bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Ловеч 2008/09

                           Класиране (след XV от XVIII кръга):

                                        М    П   Р   З    ГР #    Т

 1. Олимпик 2000 (Тетевен)             13   12   1   0   57:17   37
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Луковит)                    14    9   2   3   42:16   29
 3. Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)      13    9   0   4   23:16   27 [+][*]
 4. Априлци 2001 (Априлци)             14    9   0   5   19:21   27
 5. Изгрев (Ябланица)                  13    5   1   7   31:30   16
 6. Вит (Дерманци)                     14    3   1  10   12:48   10
 7. Спартак (Врабево)                  13    3   1   9   25:30   10
 8. Ботев (Летница)                    13    3   1   9   10:33   10 [+]
 9. Балкан (Орешак)                    13    3   1   9   17:25   10

# - в головата разлика на отборите НЕ са включени головете от мачовете им от
IX кръг, както и головете от мача Априлци 2001 - Балкан от VI кръг, от мачовете
Априлци 2001 - Слави мес и Вит - Олимпик 2000 от XII кръг, от мачоввете
Ботев (Лтн) - Вит, Олимпик 2000 - Априлци 2001 и Слави мес - Ботев (Лук) от XIII
кръг, и от мачовете Спартак - Слави мес, Априлци 2001 - Ботев (Лтн) и Вит - Балкан
от XIV кръг.

Бележки
  - Чавдар 2006 (Троян), 4-и през изминалия сезон; Дебелец (Радовене), 6-и през
изминалия сезон; и Ботев (Йоглав), 8-и през изминалия сезон; се отказват от
участие.
  - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч), напуснал групата през изминалия сезон, отново
се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове на ст."Салито" в
Ловеч.
  - Ботев (Летница) се включва в групата.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Априлци 2001 (Априлци) - Спартак (Врабево)                -1-
Ботев (Луковит) - Вит (Дерманци)                          5:2
Олимпик 2000 (Тетевен) - Изгрев (Ябланица)                -1-
Ботев (Летница) - Балкан (Орешак)                          -  (-1-*, -1-** или -2-***)
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)                             почива

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Спартак (Врабево) - Балкан (Орешак)                        -  (-1-*, -2-** или -1-***)
Изгрев (Ябланица) - Ботев (Летница)                        -  (-1-*, -1-** или -2-***)
Вит (Дерманци) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)            -2-
Априлци 2001 (Априлци) - Ботев (Луковит)                  4:2
Олимпик 2000 (Тетевен)                                    почива

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Ботев (Луковит) - Спартак (Врабево)                       2:1
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Априлци 2001 (Априлци)    -1-
Олимпик 2000 (Тетевен) - Вит (Дерманци)                   -1-
Балкан (Орешак) - Изгрев (Ябланица)                        -  (-1-*, -2-** или -2-***)
Ботев (Летница)                                           почива

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Спартак (Врабево) - Изгрев (Ябланица)                      -  (-2-*, -1-** или -2-***)
Вит (Дерманци) - Ботев (Летница)                          -1-
Априлци 2001 (Априлци) - Олимпик 2000 (Тетевен)           -2-
Ботев (Луковит) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)           3:0
Балкан (Орешак)                                           почива

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Спартак (Врабево)         2:1
Олимпик 2000 (Тетевен) - Ботев (Луковит)                  5:3
Ботев (Летница) - Априлци 2001 (Априлци)                  2:4
Балкан (Орешак) - Вит (Дерманци)                          1:3
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Вит (Дерманци) - Изгрев (Ябланица)                        2:2
Ботев (Луковит) - Ботев (Летница)                         4:0
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Олимпик 2000 (Тетевен)    0:3
по-късно
Априлци 2001 (Априлци) - Балкан (Орешак)                  -Х-
Спартак (Врабево)                                         почива

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Олимпик 2000 (Тетевен) - Спартак (Врабево)                6:1
Ботев (Летница) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)           0:1
Балкан (Орешак) - Ботев (Луковит)                         1:1
Изгрев (Ябланица) - Априлци 2001 (Априлци)                1:4
Вит (Дерманци)                                            почива

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Спартак (Врабево) - Вит (Дерманци)                        8:2
Ботев (Луковит) - Изгрев (Ябланица)                       3:0
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Балкан (Орешак)           3:0
Олимпик 2000 (Тетевен) - Ботев (Летница)                 10:4
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Ботев (Летница) - Спартак (Врабево)                       -X-
Балкан (Орешак) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  -2-
Изгрев (Ябланица) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)         -2-
Вит (Дерманци) - Априлци 2001 (Априлци)                   -2-
Ботев (Луковит)                                           почива

                           X кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Спартак (Врабево) - Априлци 2001 (Априлци)                0:3
Вит (Дерманци) - Ботев (Луковит)                          0:5
Изгрев (Ябланица) - Олимпик 2000 (Тетевен)                3:5
Балкан (Орешак) - Ботев (Летница)                         4:0 сл. *
* - прекратен в 65' при 1:0, когато гостите напускат терена, несъгласни с
    отсъдена за домакините дузпа от съдията.
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)                             почива

                           XI кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Балкан (Орешак) - Спартак (Врабево)                       0:5
Ботев (Летница) - Изгрев (Ябланица)                       3:0
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Вит (Дерманци)            8:1
Ботев (Луковит) - Априлци 2001 (Априлци)                  5:0
Олимпик 2000 (Тетевен)                                    почива

                           XII кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Спартак (Врабево) - Ботев (Луковит)                       1:3
Априлци 2001 (Априлци) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)    -1-
Вит (Дерманци) - Олимпик 2000 (Тетевен)                   -2-
Изгрев (Ябланица) - Балкан (Орешак)                       6:3
Ботев (Летница)                                           почива

                           XIII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Изгрев (Ябланица) - Спартак (Врабево)                     3:0 сл.
Ботев (Летница) - Вит (Дерманци)                          -1-
Олимпик 2000 (Тетевен) - Априлци 2001 (Априлци)           -1-
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Ботев (Луковит)           -1-
Балкан (Орешак)                                           почива

                           XIV кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Спартак (Врабево) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)         -2-
Ботев (Луковит) - Олимпик 2000 (Тетевен)                  2:2
Априлци 2001 (Априлци) - Ботев (Летница)                  -1-
Вит (Дерманци) - Балкан (Орешак)                          -1-
Изгрев (Ябланица)                                         почива

                           XV кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Изгрев (Ябланица) - Вит (Дерманци)                        3:0
Балкан (Орешак) - Априлци 2001 (Априлци)                  3:1
Ботев (Летница) - Ботев (Луковит)                         0:4
Олимпик 2000 (Тетевен) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)    7:2
Спартак (Врабево)                                         почива

                           XVI кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Спартак (Врабево) - Олимпик 2000 (Тетевен)                 -
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Ботев (Летница)            -
Ботев (Луковит) - Балкан (Орешак)                          -
Априлци 2001 (Априлци) - Изгрев (Ябланица)                 -
Вит (Дерманци)                                            почива

                           XVII кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Вит (Дерманци) - Спартак (Врабево)                         -
Изгрев (Ябланица) - Ботев (Луковит)                        -
Балкан (Орешак) - Слави мес (кв.Гозница, Ловеч)            -
Ботев (Летница) - Олимпик 2000 (Тетевен)                   -
Априлци 2001 (Априлци)                                    почива

                           XVIII кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
Спартак (Врабево) - Ботев (Летница)                        -
Олимпик 2000 (Тетевен) - Балкан (Орешак)                   -
Слави мес (кв.Гозница, Ловеч) - Изгрев (Ябланица)          -
Априлци 2001 (Априлци) - Вит (Дерманци)                    -
Ботев (Луковит)                                           почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com