bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст "А" (род.1990): Пловдив 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив 1936 (Пловдив)           26   19   2   5   66:30   59  Републиканско първенство
 2. Ботев 1912 (Пловдив)               26   18   4   4   58:13   58  Републиканско първенство
-------------------------------------------------------------------
 3. Локомотив 1936 II (Пловдив)        26   18   3   5   55:12   57
 4. Векта (Пловдив)                    26   16   7   3   63:16   55  Бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Ботев 2002 (Пловдив)               26   17   1   8   88:27   52
 6. Родопа (Смолян)                    26   12   4  10   43:39   40
 7. Марица 1921 (Пловдив)              26   10   8   8   38:32   38
 8. Ботев 1912 II (Пловдив)            26    7   9  10   32:43   30
 9. Брестник 1948 (Пловдив)            26    8   6  12   34:48   30
10. Арда (Кърджали)                    26    7   7  12   27:47   28
11. Асеновец 2005 (Асеновград)         26    6   6  14   33:69   24
12. ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)        26    5   6  15   24:46   21
13. Хасково (Хасково)                  26    3   2  21   11:89   11
14. Спартак-С 94 (Пловдив)             26    1   5  20   21:82    8

Бележки
  - Първите 2 отбора се класират за финалите на Републиканското първенство,
а заелият трето място играе баражи.
  - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) е сборен отбор на ИТД Гигант (Съединение)
и Тракия (Пловдив).
  - Ботев 1912 II (Пловдив), Локомотив 1936 II (Пловдив), Марица 1921
(Пловдив) и Ботев 2002 (Пловдив) са съставени от юноши старша възраст "Б"
(род.1991 г.).
  - Отборите домакинстват както следва:
    - Марица 1921 (Пловдив) - във Войводиново;
    - Спартак-С 94 (Пловдив) - в кв.Коматево, Пловдив;
    - Ботев 1912 и Ботев 1912 II (Пловдив) - в Граф Игнатиево;
    - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - в Голям чардак;
    - Векта (Пловдив) - спортен комплекс "Векта" (бивш Работнически център);
    - Брестник 1948 (Пловдив) в Марково;
    - Ботев 2002 (Пловдив) в Катуница;
    - останалите отбори играят на стадионите, където играят и мъжките им формации.

                           I кръг

29 август 2008, петък, 10:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)  1:1
Хасково (Хасково) - Арда (Кърджали)                       1:1
30 август 2008, събота, 10:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)            4:0
Векта (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                 1:2
Ботев 1912 (Пловдив) - Ботев 1912 II (Пловдив)            4:1
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)    1:0
30 август 2008, събота, 11:00 ч
Родопа (Смолян) - Ботев 2002 (Пловдив)                    1:2

                           II кръг

5 септември 2008, петък, 10:30 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      2:0
5 септември 2008, петък, 11:00 ч
Ботев 2002 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                    3:0 сл.
Локомотив 1936 (Пловдив) - Хасково (Хасково)              2:1
6 септември 2008, събота, 10:00 ч
Ботев 1912 II (Пловдив) - Локомотив 1936 II (Пловдив)     2:0
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)        3:2
Спартак-С 94 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                  1:4
6 септември 2008, събота, 13:00 ч
Родопа (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:1

                           III кръг

12 септември 2008, петък, 10:00 ч
Асеновец 2005 (Асеновград) - Спартак-С 94 (Пловдив)       2:0
12 септември 2008, петък, 11:00 ч
Хасково (Хасково) - Ботев 1912 II (Пловдив)               0:2
Арда (Кърджали) - Локомотив 1936 (Пловдив)                0:3
13 септември 2008, събота, 10:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)              2:1
Ботев 1912 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)            1:0
Локомотив 1936 II (Пловдив) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) 3:0
13 септември 2008, събота, 11:00 ч
Векта (Пловдив) - Родопа (Смолян)                         4:1

                           IV кръг

19 септември 2008, петък, 16:00 ч
Родопа (Смолян) - Асеновец 2005 (Асеновград)              2:1
19 септември 2008, петък, 17:00 ч
Ботев 1912 II (Пловдив) - Арда (Кърджали)                 3:0
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Хасково (Хасково)           0:0
20 септември 2008, събота, 10:00 ч
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)           3:2
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)             0:4
Марица 1921 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                   2:0
20 септември 2008, събота, 10:30 ч
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1936 II (Пловдив)     0:1

                           V кръг

26-27 септември 2008, петък-събота
Векта (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                    3:1
Асеновец 2005 (Асеновград) - Марица 1921 (Пловдив)        2:6
Ботев 1912 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                    3:0 сл.
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)      3:0
Хасково (Хасково) - Брестник 1948 (Пловдив)               0:3 сл.
Арда (Кърджали) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)             0:0
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 1912 II (Пловдив)        6:0

                           VI кръг

3-4 октомври 2008, петък-събота
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев 1912 II (Пловдив)            6:0
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)    0:4
Брестник 1948 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                 5:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                0:1
Родопа (Смолян) - Локомотив 1936 II (Пловдив)             1:0
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)              0:2
Векта (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)             11:1

                           VII кръг

10-11 октомври 2008, петък-събота
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев 2002 (Пловдив)         0:4
Ботев 1912 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                    1:1
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)       1:0
Хасково (Хасково) - Родопа (Смолян)                       0:3 сл.
Арда (Кърджали) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  2:0
Локомотив 1936 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        5:2
Ботев 1912 II (Пловдив) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)     0:0

                           VIII кръг

17-18 октомври 2008, петък-събота
Ботев 2002 (Пловдив) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)        2:2
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев 1912 II (Пловдив)         3:3
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)         1:2
Родопа (Смолян) - Арда (Кърджали)                         1:0
Марица 1921 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                 3:0 сл.
Векта (Пловдив) - Локомотив 1936 II (Пловдив)             0:0
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев 1912 (Пловдив)         0:4

                           IX кръг

24-25 октомври 2008, петък-събота
Ботев 1912 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)               0:1
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)  6:0
Хасково (Хасково) - Векта (Пловдив)                       0:3 сл.
Арда (Кърджали) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:2
Локомотив 1936 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                1:0
Ботев 1912 II (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          2:2
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)     0:2

                           X кръг

31 октомври-1 ноември 2008, петък-събота
Ботев 2002 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)            1:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)      1:3
Родопа (Смолян) - Ботев 1912 II (Пловдив)                 2:1
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)          0:3
Векта (Пловдив) - Арда (Кърджали)                         2:0
Асеновец 2005 (Асеновград) - Хасково (Хасково)            3:1
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив 1936 II (Пловдив)        1:2

                           XI кръг

7-8 ноември 2008, петък-събота
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)        2:0
Хасково (Хасково) - Ботев 1912 (Пловдив)                  0:2
Арда (Кърджали) - Асеновец 2005 (Асеновград)              4:4
Локомотив 1936 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                2:0
Ботев 1912 II (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)           1:1
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Родопа (Смолян)             4:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          3:3

                           XII кръг

14-15 ноември 2008, петък-събота
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)             8:0
Родопа (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:0
Марица 1921 (Пловдив) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)       3:1
Векта (Пловдив) - Ботев 1912 II (Пловдив)                 2:1
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1936 (Пловдив)     1:3
Ботев 1912 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                    3:0 сл.
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Хасково (Хасково)           3:0

                           XIII кръг

21-22 ноември 2008, петък-събота
Хасково (Хасково) - Ботев 2002 (Пловдив)                  0:2
Арда (Кърджали) - Локомотив 1936 II (Пловдив)             0:4
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)           1:1
Ботев 1912 II (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)      1:1
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Векта (Пловдив)             1:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)           0:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                  1:2

                           XIV кръг

27-28 февруари 2009, петък-събота
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                    4:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            2:2
Брестник 1948 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                 0:2
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)  0:1
Ботев 1912 II (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)            0:3 сл.
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив 1936 II (Пловдив)    1:0
Арда (Кърджали) - Хасково (Хасково)                       3:0

                           XV кръг

6-7 март 2009, петък-събота
Арда (Кърджали) - Ботев 2002 (Пловдив)                    1:4
Хасково (Хасково) - Локомотив 1936 (Пловдив)              0:6
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Ботев 1912 II (Пловдив)     2:0
Ботев 1912 (Пловдив) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)        2:0
Асеновец 2005 (Асеновград) - Брестник 1948 (Пловдив)      4:0
Векта (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  5:0
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                   0:0

                           XVI кръг

13-14 март 2009, петък-събота
Ботев 2002 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)              0:1
Родопа (Смолян) - Векта (Пловдив)                         1:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)       1:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)            0:2
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Локомотив 1936 II (Пловдив) 0:3
Ботев 1912 II (Пловдив) - Хасково (Хасково)               3:0 сл.
Локомотив 1936 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                3:1

                           XVII кръг

20-21 март 2009, петък-събота
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)           3:0
Арда (Кърджали) - Ботев 1912 II (Пловдив)                 1:0
Хасково (Хасково) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)           0:5
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)     1:1
Ботев 1912 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)             2:0
Асеновец 2005 (Асеновград) - Родопа (Смолян)              3:1
Векта (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:0

                           XVIII кръг

27-28 март 2009, петък-събота
Ботев 2002 (Пловдив) - Векта (Пловдив)                    1:3
Марица 1921 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)        2:2
Родопа (Смолян) - Ботев 1912 (Пловдив)                    1:2
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1936 II (Пловдив)      0:2
Брестник 1948 (Пловдив) - Хасково (Хасково)               3:0
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Арда (Кърджали)             2:0
Ботев 1912 II (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)        1:1

                           XIX кръг

3-4 април 2009, петък-събота
Ботев 1912 II (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)            1:4
Локомотив 1936 (Пловдив) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)    1:0
Арда (Кърджали) - Брестник 1948 (Пловдив)                 2:1
Хасково (Хасково) - Спартак-С 94 (Пловдив)                4:2
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Родопа (Смолян)             5:1
Ботев 1912 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)              2:0
Асеновец 2005 (Асеновград) - Векта (Пловдив)              0:3

                           XX кръг

7 април 2009, вторник
Ботев 2002 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)         6:0
Векта (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)                    1:1
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1936 II (Пловдив)       1:1
Родопа (Смолян) - Хасково (Хасково)                       4:2
Спартак-С 94 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                  1:2
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)        1:4
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Ботев 1912 II (Пловдив)     0:1

                           XXI кръг

10-11 април 2009, петък-събота
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)        0:4
Ботев 1912 II (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)         1:1
Локомотив 1936 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         5:0
Арда (Кърджали) - Родопа (Смолян)                         4:1
Хасково (Хасково) - Марица 1921 (Пловдив)                 0:3
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Векта (Пловдив)             0:1
Ботев 1912 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)         1:0

                           XXII кръг

17-18 април 2009, петък-събота
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)               0:1
Асеновец 2005 (Асеновград) - Локомотив 1936 II (Пловдив)  2:1
Векта (Пловдив) - Хасково (Хасково)                       3:0
Марица 1921 (Пловдив) - Арда (Кърджали)                   0:2
Родопа (Смолян) - Локомотив 1936 (Пловдив)                3:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 1912 II (Пловдив)          1:5
Брестник 1948 (Пловдив) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)     2:1

                           XXIII кръг

24-25 април 2009, петък-събота
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)            0:8
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)      0:3
Ботев 1912 II (Пловдив) - Родопа (Смолян)                 0:2
Локомотив 1936 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          4:2
Арда (Кърджали) - Векта (Пловдив)                         0:0
Хасково (Хасково) - Асеновец 2005 (Асеновград)            1:0
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)        2:1

                           XXIV кръг

1-2 май 2009, петък-събота
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1936 II (Пловдив)        0:3
Ботев 1912 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                  9:0 сл.
Асеновец 2005 (Асеновград) - Арда (Кърджали)              1:1
Векта (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)                6:0
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев 1912 II (Пловдив)           0:0
Родопа (Смолян) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)             3:0 сл.
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          1:1

                           XXV кръг

8-9 май 2009, петък-събота
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)             1:8
Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                 0:5
ИТД Гигант/Тракия (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)       1:2
Ботев 1912 II (Пловдив) - Векта (Пловдив)                 0:0
Локомотив 1936 (Пловдив) - Асеновец 2005 (Асеновград)     4:2
Арда (Кърджали) - Ботев 1912 (Пловдив)                    0:0
Хасково (Хасково) - Локомотив 1936 II (Пловдив)           0:6

                           XXVI кръг

15-16 май 2009, петък-събота
Ботев 2002 (Пловдив) - Хасково (Хасково)                 15:0
Локомотив 1936 II (Пловдив) - Арда (Кърджали)             3:0 сл.
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)           4:0
Асеновец 2005 (Асеновград) - Ботев 1912 II (Пловдив)      1:3
Векта (Пловдив) - ИТД Гигант/Тракия (Пловдив)             4:0
Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           0:2
Родопа (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  5:0

нагоре

Благодарим на Прес-службата на ЗС на БФС - Пловдив.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com