bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши младша възраст (род.1992-93): Варна - I група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно мрое (Варна)                 22   22   0   0  125:5    66
 2. Орловец (Победа)                   22   16   4   2   70:15   52
 3. Спартак (Варна)                    22   14   3   5   78:22   45
-------------------------------------------------------------------
 4. Черно море II (Варна)              22   12   1   9   49:30   37
 5. Меком (Силистра)                   22   11   3   8   36:23   36
 6. Панайот Волов (Шумен)              22   10   4   8   44:35   34
 7. Черноморец 2003 (Бяла)             22    8   5   9   30:39   29
 8. Калиакра (Каварна)                 22    8   3  11   33:44   27
 9. Черноморец (Балчик)                22    7   3  12   34:75   24
10. Добрич 1919 (Добрич)               22    5   5  12   32:64   20
11. Варна Сити (Варна)                 21    2   1  18    7:68    7 [*]
12. Шумен 2007 (Шумен)                 21    0   0  21    4:122   0 [*]

Бележки
  - Първите 3 отбора се класират за баражи за финалите на Републиканското
първенство.
  - Черно море II (Варна) е съставен от юноши младша възраст "Б" (родени
1993 г.).
  - Варна Сити (Варна) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се
зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Шумен 2007 (Шумен) се отказва от участие на полусезона. Резултатите му се
зачитат, а на противниците му през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Мачът Варна Сити - Шумен 2007 от XIX кръг не е игран.

                           I кръг

14 септември 2008, неделя, 10:00 ч
Спартак (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                     14:0
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                  9:0
Орловец (Победа) - Варна Сити (Варна)                     6:0
Меком (Силистра) - Добрич 1919 (Добрич)                   1:1
Калиакра (Каварна) - Черно море II (Варна)                2:3
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)            1:1

                           II кръг

21 септември 2008, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)               0:7
Черно море II (Варна) - Панайот Волов (Шумен)             0:2
Добрич 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)                 0:2
Варна Сити (Варна) - Меком (Силистра)                     0:3
Черноморец (Балчик) - Орловец (Победа)                    1:6
Спартак (Варна) - Черно море (Варна)                      1:2

                           III кръг

28 септември 2008, неделя, 10:00 ч
Черно море (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                  21:0
Орловец (Победа) - Спартак (Варна)                        2:2
Меком (Силистра) - Черноморец (Балчик)                    4:1
Калиакра (Каварна) - Варна Сити (Варна)                   1:0
Панайот Волов (Шумен) - Добрич 1919 (Добрич)              6:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Черно море II (Варна)            1:1

                           IV кръг

5 октомври 2008, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море II (Варна)                0:3
Добрич 1919 (Добрич) - Черноморец 2003 (Бяла)             2:3
Варна Сити (Варна) - Панайот Волов (Шумен)                0:6
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  2:2
Спартак (Варна) - Меком (Силистра)                        0:0
Черно море (Варна) - Орловец (Победа)                     4:0

                           V кръг

12 октомври 2008, неделя, 10:00 ч
Орловец (Победа) - Шумен 2007 (Шумен)                    14:0
Меком (Силистра) - Черно море (Варна)                     0:2
Калиакра (Каварна) - Спартак (Варна)                      1:3
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)               1:1
Черноморец 2003 (Бяла) - Варна Сити (Варна)               1:0
Черно море II (Варна) - Добрич 1919 (Добрич)              4:2

                           VI кръг

19 октомври 2008, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Добрич 1919 (Добрич)                 0:3
Варна Сити (Варна) - Черно море II (Варна)                1:2
Черноморец (Балчик) - Черноморец 2003 (Бяла)              3:4
Спартак (Варна) - Панайот Волов (Шумен)                   2:4
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)                  10:0
Орловец (Победа) - Меком (Силистра)                       1:0

                           VII кръг

26 октомври 2008, неделя, 10:00 ч
Меком (Силистра) - Шумен 2007 (Шумен)                     3:0
Калиакра (Каварна) - Орловец (Победа)                     0:0
Панайот Волов (Шумен) - Черно море (Варна)                1:6
Черноморец 2003 (Бяла) - Спартак (Варна)                  0:7
Черно море II (Варна) - Черноморец (Балчик)              12:0
Добрич 1919 (Добрич) - Варна Сити (Варна)                 1:1

                           VIII кръг

2 ноември 2008, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Варна Сити (Варна)                   1:4
Черноморец (Балчик) - Добрич 1919 (Добрич)                6:3
Спартак (Варна) - Черно море II (Варна)                   1:2
Черно море (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)               6:0
Орловец (Победа) - Панайот Волов (Шумен)                  2:1
Меком (Силистра) - Калиакра (Каварна)                     4:0

                           IX кръг

9 ноември 2008, неделя, 10:00 ч
Калиакра (Каварна) - Шумен 2007 (Шумен)                   9:0
Панайот Волов (Шумен) - Меком (Силистра)                  1:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Орловец (Победа)                 1:1
Черно море II (Варна) - Черно море (Варна)                0:3
Добрич 1919 (Добрич) - Спартак (Варна)                    2:6
Варна Сити (Варна) - Черноморец (Балчик)                  1:0

                           X кръг

16 ноември 2008, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Черноморец (Балчик)                  3:8
Спартак (Варна) - Варна Сити (Варна)                      8:0
Черно море (Варна) - Добрич 1919 (Добрич)                 8:0
Орловец (Победа) - Черно море II (Варна)                  3:1
Меком (Силистра) - Черноморец 2003 (Бяла)                 2:0
Калиакра (Каварна) - Панайот Волов (Шумен)                1:2

                           XI кръг

23 ноември 2008, неделя, 10:00 ч
Панайот Волов (Шумен) - Шумен 2007 (Шумен)                6:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Калиакра (Каварна)               0:1
Черно море II (Варна) - Меком (Силистра)                  0:1
Добрич 1919 (Добрич) - Орловец (Победа)                   0:5
Варна Сити (Варна) - Черно море (Варна)                   0:9
Черноморец (Балчик) - Спартак (Варна)                     1:6

                           XII кръг

8 март 2009, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Спартак (Варна)                      0:3 сл.
Черноморец (Балчик) - Черно море (Варна)                  0:7
Варна Сити (Варна) - Орловец (Победа)                     0:3 сл.
Добрич 1919 (Добрич) - Меком (Силистра)                   2:4
Черно море II (Варна) - Калиакра (Каварна)                3:0
Черноморец 2003 (Бяла) - Панайот Волов (Шумен)            0:0

                           XIII кръг

15 март 2009, неделя, 10:00 ч
Черноморец 2003 (Бяла) - Шумен 2007 (Шумен)               3:0 сл.
Панайот Волов (Шумен) - Черно море II (Варна)             1:2
Калиакра (Каварна) - Добрич 1919 (Добрич)                 2:4
Меком (Силистра) - Варна Сити (Варна)                     3:0 сл.
Орловец (Победа) - Черноморец (Балчик)                    6:0
Черно море (Варна) - Спартак (Варна)                      4:0

                           XIV кръг

22 март 2009, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)                   0:3 сл.
Спартак (Варна) - Орловец (Победа)                        1:1
Черноморец (Балчик) - Меком (Силистра)                    0:2
Варна Сити (Варна) - Калиакра (Каварна)                   0:3 сл.
Добрич 1919 (Добрич) - Панайот Волов (Шумен)              1:1
Черно море II (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)            0:3

                           XV кръг

29 март 2009, неделя, 10:00 ч
Черно море II (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                3:0 сл.
Черноморец 2003 (Бяла) - Добрич 1919 (Добрич)             1:1
Панайот Волов (Шумен) - Варна Сити (Варна)                3:0 сл.
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  0:1
Меком (Силистра) - Спартак (Варна)                        0:1
Орловец (Победа) - Черно море (Варна)                     1:2

                           XVI кръг

5 април 2009, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Орловец (Победа)                     0:3 сл.
Черно море (Варна) - Меком (Силистра)                     5:0
Спартак (Варна) - Калиакра (Каварна)                      0:1
Черноморец (Балчик) - Панайот Волов (Шумен)               1:0
Варна Сити (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)               0:3 сл.
Добрич 1919 (Добрич) - Черно море II (Варна)              1:0

                           XVII кръг

12 април 2009, неделя, 10:00 ч
Добрич 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)                 3:0 сл.
Черно море II (Варна) - Варна Сити (Варна)                3:0 сл.
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец (Балчик)              0:1
Панайот Волов (Шумен) - Спартак (Варна)                   1:7
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)                   0:3
Меком (Силистра) - Орловец (Победа)                       1:2

                           XVIII кръг

19 април 2009, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Меком (Силистра)                     0:3 сл.
Орловец (Победа) - Калиакра (Каварна)                     4:0
Черно море (Варна) - Панайот Волов (Шумен)                4:0
Спартак (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)                  6:0
Черноморец (Балчик) - Черно море II (Варна)               0:5
Варна Сити (Варна) - Добрич 1919 (Добрич)                 0:3 сл.

                           XIX кръг

26 април 2009, неделя, 10:00 ч
Варна Сити (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                   неигран
Добрич 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)                2:2
Черно море II (Варна) - Спартак (Варна)                   1:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Черно море (Варна)               0:4
Панайот Волов (Шумен) - Орловец (Победа)                  1:3
Калиакра (Каварна) - Меком (Силистра)                     2:2

                           XX кръг

3 май 2009, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Калиакра (Каварна)                   0:3 сл.
Меком (Силистра) - Панайот Волов (Шумен)                  3:0
Орловец (Победа) - Черноморец 2003 (Бяла)                 1:0
Черно море (Варна) - Черно море II (Варна)                5:1
Спартак (Варна) - Добрич 1919 (Добрич)                    3:0
Черноморец (Балчик) - Варна Сити (Варна)                  3:0 сл.

                           XXI кръг

6 май 2009, сряда, 10:00 ч
Черноморец (Балчик) - Шумен 2007 (Шумен)                  3:0 сл.
Варна Сити (Варна) - Спартак (Варна)                      0:3 сл.
Добрич 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)                 1:5
Черно море II (Варна) - Орловец (Победа)                  0:2
Черноморец 2003 (Бяла) - Меком (Силистра)                 2:0
Панайот Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                3:1

                           XXII кръг

10 май 2009, неделя, 10:00 ч
Шумен 2007 (Шумен) - Панайот Волов (Шумен)                0:3 сл.
Калиакра (Каварна) - Черноморец 2003 (Бяла)               2:0
Меком (Силистра) - Черно море II (Варна)                  0:3
Орловец (Победа) - Добрич 1919 (Добрич)                   4:0
Черно море (Варна) - Варна Сити (Варна)                   3:0 сл.
Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)                     2:0

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com