bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст - Квалификации за Републиканско първенство 2008/09


Квалификации за Републиканско първенство - Североизточна България 2008/09

                           Регламент

Североизточна България излъчва 3 отбора за републиканското първенство. Те се излъчват след баражи между
първите три отбора от I група - Варна и Зонална група - Русе.

                           Баражи

20 май 2009, сряда
в Попово, Градски стадион:
Черно море (Варна) - Светкавица 1922 (Търговище)          3:0
Орловец (Победа) - Аристон (Русе)                         4:0
Спартак (Варна) - Дунав (Русе)                            4:1

                           Класирани отбори

1. Черно море (Варна)
2. Орловец (Победа)
3. Спартак (Варна)

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Северозападна България 2008/09

                           Регламент

Северозападна България излъчва 3 отбора за републиканското първенство. И трите отбора се излъчват директно
от "А" групата, администрирана от ЗС Велико Търново.

                           Класирани отбори

 1. Литекс (Ловеч) - 1-ви в "А" група Велико Търново
 2. Видима-Раковски (Севлиево) - 2-ри в "А" група Велико Търново
 3. Локомотив (Мездра) - 3-ти в "А" група Велико Търново

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Югозападна България 2008/09

                           Регламент

Югозападна България излъчва 5 отбора за републиканското първенство. Те се определят след баражи измежду
два потока от по пет отбора - едните излъчени от групите, обхващащи областите София (столица), София и
Пазарджик; а другите - от групите, обхващащи областите Благоевград, Кюстендил и Перник.

Три от отборите от първия поток са първите три отбора в столичната група юноши младша възраст "А",
а останалите два отбора се определят след предварителни баражи между четвъртия и петия отбор в
столичната група юноши младша възраст "А" и победителите от софийската и пазарджишката областни
групи.

Четири от отборите от втория поток са първите два отбора в благоевградската областна и кюстендилската
зонална група, а петият отбор се определя след предварителен бараж между третите отбори в благоевградската
областна група и кюстендилската зонална група.

Двете петици чрез жребий се разпределят в пет двойки, в които отборите играят на разменено гостуване,
така че отборите от всяка петица да играят само срещу отбори от другата петица. Петте победителя от
двойките се класират за републиканското първенство.

                           Предварителни баражи

Поток Сф, СфО, Пз

3 май 2009, неделя, 16:00 ч
Пазарджик (Пазарджик) - Славия 1913 (София)               0:2
10 май 2009, неделя, 16:00 ч
Славия 1913 (София) - Пазарджик (Пазарджик)               4:1; общ резултат: 6:1


3 май 2009, неделя, 16:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Локомотив (София)                      -
10 май 2009, неделя, 16:00 ч
Локомотив (София) - Чавдар (Етрополе)                      -

Поток Бл, Кн, Пк

10 май 2009, неделя
на неутрален терен:
Пирин (Гоце Делчев) - Велбъжд (Кюстендил)                 -2-

                           Баражи

14 май 2009, четвъртък, 17:00 ч
Левски (София) - Германея (Сапарева баня)                 6:0
18 май 2009, понеделник, 17:00 ч
Германея (Сапарева баня) - Левски (София)                 0:2; общ резултат: 0:8


14 май 2009, четвъртък, 17:00 ч
Чавдар (Етрополе) - Велбъжд (Кюстендил)                    -
18 май 2009, понеделник, 17:00 ч
Велбъжд (Кюстендил) - Чавдар (Етрополе)                    -


14 май 2009, четвъртък, 17:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - ЦСКА (София)            0:1
17 май 2009, неделя, 17:00 ч
в София, ст."Българска армия":
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)            0:0; общ резултат: 1:0


14 май 2009, четвъртък, 17:00 ч
Септември (София) - Струмска слава 1927 (Радомир)          -
18 май 2009, понеделник, 17:00 ч
Струмска слава 1927 (Радомир) - Септември (София)          -


14 май 2009, четвъртък, 17:00 ч
в Покровник:
Пирин 2001 (Благоевград) - Славия 1913 (София)             -
18 май 2009, понеделник, 17:00 ч
Славия 1913 (София) - Пирин 2001 (Благоевград)             -

                           Класирани отбори

 1. Левски (София)
 2. ЦСКА (София)
 3. Септември (София)
 4. Пирин 2001 (Благоевград)
 5. Чавдар (Етрополе)

нагоре


Квалификации за Републиканско първенство - Югоизточна България 2008/09

                           Регламент

Югоизточна България излъчва 5 отбора за републиканското първенство. Два от тях се излъчват директно от
пловдивската група юноши старша възраст "А", още два - от бургаската зонална група, а последният отбор
се определя след баражи между отборите, заели третите места в пловдивската група юноши старша възраст
"А" и в бургаската зонална група, както и победителите от пловдивската група юноши старша възраст "Б"
и старозагорската областна група.

                           Баражи

18 май 2009, понеделник, 17:00 ч
в Раковски, Градски стадион:
Векта (Пловдив) - Брестник 1948 (Пловдив)                 0:1

18 май 2009, понеделник
на неутрален терен:
Нафтекс (Бургас) - Загорец (Нова Загора)                  3:0 сл. *
* - Загорец се отказва предварително.

21 май 2009, четвъртък, 11:00 ч
в Стралджа:
Брестник 1948 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)                2:10

                           Класирани отбори

 1. Локомотив 1936 (Пловдив) - 1-ви в Група юноши старша "А" възраст Пловдив
 2. Ботев 1912 (Пловдив) - 2-ри в Група юноши старша "А" възраст Пловдив
 3. Берое (Стара Загора) - 1-ви в Зонална група Бургас
 4. Сливен 2000 (Сливен) - 2-ри в Зонална група Бургас
 5. Нафтекс (Бургас) - след баражи

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com