bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Бургас - Зонална група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)               22   18   2   2   71:11   56  Републиканско първенство
 2. Сливен 2000 (Сливен)               22   17   4   1   90:14   55  [0 2 0  2:2  2, 2 гола на чужд терен]  Републиканско първенство
-------------------------------------------------------------------
 3. Нафтекс (Бургас)                   22   17   4   1  102:14   55  [0 2 0  2:2  2, 0 гола на чужд терен]  Бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Черноморец Бургас (Бургас)         22   17   0   5   83:19   51
 5. Локомотив (Стара Загора)           22   10   3   9   44:44   33
 6. Поморие (Поморие)                  22    9   5   8   51:43   32
 7. Несебър (Несебър)                  22    8   4  10   47:52   28
 8. Берое II (Стара Загора)            22    8   3  11   42:36   27
 9. Тунджа 1915 (Ямбол)                22    4   3  15   16:66   15  [1 1 0  5:2  4]
10. Черноморец (Несебър)               22    4   3  15   23:81   15  [0 1 1  2:5  1]
11. Созопол (Созопол)                  22    3   1  18   23:101  10
12. Странджа-Металург (Средец)         22    1   0  21   18:130   3

Бележки
  - Първите 2 отбора се класират за финалите на Републиканското първенство,
а заелият трето място играе баражи.
  - Берое II (Стара Загора) е съставен от юноши старша възраст "Б" (род.1991 г.).

                           I кръг

18 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Черноморец (Несебър) - Берое II (Стара Загора)            0:6
Странджа-Металург (Средец) - Нафтекс (Бургас)             1:12  /даден и като 1:10/
Локомотив (Стара Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)            3:0
Берое (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)               2:1
Созопол (Созопол) - Несебър (Несебър)                     2:8
Черноморец Бургас (Бургас) - Поморие (Поморие)            4:1

                           II кръг

25 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Берое II (Стара Загора) - Поморие (Поморие)               3:1
Несебър (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)            1:4
Сливен 2000 (Сливен) - Созопол (Созопол)                  5:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Берое (Стара Загора)                0:3
Нафтекс (Бургас) - Локомотив (Стара Загора)               3:1
Черноморец (Несебър) - Странджа-Металург (Средец)         2:1

                           III кръг

2 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Странджа-Металург (Средец) - Берое II (Стара Загора)      0:8
Локомотив (Стара Загора) - Черноморец (Несебър)           3:2  /даден и като 3:0/
Берое (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)                   0:2
Созопол (Созопол) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   0:1
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)         0:3
Поморие (Поморие) - Несебър (Несебър)                     3:3

                           IV кръг

9 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Берое II (Стара Загора) - Несебър (Несебър)               1:2
Сливен 2000 (Сливен) - Поморие (Поморие)                  4:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Черноморец Бургас (Бургас)          0:2
Нафтекс (Бургас) - Созопол (Созопол)                      8:1
Черноморец (Несебър) - Берое (Стара Загора)               0:4
Странджа-Металург (Средец) - Локомотив (Стара Загора)     1:5

                           V кръг

16 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Локомотив (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)        1:1
Берое (Стара Загора) - Странджа-Металург (Средец)         5:0
Созопол (Созопол) - Черноморец (Несебър)                  2:2
Черноморец Бургас (Бургас) - Нафтекс (Бургас)             0:2
Поморие (Поморие) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   2:0
Несебър (Несебър) - Сливен 2000 (Сливен)                  1:4

                           VI кръг

23 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Берое II (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)            0:3
Тунджа 1915 (Ямбол) - Несебър (Несебър)                   1:1
Нафтекс (Бургас) - Поморие (Поморие)                      5:0  /даден и като 5:1/
Черноморец (Несебър) - Черноморец Бургас (Бургас)         1:5
Странджа-Металург (Средец) - Созопол (Созопол)            4:2
по-късно
Берое II (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)            0:3
Локомотив (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)           0:1

                           VII кръг

30 октомври 2008, четвъртък, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Берое II (Стара Загора)            3:1
Созопол (Созопол) - Локомотив (Стара Загора)              2:3
Черноморец Бургас (Бургас) - Странджа-Металург (Средец)   8:0
Поморие (Поморие) - Черноморец (Несебър)                  0:1
Несебър (Несебър) - Нафтекс (Бургас)                      1:5  /даден и като 1:7/
Сливен 2000 (Сливен) - Тунджа 1915 (Ямбол)                8:1

                           VIII кръг

6 ноември 2008, четвъртък, 14:30 ч
Берое II (Стара Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)             6:0
Нафтекс (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)                   2:2
Черноморец (Несебър) - Несебър (Несебър)                  1:2
Странджа-Металург (Средец) - Поморие (Поморие)            3:4
Локомотив (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)     0:2
Берое (Стара Загора) - Созопол (Созопол)                  6:0

                           IX кръг

13 ноември 2008, четвъртък, 14:30 ч
Созопол (Созопол) - Берое II (Стара Загора)               0:3
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое (Стара Загора)         0:1
Поморие (Поморие) - Локомотив (Стара Загора)              3:2
Несебър (Несебър) - Странджа-Металург (Средец)            6:0
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец (Несебър)               8:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Нафтекс (Бургас)                    0:5

                           X кръг

20 ноември 2008, четвъртък, 14:30 ч
Берое II (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)                0:1
Черноморец (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                0:3
Странджа-Металург (Средец) - Сливен 2000 (Сливен)         2:6
Локомотив (Стара Загора) - Несебър (Несебър)              2:1
Берое (Стара Загора) - Поморие (Поморие)                  1:0
Созопол (Созопол) - Черноморец Бургас (Бургас)            1:6

                           XI кръг

27 ноември 2008, четвъртък, 14:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Берое II (Стара Загора)      3:0
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)                     5:0
Несебър (Несебър) - Берое (Стара Загора)                  1:3
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (Стара Загора)           4:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Странджа-Металург (Средец)          2:1
Нафтекс (Бургас) - Черноморец (Несебър)                   9:1

                           XII кръг

5 март 2009, четвъртък, 14:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Берое (Стара Загора)               1:1
5 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Берое II (Стара Загора) - Черноморец (Несебър)            1:1
Нафтекс (Бургас) - Странджа-Металург (Средец)            14:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Локомотив (Стара Загора)            0:3
Несебър (Несебър) - Созопол (Созопол)                     1:2
Поморие (Поморие) - Черноморец Бургас (Бургас)            3:0

                           XIII кръг

12 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Поморие (Поморие) - Берое II (Стара Загора)               0:0
Черноморец Бургас (Бургас) - Несебър (Несебър)            7:1
Созопол (Созопол) - Сливен 2000 (Сливен)                  0:7
Берое (Стара Загора) - Тунджа 1915 (Ямбол)                6:0
Локомотив (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)               2:2
Странджа-Металург (Средец) - Черноморец (Несебър)         0:2

                           XIV кръг

19 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Берое II (Стара Загора) - Странджа-Металург (Средец)      4:0
Черноморец (Несебър) - Локомотив (Стара Загора)           0:2
Нафтекс (Бургас) - Берое (Стара Загора)                   1:1
Тунджа 1915 (Ямбол) - Созопол (Созопол)                   2:3
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)         2:1
Несебър (Несебър) - Поморие (Поморие)                     2:2

                           XV кръг

26 март 2009, четвъртък, 14:00 ч
Берое (Стара Загора) - Черноморец (Несебър)               4:0
26 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Несебър (Несебър) - Берое II (Стара Загора)               1:0
Поморие (Поморие) - Сливен 2000 (Сливен)                  2:2
Черноморец Бургас (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)          3:0
Созопол (Созопол) - Нафтекс (Бургас)                      0:8
Локомотив (Стара Загора) - Странджа-Металург (Средец)     7:0

                           XVI кръг

2 април 2009, четвъртък, 15:00 ч
Странджа-Металург (Средец) - Берое (Стара Загора)         0:4
Черноморец (Несебър) - Созопол (Созопол)                  4:2
Нафтекс (Бургас) - Черноморец Бургас (Бургас)             1:2
2 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Берое II (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора)        0:2
Тунджа 1915 (Ямбол) - Поморие (Поморие)                   0:0
Сливен 2000 (Сливен) - Несебър (Несебър)                  3:0

                           XVII кръг

9 април 2009, четвъртък, 15:00 ч
Несебър (Несебър) - Тунджа 1915 (Ямбол)                   5:0
Поморие (Поморие) - Нафтекс (Бургас)                      1:4
Черноморец Бургас (Бургас) - Черноморец (Несебър)         6:0
Созопол (Созопол) - Странджа-Металург (Средец)            6:2
9 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Берое II (Стара Загора)            5:0
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора)           6:1

                           XVIII кръг

16 април 2009, четвъртък, 15:00 ч
Странджа-Металург (Средец) - Черноморец Бургас (Бургас)   0:10
Черноморец (Несебър) - Поморие (Поморие)                  0:3
Нафтекс (Бургас) - Несебър (Несебър)                      3:1
16 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Берое II (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)            0:3
Локомотив (Стара Загора) - Созопол (Созопол)              1:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Сливен 2000 (Сливен)                1:4

                           XIX кръг

23 април 2009, четвъртък, 15:00 ч
Несебър (Несебър) - Черноморец (Несебър)                  4:3
Поморие (Поморие) - Странджа-Металург (Средец)           13:1
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (Стара Загора)     5:2
Созопол (Созопол) - Берое (Стара Загора)                  0:9
23 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Тунджа 1915 (Ямбол) - Берое II (Стара Загора)             0:2
Сливен 2000 (Сливен) - Нафтекс (Бургас)                   0:0

                           XX кръг

29 април 2009, сряда, 17:00 ч
Берое II (Стара Загора) - Созопол (Созопол)               6:0
30 април 2009, четвъртък, 15:00 ч
Странджа-Металург (Средец) - Несебър (Несебър)            2:4
Черноморец (Несебър) - Сливен 2000 (Сливен)               1:11
Нафтекс (Бургас) - Тунджа 1915 (Ямбол)                    7:0
30 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)         0:3
Локомотив (Стара Загора) - Поморие (Поморие)              3:5

                           XXI кръг

7 май 2009, четвъртък, 15:00 ч
Нафтекс (Бургас) - Берое II (Стара Загора)                5:0
Тунджа 1915 (Ямбол) - Черноморец (Несебър)                2:2
Несебър (Несебър) - Локомотив (Стара Загора)              1:1
Поморие (Поморие) - Берое (Стара Загора)                  0:5
Черноморец Бургас (Бургас) - Созопол (Созопол)            7:0
7 май 2009, четвъртък, 18:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Странджа-Металург (Средец)         3:0

                           XXII кръг

13 май 2009, сряда, 18:00 ч
Берое II (Стара Загора) - Черноморец Бургас (Бургас)      0:5
14 май 2009, четвъртък, 15:00 ч
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)                     0:3
Странджа-Металург (Средец) - Тунджа 1915 (Ямбол)          0:3
14 май 2009, четвъртък, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                  3:0
Локомотив (Стара Загора) - Сливен 2000 (Сливен)           0:4
Черноморец (Несебър) - Нафтекс (Бургас)                   0:3

нагоре

Благодарим на Бургас Футбол.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com