миньор (Елешница)                      1:0
Единство 2005 (Дъбница) - Якоруда 2007 (Якоруда)          4:0

                           XX кръг

12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Единство 2005 (Дъбница)          0:2
Якоруда 2007 (Якоруда) - Ореляк (Лъжница)                 0:1
Миньор (Елешница) - Пирин-Барса (Борово)                  3:0
Копривлен (Копривлен) - Пирин (Брезница)                  2:1
Минерал (Огняново) - Рила (Белица)                        2:1
Корница (Корница) - Краище (Краище)                       1:2
Канина (Гърмен) - Банско 1951 II (Банско)                 3:0 сл.

                           XXI кръг

20 април 2009, понеделник, 17:00 ч
Канина (Гърмен) - Буйна Места (Мусомища)                  4:1
Банско 1951 II (Банско) - Корница (Корница)               0:3 сл.
Краище (Краище) - Минерал (Огняново)                      2:0
Рила (Белица) - Копривлен (Копривлен)                     3:0
Пирин (Брезница) - Миньор (Елешница)                      1:1
Пирин-Барса (Борово) - Якоруда 2007 (Якоруда)             3:0
Ореляк (Лъжница) - Единство 2005 (Дъбница)                3:1

                           XXII кръг

26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Ореляк (Лъжница)                 3:2
Единство 2005 (Дъбница) - Пирин-Барса (Борово)            6:1
Якоруда 2007 (Якоруда) - Пирин (Брезница)                 2:0
Миньор (Елешница) - Рила (Белица)                         3:1
Копривлен (Копривлен) - Краище (Краище)                   1:1
Минерал (Огняново) - Банско 1951 II (Банско)              3:0 сл.
Корница (Корница) - Канина (Гърмен)                       6:3

                           XXIII кръг

3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Корница (Корница) - Буйна Места (Мусомища)                0:4
Канина (Гърмен) - Минерал (Огняново)                      2:0
Банско 1951 II (Банско) - Копривлен (Копривлен)           0:3 сл.
Краище (Краище) - Миньор (Елешница)                       0:0 *
* - заради нахлуване на публика и хвърлена бутилка към съдията, Краище
    е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Рила (Белица) - Якоруда 2007 (Якоруда)                    2:2
Пирин (Брезница) - Единство 2005 (Дъбница)                4:3
Пирин-Барса (Борово) - Ореляк (Лъжница)                   3:0

                           XXIV кръг

10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Пирин-Барса (Борово)             2:0
Ореляк (Лъжница) - Пирин (Брезница)                       2:1
Единство 2005 (Дъбница) - Рила (Белица)                   2:0
Якоруда 2007 (Якоруда) - Краище (Краище)                  0:1
Миньор (Елешница) - Банско 1951 II (Банско)               3:0 сл.
Копривлен (Копривлен) - Канина (Гърмен)                   4:3
Минерал (Огняново) - Корница (Корница)                    5:2

                           XXV кръг

17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Минерал (Огняново) - Буйна Места (Мусомища)               1:4
Корница (Корница) - Копривлен (Копривлен)                 0:1
Канина (Гърмен) - Миньор (Елешница)                       1:1
Банско 1951 II (Банско) - Якоруда 2007 (Якоруда)          0:3 сл.
на неутрален терен: *
Краище (Краище) - Единство 2005 (Дъбница)                 2:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Краище.
Рила (Белица) - Ореляк (Лъжница)                          0:5 сл.
* - мачът е прекратен заради инциденти, на Рила е присъдена служебна загуба
    с 0:5, а отборът е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Пирин (Брезница) - Пирин-Барса (Борово)                   2:1

                           XXVI кръг

24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Буйна Места (Мусомища) - Пирин (Брезница)                 3:2
Пирин-Барса (Борово) - Рила (Белица)                      3:0
Ореляк (Лъжница) - Краище (Краище)                        1:0
Единство 2005 (Дъбница) - Банско 1951 II (Банско)         3:0 сл.
Якоруда 2007 (Якоруда) - Канина (Гърмен)                  1:1
Миньор (Елешница) - Корница (Корница)                     3:0
Копривлен (Копривлен) - Минерал (Огняново)                3:0

нагоре


ОФГ Благоевград - "Бистрица" 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Перун (Кресна)                     24   22   0   2   90:22   66
-------------------------------------------------------------------
 2. Планинец (Годлево)                 24   17   2   5   56:22   53 [+]
 3. Ветрен (Полена)                    24   16   2   6   59:28   50
 4. Левски (Крупник)                   24   15   2   7   42:22   47
 5. Авангард (Бачево)                  24   13   0  11   51:44   39
 6. Рилци 2006 (Рилци)                 24   11   3  10   41:49   36
 7. Граничар (Логодаж)                 24   10   4  10   39:51   34     [2 0 0  6:1  6]
 8. Изтребител (Ново Делчево)          24   11   1  12   43:46   34 <-  [0 0 2  1:6  0]
 9. Балкан (Горна Брезница)            24    9   3  12   44:37   30
10. Атлетик (Благоевград)              24    8   0  16   31:65   24
11. Балкан (Церово)                    24    5   1  18   32:63   16     [1 1 0  4:1  4]
12. Ураган 1970 (Горно Драглище)       24    4   4  16   22:56   16     [0 1 1  1:4  1]
13. Струма 2005 (Струмяни)             24    3   2  19   23:68   11 <-
--. ПФКП (Благоевград)                  9    8   0   1   37:9     - [*]

Бележки
  - ПФКП е съкращение на Професионален футболен клуб Пирин като изразът
е част от името на отбора, без да отразява по никакъв начин статута му.
  - Миньор (Елешница), 5-и през изминалия сезон; и Якоруда 2007 (Якоруда),
11-и през изминалия сезон; са преместени от подгрупа "Бистрица" в подгрупа
"Места" - запад.
  - Изтребител (Ново Делчево), 2-и през изминалия сезон; и Струма 2005
(Струмяни), 7-и през изминалия сезон; са преместени от подгрупа "Струма" в
подгрупа "Бистрица".
  - Планинец (Годлево) се включва в групата.
  - Във връзка с окончателно съдебно решение за наследствеността и правата
върху името Пирин, произнесено в полза на Пирин (Благоевград) от Западна
"Б" ФГ, ПФКП (Благоевград) е спрян от участие в първенството на ОФГ
Благоевград - подгрупа "Бистрица" в началото на ноември. Резултатите му се
анулират.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Перун (Кресна) - Планинец (Годлево)                       2:0
Ветрен (Полена) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            5:1
Авангард (Бачево) - Струма 2005 (Струмяни)                6:0
Балкан (Горна Брезница) - Левски (Крупник)                2:0
Балкан (Церово) - Атлетик (Благоевград)                   1:2
Рилци 2006 (Рилци) - ПФКП (Благоевград)                   0:4  /анулиран/
Изтребител (Ново Делчево) - Граничар (Логодаж)            0:3

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Планинец (Годлево) - Граничар (Логодаж)                   5:2
ПФКП (Благоевград) - Изтребител (Ново Делчево)            5:0  /анулиран/
Атлетик (Благоевград) - Рилци 2006 (Рилци)                0:3
Левски (Крупник) - Балкан (Церово)                        2:0
Струма 2005 (Струмяни) - Балкан (Горна Брезница)          1:2
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Авангард (Бачево)          3:2
Перун (Кресна) - Ветрен (Полена)                          2:1

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Ветрен (Полена) - Планинец (Годлево)                      0:0
Авангард (Бачево) - Перун (Кресна)                        1:4
Балкан (Горна Брезница) - Ураган 1970 (Горно Драглище)    6:0
Балкан (Церово) - Струма 2005 (Струмяни)                  5:1
Рилци 2006 (Рилци) - Левски (Крупник)                     0:1
Изтребител (Ново Делчево) - Атлетик (Благоевград)         1:0
Граничар (Логодаж) - ПФКП (Благоевград)                   3:5  /анулиран/

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 10:30 ч
Планинец (Годлево) - ПФКП (Благоевград)                   0:2  /анулиран/
Атлетик (Благоевград) - Граничар (Логодаж)                1:2
Левски (Крупник) - Изтребител (Ново Делчево)              2:0
Струма 2005 (Струмяни) - Рилци 2006 (Рилци)               2:2
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Балкан (Церово)            1:1
Перун (Кресна) - Балкан (Горна Брезница)                  2:0
Ветрен (Полена) - Авангард (Бачево)                       2:1

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Авангард (Бачево) - Планинец (Годлево)                    2:4
Балкан (Горна Брезница) - Ветрен (Полена)                 0:1
Балкан (Церово) - Перун (Кресна)                          1:5
Рилци 2006 (Рилци) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         4:1
Изтребител (Ново Делчево) - Струма 2005 (Струмяни)        4:1
Граничар (Логодаж) - Левски (Крупник)                     0:0
ПФКП (Благоевград) - Атлетик (Благоевград)                9:1  /анулиран/

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Планинец (Годлево) - Атлетик (Благоевград)                6:0
Левски (Крупник) - ПФКП (Благоевград)                     1:2  /анулиран/
Струма 2005 (Струмяни) - Граничар (Логодаж)               2:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Изтребител (Ново Делчево)  1:2
Перун (Кресна) - Рилци 2006 (Рилци)                       9:1
Ветрен (Полена) - Балкан (Церово)                         4:0
Авангард (Бачево) - Балкан (Горна Брезница)               3:1

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Балкан (Горна Брезница) - Планинец (Годлево)              1:1
Балкан (Церово) - Авангард (Бачево)                       2:4
Рилци 2006 (Рилци) - Ветрен (Полена)                      0:2
Изтребител (Ново Делчево) - Перун (Кресна)                1:3
Граничар (Логодаж) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         1:0
ПФКП (Благоевград) - Струма 2005 (Струмяни)               6:2  /анулиран/
Атлетик (Благоевград) - Левски (Крупник)                  1:2

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Планинец (Годлево) - Левски (Крупник)                     3:1
Струма 2005 (Струмяни) - Атлетик (Благоевград)            2:3
Ураган 1970 (Горно Драглище) - ПФКП (Благоевград)         0:3  /анулиран/
Перун (Кресна) - Граничар (Логодаж)                       6:0
Ветрен (Полена) - Изтребител (Ново Делчево)               6:1
Авангард (Бачево) - Рилци 2006 (Рилци)                    4:0
Балкан (Горна Брезница) - Балкан (Церово)                 4:1

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Балкан (Церово) - Планинец (Годлево)                      3:2
Рилци 2006 (Рилци) - Балкан (Горна Брезница)              3:2
Изтребител (Ново Делчево) - Авангард (Бачево)             1:2
Граничар (Логодаж) - Ветрен (Полена)                      0:0
ПФКП (Благоевград) - Перун (Кресна)                       неигран  /анулиран/
Атлетик (Благоевград) - Ураган 1970 (Горно Драглище)      3:1
Левски (Крупник) - Струма 2005 (Струмяни)                 4:0

                           X кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Планинец (Годлево) - Струма 2005 (Струмяни)               3:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Левски (Крупник)           0:2
Перун (Кресна) - Атлетик (Благоевград)                    7:1
Ветрен (Полена) - ПФКП (Благоевград)                      2:1  /анулиран/
Авангард (Бачево) - Граничар (Логодаж)                    2:1
Балкан (Горна Брезница) - Изтребител (Ново Делчево)       2:2
Балкан (Церово) - Рилци 2006 (Рилци)                      1:2

                           XI кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Рилци 2006 (Рилци) - Планинец (Годлево)                   0:1
Изтребител (Ново Делчево) - Балкан (Церово)               4:1
Граничар (Логодаж) - Балкан (Горна Брезница)              3:1
Атлетик (Благоевград) - Ветрен (Полена)                   1:3
Левски (Крупник) - Перун (Кресна)                         1:2
Струма 2005 (Струмяни) - Ураган 1970 (Горно Драглище)     0:0
Авангард (Бачево)                                         почива

                           XII кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Планинец (Годлево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)         4:1
Перун (Кресна) - Струма 2005 (Струмяни)                   5:0
Ветрен (Полена) - Левски (Крупник)                        отложен *
Авангард (Бачево) - Атлетик (Благоевград)                 отложен *
Балкан (Церово) - Граничар (Логодаж)                      отложен *
Рилци 2006 (Рилци) - Изтребител (Ново Делчево)            4:2
6 декември 2008, събота, 14:30 ч
Ветрен (Полена) - Левски (Крупник)                        3:2
Авангард (Бачево) - Атлетик (Благоевград)                 6:1
Балкан (Церово) - Граничар (Логодаж)                      0:4
Балкан (Горна Брезница)                                   почива
* - мачовете са отложени заради лоши атмосферни условия.

                           XIII кръг

29 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Изтребител (Ново Делчево) - Планинец (Годлево)            3:1
Граничар (Логодаж) - Рилци 2006 (Рилци)                   2:2
Атлетик (Благоевград) - Балкан (Горна Брезница)           2:1
Левски (Крупник) - Авангард (Бачево)                      5:0
Струма 2005 (Струмяни) - Ветрен (Полена)                  2:4
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Перун (Кресна)             1:4
Балкан (Церово)                                           почива

                           XIV кръг

28 февруари 2009, събота, 15:00 ч
Планинец (Годлево) - Перун (Кресна)                       отложен *
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Ветрен (Полена)            отложен *
Струма 2005 (Струмяни) - Авангард (Бачево)                2:3
Левски (Крупник) - Балкан (Горна Брезница)                0:0
Атлетик (Благоевград) - Балкан (Церово)                   1:0
Граничар (Логодаж) - Изтребител (Ново Делчево)            отложен *
30 май 2009, събота, 18:00 ч
Планинец (Годлево) - Перун (Кресна)                       3:0 сл.
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Ветрен (Полена)            0:3 сл.
Граничар (Логодаж) - Изтребител (Ново Делчево)            3:1
Рилци 2006 (Рилци)                                        почива
* - мачовете са отложени заради неблагоприятни условия за игра.

                           XV кръг

7 март 2009, събота, 15:00 ч
Граничар (Логодаж) - Планинец (Годлево)                   1:3
Рилци 2006 (Рилци) - Атлетик (Благоевград)                2:0
Балкан (Церово) - Левски (Крупник)                        1:2
Балкан (Горна Брезница) - Струма 2005 (Струмяни)          3:0
Авангард (Бачево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)          3:1
Ветрен (Полена) - Перун (Кресна)                          0:1
Изтребител (Ново Делчево)                                 почива

                           XVI кръг

14 март 2009, събота, 15:00 ч
Планинец (Годлево) - Ветрен (Полена)                      1:0
Перун (Кресна) - Авангард (Бачево)                        2:0
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Балкан (Горна Брезница)    2:0
Струма 2005 (Струмяни) - Балкан (Церово)                  3:0
Левски (Крупник) - Рилци 2006 (Рилци)                     1:0
Атлетик (Благоевград) - Изтребител (Ново Делчево)         0:2
Граничар (Логодаж)                                        почива

                           XVII кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Граничар (Логодаж) - Атлетик (Благоевград)                отложен *
Изтребител (Ново Делчево) - Левски (Крупник)              0:1
Рилци 2006 (Рилци) - Струма 2005 (Струмяни)               3:1
Балкан (Церово) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            отложен *
Балкан (Горна Брезница) - Перун (Кресна)                  отложен *
Авангард (Бачево) - Ветрен (Полена)                       отложен *
Планинец (Годлево)                                        почива
30 май 2009, събота, 18:00 ч
Балкан (Горна Брезница) - Перун (Кресна)                  1:4
Авангард (Бачево) - Ветрен (Полена)                       3:0 сл.
6 юни 2009, събота, 10:30 ч
Граничар (Логодаж) - Атлетик (Благоевград)                4:2
Балкан (Церово) - Ураган 1970 (Горно Драглище)            3:0 сл.
* - мачовете са отложени заради неблагоприятни условия за игра.

                           XVIII кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Ветрен (Полена) - Балкан (Горна Брезница)                 4:1
Перун (Кресна) - Балкан (Церово)                          6:3
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Рилци 2006 (Рилци)         1:1
Струма 2005 (Струмяни) - Изтребител (Ново Делчево)        1:3
Левски (Крупник) - Граничар (Логодаж)                     6:0
30 май 2009, събота, 18:00 ч
Планинец (Годлево) - Авангард (Бачево)                    3:0
Атлетик (Благоевград)                                     почива

                           XIX кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Атлетик (Благоевград) - Планинец (Годлево)                2:1
Граничар (Логодаж) - Струма 2005 (Струмяни)               2:0
Изтребител (Ново Делчево) - Ураган 1970 (Горно Драглище)  3:0
Рилци 2006 (Рилци) - Перун (Кресна)                       1:0
Балкан (Церово) - Ветрен (Полена)                         1:4
Балкан (Горна Брезница) - Авангард (Бачево)               2:0
Левски (Крупник)                                          почива

                           XX кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Планинец (Годлево) - Балкан (Горна Брезница)              3:2
Авангард (Бачево) - Балкан (Церово)                       2:0
Ветрен (Полена) - Рилци 2006 (Рилци)                      6:1
Перун (Кресна) - Изтребител (Ново Делчево)                5:1
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Граничар (Логодаж)         0:0
Левски (Крупник) - Атлетик (Благоевград)                  3:1
Струма 2005 (Струмяни)                                    почива

                           XXI кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Левски (Крупник) - Планинец (Годлево)                     1:0
Атлетик (Благоевград) - Струма 2005 (Струмяни)            4:3
Граничар (Логодаж) - Перун (Кресна)                       0:4
Изтребител (Ново Делчево) - Ветрен (Полена)               4:0
Рилци 2006 (Рилци) - Авангард (Бачево)                    4:0
Балкан (Церово) - Балкан (Горна Брезница)                 1:0
Ураган 1970 (Горно Драглище)                              почива

                           XXII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Планинец (Годлево) - Балкан (Церово)                      2:0
Балкан (Горна Брезница) - Рилци 2006 (Рилци)              5:1
Авангард (Бачево) - Изтребител (Ново Делчево)             2:1
Ветрен (Полена) - Граничар (Логодаж)                      5:3
Струма 2005 (Струмяни) - Левски (Крупник)                 1:0
3 юни 2009, сряда
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Атлетик (Благоевград)      3:1
Перун (Кресна)                                            почива

                           XXIII кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Струма 2005 (Струмяни) - Планинец (Годлево)               1:2
Левски (Крупник) - Ураган 1970 (Горно Драглище)           2:0
Атлетик (Благоевград) - Перун (Кресна)                    2:4
Граничар (Логодаж) - Авангард (Бачево)                    2:0
Изтребител (Ново Делчево) - Балкан (Горна Брезница)       3:2
Рилци 2006 (Рилци) - Балкан (Церово)                      2:1
Ветрен (Полена)                                           почива

                           XXIV кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Планинец (Годлево) - Рилци 2006 (Рилци)                   3:0
Балкан (Церово) - Изтребител (Ново Делчево)               3:1
Балкан (Горна Брезница) - Граничар (Логодаж)              3:0
Ветрен (Полена) - Атлетик (Благоевград)                   3:0
Перун (Кресна) - Левски (Крупник)                         5:1
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Струма 2005 (Струмяни)     3:0
Авангард (Бачево)                                         почива

                           XXV кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Ураган 1970 (Горно Драглище) - Планинец (Годлево)         0:2
Струма 2005 (Струмяни) - Перун (Кресна)                   0:4
Левски (Крупник) - Ветрен (Полена)                        3:0
Атлетик (Благоевград) - Авангард (Бачево)                 3:2
Граничар (Логодаж) - Балкан (Церово)                      5:3
Изтребител (Ново Делчево) - Рилци 2006 (Рилци)            3:0
Балкан (Горна Брезница)                                   почива

                           XXVI кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Планинец (Годлево) - Изтребител (Ново Делчево)            3:0
Рилци 2006 (Рилци) - Граничар (Логодаж)                   5:1
Балкан (Горна Брезница) - Атлетик (Благоевград)           3:0
Авангард (Бачево) - Левски (Крупник)                      3:0
Ветрен (Полена) - Струма 2005 (Струмяни)                  3:0
Перун (Кресна) - Ураган 1970 (Горно Драглище)             4:2
Балкан (Церово)                                           почива

нагоре


ОФГ Благоевград - "Струма" 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Петрич 2005 (Петрич)               24   18   2   4   73:26   56
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Кавракирово)                24   16   5   3   72:31   53 [+]
 3. Ураган (Михнево)                   24   16   3   5   68:31   51 [+]
 4. Подгорец (Коларово)                24   14   5   5   57:32   47
 5. Орел (Лебница)                     24   14   3   7   53:39   45
 6. Бистрица (Катунци)                 24   14   2   8   61:42   44
 7. Беласица 08 (Беласица)             24   10   2  12   44:52   32 [+]
 8. Спортист (Струма/Лебница)          24   10   1  13   47:52   31
 9. Калабак (Самуилово)                24    7   3  14   44:55   24
10. Светкавица (Митино)                24    6   5  13   35:60   23 [+]
11. Локомотив (Дамяница)               24    6   3  15   50:68   21
12. Струма (Марикостиново)             24    5   3  16   37:65   18
13. Спартак (Склаве)                   24    1   1  22   23:111   4

Бележки
  - Изтребител (Ново Делчево), 2-и през изминалия сезон; и Струма 2005
(Струмяни), 7-и през изминалия сезон; са преместени от подгрупа "Струма" в
подгрупа "Бистрица".
  - Огражденец (Кърналово), 11-и през изминалия сезон; се отказва от
участие.
  - Ураган (Михнево), Вихър (Кавракирово), Беласица 08 (Беласица) и
Светкавица (Митино) се включват в групата.
  - Спортист (Струма/Лебница) играе домакинските си мачове в Струма.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Калабак (Самуилово) - Ураган (Михнево)                    1:2
Вихър (Кавракирово) - Бистрица (Катунци)                  5:2
Локомотив (Дамяница) - Беласица 08 (Беласица)             6:0
Струма (Марикостиново) - Орел (Лебница)                   2:6
Спортист (Струма/Лебница) - Петрич 2005 (Петрич)          1:5
Спартак (Склаве) - Подгорец (Коларово)                    5:2
Светкавица (Митино)                                       почива

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Ураган (Михнево) - Подгорец (Коларово)                    0:1
Петрич 2005 (Петрич) - Спартак (Склаве)                   5:0
Орел (Лебница) - Спортист (Струма/Лебница)                3:0
Светкавица (Митино) - Струма (Марикостиново)              3:3
Бистрица (Катунци) - Локомотив (Дамяница)                 4:2
Калабак (Самуилово) - Вихър (Кавракирово)                 5:2
Беласица 08 (Беласица)                                    почива

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Вихър (Кавракирово) - Ураган (Михнево)                    1:1
Локомотив (Дамяница) - Калабак (Самуилово)                1:4
Струма (Марикостиново) - Беласица 08 (Беласица)           2:5
Спортист (Струма/Лебница) - Светкавица (Митино)           3:0
Спартак (Склаве) - Орел (Лебница)                         0:5
Подгорец (Коларово) - Петрич 2005 (Петрич)                2:2
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           IV кръг

28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Ураган (Михнево) - Петрич 2005 (Петрич)                   3:2
Орел (Лебница) - Подгорец (Коларово)                      3:1
Светкавица (Митино) - Спартак (Склаве)                    5:0
Беласица 08 (Беласица) - Спортист (Струма/Лебница)        1:0
Бистрица (Катунци) - Струма (Марикостиново)               5:3
Вихър (Кавракирово) - Локомотив (Дамяница)                3:1
Калабак (Самуилово)                                       почива

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Локомотив (Дамяница) - Ураган (Михнево)                   0:2
Струма (Марикостиново) - Калабак (Самуилово)              2:0
Спортист (Струма/Лебница) - Бистрица (Катунци)            3:0
Спартак (Склаве) - Беласица 08 (Беласица)                 0:3 сл. *
* - първоначалният резултат е анулиран и на Спартак е присъдена служебна загуба с 0:3
    заради нередовен играч.
Подгорец (Коларово) - Светкавица (Митино)                 0:0
Петрич 2005 (Петрич) - Орел (Лебница)                     7:1
Вихър (Кавракирово)                                       почива

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Ураган (Михнево) - Орел (Лебница)                         2:0
Светкавица (Митино) - Петрич 2005 (Петрич)                0:2
Беласица 08 (Беласица) - Подгорец (Коларово)              1:1
Бистрица (Катунци) - Спартак (Склаве)                     5:3
Калабак (Самуилово) - Спортист (Струма/Лебница)           1:3
Вихър (Кавракирово) - Струма (Марикостиново)              4:0
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Струма (Марикостиново) - Локомотив (Дамяница)             4:0
Спортист (Струма/Лебница) - Вихър (Кавракирово)           1:4
Спартак (Склаве) - Калабак (Самуилово)                    0:6
Подгорец (Коларово) - Бистрица (Катунци)                  2:1
Петрич 2005 (Петрич) - Беласица 08 (Беласица)             6:0
Орел (Лебница) - Светкавица (Митино)                      6:0
Ураган (Михнево)                                          почива

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Ураган (Михнево) - Светкавица (Митино)                    5:0
Беласица 08 (Беласица) - Орел (Лебница)                   2:1
Бистрица (Катунци) - Петрич 2005 (Петрич)                 1:0
Калабак (Самуилово) - Подгорец (Коларово)                 0:2
Вихър (Кавракирово) - Спартак (Склаве)                    6:0
Локомотив (Дамяница) - Спортист (Струма/Лебница)          2:4
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Струма (Марикостиново) - Ураган (Михнево)                 1:3
Спартак (Склаве) - Локомотив (Дамяница)                   4:6
Подгорец (Коларово) - Вихър (Кавракирово)                 0:0
Петрич 2005 (Петрич) - Калабак (Самуилово)                6:3
Орел (Лебница) - Бистрица (Катунци)                       4:2
Светкавица (Митино) - Беласица 08 (Беласица)              3:2
Спортист (Струма/Лебница)                                 почива

                           X кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Ураган (Михнево) - Беласица 08 (Беласица)                 5:0
Бистрица (Катунци) - Светкавица (Митино)                  3:1
Калабак (Самуилово) - Орел (Лебница)                      1:1
Вихър (Кавракирово) - Петрич 2005 (Петрич)                1:3
Локомотив (Дамяница) - Подгорец (Коларово)                2:4
Струма (Марикостиново) - Спортист (Струма/Лебница)        2:1
Спартак (Склаве)                                          почива

                           XI кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Спортист (Струма/Лебница) - Ураган (Михнево)              2:1
Спартак (Склаве) - Струма (Марикостиново)                 0:0
Петрич 2005 (Петрич) - Локомотив (Дамяница)               3:0
Орел (Лебница) - Вихър (Кавракирово)                      1:1
Светкавица (Митино) - Калабак (Самуилово)                 3:1
Беласица 08 (Беласица) - Бистрица (Катунци)               2:1
Подгорец (Коларово)                                       почива

                           XII кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Ураган (Михнево) - Бистрица (Катунци)                     4:1
Калабак (Самуилово) - Беласица 08 (Беласица)              1:0
Вихър (Кавракирово) - Светкавица (Митино)                 4:2
Локомотив (Дамяница) - Орел (Лебница)                     2:3
Струма (Марикостиново) - Подгорец (Коларово)              2:4
Спортист (Струма/Лебница) - Спартак (Склаве)              6:1
Петрич 2005 (Петрич)                                      почива

                           XIII кръг

29 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Спартак (Склаве) - Ураган (Михнево)                       2:5
Подгорец (Коларово) - Спортист (Струма/Лебница)           6:1
Петрич 2005 (Петрич) - Струма (Марикостиново)             4:0
Светкавица (Митино) - Локомотив (Дамяница)                2:2
Беласица 08 (Беласица) - Вихър (Кавракирово)              1:2
Бистрица (Катунци) - Калабак (Самуилово)                  1:1
Орел (Лебница)                                            почива

                           XIV кръг

28 февруари 2009, събота, 15:00 ч
Ураган (Михнево) - Калабак (Самуилово)                    3:2
Бистрица (Катунци) - Вихър (Кавракирово)                  1:1
Беласица 08 (Беласица) - Локомотив (Дамяница)             5:3
Орел (Лебница) - Струма (Марикостиново)                   3:1
Петрич 2005 (Петрич) - Спортист (Струма/Лебница)          2:0
Подгорец (Коларово) - Спартак (Склаве)                    7:1
Светкавица (Митино)                                       почива

                           XV кръг

7 март 2009, събота, 15:00 ч
Подгорец (Коларово) - Ураган (Михнево)                    3:2
Спартак (Склаве) - Петрич 2005 (Петрич)                   1:2
Спортист (Струма/Лебница) - Орел (Лебница)                1:2
Струма (Марикостиново) - Светкавица (Митино)              1:1
Вихър (Кавракирово) - Калабак (Самуилово)                 4:1
30 май 2009, събота, 18:00 ч
Локомотив (Дамяница) - Бистрица (Катунци)                 1:9
Беласица 08 (Беласица)                                    почива

                           XVI кръг

14 март 2009, събота, 15:00 ч
Ураган (Михнево) - Вихър (Кавракирово)                    1:1
Калабак (Самуилово) - Локомотив (Дамяница)                1:1
Беласица 08 (Беласица) - Струма (Марикостиново)           2:1
Светкавица (Митино) - Спортист (Струма/Лебница)           2:0
Орел (Лебница) - Спартак (Склаве)                         3:0
по-късно (преди 25 май)
Петрич 2005 (Петрич) - Подгорец (Коларово)                3:2
Бистрица (Катунци)                                        почива

                           XVII кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Подгорец (Коларово) - Орел (Лебница)                      3:0
Спартак (Склаве) - Светкавица (Митино)                    0:3
Спортист (Струма/Лебница) - Беласица 08 (Беласица)        4:1
Струма (Марикостиново) - Бистрица (Катунци)               2:3
Локомотив (Дамяница) - Вихър (Кавракирово)                1:2
по-късно (преди 25 май)
Петрич 2005 (Петрич) - Ураган (Михнево)                   6:1
Калабак (Самуилово)                                       почива

                           XVIII кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Ураган (Михнево) - Локомотив (Дамяница)                   5:1
Калабак (Самуилово) - Струма (Марикостиново)              4:1
Бистрица (Катунци) - Спортист (Струма/Лебница)            3:1
Беласица 08 (Беласица) - Спартак (Склаве)                 3:0
Светкавица (Митино) - Подгорец (Коларово)                 1:2
Орел (Лебница) - Петрич 2005 (Петрич)                     2:0
Вихър (Кавракирово)                                       почива

                           XIX кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Орел (Лебница) - Ураган (Михнево)                         0:1
Петрич 2005 (Петрич) - Светкавица (Митино)                4:1
Подгорец (Коларово) - Беласица 08 (Беласица)              2:0
Спартак (Склаве) - Бистрица (Катунци)                     0:5
Спортист (Струма/Лебница) - Калабак (Самуилово)           6:1
Струма (Марикостиново) - Вихър (Кавракирово)              1:4
Локомотив (Дамяница)                                      почива

                           XX кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Локомотив (Дамяница) - Струма (Марикостиново)             2:0
Вихър (Кавракирово) - Спортист (Струма/Лебница)           5:1
Калабак (Самуилово) - Спартак (Склаве)                    4:2
Бистрица (Катунци) - Подгорец (Коларово)                  2:0
Беласица 08 (Беласица) - Петрич 2005 (Петрич)             0:1
Светкавица (Митино) - Орел (Лебница)                      1:1
Ураган (Михнево)                                          почива

                           XXI кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Светкавица (Митино) - Ураган (Михнево)                    0:2
Петрич 2005 (Петрич) - Бистрица (Катунци)                 1:0
Подгорец (Коларово) - Калабак (Самуилово)                 2:0
Спартак (Склаве) - Вихър (Кавракирово)                    1:2
Спортист (Струма/Лебница) - Локомотив (Дамяница)          0:3
6 юни 2009, събота, 10:30 ч
Орел (Лебница) - Беласица 08 (Беласица)                   3:1
Струма (Марикостиново)                                    почива

                           XXII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Ураган (Михнево) - Струма (Марикостиново)                 3:0
Локомотив (Дамяница) - Спартак (Склаве)                   7:0
Вихър (Кавракирово) - Подгорец (Коларово)                 3:0
Калабак (Самуилово) - Петрич 2005 (Петрич)                1:2
Бистрица (Катунци) - Орел (Лебница)                       3:0
Беласица 08 (Беласица) - Светкавица (Митино)              6:0
Спортист (Струма/Лебница)                                 почива

                           XXIII кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Беласица 08 (Беласица) - Ураган (Михнево)                 2:2
Светкавица (Митино) - Бистрица (Катунци)                  4:2
Орел (Лебница) - Калабак (Самуилово)                      2:0
Петрич 2005 (Петрич) - Вихър (Кавракирово)                6:2
Подгорец (Коларово) - Локомотив (Дамяница)                3:1
Спортист (Струма/Лебница) - Струма (Марикостиново)        2:1
Спартак (Склаве)                                          почива

                           XXIV кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Ураган (Михнево) - Спортист (Струма/Лебница)              2:1
Струма (Марикостиново) - Спартак (Склаве)                 5:0
Локомотив (Дамяница) - Петрич 2005 (Петрич)               1:1
Калабак (Самуилово) - Светкавица (Митино)                 4:1
Бистрица (Катунци) - Беласица 08 (Беласица)               2:0
30 май 2009, събота, 18:00 ч
Вихър (Кавракирово) - Орел (Лебница)                      7:0
Подгорец (Коларово)                                       почива

                           XXV кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Бистрица (Катунци) - Ураган (Михнево)                     3:1
Беласица 08 (Беласица) - Калабак (Самуилово)              6:1
Светкавица (Митино) - Вихър (Кавракирово)                 0:3
Орел (Лебница) - Локомотив (Дамяница)                     3:1
Подгорец (Коларово) - Струма (Марикостиново)              6:0
Спартак (Склаве) - Спортист (Струма/Лебница)              2:4
Петрич 2005 (Петрич)                                      почива

                           XXVI кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Ураган (Михнево) - Спартак (Склаве)                      12:1
Струма (Марикостиново) - Петрич 2005 (Петрич)             3:0
Локомотив (Дамяница) - Светкавица (Митино)                4:2
Вихър (Кавракирово) - Беласица 08 (Беласица)              5:1
Калабак (Самуилово) - Бистрица (Катунци)                  1:2
30 май 2009, събота, 18:00 ч
Спортист (Струма/Лебница) - Подгорец (Коларово)           2:2
Орел (Лебница)                                            почива

нагоре


ОФГ Благоевград - финали

                           1/2 финали

10 юни 2009, сряда, 18:00 ч
в Симитли, ст."Струма":
Върбица 2008 (Ореше) - Миньор (Елешница)                  1:1; при дузпите: 3:5
  [0:1 Виктор Дивизиев 30', 1:1 Мирослав Петаков ??]
в Кресна:
Перун (Кресна) - Вихър (Кавракирово)                      7:1 *
  [Цветков (3), Стоянов, Широв, Григоров, Димитров - Шапкаров]
* - победителят в подгрупа "Струма" - Петрич 2005 (Петрич) се отказва от участие в полуфиналите
    и на негово място се включва заелият второ място Вихър (Кавракирово). Допълнително Перун
    и Вихър се споразумяват мачът да не се състои на неутрален терен, а в Кресна.

                           Финал

14 юни 2009, неделя, 18:00 ч
в Благоевград, ст."Христо Ботев":
Миньор (Елешница) - Перун (Кресна)                        1:2 (0:0)
  [0:1 Венцислав Стоянов 57', 0:2 Григор Григоров 68', 1:2 Виктор Дивизиев 89'], ~ 280 зрители

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com