bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Перник - Деца (род.1994-95) група Кюстендил-Перник "Б" 2008/09

                           I кръг

Миньор II (Перник) - Металург (Перник)                     -
Струмска слава 1927 II (Радомир) - Мусала II (Рила)        -
Бузлуджа (Соволяно) - Маниш (кв.Църква, Перник)            -
Аякс (Дивотино) - Чорни 1920 (Брезник)                     -
Кракра 1919 II (Перник) - Миньор 2006 (Перник)             -
Велбъжд (Кюстендил) - Витоша (Долна Диканя)                -

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Миньор II (Перник)                  0    0   0   0    0:0     0
 2. Струмска слава 1927 II (Радомир)    0    0   0   0    0:0     0
 3. Велбъжд II (Кюстендил)              0    0   0   0    0:0     0
 4. Чорни 1920 (Брезник)                0    0   0   0    0:0     0
 5. Витоша (Долна Диканя)               0    0   0   0    0:0     0
 6. Маниш (кв.Църква, Перник)           0    0   0   0    0:0     0
 7. Мусала II (Рила)                    0    0   0   0    0:0     0
 8. Металург (Перник)                   0    0   0   0    0:0     0
 9. Аякс (Дивотино)                     0    0   0   0    0:0     0
10. Кракра 1919 II (Перник)             0    0   0   0    0:0     0
11. Миньор 2006 (Перник)                0    0   0   0    0:0     0
12. Бузлуджа (Соволяно)                 0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Миньор II (Перник), Струмска слава 1927 II (Радомир), Велбъжд II
(Кюстендил), Мусала II (Рила), Кракра 1919 II (Перник) и Миньор 2006
(Перник) са съставени от деца "Б" (родени 1995 г.).

                           II кръг

Металург (Перник) - Витоша (Долна Диканя)                  -
Миньор 2006 (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)                 -
Чорни 1920 (Брезник) - Кракра 1919 II (Перник)             -
Маниш (кв.Църква, Перник) - Аякс (Дивотино)                -
Мусала II (Рила) - Бузлуджа (Соволяно)                     -
Миньор II (Перник) - Струмска слава 1927 II (Радомир)      -

                           III кръг

Струмска слава 1927 II (Радомир) - Металург (Перник)
Бузлуджа (Соволяно) - Миньор II (Перник)
Аякс (Дивотино) - Мусала II (Рила)
Кракра 1919 II (Перник) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Велбъжд (Кюстендил) - Чорни 1920 (Брезник)
Витоша (Долна Диканя) - Миньор 2006 (Перник)

                           IV кръг

Металург (Перник) - Миньор 2006 (Перник)
Чорни 1920 (Брезник) - Витоша (Долна Диканя)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Велбъжд (Кюстендил)
Мусала II (Рила) - Кракра 1919 II (Перник)
Миньор II (Перник) - Аякс (Дивотино)
Струмска слава 1927 II (Радомир) - Бузлуджа (Соволяно)

                           V кръг

Бузлуджа (Соволяно) - Металург (Перник)
Аякс (Дивотино) - Струмска слава 1927 II (Радомир)
Кракра 1919 II (Перник) - Миньор II (Перник)
Велбъжд (Кюстендил) - Мусала II (Рила)
Витоша (Долна Диканя) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Миньор 2006 (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)

                           VI кръг

Металург (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Миньор 2006 (Перник)
Мусала II (Рила) - Витоша (Долна Диканя)
Миньор II (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)
Струмска слава 1927 II (Радомир) - Кракра 1919 II (Перник)
Бузлуджа (Соволяно) - Аякс (Дивотино)

                           VII кръг

Аякс (Дивотино) - Металург (Перник)
Кракра 1919 II (Перник) - Бузлуджа (Соволяно)
Велбъжд (Кюстендил) - Струмска слава 1927 II (Радомир)
Витоша (Долна Диканя) - Миньор II (Перник)
Миньор 2006 (Перник) - Мусала II (Рила)
Чорни 1920 (Брезник) - Маниш (кв.Църква, Перник)

                           VIII кръг

Металург (Перник) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Мусала II (Рила) - Чорни 1920 (Брезник)
Миньор II (Перник) - Миньор 2006 (Перник)
Струмска слава 1927 II (Радомир) - Витоша (Долна Диканя)
Бузлуджа (Соволяно) - Велбъжд (Кюстендил)
Аякс (Дивотино) - Кракра 1919 II (Перник)

                           IX кръг

Кракра 1919 II (Перник) - Металург (Перник)
Велбъжд (Кюстендил) - Аякс (Дивотино)
Витоша (Долна Диканя) - Бузлуджа (Соволяно)
Миньор 2006 (Перник) - Струмска слава 1927 II (Радомир)
Чорни 1920 (Брезник) - Миньор II (Перник)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Мусала II (Рила)

                           X кръг

Металург (Перник) - Мусала II (Рила)
Миньор II (Перник) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Струмска слава 1927 II (Радомир) - Чорни 1920 (Брезник)
Бузлуджа (Соволяно) - Миньор 2006 (Перник)
Аякс (Дивотино) - Витоша (Долна Диканя)
Кракра 1919 II (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)

                           XI кръг

Велбъжд (Кюстендил) - Металург (Перник)
Витоша (Долна Диканя) - Кракра 1919 II (Перник)
Миньор 2006 (Перник) - Аякс (Дивотино)
Чорни 1920 (Брезник) - Бузлуджа (Соволяно)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Струмска слава 1927 II (Радомир)
Мусала II (Рила) - Миньор II (Перник)

XII кръг

Металург (Перник) - Миньор II (Перник)
Мусала II (Рила) - Струмска слава 1927 II (Радомир)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Бузлуджа (Соволяно)
Чорни 1920 (Брезник) - Аякс (Дивотино)
Миньор 2006 (Перник) - Кракра 1919 II (Перник)
Витоша (Долна Диканя) - Велбъжд (Кюстендил)

XIII кръг

Витоша (Долна Диканя) - Металург (Перник)
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор 2006 (Перник)
Кракра 1919 II (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)
Аякс (Дивотино) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Бузлуджа (Соволяно) - Мусала II (Рила)
Струмска слава 1927 II (Радомир) - Миньор II (Перник)

XIV кръг

Металург (Перник) - Струмска слава 1927 II (Радомир)
Миньор II (Перник) - Бузлуджа (Соволяно)
Мусала II (Рила) - Аякс (Дивотино)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Кракра 1919 II (Перник)
Чорни 1920 (Брезник) - Велбъжд (Кюстендил)
Миньор 2006 (Перник) - Витоша (Долна Диканя)

XV кръг

Миньор 2006 (Перник) - Металург (Перник)
Витоша (Долна Диканя) - Чорни 1920 (Брезник)
Велбъжд (Кюстендил) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Кракра 1919 II (Перник) - Мусала II (Рила)
Аякс (Дивотино) - Миньор II (Перник)
Бузлуджа (Соволяно) - Струмска слава 1927 II (Радомир)

XVI кръг

Металург (Перник) - Бузлуджа (Соволяно)
Струмска слава 1927 II (Радомир) - Аякс (Дивотино)
Миньор II (Перник) - Кракра 1919 II (Перник)
Мусала II (Рила) - Велбъжд (Кюстендил)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Витоша (Долна Диканя)
Чорни 1920 (Брезник) - Миньор 2006 (Перник)

XVII кръг

Чорни 1920 (Брезник) - Металург (Перник)
Миньор 2006 (Перник) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Витоша (Долна Диканя) - Мусала II (Рила)
Велбъжд (Кюстендил) - Миньор II (Перник)
Кракра 1919 II (Перник) - Струмска слава 1927 II (Радомир)
Аякс (Дивотино) - Бузлуджа (Соволяно)

XVIII кръг

Металург (Перник) - Аякс (Дивотино)
Бузлуджа (Соволяно) - Кракра 1919 II (Перник)
Струмска слава 1927 II (Радомир) - Велбъжд (Кюстендил)
Миньор II (Перник) - Витоша (Долна Диканя)
Мусала II (Рила) - Миньор 2006 (Перник)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)

XIX кръг

Маниш (кв.Църква, Перник) - Металург (Перник)
Чорни 1920 (Брезник) - Мусала II (Рила)
Миньор 2006 (Перник) - Миньор II (Перник)
Витоша (Долна Диканя) - Струмска слава 1927 II (Радомир)
Велбъжд (Кюстендил) - Бузлуджа (Соволяно)
Кракра 1919 II (Перник) - Аякс (Дивотино)

XX кръг

Металург (Перник) - Кракра 1919 II (Перник)
Аякс (Дивотино) - Велбъжд (Кюстендил)
Бузлуджа (Соволяно) - Витоша (Долна Диканя)
Струмска слава 1927 II (Радомир) - Миньор 2006 (Перник)
Миньор II (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)
Мусала II (Рила) - Маниш (кв.Църква, Перник)

XXI кръг

Мусала II (Рила) - Металург (Перник)
Маниш (кв.Църква, Перник) - Миньор II (Перник)
Чорни 1920 (Брезник) - Струмска слава 1927 II (Радомир)
Миньор 2006 (Перник) - Бузлуджа (Соволяно)
Витоша (Долна Диканя) - Аякс (Дивотино)
Велбъжд (Кюстендил) - Кракра 1919 II (Перник)

XXII кръг

Металург (Перник) - Велбъжд (Кюстендил)
Кракра 1919 II (Перник) - Витоша (Долна Диканя)
Аякс (Дивотино) - Миньор 2006 (Перник)
Бузлуджа (Соволяно) - Чорни 1920 (Брезник)
Струмска слава 1927 II (Радомир) - Маниш (кв.Църква, Перник)
Миньор II (Перник) - Мусала II (Рила)

нагоре


Creative Commons License 1992-2008 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com