bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст (род.1992-93): София - Областна група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чавдар (Етрополе)                  14   13   0   1   66:14   39
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Левски 1923 (Елин Пелин)           14   11   0   3   53:12   33
 3. Спортист (Своге)                   14    8   0   6   30:20   24
 4. Рилски спортист (Самоков)          14    8   0   6   41:34   24
 5. Ботев 1937 (Ихтиман)               14    8   0   6   35:38   24
 6. Левски 2007 (Долна баня)           14    3   0  11   24:38    9
 7. Балкан (Ботевград)                 14    3   0  11   13:49    9
 8. Сливнишки герой (Сливница)         14    2   0  12   11:68    6

                           I кръг

20 септември 2008, събота, 10:30 ч
Спортист (Своге) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   6:0
Балкан (Ботевград) - Левски 2007 (Долна баня)             2:0
Чавдар (Етрополе) - Сливнишки герой (Сливница)            7:0
Рилски спортист (Самоков) - Левски 1923 (Елин Пелин)      3:0

                           II кръг

27 септември 2008, събота, 10:30 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски 1923 (Елин Пелин)           2:4
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист (Самоков)    0:3
Левски 2007 (Долна баня) - Чавдар (Етрополе)              0:4
Спортист (Своге) - Балкан (Ботевград)                     2:0

                           III кръг

4 октомври 2008, събота, 10:30 ч
Балкан (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 0:6
Чавдар (Етрополе) - Спортист (Своге)                      1:0
Рилски спортист (Самоков) - Левски 2007 (Долна баня)      5:1
Левски 1923 (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)    12:1

                           IV кръг

11 октомври 2008, събота, 10:30 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Сливнишки герой (Сливница)         5:0
Левски 2007 (Долна баня) - Левски 1923 (Елин Пелин)       0:3
Спортист (Своге) - Рилски спортист (Самоков)              3:0
Балкан (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)                    1:2

                           V кръг

18 октомври 2008, събота, 10:30 ч
Чавдар (Етрополе) - Ботев 1937 (Ихтиман)                  6:1
Рилски спортист (Самоков) - Балкан (Ботевград)            5:0
Левски 1923 (Елин Пелин) - Спортист (Своге)               4:0
Сливнишки герой (Сливница) - Левски 2007 (Долна баня)     2:1

                           VI кръг

25 октомври 2008, събота, 10:30 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Левски 2007 (Долна баня)           2:1
Спортист (Своге) - Сливнишки герой (Сливница)             6:0
Балкан (Ботевград) - Левски 1923 (Елин Пелин)             0:3
Чавдар (Етрополе) - Рилски спортист (Самоков)             6:3

                           VII кръг

2 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Рилски спортист (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)          3:1
Левски 1923 (Елин Пелин) - Чавдар (Етрополе)              5:2
Сливнишки герой (Сливница) - Балкан (Ботевград)           4:0
Левски 2007 (Долна баня) - Спортист (Своге)               3:0

                           VIII кръг

14 март 2009, събота, 10:30 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Спортист (Своге)                   3:0
Левски 2007 (Долна баня) - Балкан (Ботевград)             5:0
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)            0:5
Левски 1923 (Елин Пелин) - Рилски спортист (Самоков)      6:0

                           IX кръг

21 март 2009, събота, 10:30 ч
Левски 1923 (Елин Пелин) - Ботев 1937 (Ихтиман)           4:0
Рилски спортист (Самоков) - Сливнишки герой (Сливница)    7:1
Чавдар (Етрополе) - Левски 2007 (Долна баня)              3:0
Балкан (Ботевград) - Спортист (Своге)                     1:2

                           X кръг

28 март 2009, събота, 10:30 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Балкан (Ботевград)                 3:1
Спортист (Своге) - Чавдар (Етрополе)                      2:6
Левски 2007 (Долна баня) - Рилски спортист (Самоков)      3:5
Сливнишки герой (Сливница) - Левски 1923 (Елин Пелин)     0:2

                           XI кръг

4 април 2009, събота, 10:30 ч
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)         2:4
Левски 1923 (Елин Пелин) - Левски 2007 (Долна баня)       3:0
Рилски спортист (Самоков) - Спортист (Своге)              1:0
Чавдар (Етрополе) - Балкан (Ботевград)                   10:0

                           XII кръг

11 април 2009, събота, 10:30 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                  0:5
Балкан (Ботевград) - Рилски спортист (Самоков)            2:1
Спортист (Своге) - Левски 1923 (Елин Пелин)               1:0
Левски 2007 (Долна баня) - Сливнишки герой (Сливница)     8:0

                           XIII кръг

18 април 2009, събота, 10:30 ч
Левски 2007 (Долна баня) - Ботев 1937 (Ихтиман)           2:3
Сливнишки герой (Сливница) - Спортист (Своге)             1:2
Левски 1923 (Елин Пелин) - Балкан (Ботевград)             6:0
Рилски спортист (Самоков) - Чавдар (Етрополе)             1:6

                           XIV кръг

25 април 2009, събота, 10:30 ч
Ботев 1937 (Ихтиман) - Рилски спортист (Самоков)          5:4
Чавдар (Етрополе) - Левски 1923 (Елин Пелин)              3:1
Балкан (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)           6:0
Спортист (Своге) - Левски 2007 (Долна баня)               6:0

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com