bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Стара Загора - Областна група 2008/09

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Загорец (Нова Загора)              13   11   0   2   37:11   33
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Ботев (Гълъбово)                   13    8   0   5   31:25   24
 3. Розова долина (Казанлък)           13    6   4   3   29:14   22
 4. Левски 2006 (Стара Загора)         12    7   1   4   27:15   22
 5. Космос (Бургас)                    11    5   2   4   20:19   17
 6. Миньор (Раднево)                   12    5   2   5   27:31   17
 7. Локомотив II (Стара Загора)        12    2   0  10    8:27    6 [*]
 8. Тунджа 2004 (Ямбол)                12    0   1  11    3:40    1 [*]

Бележки
  - Локомотив II (Стара Загора) е съставен от юноши старша възраст "Б" (род.1991 г.).
  - Тунджа 2004 (Ямбол) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му
се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат служебни победи
с 3:0.
  - Локомотив II (Стара Загора) се отказва от участие на полусезона.
Резултатите му се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0.
  - Не са известни всички резултати от VII кръг, както и резултатите от
мачовете Левски 2006 - Космос от VI кръг и Космос - Миньор от IX кръг.

                           I кръг

25 септември 2008, четвъртък, 15:00 ч
Загорец (Нова Загора) - Миньор (Раднево)                  6:2
Левски 2006 (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)             4:1
Тунджа 2004 (Ямбол) - Розова долина (Казанлък)            1:1
Локомотив II (Стара Загора) - Космос (Бургас)             3:0

                           II кръг

2 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Миньор (Раднево) - Космос (Бургас)                        2:2
Розова долина (Казанлък) - Локомотив II (Стара Загора)    2:0
Ботев (Гълъбово) - Тунджа 2004 (Ямбол)                    6:2
Загорец (Нова Загора) - Левски 2006 (Стара Загора)        5:0

                           III кръг

9 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Левски 2006 (Стара Загора) - Миньор (Раднево)             3:1
Тунджа 2004 (Ямбол) - Загорец (Нова Загора)               0:3
Локомотив II (Стара Загора) - Ботев (Гълъбово)            2:3
Космос (Бургас) - Розова долина (Казанлък)                0:3

                           IV кръг

16 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Миньор (Раднево) - Розова долина (Казанлък)               3:3
Ботев (Гълъбово) - Космос (Бургас)                        3:1
Загорец (Нова Загора) - Локомотив II (Стара Загора)       2:0
Левски 2006 (Стара Загора) - Тунджа 2004 (Ямбол)          5:0

                           V кръг

23 октомври 2008, четвъртък, 15:00 ч
Тунджа 2004 (Ямбол) - Миньор (Раднево)                    0:4
Локомотив II (Стара Загора) - Левски 2006 (Стара Загора)  0:2
Космос (Бургас) - Загорец (Нова Загора)                   3:1
Розова долина (Казанлък) - Ботев (Гълъбово)               0:1

                           VI кръг

30 октомври 2008, четвъртък, 14:00 ч
Миньор (Раднево) - Ботев (Гълъбово)                       5:3
Загорец (Нова Загора) - Розова долина (Казанлък)          4:1
Левски 2006 (Стара Загора) - Космос (Бургас)               -
Тунджа 2004 (Ямбол) - Локомотив II (Стара Загора)         0:3

                           VII кръг

6 ноември 2008, четвъртък, 14:00 ч
Локомотив II (Стара Загора) - Миньор (Раднево)             -
Космос (Бургас) - Тунджа 2004 (Ямбол)                      -
Розова долина (Казанлък) - Левски 2006 (Стара Загора)      -
Ботев (Гълъбово) - Загорец (Нова Загора)                   -

* - Тунджа 2004 (Ямбол) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му
се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат служебни победи
с 3:0.
* - Локомотив II (Стара Загора) се отказва от участие на полусезона.
Резултатите му се зачитат, а през пролетта на противниците му се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           VIII кръг

19 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Миньор (Раднево) - Загорец (Нова Загора)                  0:3
Ботев (Гълъбово) - Левски 2006 (Стара Загора)             1:3
Розова долина (Казанлък) - Тунджа 2004 (Ямбол)            3:0 сл.
Космос (Бургас) - Локомотив II (Стара Загора)             3:0 сл.

                           IX кръг

26 март 2009, четвъртък, 15:00 ч
Космос (Бургас) - Миньор (Раднево)                         -
Локомотив II (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)    0:3 сл.
Тунджа 2004 (Ямбол) - Ботев (Гълъбово)                    0:3 сл.
Левски 2006 (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)        0:1

                           X кръг

2 април 2009, четвъртък, 15:00 ч
Миньор (Раднево) - Левски 2006 (Стара Загора)             3:2
Загорец (Нова Загора) - Тунджа 2004 (Ямбол)               3:0 сл.
Ботев (Гълъбово) - Локомотив II (Стара Загора)            3:0 сл.
Розова долина (Казанлък) - Космос (Бургас)                2:2

                           XI кръг

9 април 2009, четвъртък, 15:00 ч
Розова долина (Казанлък) - Миньор (Раднево)               6:1
Космос (Бургас) - Ботев (Гълъбово)                        3:1
Локомотив II (Стара Загора) - Загорец (Нова Загора)       0:3 сл.
Тунджа 2004 (Ямбол) - Левски 2006 (Стара Загора)          0:3 сл.

                           XII кръг

16 април 2009, четвъртък, 15:00 ч
Миньор (Раднево) - Тунджа 2004 (Ямбол)                    3:0 сл.
Левски 2006 (Стара Загора) - Локомотив II (Стара Загора)  3:0 сл.
Загорец (Нова Загора) - Космос (Бургас)                   2:0
Ботев (Гълъбово) - Розова долина (Казанлък)               2:1

                           XIII кръг

23 април 2009, четвъртък, 15:00 ч
Ботев (Гълъбово) - Миньор (Раднево)                       3:0
Розова долина (Казанлък) - Загорец (Нова Загора)          4:0
Космос (Бургас) - Левски 2006 (Стара Загора)              3:2
Локомотив II (Стара Загора) - Тунджа 2004 (Ямбол)         неигран

                           XIV кръг

30 април 2009, четвъртък, 15:00 ч
Миньор (Раднево) - Локомотив II (Стара Загора)            3:0 сл.
Тунджа 2004 (Ямбол) - Космос (Бургас)                     0:3 сл.
Левски 2006 (Стара Загора) - Розова долина (Казанлък)     0:0
Загорец (Нова Загора) - Ботев (Гълъбово)                  4:1

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com