bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Велико Търново - "А" група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Литекс (Ловеч)                     26   23   1   2  128:15   70  Републиканско първенство
 2. Видима-Раковски (Севлиево)         26   19   2   5  102:21   59  Републиканско първенство
 3. Спартак (Плевен)                   26   18   3   5   64:34   57  Републиканско първенство
-------------------------------------------------------------------
 4. Янтра 2000 (Габрово)               26   18   2   6   82:18   56
 5. Белите орли (Плевен)               26   16   4   6   62:31   52
 6. Локомотив (Мездра)                 26   12   3  11   70:42   39
 7. Монтана 1921 (Монтана)             26   11   5  10   51:54   38
 8. Ботев (Враца)                      26   12   1  13   53:50   37  [1 0 1  6:1  3]
 9. Бдин (Видин)                       26   12   1  13   50:50   37  [1 0 1  1:6  3]
10. Етър 1924 (Велико Търново)         26    9   4  13   41:45   31
11. Ботев (Криводол)                   26    7   4  15   38:49   25
12. Ком-Миньор (Берковица)             26    4   1  21   29:154  13
13. Чавдар (Бяла Слатина)              26    3   2  21   17:62   11
14. Локомотив (Горна Оряховица)        26    1   1  24   11:173   4

Бележки
  - Първите 3 отбора се класират за финалите на Републиканското първенство.

                           I кръг

28 август 2008, четвъртък, 18:00 ч
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               1:4
Бдин (Видин) - Чавдар (Бяла Слатина)                      2:0
Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2000 (Габрово)             2:6
Спартак (Плевен) - Белите орли (Плевен)                   3:3
Ком-Миньор (Берковица) - Етър 1924 (Велико Търново)       2:9
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (Мездра)           3:0
Ботев (Криводол) - Литекс (Ловеч)                         0:1

                           II кръг

4 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Ботев (Враца) - Литекс (Ловеч)                            0:1
Локомотив (Мездра) - Ботев (Криводол)                     7:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Видима-Раковски (Севлиево)   1:2
Белите орли (Плевен) - Ком-Миньор (Берковица)             5:0
Янтра 2000 (Габрово) - Спартак (Плевен)                   0:0
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин (Видин)                0:4
8 септември 2008, понеделник, 17:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Монтана 1921 (Монтана)            1:1

                           III кръг

11 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Бдин (Видин) - Ботев (Враца)                              1:0
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)      5:1
Спартак (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)                  2:1
Ком-Миньор (Берковица) - Янтра 2000 (Габрово)             1:10
Видима-Раковски (Севлиево) - Белите орли (Плевен)         2:0
Ботев (Криводол) - Етър 1924 (Велико Търново)             0:2
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Мездра)                       7:0

                           IV кръг

18 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Ботев (Враца) - Локомотив (Мездра)                        0:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)               1:3
Белите орли (Плевен) - Ботев (Криводол)                   2:1
Янтра 2000 (Габрово) - Видима-Раковски (Севлиево)         1:1
Чавдар (Бяла Слатина) - Ком-Миньор (Берковица)            1:2
Локомотив (Горна Оряховица) - Спартак (Плевен)            1:5
Бдин (Видин) - Монтана 1921 (Монтана)                     4:3

                           V кръг

25 септември 2008, четвъртък, 17:00 ч
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Враца)                    2:1
Спартак (Плевен) - Бдин (Видин)                           2:3
Ком-Миньор (Берковица) - Локомотив (Горна Оряховица)     10:1
Видима-Раковски (Севлиево) - Чавдар (Бяла Слатина)        4:1
Ботев (Криводол) - Янтра 2000 (Габрово)                   0:5
Литекс (Ловеч) - Белите орли (Плевен)                     6:0
Локомотив (Мездра) - Етър 1924 (Велико Търново)           2:2

                           VI кръг

2 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Ботев (Враца) - Етър 1924 (Велико Търново)                4:1
Белите орли (Плевен) - Локомотив (Мездра)                 0:3
Янтра 2000 (Габрово) - Литекс (Ловеч)                     0:1
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Криводол)                  2:0
Локомотив (Горна Оряховица) - Видима-Раковски (Севлиево)  0:12
Бдин (Видин) - Ком-Миньор (Берковица)                    11:0
Монтана 1921 (Монтана) - Спартак (Плевен)                 0:3

                           VII кръг

9 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Спартак (Плевен) - Ботев (Враца)                          2:0
Ком-Миньор (Берковица) - Монтана 1921 (Монтана)           0:5
Видима-Раковски (Севлиево) - Бдин (Видин)                 3:0
Ботев (Криводол) - Локомотив (Горна Оряховица)            5:0
Литекс (Ловеч) - Чавдар (Бяла Слатина)                    6:1
Локомотив (Мездра) - Янтра 2000 (Габрово)                 0:4
Етър 1924 (Велико Търново) - Белите орли (Плевен)         1:1

                           VIII кръг

16 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Ботев (Враца) - Белите орли (Плевен)                      0:2
Янтра 2000 (Габрово) - Етър 1924 (Велико Търново)         1:0
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Мездра)                3:2
Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)              0:14
Бдин (Видин) - Ботев (Криводол)                           1:1
Монтана 1921 (Монтана) - Видима-Раковски (Севлиево)       1:1
Спартак (Плевен) - Ком-Миньор (Берковица)                 5:0

                           IX кръг

23 октомври 2008, четвъртък, 16:00 ч
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Враца)                    2:6
Видима-Раковски (Севлиево) - Спартак (Плевен)             0:1
Ботев (Криводол) - Монтана 1921 (Монтана)                 0:1
Локомотив (Мездра) - Локомотив (Горна Оряховица)         13:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Чавдар (Бяла Слатина)        4:0
Белите орли (Плевен) - Янтра 2000 (Габрово)               0:3
по-късно (между XIII и XIV кръг)
Литекс (Ловеч) - Бдин (Видин)                             5:1

                           X кръг

30 октомври 2008, четвъртък, 14:30 ч
Ботев (Враца) - Янтра 2000 (Габрово)                      1:0
в Плевен:
Чавдар (Бяла Слатина) - Белите орли (Плевен)              0:3
Локомотив (Горна Оряховица) - Етър 1924 (Велико Търново)  1:2
Бдин (Видин) - Локомотив (Мездра)                         0:1
Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                   0:4
Ком-Миньор (Берковица) - Видима-Раковски (Севлиево)       0:9
по-късно (между XIII и XIV кръг)
Спартак (Плевен) - Ботев (Криводол)                       0:3

                           XI кръг

6 ноември 2008, четвъртък, 14:30 ч
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Враца)                2:0
Ботев (Криводол) - Ком-Миньор (Берковица)                 5:0
Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                         6:0
Локомотив (Мездра) - Монтана 1921 (Монтана)               0:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Бдин (Видин)                 2:0
Белите орли (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)        8:0
Янтра 2000 (Габрово) - Чавдар (Бяла Слатина)              4:0

                           XII кръг

13 ноември 2008, четвъртък, 14:30 ч
Ботев (Враца) - Чавдар (Бяла Слатина)                     2:1
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра 2000 (Габрово)        0:3
Бдин (Видин) - Белите орли (Плевен)                       1:2
Монтана 1921 (Монтана) - Етър 1924 (Велико Търново)       1:0
Спартак (Плевен) - Локомотив (Мездра)                     3:1
Ком-Миньор (Берковица) - Литекс (Ловеч)                   1:5
Видима-Раковски (Севлиево) - Ботев (Криводол)             0:1

                           XIII кръг

20 ноември 2008, четвъртък, 14:30 ч
Ботев (Криводол) - Ботев (Враца)                          2:2
Литекс (Ловеч) - Видима-Раковски (Севлиево)               2:1
Локомотив (Мездра) - Ком-Миньор (Берковица)               5:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Спартак (Плевен)             1:2
Белите орли (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)             5:2
Янтра 2000 (Габрово) - Бдин (Видин)                       3:1
Чавдар (Бяла Слатина) - Локомотив (Горна Оряховица)       3:0

                           XIV кръг

5 март 2009, четвъртък, 15:30 ч
Янтра 2000 (Габрово) - Монтана 1921 (Монтана)             3:1
Локомотив (Мездра) - Видима-Раковски (Севлиево)           1:3
Литекс (Ловеч) - Ботев (Криводол)                         8:1
9 март 2009, понеделник, 15:30 ч
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)               3:0
Чавдар (Бяла Слатина) - Бдин (Видин)                      0:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Ком-Миньор (Берковица)       1:0
16 март 2009, понеделник, 15:30 ч
Белите орли (Плевен) - Спартак (Плевен)                   2:2

                           XV кръг

12 март 2009, четвъртък, 15:30 ч
Литекс (Ловеч) - Ботев (Враца)                            9:0
Ботев (Криводол) - Локомотив (Мездра)                     0:2
Видима-Раковски (Севлиево) - Етър 1924 (Велико Търново)   6:0
Ком-Миньор (Берковица) - Белите орли (Плевен)             1:3
Спартак (Плевен) - Янтра 2000 (Габрово)                   2:0
Монтана 1921 (Монтана) - Чавдар (Бяла Слатина)            2:1
Бдин (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)                6:1

                           XVI кръг

19 март 2009, четвъртък, 15:30 ч
Ботев (Враца) - Бдин (Видин)                              6:0
Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)      0:3
Чавдар (Бяла Слатина) - Спартак (Плевен)                  0:1
Белите орли (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)         2:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Криводол)             0:0
Локомотив (Мездра) - Литекс (Ловеч)                       1:4
по-късно (между XXI и XXI кръг)
Янтра 2000 (Габрово) - Ком-Миньор (Берковица)             9:0

                           XVII кръг

26 март 2009, четвъртък, 17:00 ч
Локомотив (Мездра) - Ботев (Враца)                        2:1
Литекс (Ловеч) - Етър 1924 (Велико Търново)               5:0
Ботев (Криводол) - Белите орли (Плевен)                   0:3
Видима-Раковски (Севлиево) - Янтра 2000 (Габрово)         2:1
Ком-Миньор (Берковица) - Чавдар (Бяла Слатина)            2:1
Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)            3:0
Монтана 1921 (Монтана) - Бдин (Видин)                     3:0

                           XVIII кръг

2 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Ботев (Враца) - Монтана 1921 (Монтана)                    6:4
Бдин (Видин) - Спартак (Плевен)                           2:1
Локомотив (Горна Оряховица) - Ком-Миньор (Берковица)      1:1
Чавдар (Бяла Слатина) - Видима-Раковски (Севлиево)        0:2
Янтра 2000 (Габрово) - Ботев (Криводол)                   2:0
Белите орли (Плевен) - Литекс (Ловеч)                     0:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (Мездра)           0:0

                           XIX кръг

6 април 2009, понеделник, 17:00 ч
Етър 1924 (Велико Търново) - Ботев (Враца)                1:4
Локомотив (Мездра) - Белите орли (Плевен)                 1:3
Литекс (Ловеч) - Янтра 2000 (Габрово)                     2:1
Ботев (Криводол) - Чавдар (Бяла Слатина)                  2:0
Видима-Раковски (Севлиево) - Локомотив (Горна Оряховица) 11:0
Ком-Миньор (Берковица) - Бдин (Видин)                     3:1
Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)                 5:0

                           XX кръг

10 април 2009, петък, 17:00 ч
Ботев (Враца) - Спартак (Плевен)                          2:5
Монтана 1921 (Монтана) - Ком-Миньор (Берковица)           9:1
Бдин (Видин) - Видима-Раковски (Севлиево)                 4:5
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Криводол)            0:8
Янтра 2000 (Габрово) - Локомотив (Мездра)                 2:0
Белите орли (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)         0:1
13 април 2009, понеделник, 17:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Литекс (Ловеч)                    1:1

                           XXI кръг

16 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Белите орли (Плевен) - Ботев (Враца)                      2:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Янтра 2000 (Габрово)         1:2
Локомотив (Мездра) - Чавдар (Бяла Слатина)                4:0
Ботев (Криводол) - Бдин (Видин)                           1:2
Видима-Раковски (Севлиево) - Монтана 1921 (Монтана)       4:0
Ком-Миньор (Берковица) - Спартак (Плевен)                 1:7
21 април 2009, вторник, 17:00 ч
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Горна Оряховица)             16:0

                           XXII кръг

23 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Ботев (Враца) - Ком-Миньор (Берковица)                    5:1
Спартак (Плевен) - Видима-Раковски (Севлиево)             0:4
Монтана 1921 (Монтана) - Ботев (Криводол)                 2:2
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Мездра)          0:10
Чавдар (Бяла Слатина) - Етър 1924 (Велико Търново)        0:3
Янтра 2000 (Габрово) - Белите орли (Плевен)               1:3
по-късно
Бдин (Видин) - Литекс (Ловеч)                             1:0

                           XXIII кръг

30 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Янтра 2000 (Габрово) - Ботев (Враца)                      4:0
в Бяла Слатина:
Белите орли (Плевен) - Чавдар (Бяла Слатина)              4:0
Етър 1924 (Велико Търново) - Локомотив (Горна Оряховица)  6:1
Локомотив (Мездра) - Бдин (Видин)                         4:0
Литекс (Ловеч) - Монтана 1921 (Монтана)                   4:0
Ботев (Криводол) - Спартак (Плевен)                       1:2
Видима-Раковски (Севлиево) - Ком-Миньор (Берковица)      17:0

                           XXIV кръг

7 май 2009, четвъртък, 18:00 ч
Ком-Миньор (Берковица) - Ботев (Криводол)                 0:3
Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                         2:1
Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Мездра)               0:0
Бдин (Видин) - Етър 1924 (Велико Търново)                 3:0
Чавдар (Бяла Слатина) - Янтра 2000 (Габрово)              0:4
по-късно
Ботев (Враца) - Видима-Раковски (Севлиево)                1:3
Локомотив (Горна Оряховица) - Белите орли (Плевен)        0:7

                           XXV кръг

14 май 2009, четвъртък, 18:00 ч
Чавдар (Бяла Слатина) - Ботев (Враца)                     0:1
Янтра 2000 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)       11:0
Белите орли (Плевен) - Бдин (Видин)                       2:1
Етър 1924 (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)       2:3
Локомотив (Мездра) - Спартак (Плевен)                     2:4
Литекс (Ловеч) - Ком-Миньор (Берковица)                  12:0
Ботев (Криводол) - Видима-Раковски (Севлиево)             0:1

                           XXVI кръг

20 май 2009, сряда, 18:00 ч
Ботев (Враца) - Ботев (Криводол)                          4:1
Видима-Раковски (Севлиево) - Литекс (Ловеч)               3:4
Ком-Миньор (Берковица) - Локомотив (Мездра)               1:8
Спартак (Плевен) - Етър 1924 (Велико Търново)             2:0
Монтана 1921 (Монтана) - Белите орли (Плевен)             0:0
Бдин (Видин) - Янтра 2000 (Габрово)                       0:2
Локомотив (Горна Оряховица) - Чавдар (Бяла Слатина)       3:0

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com