bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): София - Областна група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски 1923 (Елин Пелин)           16   15   0   1   76:13   45  Предварителен бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Сливнишки герой (Сливница)         16    9   1   6   43:38   28
 3. Ботев 1937 (Ихтиман)               16    7   0   9   39:44   21
 4. Бенковски (Костинброд)             16    4   1  11   31:48   13
 5. Левски 2007 (Долна баня)           16    4   0  12   28:74   12

                           I кръг

18 септември 2008, четвъртък, 16:00 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         5:2
Левски 2007 (Долна баня) - Левски 1923 (Елин Пелин)       1:7
Бенковски (Костинброд)                                    почива

                           II кръг

25 септември 2008, четвъртък, 16:00 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Левски 2007 (Долна баня)     9:1
Бенковски (Костинброд) - Ботев 1937 (Ихтиман)             1:8
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           III кръг

2 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Левски 2007 (Долна баня) - Бенковски (Костинброд)         6:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)     2:1
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           IV кръг

9 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Бенковски (Костинброд) - Левски 1923 (Елин Пелин)         1:4
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски 2007 (Долна баня)           3:1
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           V кръг

16 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)           8:0
Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (Костинброд)       5:2
Левски 2007 (Долна баня)                                  почива

                           VI кръг

23 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         4:3
Левски 1923 (Елин Пелин) - Левски 2007 (Долна баня)       9:2
Бенковски (Костинброд)                                    почива

                           VII кръг

30 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Левски 2007 (Долна баня) - Сливнишки герой (Сливница)     2:5
Ботев 1937 (Ихтиман) - Бенковски (Костинброд)             8:0
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           VIII кръг

6 ноември 2008, четвъртък, 14:00 ч
Бенковски (Костинброд) - Левски 2007 (Долна баня)         0:1
Сливнишки герой (Сливница) - Левски 1923 (Елин Пелин)     2:1
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           IX кръг

13 ноември 2008, четвъртък, 14:00 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (Костинброд)         3:1
Левски 2007 (Долна баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)           4:1
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           X кръг

20 ноември 2008, четвъртък, 14:00 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)           0:2
Бенковски (Костинброд) - Сливнишки герой (Сливница)       1:2
Левски 2007 (Долна баня)                                  почива

                           XI кръг

12 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         2:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Левски 2007 (Долна баня)       6:1
Бенковски (Костинброд)                                    почива

                           XII кръг

19 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Левски 2007 (Долна баня) - Сливнишки герой (Сливница)     2:4
Ботев 1937 (Ихтиман) - Бенковски (Костинброд)             0:2
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           XIII кръг

26 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Бенковски (Костинброд) - Левски 2007 (Долна баня)         7:0
Сливнишки герой (Сливница) - Левски 1923 (Елин Пелин)     0:3
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           XIV кръг

2 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Бенковски (Костинброд)         1:0
Левски 2007 (Долна баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)           0:2
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XV кръг

6 април 2009, понеделник, 16:00 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)           0:3
Бенковски (Костинброд) - Сливнишки герой (Сливница)       6:0
Левски 2007 (Долна баня)                                  почива

                           XVI кръг

9 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         2:0
Левски 2007 (Долна баня) - Левски 1923 (Елин Пелин)       2:10
Бенковски (Костинброд)                                    почива

                           XVII кръг

16 април 2009, четвъртък, 16:00 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Левски 2007 (Долна баня)     5:0
Бенковски (Костинброд) - Ботев 1937 (Ихтиман)             6:1
Левски 1923 (Елин Пелин)                                  почива

                           XVIII кръг

20 април 2009, понеделник, 16:00 ч
Левски 2007 (Долна баня) - Бенковски (Костинброд)         3:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)     6:0
Ботев 1937 (Ихтиман)                                      почива

                           XIX кръг

Бенковски (Костинброд) - Левски 1923 (Елин Пелин)         2:4
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски 2007 (Долна баня)           6:2
Сливнишки герой (Сливница)                                почива

                           XX кръг

29 април 2009, сряда, 16:00 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)           7:0
Сливнишки герой (Сливница) - Бенковски (Костинброд)       2:2
Левски 2007 (Долна баня)                                  почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com