bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Източна "Б" ФГ 2008/09

                           Бараж за "А" ФГ

17 юни 2009, сряда, 19:00 ч
в Ловеч, Градски стадион:
Нафтекс (Бургас) - Спортист (Своге)                       2:2 (1:0, 2:2) сл.прод.; при дузпите: 2:4  /пряко по Ринг ТВ/
  [1:0 Малин Орачев 10', 1:1 Иван Павлов 52', 1:2 Мирослав Антонов 74',
   2:2 Васил Калоянов 83']

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Берое (Стара Загора)               28   20   6   2   48:19   66 [-] Влиза в "А" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Нафтекс (Бургас)                   28   18   7   3   59:21   61     Бараж, остава в Източна "Б" ФГ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Калиакра (Каварна)                 28   14   6   8   39:28   48
 4. Спартак-С 94 (Пловдив)             28   11   8   9   30:33   41
 5. Дунав (Русе)                       28   11   6  11   35:34   39
 6. Несебър (Несебър)                  28   12   2  14   36:32   38     [1 0 1  2:1  3]
 7. Любимец 2007 (Любимец)             28   10   8  10   30:29   38 [+] [1 0 1  1:2  3]
 8. Светкавица 1922 (Търговище)        28   10   5  13   37:40   35
 9. Свиленград 1921 (Свиленград)       28    9   7  12   32:40   34
10. Миньор (Раднево)                   28   10   3  15   35:47   33
11. Локомотив (Стара Загора)           28    8   8  12   31:36   32 [+]
12. Родопа (Смолян)                    28    8   7  13   33:48   31     [1 0 1  4:4  3, 2 гола на чужд терен]
13. Черноморец (Балчик)                28    8   7  13   30:39   31 [+] [1 0 1  4:4  3, 0 гола на чужд терен]
14. Панайот Волов (Шумен)              28    8   6  14   22:34   30
-------------------------------------------------------------------
15. Марица 1921 (Пловдив)              28    9   2  17   21:38   29     Изпада в Югоизточна "В" АФГ
--. Добруджа (Добрич)                   0    0   0   0    0:0     - [+][*]
--. Аристон (Русе)                      0    0   0   0    0:0     - [+][*]

Бележки
  - Черноморец (Балчик) играе домакинските си мачове на ст."Албена-1" в КК Албена
докато Градски стадион в Балчик бъде ремонтиран и получи лиценз за "Б" ФГ.
  - Локомотив (Стара Загора) играе домакинските си мачове на ст."Берое"
докато ст."Локомотив" бъде ремонтиран и получи лиценз за "Б" ФГ.
  - Нафтекс (Бургас) играе първите си два домакински мача на Градски стадион в
Несебър и на ст."Черноморец" в Бургас, докато ст."Лазур" в Бургас бъде
ремонтиран и получи лиценз за "А" и "Б" ФГ.
  - Добруджа (Добрич) се оттегля от участие в Източна "Б" ФГ на 1 август 2008 г,
при вече изтеглен жребий за сезона. На тяхно място в групата влиза
Аристон (Русе) като наследява програмата на Добруджа. Поради късното
включване на отбора в групата, мачът от първи кръг Аристон - Свиленград 1921
е първоначално отложен. На 12 август, преди да изигре мач, Аристон (Русе)
също се оттегля от Източна "Б" ФГ и остава в Североизточна "В" АФГ, а
Източна "Б" ФГ остава с 15 отбора.

Голмайстори
25 - Деян Христов           - Нафтекс (Бургас)
12 - Десислав Русев         - Родопа (Смолян) /през пролетта във Вихрен (Сандански)/
10 - Георги Стоянов         - Спартак-С 94 (Пловдив)
   - Иван Петков            - Калиакра (Каварна)
   - Петър Колев            - Нафтекс (Бургас)
 9 - Захари Димитров        - Берое (Стара Загора)
   - Ивайло Кирилов         - Дунав (Русе)
 8 - Дончо Атанасов         - Беоре (Стара Загора)
   - Георги Куртев          - Миньор (Раднево)
   - Ивайло Паргов          - Берое (Стара Загора)
 7 - Стефан Лачов           - Миньор (Раднево)
   - Милен Христов          - Светкавица 1922 (Търговище)
   - Хюсеин Хасанов         - Локомотив (Стара Загора)
   - Тихомир Кънев          - Светкавица 1922 (Търговище)
   - Павлин Тодоров         - Любимец 2007 (Любимец)
   - Росен Каптиев          - Дунав (Русе)

                           I кръг

9 август 2008, събота, 18:00 ч
в Несебър, Градски стадион:
Нафтекс (Бургас) - Берое (Стара Загора)                   1:1 (1:0)  stats
  [1:0 Деян Христов 13', 1:1 Дончо Атанасов 61'], ~ 1 060 зрители
Аристон (Русе) - Свиленград 1921 (Свиленград)             неигран *
* - мачът е отложен заради оттеглянето на Добруджа от И "Б" ФГ
    на 1 август 2008 г. и късното включване на Аристон в групата.
    След това е анулиран заради отказването и на Аристон от участие.
Родопа (Смолян) - Светкавица 1922 (Търговище)             2:0 (0:0)  stats
  [1:0 Десислав Русев 49', 2:0 Румен Калчев 51'], ~ 600 зрители
Любимец 2007 (Любимец) - Спартак-С 94 (Пловдив)           1:2 (0:1)  stats
  [0:1 Теодор Банев 5', 1:1 Анастас Попов 68', 1:2 Георги Стоянов 90'+2'], ~ 1 500 зрители
Марица 1921 (Пловдив) - Дунав (Русе)                      0:2 (0:0)  stats
  [0:1 Атанас Въргов 57', 0:2 Владимир Каптиев 90'+1'], ~ 190 зрители
Миньор (Раднево) - Несебър (Несебър)                      3:2 (1:0)  stats
  [1:0 Георги Куртев 16', 2:0 Стойко Колев 46', 3:0 Валентин Кьосев 49',
   3:1 Весислав Илчев 69'-д, 3:2 Дарин Тодоров 75'], ~ 800 зрители
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Панайот Волов (Шумен)          1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Стефан Велев 28']
  [чк: Любомир Величков (ПВ) 71', Ахмед Белбер (вр) (Л) 85'], ~ 560 зрители
9 август 2008, събота, 20:00 ч
Калиакра (Каварна) - Черноморец (Балчик)                  1:0 (1:0)  stats
  [1:0 Иван Петков 21']
  [ид: Ангел Стойков (К) 35'], ~ 2 250 зрители

                           II кръг

16 август 2008, събота, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Панайот Волов (Шумен)              2:0 (1:0)
  [1:0 Петър Колев 8', 2:0 Тодор Тодоров 70']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Локомотив (Стара Загора)            1:1 (0:0)
  [0:1 Жельо Желев 59', 1:1 Иван Златков 90'+2']
  [ид: Янко Янков (Ч) 90'+2']
Несебър (Несебър) - Калиакра (Каварна)                    1:0 (1:0)
  [1:0 Станимир Митев 12'-д]
Дунав (Русе) - Миньор (Раднево)                           4:2 (1:1)
  [1:0 Иван Мартинов 13', 1:1 Георги Куртев 30', 2:1 Ивайло Кирилов 48',
   3:1 Атанас Въргов 70', 3:2 Валентин Кьосев 88', 4:2 Владимир Каптиев 90'+3']
Светкавица 1922 (Търговище) - Любимец 2007 (Любимец)      2:2 (0:0)
  [0:1 Ивайло Петев 69', 1:1 Васил Василев 75', 1:2 Анастас Попов 86',
   2:2 Васил Калоянов 88']
  [ид: Васил Калоянов (С) 2п при 0:0]
Свиленград 1921 (Свиленград) - Родопа (Смолян)            3:3 (1:1)
  [1:0 Пламен Стоянов 6', 1:1 Десислав Русев 40', 2:1 Пламен Стоянов 51',
   2:3 Десислав Русев 66',69'; 3:3 Светослав Татьозов 89']
  [чк: Боян Нейчев (Св) 42', Веселин Великов (Р) 90']
17 август 2008, неделя, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Марица 1921 (Пловдив)            1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Площаков 24']
Нафтекс (Бургас)                                          почива

                           III кръг

23 август 2008, събота, 18:00 ч
Родопа (Смолян) - Нафтекс (Бургас)                        5:2 (3:0)
  [1:0 Цветелин Ралчовски 11', 2:0 Младен Стоев 15', 3:0 Десислав Русев 27',
   3:1 Шенер Ремзи 52', 4:1 Велин Дамянов 54'-аг, 5:1 Красимир Димитров 70',
   5:2 Пламен Крумов 75'-д]
Любимец 2007 (Любимец) - Свиленград 1921 (Свиленград)     1:2 (1:1)
  [1:0 Венцислав Йорданов 2', 1:1 Иван Георгиев 31'-д, 1:2 Ирфан Юсеинов 86']
Миньор (Раднево) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 2:1 (1:1)
  [0:1 Георги Стоянов 7', 1:1 Младен Димитров 17', 2:1 Григор Георгиев 58']
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Несебър (Несебър)              2:0 (1:0)
  [1:0 Здравко Тодоров 44', 2:0 Александър Виолинов 74']
  [ид: Весислав Илчев (Н) 74' при 1:0]
Панайот Волов (Шумен) - Черноморец (Балчик)               0:2 (0:0)
  [0:1 Николай Илиев 63', 0:2 Иван Златков 88']
23 август 2008, събота, 20:00 ч
Калиакра (Каварна) - Дунав (Русе)                         3:3 (2:1)
  [0:1 Иван Мартинов 24', 1:1 Стефан Славов 26', 2:1 Владимир Пекин 32',
   2:2 Росен Каптиев 69', 2:3 Иван Мартинов 82', 3:3 Делчо Стоилов 90'+2'-д]
  [чк: Иван Петков (К) 90'+4']
24 август 2008, неделя, 18:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)       0:1 (0:0)
  [0:1 Милен Христов 82']
  [чк: Иван Димов (М) 60']
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           IV кръг

30 август 2008, събота, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Черноморец (Балчик)                3:0 (0:0)
  [1:0 Марко Илич 64', 2:0 Дончо Атанасов 75', 3:0 Георги Божанов 88']
Несебър (Несебър) - Панайот Волов (Шумен)                 2:0 (0:0)
  [1:0 Емил Николов 56', 2:0 Емил Тодоров 90'+1']
  [ид: Аян Ирфан (ПВ) 42']
Дунав (Русе) - Локомотив (Стара Загора)                   1:1 (1:0)
  [1:0 Ивайло Кирилов 13', 1:1 Хюсеин Хасанов 66']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)               1:0 (1:0)
  [1:0 Теодор Банев 45']
  [чк: Георги Станчев (К) 87']
Светкавица 1922 (Търговище) - Миньор (Раднево)            2:0 (2:0)
  [1:0 Васил Василев 20', 2:0 Васил Калоянов 31']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Марица 1921 (Пловдив)      1:0 (1:0)
  [1:0 Иван Георгиев 38']
в Бургас, ст."Черноморец":
Нафтекс (Бургас) - Любимец 2007 (Любимец)                 3:0 (1:0)
  [1:0 Деян Христов 42', 2:0 Христо Лемперов 48', 3:0 Деян Христов 56']
Родопа (Смолян)                                           почива

                           V кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Родопа (Смолян) - Берое (Стара Загора)                    1:1 (0:1)
  [0:1 Захари Димитров 13', 1:1 Виктор Софрониев 90'+6']
Миньор (Раднево) - Свиленград 1921 (Свиленград)           4:1 (2:0)
  [1:0 Стефан Лачов 37', 2:0 Стойко Колев 39', 3:0 Стефан Лачов 75',
   3:1 Иван Георгиев 80', 4:1 Никола Данчев 83']
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)         1:1 (0:0)
  [0:1 Георги Стоянов 70', 1:1 Стелиян Попчев 90'+2']
Панайот Волов (Шумен) - Дунав (Русе)                      0:1 (0:1)
  [0:1 Ивайло Кирилов 20'-д]
  [чк: Калоян Ангелов (ПВ) 80']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Несебър (Несебър)                   1:2 (1:1)
  [0:1 Веселин Вачев 13', 1:1 Иван Златков 37', 1:2 Красимир Пчеларов 62']
13 септември 2008, събота, 19:00 ч
Калиакра (Каварна) - Светкавица 1922 (Търговище)          2:1 (1:0)
  [1:0 Иван Петков 23', 2:0 Ангел Стойков 73'-д, 2:1 Георги Кичуков 82']
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Орлин Старокин 62']
Любимец 2007 (Любимец)                                    почива

                           VI кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - Несебър (Несебър)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Диан Генчев 21']
Дунав (Русе) - Черноморец (Балчик)                        1:0 (1:0)
  [1:0 Недялко Хубенов 19']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Панайот Волов (Шумен)            3:0 (2:0)
  [2:0 Георги Стоянов 12',19'; 3:0 Иван Площаков 53']
Светкавица 1922 (Търговище) - Локомотив (Стара Загора)    2:1 (0:0)
  [0:1 Стефан Велев 71', 1:1 Радослав Комитов 76', 2:1 Милен Христов 90'+3']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Калиакра (Каварна)         2:3 (1:0)
  [1:0 Димитър Везалов 26', 2:0 Пламен Стоянов 49', 2:2 Детелин Димитров 57',67';
   2:3 Четин Садула 75']
  [чк: Диан Кателиев (К) 24']
Родопа (Смолян) - Любимец 2007 (Любимец)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Десислав Русев 29'-д]
20 септември 2008, събота, 19:00 ч
Нафтекс (Бургас) - Миньор (Раднево)                       3:0 (2:0)
  [1:0 Деян Христов 20', 2:0 Христо Лемперов 26', 3:0 Пламен Крумов 69']
Марица 1921 (Пловдив)                                     почива

                           VII кръг

27 септември 2008, събота, 15:00 ч
в Каварна, Градски стадион: *
Панайот Волов (Шумен) - Светкавица 1922 (Търговище)       3:0 сл. **
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Панайот Волов.
** - Светкавица 1922, след предварително уведомление до БФС, не се явяват на мача. Отборът
     протестира срещу избора на неутрален терен от КОС на БФС, който според гостите е
     направен в разрез с наредбата за сезон 2008/09. Присъдена е служебна победа с 3:0 за
     Панайот Волов.
27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Любимец 2007 (Любимец) - Берое (Стара Загора)             1:1 (0:1)
  [0:1 Костадин Видолов 41'-д, 1:1 Павлин Тодоров 80'-д]
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)   1:1 (1:0)
  [1:0 Хюсеин Хасанов 45', 1:1 Христо Димитров 53']
  [чк: Пламен Стоянов (Св) 73']
Несебър (Несебър) - Дунав (Русе)                          2:1 (1:1)
  [0:1 Любомир Иванов 38', 1:1 Латин Венков 45'+1', 2:1 Станимир Митев 84'-д]
  [чк: Стамен Ангелов (Н) 71']
27 септември 2008, събота, 19:00 ч
Калиакра (Каварна) - Нафтекс (Бургас)                     0:0
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                   0:1 (0:0)
  [0:1 Десислав Русев 58'-д]
  [чк: Иван Димов (М) 60', Атанас Любенов (Р) 90'+2']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Спартак-С 94 (Пловдив)              0:0
Миньор (Раднево)                                          почива

                           VIII кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Берое (Стара Загора) - Дунав (Русе)                       0:0
Спартак-С 94 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                2:1 (1:1)
  [0:1 Николай Костов 42', 1:1 Георги Стоянов 45'+1', 2:1 Евгени Курдов 86']
Светкавица 1922 (Търговище) - Черноморец (Балчик)         2:1 (1:0)
  [1:0 Мартин Христов 6', 1:1 Георги Костадинов 74', 2:1 Милен Христов 81']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Панайот Волов (Шумен)      3:0 (1:0)
  [1:0 Христо Сталев 26', 3:0 Ирфан Юсеинов 76',85']
Родопа (Смолян) - Миньор (Раднево)                        0:0
Любимец 2007 (Любимец) - Марица 1921 (Пловдив)            3:0 (1:0)
  [1:0 Даниел Добриков 20', 2:0 Емил Петков 53', 3:0 Даниел Добриков 85']
4 октомври 2008, събота, 18:00 ч
Нафтекс (Бургас) - Локомотив (Стара Загора)               4:1 (4:0)
  [3:0 Деян Христов 4',10',20'; 4:0 Светлин Симеонов 34', 4:1 Хюсеин Хасанов 68']
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           IX кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)              0:1 (0:1)
  [0:1 Захари Димитров 33']
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Миньор (Раднево) - Любимец 2007 (Любимец)                 1:1 (0:0)
  [0:1 Даниел Добриков 60', 1:1 Младен Димитров 75']
във Варна, ст."Спартак": *
Панайот Волов (Шумен) - Нафтекс (Бургас)                  0:2 (0:1)
  [0:1 Пламен Крумов 45', 0:2 Светлин Симеонов 81']
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Панайот Волов.
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Свиленград 1921 (Свиленград)        2:0 (2:0)
  [1:0 Петър Кирилов 3', 2:0 Станислав Иванов 14']
Несебър (Несебър) - Светкавица 1922 (Търговище)           1:2 (0:0)
  [0:1 Васил Калоянов 51', 1:1 Павел Колев 53', 1:2 Радослав Комитов 89']
Дунав (Русе) - Спартак-С 94 (Пловдив)                     1:2 (1:1)
  [0:1 Красен Трифонов 15', 1:1 Ивайло Кирилов 44'-д, 1:2 Евгени Курдов 72']
19 октомври 2008, неделя, 18:00 ч
Калиакра (Каварна) - Родопа (Смолян)                      3:0 (1:0)
  [2:0 Иван Петков 3',62'; 3:0 Ангел Стойков 90'-д]
  [чк: Виктор Софрониев (Р) 87', Веселин Великов (Р) 89']
Локомотив (Стара Загора)                                  почива

                           X кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Берое (Стара Загора) - Спартак-С 94 (Пловдив)             2:1 (1:1)
  [0:1 Иван Площаков 9', 2:1 Захари Димитров 35',60']
Светкавица 1922 (Търговище) - Дунав (Русе)                2:3 (1:0)
  [1:0 Румен Стоянов 36', 1:1 Росен Каптиев 58', 1:2 Ивайло Кирилов 67'-д,
   1:3 Атанас Въргов 72', 2:3 Тихомир Кънев 82']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Несебър (Несебър)          2:0 (1:0)
  [1:0 Стамен Ангелов 5'-аг, 2:0 Мюмюн Реджеб 81']
Родопа (Смолян) - Локомотив (Стара Загора)                1:1 (1:0)
  [1:0 Мирослав Тодоров 1', 1:1 Стелиян Попчев 90'+6'-д]
  [чк: Данаил Бачков (Р) 90'+4']
Любимец 2007 (Любимец) - Калиакра (Каварна)               2:0 (1:0)
  [1:0 Емил Петков 6', 2:0 Кирчо Крумов 90']
  [чк: Жеко Йорданов (К) 76']
Марица 1921 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Рангел Абушев 23']
25 октомври 2008, събота, 18:00 ч
Нафтекс (Бургас) - Черноморец (Балчик)                    3:0 (3:0)
  [1:0 Пламен Крумов 11', 2:0 Деян Христов 31', 3:0 Светлин Симеонов 44']
Панайот Волов (Шумен)                                     почива

                           XI кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Миньор (Раднево) - Берое (Стара Загора)                   2:3 (0:2)
  [0:1 Диан Генчев 18', 0:2 Захари Димитров 32', 1:2 Георги Куртев 53',
   1:3 Захари Димитров 56', 2:3 Георги Куртев 73'-д]
  [чк: Костадин Видолов (Б) 58', Никола Данчев (М) 81']
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)         2:0 (2:0)
  [1:0 Ангел Гинев 8'-аг, 2:0 Симеон Минчев 35']
в Търговище, ст."Димитър Бурков": *
Панайот Волов (Шумен) - Родопа (Смолян)                   0:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Панайот Волов.
Несебър (Несебър) - Нафтекс (Бургас)                      2:0 (0:0)
  [1:0 Весислав Илчев 88', 2:0 Станимир Митев 90'+2']
Дунав (Русе) - Свиленград 1921 (Свиленград)               1:1 (0:0)
  [1:0 Любомир Иванов 85', 1:1 Христо Димитров 90'+2']
1 ноември 2008, събота, 16:30 ч
Калиакра (Каварна) - Марица 1921 (Пловдив)                1:2 (1:1)
  [0:1 Рангел Абушев 36', 1:1 Иван Петков 41', 1:2 Стефан Учиков 85']
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Светкавица 1922 (Търговище)      0:0
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XII кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Светкавица 1922 (Търговище)        2:0 (0:0)
  [1:0 Петър Колев 84'-д, 2:0 Атанас Апостолов 90']
  [чк: Здравко Петров (Св) 74']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Спартак-С 94 (Пловдив)     2:3 (1:1)
  [1:0 Кирил Дяков 6', 1:1 Йордан Христов 10', 1:2 Емил Аргиров 62',
   1:3 Георги Стоянов 67', 2:3 Светлин Йочев 90'-д]
Родопа (Смолян) - Черноморец (Балчик)                     2:0 (1:0)
  [2:0 Десислав Русев 30',87']
Любимец 2007 (Любимец) - Панайот Волов (Шумен)            2:1 (1:1)
  [0:1 Христо Христов 38', 1:1 Борис Кръстев 40'-аг, 2:1 Анастас Попов 56']
  [ид: Борис Кръстев (ПВ) 72']
Миньор (Раднево) - Калиакра (Каварна)                     3:1 (0:1)
  [0:1 Жеко Йорданов 42', 1:1 Асен Вълчев 65', 2:1 Григор Георгиев 71',
   3:1 Стефан Лачов 82']
8 ноември 2008, събота, 17:00 ч
Нафтекс (Бургас) - Дунав (Русе)                           1:0 (0:0)
  [1:0 Пламен Крумов 78']
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)          2:1 (0:0)
  [1:0 Борислав Никифоров 51', 1:1 Хюсеин Хасанов 67', 2:1 Рангел Абушев 71']
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XIII кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Миньор (Раднево)               2:1 (2:0)
  [1:0 Мартин Жеков 8', 2:0 Петър Кънчев 45', 2:1 Никола Данчев 67']
Панайот Волов (Шумен) - Марица 1921 (Пловдив)             1:1 (1:0)
  [1:0 Калоян Ангелов 5', 1:1 Димитър Байрев 74']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Любимец 2007 (Любимец)              1:1 (0:0)
  [1:0 Иван Златков 67', 1:1 Ивайло Петев 72']
Светкавица 1922 (Търговище) - Свиленград 1921 (Свил.)     1:0 (0:0)
  [1:0 Милен Христов 48']
  [чк: Димитър Везалов (Св) 88']
15 ноември 2008, събота, 16:30 ч
Калиакра (Каварна) - Берое (Стара Загора)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Иван Караджов 11', 2:0 Иван Петков 78']
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Нафтекс (Бургас)                 2:2 (0:2)
  [0:1 Шенер Ремзи 37', 0:2 Светлин Симеонов 45', 1:2 Емил Аргиров 55',
   2:2 Красен Трифонов 90'+6']
18 ноември 2008, вторник, 14:30 ч
Несебър (Несебър) - Родопа (Смолян)                       0:1 (0:1)
  [0:1 Десислав Русев 14'-д]
Дунав (Русе)                                              почива

                           XIV кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Берое (Стара Загора) - Свиленград 1921 (Свиленград)       3:0 (2:0)
  [1:0 Костадин Видолов 26', 2:0 Захари Димитров 28', 3:0 Слави Жеков 53']
Родопа (Смолян) - Дунав (Русе)                            4:1 (3:1)
  [1:0 Филип Чипчев 18', 1:1 Атанас Въргов 21', 2:1 Филип Чипчев 31',
   3:1 Десислав Русев 41', 4:1 Младен Стоев 84']
Любимец 2007 (Любимец) - Несебър (Несебър)                1:0 (0:0)
  [1:0 Анастас Попов 52']
  [чк: Павлин Тодоров (Л) 78']
Миньор (Раднево) - Панайот Волов (Шумен)                  0:1 (0:0)
  [0:1 Валентин Илиев 65']
  [чк: Калоян Ангелов (ПВ) 72']
22 ноември 2008, събота, 16:30 ч
Калиакра (Каварна) - Локомотив (Стара Загора)             0:1 (0:1)
  [0:1 Стелиян Попчев 12'-д]
22 ноември 2008, събота, 17:00 ч
Нафтекс (Бургас) - Светкавица 1922 (Търговище)            2:1 (1:0)
  [1:0 Пламен Крумов 38', 2:0 Деян Христов 64', 2:1 Мартин Христов 86']
  [ид: Пламен Крумов (Н) 52']
23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)               2:0 (1:0)
  [1:0 Васил Стефанов 7', 2:0 Рангел Абушев 60']
  [ид: Стефан Учиков (М) 47']
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XV кръг

29 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Берое (Стара Загора)           1:2 (0:1)
  [0:2 Дончо Атанасов 11',53'; 1:2 Мартин Жеков 63']
Панайот Волов (Шумен) - Калиакра (Каварна)                1:2 (0:1)
  [0:1 Милен Бонев 15', 1:1 Иво Кирчев 65', 1:2 Диан Кателиев 81']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Миньор (Раднево)                    2:1 (1:1)
  [0:1 Стойко Колев 13', 2:1 Иван Златков 40',47']
Несебър (Несебър) - Марица 1921 (Пловдив)                 2:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Иванов 4', 2:0 Цветелин Радев 73']
Дунав (Русе) - Любимец 2007 (Любимец)                     0:1 (0:0)
  [0:1 Ерай Салиф 90'+2']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Нафтекс (Бургас)           0:0
30 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Родопа (Смолян)                  0:2 (0:2)
  [0:1 Младен Стоев 20', 0:2 Десислав Русев 37']
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива

                           XVI кръг

7 март 2009, събота, 15:30 ч
Берое (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)                   2:0 (2:0)
  [1:0 Любомир Величков 23', 2:0 Ивайло Паргов 31']
Светкавица 1922 (Търговище) - Родопа (Смолян)             2:1 (2:1)
  [1:0 Радослав Комитов 14'-д, 2:0 Невен Венков 25', 2:1 Атанас Любенов 31']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)           анулиран *
* - мачът първоначално завършва 2:2, в последствие е анулиран заради формално
    нарушение на правилата (в края на мача главния съдия показва втори жълт
    карто на футболист на Спартак-С 94, но не му показва червен картон). СТК
    на БФС решава мачът да се преиграе.
    Головете от анулирания мач:
  [0:1 Емил Петков 9', 0:2 Павлин Тодоров 17', 1:2 Красен Трифонов 35'-д,
   2:2 Георги Стоянов 61']
Дунав (Русе) - Марица 1921 (Пловдив)                      2:1 (2:0)
  [1:0 Борислав Илиев 38', 2:0 Ивайло Кирилов 45'+1', 2:1 Тодор Тодоров 89']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Калиакра (Каварна)                  0:2 (0:0)
  [0:1 Георги Станчев 57', 0:2 Джунейт Яшар 86']
Панайот Волов (Шумен) - Локомотив (Стара Загора)          1:0 (0:0)
  [1:0 Дарин Тодоров 70']
8 март 2009, неделя, 15:30 ч
Несебър (Несебър) - Миньор (Раднево)                      1:0 (0:0)
  [1:0 Трайо Грозев 76']
27 март 2009, петък, 15:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)           1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Площаков 51']
Свиленград 1921 (Свиленград)                              почива

                           XVII кръг

14 март 2009, събота, 15:30 ч
Панайот Волов (Шумен) - Берое (Стара Загора)              0:1 (0:0)
  [0:1 Дончо Атанасов 50']
  [чк: Дончо Атанасов (Б) 63']
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Черноморец (Балчик)            0:0
Миньор (Раднево) - Дунав (Русе)                           2:0 (0:0)
  [1:0 Здравко Тодоров 48', 2:0 Георги Куртев 82']
Любимец 2007 (Любимец) - Светкавица 1922 (Търговище)      1:0 (0:0)
  [1:0 Павлин Тодоров 60']
  [ид: Радослав Комитов (Св) 90']
Родопа (Смолян) - Свиленград 1921 (Свиленград)            1:1 (1:1)
  [0:1 Кирил Дяков 11', 1:1 Атанас Любенов 44']
  [ид: Румен Калчев (Р) 61']
14 март 2009, събота, 17:30 ч
Калиакра (Каварна) - Несебър (Несебър)                    1:1 (0:1)
  [0:1 Венцислав Христов 44', 1:1 Иван Петков 64']
  [чк: Момчил Желев (Н) 76']
15 март 2009, неделя, 15:30 ч
Марица 1921 (Пловдив) - Спартак-С 94 (Пловдив)            0:1 (0:0)
  [0:1 Йордан Христов 80']
Нафтекс (Бургас)                                          почива

                           XVIII кръг

21 март 2009, събота, 15:30 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Любимец 2007 (Любимец)     1:1 (0:1)
  [0:1 Станислав Катранков 42', 1:1 Христо Сталев 86']
Светкавица 1922 (Търговище) - Марица 1921 (Пловдив)       1:2 (0:1)
  [0:1 Румен Стоянов 16'-аг, 0:2 Йордан Николов 57', 1:2 Тихомир Кънев 75']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Миньор (Раднево)                 0:0
  [чк: Добри Добрев (М) 78']
Дунав (Русе) - Калиакра (Каварна)                         0:1 (0:1)
  [0:1 Гриша Иванов 15']
  [чк: Иван Вълков (Д) 73']
Несебър (Несебър) - Локомотив (Стара Загора)              1:1 (1:1)
  [0:1 Петър Кънчев 35', 1:1 Стелиян Попчев 36'-аг]
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Панайот Волов (Шумен)               0:0
22 март 2009, неделя, 15:30 ч
Нафтекс (Бургас) - Родопа (Смолян)                        4:0 (3:0)
  [1:0 Деян Христов 5', 2:0 Мартин Ковачев 32', 3:0 Деян Христов 39'-д,
   4:0 Петър Колев 90'+1']
Берое (Стара Загора)                                      почива

                           XVI кръг - преиграване

27 март 2009, петък, 15:30 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)           1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Площаков 51']

                           XIX кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Берое (Стара Загора)                2:3 (0:2)
  [0:1 Ивайло Паргов 15', 0:2 Костадин Видолов 30'-д, 0:3 Иво Иванов 53',
   1:3 Денислав Андреев 61', 2:3 Милен Танев 80']
Панайот Волов (Шумен) - Несебър (Несебър)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Дарин Тодоров 88']
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Дунав (Русе)                   1:2 (0:1)
  [0:1 Борислав Илиев 25', 0:2 Любомир Иванов 63', 1:2 Стелиян Попчев 64'-д]
Миньор (Раднево) - Светкавица 1922 (Търговище)            2:1 (1:1)
  [1:0 Георги Куртев 39', 1:1 Тихомир Кънев 42'-д, 2:1 Здравко Тодоров 47']
  [чк: Тихомир Кънев (Св) 90'+2']
Марица 1921 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)      1:2 (1:1)
  [0:1 Кирил Дяков 25'-д, 1:1 Рангел Абушев 38', 1:2 Кирил Дяков 77']
Любимец 2007 (Любимец) - Нафтекс (Бургас)                 0:0
  [чк: Веселин Великов (Л) 59']
4 април 2009, събота, 17:30 ч
Калиакра (Каварна) - Спартак-С 94 (Пловдив)               1:1 (0:1)
  [0:1 Георги Стоянов 25', 1:1 Джунейт Яшар 57'-д]
  [чк: Филип Флоров (К) 80']
Родопа (Смолян)                                           почива

                           XX кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - Родопа (Смолян)                    2:1 (1:1)
  [1:0 Слави Жеков 9', 1:1 Александър Георгиев 45'-д, 2:1 Ивайло Паргов 49']
Нафтекс (Бургас) - Марица 1921 (Пловдив)                  3:0 (1:0)
  [1:0 Борислав Стойчев 45', 2:0 Деян Христов 69', 3:0 Георги Алексиев 74']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Миньор (Раднево)           2:0 (2:0)
  [1:0 Цветомир Матев 4', 2:0 Димитър Андонов 25']
Светкавица 1922 (Търговище) - Калиакра (Каварна)          0:0
  [чк: Диан Кателиев (К) 72']
Дунав (Русе) - Панайот Волов (Шумен)                      1:2 (1:1)
  [1:0 Росен Каптиев 20', 1:2 Дарин Тодоров 43',59']
Несебър (Несебър) - Черноморец (Балчик)                   5:2 (3:0)
  [1:0 Борислав Иванов 10', 2:0 Венцислав Христов 12', 3:0 Борислав Иванов 33',
   3:1 Денислав Андреев 48', 3:2 Калин Ганчев 70'-д, 4:2 Гюрсел Вели 74',
   5:2 Борислав Иванов 85']
12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Локомотив (Стара Загора)         1:2 (1:0)
  [1:0 Красен Трифонов 16', 1:1 Хюсеин Хасанов 72', 1:2 Стефан Велев 90']
Любимец 2007 (Любимец)                                    почива

                           XXI кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Несебър (Несебър) - Берое (Стара Загора)                  1:3 (1:3)
  [0:1 Дончо Атанасов 15', 1:1 Весислав Илчев 26'-д, 1:2 Ивайло Паргов 31',
   1:3 Костадин Видолов 42'-д]
  [чк: Атанас Рибарски (Н) 41']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Дунав (Русе)                        1:0 (0:0)
  [1:0 Седат Сабриев 47']
Панайот Волов (Шумен) - Спартак-С 94 (Пловдив)            0:0
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Светкавица 1922 (Търговище)    1:0 (0:0)
  [1:0 Георги Дойчинов 54']
  [чк: Мирослав Великов (Св) 90']
Миньор (Раднево) - Нафтекс (Бургас)                       1:5 (1:2)
  [0:1 Борислав Стойчев 8', 1:1 Георги Куртев 12', 1:2 Петър Колев 26',
   1:4 Деян Христов 54'-д,70'; 1:5 Петър Колев 89']
Любимец 2007 (Любимец) - Родопа (Смолян)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Павлин Тодоров 45'+1']
  [ид: Филип Чипчев (Р) 69']
  [чк: Венцислав Йорданов (Л) 68']
18 април 2009, събота, 19:00 ч
Калиакра (Каварна) - Свиленград 1921 (Свиленград)         2:1 (1:0)
  [1:0 Гриша Иванов 19', 2:0 Иван Караджов 57', 2:1 Пламен Стоянов 90'+2']
  [чк: Тодор Христов (Св) 63']
Марица 1921 (Пловдив)                                     почива

                           XXII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Берое (Стара Загора) - Любимец 2007 (Любимец)             1:2 (1:2)
  [1:0 Атанас Апостолов 7'-д, 1:1 Павлин Тодоров 14', 1:2 Ерай Салиф 33']
  [чк: Иво Иванов (Б) 90'+3', Айхан Мехмед (Л) 90'+6']
Родопа (Смолян) - Марица 1921 (Пловдив)                   1:1 (0:1)
  [0:1 Петър Иванов 38', 1:1 Пламен Башев 88']
Нафтекс (Бургас) - Калиакра (Каварна)                     2:2 (0:0)
  [1:0 Деян Христов 58', 1:1 Джунейт Яшар 69'-д, 1:2 Иван Петков 89',
   2:2 Веселин Пенев 90'+1']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Локомотив (Стара Загора)   1:0 (0:0)
  [1:0 Цветомир Матев 69']
Светкавица 1922 (Търговище) - Панайот Волов (Шумен)       2:2 (0:0)
  [0:1 Мартин Ваклински 55'-д, 1:1 Тихомир Кънев 63'-д, 2:1 Славчо Шоколаров 87',
   2:2 Христо Банчев 90'+1']
Дунав (Русе) - Несебър (Несебър)                          1:0 (0:0)
  [1:0 Ивайло Кирилов 53']
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Черноморец (Балчик)              1:1 (1:1)
  [0:1 Асен Вълчев 17', 1:1 Евгени Курдов 40']
Миньор (Раднево)                                          почива

                           XXIII кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Дунав (Русе) - Берое (Стара Загора)                       0:0
  [чк: Пламен Петров (вр) (Б) 48']
Несебър (Несебър) - Спартак-С 94 (Пловдив)                2:0 (2:0)
  [1:0 Николай Костов 15', 2:0 Станимир Митев 22']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Светкавица 1922 (Търговище)         1:3 (0:1)
  [0:1 Милен Христов 41', 1:1 Николай Илиев 65', 1:2 Росен Танев 76'-аг,
   1:3 Славчо Шоколаров 90']
  [ид: Тихомир Кънев (Св) 39']
  [чк: Николай Иванов (Ч) 49']
Панайот Волов (Шумен) - Свиленград 1921 (Свиленград)      3:1 (2:0)
  [3:0 Андрей Атанасов 3',30',76'; 3:1 Тодор Христов 87']
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Нафтекс (Бургас)               2:2 (0:1)
  [0:1 Петър Колев 28', 1:1 Стелиян Попчев 54'-д, 1:2 Деян Христов 72'-д,
   2:2 Хюсеин Хасанов 82']
  [чк: Петър Кънчев (Л) 71']
Миньор (Раднево) - Родопа (Смолян)                        4:1 (2:0)
  [2:0 Стефан Лачов 3',26'; 3:0 Здравко Тодоров 75', 4:0 Стефан Лачов 79',
   4:1 Александър Георгиев 80']
Марица 1921 (Пловдив) - Любимец 2007 (Любимец)            1:0 (0:0)
  [1:0 Стефан Учиков 78']
Калиакра (Каварна)                                        почива

                           XXIV кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)              4:0 (4:0)
  [1:0 Дончо Атанасов 3', 3:0 Ивайло Паргов 21',38'; 4:0 Дончо Атанасов 40']
Любимец 2007 (Любимец) - Миньор (Раднево)                 3:1 (3:0)
  [1:0 Кирчо Крумов 1', 2:0 Ивайло Петев 15', 3:0 Костадин Ничев 38',
   3:1 Георги Куртев 80'-д]
Родопа (Смолян) - Калиакра (Каварна)                      0:1 (0:0)
  [0:1 Иван Райчев 84']
  [чк: Александър Георгиев (Р) 55', Филип Флоров (К) 90'+1']
Нафтекс (Бургас) - Панайот Волов (Шумен)                  3:0 (0:0)
  [1:0 Деян Христов 67', 2:0 Малин Орачев 71', 3:0 Деян Христов 84']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Черноморец (Балчик)        0:1 (0:0)
  [0:1 Слави Костенски 54']
Светкавица 1922 (Търговище) - Несебър (Несебър)           2:0 (1:0)
  [1:0 Цветан Илиев 18', 2:0 Славчо Шоколаров 81']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Дунав (Русе)                     1:2 (0:0)
  [0:2 Росен Каптиев 47',70'; 1:2 Иван Площаков 88']
Локомотив (Стара Загора)                                  почива

                           XXV кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Спартак-С 94 (Пловдив) - Берое (Стара Загора)             2:3 (1:1)
  [1:0 Георги Стоянов 29', 1:1 Слави Жеков 31', 1:2 Петър Димитров 64',
   2:2 Красен Трифонов 87', 2:3 Ивайло Паргов 90'+4']
Дунав (Русе) - Светкавица 1922 (Търговище)                2:2 (0:1)
  [0:1 Милен Христов 8', 0:2 Тихомир Кънев 82', 1:2 Недялко Хубенов 89',
   2:2 Людмил Киров 90'+1']
Несебър (Несебър) - Свиленград 1921 (Свиленград)          2:0 (0:0)
  [1:0 Любен Николов 84', 2:0 Трайо Грозев 90'+1']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Нафтекс (Бургас)                    0:1 (0:1)
  [0:1 Петър Колев 25']
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Родопа (Смолян)                2:0 (0:0)
  [1:0 Симеон Минчев 47', 2:0 Валери Михайлов 85']
Миньор (Раднево) - Марица 1921 (Пловдив)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Стефан Лачов 18']
16 май 2009, събота, 20:00 ч
Калиакра (Каварна) - Любимец 2007 (Любимец)               3:2 (1:1)
  [1:0 Иван Петков 25', 1:1 Даниел Добриков 26', 1:2 Павлин Тодоров 46',
   2:2 Гриша Иванов 81', 3:2 Джунейт Яшар 86']
Панайот Волов (Шумен)                                     почива

                           XXVI кръг

20 май 2009, сряда, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Миньор (Раднево)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Ивайло Паргов 74']
Марица 1921 (Пловдив) - Калиакра (Каварна)                1:0 (0:0)
  [1:0 Рангел Абушев 79']
Любимец 2007 (Любимец) - Локомотив (Стара Загора)         2:0 (2:0)
  [1:0 Павлин Тодоров 18', 2:0 Ивайло Петев 35']
Родопа (Смолян) - Панайот Волов (Шумен)                   1:3 (1:1)
  [1:0 Стоян Тодоров 34', 1:1 Мартин Ваклински 39', 1:2 Иван Мартинов 59',
   1:3 Дарин Тодоров 68']
Нафтекс (Бургас) - Несебър (Несебър)                      3:0 (2:0)
  [2:0 Деян Христов 38',42'; 3:0 Христо Лемперов 72']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Дунав (Русе)               1:0 (0:0)
  [1:0 Христо Петев 75']
Светкавица 1922 (Търговище) - Спартак-С 94 (Пловдив)      4:0 (1:0)
  [1:0 Милен Христов 17', 2:0 Славчо Шоколаров 82', 3:0 Тихомир Кънев 86',
   4:0 Виктор Анастасов 90']
Черноморец (Балчик)                                       почива

                           XXVII кръг

24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Светкавица 1922 (Търговище) - Берое (Стара Загора)        1:3 (1:1)
  [1:0 Светослав Арабов 20', 1:1 Слави Жеков 24', 1:2 Захари Димитров 81',
   1:3 Петър Димитров 90'+3']
Спартак-С 94 (Пловдив) - Свиленград 1921 (Свиленград)     1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Стоянов 41']
Дунав (Русе) - Нафтекс (Бургас)                           1:3 (1:1)
  [0:1 Деян Христов 36', 1:1 Борислав Илиев 42', 1:2 Петър Колев 47',
   1:3 Деян Христов 76']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Родопа (Смолян)                     4:2 (2:1)
  [1:0 Асен Вълчев 6', 1:1 Боян Георгиев 34', 2:1 Георги Филипов 36',
   3:1 Господин Господинов 59', 3:2 Ивайло Върбанов 86', 4:2 Милен Танев 90'+1']
Панайот Волов (Шумен) - Любимец 2007 (Любимец)            0:0
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Марица 1921 (Пловдив)          2:4 (1:2)
  [0:1 Тодор Тодоров 12', 0:2 Емил Стоев 26', 1:2 Хюсеин Хасанов 38',
   1:3 Емил Стоев 53', 2:3 Иван Канев 55', 2:4 Камен Апостолов 57']
24 май 2009, неделя, 20:00 ч
Калиакра (Каварна) - Миньор (Раднево)                     4:0 (3:0)
  [1:0 Филип Флоров 6', 2:0 Боян Пейков (вр) 12'-аг, 3:0 Джунейт Яшар 28',
   4:0 Иван Караджов 48']
  [ид: Ангел Лачов (М) 90'+2']
Несебър (Несебър)                                         почива

                           XXVIII кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Калиакра (Каварна)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Захари Димитров 10']
Миньор (Раднево) - Локомотив (Стара Загора)               3:2 (2:1)
  [1:0 Григор Георгиев 25', 1:1 Георги Дойчинов 37', 2:1 Григор Георгиев 39',
   2:2 Петър Кънчев 51', 3:2 Здравко Тодоров 65']
Марица 1921 (Пловдив) - Панайот Волов (Шумен)             1:2 (0:1)
  [0:1 Николай Миланов 13', 1:1 Иван Димов 65', 1:2 Божидар Илиев 90'+1']
Любимец 2007 (Любимец) - Черноморец (Балчик)              2:2 (0:1)
  [0:1 Господин Господинов 28', 1:1 Павлин Тодоров 46', 2:1 Кирчо Крумов 52',
   2:2 Слави Костенски 60']
Родопа (Смолян) - Несебър (Несебър)                       1:6 (0:3)
  [0:1 Трайо Грозев 2', 0:2 Мартин Кокалджиев 7', 0:3 Борислав Иванов 31',
   0:4 Мартин Кокалджиев 73', 0:6 Трайо Грозев 77',80'; 1:6 Филип Чипчев 88']
Нафтекс (Бургас) - Спартак-С 94 (Пловдив)                 3:0 (2:0)
  [1:0 Тодор Симеонов 19'-аг, 2:0 Петър Колев 24', 3:0 Деян Христов 52']
Свиленград 1921 (Свиленград) - Светкавица 1922 (Тщ)       3:2 (2:2)
  [0:1 Тихомир Кънев 10', 1:1 Христо Сталев 33', 1:2 Невен Венков 35',
   2:2 Христо Сталев 36', 3:2 Кирил Дяков 51']
Дунав (Русе)                                              почива

                           XXIX кръг

8 юни 2009, понеделник, 18:00 ч
Свиленград 1921 (Свиленград) - Берое (Стара Загора)       1:1 (1:1)
  [1:0 Христо Сталев 2', 1:1 Димитър Везалов 41'-аг]
Светкавица 1922 (Търговище) - Нафтекс (Бургас)            1:3 (1:0)
  [1:0 Мирослав Великов 39', 1:1 Петър Колев 71', 1:2 Деян Христов 75',
   1:3 Петър Колев 85']
Дунав (Русе) - Родопа (Смолян)                            4:0 (1:0)
  [1:0 Любомир Иванов 31', 2:0 Росен Каптиев 49', 4:0 Ивайло Кирилов 53',73']
Несебър (Несебър) - Любимец 2007 (Любимец)                2:0 (1:0)
  [1:0 Любен Николов 40', 2:0 Венцислав Христов 89']
в КК Албена, ст."Албена-1":
Черноморец (Балчик) - Марица 1921 (Пловдив)               3:0 (1:0)
  [1:0 Милен Танев 25', 2:0 Иван Митев 76', 3:0 Георги Филипов 84']
Панайот Волов (Шумен) - Миньор (Раднево)                  0:1 (0:1)
  [0:1 Григор Георгиев 18']
в Стара Загора, ст."Берое":
Локомотив (Стара Загора) - Калиакра (Каварна)             1:2 (1:2)
  [0:1 Иван Петков 15', 1:1 Валери Михайлов 28', 1:2 Гриша Иванов 42' ]
Спартак-С 94 (Пловдив)                                    почива

                           XXX кръг

13 юни 2009, събота, 18:00 ч
Берое (Стара Загора) - Локомотив (Стара Загора)           1:0 (1:0)
  [1:0 Венцислав Желев 9']
  [чк: Стефан Велев (Л) 89']
Калиакра (Каварна) - Панайот Волов (Шумен)                2:1 (1:0)
  [1:0 Иван Райчев 13', 1:1 Андрей Атанасов 50', 2:1 Филип Флоров 63']
Миньор (Раднево) - Черноморец (Балчик)                    1:3 (0:1)
  [0:1 Асен Вълчев 29', 0:2 Георги Филипов 55', 0:3 Калин Ганчев 71',
   1:3 Николай Димитров 77']
Марица 1921 (Пловдив) - Несебър (Несебър)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Станислав Маламов 51']
Любимец 2007 (Любимец) - Дунав (Русе)                     0:1 (0:0)
  [0:1 Росен Каптиев 66']
Родопа (Смолян) - Спартак-С 94 (Пловдив)                  1:2 (1:1)
  [0:1 Красен Трифонов 7', 1:1 Боян Георгиев 26', 1:2 Иван Мекиков 64']
Нафтекс (Бургас) - Свиленград 1921 (Свиленград)           3:0 (0:0)
  [1:0 Деян Христов 63', 2:0 Христо Лемперов 83', 3:0 Петър Колев 86']
Светкавица 1922 (Търговище)                               почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com