bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст "Б" (род.1993): Пловдив 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев 2002 (Пловдив)               22   20   2   0  157:12   62
 2. Локомотив 1936 (Пловдив)           22   17   1   4   71:18   52  [1 0 1  3:2  3]
 3. Ботев 1912 (Пловдив)               22   16   4   2   82:16   52  [1 0 1  2:3  3]
 4. Марица 1921 (Пловдив)              22   15   0   7   80:30   45  [2 0 0  8:2  6]
 5. Родопа (Смолян)                    22   14   3   5   54:34   45  [0 0 2  2:8  0]
 6. Спартак-С 94 (Пловдив)             22    9   2  11   58:45   29
 7. Жътвари (Пловдив)                  22    8   2  12   36:63   26
 8. Горубсо (Рудозем)                  22    8   1  13   29:65   25
 9. Металик (Сопот)                    22    5   2  15   24:74   17
10. ИТД Гигант (Съединение)            22    4   1  17   32:103  13
11. Левски 2004 (Карлово)              22    3   2  17   17:100  11
12. Брестник 1948 (Пловдив)            22    2   2  18   14:94    8
--. Тополово (Тополово)                 0    0   0   0    0:0     - [*]

Бележки
  - Тополово (Тополово) първоначално подава заявка за участие, но се отказва
след изтеглянето на програмата, което налага да бъде изготвена нова програма.
  - Отборите домакинстват както следва:
    - Ботев 1912 (Пловдив) - в Граф Игнатиево;
    - Локомотив 1936 (Пловдив) - в Ягодово;
    - Марица 1921 (Пловдив) - във Войводиново;
    - Спартак-С 94 (Пловдив) - ст."Пловдив";
    - Ботев 2002 (Пловдив) - в Катуница;
    - Брестник 1948 (Пловдив) - в Брестовица;
    - Жътвари (Пловдив) - игрище в кв.Столипиново;
    - останалите отбори играят на стадионите, където играят и мъжките им формации.

                           I кръг

5-7 септември 2008, петък-неделя
Локомотив 1936 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)       10:1
Марица 1921 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)             7:0
Ботев 1912 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)               0:2
Спартак-С 94 (Пловдив) - Жътвари (Пловдив)                9:1
Горубсо (Рудозем) - Родопа (Смолян)                       2:3
Металик (Сопот) - Брестник 1948 (Пловдив)                 3:0 сл.

                           II кръг

13-14 септември 2008, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Брестник 1948 (Пловдив)         6:2
Родопа (Смолян) - Металик (Сопот)                         4:1
Жътвари (Пловдив) - Горубсо (Рудозем)                     4:0
Ботев 2002 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)             5:1
Левски 2004 (Карлово) - Ботев 1912 (Пловдив)              0:8
Локомотив 1936 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)          0:3

                           III кръг

20-21 септември 2008, събота-неделя
Марица 1921 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)           6:0
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)           1:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)            3:0
Горубсо (Рудозем) - Ботев 2002 (Пловдив)                  0:8
Металик (Сопот) - Жътвари (Пловдив)                       2:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                 1:5

                           IV кръг

27-28 септември 2008, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Родопа (Смолян)                 1:6
Жътвари (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)               3:0
Ботев 2002 (Пловдив) - Металик (Сопот)                   14:1
Левски 2004 (Карлово) - Горубсо (Рудозем)                 1:3
Локомотив 1936 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)         5:1
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)              0:1

                           V кръг

4-5 октомври 2008, събота-неделя
Ботев 1912 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)           13:1
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            0:2
Горубсо (Рудозем) - Локомотив 1936 (Пловдив)              0:2
Металик (Сопот) - Левски 2004 (Карлово)                   5:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)            0:15
Родопа (Смолян) - Жътвари (Пловдив)                       6:1

                           VI кръг

11-12 октомври 2008, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Жътвари (Пловдив)               1:2
Ботев 2002 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                    8:1
Левски 2004 (Карлово) - Брестник 1948 (Пловдив)           1:1
Локомотив 1936 (Пловдив) - Металик (Сопот)                6:0
Марица 1921 (Пловдив) - Горубсо (Рудозем)                 7:0
Ботев 1912 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)             2:0

                           VII кръг

18-19 октомври 2008, събота-неделя
Спартак-С 94 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)          5:1
Горубсо (Рудозем) - Ботев 1912 (Пловдив)                  1:3
Металик (Сопот) - Марица 1921 (Пловдив)                   0:7
Брестник 1948 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)        0:3 сл.
Родопа (Смолян) - Левски 2004 (Карлово)                   3:0 сл.
Жътвари (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)                  0:6 сл.

                           VIII кръг

25-26 октомври 2008, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев 2002 (Пловдив)            0:6
Левски 2004 (Карлово) - Жътвари (Пловдив)                 2:1
Локомотив 1936 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                3:0 сл.
Марица 1921 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)           7:2
Ботев 1912 (Пловдив) - Металик (Сопот)                    6:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Горубсо (Рудозем)                4:0

                           IX кръг

1-2 ноември 2008, събота-неделя
Горубсо (Рудозем) - ИТД Гигант (Съединение)               4:3
Металик (Сопот) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  2:3
Брестник 1948 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)            0:8
Родопа (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)                   2:4
Жътвари (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)              0:3
Ботев 2002 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)             22:0

                           X кръг

8-9 ноември 2008, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Левски 2004 (Карлово)           0:3
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)           2:4
Марица 1921 (Пловдив) - Жътвари (Пловдив)                 9:1
Ботев 1912 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                    1:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)          8:0
Горубсо (Рудозем) - Металик (Сопот)                       3:0 сл.

                           XI кръг

15-16 ноември 2008, събота-неделя
Металик (Сопот) - ИТД Гигант (Съединение)                 3:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Горубсо (Рудозем)               0:0
Родопа (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  2:1
Жътвари (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)                  1:1
Ботев 2002 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)              6:1
Левски 2004 (Карлово) - Локомотив 1936 (Пловдив)          0:2

                           XII кръг

7-8 март 2009, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Локомотив 1936 (Пловдив)        0:4
Левски 2004 (Карлово) - Марица 1921 (Пловдив)             0:2
Ботев 2002 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)               3:3
Жътвари (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)                4:0 сл.
Родопа (Смолян) - Горубсо (Рудозем)                       2:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Металик (Сопот)                 2:1

                           XIII кръг

21-22 март 2009, събота-неделя
Брестник 1948 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)         1:2
Металик (Сопот) - Родопа (Смолян)                         1:4
Горубсо (Рудозем) - Жътвари (Пловдив)                     4:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)             1:2
Ботев 1912 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)              3:0 сл.
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)          0:1

                           XIV кръг

28-29 март 2009, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Марица 1921 (Пловдив)           1:5
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)           3:1
Левски 2004 (Карлово) - Спартак-С 94 (Пловдив)            2:7
Ботев 2002 (Пловдив) - Горубсо (Рудозем)                 10:0
Жътвари (Пловдив) - Металик (Сопот)                       3:0
Родопа (Смолян) - Брестник 1948 (Пловдив)                 4:0

                           XV кръг

4-5 април 2009, събота-неделя
Родопа (Смолян) - ИТД Гигант (Съединение)                 3:0 сл.
Брестник 1948 (Пловдив) - Жътвари (Пловдив)               0:1
Металик (Сопот) - Ботев 2002 (Пловдив)                    0:4
Горубсо (Рудозем) - Левски 2004 (Карлово)                 3:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)         1:3
Ботев 1912 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)              5:2

                           XVI кръг

11-12 април 2009, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Ботев 1912 (Пловдив)            1:5
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)            1:3
Локомотив 1936 (Пловдив) - Горубсо (Рудозем)              4:0
Левски 2004 (Карлово) - Металик (Сопот)                   1:1
Ботев 2002 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)            3:0 сл.
Жътвари (Пловдив) - Родопа (Смолян)                       0:1

                           XVII кръг

18-19 април 2009, събота-неделя
Жътвари (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)               4:0
Родопа (Смолян) - Ботев 2002 (Пловдив)                    1:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)           3:0
Металик (Сопот) - Локомотив 1936 (Пловдив)                0:3
Горубсо (Рудозем) - Марица 1921 (Пловдив)                 3:0 сл.
Спартак-С 94 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)             0:2

                           XVIII кръг

25-26 април 2009, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Спартак-С 94 (Пловдив)          4:4
Ботев 1912 (Пловдив) - Горубсо (Рудозем)                  8:0
Марица 1921 (Пловдив) - Металик (Сопот)                   3:0 сл.
Локомотив 1936 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)        7:1
Левски 2004 (Карлово) - Родопа (Смолян)                   1:3
Ботев 2002 (Пловдив) - Жътвари (Пловдив)                  9:0

                           XIX кръг

2-3 май 2009, събота-неделя
Ботев 2002 (Пловдив) - ИТД Гигант (Съединение)           12:0
Жътвари (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)                 6:1
Родопа (Смолян) - Локомотив 1936 (Пловдив)                1:1
Брестник 1948 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)           1:7
Металик (Сопот) - Ботев 1912 (Пловдив)                    0:5
Горубсо (Рудозем) - Спартак-С 94 (Пловдив)                3:0 сл.

                           XX кръг

9-10 май 2009, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Горубсо (Рудозем)               3:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Металик (Сопот)                  1:1
Ботев 1912 (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)            4:0
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                   4:0
Локомотив 1936 (Пловдив) - Жътвари (Пловдив)              5:0
Левски 2004 (Карлово) - Ботев 2002 (Пловдив)              0:10

                           XXI кръг

16-17 май 2009, събота-неделя
Левски 2004 (Карлово) - ИТД Гигант (Съединение)           5:3
Ботев 2002 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)           4:0
Жътвари (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)                 1:2
Родопа (Смолян) - Ботев 1912 (Пловдив)                    0:0
Брестник 1948 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)          0:4
Металик (Сопот) - Горубсо (Рудозем)                       3:0 сл.

                           XXII кръг

23-24 май 2009, събота-неделя
ИТД Гигант (Съединение) - Металик (Сопот)                 3:0 сл.
Горубсо (Рудозем) - Брестник 1948 (Пловдив)               2:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                  2:3
Ботев 1912 (Пловдив) - Жътвари (Пловдив)                  2:2
Марица 1921 (Пловдив) - Ботев 2002 (Пловдив)              1:3
Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски 2004 (Карлово)          4:0

нагоре

Благодарим на Прес-службата на ЗС на БФС - Пловдив.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com