bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Бургас 2008/09


"А" ОФГ Бургас 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Атлетик (Бургас)                   26   22   4   0  116:39   70 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Анхиало (Поморие)                  26   19   3   4   69:27   60
 3. Камено (Камено)                    26   17   3   6   80:51   54
 4. Русокастро (Русокастро)            26   16   4   6   65:30   52
 5. Ропотамо (Приморско)               26   14   4   8   49:35   46
 6. Черноморски спортист (Обзор)       26   13   3  10   66:53   42     [1 1 0  6:3  4]
 7. Вихър 2000 (Айтос)                 26   12   6   8   44:39   42     [0 1 1  3:6  1]
 8. Балкан (Планиница)                 26   10   7   9   61:45   37
 9. Манолич (Манолич)                  26    9   2  15   43:68   29
10. Оризаре (Оризаре)                  26    7   3  16   34:65   24 [+]
11. Странджанец (Царево)               26    6   5  15   34:50   23 [+]
-------------------------------------------------------------------
12. Ястреб (Кошарица)                  26    5   6  15   33:69   21     Изпада в "Б" ОФГ
13. СВСБ (Свети Влас)                  26    1   3  22   18:102   6 [+] Изпада в "Б" ОФГ
14. Ветрен (Ветрен)                    26    3   3  20   42:81   12 [*] Изпада в "Б" ОФГ

Бележки
  - Созопол (Созопол) влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Оризаре (Оризаре), 1-и в Северна "Б" ОФГ; Атлетик (Бургас), 1-и
в Южна "Б" ОФГ; и Странджанец (Царево), 2-и в Южна "Б" ОФГ; влизат в
"А" ОФГ.
  - Равда (Равда), 6-и през изминалия сезон; се обединява с Черноморец
(Несебър) от Югоизточна "В" АФГ. Името на обединения отбор е Черноморец
(Несебър), а мачовете си играе в Равда. Равда (Равда) след
пререгистрация се включва в "Б" ОФГ. На освободеното от Равда (Равда)
място в "А" ОФГ влиза СВСБ (Свети Влас), 2-и в Северна "Б" ОФГ.
  - СВСБ е съкращение на Свети Влас-Слънчев бряг. Отборът играе
домакинските си мачове в Ахелой.
  - Ветрен (Ветрен) играе домакинските си мачове в Българово.
  - Ветрен (Ветрен) се отказва от участие след XXIV кръг. Резултатите им
до този момент се зачитат, а в оставащите два мача на противниците им се
присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Камено (Камено) - Ветрен (Ветрен)                         5:1
Черноморски спортист (Обзор) - СВСБ (Свети Влас)          5:0
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Ропотамо (Приморско) - Русокастро (Русокастро)            2:1
Странджанец (Царево) - Оризаре (Оризаре)                  0:2
Вихър 2000 (Айтос) - Манолич (Манолич)                    4:1
Атлетик (Бургас) - Балкан (Планиница)                     7:1
Анхиало (Поморие) - Ястреб (Кошарица)                     3:0

                           II кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Анхиало (Поморие)                     0:2
Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено)                    1:2
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Русокастро (Русокастро) - Ястреб (Кошарица)               4:3
Балкан (Планиница) - Черноморски спортист (Обзор)         7:0 сл. *
* - прекратен в 90'+2' при 4:3, когато играч на гостите е ударен от футболист  домакините с последващо масово сбиване. Мачът
    не е прекратен, но гостите отказват да доиграят мача и напускат терена. Присъдена е служебна победа със 7:0 за Балкан.
Манолич (Манолич) - Атлетик (Бургас)                      2:3
Оризаре (Оризаре) - Вихър 2000 (Айтос)                    1:3
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Странджанец (Царево)                    2:2

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Камено (Камено) - Русокастро (Русокастро)                 4:1
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)               0:2
Вихър 2000 (Айтос) - Ветрен (Ветрен)                      4:1
Черноморски спортист (Обзор) - Манолич (Манолич)          3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Анхиало (Поморие) - Балкан (Планиница)                    3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Ястреб (Кошарица) - СВСБ (Свети Влас)                     2:1
8 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Атлетик (Бургас) - Оризаре (Оризаре)                      2:1

                           IV кръг

1 октомври 2008, сряда, 17:00 ч
Русокастро (Русокастро) - СВСБ (Свети Влас)               8:2
Манолич (Манолич) - Анхиало (Поморие)                     0:3
Оризаре (Оризаре) - Черноморски спортист (Обзор)          3:2
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Атлетик (Бургас)                        2:7
Ропотамо (Приморско) - Вихър 2000 (Айтос)                 1:1
Камено (Камено) - Странджанец (Царево)                    6:1
5 ноември 2008, сряда, 14:30 ч
Балкан (Планиница) - Ястреб (Кошарица)                    0:2

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Вихър 2000 (Айтос) - Камено (Камено)                      2:2
Анхиало (Поморие) - Оризаре (Оризаре)                     8:1
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Балкан (Планиница)                    1:1
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Странджанец (Царево) - Русокастро (Русокастро)            1:2
Атлетик (Бургас) - Ропотамо (Приморско)                   2:0
Черноморски спортист (Обзор) - Ветрен (Ветрен)            7:2
Ястреб (Кошарица) - Манолич (Манолич)                     2:0

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 13:00 ч
Манолич (Манолич) - СВСБ (Свети Влас)                     6:2
11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Камено (Камено) - Атлетик (Бургас)                        1:4
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Русокастро (Русокастро) - Балкан (Планиница)              5:0
Оризаре (Оризаре) - Ястреб (Кошарица)                     1:3
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Анхиало (Поморие)                       2:3
Ропотамо (Приморско) - Черноморски спортист (Обзор)       1:2
Странджанец (Царево) - Вихър 2000 (Айтос)                 0:1

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Черноморски спортист (Обзор) - Камено (Камено)            1:3
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Оризаре (Оризаре)                     2:0
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Вихър 2000 (Айтос) - Русокастро (Русокастро)              0:1
Атлетик (Бургас) - Странджанец (Царево)                   4:0
Анхиало (Поморие) - Ропотамо (Приморско)                  4:1
Ястреб (Кошарица) - Ветрен (Ветрен)                       2:2
Балкан (Планиница) - Манолич (Манолич)                    3:2

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - СВСБ (Свети Влас)                       7:0
Камено (Камено) - Анхиало (Поморие)                       0:2
26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Русокастро (Русокастро) - Манолич (Манолич)               3:3
Оризаре (Оризаре) - Балкан (Планиница)                    0:4
Ропотамо (Приморско) - Ястреб (Кошарица)                  1:1
Странджанец (Царево) - Черноморски спортист (Обзор)       3:0
Вихър 2000 (Айтос) - Атлетик (Бургас)                     1:5

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Ропотамо (Приморско)                  1:2
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Атлетик (Бургас) - Русокастро (Русокастро)                3:1
Черноморски спортист (Обзор) - Вихър 2000 (Айтос)         4:1
Анхиало (Поморие) - Странджанец (Царево)                  5:3
Ястреб (Кошарица) - Камено (Камено)                       1:4
Балкан (Планиница) - Ветрен (Ветрен)                      7:2
Манолич (Манолич) - Оризаре (Оризаре)                     2:1

                           X кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Камено (Камено) - СВСБ (Свети Влас)                       5:1
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Манолич (Манолич)                       5:1
Ропотамо (Приморско) - Балкан (Планиница)                 4:1
Странджанец (Царево) - Ястреб (Кошарица)                  1:0
Вихър 2000 (Айтос) - Анхиало (Поморие)                    0:0
Атлетик (Бургас) - Черноморски спортист (Обзор)           5:2
1 март 2009, неделя, 15:00 ч
Русокастро (Русокастро) - Оризаре (Оризаре)               2:0

                           XI кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Странджанец (Царево)                  1:4
Балкан (Планиница) - Камено (Камено)                      1:2
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Черноморски спортист (Обзор) - Русокастро (Русокастро)    3:2
Анхиало (Поморие) - Атлетик (Бургас)                      0:2
Ястреб (Кошарица) - Вихър 2000 (Айтос)                    0:2
Манолич (Манолич) - Ропотамо (Приморско)                  0:1 *
* - Манолич е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача заради инциденти по време на мача.
Оризаре (Оризаре) - Ветрен (Ветрен)                       3:2

                           XII кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Камено (Камено) - Манолич (Манолич)                       8:1
Вихър 2000 (Айтос) - СВСБ (Свети Влас)                    4:0
23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Русокастро (Русокастро) - Ветрен (Ветрен)                 2:1
Ропотамо (Приморско) - Оризаре (Оризаре)                  4:0
Странджанец (Царево) - Балкан (Планиница)                 2:2
Атлетик (Бургас) - Ястреб (Кошарица)                      8:3
Черноморски спортист (Обзор) - Анхиало (Поморие)          2:4

                           XIII кръг

29 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Атлетик (Бургас)                      1:8
Оризаре (Оризаре) - Камено (Камено)                       2:2
30 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Анхиало (Поморие) - Русокастро (Русокастро)               1:1
Ястреб (Кошарица) - Черноморски спортист (Обзор)          0:0
Балкан (Планиница) - Вихър 2000 (Айтос)                   1:0
в Сунгурларе: *
Манолич (Манолич) - Странджанец (Царево)                  4:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Манолич.
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Ропотамо (Приморско)                    2:3

                           XIV кръг

7 март 2009, събота, 15:00 ч
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Камено (Камено)                         1:4
8 март 2009, неделя, 15:00 ч
Русокастро (Русокастро) - Ропотамо (Приморско)            4:0
Оризаре (Оризаре) - Странджанец (Царево)                  0:3
в Сунгурларе: *
Манолич (Манолич) - Вихър 2000 (Айтос)                    0:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Манолич.
Балкан (Планиница) - Атлетик (Бургас)                     2:2
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Черноморски спортист (Обзор)          0:5
Ястреб (Кошарица) - Анхиало (Поморие)                     0:2

                           XV кръг

14 март 2009, събота, 15:00 ч
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)                    1:0
15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Ястреб (Кошарица) - Русокастро (Русокастро)               0:3
Анхиало (Поморие) - СВСБ (Свети Влас)                     6:1
Атлетик (Бургас) - Манолич (Манолич)                      7:3
Вихър 2000 (Айтос) - Оризаре (Оризаре)                    1:2
Странджанец (Царево) - Ветрен (Ветрен)                    0:0
13 май 2009, сряда, 18:00 ч
Черноморски спортист (Обзор) - Балкан (Планиница)         3:1

                           XVI кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Русокастро (Русокастро) - Камено (Камено)                 3:0 сл. *
* - първоначално отложен за 13 май, в последствие отложен наново, в крайна
    сметка присъден служебно.
22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)               2:0
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Вихър 2000 (Айтос)                      1:2
Оризаре (Оризаре) - Атлетик (Бургас)                      1:3
в Сунгурларе: *
Манолич (Манолич) - Черноморски спортист (Обзор)          0:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Манолич.
Балкан (Планиница) - Анхиало (Поморие)                    1:1
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Ястреб (Кошарица)                     1:1

                           XVII кръг

28 март 2009, събота, 17:00 ч
Анхиало (Поморие) - Манолич (Манолич)                     4:2
Странджанец (Царево) - Камено (Камено)                    3:4
29 март 2009, неделя, 14:00 ч
Атлетик (Бургас) - Ветрен (Ветрен)                        4:1
29 март 2009, неделя, 17:00 ч
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Русокастро (Русокастро)               0:4
Ястреб (Кошарица) - Балкан (Планиница)                    0:7
Черноморски спортист (Обзор) - Оризаре (Оризаре)          3:1
Вихър 2000 (Айтос) - Ропотамо (Приморско)                 1:1

                           XVIII кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Камено (Камено) - Вихър 2000 (Айтос)                      4:2
Оризаре (Оризаре) - Анхиало (Поморие)                     1:4
5 април 2009, неделя, 14:00 ч
Русокастро (Русокастро) - Странджанец (Царево)            1:0
Манолич (Манолич) - Ястреб (Кошарица)                     2:0
5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Ропотамо (Приморско) - Атлетик (Бургас)                   2:2
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Черноморски спортист (Обзор)            1:4
Балкан (Планиница) - СВСБ (Свети Влас)                    5:0

                           XIX кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Анхиало (Поморие) - Ветрен (Ветрен)                       2:0
Атлетик (Бургас) - Камено (Камено)                       10:4
12 април 2009, неделя, 14:00 ч
Ястреб (Кошарица) - Оризаре (Оризаре)                     1:1
12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Балкан (Планиница) - Русокастро (Русокастро)              1:1
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Манолич (Манолич)                     0:4
Черноморски спортист (Обзор) - Ропотамо (Приморско)       2:3
Вихър 2000 (Айтос) - Странджанец (Царево)                 2:0

                           XX кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Камено (Камено) - Черноморски спортист (Обзор)            3:1
Оризаре (Оризаре) - СВСБ (Свети Влас)                     1:1
19 април 2009, неделя, 17:00 ч
Русокастро (Русокастро) - Вихър 2000 (Айтос)              0:2
Странджанец (Царево) - Атлетик (Бургас)                   0:2
Ропотамо (Приморско) - Анхиало (Поморие)                  2:1
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Ястреб (Кошарица)                       1:2
Манолич (Манолич) - Балкан (Планиница)                    2:0

                           XXI кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Ветрен (Ветрен)                       0:4
Анхиало (Поморие) - Камено (Камено)                       2:1
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Манолич (Манолич) - Русокастро (Русокастро)               2:0
Балкан (Планиница) - Оризаре (Оризаре)                    3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Ястреб (Кошарица) - Ропотамо (Приморско)                  1:3
Черноморски спортист (Обзор) - Странджанец (Царево)       4:1
Атлетик (Бургас) - Вихър 2000 (Айтос)                     5:1

                           XXII кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Камено (Камено) - Ястреб (Кошарица)                       4:1
Оризаре (Оризаре) - Манолич (Манолич)                     5:0
3 май 2009, неделя, 15:00 ч
Вихър 2000 (Айтос) - Черноморски спортист (Обзор)         2:2
Странджанец (Царево) - Анхиало (Поморие)                  0:1
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Русокастро (Русокастро) - Атлетик (Бургас)                2:2
Ропотамо (Приморско) - СВСБ (Свети Влас)                  4:0
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Балкан (Планиница)                      0:5

                           XXIII кръг

6 май 2009, сряда, 18:00 ч
Манолич (Манолич) - Ветрен (Ветрен)                       3:1
Балкан (Планиница) - Ропотамо (Приморско)                 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Камено (Камено)                       2:3
Ястреб (Кошарица) - Странджанец (Царево)                  2:2
Черноморски спортист (Обзор) - Атлетик (Бургас)           3:3
13 май 2009, сряда, 18:00 ч
Оризаре (Оризаре) - Русокастро (Русокастро)               0:5
Анхиало (Поморие) - Вихър 2000 (Айтос)                    5:0

                           XXIV кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Атлетик (Бургас) - Анхиало (Поморие)                      3:1
Камено (Камено) - Балкан (Планиница)                      3:3
10 май 2009, неделя, 15:00 ч
Странджанец (Царево) - СВСБ (Свети Влас)                  3:0
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Русокастро (Русокастро) - Черноморски спортист (Обзор)    3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Вихър 2000 (Айтос) - Ястреб (Кошарица)                    2:1
Ропотамо (Приморско) - Манолич (Манолич)                  6:1
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Оризаре (Оризаре)                       1:3

* - Ветрен (Ветрен) се отказва от участие след XXIV кръг. Резултатите им
до този момент се зачитат, а в оставащите два мача на противниците им се
присъждат служебни победи с 3:0.

                           XXV кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Оризаре (Оризаре) - Ропотамо (Приморско)                  2:0
Манолич (Манолич) - Камено (Камено)                       2:1
17 май 2009, неделя, 15:00 ч
в Ахелой:
СВСБ (Свети Влас) - Вихър 2000 (Айтос)                    0:4
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Българово:
Ветрен (Ветрен) - Русокастро (Русокастро)                 0:3 сл.
Балкан (Планиница) - Странджанец (Царево)                 1:1
Ястреб (Кошарица) - Атлетик (Бургас)                      3:9
Анхиало (Поморие) - Черноморски спортист (Обзор)          2:1

                           XXVI кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Атлетик (Бургас) - СВСБ (Свети Влас)                      4:1
Камено (Камено) - Оризаре (Оризаре)                       4:2
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Русокастро (Русокастро) - Анхиало (Поморие)               3:0
Черноморски спортист (Обзор) - Ястреб (Кошарица)          5:2
Вихър 2000 (Айтос) - Балкан (Планиница)                   2:1
Странджанец (Царево) - Манолич (Манолич)                  2:0
Ропотамо (Приморско) - Ветрен (Ветрен)                    3:0 сл.

нагоре


Баражи за попълване на "А" ОФГ 2008/09

                           Бележки

Баражите се организират заради допълнително освободеното място в "А" ОФГ Бургас,
след като Атлетик (Бургас) влиза в ЮИ "В" АФГ, без оттам да изпадне отбор. В тях
участват трите втори отбора от "Б" ОФГ. Равда (Равда), втори в "Б" ОФГ - север,
се отказва от участие в баражите и на негово място играе третият в класирането
Съединение (Съединение).

                           I кръг

18 юли 2009, събота, 18:30 ч
в Айтос, Градски стадион:
Карнобат (Карнобат) - Съединение (Съединение)             1:2 (1:1)
  [0:1 Кезим Байрамали 17', 1:1 Слави Спасов 39'-д, 1:2 Юмер Али 78']
  [чк: Юмер Халил (С) 89'], ~ 150 зрители
Устрем (Тънково)                                          почива

                           Финал

25 юли 2009, събота, 18:30 ч
в Айтос, Градски стадион:
Съединение (Съединение) - Устрем (Тънково)                1:4 (0:3)
  [0:1 Илиян Велев 9', 0:3 Росен Кърхърманлиев 17',19', 1:3 Сезаи Юмерчауш 83',
   1:4 Росен Кърхърманлиев 90'], ~ 150 зрители

Устрем (Тънково) влиза в "А" ОФГ Бургас.

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - север 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Каблешково 07 (Каблешково)         18   16   1   1   87:17   49 <-  Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Равда (Равда)                      18   14   2   2   95:30   44 [+][*]
 3. Съединение (Съединение)            18   10   1   7   50:36   31 [+]
 4. Просеник (Просеник)                18   10   0   8   50:47   30 [+]
 5. Голое (Лозарево)                   18    9   1   8   39:44   28
 6. Сунгурларска долина (Сунгурларе)   18    9   0   9   45:45   27 [-]
 7. Руен 2008 (Руен)                   18    8   0  10   44:49   24 [+]
 8. Ястреб (Страцин)                   18    6   0  12   23:42   18 [+]
 9. Спортист (Бата)                    18    5   1  12   25:69   16 [+]
10. Устрем (Белодол)                   18    0   0  18   21:100   0 [+]

Бележки
  - Оризаре (Оризаре) и СВСБ (Свети Влас) влизат в "А" ОФГ.
  - Сунгурларска долина (Сунгурларе) изпада в Северна "Б" ОФГ от "А" ОФГ.
  - Каблешково 07 (Каблешково) е преместен от Южна "Б" ОФГ в Северна "Б" ОФГ.
  - Светкавица (Гюльовца), изваден от Южна "Б" ОФГ през изминалия сезон;
първоначално отново е включен в ОФГ и разпределен в Северна "Б" ОФГ, но
малко преди началото на сезона се отказва от участие.
  - Победа (Вресово), Месамбрия (Несебър), Стрела (Дъбник), Сокол (Порой)
и Локомотив (Черноград) са преместени от Северна "Б" ОФГ в Централна
"Б" ОФГ.
  - Ветрен II (Ветрен) и Светкавица 2004 (Гюльовца) са преместени от
Северна "Б" ОФГ в Южна "Б" ОФГ.
  - Равда (Равда) от "А" ОФГ се обединява с Черноморец (Несебър) от
Югоизточна "В" АФГ и след пререгистрация се включва в Северна "Б" ОФГ.
Отборът играе домакинските си мачове в Оризаре.
  - Съединение (Съединение), Просеник (Просеник), Спортист (Бата), Ястреб
(Страцин), Устрем (Белодол) и Руен 2008 (Руен) се включват в групата.

                           I кръг

27 септември 2008, събота, 14:00 ч
Голое (Лозарево) - Каблешково 07 (Каблешково)             0:4
27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Руен 2008 (Руен)       5:1
Спортист (Бата) - Ястреб (Страцин)                        1:4
Просеник (Просеник) - Устрем (Белодол)                    7:1
в Оризаре:
Равда (Равда) - Съединение (Съединение)                   7:1

                           II кръг

4 октомври 2008, събота, 13:00 ч
Руен 2008 (Руен) - Съединение (Съединение)                4:2
4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Устрем (Белодол) - Равда (Равда)                          2:13
Каблешково 07 (Каблешково) - Просеник (Просеник)          7:0
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Спортист (Бата)       11:0
5 октомври 2008, неделя, 13:00 ч
Ястреб (Страцин) - Голое (Лозарево)                       3:2

                           III кръг

11 октомври 2008, събота, 13:00 ч
Спортист (Бата) - Руен 2008 (Руен)                        0:2
Съединение (Съединение) - Устрем (Белодол)                3:0
11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Голое (Лозарево) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)       0:6
Просеник (Просеник) - Ястреб (Страцин)                    2:3
29 ноември 2008, събота, 11:00 ч
в Ахелой:
Равда (Равда) - Каблешково 07 (Каблешково)                6:6

                           IV кръг

18 октомври 2008, събота, 13:00 ч
Ястреб (Страцин) - Равда (Равда)                          1:4
18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Руен 2008 (Руен) - Устрем (Белодол)                       7:0
Каблешково 07 (Каблешково) - Съединение (Съединение)      3:0
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Просеник (Просеник)    3:0
Спортист (Бата) - Голое (Лозарево)                        1:2

                           V кръг

25 октомври 2008, събота, 13:00 ч
Голое (Лозарево) - Руен 2008 (Руен)                       5:3
Просеник (Просеник) - Спортист (Бата)                     6:0
Устрем (Белодол) - Каблешково 07 (Каблешково)             0:4
25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
в Оризаре:
Равда (Равда) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)         10:0
Съединение (Съединение) - Ястреб (Страцин)                1:0

                           VI кръг

1 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Съединение (Съед.)     4:2
Спортист (Бата) - Равда (Равда)                           2:4
1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Руен 2008 (Руен) - Каблешково 07 (Каблешково)             1:3
Ястреб (Страцин) - Устрем (Белодол)                       4:2
Голое (Лозарево) - Просеник (Просеник)                    1:0

                           VII кръг

8 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Просеник (Просеник) - Руен 2008 (Руен)                    4:1
8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Оризаре:
Равда (Равда) - Голое (Лозарево)                          5:3
Съединение (Съединение) - Спортист (Бата)                10:3
Устрем (Белодол) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)       1:5
Каблешково 07 (Каблешково) - Ястреб (Страцин)            10:0

                           VIII кръг

15 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Спортист (Бата) - Устрем (Белодол)                        4:2
Голое (Лозарево) - Съединение (Съединение)                3:1
15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Руен 2008 (Руен) - Ястреб (Страцин)                       1:2
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Каблешково 07 (Кабл.)  1:4
Просеник (Просеник) - Равда (Равда)                       1:6

                           IX кръг

22 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Ястреб (Страцин) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)       0:1
22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Оризаре:
Равда (Равда) - Руен 2008 (Руен)                          8:1
Съединение (Съединение) - Просеник (Просеник)             5:0 сл. *
* - прекратен в 57' при 2:1, когато гостите напускат терена, аргументирайки се
    с прекалено ниските температури и лоши атмосферни условия. На Съединение е
    присъдена служебна победа с 5:0.
Устрем (Белодол) - Голое (Лозарево)                       4:7
Каблешково 07 (Каблешково) - Спортист (Бата)              4:0

                           X кръг

28/29 март 2009, събота/неделя
Руен 2008 (Руен) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)       2:0
Ястреб (Страцин) - Спортист (Бата)                        0:3 сл. *
* - прекратен в 40' при 1:0, в последствие на Ястреб е присъдена служебна загуба с 0:3.
Каблешково 07 (Каблешково) - Голое (Лозарево)             4:0
Устрем (Белодол) - Просеник (Просеник)                    3:4
Съединение (Съединение) - Равда (Равда)                   2:2

                           XI кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Съединение (Съединение) - Руен 2008 (Руен)                3:0 сл. *
* - първоначално 3:4, в последствие на Руен 2008 е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен играч.
Просеник (Просеник) - Каблешково 07 (Каблешково)          1:5
Спортист (Бата) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)        1:0
5 април 2009, неделя, 17:00 ч
в Оризаре:
Равда (Равда) - Устрем (Белодол)                          9:0
Голое (Лозарево) - Ястреб (Страцин)                       3:1

                           XII кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Руен 2008 (Руен) - Спортист (Бата)                        7:0
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Голое (Лозарево)       0:4 сл. *
* - прекратен в 88' при 0:1, когато публика на домакините нахлува на терена
    и атакува футболисти на гостите. В последствие на Сунгурларска долина е
    присъдена служебна загуба с 0:4, а отборът е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Ястреб (Страцин) - Просеник (Просеник)                    1:3
Каблешково 07 (Каблешково) - Равда (Равда)                4:0
Устрем (Белодол) - Съединение (Съединение)                0:5

                           XIII кръг

18/19 април 2009, събота/неделя
Устрем (Белодол) - Руен 2008 (Руен)                       3:6
Съединение (Съединение) - Каблешково 07 (Каблешково)      1:4
в Оризаре:
Равда (Равда) - Ястреб (Страцин)                          2:0
Просеник (Просеник) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)    4:0
Голое (Лозарево) - Спортист (Бата)                        2:2

                           XIV кръг

25 април 2009, събота, 14:00 ч
Каблешково 07 (Каблешково) - Устрем (Белодол)            10:0
25 април 2009, събота, 17:00 ч
Спортист (Бата) - Просеник (Просеник)                     0:5
в Карнобат: *
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Равда (Равда)          0:3 сл. **
** - домакините не се явяват.
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Сунгурларска долина.
Ястреб (Страцин) - Съединение (Съединение)                0:2
26 април 2009, неделя, 14:00 ч
Руен 2008 (Руен) - Голое (Лозарево)                       3:1

                           XV кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Каблешково 07 (Каблешково) - Руен 2008 (Руен)             7:1
Устрем (Белодол) - Ястреб (Страцин)                       0:3
Съединение (Съединение) - Сунгурл. долина (Сунгурларе)    6:2
3 май 2009, неделя, 15:00 ч
Просеник (Просеник) - Голое (Лозарево)                    4:1
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Оризаре:
Равда (Равда) - Спортист (Бата)                           7:0

                           XVI кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Руен 2008 (Руен) - Просеник (Просеник)                    2:3
Голое (Лозарево) - Равда (Равда)                          3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Спортист (Бата) - Съединение (Съединение)                 1:2
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Устрем (Белодол)       3:1
Ястреб (Страцин) - Каблешково 07 (Каблешково)             1:2

                           XVII кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Ястреб (Страцин) - Руен 2008 (Руен)                       0:1
Каблешково 07 (Каблешково) - Сунгурл. долина (Сунгурларе) 6:2
Устрем (Белодол) - Спортист (Бата)                        1:4
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Съединение (Съединение) - Голое (Лозарево)                2:0
в Оризаре:
Равда (Равда) - Просеник (Просеник)                       6:3

                           XVIII кръг

23/24 май 2009, събота/неделя
Руен 2008 (Руен) - Равда (Равда)                          1:3
Просеник (Просеник) - Съединение (Съединение)             3:2
Голое (Лозарево) - Устрем (Белодол)                       2:1
Спортист (Бата) - Каблешково 07 (Каблешково)              3:0
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Ястреб (Страцин)       2:0

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - център 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ахелой (Ахелой)                    17   16   0   1   64:19   48 <-  Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Карнобат (Карнобат)                18   13   0   5   44:21   39 [-]
 3. Стрела (Дъбник)                    17   11   2   4   44:22   35 <-
 4. Черноморец II (Несебър)            18    9   3   6   38:29   30 <-
 5. Сокол (Порой)                      18    9   2   7   26:33   29 <-
 6. Победа (Вресово)                   18    7   2   9   28:36   23 <-
 7. Месамбрия (Несебър)                18    5   4   9   41:46   19 <-  [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен, -5 обща ГР]
 8. Локомотив (Черноград)              18    6   1  11   23:35   19 <-  [1 0 1  3:3  3, 0 гола на чужд терен, -12 обща ГР]
 9. Белите гълъби (Гълъбец)            18    5   0  13   25:41   15 [+]
10. Габър (Габерово)                   18    0   2  16   21:72    2 [+]

Бележки
  - ОС Бургас създава трета "Б" ОФГ - център, заради многото нови отбори
в областта.
  - Карнобат (Карнобат) изпада в Централна "Б" ОФГ от "А" ОФГ.
  - Победа (Вресово), Месамбрия (Несебър), Стрела (Дъбник), Сокол (Порой)
и Локомотив (Черноград) са преместени от Северна "Б" ОФГ в Централна
"Б" ОФГ.
  - Черноморец II (Несебър) и Ахелой (Ахелой) са преместени от Южна "Б" ОФГ
в Централна "Б" ОФГ.
  - Белите гълъби (Гълъбец) и Габър (Габарево) се включват в групата.
  - Черноморец II (Несебър) играе домакинските си мачове в Равда.
  - Габър (Габерово) играе домакинските си мачове в Дъбник.
  - Месамбрия (Несебър) играе домакинските си мачове в Ахелой.
  - Победа (Вресово) играе домакинските си мачове в Руен.

                           I кръг

27 септември 2008, събота, 14:00 ч
Стрела (Дъбник) - Месамбрия (Несебър)                     6:3
27 септември 2008, събота, 17:00 ч
в Руен:
Победа (Вресово) - Сокол (Порой)                          3:1
28 септември 2008, неделя, 14:00 ч
Локомотив (Черноград) - Черноморец II (Несебър)           0:3
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Белите гълъби (Гълъбец) - Карнобат (Карнобат)             1:3
Ахелой (Ахелой) - Габър (Габерово)                        7:0

                           II кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
в Равда:
Черноморец II (Несебър) - Стрела (Дъбник)                 0:5
5 октомври 2008, неделя, 13:00 ч
в Ахелой:
Месамбрия (Несебър) - Победа (Вресово)                    4:1
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Карнобат (Карнобат) - Сокол (Порой)                       5:0
в Дъбник:
Габър (Габерово) - Локомотив (Черноград)                  0:3
Белите гълъби (Гълъбец) - Ахелой (Ахелой)                 2:3

                           III кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Стрела (Дъбник) - Габър (Габерово)                        4:1
в Руен:
Победа (Вресово) - Черноморец II (Несебър)                5:1
Сокол (Порой) - Месамбрия (Несебър)                       1:1
12 октомври 2008, неделя, 13:00 ч
Локомотив (Черноград) - Белите гълъби (Гълъбец)           3:1
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Ахелой (Ахелой) - Карнобат (Карнобат)                     3:0

                           IV кръг

18 октомври 2008, събота, 13:00 ч
в Равда:
Черноморец II (Несебър) - Сокол (Порой)                   5:2
в Дъбник:
Габър (Габерово) - Победа (Вресово)                       1:5
Белите гълъби (Гълъбец) - Стрела (Дъбник)                 0:1
19 октомври 2008, неделя, 13:00 ч
Карнобат (Карнобат) - Месамбрия (Несебър)                 4:0
Ахелой (Ахелой) - Локомотив (Черноград)                   2:0

                           V кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
в Руен:
Победа (Вресово) - Белите гълъби (Гълъбец)                3:1
Сокол (Порой) - Габър (Габерово)                          5:0
в Ахелой:
Месамбрия (Несебър) - Черноморец II (Несебър)             2:2
26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Локомотив (Черноград) - Карнобат (Карнобат)               0:1
Стрела (Дъбник) - Ахелой (Ахелой)                         0:2

                           VI кръг

1 ноември 2008, събота, 11:00 ч
в Дъбник:
Габър (Габерово) - Месамбрия (Несебър)                    3:5
Белите гълъби (Гълъбец) - Сокол (Порой)                   3:0
2 ноември 2008, неделя, 11:00 ч
Ахелой (Ахелой) - Победа (Вресово)                        6:0
Локомотив (Черноград) - Стрела (Дъбник)                   1:5
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Карнобат (Карнобат) - Черноморец II (Несебър)             0:1

                           VII кръг

8 ноември 2008, събота, 11:00 ч
в Равда:
Черноморец II (Несебър) - Габър (Габерово)                5:0
9 ноември 2008, неделя, 11:00 ч
в Руен:
Победа (Вресово) - Локомотив (Черноград)                  2:0
Сокол (Порой) - Ахелой (Ахелой)                           3:2
в Ахелой:
Месамбрия (Несебър) - Белите гълъби (Гълъбец)             6:0
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Стрела (Дъбник) - Карнобат (Карнобат)                     1:0

                           VIII кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Белите гълъби (Гълъбец) - Черноморец II (Несебър)         1:3
Стрела (Дъбник) - Победа (Вресово)                        2:2
16 ноември 2008, неделя, 11:00 ч
Карнобат (Карнобат) - Габър (Габерово)                    6:2
Ахелой (Ахелой) - Месамбрия (Несебър)                     5:2
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Локомотив (Черноград) - Сокол (Порой)                     0:0

                           IX кръг

22 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Сокол (Порой) - Стрела (Дъбник)                           1:3
22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Равда:
Черноморец II (Несебър) - Ахелой (Ахелой)                 прекратен *
* - прекратен при 0:0 в 56' заради лоши атмосферни условия. Целият мач
    е преигран на 26 ноември.
в Дъбник:
Габър (Габерово) - Белите гълъби (Гълъбец)                0:4 сл. *
* - мачът е прекратен в 75' при 1:1 заради нахлуване на публика на терена. На Габър е
    присъдена служебна загуба с 0:4 и отборът е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
в Руен:
Победа (Вресово) - Карнобат (Карнобат)                    0:1
в Ахелой:
Месамбрия (Несебър) - Локомотив (Черноград)               3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
26 ноември 2008, сряда, 14:30 ч
в Равда:
Черноморец II (Несебър) - Ахелой (Ахелой)                 2:4 *
* - преиграване на прекратения мач от 22 ноември.

                           X кръг

28/29 март 2009, събота/неделя
Карнобат (Карнобат) - Белите гълъби (Гълъбец)             4:0
на неутрален терен: *
Габър (Габерово) - Ахелой (Ахелой)                        1:5
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Габър.
в Равда:
Черноморец II (Несебър) - Локомотив (Черноград)           2:0
в Ахелой:
Месамбрия (Несебър) - Стрела (Дъбник)                     1:2
Сокол (Порой) - Победа (Вресово)                          1:0

                           XI кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
в Руен:
Победа (Вресово) - Месамбрия (Несебър)                    2:1
Стрела (Дъбник) - Черноморец II (Несебър)                 1:1
5 април 2009, неделя, 14:00 ч
Сокол (Порой) - Карнобат (Карнобат)                       0:2
5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Локомотив (Черноград) - Габър (Габерово)                  2:0
Ахелой (Ахелой) - Белите гълъби (Гълъбец)                 3:0

                           XII кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Карнобат (Карнобат) - Ахелой (Ахелой)                     2:4
Белите гълъби (Гълъбец) - Локомотив (Черноград)           3:2
в Дъбник:
Габър (Габерово) - Стрела (Дъбник)                        2:3
в Равда:
Черноморец II (Несебър) - Победа (Вресово)                2:0
в Ахелой:
Месамбрия (Несебър) - Сокол (Порой)                       0:1

                           XIII кръг

18/19 април 2009, събота/неделя
в Ахелой:
Месамбрия (Несебър) - Карнобат (Карнобат)                 1:4
Сокол (Порой) - Черноморец II (Несебър)                   1:0
в Руен:
Победа (Вресово) - Габър (Габерово)                       1:1
Стрела (Дъбник) - Белите гълъби (Гълъбец)                 4:3
Локомотив (Черноград) - Ахелой (Ахелой)                   0:2

                           XIV кръг

25/26 април 2009, събота/неделя
Карнобат (Карнобат) - Локомотив (Черноград)               2:3
Ахелой (Ахелой) - Стрела (Дъбник)                         анулиран *
* - прекратен в 75' при 1:1 заради масов бой между играчите на двата отбора.
    На двата отбора се присъждат по 0 точки и 0 гола. Ахелой е наказан с
    лишаване от домакинство за 1 мач.
Белите гълъби (Гълъбец) - Победа (Вресово)                4:0
в Дъбник:
Габър (Габерово) - Сокол (Порой)                          2:3
в Равда:
Черноморец II (Несебър) - Месамбрия (Несебър)             2:2

                           XV кръг

2 май 2009, събота, 15:00 ч
в Ахелой:
Месамбрия (Несебър) - Габър (Габерово)                    5:5
2 май 2009, събота, 18:00 ч
в Равда:
Черноморец II (Несебър) - Карнобат (Карнобат)             1:2
Сокол (Порой) - Белите гълъби (Гълъбец)                   1:0
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Руен:
Победа (Вресово) - Ахелой (Ахелой)                        2:3
Стрела (Дъбник) - Локомотив (Черноград)                   6:1

                           XVI кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Карнобат (Карнобат) - Стрела (Дъбник)                     2:1
Локомотив (Черноград) - Победа (Вресово)                  4:0
в Оризаре: *
Ахелой (Ахелой) - Сокол (Порой)                           6:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Ахелой.
Белите гълъби (Гълъбец) - Месамбрия (Несебър)             1:2
в Дъбник:
Габър (Габерово) - Черноморец II (Несебър)                1:5

                           XVII кръг

16 май 2009, събота, 15:00 ч
в Равда:
Черноморец II (Несебър) - Белите гълъби (Гълъбец)         3:0
16 май 2009, събота, 18:00 ч
в Руен:
Победа (Вресово) - Стрела (Дъбник)                        1:0
17 май 2009, неделя, 15:00 ч
в Дъбник:
Габър (Габерово) - Карнобат (Карнобат)                    2:3
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Ахелой:
Месамбрия (Несебър) - Ахелой (Ахелой)                     3:4
Сокол (Порой) - Локомотив (Черноград)                     3:1

                           XVIII кръг

23/24 май 2009, събота/неделя
Карнобат (Карнобат) - Победа (Вресово)                    3:1
Стрела (Дъбник) - Сокол (Порой)                           0:1
Локомотив (Черноград) - Месамбрия (Несебър)               3:0
Ахелой (Ахелой) - Черноморец II (Несебър)                 3:0
Белите гълъби (Гълъбец) - Габър (Габерово)                1:0

нагоре


"Б" ОФГ Бургас - юг 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Олимпик (Бургас)                   18   14   2   2   47:11   44 [+] [1 1 0  2:1  4] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Устрем (Тънково)                   18   14   2   2   50:13   44     [0 1 1  1:2  1]
 3. Странджа (Малко Търново)           18   12   0   6   42:21   36
 4. Светкавица 2004 (Гюльовца)         18    8   6   4   25:22   30 <-
 5. Урожай (Българово)                 18    9   0   9   35:36   27 [+]
 6. Ветрен II (Ветрен)                 18    6   3   9   23:35   21 <-  [1 1 0  5:3  4]
 7. Миньор (Рудник)                    18    6   3   9   28:41   21     [0 1 1  3:5  1]
 8. Сион (Каблешково)                  18    5   1  12   29:51   16 [+]
 9. Бургос (Ливада)                    18    3   2  13   26:46   11
10. Ахтопол (Ахтопол)                  18    3   1  14   15:44   10 [+]

Бележки
  - Атлетик (Бургас) и Странджанец (Царево) влизат в "А" ОФГ.
  - Светкавица (Гюльовца) и Каблешково 07 (Каблешково) са преместени от
Южна "Б" ОФГ в Северна "Б" ОФГ.
  - Черноморец II (Несебър) и Ахелой (Ахелой) са преместени от Южна "Б" ОФГ
в Централна "Б" ОФГ.
  - Ветрен II (Ветрен) и Светкавица 2004 (Гюльовца) са преместени от
Северна "Б" ОФГ в Южна "Б" ОФГ.
  - Ахтопол (Ахтопол), Олимпик (Бургас), Сион (Каблешково) и Урожай
(Българово) се включват в групата.
  - Олимпик (Бургас) играе домакинските си мачове на ст."Червено знаме"
в кв.Долно Езерово, Бургас.
  - Светкавица 2004 (Гюльовца) играе домакинските си мачове в Оризаре.
  - Сион (Каблешково) играе домакинските си мачове в Ахелой.
  - Устрем (Тънково) играе домакинските си мачове в Кошарица.

                           I кръг

27 септември 2008, събота, 14:00 ч
Урожай (Българово) - Бургос (Ливада)                      2:1
27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Олимпик (Бургас) - Миньор (Рудник)                        0:3 сл. *
* - домакините не осигуряват доктор за мача. На Олимпик е присъдена служебна загуба с 0:3.
Странджа (Малко Търново) - Ветрен II (Ветрен)             5:1
в Ахелой:
Сион (Каблешково) - Устрен (Тънково)                      1:4
28 септември 2008, неделя, 14:00 ч
в Оризаре:
Светкавица 2004 (Гюльовца) - Ахтопол (Ахтопол)            2:4

                           II кръг

4 октомври 2008, събота, 13:00 ч
Ветрен II (Ветрен) - Сион (Каблешково)                    0:3 сл. *
* - мачът не започва заради липса на полиция.
Миньор (Рудник) - Странджа (Малко Търново)                2:4
4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Бургос (Ливада) - Олимпик (Бургас)                        1:7
5 октомври 2008, неделя, 13:30 ч
Ахтопол (Ахтопол) - Устрен (Тънково)                      0:3
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
в Оризаре:
Светкавица 2004 (Гюльовца) - Урожай (Българово)           3:1

                           III кръг

11 октомври 2008, събота, 13:00 ч
в Ахелой:
Сион (Каблешково) - Миньор (Рудник)                       2:1
11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Урожай (Българово) - Ахтопол (Ахтопол)                    1:0
Странджа (Малко Търново) - Бургос (Ливада)                3:1
в Кошарица:
Устрен (Тънково) - Ветрен II (Ветрен)                     1:0
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Олимпик (Бургас) - Светкавица 2004 (Гюльовца)             0:0

                           IV кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Миньор (Рудник) - Устрен (Тънково)                        1:1
Бургос (Ливада) - Сион (Каблешково)                       1:2
Урожай (Българово) - Олимпик (Бургас)                     0:3
19 октомври 2008, неделя, 13:30 ч
Ахтопол (Ахтопол) - Ветрен II (Ветрен)                    1:3
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
в Оризаре:
Светкавица 2004 (Гюльовца) - Странджа (Малко Търново)     1:2

                           V кръг

25 октомври 2008, събота, 13:00 ч
Олимпик (Бургас) - Ахтопол (Ахтопол)                      1:0
в Кошарица:
Устрен (Тънково) - Бургос (Ливада)                        1:0
25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Странджа (Малко Търново) - Урожай (Българово)             2:0
26 октомври 2008, неделя, 11:00 ч
в Ахелой:
Сион (Каблешково) - Светкавица 2004 (Гюльовца)            1:1
Ветрен II (Ветрен) - Миньор (Рудник)                      3:1

                           VI кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Ахтопол (Ахтопол) - Миньор (Рудник)                       1:2
Бургос (Ливада) - Ветрен II (Ветрен)                      3:4
Урожай (Българово) - Сион (Каблешково)                    6:5
Олимпик (Бургас) - Странджа (Малко Търново)               2:0
2 ноември 2008, неделя, 11:00 ч
в Оризаре:
Светкавица 2004 (Гюльовца) - Устрен (Тънково)             1:0

                           VII кръг

8 ноември 2008, събота, 10:30 ч
Странджа (Малко Търново) - Ахтопол (Ахтопол)              4:0
8 ноември 2008, събота, 11:00 ч
в Ахелой:
Сион (Каблешково) - Олимпик (Бургас)                      1:3
8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Кошарица:
Устрен (Тънково) - Урожай (Българово)                     4:0
Ветрен II (Ветрен) - Светкавица 2004 (Гюльовца)           0:1
Миньор (Рудник) - Бургос (Ливада)                         0:2

                           VIII кръг

15 ноември 2008, събота, 11:00 ч
в Оризаре:
Светкавица 2004 (Гюльовца) - Миньор (Рудник)              3:0
15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Урожай (Българово) - Ветрен II (Ветрен)                   1:2
Странджа (Малко Търново) - Сион (Каблешково)              4:0
16 ноември 2008, неделя, 11:00 ч
Олимпик (Бургас) - Устрен (Тънково)                       1:0
16 ноември 2008, неделя, 13:00 ч
Ахтопол (Ахтопол) - Бургос (Ливада)                       1:3

                           IX кръг

22 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Ветрен II (Ветрен) - Олимпик (Бургас)                     2:1
Миньор (Рудник) - Урожай (Българово)                      1:0
22 ноември 2008, събота, 11:30 ч
в Каблешково:
Сион (Каблешково) - Ахтопол (Ахтопол)                     5:0
22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Кошарица:
Устрен (Тънково) - Странджа (Малко Търново)               2:1
23 ноември 2008, неделя, 11:00 ч
Бургос (Ливада) - Светкавица 2004 (Гюльовца)              1:1

                           X кръг

28/29 март 2009, събота/неделя
Ахтопол (Ахтопол) - Светкавица 2004 (Гюльовца)            1:2
Бургос (Ливада) - Урожай (Българово)                      1:3
Миньор (Рудник) - Олимпик (Бургас)                        0:5
Ветрен II (Ветрен) - Странджа (Малко Търново)             0:2
в Кошарица:
Устрен (Тънково) - Сион (Каблешково)                      6:2

                           XI кръг

4 април 2009, събота, 14:00 ч
Олимпик (Бургас) - Бургос (Ливада)                        3:0
4 април 2009, събота, 17:00 ч
в Ахелой:
Сион (Каблешково) - Ветрен II (Ветрен)                    1:2
Странджа (Малко Търново) - Миньор (Рудник)                6:0
Урожай (Българово) - Светкавица 2004 (Гюльовца)           0:1
5 април 2009, неделя, 14:00 ч
в Кошарица:
Устрен (Тънково) - Ахтопол (Ахтопол)                      6:0

                           XII кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Ахтопол (Ахтопол) - Урожай (Българово)                    1:4
в Оризаре:
Светкавица 2004 (Гюльовца) - Олимпик (Бургас)             0:1
Бургос (Ливада) - Странджа (Малко Търново)                1:2
Миньор (Рудник) - Сион (Каблешково)                       4:1
Ветрен II (Ветрен) - Устрен (Тънково)                     0:2

                           XIII кръг

18/19 април 2009, събота/неделя
Ветрен II (Ветрен) - Ахтопол (Ахтопол)                    1:1
в Кошарица:
Устрен (Тънково) - Миньор (Рудник)                        3:0 сл. *
* - първоначално 0:0, в последствие на Миньор е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен играч.
в Ахелой:
Сион (Каблешково) - Бургос (Ливада)                       3:2
Странджа (Малко Търново) - Светкавица 2004 (Гюльовца)     0:2
Олимпик (Бургас) - Урожай (Българово)                     3:1

                           XIV кръг

25/26 април 2009, събота/неделя
Ахтопол (Ахтопол) - Олимпик (Бургас)                      1:2
Урожай (Българово) - Странджа (Малко Търново)             3:2
в Оризаре:
Светкавица 2004 (Гюльовца) - Сион (Каблешково)            2:1
Бургос (Ливада) - Устрен (Тънково)                        3:5
Миньор (Рудник) - Ветрен II (Ветрен)                      2:2

                           XV кръг

2 май 2009, събота, 15:00 ч
в Ахелой:
Сион (Каблешково) - Урожай (Българово)                    0:3
2 май 2009, събота, 18:00 ч
Ветрен II (Ветрен) - Бургос (Ливада)                      1:4
Странджа (Малко Търново) - Олимпик (Бургас)               1:3
3 май 2009, неделя, 15:00 ч
в Кошарица:
Устрен (Тънково) - Светкавица 2004 (Гюльовца)             5:0
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Миньор (Рудник) - Ахтопол (Ахтопол)                       4:0

                           XVI кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Ахтопол (Ахтопол) - Странджа (Малко Търново)              0:1
Олимпик (Бургас) - Сион (Каблешково)                      9:0
Урожай (Българово) - Устрен (Тънково)                     1:4
в Оризаре:
Светкавица 2004 (Гюльовца) - Ветрен II (Ветрен)           1:1
Бургос (Ливада) - Миньор (Рудник)                         0:3 сл. *
* - домакините не се явяват като твърдят, че от ОС на БФС не са предупредени
    за промяна в началния час на мача.

                           XVII кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Ветрен II (Ветрен) - Урожай (Българово)                   1:3
в Кошарица:
Устрен (Тънково) - Олимпик (Бургас)                       1:1
в Ахелой:
Сион (Каблешково) - Странджа (Малко Търново)              1:2
17 май 2009, неделя, 15:00 ч
Бургос (Ливада) - Ахтопол (Ахтопол)                       0:3
Миньор (Рудник) - Светкавица 2004 (Гюльовца)              2:2

                           XVIII кръг

23/24 май 2009, събота/неделя
Ахтопол (Ахтопол) - Сион (Каблешково)                     1:0
Странджа (Малко Търново) - Устрен (Тънково)               1:2
Олимпик (Бургас) - Ветрен II (Ветрен)                     2:0
Урожай (Българово) - Миньор (Рудник)                      6:2
в Оризаре:
Светкавица 2004 (Гюльовца) - Бургос (Ливада)              2:2

нагоре

Благодарим на Бургас Футбол.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com