bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Бургас - Деца (род.1994-95) Областна група 2008/09

                           I кръг

20 септември 2008, събота
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Карнобат (Карнобат)     -
Урожай (Българово) - Черноморец (Несебър)                  -
Вихър 2000 (Айтос) - Странджа-Металург (Средец)            -
Созопол (Созопол) - Ропотамо (Приморско)                   -
Камено (Камено) - Поморие (Поморие)                        -

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черноморец (Несебър)                0    0   0   0    0:0     0
 2. Поморие (Поморие)                   0    0   0   0    0:0     0
 3. Странджа-Металург (Средец)          0    0   0   0    0:0     0
 4. Созопол (Созопол)                   0    0   0   0    0:0     0
 5. Вихър 2000 (Айтос)                  0    0   0   0    0:0     0
 6. Ропотамо (Приморско)                0    0   0   0    0:0     0
 7. Камено (Камено)                     0    0   0   0    0:0     0
 8. Урожай (Българово)                  0    0   0   0    0:0     0
 9. Сунгурларска долина (Сунгурларе)    0    0   0   0    0:0     0
10. Карнобат (Карнобат)                 0    0   0   0    0:0     0

                           II кръг

Карнобат (Карнобат) - Поморие (Поморие)                    -
Ропотамо (Приморско) - Камено (Камено)                     -
Странджа-Металург (Средец) - Созопол (Созопол)             -
Черноморец (Несебър) - Вихър 2000 (Айтос)                  -
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Урожай (Българово)      -

                           III кръг

Урожай (Българово) - Карнобат (Карнобат)
Вихър 2000 (Айтос) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)
Созопол (Созопол) - Черноморец (Несебър)
Камено (Камено) - Странджа-Металург (Средец)
Поморие (Поморие) - Ропотамо (Приморско)

                           IV кръг

Карнобат (Карнобат) - Ропотамо (Приморско)
Странджа-Металург (Средец) - Поморие (Поморие)
Черноморец (Несебър) - Камено (Камено)
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Созопол (Созопол)
Урожай (Българово) - Вихър 2000 (Айтос)

                           V кръг

Вихър 2000 (Айтос) - Карнобат (Карнобат)
Созопол (Созопол) - Урожай (Българово)
Камено (Камено) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)
Поморие (Поморие) - Черноморец (Несебър)
Ропотамо (Приморско) - Странджа-Металург (Средец)

                           VI кръг

Карнобат (Карнобат) - Странджа-Металург (Средец)
Черноморец (Несебър) - Ропотамо (Приморско)
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Поморие (Поморие)
Урожай (Българово) - Камено (Камено)
Вихър 2000 (Айтос) - Созопол (Созопол)

                           VII кръг

Созопол (Созопол) - Карнобат (Карнобат)
Камено (Камено) - Вихър 2000 (Айтос)
Поморие (Поморие) - Урожай (Българово)
Ропотамо (Приморско) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)
Странджа-Металург (Средец) - Черноморец (Несебър)

                           VIII кръг

Карнобат (Карнобат) - Черноморец (Несебър)
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Странджа-Металург (Средец)
Урожай (Българово) - Ропотамо (Приморско)
Вихър 2000 (Айтос) - Поморие (Поморие)
Созопол (Созопол) - Камено (Камено)

                           IX кръг

Камено (Камено) - Карнобат (Карнобат)
Поморие (Поморие) - Созопол (Созопол)
Ропотамо (Приморско) - Вихър 2000 (Айтос)
Странджа-Металург (Средец) - Урожай (Българово)
Черноморец (Несебър) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)

X кръг

Карнобат (Карнобат) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)
Черноморец (Несебър) - Урожай (Българово)
Странджа-Металург (Средец) - Вихър 2000 (Айтос)
Ропотамо (Приморско) - Созопол (Созопол)
Поморие (Поморие) - Камено (Камено)

XI кръг

Поморие (Поморие) - Карнобат (Карнобат)
Камено (Камено) - Ропотамо (Приморско)
Созопол (Созопол) - Странджа-Металург (Средец)
Вихър 2000 (Айтос) - Черноморец (Несебър)
Урожай (Българово) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)

XII кръг

Карнобат (Карнобат) - Урожай (Българово)
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Вихър 2000 (Айтос)
Черноморец (Несебър) - Созопол (Созопол)
Странджа-Металург (Средец) - Камено (Камено)
Ропотамо (Приморско) - Поморие (Поморие)

XIII кръг

Ропотамо (Приморско) - Карнобат (Карнобат)
Поморие (Поморие) - Странджа-Металург (Средец)
Камено (Камено) - Черноморец (Несебър)
Созопол (Созопол) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)
Вихър 2000 (Айтос) - Урожай (Българово)

XIV кръг

Карнобат (Карнобат) - Вихър 2000 (Айтос)
Урожай (Българово) - Созопол (Созопол)
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Камено (Камено)
Черноморец (Несебър) - Поморие (Поморие)
Странджа-Металург (Средец) - Ропотамо (Приморско)

XV кръг

Странджа-Металург (Средец) - Карнобат (Карнобат)
Ропотамо (Приморско) - Черноморец (Несебър)
Поморие (Поморие) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)
Камено (Камено) - Урожай (Българово)
Созопол (Созопол) - Вихър 2000 (Айтос)

XVI кръг

Карнобат (Карнобат) - Созопол (Созопол)
Вихър 2000 (Айтос) - Камено (Камено)
Урожай (Българово) - Поморие (Поморие)
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Ропотамо (Приморско)
Черноморец (Несебър) - Странджа-Металург (Средец)

XVII кръг

Черноморец (Несебър) - Карнобат (Карнобат)
Странджа-Металург (Средец) - Сунгурларска долина (Сунгурларе)
Ропотамо (Приморско) - Урожай (Българово)
Поморие (Поморие) - Вихър 2000 (Айтос)
Камено (Камено) - Созопол (Созопол)

XVIII кръг

Карнобат (Карнобат) - Камено (Камено)
Созопол (Созопол) - Поморие (Поморие)
Вихър 2000 (Айтос) - Ропотамо (Приморско)
Урожай (Българово) - Странджа-Металург (Средец)
Сунгурларска долина (Сунгурларе) - Черноморец (Несебър)

нагоре

Благодарим на Бургас Футбол.

Creative Commons License 1992-2008 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com