bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): София - Трета група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихрен (Сандански)                 16   11   2   3   36:15   35  Бараж
 2. Пирин 2001 (Благоевград)           16    9   3   4   38:20   30  [1 1 0  3:2  4] Бараж
 3. Пирин Благоевград (Благоевград)    16    9   3   4   24:18   30  [0 1 1  2:3  1] Бараж
 4. Пирин (Гоце Делчев)                16    9   0   7   27:27   27  Бараж
-------------------------------------------------------------------
 5. Миньор 1919 (Перник)               16    8   2   6   20:20   26  Предварителен бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 6. Пирин (Благоевград)                16    7   4   5   24:22   25
 7. Марек (Дупница)                    16    5   4   7   32:32   19
 8. Миньор (Перник)                    16    4   1  11   21:28   13
 9. Беласица (Петрич)                  16    0   1  15    9:49    1

Бележки
  - Първите 4 отбора се класират директно за баражи за републиканското
първенство, а петият отбор участва в предварителни баражи.
  - Отборите домакинстват както следва:
    - Вихрен (Сандански) - ст."Спартак";
    - Пирин Благоевград (Благоевград) - в Рилци;
    - Беласица (Петрич) - в Кърналово;
    - Миньор (Перник) - ст."Миньор";
    - Марек (Дупница) - ст."Бончук";
    - Пирин (Гоце Делчев) - Градски стадион;
    - Пирин (Благоевград) - в Рилци;
    - Пирин 2001 (Благоевград) - в Покровник;
    - Миньор 1919 (Перник) - ст."Димова махала".

                           I кръг

4 септември 2008, четвъртък
Пирин (Благоевград) - Пирин 2001 (Благоевград)            2:0
Миньор 1919 (Перник) - Миньор (Перник)                    4:1
Пирин Благоевград (Благоевград) - Вихрен (Сандански)      1:0
Пирин (Гоце Делчев) - Марек (Дупница)                     1:2
Беласица (Петрич)                                         почива

                           II кръг

11 септември 2008, четвъртък
Вихрен (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)                  3:1
Миньор (Перник) - Пирин Благоевград (Благоевград)         2:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор 1919 (Перник)           2:0
Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)                   1:6
Марек (Дупница)                                           почива

                           III кръг

18 септември 2008, четвъртък
Миньор 1919 (Перник) - Беласица (Петрич)                  2:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин 2001 (Бл)         1:1
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)                     1:0
Марек (Дупница) - Вихрен (Сандански)                      1:3
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           IV кръг

25 септември 2008, четвъртък
Миньор (Перник) - Марек (Дупница)                         3:0
Беласица (Петрич) - Пирин Благоевград (Благоевград)       1:2
Пирин (Благоевград) - Миньор 1919 (Перник)                1:1
по-късно
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)            8:1
Вихрен (Сандански)                                        почива

                           V кръг

2 октомври 2008, четвъртък
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                   3:0
Марек (Дупница) - Пирин 2001 (Благоевград)                3:3
по-късно
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин (Благоевград)     2:1
Вихрен (Сандански) - Миньор (Перник)                      2:0
Миньор 1919 (Перник)                                      почива

                           VI кръг

9 октомври 2008, четвъртък
Пирин 2001 (Благоевград) - Вихрен (Сандански)             4:3
Беласица (Петрич) - Марек (Дупница)                       3:5
Пирин (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)                 1:2
Миньор 1919 (Перник) - Пирин Благоевград (Благоевград)    2:3
Миньор (Перник)                                           почива

                           VII кръг

16 октомври 2008, четвъртък
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор 1919 (Перник)                3:1
Марек (Дупница) - Пирин (Благоевград)                     5:3
Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич)                    6:0
Миньор (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)                0:1
Пирин Благоевград (Благоевград)                           почива

                           VIII кръг

23 октомври 2008, четвъртък
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                       1:2
Пирин (Благоевград) - Вихрен (Сандански)                  0:0
Миньор 1919 (Перник) - Марек (Дупница)                    1:0
по-късно
Пирин Благоевград (Благоевград) - Пирин (Гоце Делчев)     2:0
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           IX кръг

30 октомври 2008, четвъртък
Марек (Дупница) - Пирин Благоевград (Благоевград)         2:2
Вихрен (Сандански) - Миньор 1919 (Перник)                 4:0
Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                     3:4
Пирин 2001 (Благоевград) - Беласица (Петрич)              4:0
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

                           X кръг

5 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин (Благоевград)            4:0
Миньор (Перник) - Миньор 1919 (Перник)                    0:1
Вихрен (Сандански) - Пирин Благоевград (Благоевград)      1:0
Марек (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев)                     2:4
Беласица (Петрич)                                         почива

                           XI кръг

11 март 2009, сряда, 15:00 ч
Пирин (Благоевград) - Беласица (Петрич)                   1:0
12 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Пирин (Гоце Делчев) - Вихрен (Сандански)                  1:3
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Перник)         2:1
по-късно
Миньор 1919 (Перник) - Пирин 2001 (Благоевград)           2:1
Марек (Дупница)                                           почива

                           XII кръг

19 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Беласица (Петрич) - Миньор 1919 (Перник)                  0:1
Пирин 2001 (Благоевград) - Пирин Благоевград (Бл)         2:1
Миньор (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                     1:2
Вихрен (Сандански) - Марек (Дупница)                      3:2
Пирин (Благоевград)                                       почива

                           XIII кръг

25 март 2009, сряда, 15:00 ч
Миньор 1919 (Перник) - Пирин (Благоевград)                0:1
26 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Марек (Дупница) - Миньор (Перник)                         3:1
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 2001 (Благоевград)            1:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Беласица (Петрич)       1:1
Вихрен (Сандански)                                        почива

                           XIV кръг

2 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Беласица (Петрич) - Пирин (Гоце Делчев)                   0:3
Пирин 2001 (Благоевград) - Марек (Дупница)                1:0
Миньор (Перник) - Вихрен (Сандански)                      0:1
по-късно
Пирин (Благоевград) - Пирин Благоевград (Благоевград)     0:2
Миньор 1919 (Перник)                                      почива

                           XV кръг

9 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Вихрен (Сандански) - Пирин 2001 (Благоевград)             3:1
Марек (Дупница) - Беласица (Петрич)                       5:1
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин (Благоевград)                 1:2
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор 1919 (Перник)    1:0
Миньор (Перник)                                           почива

                           XVI кръг

16 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Миньор 1919 (Перник) - Пирин (Гоце Делчев)                1:0
Пирин (Благоевград) - Марек (Дупница)                     0:0
Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански)                    1:2
Пирин 2001 (Благоевград) - Миньор (Перник)                3:3
Пирин Благоевград (Благоевград)                           почива

                           XVII кръг

23 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                       3:0
Вихрен (Сандански) - Пирин (Благоевград)                  0:0
Марек (Дупница) - Миньор 1919 (Перник)                    1:1
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин Благоевград (Благоевград)     3:1
Пирин 2001 (Благоевград)                                  почива

                           XVIII кръг

30 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Марек (Дупница)         2:1
Миньор 1919 (Перник) - Вихрен (Сандански)                 3:2
Пирин (Благоевград) - Миньор (Перник)                     2:1
Беласица (Петрич) - Пирин 2001 (Благоевград)              0:3
Пирин (Гоце Делчев)                                       почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com