bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Силистра - Юноши младша възраст (род.1992-93) 2008/09


ОФГ Силистра - Юноши младша възраст (род.1992-93) изток 2008/09

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Кайнарджа)                0    0   0   0    0:0     0
 2. Йълдъръм (Яребица)                  0    0   0   0    0:0     0
 3. Дулово 2006 (Дулово)                0    0   0   0    0:0     0
 4. Добруджанец 2005 (Алфатар)          0    0   0   0    0:0     0
 5. Кале (Руйно)                        0    0   0   0    0:0     0
 6. Релакс (Овен)                       0    0   0   0    0:0     0
 7. Галактика (Черник)                  0    0   0   0    0:0     0
 8. Правда 1944 (Правда)                0    0   0   0    0:0     0
 9. Вихър (Любен)                       0    0   0   0    0:0     0
10. Победа (Колобър)                    0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Ситово докато бъде
построен стадион в Любен.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 15:00 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Йълдъръм (Яребица)           6:0
Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово)               0:7
7 септември 2008, неделя, 15:00 ч
Победа (Колобър) - Спортист (Кайнарджа)                   4:2
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                        2:0
Релакс (Овен) - Кале (Руйно)                              5:0 сл.

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 15:00 ч
Спортист (Кайнарджа) - Галактика (Черник)                 2:1
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Победа (Колобър)             3:1
14 септември 2008, неделя, 15:00 ч
Йълдъръм (Яребица) - Кале (Руйно)                         5:1
Дулово 2006 (Дулово) - Релакс (Овен)                      2:3
в Ситово:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      1:3

                           III кръг

20/21 септември 2008, събота/неделя, 16:30 ч
Победа (Колобър) - Йълдъръм (Яребица)                     4:0
Галактика (Черник) - Добруджанец 2005 (Алфатар)           2:5
Правда 1944 (Правда) - Спортист (Кайнарджа)               5:1
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             8:1
Кале (Руйно) - Дулово 2006 (Дулово)                       0:3

                           IV кръг

27/28 септември 2008, събота/неделя, 16:30 ч
Йълдъръм (Яребица) - Дулово 2006 (Дулово)                 2:0
в Ситово:
Вихър (Любен) - Кале (Руйно)                              2:6
Спортист (Кайнарджа) - Релакс (Овен)                      6:1
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Правда 1944 (Правда)         5:0
Победа (Колобър) - Галактика (Черник)                     5:3

                           V кръг

4/5 октомври 2008, събота/неделя
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   3:0
Правда 1944 (Правда) - Победа (Колобър)                   0:1
Релакс (Овен) - Добруджанец 2005 (Алфатар)                2:1
Кале (Руйно) - Спортист (Кайнарджа)                       1:2
Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен)                      9:0

                           VI кръг

11/12 октомври 2008, събота/неделя
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        3:4
Спортист (Кайнарджа) - Дулово 2006 (Дулово)               1:6
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Кале (Руйно)                 6:0
Победа (Колобър) - Релакс (Овен)                          0:0
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 1:0

                           VII кръг

18/19 октомври 2008, събота/неделя
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 7:0
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        1:1
Кале (Руйно) - Победа (Колобър)                           1:7
Дулово 2006 (Дулово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         2:2
в Ситово:
Вихър (Любен) - Спортист (Кайнарджа)                      1:0

                           VIII кръг

25/26 октомври 2008, събота/неделя
Йълдъръм (Яребица) - Спортист (Кайнарджа)                 2:0
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Вихър (Любен)                9:0
Победа (Колобър) - Дулово 2006 (Дулово)                   5:1
Галактика (Черник) - Кале (Руйно)                         2:1
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      0:2

                           IX кръг

1/2 ноември 2008, събота/неделя
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        6:0
Кале (Руйно) - Правда 1944 (Правда)                       0:0
Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник)                 3:0
в Ситово:
Вихър (Любен) - Победа (Колобър)                          0:3
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         2:3

                           X кръг

Йълдъръм (Яребица) - Добруджанец 2005 (Алфатар)
Спортист (Кайнарджа) - Победа (Колобър)
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)
Дулово 2006 (Дулово) - Правда 1944 (Правда)
Кале (Руйно) - Релакс (Овен)

                           XI кръг

Кале (Руйно) - Йълдъръм (Яребица)
Релакс (Овен) - Дулово 2006 (Дулово)
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)
Галактика (Черник) - Спортист (Кайнарджа)
Победа (Колобър) - Добруджанец 2005 (Алфатар)

                           XII кръг

Йълдъръм (Яребица) - Победа (Колобър)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Галактика (Черник)
Спортист (Кайнарджа) - Правда 1944 (Правда)
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)
Дулово 2006 (Дулово) - Кале (Руйно)

                           XIII кръг

Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)
Кале (Руйно) - Вихър (Любен)
Релакс (Овен) - Спортист (Кайнарджа)
Правда 1944 (Правда) - Добруджанец 2005 (Алфатар)
Галактика (Черник) - Победа (Колобър)

                           XIV кръг

Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)
Победа (Колобър) - Правда 1944 (Правда)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Релакс (Овен)
Спортист (Кайнарджа) - Кале (Руйно)
Вихър (Любен) - Дулово 2006 (Дулово)

                           XV кръг

Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)
Дулово 2006 (Дулово) - Спортист (Кайнарджа)
Кале (Руйно) - Добруджанец 2005 (Алфатар)
Релакс (Овен) - Победа (Колобър)
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)

                           XVI кръг

Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)
Победа (Колобър) - Кале (Руйно)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Дулово 2006 (Дулово)
Спортист (Кайнарджа) - Вихър (Любен)

                           XVII кръг

Спортист (Кайнарджа) - Йълдъръм (Яребица)
Вихър (Любен) - Добруджанец 2005 (Алфатар)
Дулово 2006 (Дулово) - Победа (Колобър)
Кале (Руйно) - Галактика (Черник)
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)

                           XVIII кръг

Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)
Правда 1944 (Правда) - Кале (Руйно)
Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово)
Победа (Колобър) - Вихър (Любен)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)

нагоре


ОФГ Силистра - Юноши младша възраст (род.1992-93) запад 2008/09

                           Състав:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Панайот Хитов (Тутракан)            0    0   0   0    0:0     0
 2. Айдемир (Айдемир)                   0    0   0   0    0:0     0
 3. Раковски 2005 (Калипетрово)         0    0   0   0    0:0     0
 4. Белица (Белица)                     0    0   0   0    0:0     0
 5. Добруджа (Искра)                    0    0   0   0    0:0     0
 6. Заря 2006 (Цар Самуил)              0    0   0   0    0:0     0
 7. Добруджа (Ситово)                   0    0   0   0    0:0     0
 8. Левски 96 (Главиница)               0    0   0   0    0:0     0
 9. Брадвари (Брадвари)                 0    0   0   0    0:0     0
10. Нова Черна (Нова Черна)             0    0   0   0    0:0     0

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 15:00 ч
Раковски 2005 (Калипетрово) - Белица (Белица)              -
Панайот Хитов (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)             11:1
Левски 96 II (Главиница) - Брадвари (Брадвари)           11:0
7 септември 2008, неделя, 15:00 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Заря 2006 (Цар Самуил)          1:0
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      3:0

                           II кръг

13/14 септември 2008, събота/неделя, 16:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                1:2
Брадвари (Брадвари) - Добруджа (Искра)                    0:3
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 II (Главиница)              2:3
Белица (Белица) - Панайот Хитов (Тутракан)                0:2
Нова Черна (Нова Черна) - Раковски 2005 (Калипетрово)     3:0

                           III кръг

20/21 септември 2008, събота/неделя, 16:30 ч
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      3:3
Панайот Хитов (Тутракан) - Нова Черна (Нова Черна)       11:0
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Белица (Белица)                4:3
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      5:0
Добруджа (Ситово) - Брадвари (Брадвари)                   4:1

                           IV кръг

27/28 септември 2008, събота/неделя, 16:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Брадвари (Брадвари)              8:1
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     2:3
Белица (Белица) - Добруджа (Искра)                        1:0
Нова Черна (Нова Черна) - Левски 96 II (Главиница)        6:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - Панайот Хитов (Тутракан)    2:0

                           V кръг

4/5 октомври 2008, събота/неделя
Панайот Хитов (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)        12:1
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)    5:0
Добруджа (Искра) - Нова Черна (Нова Черна)                2:2
Добруджа (Ситово) - Белица (Белица)                       1:3
Брадвари (Брадвари) - Айдемир (Айдемир)                   0:3

                           VI кръг

11/12 октомври 2008, събота/неделя
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                0:1
Белица (Белица) - Брадвари (Брадвари)                     2:0
Нова Черна (Нова Черна) - Добруджа (Ситово)               1:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            1:4
Панайот Хитов (Тутракан) - Левски 96 II (Главиница)       4:0

                           VII кръг

18/19 октомври 2008, събота/неделя
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)         2:0
Добруджа (Искра) - Панайот Хитов (Тутракан)               1:1
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           0:3
Брадвари (Брадвари) - Нова Черна (Нова Черна)             3:2
Айдемир (Айдемир) - Белица (Белица)                       0:3 сл.

                           VIII кръг

25/26 октомври 2008, събота/неделя
Заря 2006 (Цар Самуил) - Белица (Белица)                  1:3
Нова Черна (Нова Черна) - Айдемир (Айдемир)               0:1
Раковски 2005 (Калипетрово) - Брадвари (Брадвари)         2:1
Панайот Хитов (Тутракан) - Добруджа (Ситово)              7:0
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Добруджа (Искра)               2:0

                           IX кръг

1/2 ноември 2008, събота/неделя
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 5:1
Добруджа (Ситово) - Левски 96 II (Главиница)              0:4
Брадвари (Брадвари) - Панайот Хитов (Тутракан)            0:4
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           3:0
Белица (Белица) - Нова Черна (Нова Черна)                 2:3

                           X кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Нова Черна (Нова Черна)
Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)
Айдемир (Айдемир) - Панайот Хитов (Тутракан)
Брадвари (Брадвари) - Левски 96 II (Главиница)
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)

                           XI кръг

Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Добруджа (Искра) - Брадвари (Брадвари)
Левски 96 II (Главиница) - Айдемир (Айдемир)
Панайот Хитов (Тутракан) - Белица (Белица)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Нова Черна (Нова Черна)

                           XII кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)
Нова Черна (Нова Черна) - Панайот Хитов (Тутракан)
Белица (Белица) - Левски 96 II (Главиница)
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)
Брадвари (Брадвари) - Добруджа (Ситово)

                           XIII кръг

Брадвари (Брадвари) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)
Добруджа (Искра) - Белица (Белица)
Левски 96 II (Главиница) - Нова Черна (Нова Черна)
Панайот Хитов (Тутракан) - Раковски 2005 (Калипетрово)

                           XIV кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Панайот Хитов (Тутракан)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 II (Главиница)
Нова Черна (Нова Черна) - Добруджа (Искра)
Белица (Белица) - Добруджа (Ситово)
Айдемир (Айдемир) - Брадвари (Брадвари)

                           XV кръг

Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Брадвари (Брадвари) - Белица (Белица)
Добруджа (Ситово) - Нова Черна (Нова Черна)
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)
Левски 96 II (Главиница) - Панайот Хитов (Тутракан)

                           XVI кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 II (Главиница)
Панайот Хитов (Тутракан) - Добруджа (Искра)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)
Нова Черна (Нова Черна) - Брадвари (Брадвари)
Белица (Белица) - Айдемир (Айдемир)

                           XVII кръг

Белица (Белица) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Айдемир (Айдемир) - Нова Черна (Нова Черна)
Брадвари (Брадвари) - Раковски 2005 (Калипетрово)
Добруджа (Ситово) - Панайот Хитов (Тутракан)
Добруджа (Искра) - Левски 96 II (Главиница)

                           XVIII кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)
Левски 96 II (Главиница) - Добруджа (Ситово)
Панайот Хитов (Тутракан) - Брадвари (Брадвари)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)
Нова Черна (Нова Черна) - Белица (Белица)

нагоре

Благодарим на Рейджан Халил от в-к "Дръстър прес".

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com