bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст (род.1992-93): Кюстендил - Зонална група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Струмска слава 1927 (Радомир)      24   18   3   3   73:20   57
 2. Германея (Сапарева баня)           24   18   1   5   94:28   55
-------------------------------------------------------------------
 3. Велбъжд (Кюстендил)                24   17   2   5   85:23   53
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Миньор 1919 (Перник)               24   15   6   3   68:21   51
 5. Марек (Дупница)                    23   13   6   4   76:33   45 [*]
 6. Кракра 1919 (Перник)               23   13   3   7   56:32   42 [*]
 7. Миньор (Перник)                    24   11   5   8   59:39   38
 8. Велбъжд II (Кюстендил)             24    7   6  11   44:47   27
 9. Миньор II (Перник)                 24    7   3  14   30:50   24
10. Миньор (Бобов дол)                 24    5   5  14   34:66   20
11. Мусала (Рила)                      24    2   5  17   19:88   11
12. Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)      24    2   3  19   17:125   9
13. Минерал (Рударци)                  24    2   2  20   21:104   8

Бележки
  - Първите два отбора се класират за баражи за финалите на Републиканското
първенство, а третият отбор - за предварителен бараж.
  - Миньор II (Перник) и Велбъжд II (Кюстендил) са съставени от юноши
младша възраст "Б" (родени 1993 г.).
  - Мачът Марек - Кракра 1919 от XXV кръг е анулиран.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 10:30 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Минерал (Рударци)                  10:0
6 септември 2008, събота, 11:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд Кюстендил (Кн)   12:0
Кракра 1919 (Перник) - Миньор 1919 (Перник)               1:1
Миньор II (Перник) - Мусала (Рила)                        0:0
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд II (Кюстендил)               0:4
Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)                1:3
Марек (Дупница)                                           почива

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 9:30 ч
Велбъжд II (Кюстендил) - Миньор (Перник)                  2:4
13 септември 2008, събота, 11:00 ч
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)            6:1
Марек (Дупница) - Миньор (Бобов дол)                      6:4
Миньор 1919 (Перник) - Миньор II (Перник)                 2:0
13 септември 2008, събота, 11:30 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Минерал (Рударци)         0:7
13 септември 2008, събота, 12:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кракра 1919 (Перник)      3:1
Мусала (Рила)                                             почива

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 11:00 ч
Кракра 1919 (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)      9:0
Миньор II (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)        1:4
Миньор (Бобов дол) - Мусала (Рила)                        6:0
Миньор (Перник) - Марек (Дупница)                         3:3
Велбъжд (Кюстендил) - Велбъжд II (Кюстендил)              7:2
Минерал (Рударци) - Германея (Сапарева баня)              1:11
Миньор 1919 (Перник)                                      почива

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)  0:10
Велбъжд II (Кюстендил) - Минерал (Рударци)                8:0
Марек (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)                     1:0
Мусала (Рила) - Миньор (Перник)                           1:1
Миньор 1919 (Перник) - Миньор (Бобов дол)                 8:1
Кракра 1919 (Перник) - Миньор II (Перник)                 2:1
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 11:00 ч
Миньор II (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)        2:1
Миньор (Бобов дол) - Струмска слава 1927 (Радомир)        1:0
Миньор (Перник) - Миньор 1919 (Перник)                    1:1
Велбъжд (Кюстендил) - Мусала (Рила)                       8:1
Минерал (Рударци) - Марек (Дупница)                       0:3
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд II (Кюстендил)         5:1
Кракра 1919 (Перник)                                      почива

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд II (Кюстендил)    0:4
Марек (Дупница) - Германея (Сапарева баня)                3:1
Мусала (Рила) - Минерал (Рударци)                         3:0
Миньор 1919 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                0:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)           2:1
Кракра 1919 (Перник) - Миньор (Бобов дол)                 3:0
Миньор II (Перник)                                        почива

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 11:00 ч
Миньор (Бобов дол) - Миньор II (Перник)                   0:0
Миньор (Перник) - Кракра 1919 (Перник)                    0:2
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)       2:4
Минерал (Рударци) - Миньор 1919 (Перник)                  0:1
Германея (Сапарева баня) - Мусала (Рила)                 11:0
Велбъжд II (Кюстендил) - Марек (Дупница)                  2:2
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)                             почива

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Марек (Дупница)           1:8
Мусала (Рила) - Велбъжд II (Кюстендил)                    2:4
Миньор 1919 (Перник) - Германея (Сапарева баня)           2:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Минерал (Рударци)         6:0
Кракра 1919 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                1:2
Миньор II (Перник) - Миньор (Перник)                      1:2
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)        6:1
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор II (Перник)                  3:0
Минерал (Рударци) - Кракра 1919 (Перник)                  0:3
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)  2:1
Велбъжд II (Кюстендил) - Миньор 1919 (Перник)             0:3
Марек (Дупница) - Мусала (Рила)                           7:0
Миньор (Перник)                                           почива

                           X кръг

8 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Мусала (Рила)             1:1
Миньор 1919 (Перник) - Марек (Дупница)                    1:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд II (Кюстендил)    1:0
Кракра 1919 (Перник) - Германея (Сапарева баня)           1:0
Миньор II (Перник) - Минерал (Рударци)                    0:0
Миньор (Бобов дол) - Миньор (Перник)                      0:2
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XI кръг

15 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Миньор (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)           7:0
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)                  3:0
Германея (Сапарева баня) - Миньор II (Перник)             5:0
Велбъжд II (Кюстендил) - Кракра 1919 (Перник)             2:0
Марек (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)           2:1
Мусала (Рила) - Миньор 1919 (Перник)                      1:5
Минерал (Рударци)                                         почива

                           XII кръг

22 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор 1919 (Перник)      1:3
Струмска слава 1927 (Радомир) - Мусала (Рила)             5:0
Кракра 1919 (Перник) - Марек (Дупница)                    2:2
Миньор II (Перник) - Велбъжд II (Кюстендил)               0:1
Миньор (Бобов дол) - Минерал (Рударци)                    3:0
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                     0:3
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           XIII кръг

29 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)       6:0
Минерал (Рударци) - Миньор (Перник)                       3:4
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Бобов дол)             9:1
Марек (Дупница) - Миньор II (Перник)                      4:0
Мусала (Рила) - Кракра 1919 (Перник)                      1:2
Миньор 1919 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)      2:2
Велбъжд II (Кюстендил)                                    почива

                           XIV кръг

4 март 2009, сряда, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Рад) 1:3
Миньор 1919 (Перник) - Кракра 1919 (Перник)               4:0
Мусала (Рила) - Миньор II (Перник)                        3:4
Велбъжд II (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)               1:1
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Перник)                2:0
Минерал (Рударци) - Велбъжд (Кюстендил)                   0:11
Марек (Дупница)                                           почива

                           XV кръг

7 март 2009, събота, 11:00 ч
Минерал (Рударци) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)         1:2
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)            1:3
Миньор (Перник) - Велбъжд II (Кюстендил)                  5:0
Миньор (Бобов дол) - Марек (Дупница)                      2:2
Миньор II (Перник) - Миньор 1919 (Перник)                 1:3
Кракра 1919 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)      1:2
Мусала (Рила)                                             почива

                           XVI кръг

14 март 2009, събота, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Кракра 1919 (Перник)      1:3
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор II (Перник)        3:0
Мусала (Рила) - Миньор (Бобов дол)                        2:3
Марек (Дупница) - Миньор (Перник)                         2:2
Велбъжд II (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)              0:4
Германея (Сапарева баня) - Минерал (Рударци)              6:0
Миньор 1919 (Перник)                                      почива

                           XVII кръг

21 март 2009, събота, 11:00 ч
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)  0:3
Минерал (Рударци) - Велбъжд II (Кюстендил)                2:2
Велбъжд (Кюстендил) - Марек (Дупница)                     3:2
Миньор (Перник) - Мусала (Рила)                           5:1
Миньор (Бобов дол) - Миньор 1919 (Перник)                 1:4
Миньор II (Перник) - Кракра 1919 (Перник)                 3:4
Струмска слава 1927 (Радомир)                             почива

                           XVIII кръг

25 март 2009, сряда, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор II (Перник)        0:6
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Бобов дол)        3:1
Миньор 1919 (Перник) - Миньор (Перник)                    0:0
Мусала (Рила) - Велбъжд (Кюстендил)                       0:3
Марек (Дупница) - Минерал (Рударци)                       4:0
Велбъжд II (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)         2:3
Кракра 1919 (Перник)                                      почива

                           XIX кръг

28 март 2009, събота, 11:00 ч
Велбъжд II (Кюстендил) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)    5:0
Германея (Сапарева баня) - Марек (Дупница)                4:1
Минерал (Рударци) - Мусала (Рила)                         0:1
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 1919 (Перник)                1:2
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)           0:2
Миньор (Бобов дол) - Кракра 1919 (Перник)                 0:4
Миньор II (Перник)                                        почива

                           XX кръг

1 април 2009, сряда, 11:00 ч
Миньор II (Перник) - Миньор (Бобов дол)                   2:0
Кракра 1919 (Перник) - Миньор (Перник)                    3:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)       1:1
Миньор 1919 (Перник) - Минерал (Рударци)                  3:0
Мусала (Рила) - Германея (Сапарева баня)                  0:1
Марек (Дупница) - Велбъжд II (Кюстендил)                  2:0
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)                             почива

                           XXI кръг

4 април 2009, събота, 11:00 ч
Марек (Дупница) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)          12:0
Велбъжд II (Кюстендил) - Мусала (Рила)                    1:1
Германея (Сапарева баня) - Миньор 1919 (Перник)           3:1
Минерал (Рударци) - Струмска слава 1927 (Радомир)         0:3
Велбъжд (Кюстендил) - Кракра 1919 (Перник)                3:0
Миньор (Перник) - Миньор II (Перник)                      5:1
Миньор (Бобов дол)                                        почива

                           XXII кръг

8 април 2009, сряда, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)        2:2
Миньор II (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                  0:1
Кракра 1919 (Перник) - Минерал (Рударци)                  6:2
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)  6:1
Миньор 1919 (Перник) - Велбъжд II (Кюстендил)             1:0
Мусала (Рила) - Марек (Дупница)                           0:3
Миньор (Перник)                                           почива

                           XXIII кръг

11 април 2009, събота, 11:00 ч
Мусала (Рила) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)             1:1
Марек (Дупница) - Миньор 1919 (Перник)                    3:1
Велбъжд II (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)    0:0
Германея (Сапарева баня) - Кракра 1919 (Перник)           3:1
Минерал (Рударци) - Миньор II (Перник)                    1:3
Миньор (Перник) - Миньор (Бобов дол)                      2:0
Велбъжд (Кюстендил)                                       почива

                           XXIV кръг

18 април 2009, събота, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)           1:3
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)                  0:4
Миньор II (Перник) - Германея (Сапарева баня)             0:3
Кракра 1919 (Перник) - Велбъжд II (Кюстендил)             1:1
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек (Дупница)           4:2
Миньор 1919 (Перник) - Мусала (Рила)                      8:0
Минерал (Рударци)                                         почива

                           XXV кръг

25 април 2009, събота, 11:00 ч
Миньор 1919 (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)     11:1
Мусала (Рила) - Струмска слава 1927 (Радомир)             0:3
Марек (Дупница) - Кракра 1919 (Перник)                    анулиран *
* - мачът е прекратен заради масов бой на терена. В последствие е
    анулиран, а Марек е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Велбъжд II (Кюстендил) - Миньор II (Перник)               2:3
Минерал (Рударци) - Миньор (Бобов дол)                    3:1
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)                     5:0
Германея (Сапарева баня)                                  почива

                           XXVI кръг

2 май 2009, събота, 11:00 ч
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)       0:3
Миньор (Перник) - Минерал (Рударци)                      10:1
Миньор (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)             1:1
Миньор II (Перник) - Марек (Дупница)                      2:1
Кракра 1919 (Перник) - Мусала (Рила)                      6:0
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор 1919 (Перник)      2:1
Велбъжд II (Кюстендил)                                    почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com