bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Враца - Деца (род.1994-95) 2008/09

                           I кръг

Дунав 98 (Селановци) - Локомотив (Мездра)                  -
Ботев (Криводол) - Монтана 1921 (Монтана)                  -
Ботев (Козлодуй) - Бдин (Видин)                            -
Бутан (Бутан) - Мария Луиза (Лом)                          -
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                      -
Ком-Миньор (Берковица) - Торпедо 2004 (Борован)            -

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Локомотив (Мездра)                  0    0   0   0    0:0     0
 2. Монтана 1921 (Монтана)              0    0   0   0    0:0     0
 3. Чавдар (Бяла Слатина)               0    0   0   0    0:0     0
 4. Ботев (Криводол)                    0    0   0   0    0:0     0
 5. Ком-Миньор (Берковица)              0    0   0   0    0:0     0
 6. Ботев (Враца)                       0    0   0   0    0:0     0
 7. Бдин (Видин)                        0    0   0   0    0:0     0
 8. Мария Луиза (Лом)                   0    0   0   0    0:0     0
 9. Дунав 98 (Селановци)                0    0   0   0    0:0     0
10. Торпедо 2004 (Борован)              0    0   0   0    0:0     0
11. Бутан (Бутан)                       0    0   0   0    0:0     0
12. Ботев (Козлодуй)                    0    0   0   0    0:0     0

                           II кръг

Локомотив (Мездра) - Торпедо 2004 (Борован)                -
Ботев (Враца) - Ком-Миньор (Берковица)                     -
Мария Луиза (Лом) - Чавдар (Бяла Слатина)                  -
Бдин (Видин) - Бутан (Бутан)                               -
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Козлодуй)                  -
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Криводол)                    -

                           III кръг

Ботев (Криводол) - Локомотив (Мездра)
Ботев (Козлодуй) - Дунав 98 (Селановци)
Бутан (Бутан) - Монтана 1921 (Монтана)
Чавдар (Бяла Слатина) - Бдин (Видин)
Ком-Миньор (Берковица) - Мария Луиза (Лом)
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Враца)

                           IV кръг

Локомотив (Мездра) - Ботев (Враца)
Мария Луиза (Лом) - Торпедо 2004 (Борован)
Бдин (Видин) - Ком-Миньор (Берковица)
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар (Бяла Слатина)
Дунав 98 (Селановци) - Бутан (Бутан)
Ботев (Криводол) - Ботев (Козлодуй)

                           V кръг

Ботев (Козлодуй) - Локомотив (Мездра)
Бутан (Бутан) - Ботев (Криводол)
Чавдар (Бяла Слатина) - Дунав 98 (Селановци)
Ком-Миньор (Берковица) - Монтана 1921 (Монтана)
Торпедо 2004 (Борован) - Бдин (Видин)
Ботев (Враца) - Мария Луиза (Лом)

                           VI кръг

Локомотив (Мездра) - Мария Луиза (Лом)
Бдин (Видин) - Ботев (Враца)
Монтана 1921 (Монтана) - Торпедо 2004 (Борован)
Дунав 98 (Селановци) - Ком-Миньор (Берковица)
Ботев (Криводол) - Чавдар (Бяла Слатина)
Ботев (Козлодуй) - Бутан (Бутан)

                           VII кръг

Бутан (Бутан) - Локомотив (Мездра)
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Козлодуй)
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Криводол)
Торпедо 2004 (Борован) - Дунав 98 (Селановци)
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)
Мария Луиза (Лом) - Бдин (Видин)

                           VIII кръг

Локомотив (Мездра) - Бдин (Видин)
Монтана 1921 (Монтана) - Мария Луиза (Лом)
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Враца)
Ботев (Криводол) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Козлодуй) - Ком-Миньор (Берковица)
Бутан (Бутан) - Чавдар (Бяла Слатина)

                           IX кръг

Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Мездра)
Ком-Миньор (Берковица) - Бутан (Бутан)
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Козлодуй)
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)
Мария Луиза (Лом) - Дунав 98 (Селановци)
Бдин (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)

                           X кръг

Локомотив (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана)
Дунав 98 (Селановци) - Бдин (Видин)
Ботев (Криводол) - Мария Луиза (Лом)
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Враца)
Бутан (Бутан) - Торпедо 2004 (Борован)
Чавдар (Бяла Слатина) - Ком-Миньор (Берковица)

                           XI кръг

Ком-Миньор (Берковица) - Локомотив (Мездра)
Торпедо 2004 (Борован) - Чавдар (Бяла Слатина)
Ботев (Враца) - Бутан (Бутан)
Мария Луиза (Лом) - Ботев (Козлодуй)
Бдин (Видин) - Ботев (Криводол)
Монтана 1921 (Монтана) - Дунав 98 (Селановци)

XII кръг

Локомотив (Мездра) - Дунав 98 (Селановци)
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Криводол)
Бдин (Видин) - Ботев (Козлодуй)
Мария Луиза (Лом) - Бутан (Бутан)
Ботев (Враца) - Чавдар (Бяла Слатина)
Торпедо 2004 (Борован) - Ком-Миньор (Берковица)

XIII кръг

Торпедо 2004 (Борован) - Локомотив (Мездра)
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Враца)
Чавдар (Бяла Слатина) - Мария Луиза (Лом)
Бутан (Бутан) - Бдин (Видин)
Ботев (Козлодуй) - Монтана 1921 (Монтана)
Ботев (Криводол) - Дунав 98 (Селановци)

XIV кръг

Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)
Дунав 98 (Селановци) - Ботев (Козлодуй)
Монтана 1921 (Монтана) - Бутан (Бутан)
Бдин (Видин) - Чавдар (Бяла Слатина)
Мария Луиза (Лом) - Ком-Миньор (Берковица)
Ботев (Враца) - Торпедо 2004 (Борован)

XV кръг

Ботев (Враца) - Локомотив (Мездра)
Торпедо 2004 (Борован) - Мария Луиза (Лом)
Ком-Миньор (Берковица) - Бдин (Видин)
Чавдар (Бяла Слатина) - Монтана 1921 (Монтана)
Бутан (Бутан) - Дунав 98 (Селановци)
Ботев (Козлодуй) - Ботев (Криводол)

XVI кръг

Локомотив (Мездра) - Ботев (Козлодуй)
Ботев (Криводол) - Бутан (Бутан)
Дунав 98 (Селановци) - Чавдар (Бяла Слатина)
Монтана 1921 (Монтана) - Ком-Миньор (Берковица)
Бдин (Видин) - Торпедо 2004 (Борован)
Мария Луиза (Лом) - Ботев (Враца)

XVII кръг

Мария Луиза (Лом) - Локомотив (Мездра)
Ботев (Враца) - Бдин (Видин)
Торпедо 2004 (Борован) - Монтана 1921 (Монтана)
Ком-Миньор (Берковица) - Дунав 98 (Селановци)
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)
Бутан (Бутан) - Ботев (Козлодуй)

XVIII кръг

Локомотив (Мездра) - Бутан (Бутан)
Ботев (Козлодуй) - Чавдар (Бяла Слатина)
Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)
Дунав 98 (Селановци) - Торпедо 2004 (Борован)
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)
Бдин (Видин) - Мария Луиза (Лом)

XIX кръг

Бдин (Видин) - Локомотив (Мездра)
Мария Луиза (Лом) - Монтана 1921 (Монтана)
Ботев (Враца) - Дунав 98 (Селановци)
Торпедо 2004 (Борован) - Ботев (Криводол)
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Козлодуй)
Чавдар (Бяла Слатина) - Бутан (Бутан)

XX кръг

Локомотив (Мездра) - Чавдар (Бяла Слатина)
Бутан (Бутан) - Ком-Миньор (Берковица)
Ботев (Козлодуй) - Торпедо 2004 (Борован)
Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)
Дунав 98 (Селановци) - Мария Луиза (Лом)
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин (Видин)

XXI кръг

Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Мездра)
Бдин (Видин) - Дунав 98 (Селановци)
Мария Луиза (Лом) - Ботев (Криводол)
Ботев (Враца) - Ботев (Козлодуй)
Торпедо 2004 (Борован) - Бутан (Бутан)
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Бяла Слатина)

XXII кръг

Локомотив (Мездра) - Ком-Миньор (Берковица)
Чавдар (Бяла Слатина) - Торпедо 2004 (Борован)
Бутан (Бутан) - Ботев (Враца)
Ботев (Козлодуй) - Мария Луиза (Лом)
Ботев (Криводол) - Бдин (Видин)
Дунав 98 (Селановци) - Монтана 1921 (Монтана)

нагоре


Creative Commons License 1992-2008 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com