bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст (род.1992-93): Благоевград - Областна група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Пирин Благоевград (Благоевград)    28   25   3   0  108:7    78
 2. Пирин 2001 (Благоевград)           28   25   2   1  117:12   77
-------------------------------------------------------------------
 3. Пирин (Гоце Делчев)                28   19   3   6   77:30   60
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Вихрен (Сандански)                 28   18   4   6   78:25   58
 5. Пирин Благоевград II (Благоевград) 28   17   6   5   59:14   57
 6. Пирин 2001 II (Благоевград)        28   16   2  10   70:33   50
 7. Пирин (Благоевград)                28   15   2  11   57:43   47
 8. Пирин II (Благоевград)             28   11   1  16   50:51   34
 9. Малеш (Микрево)                    28   10   2  16   57:73   32
10. Неврокоп (Гоце Делчев)             28    9   2  17   36:72   29
11. Беласица (Петрич)                  28    7   2  19   50:87   23
12. Банско 1951 (Банско)               28    6   2  20   31:110  20
13. Септември (Симитли)                28    5   4  19   42:116  19
14. Пирин 2002 (Разлог)                28    4   2  22   29:98   14
15. Места 2005 (Хаджидимово)           28    3   3  22   27:117  12

Бележки
  - Първите два отбора се класират за баражи за финалите на Републиканското
първенство, а третият отбор - за предварителен бараж.
  - Пирин Благоевград II (Благоевград), Пирин II (Благоевград) и Пирин 2001 II
(Благоевград) са съставени от юноши младша възраст "Б" (родени 1993 г.).

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 10:30 ч
Пирин 2001 II (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)   10:0
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Малеш (Микрево)      4:0
Банско 1951 (Банско) - Пирин Благоевград (Благоевград)    1:7
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:5
Септември (Симитли) - Пирин (Благоевград)                 2:7
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански)                  1:3
по-късно
Пирин II (Благоевград) - Беласица (Петрич)                3:0
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 10:30 ч
Пирин (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:3
Пирин 2001 (Благоевград) - Септември (Симитли)           14:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин 2002 (Разлог)     5:0
Малеш (Микрево) - Банско 1951 (Банско)                    7:1
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин Благоевград II (Бл)      2:4
Беласица (Петрич) - Пирин 2001 II (Благоевград)           2:4
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин II (Благоевград)           1:3
Вихрен (Сандански)                                        почива

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 10:30 ч
Пирин 2001 II (Благоевград) - Неврокоп (Гоце Делчев)      0:1
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Беласица (Петрич)    4:1
Банско 1951 (Банско) - Места 2005 (Хаджидимово)           4:3
Пирин 2002 (Разлог) - Малеш (Микрево)                     0:1
Септември (Симитли) - Пирин Благоевград (Благоевград)     0:10
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:2
Вихрен (Сандански) - Пирин (Благоевград)                  1:2
Пирин II (Благоевград)                                    почива

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 10:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Вихрен (Сандански)             4:2
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)     3:0
Малеш (Микрево) - Септември (Симитли)                     6:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2002 (Разлог)            1:4
Беласица (Петрич) - Банско 1951 (Банско)                  8:1
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин Благоевград II (Бл)        0:0
Пирин II (Благоевград) - Пирин 2001 II (Благоевград)      1:3
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 10:30 ч
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Пирин II (Бл)        3:0
Банско 1951 (Банско) - Неврокоп (Гоце Делчев)             0:2
Пирин 2002 (Разлог) - Беласица (Петрич)                   4:2
Септември (Симитли) - Места 2005 (Хаджидимово)            6:0
Пирин (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево)                     5:0
Вихрен (Сандански) - Пирин Благоевград (Благоевград)      0:0
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:2
Пирин 2001 II (Благоевград)                               почива

                           VI кръг

8 октомври 2008, сряда, 10:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин (Благоевград)     3:0
Малеш (Микрево) - Вихрен (Сандански)                      0:2
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин (Гоце Делчев)            1:6
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                   8:2
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 2002 (Разлог)              3:0
Пирин II (Благоевград) - Банско 1951 (Банско)             6:0
Пирин 2001 II (Благоевград) - Пирин Благоевград II (Бл)   1:1
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           VII кръг

11 октомври 2008, събота, 10:30 ч
Банско 1951 (Банско) - Пирин 2001 II (Благоевград)        1:3
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин II (Благоевград)              1:1
Септември (Симитли) - Неврокоп (Гоце Делчев)              3:3
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   2:0
Вихрен (Сандански) - Места 2005 (Хаджидимово)            10:0
Пирин (Благоевград) - Малеш (Микрево)                     6:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин Благоевград (Бл)         0:1
Пирин Благоевград II (Благоевград)                        почива

                           VIII кръг

18 октомври 2008, събота, 10:30 ч
Малеш (Микрево) - Пирин 2001 (Благоевград)                1:4
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин (Благоевград)            0:2
Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански)                    1:4
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Гоце Делчев)              0:3
Пирин II (Благоевград) - Септември (Симитли)              6:1
Пирин 2001 II (Благоевград) - Пирин 2002 (Разлог)         7:1
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Банско 1951 (Банско) 3:0
Пирин Благоевград (Благоевград)                           почива

                           IX кръг

22 октомври 2008, сряда, 10:30 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин Благоевград II (Благоевград)  0:4
Септември (Симитли) - Пирин 2001 II (Благоевград)         1:2
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин II (Благоевград)              3:1
Вихрен (Сандански) - Неврокоп (Гоце Делчев)               3:0
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)                   4:2
Пирин 2001 (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)       3:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Малеш (Микрево)         4:1
Банско 1951 (Банско)                                      почива

                           X кръг

25 октомври 2008, събота, 10:30 ч
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин Благоевград (Бл)         0:4
Беласица (Петрич) - Пирин 2001 (Благоевград)              0:1
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)              2:1
Пирин II (Благоевград) - Вихрен (Сандански)               0:5
Пирин 2001 II (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)         2:3
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Септември (Симитли)  5:0
Банско 1951 (Банско) - Пирин 2002 (Разлог)                1:0
Малеш (Микрево)                                           почива

                           XI кръг

1 ноември 2008, събота, 10:30 ч
Септември (Симитли) - Банско 1951 (Банско)                0:0
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин Благоевград II (Благоевград)  1:0
Вихрен (Сандански) - Пирин 2001 II (Благоевград)          2:1
Пирин (Благоевград) - Пирин II (Благоевград)              3:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Неврокоп (Гоце Делчев)        10:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Беласица (Петрич)      10:0
Малеш (Микрево) - Места 2005 (Хаджидимово)               12:0
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           XII кръг

8 ноември 2008, събота, 10:30 ч
Беласица (Петрич) - Малеш (Микрево)                       1:4
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин Благоевград (Благоевград)  1:5
Пирин II (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)         0:1
Пирин 2001 II (Благоевград) - Пирин (Благоевград)         4:1
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Вихрен (Сандански)   2:0
Банско 1951 (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                0:6
Пирин 2002 (Разлог) - Септември (Симитли)                 2:2
Места 2005 (Хаджидимово)                                  почива

                           XIII кръг

15 ноември 2008, събота, 10:30 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2002 (Разлог)                 7:0
Вихрен (Сандански) - Банско 1951 (Банско)                 7:0
Пирин (Благоевград) - Пирин Благоевград II (Благоевград)  0:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин 2001 II (Благоевград)    2:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин II (Благоевград)  4:0
Малеш (Микрево) - Неврокоп (Гоце Делчев)                  4:2
Места 2005 (Хаджидимово) - Беласица (Петрич)              3:3
Септември (Симитли)                                       почива

                           XIV кръг

22 ноември 2008, събота, 10:30 ч
Неврокоп (Гоце Делчев) - Места 2005 (Хаджидимово)         2:3
Пирин II (Благоевград) - Малеш (Микрево)                  3:0
Пирин 2001 II (Благоевград) - Пирин Благоевград (Бл)      2:4
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Пирин 2001 (Бл)      1:1
Банско 1951 (Банско) - Пирин (Благоевград)                0:3
Пирин 2002 (Разлог) - Вихрен (Сандански)                  1:2
Септември (Симитли) - Пирин (Гоце Делчев)                 0:5
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XV кръг

3 декември 2008, сряда, 10:30 ч
Вихрен (Сандански) - Септември (Симитли)                  4:2
Пирин (Благоевград) - Пирин 2002 (Разлог)                 6:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Банско 1951 (Банско)           3:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин Бл. II (Бл)       1:0
Малеш (Микрево) - Пирин 2001 II (Благоевград)             3:2
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин II (Благоевград)         1:3
Беласица (Петрич) - Неврокоп (Гоце Делчев)                3:0
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

                           XVI кръг

28 февруари 2008, събота, 10:30 ч *
* - целият кръг е отложен заради лоши метеорологични условия.
4 март 2009, сряда, 10:30 ч
Беласица (Петрич) - Пирин II (Благоевград)                2:3
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2001 II (Благоевград)    3:0
Малеш (Микрево) - Пирин Благоевград II (Благоевград)      1:2
Пирин Благоевград (Благоевград) - Банско 1951 (Банско)   13:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин 2002 (Разлог)            6:1
Пирин (Благоевград) - Септември (Симитли)                 3:1
Вихрен (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)                  0:0
Неврокоп (Гоце Делчев)                                    почива

                           XVII кръг

1 март 2009, събота, 10:30 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)                 3:0
Септември (Симитли) - Пирин 2001 (Благоевград)            0:7
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин Благоевград (Благоевград)     0:3
Банско 1951 (Банско) - Малеш (Микрево)                    3:0
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Места 2005 (Хд)      5:0
Пирин 2001 II (Благоевград) - Беласица (Петрич)           2:1
Пирин II (Благоевград) - Неврокоп (Гоце Делчев)           0:1
Вихрен (Сандански)                                        почива

                           XVIII кръг

7 март 2009, събота, 10:30 ч
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 2001 II (Благоевград)      0:3
Беласица (Петрич) - Пирин Благоевград II (Благоевград)    1:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Банско 1951 (Банско)           4:2
Малеш (Микрево) - Пирин 2002 (Разлог)                     3:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Септември (Симитли)     7:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)            3:2
Пирин (Благоевград) - Вихрен (Сандански)                  3:1
Пирин II (Благоевград)                                    почива

                           XIX кръг

14 март 2009, събота, 10:30 ч
Вихрен (Сандански) - Пирин 2001 (Благоевград)             1:3
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин Благоевград (Благоевград)     0:2
Септември (Симитли) - Малеш (Микрево)                     3:1
Пирин 2002 (Разлог) - Места 2005 (Хаджидимово)            4:0
Банско 1951 (Банско) - Беласица (Петрич)                  1:1
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Неврокоп (ГД)        3:0
Пирин 2001 II (Благоевград) - Пирин II (Благоевград)      1:0
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XX кръг

18 март 2009, сряда, 10:30 ч
Пирин II (Благоевград) - Пирин Благоевград II (Бл)        0:1
Неврокоп (Гоце Делчев) - Банско 1951 (Банско)             0:2
Беласица (Петрич) - Пирин 2002 (Разлог)                   5:2
Места 2005 (Хаджидимово) - Септември (Симитли)            2:2
Малеш (Микрево) - Пирин (Гоце Делчев)                     2:1
Пирин Благоевград (Благоевград) - Вихрен (Сандански)      0:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)            2:0
Пирин 2001 II (Благоевград)                               почива

                           XXI кръг

21 март 2009, събота, 10:30 ч
Пирин (Благоевград) - Пирин Благоевград (Благоевград)     0:1
Вихрен (Сандански) - Малеш (Микрево)                      3:0
Пирин (Гоце Делчев) - Места 2005 (Хаджидимово)            2:0
Септември (Симитли) - Беласица (Петрич)                   3:0
Пирин 2002 (Разлог) - Неврокоп (Гоце Делчев)              4:2
Банско 1951 (Банско) - Пирин II (Благоевград)             3:4
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Пирин 2001 II (Бл)   1:0
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           XXII кръг

28 март 2009, събота, 10:30 ч
Пирин 2001 II (Благоевград) - Банско 1951 (Банско)        3:0
Пирин II (Благоевград) - Пирин 2002 (Разлог)              6:0
Неврокоп (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)              4:2
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   1:3
Места 2005 (Хаджидимово) - Вихрен (Сандански)             0:1
Малеш (Микрево) - Пирин (Благоевград)                     2:2
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин 2001 (Бл)         0:0
Пирин Благоевград II (Благоевград)                        почива

                           XXIII кръг

1 април 2009, сряда, 10:30 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Малеш (Микрево)                7:0
Пирин (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)            2:1
Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич)                    9:0
Пирин (Гоце Делчев) - Неврокоп (Гоце Делчев)              3:1
Септември (Симитли) - Пирин II (Благоевград)              2:0
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин 2001 II (Благоевград)         0:6
Банско 1951 (Банско) - Пирин Благоевград II (Благоевград) 0:3
Пирин Благоевград (Благоевград)                           почива

                           XXIV кръг

4 април 2009, събота, 10:30 ч
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Пирин 2002 (Разлог)  5:0
Пирин 2001 II (Благоевград) - Септември (Симитли)         5:1
Пирин II (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)              0:3
Неврокоп (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански)               0:3
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)                   1:0
Места 2005 (Хаджидимово) - Пирин 2001 (Благоевград)       0:5
Малеш (Микрево) - Пирин Благоевград (Благоевград)         2:6
Банско 1951 (Банско)                                      почива

                           XXV кръг

8 април 2009, сряда, 10:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Места 2005 (Хд)         5:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Беласица (Петрич)             10:0
Пирин (Благоевград) - Неврокоп (Гоце Делчев)              3:0
Вихрен (Сандански) - Пирин II (Благоевград)               4:2
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2001 II (Благоевград)         0:0
Септември (Симитли) - Пирин Благоевград II (Благоевград)  1:5
Пирин 2002 (Разлог) - Банско 1951 (Банско)                1:2
Малеш (Микрево)                                           почива

                           XXVI кръг

11 април 2009, събота, 10:30 ч
Банско 1951 (Банско) - Септември (Симитли)                3:2
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)  1:1
Пирин 2001 II (Благоевград) - Вихрен (Сандански)          1:0
Пирин II (Благоевград) - Пирин (Благоевград)              0:1
Неврокоп (Гоце Делчев) - Пирин 2001 (Благоевград)         0:6
Беласица (Петрич) - Пирин Благоевград (Благоевград)       0:3
Места 2005 (Хаджидимово) - Малеш (Микрево)                2:2
Пирин 2002 (Разлог)                                       почива

                           XXVII кръг

18 април 2009, събота, 10:30 ч
Малеш (Микрево) - Беласица (Петрич)                       2:1
Пирин Благоевград (Благоевград) - Неврокоп (Гоце Делчев)  3:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин II (Благоевград)         5:0
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 II (Благоевград)         0:5
Вихрен (Сандански) - Пирин Благоевград II (Благоевград)   1:1
Пирин (Гоце Делчев) - Банско 1951 (Банско)                3:1
Септември (Симитли) - Пирин 2002 (Разлог)                 2:0
Места 2005 (Хаджидимово)                                  почива

                           XXVIII кръг

22 април 2009, сряда, 10:30 ч
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин (Гоце Делчев)                 2:4
Банско 1951 (Банско) - Вихрен (Сандански)                 0:3
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Пирин (Благоевград)  1:0
Пирин 2001 II (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)    0:1
Пирин II (Благоевград) - Пирин Благоевград (Благоевград)  0:2
Неврокоп (Гоце Делчев) - Малеш (Микрево)                  2:0
Беласица (Петрич) - Места 2005 (Хаджидимово)              5:0
Септември (Симитли)                                       почива

                           XXIX кръг

25 април 2009, събота, 10:30 ч
Места 2005 (Хаджидимово) - Неврокоп (Гоце Делчев)         1:6
Малеш (Микрево) - Пирин II (Благоевград)                  0:4
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин 2001 II (Бл)      1:0
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин Благоевград II (Бл)      1:0
Пирин (Благоевград) - Банско 1951 (Банско)                6:3
Вихрен (Сандански) - Пирин 2002 (Разлог)                  6:1
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                 6:4
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XXX кръг

2 май 2009, събота, 10:30 ч
Септември (Симитли) - Вихрен (Сандански)                  0:1
Пирин 2002 (Разлог) - Пирин (Благоевград)                 0:1
Банско 1951 (Банско) - Пирин 2001 (Благоевград)           2:9
Пирин Благоевград II (Благоевград) - Пирин Бл. (Бл)       0:1
Пирин 2001 II (Благоевград) - Малеш (Микрево)             3:2
Пирин II (Благоевград) - Места 2005 (Хаджидимово)         3:0
Неврокоп (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                3:1
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com