bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Враца - Зонална група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Искър 1923 (Роман)                 12    6   2   4   32:18   20
 2. Надежда 1926 (Оряхово)             12    6   1   5   23:26   19  [2 1 1  7:8  7]
 3. Ботев (Димово)                     12    6   1   5   28:23   19  [2 0 2 10:10 6]
 4. Червен бряг (Червен бряг)          12    6   1   5   28:27   19  [1 1 2  8:7  4]
 5. Мария Луиза (Лом)                  12    5   2   5   24:22   17
 6. Сторгозия (Плевен)                 12    4   3   5   26:38   15
 7. Ботев (Козлодуй)                   12    3   2   7   19:26   11

                           I кръг

26 септември 2008, петък, 17:00 ч
Мария Луиза (Лом) - Ботев (Димово)                        4:1
Искър 1923 (Роман) - Червен бряг (Червен бряг)            4:2
Надежда 1926 (Оряхово) - Сторгозия (Плевен)               6:0
Ботев (Козлодуй)                                          почива

                           II кръг

3 октомври 2008, петък, 16:00 ч
Ботев (Димово) - Сторгозия (Плевен)                       5:0
Ботев (Козлодуй) - Надежда 1926 (Оряхово)                 3:0
Мария Луиза (Лом) - Искър 1923 (Роман)                    1:2
Червен бряг (Червен бряг)                                 почива

                           III кръг

10 октомври 2008, петък, 16:00 ч
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Димово)                       2:4
Надежда 1926 (Оряхово) - Червен бряг (Червен бряг)        2:1
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Козлодуй)                     1:1
Мария Луиза (Лом)                                         почива

                           IV кръг

17 октомври 2008, петък, 16:00 ч
Ботев (Димово) - Ботев (Козлодуй)                         4:0
Червен бряг (Червен бряг) - Сторгозия (Плевен)            6:3
Мария Луиза (Лом) - Надежда 1926 (Оряхово)                2:1
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           V кръг

24 октомври 2008, петък, 16:00 ч
Надежда 1926 (Оряхово) - Искър 1923 (Роман)               1:0
Сторгозия (Плевен) - Мария Луиза (Лом)                    3:3
Ботев (Козлодуй) - Червен бряг (Червен бряг)              4:1
Ботев (Димово)                                            почива

                           VI кръг

31 октомври 2008, петък, 16:00 ч
Ботев (Димово) - Червен бряг (Червен бряг)                3:1
Мария Луиза (Лом) - Ботев (Козлодуй)                      3:1
Искър 1923 (Роман) - Сторгозия (Плевен)                   7:0
Надежда 1926 (Оряхово)                                    почива

                           VII кръг

7 ноември 2008, петък, 14:30 ч
Надежда 1926 (Оряхово) - Ботев (Димово)                   2:0
Ботев (Козлодуй) - Искър 1923 (Роман)                     0:0
Червен бряг (Червен бряг) - Мария Луиза (Лом)             2:1
Сторгозия (Плевен)                                        почива

                           VIII кръг

27 март 2009, петък, 16:00 ч
Ботев (Димово) - Мария Луиза (Лом)                        1:0
Червен бряг (Червен бряг) - Искър 1923 (Роман)            2:1
Сторгозия (Плевен) - Надежда 1926 (Оряхово)               5:0
Ботев (Козлодуй)                                          почива

                           IX кръг

3 април 2009, петък, 16:00 ч
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Димово)                       2:0
Надежда 1926 (Оряхово) - Ботев (Козлодуй)                 3:2
Искър 1923 (Роман) - Мария Луиза (Лом)                    4:1
Червен бряг (Червен бряг)                                 почива

                           X кръг

10 април 2009, петък, 16:00 ч
Ботев (Димово) - Искър 1923 (Роман)                       2:2
Червен бряг (Червен бряг) - Надежда 1926 (Оряхово)        1:1
Ботев (Козлодуй) - Сторгозия (Плевен)                     2:5
Мария Луиза (Лом)                                         почива

                           XI кръг

17 април 2009, петък, 16:00 ч
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Димово)                         3:1
Сторгозия (Плевен) - Червен бряг (Червен бряг)            3:5
Надежда 1926 (Оряхово) - Мария Луиза (Лом)                3:0
Искър 1923 (Роман)                                        почива

                           XII кръг

24 април 2009, петък, 16:00 ч
Искър 1923 (Роман) - Надежда 1926 (Оряхово)               6:2
Мария Луиза (Лом) - Сторгозия (Плевен)                    3:3
Червен бряг (Червен бряг) - Ботев (Козлодуй)              2:0
Ботев (Димово)                                            почива

                           XIII кръг

1 май 2009, петък, 17:00 ч
Червен бряг (Червен бряг) - Ботев (Димово)                5:1
Ботев (Козлодуй) - Мария Луиза (Лом)                      1:2
Сторгозия (Плевен) - Искър 1923 (Роман)                   1:0
Надежда 1926 (Оряхово)                                    почива

                           XIV кръг

7 май 2009, четвъртък, 12:00 ч
Ботев (Димово) - Надежда 1926 (Оряхово)                   6:2
Искър 1923 (Роман) - Ботев (Козлодуй)                     4:2
Мария Луиза (Лом) - Червен бряг (Червен бряг)             4:0
Сторгозия (Плевен)                                        почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com