bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Българска лига футзал - София 2008/09


Българска лига футзал - София - редовен сезон 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски София-Запад (София)         21   20   0   1  196:24   60
 2. ЧЕЗ Разпределение (София)          21   20   0   1  153:26   60
 3. Макдоналдс (София)                 21   18   0   3  121:55   54
 4. Уинър Бг (София)                   21   16   3   2  141:51   51
 5. Лозенец Юнайтед (София)            21   16   1   4  131:80   49
 6. Софийска вода (София)              21   16   0   5  121:54   48
 7. Самоков (Самоков)                  21   15   0   6  119:70   45
 8. ВИАС (София)                       21   13   3   5  114:63   42
 9. Каръците (гара Елин Пелин)         21   12   1   8   96:95   37
10. Икономист (София)                  21   11   1   9   99:99   34
11. Арес (София)                       21    9   2  10   78:109  29
12. Годеч (Годеч)                      21    8   3  10   96:91   27
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
13. БГ Бар (София)                     21    9   0  12   97:105  27
14. Киров (София)                      21    6   1  14   87:119  19
15. Ластери (София)                    21    6   1  14   58:120  19
16. Interlogistica (София)             21    5   3  13   78:111  18
17. Евромаркет (София)                 21    5   1  15   74:107  16
18. Смърфовете (Герман)                21    5   1  15   59:127  16
19. Елтрейд (София)                    21    3   0  18   57:166   9
20. Наполи (София)                     21    2   0  19   73:184   6
21. Мултимедия (София)                 20    3   1  16   53:104  10 [*]
22. Йънг Бойс (София)                  20    1   0  19   20:161   3 [*]

Бележки
  - Левски София-Запад е съставен от членове на фенклуб "София-Запад" на
футболния клуб Левски (София). Отборът участва и в Държавното първенство.
  - Арес е втори отбор на състезаващия се в Държавното първенство Надин
(София).
  - ВИАС е съставен от студенти на Университета по архитектура, строителство
и геодезия (УАСГ, бивш Висш институт по архитектура и строителство /ВИАС/).
  - Икономист е съставен от студенти на Университета за национално и
световно стопанство (УНСС).
  - БГ Бар е съставен от редовни посетители на едноименното заведение в
близост до Орлов мост в центъра на София.
  - Лозенец Юнайтед е отбор от едноименния квартал на София.
  - Уинър Бг е съставен от служители на сайта www.winner.bg .
  - Наполи е съставен от служители на Национална агенция за приходите (НАП).
  - Не са известни съставите на Ластери и Йънг Бойс.
  - Останалите отбори, с изключение на Самоков, Каръците, Годеч и Смърфовете;
са съставени от служители на едноименните фирми - имена на отборите.
  - след XIII кръг Йънг Бойс е изваден от групата за системно неплащане на
такси. Активът на отбора до този момент се запазва, а до края на редовния
сезон на противниците им се присъждат служебни победи с 5:0.
  - преди XVII кръг Мултимедия напуска групата заради финансови проблеми.
Активът на клуба до този момент се запазва, а до края на редовния сезон на
противниците им се присъждат служебни победи с 5:0.


                           I кръг

9 септември 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Евромаркет - Арес                        2:5
19:45: Уинър Бг - Икономист                     4:0
20:30: Киров - Елтрейд                          3:5
21:15: Макдоналдс - Самоков                     4:6
22:00: БГ Бар - Годеч                           1:5
14 септември 2008, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
10:00: Наполи - Ластери                         2:4
10:45: Смърфовете - ЧЕЗ Разпределение           0:3
11:30: ВИАС - Мултимедия                        7:0
13:00: Левски София-Запад - Каръците           10:1
21 септември 2008, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
11:30: Лозенец Юнайтед - Interlogistica         8:3
7 октомври 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Йънг Бойс - Софийска вода                2:5

                           X кръг - изтеглен мач

14 септември 2008, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
12:15: Йънг Бойс - Лозенец Юнайтед              1:7

                           II кръг

20 септември 2008, събота
       в София, з."Христо Ботев":
14:00: Арес - Макдоналдс                        3:6
14:45: Ластери - Евромаркет                     6:3
15:30: Годеч - ВИАС                             2:4
16:15: ЧЕЗ Разпределение - БГ Бар               9:1
21 септември 2008, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
10:00: Елтрейд - Уинър Бг                       2:5
10:45: Йънг Бойс - Смърфовете                   1:6
12:15: Мултимедия - Наполи                     10:3
13:00: Самоков - Киров                          5:3
7 октомври 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
22:00: Interlogistica - Левски София-Запад      0:9
10 октомври 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Софийска вода - Каръците                 8:0
22 януари 2009, четвъртък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
21:00: Икономист - Лозенец Юнайтед              5:9

                           III кръг

28 септември 2008, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
14:00: Каръците - Interlogistica                9:3
14:45: БГ Бар - Йънг Бойс                      10:0 сл. *
       * - прекратен при 5:1.
16:15: Уинър Бг - Самоков                       2:0
17:00: Макдоналдс - Ластери                     8:2
3 октомври 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Киров - Арес                             2:3
19:45: ВИАС - ЧЕЗ Разпределение                 2:6
20:30: Левски София-Запад - Икономист           5:2
21:15: Смърфовете - Софийска вода               2:7
22:00: Лозенец Юнайтед - Елтрейд               12:5
22:45: Наполи - Годеч                           0:16
13 януари 2009, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
22:45: Евромаркет - Мултимедия                  5:0 сл.

                           I кръг - отложен мач

7 октомври 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Йънг Бойс - Софийска вода                2:5

                           II кръг - отложени мачове

7 октомври 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
22:00: Interlogistica - Левски София-Запад      0:9
10 октомври 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Софийска вода - Каръците                 8:0

                           IV кръг

7 октомври 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
21:15: Смърфовете - БГ Бар                      2:8
10 октомври 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Мултимедия - Макдоналдс                  2:3
19:45: Годеч - Евромаркет                       5:4
21:15: Самоков - Лозенец Юнайтед                6:8
22:00: Йънг Бойс - ВИАС                         2:7
14 октомври 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:45: Ластери - Киров                          5:2
20:30: Елтрейд - Левски София-Запад             0:9
21:15: Икономист - Каръците                     3:5
22:00: ЧЕЗ Разпределение - Наполи              14:2
22:45: Софийска вода - Interlogistica           2:5
22 ноември 2008, събота
       в София, з."Христо Ботев":
19:30: Арес - Уинър Бг                          4:4

                           V кръг

17 октомври 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
19:30: Наполи - Йънг Бойс                       2:3
20:15: Киров - Мултимедия                       0:9
21:00: Макдоналдс - Годеч                       5:3
21:45: Interlogistica - Икономист               2:6
22:30: Лозенец Юнайтед - Арес                   8:3
21 октомври 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Уинър Бг - Ластери                       8:1
19:45: Евромаркет - ЧЕЗ Разпределение           2:10
20:30: ВИАС - Смърфовете                        6:1
21:15: Каръците - Елтрейд                       4:2
22:00: Левски София-Запад - Самоков             5:1
22:45: БГ Бар - Софийска вода                   3:8

                           VI кръг - изтеглен преди V кръг

12 октомври 2008, неделя
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
10:00: Ластери - Лозенец Юнайтед                1:8
10:45: Йънг Бойс - Евромаркет                   0:5
11:30: Софийска вода - Икономист                9:1
12:15: БГ Бар - ВИАС                            4:5
13:00: Самоков - Каръците                       7:0
13:45: Елтрейд - Interlogistica                 4:2
14:30: Арес - Левски София-Запад                2:15
15:15: Смърфовете - Наполи                      6:3
16:00: ЧЕЗ Разпределение - Макдоналдс           4:3
16:45: Годеч - Киров                            5:5
17:30: Мултимедия - Уинър Бг                    4:10

                           VII кръг

28 октомври 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Макдоналдс - Йънг Бойс                   9:0
19:45: ВИАС - Софийска вода                     1:2
20:30: Каръците - Арес                          9:5
21:15: Наполи - БГ Бар                          8:11
22:00: Interlogistica - Самоков                 3:4
22:45: Левски София-Запад - Ластери             9:0
31 октомври 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Евромаркет - Смърфовете                  8:3
21:15: Киров - ЧЕЗ Разпределение                2:8
22:00: Уинър Бг - Годеч                         9:3
22 ноември 2008, събота
       в София, з."Христо Ботев":
20:15: Лозенец Юнайтед - Мултимедия             5:0
21:00: Икономист - Елтрейд                      9:4

                           VIII кръг - изтеглен преди VII кръг

26 октомври 2008, неделя
       в Самоков, з."Арена Самоков":
12:15: БГ Бар - Евромаркет                      4:2
13:00: Арес - Interlogistica                    6:5
13:45: Смърфовете - Макдоналдс                  0:5
14:30: Йънг Бойс - Киров                        5:14
15:15: Мултимедия - Левски София-Запад          0:6
16:00: Самоков - Икономист                      8:4
16:45: ЧЕЗ Разпределение - Уинър Бг             2:1
17:30: Софийска вода - Елтрейд                 10:2
18:15: Ластери - Каръците                       3:8
19:00: Годеч - Лозенец Юнайтед                  5:7
19:45: ВИАС - Наполи                            5:0

                           IX кръг

4 ноември 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Наполи - Софийска вода                   4:9
19:45: Икономист - Арес                         7:3
20:30: Евромаркет - ВИАС                        2:9
21:15: Елтрейд - Самоков                        3:13
22:00: Каръците - Мултимедия                    9:2
22:45: Уинър Бг - Йънг Бойс                    20:2
7 ноември 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Левски София-Запад - Годеч              10:1
14 ноември 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Макдоналдс - БГ Бар                      7:2
21:15: Киров - Смърфовете                       5:3
22:00: Interlogistica - Ластери                 7:2
3 декември 2008, сряда
       в София, з."Зимен дворец на спорта":
21:30: Лозенец Юнайтед - ЧЕЗ Разпределение      1:7

                           X кръг

14 септември 2008, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
12:15: Йънг Бойс - Лозенец Юнайтед              1:7
9 ноември 2008, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
 9:00: Ластери - Икономист                      1:8
 9:45: Наполи - Евромаркет                      3:5
10:30: ВИАС - Макдоналдс                        2:5
11:15: БГ Бар - Киров                           3:6
12:00: Арес - Елтрейд                          11:3
13:30: Смърфовете - Уинър Бг                    1:12
14:15: Мултимедия - Interlogistica              4:4
15:00: Софийска вода - Самоков                  5:3
15:45: Годеч - Каръците                         4:5
13 януари 2009, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
22:00: ЧЕЗ Разпределение - Левски София-Запад   3:4

                           XI кръг - изтеглен мач

9 ноември 2008, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
12:45: Левски София-Запад - Йънг Бойс          25:0

                           IX кръг - отложени мачове

14 ноември 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Макдоналдс - БГ Бар                      7:2
21:15: Киров - Смърфовете                       5:3
22:00: Interlogistica - Ластери                 7:2

                           XI кръг

9 ноември 2008, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
12:45: Левски София-Запад - Йънг Бойс          25:0
18 ноември 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Уинър Бг - БГ Бар                        9:3
21:15: Самоков - Арес                           7:2
22:00: Лозенец Юнайтед - Смърфовете             9:2
22:45: Елтрейд - Ластери                        2:5
21 ноември 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Макдоналдс - Наполи                      9:2
19:45: Евромаркет - Софийска вода               1:5
20:30: Каръците - ЧЕЗ Разпределение             0:11
21:15: Interlogistica - Годеч                   2:5
22:00: Киров - ВИАС                             5:7
5 декември 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
19:30: Икономист - Мултимедия                  10:9

                           IV кръг - отложен мач

22 ноември 2008, събота
       в София, з."Христо Ботев":
19:30: Арес - Уинър Бг                          4:4

                           VII кръг - отложени мачове

22 ноември 2008, събота
       в София, з."Христо Ботев":
20:15: Лозенец Юнайтед - Мултимедия             5:0
21:00: Икономист - Елтрейд                      9:4

                           XII кръг

23 ноември 2008, неделя
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
11:30: Евромаркет - Макдоналдс                  3:4
12:15: Йънг Бойс - Каръците                     0:5
13:00: Наполи - Киров                           9:16
13:45: Мултимедия - Елтрейд                    10:3
14:30: Софийска вода - Арес                    11:2
15:15: БГ Бар - Лозенец Юнайтед                 5:9
16:00: ЧЕЗ Разпределение - Interlogistica      12:1
16:45: Годеч - Икономист                        5:5
17:30: ВИАС - Уинър Бг                          4:4
26 ноември 2008, сряда
       в София, з."Зимен дворец на спорта":
Смърфовете - Левски София-Запад                 0:17
16 декември 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
21:15: Ластери - Самоков                        3:4

                           XIII кръг

25 ноември 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Киров - Евромаркет                       9:4
19:45: Арес - Ластери                           2:1
20:30: Икономист - ЧЕЗ Разпределение            1:3
21:15: Interlogistica - Йънг Бойс              11:4
22:00: Каръците - Смърфовете                    3:3
22:45: Уинър Бг - Наполи                       13:1
2 декември 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Макдоналдс - Софийска вода               2:1
19:45: Елтрейд - Годеч                          3:5
20:30: Левски София-Запад - БГ Бар             11:1
21:15: Самоков - Мултимедия                     6:2
22:00: Лозенец Юнайтед - ВИАС                   6:4

* - след XIII кръг Йънг Бойс е изваден от групата за системно неплащане на такси. Активът на отбора до този
    момент се запазва, а до края на редовния сезон на противниците им се присъждат служебни победи с 5:0.

                           XII кръг - отложен мач

26 ноември 2008, сряда
       в София, з."Зимен дворец на спорта":
Смърфовете - Левски София-Запад                 0:17

                           XIV кръг

28 ноември 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Софийска вода - Ластери                 10:2
21:15: БГ Бар - Каръците                        3:5
29 ноември 2008, събота
       в София, з."Христо Ботев":
18:00: Мултимедия - Арес                        1:3
18:45: Смърфовете - Interlogistica              2:4
19:30: ЧЕЗ Разпределение - Елтрейд             13:0
20:15: Годеч - Самоков                          прекратен *
       * - прекратен в 11' при 0:2. Мачът ще бъде преигран или доигран.
21:00: Йънг Бойс - Икономист                    0:5 сл.
3 декември 2008, сряда
       в София, з."Зимен дворец на спорта":
22:15: ВИАС - Левски София-Запад                1:3
5 декември 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:15: Макдоналдс - Киров                       5:3
21:00: Наполи - Лозенец Юнайтед                 5:7
21:45: Евромаркет - Уинър Бг                    3:7
25 януари 2009, неделя
30 януари 2009, петък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
21:45: Годеч - Самоков                          2:7 *
       * - доиграване/преиграване на прекратения на 29 ноември 2008 г. мач.

                           XIII кръг - отложени мачове

2 декември 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Макдоналдс - Софийска вода               2:1
19:45: Елтрейд - Годеч                          3:5
20:30: Левски София-Запад - БГ Бар             11:1
21:15: Самоков - Мултимедия                     6:2
22:00: Лозенец Юнайтед - ВИАС                   6:4

                           IX кръг - отложен мач

3 декември 2008, сряда
       в София, з."Зимен дворец на спорта":
21:30: Лозенец Юнайтед - ЧЕЗ Разпределение      1:7

                           XIV кръг - отложени мачове

3 декември 2008, сряда
       в София, з."Зимен дворец на спорта":
22:15: ВИАС - Левски София-Запад                1:3
5 декември 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:15: Макдоналдс - Киров                       5:3
21:00: Наполи - Лозенец Юнайтед                 5:7
21:45: Евромаркет - Уинър Бг                    3:7

                           XI кръг - отложен мач

5 декември 2008, петък
       в София, з."Христо Ботев":
19:30: Икономист - Мултимедия                  10:9

                           XV кръг

7 декември 2008, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
13:00: Interlogistica - БГ Бар                  3:6
13:45: Елтрейд - Йънг Бойс                      5:0 сл.
14:30: Икономист - Смърфовете                   5:3
15:15: Ластери - Мултимедия                     5:0
16:00: Арес - Годеч                             3:2
16:45: Киров - Софийска вода                    0:5
17:30: Лозенец Юнайтед - Евромаркет             9:4
18:15: Самоков - ЧЕЗ Разпределение              2:4
17 декември 2008, сряда
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
21:00: Каръците - ВИАС                          3:5
16 януари 2009, петък
       в София, з."Христо Ботев":
22:45: Левски София-Запад - Наполи             16:0
30 януари 2009, петък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
21:00: Уинър Бг - Макдоналдс                    7:2

                           XVI кръг

16 декември 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Евромаркет - Левски София-Запад          2:7
19:45: БГ Бар - Икономист                       4:5
20:30: Киров - Уинър Бг                         2:9
22:00: Макдоналдс - Лозенец Юнайтед             5:4
22:45: ВИАС - Interlogistica                    3:3
       Йънг Бойс - Самоков                      0:5 сл.
19 декември 2008, петък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
19:30: ЧЕЗ Разпределение - Арес                10:1
20:15: Годеч - Ластери                          5:5
16 януари 2009, петък
       в София, з."Христо Ботев":
22:00: Софийска вода - Мултимедия               5:0 сл.
22 януари 2009, четвъртък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
19:30: Смърфовете - Елтрейд                     6:4
21:45: Наполи - Каръците                        3:8

                           XII кръг - отложен мач

16 декември 2008, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
21:15: Ластери - Самоков                        4:3

                           XV кръг - отложен мач

17 декември 2008, сряда
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
21:00: Каръците - ВИАС                          3:5

                           XVIII кръг - изтеглен мач

18 декември 2008, четвъртък
       в София, з."Христо Ботев":
21:30: Киров - Левски София-Запад               1:10

                           XVI кръг - отложени мачове

19 декември 2008, петък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
19:30: ЧЕЗ Разпределение - Арес                10:1
20:15: Годеч - Ластери                          5:5

* - преди XVII кръг Мултимедия напуска групата заради финансови проблеми. Активът на клуба до този момент се запазва,
    а до края на редовния сезон на противниците им се присъждат служебни победи с 5:0.

                           XVII кръг

6 януари 2009, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Уинър Бг - Софийска вода                 3:2
19:45: Елтрейд - БГ Бар                         1:9
20:30: Левски София-Запад - Макдоналдс          3:4
21:15: Самоков - Смърфовете                    11:3
22:00: Interlogistica - Наполи                  9:5
       Арес - Йънг Бойс                         5:0 сл.
9 януари 2009, петък
       в София, з."Христо Ботев":
19:00: Икономист - ВИАС                         4:5
19:45: Каръците - Евромаркет                    7:3
20:30: Лозенец Юнайтед - Киров                  5:0
21:15: Мултимедия - Годеч                       0:5 сл.
22:00: Ластери - ЧЕЗ Разпределение              1:11

                           XVIII кръг

18 декември 2008, четвъртък
       в София, з."Христо Ботев":
21:30: Киров - Левски София-Запад               1:10
17 януари 2009, събота
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
18:00: Софийска вода - Годеч                    5:4
18:45: Евромаркет - Interlogistica              3:3
19:30: Макдоналдс - Каръците                    6:1
       Йънг Бойс - Ластери                      0:5 сл.
       ЧЕЗ Разпределение - Мултимедия           5:0 сл.
24 януари 2009, събота
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
18:00: Смърфовете - Арес                        2:6
18:45: Наполи - Икономист                       2:5
19:30: ВИАС - Елтрейд                          13:3
27 януари 2009, вторник
       в София, з."НСА":
21:00: Уинър Бг - Лозенец Юнайтед               2:2
21:45: БГ Бар - Самоков                         2:5

                           XIX кръг

11 януари 2009, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
 9:00: Икономист - Евромаркет                   6:4
 9:45: Каръците - Киров                         5:0
10:30: Interlogistica - Макдоналдс              3:9
11:15: Годеч - ЧЕЗ Разпределение                1:7
12:00: Арес - БГ Бар                            2:6
12:45: Левски София-Запад - Уинър Бг            6:0
13:30: Ластери - Смърфовете                     2:5
14:15: Лозенец Юнайтед - Софийска вода          1:7
15:00: Самоков - ВИАС                           5:10
15:45: Елтрейд - Наполи                         4:8
       Мултимедия - Йънг Бойс                   анулиран *
       * - мачът е анулиран, тъй като и двата отбора са извадени от групата.

                           III кръг - отложен мач

13 януари 2009, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
22:45: Евромаркет - Мултимедия                  5:0 сл.

                           X кръг - отложен мач

13 януари 2009, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
22:00: ЧЕЗ Разпределение - Левски София-Запад   3:4

                           XV кръг - отложен мач

16 януари 2009, петък
       в София, з."Христо Ботев":
22:45: Левски София-Запад - Наполи             16:0

                           XVI кръг - отложен мач

16 януари 2009, петък
       в София, з."Христо Ботев":
22:00: Софийска вода - Мултимедия               5:0 сл.

                           XX кръг - изтеглен мач

16 януари 2009, петък
       в София, з."Христо Ботев":
22:00: Уинър Бг - Каръците                      9:5

                           XVIII кръг - отложени мачове

17 януари 2009, събота
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
18:00: Софийска вода - Годеч                    5:4
18:45: Евромаркет - Interlogistica              3:3
19:30: Макдоналдс - Каръците                    6:1
       Йънг Бойс - Ластери                      0:5 сл.
       ЧЕЗ Разпределение - Мултимедия           5:0 сл.

                           XX кръг

16 януари 2009, петък
       в София, з."Христо Ботев":
22:00: Уинър Бг - Каръците                      9:5
18 януари 2009, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
13:00: БГ Бар - Ластери                         6:3
13:45: Наполи - Самоков                         5:9
14:30: Евромаркет - Елтрейд                     9:0
15:15: ВИАС - Арес                              2:2
16:00: Киров - Interlogistica                   5:3
16:45: Макдоналдс - Икономист                  10:2
17:30: Софийска вода - ЧЕЗ Разпределение        1:6
       Йънг Бойс - Годеч                        0:5 сл.
       Смърфовете - Мултимедия                  5:0 сл.
21 януари 2009, сряда
       в София, з."НСА":
20:30: Лозенец Юнайтед - Левски София-Запад     1:6

                           II кръг - отложен мач

22 януари 2009, четвъртък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
21:00: Икономист - Лозенец Юнайтед              5:9

                           XVI кръг - отложени мачове

22 януари 2009, четвъртък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
19:30: Смърфовете - Елтрейд                     6:4
21:45: Наполи - Каръците                        3:8

                           XVIII кръг - отложени мачове

24 януари 2009, събота
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
18:00: Смърфовете - Арес                        2:6
18:45: Наполи - Икономист                       2:5
19:30: ВИАС - Елтрейд                          13:3

                           XXI кръг

24 януари 2009, събота
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
16:30: Каръците - Лозенец Юнайтед               4:5
17:15: Interlogistica - Уинър Бг                2:3
25 януари 2009, неделя
       в София, з."Христо Ботев":
 9:00: Ластери - ВИАС                           1:12
 9:45: Елтрейд - Макдоналдс                     2:10
10:30: Икономист - Киров                        6:4
11:15: Арес - Наполи                            5:6
       Мултимедия - БГ Бар                      0:5 сл.
       ЧЕЗ Разпределение - Йънг Бойс            5:0 сл.
30 януари 2009, петък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
19:30: Годеч - Смърфовете                       8:4
20:15: Самоков - Евромаркет                     5:0
3 февруари 2009, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
21:00: Левски София-Запад - Софийска вода      10:4

                           XVIII кръг - отложени мачове

27 януари 2009, вторник
       в София, з."НСА":
21:00: Уинър Бг - Лозенец Юнайтед               2:2
21:45: БГ Бар - Самоков                         2:5

                           XIV кръг - преиграване

30 януари 2009, петък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
21:45: Годеч - Самоков                          2:7 *
       * - доиграване/преиграване на прекратения на 29 ноември 2008 г. мач.

                           XV кръг - отложен мач

30 януари 2009, петък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
21:00: Уинър Бг - Макдоналдс                    7:2

                           XXI кръг - отложени мачове

30 януари 2009, петък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
19:30: Годеч - Смърфовете                       8:4
20:15: Самоков - Евромаркет                     5:0
3 февруари 2009, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
21:00: Левски София-Запад - Софийска вода      10:4

нагоре


Българска лига футзал - София - Първа дванадесетица

                           I кръг

3 февруари 2009, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
21:45: Самоков - ЧЕЗ Разпределение              2:6
22:30: Арес - Каръците                          5:0

6 февруари 2009, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:30: Макдоналдс - Икономист                   7:3

10 февруари 2009, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
19:45: ВИАС-Ластери - Левски София-Запад        4:6

12 февруари 2009, четвъртък
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
21:30: Уинър Бг - Виас-Ластери                  6:8  (или 8:6)
22:15: Лозенец Юнайтед - Каръците               7:2

13 февруари 2009, петък
       в София, з."Христо Ботев":
20:00: ЧЕЗ Разпределение - Софийска вода        5:3
20:45: Арес - Лозенец Юнайтед                   2:4
21:30: Макдоналдс - Самоков                     5:2
22:15: Уинър Бг - Годеч                         7:2

15 февруари 2009, неделя
       в гара Елин Пелин, Хандбална зала:
11:30: Уинър Бг - Софийска вода                 5:3
13:00: Макдоналдс - Лозенец Юнайтед             3:6
13:45: Икономист - ВИАС-Ластери                 4:6
16:00: Арес - Годеч                             5:2
16:45: ЧЕЗ Разпределение - Каръците             9:3

17 февруари 2009, вторник
       в София, з."Христо Ботев":
21:15: Софийска вода - Годеч                    6:2

                           Класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. ЧЕЗ Разпределение (София)           3    3   0   0   20:8    39 [30]
 2. Лозенец Юнайтед (София)             3    3   0   0   17:7    34 [25]
 3. Макдоналдс (София)                  3    2   0   1   15:11   33 [27]
 4. Левски София-Запад (София)          1    1   0   0    6:4    33 [30]
 5. Уинър Бг (София)                    3    2   0   1   18:13   32 [26]
 6. ВИАС-Ластери (София)                3    2   0   1   18:16   27 [21] [*]
 7. Софийска вода (София)               3    1   0   2   12:12   27 [24]
 8. Самоков (Самоков)                   2    0   0   2    4:11   23 [23]
 9. Арес (София)                        3    2   0   1   12:6    21 [15]
10. Каръците (гара Елин Пелин)          3    0   0   3    5:21   19 [19]
11. Икономист (София)                   2    0   0   2    7:13   17 [17]
12. Годеч (Годеч)                       3    0   0   3    6:18   14 [14]

Бележки
  - След редовния сезон ВИАС и Ластери се обединяват във ВИАС-Ластери.
Обединеният отбор участва в първата дванадесетица с актива на ВИАС.
  - В квадратни скоби са дадени точките, с които всеки отбор започва в
началото на втория етап.

нагоре


Българска лига футзал - София - Втора десетица

                           Класиране:

13. БГ Бар (София)                      0    0   0   0    0:0     0
14. Киров (София)                       0    0   0   0    0:0     0
15. Interlogistica (София)              0    0   0   0    0:0     0
16. Випакс (София)                      0    0   0   0    0:0     0 [*]
17. Смърфовете (Герман)                 0    0   0   0    0:0     0
18. Елтрейд (София)                     0    0   0   0    0:0     0
19. Наполи (София)                      0    0   0   0    0:0     0
20. Виагруп (София)                     0    0   0   0    0:0     0 [*]
21. Титаните (София)                    0    0   0   0    0:0     0 [*]
22. Бригада Люлин (София)               0    0   0   0    0:0     0 [*]
23. Crystal Cleaning (София)            0    0   0   0    0:0     0 [*]

Бележки
  - След редовния сезон ВИАС и Ластери се обединяват във ВИАС-Ластери.
Обединеният отбор участва в първата дванадесетица с актива на ВИАС.
  - Виагруп, Титаните, Бригада Люлин и Crystal Cleaning са включени
допълнително към групата преди началото на втория етап.
  - След изтеглянето на програмата Евромаркет се отказват от по-нататъшно
участие, на тяхно място в програмата се включва Випакс.
  - Титаните и Бригада Люлин са отбори от ЖК Люлин в София, а другите
два новоприсъединили се отбора са съставени от служители на едноименните
фирми - имена на отборите.

нагоре


Българска лига футзал - София - регламент

Регламент
  - Първенството се организира от клубовете, но мачовете се ръководят от
назначени от Зоналния съвет на БФС в София съдии.
  - Отборите се срещат помежду си по един път (общо 21 мача за всеки отбор).
  - За победа се присъждат по 3 точки, за равенство - 1, а за загуба - 0.
  - При равенство в точките предимство има отборът с по-добра голова разлика.
  - След изиграването на мачовете от редовния сезон, първите 12 отбора
се срещат помежду си по още два пъти (общо по още 22 мача за всеки отбор),
за да определят шампиона на София. Отборите започват с преполовени активи
от редовния сезон (със закръгляне нагоре).
  - Последните 10 отбора също се срещат помежду си по още два пъти (общо
по още 18 мача за всеки отбор), за да определят класирането между 13-о и
22-о място. Предвид включването на нови отбори към тази група, отборите
започват без да се взима предвид активът им от редовния сезон.

нагоре

Благодарим на БЛФ и Атанас Василев.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com