bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст - Квалификации за Републиканско първенство 2008/09


Квалификации за Републиканско първенство - Североизточна България 2008/09

                           Регламент

Североизточна България излъчва 3 отбора за републиканското първенство. Два от отборите се излъчват директно
от Елитната група, администрирана от ЗС Варна, а третият отбор - след баражи между победителите от II група -
Варна, Зонална група - Варна и третият отбор в Елитна група - Варна.

                           Баражи

13 май 2009, сряда, 20:00 ч
в Силистра, ст."Луи Айер":
Аристон (Русе) - Суворово (Суворово)                      -1-

20 май 2009, сряда
в Попово, Градски стадион:
Аристон (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)              0:2

                           Класирани отбори

1. Черно море (Варна) - 1-ви в Елитна група Варна
2. Спартак (Варна) - 2-ри в Елитна група Варна
3. Светкавица 1922 (Търговище) - след баражи

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Северозападна България 2008/09

                           Регламент

Северозападна България излъчва 3 отбора за републиканското първенство. И трите отбора се излъчват директно
от "А" групата, администрирана от ЗС Велико Търново.

                           Класирани отбори

 1. Литекс (Ловеч) - 1-ви в "А" група Велико Търново
 2. Видима-Раковски (Севлиево) - 2-ри в "А" група Велико Търново
 3. Спартак (Плевен) - 3-ти в "А" група Велико Търново

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Югозападна България 2008/09

                           Регламент

Югозападна България излъчва 5 отбора за републиканското първенство. Те се определят след баражи измежду
два потока от по пет отбора - едните излъчени от групите, обхващащи областите София (столица), София и
Пазарджик; а другите - от групите, обхващащи областите Благоевград, Кюстендил и Перник.

Четири от отборите от първия поток са първите четири отбора в Първа група, а петият отбор се определя
след предварителни баражи между петия отбор в Първа група и победителите от Втора група, от софийската
областна група и от пазарджишката областна група.

Четири от отборите от втория поток са първите четири отбора в Трета група, а петият отбор се определя
след предварителен бараж между петия отбор в Трета група и победителя от Зонална група "Струма".

Двете петици чрез жребий се разпределят в пет двойки, в които отборите играят на разменено гостуване,
така че отборите от всяка петица да играят само срещу отбори от другата петица. Петте победителя от
двойките се класират за републиканското първенство.

                           Предварителни баражи

Поток Сф, СфО, Пз

1 май 2009, петък, 16:00 ч
в Ихтиман, ст."Христо Ботев":
Левски 1923 (Елин Пелин) - Оборище (Панагюрище)           3:1

5 май 2009, вторник?
на неутрален терен:
Чавдар (Етрополе) - Левски Раковски (София)               -2-

8 май 2009, петък?
Левски 1923 (Елин Пелин) - Левски Раковски (София)        -2-

Поток Бл, Кн, Пк

11 май 2009, понеделник?
на неутрален терен:
Миньор 1919 (Перник) - Струмска слава 1927 (Радомир)      -2-

                           Баражи

14 май 2009, четвъртък, 17:00 ч
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Левски (София)                 0:1
18 май 2009, понеделник, 17:00 ч
Левски (София) - Пирин 2001 (Благоевград)                 6:0; общ резултат: 7:0


14 май 2009, четвъртък, 17:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Локомотив (София)                    -
18 май 2009, понеделник, 17:00 ч
Локомотив (София) - Пирин (Гоце Делчев)                    -


14 май 2009, четвъртък, 17:00 ч
Вихрен (Сандански) - Славия 1913 (София)                   -
18 май 2009, понеделник, 17:00 ч
Славия 1913 (София) - Вихрен (Сандански)                   -


14 май 2009, четвъртък, 17:00 ч
Левски Раковски (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)    -
18 май 2009, понеделник, 17:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Левски Раковски (София)    -


15 май 2009, петък, 17:00 ч
в Рилци:
Пирин Благоевград (Благоевград) - ЦСКА (София)            1:0
19 май 2009, вторник, 17:00 ч
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)            6:1; общ резултат: 6:2

                           Класирани отбори

 1. Левски (София) - след баражи
 2. Славия 1913 (София) - след баражи
 3. ЦСКА (София) - след баражи
 4. Локомотив (София) - след баражи
 5. Струмска слава 1927 (Радомир) - след баражи

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Югоизточна България 2008/09

                           Регламент

Югоизточна България излъчва 5 отбора за републиканското първенство. Два от тях се излъчват директно от
пловдивската група юноши старша възраст "А", още два - от бургаската зонална група, а последният отбор
се определя след баражи между отборите, заели третите места в пловдивската група юноши старша възраст
"А" и в бургаската зонална група, както и победителите от пловдивската група юноши старша възраст "Б"
и старозагорската областна група.

                           Баражи

18 май 2009, понеделник, 17:00 ч
в Раковски, Градски стадион:
Векта (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:1

18 май 2009, понеделник
на неутрален терен:
Нафтекс (Бургас) - Загорец (Нова Загора)                  3:0 сл. *
* - Загорец се отказва предварително.

21 май 2009, четвъртък, 11:00 ч
в Стралджа:
Брестник 1948 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)                2:10

                           Класирани отбори

 1. Локомотив 1936 (Пловдив) - 1-ви в Група юноши старша "А" възраст Пловдив
 2. Ботев 1912 (Пловдив) - 2-ри в Група юноши старша "А" възраст Пловдив
 3. Берое (Стара Загора) - 1-ви в Зонална група Бургас
 4. Сливен 2000 (Сливен) - 2-ри в Зонална група Бургас
 5. Нафтекс (Бургас) - след баражи

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com