bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст (род.1992-93): Ловеч - Междуобластна група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Видима-Раковски II (Севлиево)      14   12   1   1   78:12   37
 2. Чавдар 2006 (Троян)                14   11   1   2   67:18   34
 3. Левски 2007 (Левски)               14    9   1   4   71:24   28
 4. Гигант II (Белене)                 14    5   1   8   37:42   16
 5. Олимпик 2000 (Тетевен)             14    5   0   9   34:53   15
 6. Янтра (Габрово)                    14    4   2   8   18:48   14
 7. Ситомир (Никопол)                  14    3   1  10   20:61   10  [1 0 1  7:6  3]
 8. Сторгозия (Плевен)                 14    3   1  10   20:87   10  [1 0 1  6:7  3]

Бележки
  - Видима-Раковски II (Севлиево) и Гигант II (Белене) са съставени от
юноши младша възраст "Б" (родени 1993 г.).

                           I кръг

Левски 2007 (Левски) - Сторгозия (Плевен)                23:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Видима-Раковски II (Севлиево)    0:11
Ситомир (Никопол) - Янтра (Габрово)                       0:0
Чавдар 2006 (Троян) - Гигант II (Белене)                  6:0

                           II кръг

Сторгозия (Плевен) - Гигант II (Белене)                   3:0
Янтра (Габрово) - Чавдар 2006 (Троян)                     1:5
Видима-Раковски II (Севлиево) - Ситомир (Никопол)         0:3
Левски 2007 (Левски) - Олимпик 2000 (Тетевен)             8:2

                           III кръг

Олимпик 2000 (Тетевен) - Сторгозия (Плевен)               3:0
Ситомир (Никопол) - Левски 2007 (Левски)                  0:6
Чавдар 2006 (Троян) - Видима-Раковски II (Севлиево)       2:2
Гигант II (Белене) - Янтра (Габрово)                      7:0

                           IV кръг

Сторгозия (Плевен) - Янтра (Габрово)                      1:1
Видима-Раковски II (Севлиево) - Гигант II (Белене)        6:0
Левски 2007 (Левски) - Чавдар 2006 (Троян)                1:3
Олимпик 2000 (Тетевен) - Ситомир (Никопол)                9:0

                           V кръг

Ситомир (Никопол) - Сторгозия (Плевен)                    5:2
Чавдар 2006 (Троян) - Олимпик 2000 (Тетевен)              4:2
Гигант II (Белене) - Левски 2007 (Левски)                 2:2
Янтра (Габрово) - Видима-Раковски II (Севлиево)           0:4

                           VI кръг

Сторгозия (Плевен) - Видима-Раковски II (Севлиево)        1:6
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Габрово)                    9:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Гигант II (Белене)               7:3
Ситомир (Никопол) - Чавдар 2006 (Троян)                   0:1

                           VII кръг

Чавдар 2006 (Троян) - Сторгозия (Плевен)                 10:2
Гигант II (Белене) - Ситомир (Никопол)                    5:0
Янтра (Габрово) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  4:1
Видима-Раковски II (Севлиево) - Левски 2007 (Левски)      6:2

                           VIII кръг

Сторгозия (Плевен) - Левски 2007 (Левски)                 1:4
Видима-Раковски II (Севлиево) - Олимпик 2000 (Тетевен)   10:0
Янтра (Габрово) - Ситомир (Никопол)                       4:3
Гигант II (Белене) - Чавдар 2006 (Троян)                  3:4

                           IX кръг

Гигант II (Белене) - Сторгозия (Плевен)                   7:1
Чавдар 2006 (Троян) - Янтра (Габрово)                     5:2
Ситомир (Никопол) - Видима-Раковски II (Севлиево)         0:7
Олимпик 2000 (Тетевен) - Левски 2007 (Левски)             1:2

                           X кръг

Сторгозия (Плевен) - Олимпик 2000 (Тетевен)               3:1
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)                  6:0
Видима-Раковски II (Севлиево) - Чавдар 2006 (Троян)       1:0
Янтра (Габрово) - Гигант II (Белене)                      3:0

                           XI кръг

Янтра (Габрово) - Сторгозия (Плевен)                      2:1
Гигант II (Белене) - Видима-Раковски II (Севлиево)        1:3
Чавдар 2006 (Троян) - Левски 2007 (Левски)                3:1
Ситомир (Никопол) - Олимпик 2000 (Тетевен)                3:0

                           XII кръг

Сторгозия (Плевен) - Ситомир (Никопол)                    4:2
Олимпик 2000 (Тетевен) - Чавдар 2006 (Троян)              3:2
Левски 2007 (Левски) - Гигант II (Белене)                 3:0
Видима-Раковски II (Севлиево) - Янтра (Габрово)           5:0

                           XIII кръг

Видима-Раковски II (Севлиево) - Сторгозия (Плевен)       12:1
Янтра (Габрово) - Левски 2007 (Левски)                    1:2
Гигант II (Белене) - Олимпик 2000 (Тетевен)               3:0
Чавдар 2006 (Троян) - Ситомир (Никопол)                  11:0

                           XIV кръг

Сторгозия (Плевен) - Чавдар 2006 (Троян)                  0:11
Ситомир (Никопол) - Гигант II (Белене)                    4:6
Олимпик 2000 (Тетевен) - Янтра (Габрово)                  5:0
Левски 2007 (Левски) - Видима-Раковски II (Севлиево)      2:5

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com