bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст (род.1992-93): Плевен - Областна група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спартак II (Плевен)                14   12   2   0   71:19   38
 2. Белите орли II (Плевен)            14   10   2   2   54:29   32
 3. Червен бряг (Червен бряг)          14    7   1   6   34:40   22
 4. Мизия 2005 (Кнежа)                 14    6   3   5   30:28   21
 5. Гигант (Белене)                    14    5   3   6   28:32   18
 6. Единство (Долни Дъбник)            14    3   4   7   22:43   13
 7. Венци (гр.Искър)                   14    2   2  10   20:46    8
 8. Вихър (Гулянци)                    14    2   1  11   22:44    7

Бележки
  - Спартак II (Русе) и Белите орли II (Русе) са съставени от юноши
младша възраст "Б" (родени 1993 г.).

                           I кръг

26 септември 2008, петък, 16:00 ч
Белите орли II (Плевен) - Вихър (Гулянци)                 5:2
Гигант (Белене) - Единство (Долни Дъбник)                 3:1
Мизия 2005 (Кнежа) - Спартак II (Плевен)                  1:1
Червен бряг (Червен бряг) - Венци (Искър)                 4:1

                           II кръг

3 октомври 2008, петък, 15:00 ч
Вихър (Гулянци) - Венци (Искър)                           4:2
Спартак II (Плевен) - Червен бряг (Червен бряг)           5:2
Единство (Долни Дъбник) - Мизия 2005 (Кнежа)              2:2
Белите орли II (Плевен) - Гигант (Белене)                 3:2

                           III кръг

10 октомври 2008, петък, 15:00 ч
Гигант (Белене) - Вихър (Гулянци)                         4:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Белите орли II (Плевен)              4:5
Червен бряг (Червен бряг) - Единство (Долни Дъбник)       3:1
Венци (Искър) - Спартак II (Плевен)                       1:2

                           IV кръг

17 октомври 2008, петък, 15:00 ч
Вихър (Гулянци) - Спартак II (Плевен)                     1:7
Единство (Долни Дъбник) - Венци (Искър)                   2:1
Белите орли II (Плевен) - Червен бряг (Червен бряг)       4:1
Гигант (Белене) - Мизия 2005 (Кнежа)                      3:0

                           V кръг

24 октомври 2008, петък, 15:00 ч
Мизия 2005 (Кнежа) - Вихър (Гулянци)                      2:1
Червен бряг (Червен бряг) - Гигант (Белене)               3:2
Венци (Искър) - Белите орли II (Плевен)                   2:5
Спартак II (Плевен) - Единство (Долни Дъбник)             8:2

                           VI кръг

31 октомври 2008, петък, 14:00 ч
Вихър (Гулянци) - Единство (Долни Дъбник)                 1:1
Белите орли II (Плевен) - Спартак II (Плевен)             4:4
Гигант (Белене) - Венци (Искър)                           4:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Червен бряг (Червен бряг)            5:3

                           VII кръг

7 ноември 2008, петък, 14:00 ч
Червен бряг (Червен бряг) - Вихър (Гулянци)               3:2
Венци (Искър) - Мизия 2005 (Кнежа)                        2:2
Спартак II (Плевен) - Гигант (Белене)                     4:0
Единство (Долни Дъбник) - Белите орли II (Плевен)         2:4

                           VIII кръг

Вихър (Гулянци) - Белите орли II (Плевен)                 2:5
Единство (Долни Дъбник) - Гигант (Белене)                 2:2
Спартак II (Плевен) - Мизия 2005 (Кнежа)                  2:1
Венци (Искър) - Червен бряг (Червен бряг)                 2:1

                           IX кръг

Венци (Искър) - Вихър (Гулянци)                           1:0
Червен бряг (Червен бряг) - Спартак II (Плевен)           2:8
Мизия 2005 (Кнежа) - Единство (Долни Дъбник)              2:0
Гигант (Белене) - Белите орли II (Плевен)                 2:2

                           X кръг

Вихър (Гулянци) - Гигант (Белене)                         2:0
Белите орли II (Плевен) - Мизия 2005 (Кнежа)              4:1
Единство (Долни Дъбник) - Червен бряг (Червен бряг)       4:3
Спартак II (Плевен) - Венци (Искър)                       9:0

                           XI кръг

Спартак II (Плевен) - Вихър (Гулянци)                     7:1
Венци (Искър) - Единство (Долни Дъбник)                   2:2
Червен бряг (Червен бряг) - Белите орли II (Плевен)       3:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Гигант (Белене)                      3:0

                           XII кръг

Вихър (Гулянци) - Мизия 2005 (Кнежа)                      1:2
Гигант (Белене) - Червен бряг (Червен бряг)               1:1
Белите орли II (Плевен) - Венци (Искър)                   4:0
Единство (Долни Дъбник) - Спартак II (Плевен)             0:6

                           XIII кръг

Единство (Долни Дъбник) - Вихър (Гулянци)                 2:1
Спартак II (Плевен) - Белите орли II (Плевен)             3:2
Венци (Искър) - Гигант (Белене)                           2:3
Червен бряг (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)            2:1

                           XIV кръг

Вихър (Гулянци) - Червен бряг (Червен бряг)               2:3
Мизия 2005 (Кнежа) - Венци (Искър)                        4:2
Гигант (Белене) - Спартак II (Плевен)                     2:5
Белите орли II (Плевен) - Единство (Долни Дъбник)         5:1

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com