bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Бургас - Юноши младша възраст (род.1992-93) Областна група 2008/09

                           I кръг

20 септември 2008, събота
Белите гълъби (Гълъбец) - Черноморец (Несебър)             -
Вихър 2000 (Айтос) - Странджа-Металург (Средец)            -
Созопол (Созопол) - Ропотамо (Приморско)                   -
Странджанец (Царево) - Поморие (Поморие)                   -
Ситиленд (Карнобат)                                       почива

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Несебър)                0    0   0   0    0:0     0
 2. Поморие (Поморие)                   0    0   0   0    0:0     0
 3. Странджа-Металург (Средец)          0    0   0   0    0:0     0
 4. Созопол (Созопол)                   0    0   0   0    0:0     0
 5. Вихър 2000 (Айтос)                  0    0   0   0    0:0     0
 6. Ропотамо (Приморско)                0    0   0   0    0:0     0
 7. Странджанец (Царево)                0    0   0   0    0:0     0
 8. Белите гълъби (Гълъбец)             0    0   0   0    0:0     0
 9. Ситиленд (Карнобат)                 0    0   0   0    0:0     0

                           II кръг

Ситиленд (Карнобат) - Поморие (Поморие)                    -
Ропотамо (Приморско) - Странджанец (Царево)                -
Странджа-Металург (Средец) - Созопол (Созопол)             -
Черноморец (Несебър) - Вихър 2000 (Айтос)                  -
Белите гълъби (Гълъбец)                                   почива

                           III кръг

Белите гълъби (Гълъбец) - Ситиленд (Карнобат)
Вихър 2000 (Айтос) - почива
Созопол (Созопол) - Черноморец (Несебър)
Странджанец (Царево) - Странджа-Металург (Средец)
Поморие (Поморие) - Ропотамо (Приморско)

                           IV кръг

Ситиленд (Карнобат) - Ропотамо (Приморско)
Странджа-Металург (Средец) - Поморие (Поморие)
Черноморец (Несебър) - Странджанец (Царево)
почива - Созопол (Созопол)
Белите гълъби (Гълъбец) - Вихър 2000 (Айтос)

                           V кръг

Вихър 2000 (Айтос) - Ситиленд (Карнобат)
Созопол (Созопол) - Белите гълъби (Гълъбец)
Странджанец (Царево) - почива
Поморие (Поморие) - Черноморец (Несебър)
Ропотамо (Приморско) - Странджа-Металург (Средец)

                           VI кръг

Ситиленд (Карнобат) - Странджа-Металург (Средец)
Черноморец (Несебър) - Ропотамо (Приморско)
почива - Поморие (Поморие)
Белите гълъби (Гълъбец) - Странджанец (Царево)
Вихър 2000 (Айтос) - Созопол (Созопол)

                           VII кръг

Созопол (Созопол) - Ситиленд (Карнобат)
Странджанец (Царево) - Вихър 2000 (Айтос)
Поморие (Поморие) - Белите гълъби (Гълъбец)
Ропотамо (Приморско) - почива
Странджа-Металург (Средец) - Черноморец (Несебър)

                           VIII кръг

Ситиленд (Карнобат) - Черноморец (Несебър)
почива - Странджа-Металург (Средец)
Белите гълъби (Гълъбец) - Ропотамо (Приморско)
Вихър 2000 (Айтос) - Поморие (Поморие)
Созопол (Созопол) - Странджанец (Царево)

                           IX кръг

Странджанец (Царево) - Ситиленд (Карнобат)
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)
Ропотамо (Приморско) - Вихър 2000 (Айтос)
Странджа-Металург (Средец) - Белите гълъби (Гълъбец)
Черноморец (Несебър) - почива

X кръг

Ситиленд (Карнобат) - почива
Черноморец (Несебър) - Белите гълъби (Гълъбец)
Странджа-Металург (Средец) - Вихър 2000 (Айтос)
Ропотамо (Приморско) - Созопол (Созопол)
Поморие (Поморие) - Странджанец (Царево)

XI кръг

Поморие (Поморие) - Ситиленд (Карнобат)
Странджанец (Царево) - Ропотамо (Приморско)
Созопол (Созопол) - Странджа-Металург (Средец)
Вихър 2000 (Айтос) - Черноморец (Несебър)
Белите гълъби (Гълъбец) - почива

XII кръг

Ситиленд (Карнобат) - Белите гълъби (Гълъбец)
почива - Вихър 2000 (Айтос)
Черноморец (Несебър) - Созопол (Созопол)
Странджа-Металург (Средец) - Странджанец (Царево)
Ропотамо (Приморско) - Поморие (Поморие)

XIII кръг

Ропотамо (Приморско) - Ситиленд (Карнобат)
Поморие (Поморие) - Странджа-Металург (Средец)
Странджанец (Царево) - Черноморец (Несебър)
Созопол (Созопол) - почива
Вихър 2000 (Айтос) - Белите гълъби (Гълъбец)

XIV кръг

Ситиленд (Карнобат) - Вихър 2000 (Айтос)
Белите гълъби (Гълъбец) - Созопол (Созопол)
почива - Странджанец (Царево)
Черноморец (Несебър) - Поморие (Поморие)
Странджа-Металург (Средец) - Ропотамо (Приморско)

XV кръг

Странджа-Металург (Средец) - Ситиленд (Карнобат)
Ропотамо (Приморско) - Черноморец (Несебър)
Поморие (Поморие) - почива
Странджанец (Царево) - Белите гълъби (Гълъбец)
Созопол (Созопол) - Вихър 2000 (Айтос)

XVI кръг

Ситиленд (Карнобат) - Созопол (Созопол)
Вихър 2000 (Айтос) - Странджанец (Царево)
Белите гълъби (Гълъбец) - Поморие (Поморие)
почива - Ропотамо (Приморско)
Черноморец (Несебър) - Странджа-Металург (Средец)

XVII кръг

Черноморец (Несебър) - Ситиленд (Карнобат)
Странджа-Металург (Средец) - почива
Ропотамо (Приморско) - Белите гълъби (Гълъбец)
Поморие (Поморие) - Вихър 2000 (Айтос)
Странджанец (Царево) - Созопол (Созопол)

XVIII кръг

Ситиленд (Карнобат) - Странджанец (Царево)
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)
Вихър 2000 (Айтос) - Ропотамо (Приморско)
Белите гълъби (Гълъбец) - Странджа-Металург (Средец)
почива - Черноморец (Несебър)

нагоре

Благодарим на Бургас Футбол.

Creative Commons License 1992-2008 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com