bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Юноши старша възраст (род.1990-91): Велико Търново - "Б" група 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Чумерна (Елена)                    20   17   1   2   73:28   52
 2. Бали 2002 (Дебелец)                20   13   1   6   69:32   40     [1 0 1  4:2  3]
 3. Левски 2007 (Левски)               20   13   1   6   82:51   40     [1 0 1  2:4  3]
 4. Трявна (Трявна)                    20   12   3   5   76:34   39
 5. Етър 1924 II (Велико Търново)      20   11   2   7   56:25   35 [*]
 6. Локомотив (Дряново)                20    9   4   7   52:40   31
 7. Академик (Свищов)                  20    9   2   9   38:37   29
 8. Гигант (Белене)                    20    8   1  11   41:45   25
 9. Ситомир (Никопол)                  20    6   3  11   31:52   21
10. Павликени (Павликени)              20    3   0  17   17:99    9
11. Янтра (Габрово)                    20    0   0  20   20:112   0

Бележки
  - Етър 1924 II (Велико Търново) е съставен от юноши старша възраст "Б"
(родени 1991 г.).

                           I кръг

27 август 2008, сряда, 18:00 ч
Павликени (Павликени) - Бали 2002 (Дебелец)               0:8
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    3:2
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                       3:0
Етър 1924 II (Велико Търново) - Чумерна (Елена)           0:1
1 септември 2008, понеделник, 18:00 ч
Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)                     5:0
Академик (Свищов)                                         почива

                           II кръг

3 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Янтра (Габрово) - Ситомир (Никопол)                       0:3
Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)                     2:4
Бали 2002 (Дебелец) - Левски 2007 (Левски)                3:0
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 3:0
5 септември 2008, петък, 17:00 ч
Гигант (Белене) - Етър 1924 II (Велико Търново)           2:2
Чумерна (Елена)                                           почива

                           III кръг

10 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  4:0
Локомотив (Дряново) - Бали 2002 (Дебелец)                 2:2
Ситомир (Никопол) - Трявна (Трявна)                       1:2
Етър 1924 II (Велико Търново) - Янтра (Габрово)           6:0
Чумерна (Елена) - Гигант (Белене)                         6:1
Павликени (Павликени)                                     почива

                           IV кръг

17 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Янтра (Габрово) - Чумерна (Елена)                         1:8
Трявна (Трявна) - Етър 1924 II (Велико Търново)           1:1
Бали 2002 (Дебелец) - Ситомир (Никопол)                   2:0
Академик (Свищов) - Локомотив (Дряново)                   1:1
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              1:10
Гигант (Белене)                                           почива

                           V кръг

24 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Локомотив (Дряново) - Павликени (Павликени)               6:0
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)                     0:3
Етър 1924 II (Велико Търново) - Бали 2002 (Дебелец)       1:4
Чумерна (Елена) - Трявна (Трявна)                         4:2
Гигант (Белене) - Янтра (Габрово)                         3:1
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           VI кръг

1 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         4:0
Бали 2002 (Дебелец) - Чумерна (Елена)                     1:2
Академик (Свищов) - Етър 1924 II (Велико Търново)         2:8
Павликени (Павликени) - Ситомир (Никопол)                 1:2
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Дряново)                9:1
Янтра (Габрово)                                           почива

                           VII кръг

8 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Ситомир (Никопол) - Левски 2007 (Левски)                  4:4
Етър 1924 II (Велико Търново) - Павликени (Павликени)     7:0
Чумерна (Елена) - Академик (Свищов)                       4:0
Гигант (Белене) - Бали 2002 (Дебелец)                     1:4
Янтра (Габрово) - Трявна (Трявна)                         1:10
Локомотив (Дряново)                                       почива

                           VIII кръг

15 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Янтра (Габрово)                    11:1
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)                       3:1
Павликени (Павликени) - Чумерна (Елена)                   0:3
Левски 2007 (Левски) - Етър 1924 II (Велико Търново)      2:1
Локомотив (Дряново) - Ситомир (Никопол)                   5:0
Трявна (Трявна)                                           почива

                           IX кръг

22 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Етър 1924 II (Велико Търново) - Локомотив (Дряново)       3:2
Чумерна (Елена) - Левски 2007 (Левски)                    3:1
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                   7:0
Янтра (Габрово) - Академик (Свищов)                       1:4
Трявна (Трявна) - Бали 2002 (Дебелец)                     2:3
Ситомир (Никопол)                                         почива

                           X кръг

29 октомври 2008, сряда, 14:30 ч
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       1:1
Павликени (Павликени) - Янтра (Габрово)                   4:2
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)                    4:2
Локомотив (Дряново) - Чумерна (Елена)                     0:3
Ситомир (Никопол) - Етър 1924 II (Велико Търново)         1:3
Бали 2002 (Дебелец)                                       почива

                           XI кръг

5 ноември 2008, сряда, 14:30 ч
Чумерна (Елена) - Ситомир (Никопол)                       6:0
Гигант (Белене) - Локомотив (Дряново)                     1:0
Янтра (Габрово) - Левски 2007 (Левски)                    3:11
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                  13:0
Бали 2002 (Дебелец) - Академик (Свищов)                   3:0
Етър 1924 II (Велико Търново)                             почива

                           XII кръг

18 март 2009, сряда, 15:30 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Павликени (Павликени)               -1-
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    -1-
Янтра (Габрово) - Локомотив (Дряново)                     -2-
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                        -
Чумерна (Елена) - Етър 1924 II (Велико Търново)            -
Академик (Свищов)                                         почива

                           XIII кръг

25 март 2009, сряда, 15:30 ч
Етър 1924 II (Велико Търново) - Гигант (Белене)           3:0
Ситомир (Никопол) - Янтра (Габрово)                       4:0
Локомотив (Дряново) - Трявна (Трявна)                     2:2
Левски 2007 (Левски) - Бали 2002 (Дебелец)                2:1
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 0:1
Чумерна (Елена)                                           почива

                           XIV кръг

1 април 2009, сряда, 17:00 ч
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  -2-
Бали 2002 (Дебелец) - Локомотив (Дряново)                  -
Трявна (Трявна) - Ситомир (Никопол)                       -1-
Янтра (Габрово) - Етър 1924 II (Велико Търново)           -2-
Гигант (Белене) - Чумерна (Елена)                          -
Павликени (Павликени)                                     почива

                           XV кръг

8 април 2009, сряда, 17:00 ч
Чумерна (Елена) - Янтра (Габрово)                         -1-
Етър 1924 II (Велико Търново) - Трявна (Трявна)           -2-
Ситомир (Никопол) - Бали 2002 (Дебелец)                    -
Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов)                    -
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              -1-
Гигант (Белене)                                           почива

                           XVI кръг

15 април 2009, сряда, 17:00 ч
Павликени (Павликени) - Локомотив (Дряново)               1:4
Академик (Свищов) - Ситомир (Никопол)                     3:0
Бали 2002 (Дебелец) - Етър 1924 II (Велико Търново)       2:1
Трявна (Трявна) - Чумерна (Елена)                         4:1
Янтра (Габрово) - Гигант (Белене)                         0:5
Левски 2007 (Левски)                                      почива

                           XVII кръг

22 април 2009, сряда, 17:00 ч
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         -2-
Чумерна (Елена) - Бали 2002 (Дебелец)                      -
Етър 1924 II (Велико Търново) - Академик (Свищов)          -
Ситомир (Никопол) - Павликени (Павликени)                 -1-
Локомотив (Дряново) - Левски 2007 (Левски)                -2-
Янтра (Габрово)                                           почива

                           XVIII кръг

29 април 2009, сряда, 17:00 ч
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)                  -1-
Павликени (Павликени) - Етър 1924 II (Велико Търново)     -2-
Академик (Свищов) - Чумерна (Елена)                        -
Бали 2002 (Дебелец) - Гигант (Белене)                      -
Трявна (Трявна) - Янтра (Габрово)                         -1-
Локомотив (Дряново)                                       почива

                           XIX кръг

6 май 2009, сряда, 18:00 ч
Янтра (Габрово) - Бали 2002 (Дебелец)                     1:4
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)                       5:2
Чумерна (Елена) - Павликени (Павликени)                   3:0
Етър 1924 II (Велико Търново) - Левски 2007 (Левски)      5:1
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Дряново)                   1:1
Трявна (Трявна)                                           почива

                           XX кръг

13 май 2009, сряда, 18:00 ч
Локомотив (Дряново) - Етър 1924 II (Велико Търново)       2:0
Левски 2007 (Левски) - Чумерна (Елена)                    2:4
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                   0:2
Академик (Свищов) - Янтра (Габрово)                       4:0
Бали 2002 (Дебелец) - Трявна (Трявна)                     2:4
Ситомир (Никопол)                                         почива

                           XXI кръг

21 май 2009, четвъртък, 18:00 ч
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       2:1
Янтра (Габрово) - Павликени (Павликени)                   0:3
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                    4:0
Чумерна (Елена) - Локомотив (Дряново)                     5:2
Етър 1924 II (Велико Търново) - Ситомир (Никопол)         3:0
Бали 2002 (Дебелец)                                       почива

                           XXII кръг

27 май 2009, сряда, 18:00 ч
Ситомир (Никопол) - Чумерна (Елена)                       4:4
Локомотив (Дряново) - Гигант (Белене)                     4:0
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Габрово)                    8:3
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   5:4
Академик (Свищов) - Бали 2002 (Дебелец)                   3:0
Етър 1924 II (Велико Търново)                             почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com