bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Дублираща група 2008/09

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (София)                     30   21   4   5   91:34   67
 2. ЦСКА (София)                       30   20   6   4   73:30   66
 3. Пирин Благоевград (Благоевград)    30   19   5   6   87:40   62
 4. Литекс (Ловеч)                     30   18   4   8   69:40   58
 5. Славия 1913 (София)                30   17   6   7   68:42   57
 6. Черноморец Бургас (Бургас)         30   17   4   9   83:46   55
 7. Черно море (Варна)                 30   14   5  11   45:50   47
 8. Локомотив (Мездра)                 30   13   6  11   67:71   45
 9. Локомотив 1936 (Пловдив)           30   13   3  14   73:67   42
10. Локомотив (София)                  30   12   4  14   51:60   40
11. Сливен 2000 (Сливен)               30   11   4  15   54:65   37
12. Вихрен (Сандански)                 30   10   3  17   55:72   33
13. Ботев 1912 (Пловдив)               30    9   2  19   67:73   29
14. Миньор (Перник)                    30    6   1  23   36:96   19
15. Спартак (Варна)                    30    5   3  22   25:101  18
16. Беласица (Петрич)                  30    2   6  22   15:72   12

Бележки
  - ЦСКА (София) играе домакинските си мачове в Панчарево.
  - Литекс (Ловеч) играе домакинските си мачове на ст."Салито" в Ловеч.
  - Миньор (Перник) играе домакинските си мачове на ст."Металург" в Перник.

                           I кръг

11 август 2008, понеделник, 18:00 ч
Локомотив (Мездра) - Спартак (Варна)                      5:0 (3:0)
Литекс (Ловеч) - Славия 1913 (София)                      0:0
Локомотив (София) - Миньор (Перник)                       3:0 (2:0)
Черно море (Варна) - Пирин Благоевград (Благоевград)      1:0 (1:0)
Левски (София) - Вихрен (Сандански)                       1:1 (0:0)
Черноморец Бургас (Бургас) - Ботев 1912 (Пловдив)         2:1 (1:1)
12 август 2008, вторник, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)           5:2 (2:0)
Беласица (Петрич) - ЦСКА (София)                          2:2 (1:1)

                           II кръг

18 август 2008, понеделник, 18:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив 1936 (Пловдив)    10:1 (6:0)
Славия 1913 (София) - Локомотив (Мездра)                  2:3 (1:0)
Спартак (Варна) - Беласица (Петрич)                       1:0 (1:0)
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)                       отложен *
* - отложен заради приятелска среща на ЦСКА с ПАОК (Солун)
    на 18 август.
19 август 2008, вторник, 18:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Левски (София)                     2:4 (2:0)
Вихрен (Сандански) - Черно море (Варна)                   2:0 (1:0)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (София)       3:1 (2:0)
Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)                          4:4 (2:1)
21 август 2008, четвъртък, 18:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Сливен 2000 (Сливен)                       6:0 (3:0)

                           III кръг

25 август 2008, понеделник, 10:00 ч
Левски (София) - Черноморец Бургас (Бургас)               3:1 (1:1)
25 август 2008, понеделник, 18:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Спартак (Варна)                    2:1 (2:0)
Локомотив (Мездра) - Миньор (Перник)                      5:2 (1:0)
Литекс (Ловеч) - Пирин Благоевград (Благоевград)          2:0 (1:0)
Локомотив (София) - Вихрен (Сандански)                    5:0 (0:0)
Черно море (Варна) - Ботев 1912 (Пловдив)                 4:1 (3:0)
26 август 2008, вторник, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - ЦСКА (София)                   2:3 (0:2)
Беласица (Петрич) - Славия 1913 (София)                   1:4 (1:2)

                           IV кръг

1 септември 2008, понеделник, 17:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив (Мездра)      1:1 (1:0)
Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                       3:0 (1:0)
Славия 1913 (София) - Сливен 2000 (Сливен)                3:1
Спартак (Варна) - ЦСКА (София)                            1:2 (0:1)
2 септември 2008, вторник, 17:00 ч
Левски (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)                 4:2 (2:1)
Черноморец Бургас (Бургас) - Черно море (Варна)           3:0 (1:0)
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив (София)                  5:1 (2:1)
Вихрен (Сандански) - Литекс (Ловеч)                       0:1 (0:1)

                           V кръг

15 септември 2008, понеделник, 10:30 ч
Локомотив (София) - Черноморец Бургас (Бургас)            2:1 (2:0)
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Левски (София)                       1:3 (0:2)
15 септември 2008, понеделник, 17:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Спартак (Варна)                1:1 (0:0)
Сливен 2000 (Сливен) - Миньор (Перник)                    6:1 (2:0)
Локомотив (Мездра) - Вихрен (Сандански)                   3:2 (1:2)
Литекс (Ловеч) - Ботев 1912 (Пловдив)                     3:0 (2:0)
16 септември 2008, вторник, 16:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Славия 1913 (София)                        1:2 (0:0)
17 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Беласица (Петрич) - Пирин Благоевград (Благоевград)       1:1 (0:0)

                           VI кръг

22 септември 2008, понеделник, 10:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Сливен 2000 (Сливен)    1:1 (1:0)
22 септември 2008, понеделник, 13:00 ч
Славия 1913 (София) - Спартак (Варна)                     5:0 (2:0)
22 септември 2008, понеделник, 17:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив (Мездра)                 0:2 (0:0)
Миньор (Перник) - ЦСКА (София)                            0:1 (0:1)
23 септември 2008, вторник, 11:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Литекс (Ловеч)               3:2 (2:0)
23 септември 2008, вторник, 16:00 ч
Вихрен (Сандански) - Беласица (Петрич)                    3:0 (3:0)
23 септември 2008, вторник, 17:00 ч
Черно море (Варна) - Локомотив 1936 (Пловдив)             0:4 (0:1)
Левски (София) - Локомотив (София)                        2:1 (1:0)

                           VII кръг

29 септември 2008, понеделник, 17:00 ч
в Оброчище:
Спартак (Варна) - Миньор (Перник)                         6:0
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)            4:0 (0:0)
Беласица (Петрич) - Ботев 1912 (Пловдив)                  1:4 (1:1)
Локомотив (Мездра) - Черноморец Бургас (Бургас)           4:0 (2:0)
Литекс (Ловеч) - Левски (София)                           5:3 (2:0)
Локомотив (София) - Черно море (Варна)                    2:0 (1:0)
30 септември 2008, вторник, 17:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Славия 1913 (София)            2:3 (2:1)
1 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Вихрен (Сандански)                 2:0 (0:0)

                           VIII кръг

6 октомври 2008, понеделник, 10:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Беласица (Петрич)            2:0 (1:0)
6 октомври 2008, понеделник, 13:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Спартак (Варна)         7:0 (5:0)
6 октомври 2008, понеделник, 16:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Сливен 2000 (Сливен)               3:2 (1:1)
Миньор (Перник) - Славия 1913 (София)                     3:1 (1:0)
7 октомври 2008, вторник, 16:00 ч
Локомотив (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)              4:0 (1:0)
8 октомври 2008, сряда, 14:00 ч
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Литекс (Ловеч)                       3:2 (0:0)
8 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Левски (София) - Локомотив (Мездра)                       1:1 (0:1)
10 декември 2008, сряда, 14:00 ч
Вихрен (Сандански) - ЦСКА (София)                         1:1 (1:1)

                           IX кръг

20 октомври 2008, понеделник, 16:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Миньор (Перник)                7:1 (1:0)
Беласица (Петрич) - Левски (София)                        0:1 (0:0)
21 октомври 2008, вторник, 10:30 ч
Спартак (Варна) - Вихрен (Сандански)                      1:0 (0:0)
21 октомври 2008, вторник, 11:00 ч
Локомотив (Мездра) - Черно море (Варна)                   3:0 (1:0)
21 октомври 2008, вторник, 16:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Ботев 1912 (Пловдив)                       2:0 (2:0)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (София)                        0:0
22 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Славия 1913 (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)     3:3 (2:1)
Сливен 2000 (Сливен) - Черноморец Бургас (Бургас)         1:4 (1:2)

                           X кръг

27 октомври 2008, понеделник, 10:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - ЦСКА (София)                 1:3 (0:1)
27 октомври 2008, понеделник, 15:00 ч
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Ботев 1912 (Пловдив) - Спартак (Варна)                    3:1 (2:0)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Миньор (Перник)         3:2 (1:1)
28 октомври 2008, вторник, 11:00 ч
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Беласица (Петрич)                    0:0
28 октомври 2008, вторник, 15:00 ч
Литекс (Ловеч) - Локомотив 1936 (Пловдив)                 1:0 (0:0)
Локомотив (София) - Локомотив (Мездра)                    4:3 (1:2)
Левски (София) - Сливен 2000 (Сливен)                     2:0 (0:0)
Вихрен (Сандански) - Славия 1913 (София)                  2:3 (2:2)

                           XI кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Спартак (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)              1:2 (0:2)
3 ноември 2008, понеделник, 14:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Бл)         3:1 (2:0)
Миньор (Перник) - Вихрен (Сандански)                      6:2 (5:0)
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Левски (София)                             1:2 (0:0)
Сливен 2000 (Сливен) - Черно море (Варна)                 0:4 (0:2)
4 ноември 2008, вторник, 14:30 ч
Беласица (Петрич) - Локомотив (София)                     2:3 (1:2)
Локомотив (Мездра) - Литекс (Ловеч)                       7:3 (2:1)
5 ноември 2008, сряда, 14:30 ч
Славия 1913 (София) - Ботев 1912 (Пловдив)                4:0 (0:0)

                           XII кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Вихрен (Сандански) - Пирин Благоевград (Благоевград)      1:2 (0:1)
10 ноември 2008, понеделник, 11:00 ч
Локомотив (София) - Сливен 2000 (Сливен)                  1:1 (0:1)
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - ЦСКА (София)                         4:0 (1:0)
10 ноември 2008, понеделник, 14:30 ч
Локомотив (Мездра) - Локомотив 1936 (Пловдив)             5:0 (1:0)
Литекс (Ловеч) - Беласица (Петрич)                        1:0 (0:0)
Ботев 1912 (Пловдив) - Миньор (Перник)                    7:0 (4:0)
11 ноември 2008, вторник, 14:30 ч
Левски (София) - Спартак (Варна)                          9:0 (5:0)
12 ноември 2008, сряда, 14:30 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Славия 1913 (София)          0:1 (0:1)

                           XIII кръг

17 ноември 2008, понеделник, 14:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Вихрен (Сандански)             3:4 (2:3)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Ботев 1912 (Пловдив)    2:1 (2:0)
Спартак (Варна) - Черно море (Варна)                      1:1 (0:0)
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Локомотив (София)                          1:1 (1:0)
Сливен 2000 (Сливен) - Литекс (Ловеч)                     2:1 (1:0)
Беласица (Петрич) - Локомотив (Мездра)                    0:3 (0:1)
18 ноември 2008, вторник, 14:30 ч
Славия 1913 (София) - Левски (София)                      1:1 (1:0)
19 ноември 2008, сряда, 11:00 ч
Миньор (Перник) - Черноморец Бургас (Бургас)              2:5 (2:2)

                           XIV кръг

24 ноември 2008, понеделник, 14:30 ч
Беласица (Петрич) - Локомотив 1936 (Пловдив)              2:5 (2:3)
Локомотив (Мездра) - Сливен 2000 (Сливен)                 5:2 (3:0)
Локомотив (София) - Спартак (Варна)                       3:0 (1:0)
Ботев 1912 (Пловдив) - Вихрен (Сандански)                 0:1 (0:1)
25 ноември 2008, вторник, 11:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Пирин Благоевград (Благ.)    4:1 (1:0)
25 ноември 2008, вторник, 14:00 ч
Литекс (Ловеч) - ЦСКА (София)                             1:1 (0:0)
25 ноември 2008, вторник, 14:30 ч
Левски (София) - Миньор (Перник)                          4:0 (0:0)
26 ноември 2008, сряда, 11:00 ч
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Славия 1913 (София)                  1:0 (1:0)

                           XV кръг

1 декември 2008, понеделник, 11:00 ч
Вихрен (Сандански) - Черноморец Бургас (Бургас)           4:3 (3:1)
1 декември 2008, понеделник, 14:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Ботев 1912 (Пловдив)           3:1 (2:1)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Левски (София)          3:1 (1:0)
в Панчарево:
Миньор (Перник) - Черно море (Варна)                      0:2 (0:1)
ЦСКА (София) - Локомотив (Мездра)                         3:1 (2:1)
Сливен 2000 (Сливен) - Беласица (Петрич)                  7:1 (1:0)
2 декември 2008, вторник, 14:30 ч
Славия 1913 (София) - Локомотив (София)                   2:1 (2:1)
Спартак (Варна) - Литекс (Ловеч)                          1:0 (1:0)

                           VIII кръг - отложен мач

10 декември 2008, сряда, 14:00 ч
Вихрен (Сандански) - ЦСКА (София)                         1:1 (1:1)

                           XVI кръг

8 март 2009, неделя, 15:30 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив 1936 (Пловдив)           2:1 (1:0)
9 март 2009, понеделник, 11:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Спартак (Варна) - Локомотив (Мездра)                      0:2 (0:0)
9 март 2009, понеделник, 15:30 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Беласица (Петрич)                          4:0 (3:0)
Миньор (Перник) - Локомотив (София)                       2:1 (0:1)
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Ботев 1912 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)         0:1 (0:0)
10 март 2009, вторник, 15:30 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черно море (Варна)      5:0 (3:0)
Вихрен (Сандански) - Левски (София)                       1:2 (1:2)
11 март 2009, сряда, 15:30 ч
Славия 1913 (София) - Литекс (Ловеч)                      1:2 (1:0)

                           XVII кръг

14 март 2009, събота, 15:30 ч
Локомотив (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)       3:3 (1:3)
15 март 2009, неделя, 15:30 ч
Локомотив (Мездра) - Славия 1913 (София)                  1:4 (1:4)
16 март 2009, понеделник, 11:00 ч
Беласица (Петрич) - Спартак (Варна)                       0:1 (0:1)
16 март 2009, понеделник, 15:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черноморец Бургас (Бургас)     3:2 (2:0)
Левски (София) - Ботев 1912 (Пловдив)                     2:1 (0:0)
Сливен 2000 (Сливен) - ЦСКА (София)                       1:2 (1:2)
17 март 2009, вторник, 15:30 ч
Литекс (Ловеч) - Миньор (Перник)                          1:0 (1:0)
31 март 2009, вторник, 11:00 ч
Черно море (Варна) - Вихрен (Сандански)                   2:1 (2:0)

                           XVIII кръг

24 март 2009, вторник, 13:00 ч
Вихрен (Сандански) - Локомотив (София)                    4:0 (3:0)
25 март 2009, сряда, 11:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Черно море (Варна)                 2:3 (1:1)
Черноморец Бургас (Бургас) - Левски (София)               2:1 (1:0)
25 март 2009, сряда, 13:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)                   2:1 (0:1)
25 март 2009, сряда, 15:30 ч
Спартак (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                    0:3 (0:1)
Славия 1913 (София) - Беласица (Петрич)                   3:0 (0:0)
Миньор (Перник) - Локомотив (Мездра)                      4:2 (0:0)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Литекс (Ловеч)          3:1 (3:0)

                           XIX кръг

29 март 2009, неделя, 11:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Спартак (Варна)                            8:0 (2:0)
29 март 2009, неделя, 15:30 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Левски (София)                 1:1 (0:0)
Черно море (Варна) - Черноморец Бургас (Бургас)           2:2 (2:1)
Локомотив (София) - Ботев 1912 (Пловдив)                  1:5 (1:3)
Литекс (Ловеч) - Вихрен (Сандански)                       7:1 (3:1)
Локомотив (Мездра) - Пирин Благоевград (Благоевград)      0:7 (0:3)
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                       1:0 (0:0)
Сливен 2000 (Сливен) - Славия 1913 (София)                3:3 (3:1)

                           XVII кръг - отложен мач

31 март 2009, вторник, 11:00 ч
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Вихрен (Сандански)                   2:1 (2:0)

                           XX кръг

5 април 2009, неделя, 11:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Спартак (Варна) - Локомотив 1936 (Пловдив)                2:3 (1:2)
5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                     0:1 (0:0)
6 април 2009, понеделник, 11:00 ч
Левски (София) - Черно море (Варна)                       8:0 (4:0)
6 април 2009, понеделник, 14:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (София)            4:2 (2:1)
6 април 2009, понеделник, 17:00 ч
Вихрен (Сандански) - Локомотив (Мездра)                   0:1 (0:0)
7 април 2009, вторник, 17:00 ч
Славия 1913 (София) - ЦСКА (София)                        0:0
Пирин Благоевград (Благоевград) - Беласица (Петрич)       1:0 (1:0)
8 април 2009, сряда, 17:00 ч
Миньор (Перник) - Сливен 2000 (Сливен)                    0:1 (0:1)

                           XXI кръг

12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Беласица (Петрич) - Вихрен (Сандански)                    0:0
13 април 2009, понеделник, 11:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Спартак (Варна) - Славия 1913 (София)                     1:2 (0:2)
13 април 2009, понеделник, 14:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Миньор (Перник)                            3:1 (2:0)
13 април 2009, понеделник, 17:00 ч
Локомотив (София) - Левски (София)                        0:5 (0:1)
Локомотив (Мездра) - Ботев 1912 (Пловдив)                 4:4 (1:3)
13 април 2009, понеделник, 18:00 ч
Литекс (Ловеч) - Черноморец Бургас (Бургас)               2:3 (2:0)
14 април 2009, вторник, 17:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Пирин Благоевград (Благоевград)    0:2 (0:1)
15 април 2009, сряда, 11:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Черно море (Варна)             1:2 (0:1)

                           XXII кръг

18 април 2009, събота, 12:00 ч
Славия 1913 (София) - Локомотив 1936 (Пловдив)            3:1 (1:1)
20 април 2009, понеделник, 11:00 ч
Миньор (Перник) - Спартак (Варна)                         5:1 (1:1)
20 април 2009, понеделник, 14:00 ч
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Локомотив (София)                    3:0 (0:0)
20 април 2009, понеделник, 17:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - ЦСКА (София)            1:2 (1:1)
в Калояново, ст."Асен Гаргов":
Ботев 1912 (Пловдив) - Беласица (Петрич)                  8:2 (3:1)
Левски (София) - Литекс (Ловеч)                           3:0 (1:0)
21 април 2009, вторник, 10:00 ч
Вихрен (Сандански) - Сливен 2000 (Сливен)                 6:1 (4:0)
21 април 2009, вторник, 17:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Локомотив (Мездра)           7:0 (3:0)

                           XXIII кръг

22 април 2009, сряда, 15:00 ч
Славия 1913 (София) - Миньор (Перник)                     2:0
23 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (София)              2:1 (2:0)
24 април 2009, петък, 11:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Спартак (Варна) - Пирин Благоевград (Благоевград)         0:7 (0:4)
24 април 2009, петък, 13:00 ч
Литекс (Ловеч) - Черно море (Варна)                       4:1
24 април 2009, петък, 17:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Вихрен (Сандански)                         5:2 (1:1)
25 април 2009, събота, 11:00 ч
Беласица (Петрич) - Черноморец Бургас (Бургас)            1:1 (0:0)
  [0:1 Галин Димов 50', 1:1 ??? 56']
  [чк: Иво Михайлов (Б) ??]
25 април 2009, събота, 17:00 ч
Локомотив (Мездра) - Левски (София)                       1:6
Сливен 2000 (Сливен) - Ботев 1912 (Пловдив)               5:0 (3:0)

                           XXIV кръг

27 април 2009, понеделник, 17:00 ч
Миньор (Перник) - Локомотив 1936 (Пловдив)                0:4 (0:3)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Славия 1913 (София)     3:2 (2:1)
Вихрен (Сандански) - Спартак (Варна)                      3:1 (0:1)
Локомотив (София) - Литекс (Ловеч)                        0:3 (0:2)
28 април 2009, вторник, 17:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - ЦСКА (София)                       0:0
Левски (София) - Беласица (Петрич)                        2:0 (1:0)
29 април 2009, сряда, 17:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Сливен 2000 (Сливен)         1:1 (1:1)
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Локомотив (Мездра)                   1:1 (1:1)

                           XXV кръг

3 май 2009, неделя, 11:00 ч
Беласица (Петрич) - Черно море (Варна)                    0:2 (0:1)
4 май 2009, понеделник, 11:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Черноморец Бургас (Бургас)                 3:1 (1:0)
4 май 2009, понеделник, 11:30 ч
Славия 1913 (София) - Вихрен (Сандански)                  4:2 (1:0)
4 май 2009, понеделник, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Литекс (Ловеч)                 0:4 (0:3)
Миньор (Перник) - Пирин Благоевград (Благоевград)         0:5 (0:3)
5 май 2009, вторник, 11:00 ч
Сливен 2000 (Сливен) - Левски (София)                     1:4 (1:2)
5 май 2009, вторник, 18:00 ч
Локомотив (Мездра) - Локомотив (София)                    2:4 (1:1)
6 май 2009, сряда, 18:00 ч
Спартак (Варна) - Ботев 1912 (Пловдив)                    1:5

                           XXVI кръг

10 май 2009, неделя, 11:30 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Славия 1913 (София)                3:4 (1:1)
11 май 2009, понеделник, 18:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Спартак (Варна)              9:0 (5:0)
Левски (София) - ЦСКА (София)                             0:2 (0:2)
Литекс (Ловеч) - Локомотив (Мездра)                       6:0 (3:0)
12 май 2009, вторник, 18:00 ч
Вихрен (Сандански) - Миньор (Перник)                      5:0 (1:0)
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Сливен 2000 (Сливен)                 3:0 (1:0)
Локомотив (София) - Беласица (Петрич)                     1:0 (1:0)
13 май 2009, сряда, 18:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Локомотив 1936 (Пд)     3:1 (3:0)

                           XXVII кръг

18 май 2009, понеделник, 11:00 ч
Беласица (Петрич) - Литекс (Ловеч)                        0:3 (0:2)
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Черно море (Варна)                         3:1 (2:0)
Славия 1913 (София) - Черноморец Бургас (Бургас)          1:1
18 май 2009, понеделник, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Локомотив (Мездра)             1:1 (0:1)
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (София)                  3:2 (3:1)
19 май 2009, вторник, 18:00 ч
Миньор (Перник) - Ботев 1912 (Пловдив)                    0:5
20 май 2009, сряда, 11:00 ч
Спартак (Варна) - Левски (София)                          1:8
20 май 2009, сряда, 18:00 ч
Пирин Благоевград (Благоевград) - Вихрен (Сандански)      6:1 (4:0)

                           XXVIII кръг

24 май 2009, неделя, 17:00 ч
Литекс (Ловеч) - Сливен 2000 (Сливен)                     1:0 (0:0)
25 май 2009, понеделник, 10:30 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Пирин Благоевград (Благоевград)    3:6 (1:5)
Черноморец Бургас (Бургас) - Миньор (Перник)              2:0 (1:0)
25 май 2009, понеделник, 18:00 ч
Вихрен (Сандански) - Локомотив 1936 (Пловдив)             2:3 (1:2)
Левски (София) - Славия 1913 (София)                      3:2 (1:1)
в кв.Аспарухово, Варна, ст."Корабостроител":
Черно море (Варна) - Спартак (Варна)                      1:1 (0:1)
Локомотив (София) - ЦСКА (София)                          0:2 (0:0)
Локомотив (Мездра) - Беласица (Петрич)                    0:0

                           XXIX кръг

2 юни 2009, вторник, 11:00 ч
Славия 1913 (София) - Черно море (Варна)                  1:0 (1:0)
Пирин Благоевград (Благоевград) - Черноморец Бургас (Бс)  4:0 (1:0)
2 юни 2009, вторник, 14:00 ч
Спартак (Варна) - Локомотив (София)                       0:1 (0:0)
2 юни 2009, вторник, 18:00 ч
Локомотив 1936 (Пловдив) - Беласица (Петрич)              6:0 (4:0)
Сливен 2000 (Сливен) - Локомотив (Мездра)                 4:1 (2:0)
Миньор (Перник) - Левски (София)                          0:4 (0:3)
Вихрен (Сандански) - Ботев 1912 (Пловдив)                 4:3 (3:0)
6 юни 2009, събота, 11:00 ч
в Панчарево:
ЦСКА (София) - Литекс (Ловеч)                             3:4 (2:1)

                           XXX кръг

15 юни 2009, понеделник, 10:30 ч
Черно море (Варна) - Миньор (Перник)                      3:0 (2:0)
Локомотив (София) - Славия 1913 (София)                   3:2 (1:1)
15 юни 2009, понеделник, 11:00 ч
Черноморец Бургас (Бургас) - Вихрен (Сандански)           6:0 (2:0)
15 юни 2009, понеделник, 18:00 ч
Ботев 1912 (Пловдив) - Локомотив 1936 (Пловдив)           0:7 (0:2)
Левски (София) - Пирин Благоевград (Благоевград)          1:3 (1:3)
Литекс (Ловеч) - Спартак (Варна)                          4:1 (1:0)
Беласица (Петрич) - Сливен 2000 (Сливен)                  1:0 (1:0)
16 юни 2009, вторник, 18:00 ч
Локомотив (Мездра) - ЦСКА (София)                         0:3 (0:1)

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com