bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Пазарджик - Областна група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Оборище (Панагюрище)               28   24   2   2  123:40   74
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Пазарджик (Пазарджик)              28   23   2   3   90:29   71
 3. Бенковски (Пазарджик)              28   21   4   3  133:25   67
 4. Спартак (Пещера)                   28   17   4   7   76:51   55
 5. Тракия 1948 (Лозен)                28   16   3   9   80:50   51
 6. Пазарджик II (Пазарджик)           28   15   4   9   74:42   49
 7. Бенковски II (Пазарджик)           28   13   5  10   62:64   44
 8. Чепинец (Велинград)                28   13   4  11   55:66   43
 9. Хебър (Пазарджик)                  28    9   5  14   53:55   32
10. Чепинец II (Велинград)             28    9   3  16   60:73   30
11. Локомотив 1925 (Септември)         28    8   2  18   45:95   26
12. Хебър II (Пазарджик)               28    8   0  20   32:65   24
13. Левски (Ракитово)                  28    6   2  20   59:124  20
14. Барикади (Стрелча)                 28    4   1  23   46:119  13
15. Брацигово (Брацигово)              28    3   1  24   29:119  10

Бележки
  - Хебър II (Пазарджик), Чепинец II (Велинград), Бенковски II (Пазарджик)
и Пазарджик II (Пазарджик) са съставени от юноши младша възраст (родени
1992-93 г.).

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 10:00 ч
Хебър II (Пазарджик) - Бенковски II (Пазарджик)           1:6
13 септември 2008, събота, 11:30 ч
Хебър (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)                   2:3
Левски (Ракитово) - Брацигово (Брацигово)                 7:2
14 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Барикади (Стрелча) - Бенковски (Пазарджик)                2:4
14 септември 2008, неделя, 11:30 ч
Оборище (Панагюрище) - Спартак (Пещера)                   5:1
Локомотив 1925 (Септември) - Пазарджик (Пазарджик)        2:4
Пазарджик II (Пазарджик) - Тракия 1948 (Лозен)            0:1
Чепинец II (Велинград)                                    почива

                           II кръг

17 септември 2008, сряда, 15:00 ч
Пазарджик (Пазарджик) - Хебър II (Пазарджик)              4:0
17 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Бенковски II (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)             5:3
Спартак (Пещера) - Локомотив 1925 (Септември)             0:0
Брацигово (Брацигово) - Оборище (Панагюрище)              2:4
Чепинец (Велинград) - Левски (Ракитово)                   5:2
18 септември 2008, четвъртък, 16:00 ч
Бенковски (Пазарджик) - Пазарджик II (Пазарджик)          7:2
Чепинец II (Велинград) - Хебър (Пазарджик)                2:3
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 10:30 ч
Пазарджик II (Пазарджик) - Бенковски II (Пазарджик)       4:0
21 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Барикади (Стрелча) - Пазарджик (Пазарджик)                2:5
Тракия 1948 (Лозен) - Бенковски (Пазарджик)               1:5
21 септември 2008, неделя, 11:30 ч
Оборище (Панагюрище) - Чепинец (Велинград)                7:2
Локомотив 1925 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        4:2
Хебър II (Пазарджик) - Спартак (Пещера)                   6:0
Левски (Ракитово) - Чепинец II (Велинград)                1:6
Хебър (Пазарджик)                                         почива

                           IV кръг

24 септември 2008, сряда
Бенковски II (Пазарджик) - Тракия 1948 (Лозен)            0:1
Пазарджик (Пазарджик) - Пазарджик II (Пазарджик)          3:2
Брацигово (Брацигово) - Хебър II (Пазарджик)              0:2
Чепинец (Велинград) - Локомотив 1925 (Септември)          3:0
25 септември 2008, четвъртък
Спартак (Пещера) - Барикади (Стрелча)                    13:1
Чепинец II (Велинград) - Оборище (Панагюрище)             3:4
Хебър (Пазарджик) - Левски (Ракитово)                     3:0
Бенковски (Пазарджик)                                     почива

                           V кръг

28 септември 2008, неделя
Оборище (Панагюрище) - Хебър (Пазарджик)                  5:0
Локомотив 1925 (Септември) - Чепинец II (Велинград)       2:4
Хебър II (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)                1:3
Барикади (Стрелча) - Брацигово (Брацигово)                6:0
Пазарджик II (Пазарджик) - Спартак (Пещера)               0:0
Тракия 1948 (Лозен) - Пазарджик (Пазарджик)               1:4
Бенковски (Пазарджик) - Бенковски II (Пазарджик)          7:1
Левски (Ракитово)                                         почива

                           VI кръг

1 октомври 2008, сряда
Пазарджик (Пазарджик) - Бенковски (Пазарджик)             0:6
Чепинец (Велинград) - Барикади (Стрелча)                  3:0
Хебър (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)            7:0
Левски (Ракитово) - Оборище (Панагюрище)                  2:9
2 октомври 2008, четвъртък
Спартак (Пещера) - Тракия 1948 (Лозен)                    4:1
Брацигово (Брацигово) - Пазарджик II (Пазарджик)          1:0
Чепинец II (Велинград) - Хебър II (Пазарджик)             2:0
Бенковски II (Пазарджик)                                  почива

                           VII кръг

4 октомври 2008, събота
Хебър II (Пазарджик) - Хебър (Пазарджик)                  1:3
Пазарджик II (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)            3:2
5 октомври 2008, неделя
Локомотив 1925 (Септември) - Левски (Ракитово)            2:5
Барикади (Стрелча) - Чепинец II (Велинград)               0:7
Тракия 1948 (Лозен) - Брацигово (Брацигово)              13:0
Бенковски (Пазарджик) - Спартак (Пещера)                  6:0
Бенковски II (Пазарджик) - Пазарджик (Пазарджик)          2:2
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           VIII кръг

11 октомври 2008, събота
Левски (Ракитово) - Хебър II (Пазарджик)                  2:0
12 октомври 2008, неделя
Спартак (Пещера) - Бенковски II (Пазарджик)               1:0
Чепинец (Велинград) - Тракия 1948 (Лозен)                 0:1
Чепинец II (Велинград) - Пазарджик II (Пазарджик)         1:5
Хебър (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                    3:0
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 1925 (Септември)         8:1
16 октомври 2008, четвъртък
Брацигово (Брацигово) - Бенковски (Пазарджик)             0:9
Пазарджик (Пазарджик)                                     почива

                           IX кръг

18 октомври 2008, събота
Пазарджик II (Пазарджик) - Хебър (Пазарджик)              1:2
Бенковски (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)               6:0
Бенковски II (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)          4:1
19 октомври 2008, неделя
Хебър II (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)               2:5
Барикади (Стрелча) - Левски (Ракитово)                    4:2
Тракия 1948 (Лозен) - Чепинец II (Велинград)              3:1
Пазарджик (Пазарджик) - Спартак (Пещера)                  3:2
Локомотив 1925 (Септември)                                почива

                           X кръг

24 октомври 2008, петък
Оборище (Панагюрище) - Барикади (Стрелча)                 9:2
25 октомври 2008, събота
Брацигово (Брацигово) - Пазарджик (Пазарджик)             1:7
Чепинец (Велинград) - Бенковски II (Пазарджик)            1:4
Чепинец II (Велинград) - Бенковски (Пазарджик)            1:3
26 октомври 2008, неделя
Хебър (Пазарджик) - Тракия 1948 (Лозен)                   3:0
Левски (Ракитово) - Пазарджик II (Пазарджик)              1:5
Локомотив 1925 (Септември) - Хебър II (Пазарджик)         1:0
Спартак (Пещера)                                          почива

                           XI кръг

30 октомври 2008, четвъртък
Бенковски (Пазарджик) - Хебър (Пазарджик)                 3:3
1 ноември 2008, събота
Пазарджик (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)               2:0
2 ноември 2008, неделя
Барикади (Стрелча) - Локомотив 1925 (Септември)           2:3
Пазарджик II (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)           2:2
Тракия 1948 (Лозен) - Левски (Ракитово)                   7:1
Бенковски II (Пазарджик) - Чепинец II (Велинград)         2:1
Спартак (Пещера) - Брацигово (Брацигово)                 10:3
Хебър II (Пазарджик)                                      почива

                           XII кръг

8 ноември 2008, събота
Чепинец II (Велинград) - Пазарджик (Пазарджик)            0:5
Хебър (Пазарджик) - Бенковски II (Пазарджик)              5:1
9 ноември 2008, неделя
Чепинец (Велинград) - Спартак (Пещера)                    3:3
Левски (Ракитово) - Бенковски (Пазарджик)                 1:12
Оборище (Панагюрище) - Тракия 1948 (Лозен)                7:3
Локомотив 1925 (Септември) - Пазарджик II (Пазарджик)     5:2
Хебър II (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                 3:0
Брацигово (Брацигово)                                     почива

                           XIII кръг

15 ноември 2008, събота
Пазарджик II (Пазарджик) - Хебър II (Пазарджик)           2:0
Пазарджик (Пазарджик) - Хебър (Пазарджик)                 3:0
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)               1:3
16 ноември 2008, неделя
Тракия 1948 (Лозен) - Локомотив 1925 (Септември)          7:1
Бенковски (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)              2:2
Бенковски II (Пазарджик) - Левски (Ракитово)              6:1
Спартак (Пещера) - Чепинец II (Велинград)                 4:1
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XIV кръг

22 ноември 2008, събота
Чепинец II (Велинград) - Брацигово (Брацигово)            3:0
Левски (Ракитово) - Пазарджик (Пазарджик)                 0:3 сл. *
* - Левски започва мача със 7 футболиста, срещата е прекратена при
    0:0 малко след началото й, когато един от тях се контузва.
Хебър II (Пазарджик) - Тракия 1948 (Лозен)                0:2
23 ноември 2008, неделя
Хебър (Пазарджик) - Спартак (Пещера)                      1:2
Оборище (Панагюрище) - Бенковски II (Пазарджик)           5:2
Локомотив 1925 (Септември) - Бенковски (Пазарджик)        2:6
Барикади (Стрелча) - Пазарджик II (Пазарджик)             0:1
Чепинец (Велинград)                                       почива

                           XV кръг

29 ноември 2008, събота
Тракия 1948 (Лозен) - Барикади (Стрелча)                  1:0
Брацигово (Брацигово) - Хебър (Пазарджик)                 3:1
Чепинец (Велинград) - Чепинец II (Велинград)              3:0
30 ноември 2008, неделя
Бенковски (Пазарджик) - Хебър II (Пазарджик)              3:0 сл.
Бенковски II (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)     3:0
Пазарджик (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)              2:1
Спартак (Пещера) - Левски (Ракитово)                      3:0 сл.
Пазарджик II (Пазарджик)                                  почива

                           XVI кръг

27 февруари 2009, петък
Чепинец (Велинград) - Хебър (Пазарджик)                   1:4
28 февруари 2009, събота
Спартак (Пещера) - Оборище (Панагюрище)                   0:3 сл.
Пазарджик (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)        2:1
Бенковски II (Пазарджик) - Хебър II (Пазарджик)           4:1
Бенковски (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                7:3
Тракия 1948 (Лозен) - Пазарджик II (Пазарджик)            1:2
22 април 2009, сряда
Брацигово (Брацигово) - Левски (Ракитово)                 5:2
Чепинец II (Велинград)                                    почива

                           XVII кръг

2 март 2009, понеделник
Хебър II (Пазарджик) - Пазарджик (Пазарджик)              0:4
Левски (Ракитово) - Чепинец (Велинград)                   0:3
3 март 2009, вторник
Пазарджик II (Пазарджик) - Бенковски (Пазарджик)          1:1
Барикади (Стрелча) - Бенковски II (Пазарджик)             1:2
Локомотив 1925 (Септември) - Спартак (Пещера)             0:3 сл. *
* - Локомотив 1925 започва мача със 7 футболиста, срещата е прекратена
    при 0:0 в 15', когато един от тях се контузва.
Хебър (Пазарджик) - Чепинец II (Велинград)                1:1
4 март 2009, сряда
Оборище (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)              8:0
Тракия 1948 (Лозен)                                       почива

                           XVIII кръг

7 март 2009, събота
Пазарджик (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                3:0
8 март 2009, неделя
Чепинец II (Велинград) - Левски (Ракитово)                6:4
Чепинец (Велинград) - Оборище (Панагюрище)                4:1
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 1925 (Септември)        0:1
Спартак (Пещера) - Хебър II (Пазарджик)                   1:0
Бенковски II (Пазарджик) - Пазарджик II (Пазарджик)       2:3
Бенковски (Пазарджик) - Тракия 1948 (Лозен)               3:0
Хебър (Пазарджик)                                         почива

                           XIX кръг

14 март 2009, събота
Пазарджик II (Пазарджик) - Пазарджик (Пазарджик)          1:3
Хебър II (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)              1:0
Локомотив 1925 (Септември) - Чепинец (Велинград)          1:4
15 март 2009, неделя
Тракия 1948 (Лозен) - Бенковски II (Пазарджик)            5:4
Барикади (Стрелча) - Спартак (Пещера)                     0:3
Оборище (Панагюрище) - Чепинец II (Велинград)             2:0
Левски (Ракитово) - Хебър (Пазарджик)                     3:1
Бенковски (Пазарджик)                                     почива

                           XX кръг

17 март 2009, вторник
Бенковски II (Пазарджик) - Бенковски (Пазарджик)          0:9
18 март 2009, сряда
Хебър (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)                  1:2
Чепинец II (Велинград) - Локомотив 1925 (Септември)       8:3
Чепинец (Велинград) - Хебър II (Пазарджик)                1:0
Брацигово (Брацигово) - Барикади (Стрелча)                0:3
Спартак (Пещера) - Пазарджик II (Пазарджик)               4:3
Пазарджик (Пазарджик) - Тракия 1948 (Лозен)               3:0
Левски (Ракитово)                                         почива

                           XXI кръг

21 март 2009, събота
Бенковски (Пазарджик) - Пазарджик (Пазарджик)             0:0
Барикади (Стрелча) - Чепинец (Велинград)                  7:1
Локомотив 1925 (Септември) - Хебър (Пазарджик)            1:0
22 март 2009, неделя
Тракия 1948 (Лозен) - Спартак (Пещера)                    3:0
Пазарджик II (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)          4:1
Хебър II (Пазарджик) - Чепинец II (Велинград)             3:0
Оборище (Панагюрище) - Левски (Ракитово)                 10:3
Бенковски II (Пазарджик)                                  почива

                           XXII кръг

25 март 2009, сряда
Хебър (Пазарджик) - Хебър II (Пазарджик)                  2:3
Чепинец (Велинград) - Пазарджик II (Пазарджик)            1:1
Брацигово (Брацигово) - Тракия 1948 (Лозен)               1:2
Спартак (Пещера) - Бенковски (Пазарджик)                  2:1
Пазарджик (Пазарджик) - Бенковски II (Пазарджик)          0:1
20 април 2009, понеделник
Левски (Ракитово) - Локомотив 1925 (Септември)            7:1
22 април 2009, сряда
Чепинец II (Велинград) - Барикади (Стрелча)               6:3
Оборище (Панагюрище)                                      почива

                           XXIII кръг

28 март 2009, събота
Бенковски II (Пазарджик) - Спартак (Пещера)               1:1
Бенковски (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)             6:0
Пазарджик II (Пазарджик) - Чепинец II (Велинград)         2:0
29 март 2009, неделя
Тракия 1948 (Лозен) - Чепинец (Велинград)                10:2
Барикади (Стрелча) - Хебър (Пазарджик)                    1:1
Хебър II (Пазарджик) - Левски (Ракитово)                  3:1
Локомотив 1925 (Септември) - Оборище (Панагюрище)         0:3
Пазарджик (Пазарджик)                                     почива

                           XXIV кръг

1 април 2009, сряда
Оборище (Панагюрище) - Хебър II (Пазарджик)               5:1
Хебър (Пазарджик) - Пазарджик II (Пазарджик)              0:3
Чепинец II (Велинград) - Тракия 1948 (Лозен)              0:0
Брацигово (Брацигово) - Бенковски II (Пазарджик)          0:1
Спартак (Пещера) - Пазарджик (Пазарджик)                  2:4
2 април 2009, четвъртък
Левски (Ракитово) - Барикади (Стрелча)                    3:0
Чепинец (Велинград) - Бенковски (Пазарджик)               1:0
Локомотив 1925 (Септември)

                           XXV кръг

4 април 2009, събота
Пазарджик (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)             8:1
Бенковски II (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)            2:2
Бенковски (Пазарджик) - Чепинец II (Велинград)            4:0
Пазарджик II (Пазарджик) - Левски (Ракитово)              5:2
5 април 2009, неделя
Тракия 1948 (Лозен) - Хебър (Пазарджик)                   4:1
Барикади (Стрелча) - Оборище (Панагюрище)                 1:5
Хебър II (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)         1:2
Спартак (Пещера)                                          почива

                           XXVI кръг

8 април 2009, сряда
Локомотив 1925 (Септември) - Барикади (Стрелча)           8:1
Оборище (Панагюрище) - Пазарджик II (Пазарджик)           2:0
Левски (Ракитово) - Тракия 1948 (Лозен)                   2:2
Хебър (Пазарджик) - Бенковски (Пазарджик)                 0:3
Чепинец II (Велинград) - Бенковски II (Пазарджик)         0:1
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Пещера)                  0:2
9 април 2009, четвъртък
Чепинец (Велинград) - Пазарджик (Пазарджик)               0:3
Хебър II (Пазарджик)                                      почива

                           XXVII кръг

11 април 2009, събота
Пазарджик (Пазарджик) - Чепинец II (Велинград)            6:1
Бенковски (Пазарджик) - Левски (Ракитово)                10:0
Пазарджик II (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)     4:0
12 април 2009, неделя
Спартак (Пещера) - Чепинец (Велинград)                    3:0
Бенковски II (Пазарджик) - Хебър (Пазарджик)              2:2
Тракия 1948 (Лозен) - Оборище (Панагюрище)                0:1
Барикади (Стрелча) - Хебър II (Пазарджик)                 1:3
Брацигово (Брацигово)                                     почива

                           XXVIII кръг

15 април 2009, сряда
Хебър II (Пазарджик) - Пазарджик II (Пазарджик)           0:5
Локомотив 1925 (Септември) - Тракия 1948 (Лозен)          2:2
Оборище (Панагюрище) - Бенковски (Пазарджик)              3:2
Левски (Ракитово) - Бенковски II (Пазарджик)              2:2
Хебър (Пазарджик) - Пазарджик (Пазарджик)                 1:3
16 април 2009, четвъртък
Чепинец II (Велинград) - Спартак (Пещера)                 1:5
Чепинец (Велинград) - Брацигово (Брацигово)               2:0
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XXIX кръг

18 април 2009, събота
Брацигово (Брацигово) - Чепинец II (Велинград)            2:3
Пазарджик (Пазарджик) - Левски (Ракитово)                 3:0
Бенковски (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)        4:0
Пазарджик II (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)             11:0
20 април 2009, понеделник
Спартак (Пещера) - Хебър (Пазарджик)                      1:0
Бенковски II (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)           1:3
Тракия 1948 (Лозен) - Хебър II (Пазарджик)                2:0
Чепинец (Велинград)                                       почива

                           XXX кръг

25 април 2009, събота
Хебър II (Пазарджик) - Бенковски (Пазарджик)              0:4
Чепинец II (Велинград) - Чепинец (Велинград)              2:2
26 април 2009, неделя
Барикади (Стрелча) - Тракия 1948 (Лозен)                  3:7
Локомотив 1925 (Септември) - Бенковски II (Пазарджик)     2:3
Оборище (Панагюрище) - Пазарджик (Пазарджик)              2:1
Левски (Ракитово) - Спартак (Пещера)                      5:6
Хебър (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                 3:3
Пазарджик II (Пазарджик)                                  почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com