bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст (род.1992-93): Русе - Зонална група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Дунав (Русе)                       24   20   3   1  104:7    63
 2. Аристон (Русе)                     24   20   2   2   82:17   62
 3. Аристон II (Русе)                  24   15   4   5   67:27   49
 4. Светкавица 1922 (Търговище)        24   14   5   5   75:19   47     [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, +56 обща ГР]
-------------------------------------------------------------------
 5. Доростол 2003 (Силистра)           24   14   5   5   73:29   47     [0 2 0  2:2  2, 1 гол на чужд терен, +44 обща ГР]
 6. Дунав II (Русе)                    24   12   5   7   48:21   41
 7. Разград 2000 (Разград)             24   11   4   9   64:40   37
 8. Черноломец 04 (Попово)             24   10   0  14   57:50   30
 9. Левски 96 (Главиница)              24    8   3  13   37:69   27
10. Бенковски (Бяла)                   24    6   3  15   28:66   21
11. Две могили (Две могили)            24    4   2  18   27:116  14
12. Скрита сила (Мъдрево)              24    2   1  21   29:162   7
13. Бенковски (Исперих)                24    1   1  22   12:80    4 [*]

Бележки
  - Първите 3 отбора се класират за баражи за финалите на Републиканското
първенство.
  - Дунав II (Русе) и Аристон II (Русе) са съставени от юноши младша възраст
"Б" (родени 1993 г.).
  - Бенковски (Исперих) се отказва от участие след XVI кръг. Резултатите
му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           I кръг

20 септември 2008, събота, 11:30 ч
Левски 96 (Главиница) - Дунав II (Русе)                   0:1
Светкавица 1922 (Търговище) - Бенковски (Исперих)         3:0
Скрита сила (Мъдрево) - Аристон (Русе)                    0:3
Разград 2000 (Разград) - Черноломец 04 (Попово)           0:2
Аристон II (Русе) - Две могили (Две могили)              14:0
Дунав (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)                   5:0
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           II кръг

24 септември 2008, сряда, 15:00 ч
Дунав II (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)                0:2
Две могили (Две могили) - Дунав (Русе)                    0:13
Бенковски (Бяла) - Аристон II (Русе)                      0:2
Аристон (Русе) - Разград 2000 (Разград)                   4:2
Бенковски (Исперих) - Скрита сила (Мъдрево)               1:1
Левски 96 (Главиница) - Светкавица 1922 (Търговище)       0:6
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 11:30 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав II (Русе)             3:0
Скрита сила (Мъдрево) - Левски 96 (Главиница)             3:4
Разград 2000 (Разград) - Бенковски (Исперих)              7:3
Аристон II (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                4:0
Дунав (Русе) - Бенковски (Бяла)                          13:0
Доростол 2003 (Силистра) - Две могили (Две могили)        8:0
Аристон (Русе)                                            почива

                           IV кръг

4 октомври 2008, събота, 11:30 ч
Дунав II (Русе) - Две могили (Две могили)                 4:0
Бенковски (Бяла) - Доростол 2003 (Силистра)               0:2
Черноломец 04 (Попово) - Дунав (Русе)                     0:4
Аристон (Русе) - Аристон II (Русе)                        5:0
Левски 96 (Главиница) - Разград 2000 (Разград)            1:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Скрита сила (Мъдрево)       8:0
Бенковски (Исперих)                                       почива

                           V кръг

11 октомври 2008, събота, 11:30 ч
Скрита сила (Мъдрево) - Дунав II (Русе)                   1:9
Разград 2000 (Разград) - Светкавица 1922 (Търговище)      2:1
Аристон II (Русе) - Бенковски (Исперих)                   4:0
Дунав (Русе) - Аристон (Русе)                             0:0
Доростол 2003 (Силистра) - Черноломец 04 (Попово)         0:4
Две могили (Две могили) - Бенковски (Бяла)                2:0
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           VI кръг

15 октомври 2008, сряда, 15:30 ч
Дунав II (Русе) - Бенковски (Бяла)                        3:0
Черноломец 04 (Попово) - Две могили (Две могили)          4:2
Аристон (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)                 1:0
Бенковски (Исперих) - Дунав (Русе)                        0:2
Левски 96 (Главиница) - Аристон II (Русе)                 0:2
Скрита сила (Мъдрево) - Разград 2000 (Разград)            1:5
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 11:30 ч
Разград 2000 (Разград) - Дунав II (Русе)                  1:1
Аристон II (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)           2:1
Дунав (Русе) - Левски 96 (Главиница)                      3:0
Доростол 2003 (Силистра) - Бенковски (Исперих)            6:1
Две могили (Две могили) - Аристон (Русе)                  1:4
Бенковски (Бяла) - Черноломец 04 (Попово)                 1:0
Скрита сила (Мъдрево)                                     почива

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 11:30 ч
Дунав II (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                  5:0
Аристон (Русе) - Бенковски (Бяла)                         5:0
Бенковски (Исперих) - Две могили (Две могили)             7:1
Левски 96 (Главиница) - Доростол 2003 (Силистра)          0:3
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)                0:0
Скрита сила (Мъдрево) - Аристон II (Русе)                 0:3
Разград 2000 (Разград)                                    почива

                           IX кръг

29 октомври 2008, сряда, 15:30 ч
Аристон II (Русе) - Разград 2000 (Разград)                3:1
Дунав (Русе) - Скрита сила (Мъдрево)                     17:0
Доростол 2003 (Силистра) - Светкавица 1922 (Търговище)    1:1
Две могили (Две могили) - Левски 96 (Главиница)           2:2
Бенковски (Бяла) - Бенковски (Исперих)                    3:0
Черноломец 04 (Попово) - Аристон (Русе)                   0:3
Дунав II (Русе)                                           почива

                           X кръг

1 ноември 2008, събота, 11:30 ч
Дунав II (Русе) - Аристон (Русе)                          0:0
Бенковски (Исперих) - Черноломец 04 (Попово)              0:3
Левски 96 (Главиница) - Бенковски (Бяла)                  3:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Две могили (Две могили)    11:0
Скрита сила (Мъдрево) - Доростол 2003 (Силистра)          4:10
Разград 2000 (Разград) - Дунав (Русе)                     0:2
Аристон II (Русе)                                         почива

                           XI кръг

8 ноември 2008, събота, 11:30 ч
Аристон II (Русе) - Дунав II (Русе)                       4:0
Доростол 2003 (Силистра) - Разград 2000 (Разград)         4:1
Две могили (Две могили) - Скрита сила (Мъдрево)           4:3
Бенковски (Бяла) - Светкавица 1922 (Търговище)            0:5
Черноломец 04 (Попово) - Левски 96 (Главиница)            0:1
Аристон (Русе) - Бенковски (Исперих)                      4:0
Дунав (Русе)                                              почива

                           XII кръг

15 ноември 2008, събота, 11:30 ч
Дунав II (Русе) - Бенковски (Исперих)                     3:0
Левски 96 (Главиница) - Аристон (Русе)                    0:2
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноломец 04 (Попово)      3:2
Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски (Бяла)                  1:5
Разград 2000 (Разград) - Две могили (Две могили)          4:0
Аристон II (Русе) - Дунав (Русе)                          0:1
Доростол 2003 (Силистра)                                  почива

                           XIII кръг

22 ноември 2008, събота, 11:30 ч
Дунав (Русе) - Дунав II (Русе)                            1:0
Доростол 2003 (Силистра) - Аристон II (Русе)              1:1
Бенковски (Бяла) - Разград 2000 (Разград)                 1:1
Черноломец 04 (Попово) - Скрита сила (Мъдрево)           13:1
Аристон (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)              1:0
Бенковски (Исперих) - Левски 96 (Главиница)               0:3
Две могили (Две могили)                                   почива

                           XIV кръг

7 март 2009, събота, 11:30 ч
Дунав II (Русе) - Левски 96 (Главиница)                   1:1
Бенковски (Исперих) - Светкавица 1922 (Търговище)         0:3
Аристон (Русе) - Скрита сила (Мъдрево)                   16:0
Черноломец 04 (Попово) - Разград 2000 (Разград)           1:0
Две могили (Две могили) - Аристон II (Русе)               2:2
Доростол 2003 (Силистра) - Дунав (Русе)                   1:1
Бенковски (Бяла)                                          почива

                           XV кръг

14 март 2009, събота, 11:30 ч
Доростол 2003 (Силистра) - Дунав II (Русе)                0:1
Дунав (Русе) - Две могили (Две могили)                    7:2
Аристон II (Русе) - Бенковски (Бяла)                      4:0
Разград 2000 (Разград) - Аристон (Русе)                   1:4
Скрита сила (Мъдрево) - Бенковски (Исперих)               3:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Левски 96 (Главиница)       6:0
Черноломец 04 (Попово)                                    почива

                           XVI кръг

21 март 2009, събота, 11:30 ч
Дунав II (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)             0:1
Левски 96 (Главиница) - Скрита сила (Мъдрево)             7:1
Бенковски (Исперих) - Разград 2000 (Разград)              0:7
Черноломец 04 (Попово) - Аристон II (Русе)                2:4
Бенковски (Бяла) - Дунав (Русе)                           0:2
Две могили (Две могили) - Доростол 2003 (Силистра)        1:4
Аристон (Русе)                                            почива

* - Бенковски (Исперих) се отказва от участие след XVI кръг. Резултатите
му се зачитат, а на противниците му до края на сезона се присъждат служебни
победи с 3:0.

                           XVII кръг

28 март 2009, събота, 11:30 ч
Две могили (Две могили) - Дунав II (Русе)                 0:1
Доростол 2003 (Силистра) - Бенковски (Бяла)               3:0
Дунав (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                     3:0
Аристон II (Русе) - Аристон (Русе)                        3:0
Разград 2000 (Разград) - Левски 96 (Главиница)            8:1
Скрита сила (Мъдрево) - Светкавица 1922 (Търговище)       0:8
Бенковски (Исперих)                                       почива

                           XVIII кръг

4 април 2009, събота, 11:30 ч
Дунав II (Русе) - Скрита сила (Мъдрево)                   9:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Разград 2000 (Разград)      2:2
Бенковски (Исперих) - Аристон II (Русе)                   0:3 сл.
Аристон (Русе) - Дунав (Русе)                             1:0
Черноломец 04 (Попово) - Доростол 2003 (Силистра)         0:4
Бенковски (Бяла) - Две могили (Две могили)                2:1
Левски 96 (Главиница)                                     почива

                           XIX кръг

11 април 2009, събота, 11:30 ч
Бенковски (Бяла) - Дунав II (Русе)                        0:0
Две могили (Две могили) - Черноломец 04 (Попово)          2:3
Доростол 2003 (Силистра) - Аристон (Русе)                 4:2
Дунав (Русе) - Бенковски (Исперих)                        3:0 сл.
Аристон II (Русе) - Левски 96 (Главиница)                 5:0
Разград 2000 (Разград) - Скрита сила (Мъдрево)            6:2
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива

                           XX кръг

15 април 2009, сряда, 16:30 ч
Дунав II (Русе) - Разград 2000 (Разград)                  0:0
Светкавица 1922 (Търговище) - Аристон II (Русе)           1:1
Левски 96 (Главиница) - Дунав (Русе)                      2:5
Бенковски (Исперих) - Доростол 2003 (Силистра)            0:3 сл.
Аристон (Русе) - Две могили (Две могили)                  6:0
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Бяла)                 7:1
Скрита сила (Мъдрево)                                     почива

                           XXI кръг

18 април 2009, събота, 11:30 ч
Черноломец 04 (Попово) - Дунав II (Русе)                  1:3
Бенковски (Бяла) - Аристон (Русе)                         0:4
Две могили (Две могили) - Бенковски (Исперих)             3:0 сл.
Доростол 2003 (Силистра) - Левски 96 (Главиница)         10:0
Дунав (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)                3:1
Аристон II (Русе) - Скрита сила (Мъдрево)                 4:3
Разград 2000 (Разград)                                    почива

                           XXII кръг

25 април 2009, събота, 11:30 ч
Разград 2000 (Разград) - Аристон II (Русе)                5:1
Скрита сила (Мъдрево) - Дунав (Русе)                      0:11
Светкавица 1922 (Търговище) - Доростол 2003 (Силистра)    1:1
Левски 96 (Главиница) - Две могили (Две могили)           8:0
Бенковски (Исперих) - Бенковски (Бяла)                    0:3 сл.
Аристон (Русе) - Черноломец 04 (Попово)                   4:2
Дунав II (Русе)                                           почива

                           XXIII кръг

29 април 2009, сряда, 16:30 ч
Аристон (Русе) - Дунав II (Русе)                          4:3
Черноломец 04 (Попово) - Бенковски (Исперих)              3:0 сл.
Бенковски (Бяла) - Левски 96 (Главиница)                  1:1
Две могили (Две могили) - Светкавица 1922 (Търговище)     0:5
Доростол 2003 (Силистра) - Скрита сила (Мъдрево)          3:0
Дунав (Русе) - Разград 2000 (Разград)                     3:0
Аристон II (Русе)                                         почива

                           XXIV кръг

2 май 2009, събота, 11:30 ч
Дунав II (Русе) - Аристон II (Русе)                       1:0
Разград 2000 (Разград) - Доростол 2003 (Силистра)         4:2
Скрита сила (Мъдрево) - Две могили (Две могили)           1:3
Светкавица 1922 (Търговище) - Бенковски (Бяла)            3:1
Левски 96 (Главиница) - Черноломец 04 (Попово)            0:7
Бенковски (Исперих) - Аристон (Русе)                      0:3 сл.
Дунав (Русе)                                              почива

                           XXV кръг

6 май 2009, сряда, 11:30 ч
Бенковски (Исперих) - Дунав II (Русе)                     0:3 сл.
Аристон (Русе) - Левски 96 (Главиница)                    3:0
Черноломец 04 (Попово) - Светкавица 1922 (Търговище)      0:1
Бенковски (Бяла) - Скрита сила (Мъдрево)                 10:0
Две могили (Две могили) - Разград 2000 (Разград)          1:3
Дунав (Русе) - Аристон II (Русе)                          3:0
Доростол 2003 (Силистра)                                  почива

                           XXVI кръг

10 май 2009, неделя, 11:30 ч
Дунав II (Русе) - Дунав (Русе)                            0:2
Аристон II (Русе) - Доростол 2003 (Силистра)              1:1
Разград 2000 (Разград) - Бенковски (Бяла)                 4:0
Скрита сила (Мъдрево) - Черноломец 04 (Попово)            4:3
Светкавица 1922 (Търговище) - Аристон (Русе)              1:3
Левски 96 (Главиница) - Бенковски (Исперих)               3:0 сл.
Две могили (Две могили)                                   почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com