bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Кюстендил - Деца (род.1994-95) група Кюстендил-Перник "А" 2008/09

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 9:30 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд Кюстендил (Кн)    5:0
Кракра 1919 (Перник) - Миньор 1919 (Перник)               1:0
Енергетик (Перник) - Мусала (Рила)                        1:6
Миньор (Бобов дол) - Бузлуджа (Кюстендил)                 1:12
Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)                5:0
6 септември 2008, събота, 10:30 ч
Марек 2007 (Дупница) - Марек (Дупница)                    3:3
Велбъжд (Кюстендил) - почива

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Миньор (Перник)                     0    0   0   0    0:0     0
 2. Енергетик (Перник)                  0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 3. Марек (Дупница)                     0    0   0   0    0:0     0
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 4. Струмска слава 1927 (Радомир)       0    0   0   0    0:0     0
 5. Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)       0    0   0   0    0:0     0
 6. Миньор 1919 (Перник)                0    0   0   0    0:0     0
 7. Миньор (Бобов дол)                  0    0   0   0    0:0     0
 8. Велбъжд (Кюстендил)                 0    0   0   0    0:0     0
 9. Бузлуджа (Кюстендил)                0    0   0   0    0:0     0
10. Германея (Сапарева баня)            0    0   0   0    0:0     0
11. Марек 2007 (Дупница)                0    0   0   0    0:0     0
12. Мусала (Рила)                       0    0   0   0    0:0     0
13. Кракра 1919 (Перник)                0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Първите два отбора се класират за баражи за финалите на Републиканското
първенство, а третият отбор - за предварителен бараж.

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 9:30 ч
Германея (Сапарева баня) - Велбъжд (Кюстендил)             -
Марек (Дупница) - Миньор (Бобов дол)                       -
Миньор 1919 (Перник) - Енергетик (Перник)                  -
13 септември 2008, събота, 10:00 ч
Бузлуджа (Кюстендил) - Миньор (Перник)                     -
13 септември 2008, събота, 10:30 ч
Мусала (Рила) - Марек 2007 (Дупница)                       -
Струмска слава 1927 (Радомир) - Кракра 1919 (Перник)       -
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)                             почива

                           III кръг

Кракра 1919 (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Енергетик (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Марек 2007 (Дупница) - Миньор 1919 (Перник)
Миньор (Бобов дол) - Мусала (Рила)
Миньор (Перник) - Марек (Дупница)
Велбъжд (Кюстендил) - Бузлуджа (Кюстендил)
почива - Германея (Сапарева баня)

                           IV кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)
Бузлуджа (Кюстендил) - почива
Марек (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)
Мусала (Рила) - Миньор (Перник)
Миньор 1919 (Перник) - Миньор (Бобов дол)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 2007 (Дупница)
Кракра 1919 (Перник) - Енергетик (Перник)

                           V кръг

Енергетик (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Марек 2007 (Дупница) - Кракра 1919 (Перник)
Миньор (Бобов дол) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Миньор (Перник) - Миньор 1919 (Перник)
Велбъжд (Кюстендил) - Мусала (Рила)
почива - Марек (Дупница)
Германея (Сапарева баня) - Бузлуджа (Кюстендил)

                           VI кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Бузлуджа (Кюстендил)
Марек (Дупница) - Германея (Сапарева баня)
Мусала (Рила) - почива
Миньор 1919 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)
Кракра 1919 (Перник) - Миньор (Бобов дол)
Енергетик (Перник) - Марек 2007 (Дупница)

                           VII кръг

Марек 2007 (Дупница) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Миньор (Бобов дол) - Енергетик (Перник)
Миньор (Перник) - Кракра 1919 (Перник)
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)
почива - Миньор 1919 (Перник)
Германея (Сапарева баня) - Мусала (Рила)
Бузлуджа (Кюстендил) - Марек (Дупница)

                           VIII кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Марек (Дупница)
Мусала (Рила) - Бузлуджа (Кюстендил)
Миньор 1919 (Перник) - Германея (Сапарева баня)
Струмска слава 1927 (Радомир) - почива
Кракра 1919 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)
Енергетик (Перник) - Миньор (Перник)
Марек 2007 (Дупница) - Миньор (Бобов дол)

                           IX кръг

Миньор (Бобов дол) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Миньор (Перник) - Марек 2007 (Дупница)
Велбъжд (Кюстендил) - Енергетик (Перник)
почива - Кракра 1919 (Перник)
Германея (Сапарева баня) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Бузлуджа (Кюстендил) - Миньор 1919 (Перник)
Марек (Дупница) - Мусала (Рила)

                           X кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Мусала (Рила)
Миньор 1919 (Перник) - Марек (Дупница)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Бузлуджа (Кюстендил)
Кракра 1919 (Перник) - Германея (Сапарева баня)
Енергетик (Перник) - почива
Марек 2007 (Дупница) - Велбъжд (Кюстендил)
Миньор (Бобов дол) - Миньор (Перник)

                           XI кръг

Миньор (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)
почива - Марек 2007 (Дупница)
Германея (Сапарева баня) - Енергетик (Перник)
Бузлуджа (Кюстендил) - Кракра 1919 (Перник)
Марек (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Мусала (Рила) - Миньор 1919 (Перник)

                           XII кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор 1919 (Перник)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Мусала (Рила)
Кракра 1919 (Перник) - Марек (Дупница)
Енергетик (Перник) - Бузлуджа (Кюстендил)
Марек 2007 (Дупница) - Германея (Сапарева баня)
Миньор (Бобов дол) - почива
Миньор (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)

                           XIII кръг

Велбъжд (Кюстендил) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
почива - Миньор (Перник)
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Бобов дол)
Бузлуджа (Кюстендил) - Марек 2007 (Дупница)
Марек (Дупница) - Енергетик (Перник)
Мусала (Рила) - Кракра 1919 (Перник)
Миньор 1919 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)

XIV кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Миньор 1919 (Перник) - Кракра 1919 (Перник)
Мусала (Рила) - Енергетик (Перник)
Марек (Дупница) - Марек 2007 (Дупница)
Бузлуджа (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)
Германея (Сапарева баня) - Миньор (Перник)
почива - Велбъжд (Кюстендил)

XV кръг

почива - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Велбъжд (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)
Миньор (Перник) - Бузлуджа (Кюстендил)
Миньор (Бобов дол) - Марек (Дупница)
Марек 2007 (Дупница) - Мусала (Рила)
Енергетик (Перник) - Миньор 1919 (Перник)
Кракра 1919 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)

XVI кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Кракра 1919 (Перник)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Енергетик (Перник)
Миньор 1919 (Перник) - Марек 2007 (Дупница)
Мусала (Рила) - Миньор (Бобов дол)
Марек (Дупница) - Миньор (Перник)
Бузлуджа (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)
Германея (Сапарева баня) - почива

XVII кръг

Германея (Сапарева баня) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
почива - Бузлуджа (Кюстендил)
Велбъжд (Кюстендил) - Марек (Дупница)
Миньор (Перник) - Мусала (Рила)
Миньор (Бобов дол) - Миньор 1919 (Перник)
Марек 2007 (Дупница) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Енергетик (Перник) - Кракра 1919 (Перник)

XVIII кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Енергетик (Перник)
Кракра 1919 (Перник) - Марек 2007 (Дупница)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Бобов дол)
Миньор 1919 (Перник) - Миньор (Перник)
Мусала (Рила) - Велбъжд (Кюстендил)
Марек (Дупница) - почива
Бузлуджа (Кюстендил) - Германея (Сапарева баня)

XIX кръг

Бузлуджа (Кюстендил) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Германея (Сапарева баня) - Марек (Дупница)
почива - Мусала (Рила)
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 1919 (Перник)
Миньор (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Миньор (Бобов дол) - Кракра 1919 (Перник)
Марек 2007 (Дупница) - Енергетик (Перник)

XX кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Марек 2007 (Дупница)
Енергетик (Перник) - Миньор (Бобов дол)
Кракра 1919 (Перник) - Миньор (Перник)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)
Миньор 1919 (Перник) - почива
Мусала (Рила) - Германея (Сапарева баня)
Марек (Дупница) - Бузлуджа (Кюстендил)

XXI кръг

Марек (Дупница) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Бузлуджа (Кюстендил) - Мусала (Рила)
Германея (Сапарева баня) - Миньор 1919 (Перник)
почива - Струмска слава 1927 (Радомир)
Велбъжд (Кюстендил) - Кракра 1919 (Перник)
Миньор (Перник) - Енергетик (Перник)
Миньор (Бобов дол) - Марек 2007 (Дупница)

XXII кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Бобов дол)
Марек 2007 (Дупница) - Миньор (Перник)
Енергетик (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)
Кракра 1919 (Перник) - почива
Струмска слава 1927 (Радомир) - Германея (Сапарева баня)
Миньор 1919 (Перник) - Бузлуджа (Кюстендил)
Мусала (Рила) - Марек (Дупница)

XXIII кръг

Мусала (Рила) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Марек (Дупница) - Миньор 1919 (Перник)
Бузлуджа (Кюстендил) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Германея (Сапарева баня) - Кракра 1919 (Перник)
почива - Енергетик (Перник)
Велбъжд (Кюстендил) - Марек 2007 (Дупница)
Миньор (Перник) - Миньор (Бобов дол)

XXIV кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Миньор (Перник)
Миньор (Бобов дол) - Велбъжд (Кюстендил)
Марек 2007 (Дупница) - почива
Енергетик (Перник) - Германея (Сапарева баня)
Кракра 1919 (Перник) - Бузлуджа (Кюстендил)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек (Дупница)
Миньор 1919 (Перник) - Мусала (Рила)

XXV кръг

Миньор 1919 (Перник) - Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)
Мусала (Рила) - Струмска слава 1927 (Радомир)
Марек (Дупница) - Кракра 1919 (Перник)
Бузлуджа (Кюстендил) - Енергетик (Перник)
Германея (Сапарева баня) - Марек 2007 (Дупница)
почива - Миньор (Бобов дол)
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор (Перник)

XXVI кръг

Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) - Велбъжд (Кюстендил)
Миньор (Перник) - почива
Миньор (Бобов дол) - Германея (Сапарева баня)
Марек 2007 (Дупница) - Бузлуджа (Кюстендил)
Енергетик (Перник) - Марек (Дупница)
Кракра 1919 (Перник) - Мусала (Рила)
Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор 1919 (Перник)

нагоре


Creative Commons License 1992-2008 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com