bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Варна - Деца (род.1994-95) 2008/09

                           I кръг

Спартак (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)                       -
Черно море (Варна) - Черноморец (Балчик)                   -
Орловец (Победа) - Варна Сити (Варна)                      -
Калиакра (Каварна) - Черно море II (Варна)                 -
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)             -
Добрич 1919 (Добрич)                                      почива

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Черно мрое (Варна)                  0    0   0   0    0:0     0
 2. Черно море II (Варна)               0    0   0   0    0:0     0
 3. Спартак (Варна)                     0    0   0   0    0:0     0
-------------------------------------------------------------------
 4. Калиакра (Каварна)                  0    0   0   0    0:0     0
 5. Панайот Волов (Шумен)               0    0   0   0    0:0     0
 6. Черноморец (Балчик)                 0    0   0   0    0:0     0
 7. Орловец (Победа)                    0    0   0   0    0:0     0
 8. Черноморец 2003 (Бяла)              0    0   0   0    0:0     0
 9. Шумен 2007 (Шумен)                  0    0   0   0    0:0     0
10. Варна Сити (Варна)                  0    0   0   0    0:0     0
11. Добрич 1919 (Добрич)                0    0   0   0    0:0     0

Бележки
  - Първите 3 отбора се класират за баражи за финалите на Републиканското
първенство.
  - Черно море II (Варна) е съставен от деца "Б" (родени 1993 г.).

                           II кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Черноморец 2003 (Бяла)                -
Черно море II (Варна) - Панайот Волов (Шумен)              -
Добрич 1919 (Добрич) - Калиакра (Каварна)                  -
Черноморец (Балчик) - Орловец (Победа)                     -
Спартак (Варна) - Черно море (Варна)                       -
Варна Сити (Варна)                                        почива

                           III кръг

Черно море (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)
Орловец (Победа) - Спартак (Варна)
почива - Черноморец (Балчик)
Калиакра (Каварна) - Варна Сити (Варна)
Панайот Волов (Шумен) - Добрич 1919 (Добрич)
Черноморец 2003 (Бяла) - Черно море II (Варна)

                           IV кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Черно море II (Варна)
Добрич 1919 (Добрич) - Черноморец 2003 (Бяла)
Варна Сити (Варна) - Панайот Волов (Шумен)
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)
Спартак (Варна) - почива
Черно море (Варна) - Орловец (Победа)

                           V кръг

Орловец (Победа) - Шумен 2007 (Шумен)
почива - Черно море (Варна)
Калиакра (Каварна) - Спартак (Варна)
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)
Черноморец 2003 (Бяла) - Варна Сити (Варна)
Черно море II (Варна) - Добрич 1919 (Добрич)

                           VI кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Добрич 1919 (Добрич)
Варна Сити (Варна) - Черно море II (Варна)
Черноморец (Балчик) - Черноморец 2003 (Бяла)
Спартак (Варна) - Панайот Волов (Шумен)
Черно море (Варна) - Калиакра (Каварна)
Орловец (Победа) - почива

                           VII кръг

почива - Шумен 2007 (Шумен)
Калиакра (Каварна) - Орловец (Победа)
Панайот Волов (Шумен) - Черно море (Варна)
Черноморец 2003 (Бяла) - Спартак (Варна)
Черно море II (Варна) - Черноморец (Балчик)
Добрич 1919 (Добрич) - Варна Сити (Варна)

                           VIII кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Варна Сити (Варна)
Черноморец (Балчик) - Добрич 1919 (Добрич)
Спартак (Варна) - Черно море II (Варна)
Черно море (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)
Орловец (Победа) - Панайот Волов (Шумен)
почива - Калиакра (Каварна)

                           IX кръг

Калиакра (Каварна) - Шумен 2007 (Шумен)
Панайот Волов (Шумен) - почива
Черноморец 2003 (Бяла) - Орловец (Победа)
Черно море II (Варна) - Черно море (Варна)
Добрич 1919 (Добрич) - Спартак (Варна)
Варна Сити (Варна) - Черноморец (Балчик)

                           X кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Черноморец (Балчик)
Спартак (Варна) - Варна Сити (Варна)
Черно море (Варна) - Добрич 1919 (Добрич)
Орловец (Победа) - Черно море II (Варна)
почива - Черноморец 2003 (Бяла)
Калиакра (Каварна) - Панайот Волов (Шумен)

                           XI кръг

Панайот Волов (Шумен) - Шумен 2007 (Шумен)
Черноморец 2003 (Бяла) - Калиакра (Каварна)
Черно море II (Варна) - почива
Добрич 1919 (Добрич) - Орловец (Победа)
Варна Сити (Варна) - Черно море (Варна)
Черноморец (Балчик) - Спартак (Варна)

XII кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Спартак (Варна)
Черноморец (Балчик) - Черно море (Варна)
Варна Сити (Варна) - Орловец (Победа)
Добрич 1919 (Добрич) - почива
Черно море II (Варна) - Калиакра (Каварна)
Черноморец 2003 (Бяла) - Панайот Волов (Шумен)

XIII кръг

Черноморец 2003 (Бяла) - Шумен 2007 (Шумен)
Панайот Волов (Шумен) - Черно море II (Варна)
Калиакра (Каварна) - Добрич 1919 (Добрич)
почива - Варна Сити (Варна)
Орловец (Победа) - Черноморец (Балчик)
Черно море (Варна) - Спартак (Варна)

XIV кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Черно море (Варна)
Спартак (Варна) - Орловец (Победа)
Черноморец (Балчик) - почива
Варна Сити (Варна) - Калиакра (Каварна)
Добрич 1919 (Добрич) - Панайот Волов (Шумен)
Черно море II (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)

XV кръг

Черно море II (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)
Черноморец 2003 (Бяла) - Добрич 1919 (Добрич)
Панайот Волов (Шумен) - Варна Сити (Варна)
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)
почива - Спартак (Варна)
Орловец (Победа) - Черно море (Варна)

XVI кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Орловец (Победа)
Черно море (Варна) - почива
Спартак (Варна) - Калиакра (Каварна)
Черноморец (Балчик) - Панайот Волов (Шумен)
Варна Сити (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)
Добрич 1919 (Добрич) - Черно море II (Варна)

XVII кръг

Добрич 1919 (Добрич) - Шумен 2007 (Шумен)
Черно море II (Варна) - Варна Сити (Варна)
Черноморец 2003 (Бяла) - Черноморец (Балчик)
Панайот Волов (Шумен) - Спартак (Варна)
Калиакра (Каварна) - Черно море (Варна)
почива - Орловец (Победа)

XVIII кръг

Шумен 2007 (Шумен) - почива
Орловец (Победа) - Калиакра (Каварна)
Черно море (Варна) - Панайот Волов (Шумен)
Спартак (Варна) - Черноморец 2003 (Бяла)
Черноморец (Балчик) - Черно море II (Варна)
Варна Сити (Варна) - Добрич 1919 (Добрич)

XIX кръг

Варна Сити (Варна) - Шумен 2007 (Шумен)
Добрич 1919 (Добрич) - Черноморец (Балчик)
Черно море II (Варна) - Спартак (Варна)
Черноморец 2003 (Бяла) - Черно море (Варна)
Панайот Волов (Шумен) - Орловец (Победа)
Калиакра (Каварна) - почива

XX кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Калиакра (Каварна)
почива - Панайот Волов (Шумен)
Орловец (Победа) - Черноморец 2003 (Бяла)
Черно море (Варна) - Черно море II (Варна)
Спартак (Варна) - Добрич 1919 (Добрич)
Черноморец (Балчик) - Варна Сити (Варна)

XXI кръг

Черноморец (Балчик) - Шумен 2007 (Шумен)
Варна Сити (Варна) - Спартак (Варна)
Добрич 1919 (Добрич) - Черно море (Варна)
Черно море II (Варна) - Орловец (Победа)
Черноморец 2003 (Бяла) - почива
Панайот Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)

XXII кръг

Шумен 2007 (Шумен) - Панайот Волов (Шумен)
Калиакра (Каварна) - Черноморец 2003 (Бяла)
почива - Черно море II (Варна)
Орловец (Победа) - Добрич 1919 (Добрич)
Черно море (Варна) - Варна Сити (Варна)
Спартак (Варна) - Черноморец (Балчик)

нагоре


Creative Commons License 1992-2008 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com