bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Русе - Зонална група 2008/09

                           XIV кръг

7 май 2009, четвъртък, 16:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Две могили (Две могили)      -
Разград 2000 (Разград) - Левски 96 (Главиница)             -
Аристон (Русе) - Скрита сила (Мъдрево)                    3:1
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                  -

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Аристон (Русе)                     14   12   1   1   55:7    37  Бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Разград 2000 (Разград)             13    9   1   3   47:17   28
 3. Две могили (Две могили)            13    7   1   5   35:35   22
 4. Черноломец 04 (Попово)             13    6   1   6   40:23   19
 5. Скрита сила (Мъдрево)              14    5   0   9   29:58   15
 6. Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)        13    4   2   7   18:27   14
 7. Левски 96 (Главиница)              13    4   1   8   28:34   13
 8. Бенковски (Бяла)                   13    2   1  10   13:64    7

                           I кръг

25 септември 2008, четвъртък, 16:00 ч
Бенковски (Бяла) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)            1:5
Аристон (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                   2:1
Разград 2000 (Разград) - Скрита сила (Мъдрево)            5:2
Две могили (Две могили) - Левски 96 (Главиница)           5:1

                           II кръг

2 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Левски 96 (Главиница)       3:1
Скрита сила (Мъдрево) - Две могили (Две могили)           3:7
Черноломец 04 (Попово) - Разград 2000 (Разград)           0:2
Бенковски (Бяла) - Аристон (Русе)                         0:9

                           III кръг

9 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Аристон (Русе) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)              3:0
Разград 2000 (Разград) - Бенковски (Бяла)                15:0
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          1:1
Левски 96 (Главиница) - Скрита сила (Мъдрево)             8:1

                           IV кръг

16 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Скрита сила (Мъдрево)       2:1
Черноломец 04 (Попово) - Левски 96 (Главиница)            0:4
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                1:6
Аристон (Русе) - Разград 2000 (Разград)                   4:0

                           V кръг

23 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Разград 2000 (Разград) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      5:0
Две могили (Две могили) - Аристон (Русе)                  1:5
Левски 96 (Главиница) - Бенковски (Бяла)                  3:2
Скрита сила (Мъдрево) - Черноломец 04 (Попово)            1:6

                           VI кръг

30 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Черноломец 04 (Попово)      2:0
Бенковски (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)                  4:2
Аристон (Русе) - Левски 96 (Главиница)                    4:1
Разград 2000 (Разград) - Две могили (Две могили)          8:2

                           VII кръг

6 ноември 2008, четвъртък, 14:00 ч
Две могили (Две могили) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)     3:2
Левски 96 (Главиница) - Разград 2000 (Разград)            1:3
Скрита сила (Мъдрево) - Аристон (Русе)                    0:10
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла)                 8:1

                           VIII кръг

26 март 2009, четвъртък, 16:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Бенковски (Бяла)            0:0
Черноломец 04 (Попово) - Аристон (Русе)                   0:4
Скрита сила (Мъдрево) - Разград 2000 (Разград)            3:1
Левски 96 (Главиница) - Две могили (Две могили)           1:0

                           IX кръг

2 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Левски 96 (Главиница) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)       2:2
Две могили (Две могили) - Скрита сила (Мъдрево)           1:5
Разград 2000 (Разград) - Черноломец 04 (Попово)           1:0
Аристон (Русе) - Бенковски (Бяла)                         6:0

                           X кръг

9 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Аристон (Русе)              0:2
Бенковски (Бяла) - Разград 2000 (Разград)                 1:3
Черноломец 04 (Попово) - Две могили (Две могили)          5:0
Скрита сила (Мъдрево) - Левски 96 (Главиница)             5:2

                           XI кръг

16 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)       1:0
Левски 96 (Главиница) - Черноломец 04 (Попово)            2:3
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                2:0
Разград 2000 (Разград) - Аристон (Русе)                   0:0

                           XII кръг

23 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) - Разград 2000 (Разград)      0:1
Аристон (Русе) - Две могили (Две могили)                  0:3
Бенковски (Бяла) - Левски 96 (Главиница)                  3:2
Черноломец 04 (Попово) - Скрита сила (Мъдрево)            9:1

                           XIII кръг

30 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Черноломец 04 (Попово) - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен)      7:2
Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски (Бяла)                  3:0
Левски 96 (Главиница) - Аристон (Русе)                    0:3
Две могили (Две могили) - Разград 2000 (Разград)          4:3

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com