bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Видин - Областна група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тимок (Брегово)                    14   11   0   3   52:19   33
 2. Балкан (Белоградчик)               14    9   2   3   47:13   29
 3. Миджур (Горни Лом)                 14    5   3   6   44:42   18  [2 1 1 10:8  7]
 4. Ботев (Грамада)                    14    6   0   8   25:26   18  [2 0 2 11:6  6]
 5. Ружинци (Ружинци)                  14    5   3   6   27:33   18  [1 1 2  7:14 4]
 6. Славия (Ново село)                 14    4   4   6   32:44   16
 7. Ботев II (Димово)                  14    4   3   7   34:61   15
 8. Кула (Кула)                        14    4   1   9   25:48   13

Бележки
  - Ботев II (Димово) е съставен от юноши младша възраст (родени 1992-93 г.).

                           I кръг

21 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Балкан (Белоградчик) - Кула (Кула)                        1:1
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         3:2
Миджур (Горни Лом) - Ботев II (Димово)                   15:2
Славия (Ново село) - Ружинци (Ружинци)                    1:2

                           II кръг

28 септември 2008, неделя, 10:30 ч
Кула (Кула) - Ружинци (Ружинци)                           1:8
Ботев II (Димово) - Славия (Ново село)                    3:6
Тимок (Брегово) - Миджур (Горни Лом)                      7:0
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    1:0

                           III кръг

5 октомври 2008, неделя, 10:30 ч
Ботев (Грамада) - Кула (Кула)                             3:0
Миджур (Горни Лом) - Балкан (Белоградчик)                 0:3
Славия (Ново село) - Тимок (Брегово)                      1:3
Ружинци (Ружинци) - Ботев II (Димово)                     5:0

                           IV кръг

12 октомври 2008, неделя, 10:30 ч
Кула (Кула) - Ботев II (Димово)                           5:1
Тимок (Брегово) - Ружинци (Ружинци)                       4:0
Балкан (Белоградчик) - Славия (Ново село)                15:0  /даден и като 4:0/
Ботев (Грамада) - Миджур (Горни Лом)                      3:0

                           V кръг

19 октомври 2008, неделя, 10:30 ч
Миджур (Горни Лом) - Кула (Кула)                          5:2
Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик)                  1:0
Ботев II (Димово) - Тимок (Брегово)                       1:6
26 октомври 2008, неделя, 10:30 ч
Славия (Ново село) - Ботев (Грамада)                      0:1

                           VI кръг

2 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Кула (Кула) - Тимок (Брегово)                             3:4
Балкан (Белоградчик) - Ботев II (Димово)                  7:1
Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци)                       6:0
Миджур (Горни Лом) - Славия (Ново село)                   3:3

                           VII кръг

9 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Славия (Ново село) - Кула (Кула)                          7:0
Ружинци (Ружинци) - Миджур (Горни Лом)                    4:4
Ботев II (Димово) - Ботев (Грамада)                       3:1
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                    4:1

                           VIII кръг

22 март 2009, неделя, 10:30 ч *
* - целият кръг е отложен заради лоши метеорологични условия.
18 април 2009, събота, 10:30 ч
Кула (Кула) - Балкан (Белоградчик)                        1:3
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         1:0
Ботев II (Димово) - Миджур (Горни Лом)                    4:4
Ружинци (Ружинци) - Славия (Ново село)                    2:2

                           IX кръг

29 март 2009, неделя, 10:30 ч
Ружинци (Ружинци) - Кула (Кула)                           0:4
Славия (Ново село) - Ботев II (Димово)                    2:2
Миджур (Горни Лом) - Тимок (Брегово)                      3:1
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    0:3

                           X кръг

5 април 2009, неделя, 10:30 ч
Кула (Кула) - Ботев (Грамада)                             2:1
Балкан (Белоградчик) - Миджур (Горни Лом)                 4:1
Тимок (Брегово) - Славия (Ново село)                      8:1
Ботев II (Димово) - Ружинци (Ружинци)                     1:1

                           XI кръг

12 април 2009, неделя, 10:30 ч
Ботев II (Димово) - Кула (Кула)                           6:1
Ружинци (Ружинци) - Тимок (Брегово)                       1:2
Славия (Ново село) - Балкан (Белоградчик)                 1:1
Миджур (Горни Лом) - Ботев (Грамада)                      3:1

                           XII кръг

26 април 2009, неделя, 10:30 ч
Кула (Кула) - Миджур (Горни Лом)                          5:3
Ботев (Грамада) - Славия (Ново село)                      4:2
Балкан (Белоградчик) - Ружинци (Ружинци)                  4:0
Тимок (Брегово) - Ботев II (Димово)                       7:1

                           XIII кръг

3 май 2009, неделя, 10:30 ч
Тимок (Брегово) - Кула (Кула)                             3:0 сл.
Ботев II (Димово) - Балкан (Белоградчик)                  3:0
Ружинци (Ружинци) - Ботев (Грамада)                       3:1
Славия (Ново село) - Миджур (Горни Лом)                   3:0 сл.

                           XIV кръг

10 май 2009, неделя, 10:30 ч
Кула (Кула) - Славия (Ново село)                          0:3
Миджур (Горни Лом) - Ружинци (Ружинци)                    3:0
Ботев (Грамада) - Ботев II (Димово)                       1:6
Балкан (Белоградчик) - Тимок (Брегово)                    4:0  /даден и като 3:0/

нагоре

Благодарим на Радио Гама.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com