bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Варна - II група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Суворово (Суворово)                18   15   3   0   52:18   48  Бараж
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 2. Преслав (Велики Преслав)           18   14   4   0   64:23   46
 3. Шабла (Шабла)                      18   11   0   7   40:28   33
 4. Девня 2005 (Девня)                 18    9   1   8   55:35   28
 5. Ендже (Царев брод)                 18    8   2   8   37:26   26
 6. Аксаково (Аксаково)                18    7   4   7   34:30   25
 7. Септември 98 (Тервел)              18    7   2   9   38:36   23
 8. Аврен (Аврен)                      18    6   3   9   34:46   21
 9. Спортист (Генерал Тошево)          18    2   1  15   16:72    7
10. Добруджа (Добрич)                  18    1   0  17   16:72    3

                           I кръг

18 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Девня 2005 (Девня) - Преслав (Велики Преслав)             2:3
Септември 98 (Тервел) - Шабла (Шабла)                     1:2
Спортист (Генерал Тошево) - Ендже (Царев брод)            0:6
Аврен (Аврен) - Суворово (Суворово)                       0:2
по-късно (преди IV кръг)
Добруджа (Добрич) - Аксаково (Аксаково)                   0:3

                           II кръг

25 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Аксаково (Аксаково)            3:0
Суворово (Суворово) - Добруджа (Добрич)                   6:2
Ендже (Царев брод) - Аврен (Аврен)                        2:2
Шабла (Шабла) - Спортист (Генерал Тошево)                 3:2
Девня 2005 (Девня) - Септември 98 (Тервел)                1:2

                           III кръг

2 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Септември 98 (Тервел) - Преслав (Велики Преслав)          1:1
Спортист (Генерал Тошево) - Девня 2005 (Девня)            0:6
Аврен (Аврен) - Шабла (Шабла)                             1:2
Добруджа (Добрич) - Ендже (Царев брод)                    0:2
Аксаково (Аксаково) - Суворово (Суворово)                 1:3

                           IV кръг

9 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Суворово (Суворово)            2:2
Ендже (Царев брод) - Аксаково (Аксаково)                  2:2
Шабла (Шабла) - Добруджа (Добрич)                         6:1
Девня 2005 (Девня) - Аврен (Аврен)                        8:2
Септември 98 (Тервел) - Спортист (Генерал Тошево)         7:0

                           V кръг

16 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Спортист (Генерал Тошево) - Преслав (Велики Преслав)      2:7
Аврен (Аврен) - Септември 98 (Тервел)                     2:1
Добруджа (Добрич) - Девня 2005 (Девня)                    1:2
Аксаково (Аксаково) - Шабла (Шабла)                       1:3
Суворово (Суворово) - Ендже (Царев брод)                  3:1

                           VI кръг

23 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Преслав (Велики Преслав) - Ендже (Царев брод)             1:0
Шабла (Шабла) - Суворово (Суворово)                       0:1
Девня 2005 (Девня) - Аксаково (Аксаково)                  5:1
Септември 98 (Тервел) - Добруджа (Добрич)                 6:2
Спортист (Генерал Тошево) - Аврен (Аврен)                 3:0

                           VII кръг

30 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Аврен (Аврен) - Преслав (Велики Преслав)                  2:4
Добруджа (Добрич) - Спортист (Генерал Тошево)             4:1
Аксаково (Аксаково) - Септември 98 (Тервел)               5:3
Суворово (Суворово) - Девня 2005 (Девня)                  4:2
Ендже (Царев брод) - Шабла (Шабла)                        3:0

                           VIII кръг

6 ноември 2008, четвъртък
Преслав (Велики Преслав) - Шабла (Шабла)                  6:1
Девня 2005 (Девня) - Ендже (Царев брод)                   3:1
Септември 98 (Тервел) - Суворово (Суворово)               0:1
Спортист (Генерал Тошево) - Аксаково (Аксаково)           0:0
Аврен (Аврен) - Добруджа (Добрич)                         5:0

                           IX кръг

13 ноември 2008, четвъртък
Добруджа (Добрич) - Преслав (Велики Преслав)              2:7
Аксаково (Аксаково) - Аврен (Аврен)                       2:3
Суворово (Суворово) - Спортист (Генерал Тошево)           3:0
Ендже (Царев брод) - Септември 98 (Тервел)                3:1
Шабла (Шабла) - Девня 2005 (Девня)                        0:2

                           X кръг

12 март 2009, четвъртък
Преслав (Велики Преслав) - Девня 2005 (Девня)             4:1
Шабла (Шабла) - Септември 98 (Тервел)                     6:1
Ендже (Царев брод) - Спортист (Генерал Тошево)            3:1
Суворово (Суворово) - Аврен (Аврен)                       4:1
Аксаково (Аксаково) - Добруджа (Добрич)                   4:0

                           XI кръг

19 март 2009, четвъртък
Добруджа (Добрич) - Суворово (Суворово)                   1:5
Аврен (Аврен) - Ендже (Царев брод)                        2:1
Спортист (Генерал Тошево) - Шабла (Шабла)                 1:3
Септември 98 (Тервел) - Девня 2005 (Девня)                3:1
по-късно (между XVI и XVII кръг)
Аксаково (Аксаково) - Преслав (Велики Преслав)            0:3

                           XII кръг

26 март 2009, четвъртък
Преслав (Велики Преслав) - Септември 98 (Тервел)          2:1
Девня 2005 (Девня) - Спортист (Генерал Тошево)           10:0
Шабла (Шабла) - Аврен (Аврен)                             7:1
Ендже (Царев брод) - Добруджа (Добрич)                    1:0
Суворово (Суворово) - Аксаково (Аксаково)                 1:0

                           XIII кръг

2 април 2009, четвъртък
Суворово (Суворово) - Преслав (Велики Преслав)            3:3
Аксаково (Аксаково) - Ендже (Царев брод)                  2:0
Добруджа (Добрич) - Шабла (Шабла)                         1:2
Аврен (Аврен) - Девня 2005 (Девня)                        1:2
Спортист (Генерал Тошево) - Септември 98 (Тервел)         0:2

                           XIV кръг

9 април 2009, четвъртък
Преслав (Велики Преслав) - Спортист (Генерал Тошево)      6:0
Септември 98 (Тервел) - Аврен (Аврен)                     3:0
Девня 2005 (Девня) - Добруджа (Добрич)                    6:0
Шабла (Шабла) - Аксаково (Аксаково)                       0:2
Ендже (Царев брод) - Суворово (Суворово)                  0:2

                           XV кръг

16 април 2009, четвъртък
Ендже (Царев брод) - Преслав (Велики Преслав)             2:3
Суворово (Суворово) - Шабла (Шабла)                       1:0
Аксаково (Аксаково) - Девня 2005 (Девня)                  2:0
Добруджа (Добрич) - Септември 98 (Тервел)                 0:2
Аврен (Аврен) - Спортист (Генерал Тошево)                 2:0

                           XVI кръг

23 април 2009, четвъртък
Преслав (Велики Преслав) - Аврен (Аврен)                  3:3
Спортист (Генерал Тошево) - Добруджа (Добрич)             5:1
Септември 98 (Тервел) - Аксаково (Аксаково)               2:2
Девня 2005 (Девня) - Суворово (Суворово)                  3:3
Шабла (Шабла) - Ендже (Царев брод)                        3:0

                           XVII кръг

30 април 2009, четвъртък
Шабла (Шабла) - Преслав (Велики Преслав)                  1:3
Ендже (Царев брод) - Девня 2005 (Девня)                   7:1
Суворово (Суворово) - Септември 98 (Тервел)               5:2
Аксаково (Аксаково) - Спортист (Генерал Тошево)           6:1
Добруджа (Добрич) - Аврен (Аврен)                         1:6

                           XVIII кръг

7 май 2009, четвъртък
Преслав (Велики Преслав) - Добруджа (Добрич)              3:0
Аврен (Аврен) - Аксаково (Аксаково)                       1:1
Спортист (Генерал Тошево) - Суворово (Суворово)           0:3
Септември 98 (Тервел) - Ендже (Царев брод)                0:3
Девня 2005 (Девня) - Шабла (Шабла)                        0:1

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com