bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Пловдив 2008/09


"А" ОФГ Пловдив 2008/09

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Секирово (кв.Секирово, Раковски)   30   18   7   5   66:36   61
-------------------------------------------------------------------
 2. Борислав (Първомай)                30   18   4   8   75:41   58
 3. ГС Комерс (Пловдив)                30   17   4   9   71:32   55
 4. Сокол (Марково)                    30   15   6   9   79:43   51
 5. Крепост (Хисаря)                   30   14   7   9   45:46   49 [*]
 6. Космос (Куртово Конаре)            30   13   5  12   70:62   44 [+][*]
 7. Спортист 1948 (Голям чардак)       30   12   6  12   41:52   42
 8. Чернозем (Черноземен)              30   12   5  13   53:51   41
 9. Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград) 30   11   7  12   44:56   40 [+] [2 1 1  4:3  7]
10. Калояново (Калояново)              30   12   4  14   44:63   40     [2 0 2  6:6  6]
11. Средногорец (Брезово)              30   12   4  14   41:57   40     [1 1 2  7:8  4]
12. Радиново 2006 (Радиново)           30   10   8  12   45:41   38 [*]
13. Евроколеж (Пловдив)                30   10   6  14   52:50   36 [*]
-------------------------------------------------------------------
14. Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)   30   11   2  17   49:80   35     Изпада в "Б" ОФГ
15. Житница (Житница)                  30    8   7  15   45:61   31     Изпада в "Б" ОФГ
16. Раковски (Раковски)                30    5   2  23   37:86   17     Изпада в "Б" ОФГ

Бележки
  - Космос (Куртово Конаре), 1-и в Централна "Б" ОФГ; и Сокол
(кв.Долни Воден, Асеновград), 1-и в Южна "Б" ОФГ; влизат в "А" ОФГ.
  - Спартак (Първенец) се обединява с Радиново 2006 (Радиново) от
Централна "Б" ОФГ. Името на обединения отбор е Радиново 2006 (Радиново).
Обеднението е практически осъществено през зимната пауза на изминалия
сезон 2007/08 като футболистите на Радиново 2006 доиграват сезона в
"А" ОФГ с актива и под името на Спартак, играеки домакинските си мачове
в Радиново. До края на сезон 2007/08 на Радиново 2006 (Радиново) в 
Централна "Б" ОФГ са присъждани служебни загуби. Едновременно с това,
футболистите на Спартак доиграват пролетния полусезон през 2008 г. под
името на Елегант (Хисаря) в ЮИ "В" АФГ, играеки домакинските си мачове
в Първенец. Преди началото на сезон 2008/09 обаче Елегант (Хисаря) се
отказва от участие в ЮИ "В" АФГ, а отборът на Спартак (Първенец) е
възстановен и започва участие от Западна "Б" ОФГ.
  - Тракия (Нови извор) се обединява с новосъздадения Евроколеж (Пловдив).
Името на обединения отбор е Евроколеж (Пловдив). Отборът играе
домакинските си мачове в Маноле. Тракия (Нови извор) след пререгистрация
се включва в Южна "Б" ОФГ.
  - ГС Комерс (Пловдив) играе домакинските си мачове в Куртово Конаре.
  - Крепост (Хисаря) играе домакинските си мачове от пролетния полусезон
в Баня. 
  - Космос (Куртово Конаре) се обединява със Спартак (Първенец) от
Западна "Б" ОФГ на полусезона. Официално обединението ще влезе в сила
след края на сезона, а през пролетта футболистите на Спартак играят в
"А" ОФГ с актива и под името на Космос като отборът играе домакинските
си мачове от пролетния полусезон в Първенец. Поради това Спартак (Първенец)
напуска Западна "Б" ОФГ като активът на отбора до този момент се запазва,
а до края на сезона му се присъждат служебни загуби. Футболистите на Kосмос
получават правото да доиграят сезона в Калояново (Калояново).
  - Гоце Делчев е от кв.Горни Воден, Асеновград.
  - Секирово (кв.Секирово, Раковски) се отказва от участие в квалификациите
за "В" АФГ, тъй като не поддържа ДЮШ.

Голмайстори - пълен списък
31 - Николай Папазов        - Борислав (Първомай)
25 - Димо Станков           - Сокол (Марково)
19 - Цветан Златански       - Калояново (Калояново)  /вкл. 14 гола за Космос (Куртово Конаре)/
   - Ерай Халил             - Сокол (кв.Долни Воден, Асеновград)
18 - Димитър Янчев          - Борислав (Първомай)
16 - Благовест Смиленов     - Калояново (Калояново)  /вкл. 7 гола за Космос (Куртово Конаре)/
14 - Николай Петров         - Сокол (Марково)
   - Иван Влашев            - Радиново 2006 (Радиново)
13 - Юлиян Плачков          - Секирово (кв.Секирово, Раковски)
   - Димитър Солаков        - Калояново (Калояново)  /вкл. 11 гола за Космос (Куртово Конаре)/
   - Димитър Ботев          - Сокол (Марково)
12 - Атанас Георгиев        - ГС Комерс (Пловдив)
11 - Георги Кабов           - Секирово (кв.Секирово, Раковски)
10 - Милко Димов            - Секирово (кв.Секирово, Раковски)

                           I кръг

23 август 2008, събота, 18:00 ч
Крепост (Хисаря) - ГС Комерс (Пловдив)                    0:0
Калояново (Калояново) - Сокол (Марково)                   0:5 (0:3)
  [0:1 Николай Петров 19', 0:2 Димитър Ботев 23', 0:3 Николай Петров 38',
   0:4 Ангел Рахов 50', 0:5 Геро Атанасов 67']
24 август 2008, неделя, 18:00 ч
Раковски (Раковски) - Евроколеж (Пловдив)                 1:0 (0:0)
  [1:0 Тошо Буров 63']
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Житница (Житница)            6:1 (3:1)
  [0:1 Петър Кундурджийски 20', 1:1 Рамадан Рамадан 32', 2:1 Кирил Божилов 42',
   3:1 Самет Дуранов 43', 6:1 Ерай Халил 73',75',87']
Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) - Спортист 1948 (Г. чардак) 3:3 (3:1)
  [1:0 Атанас Петров 21', 2:0 Георги Карев 26', 3:0 Илия Чолаков 39',
   3:1 Красимир Павлов 43', 3:2 Иван Гъдев 55', 3:3 Сашко Попов 78']
в Куртово Конаре:
Чернозем (Черноземен) - Космос (Куртово Конаре)           5:4 (2:3) *
  [1:0 Стоил Киров 4', 1:3 Димитър Солаков 15',20',37'; 2:3 Динко Колев 40',
   3:3 Георги Ставрев 47'-д, 3:4 Димитър Солаков 60', 4:4 Иван Трифски 70',
   5:4 Петър Павлов Цънцаров 80']
* - мачът се играе в Куртово Конаре след споразумение между двата
    отбора. Мачът помежду им от XVI кръг ще се играе в Черноземен.
Радиново 2006 (Радиново) - Секирово (кв.Секирово, Рк)     0:3 сл. *
* - мачът завършва при резултат 3:2 за Радиново 2006, в последствие
    е уважена жалба на Секирово за некартотекиран играч в състава
    на домакините и е присъдена служебна победа с 3:0 за Секирово.
    Статистика от мача:
  [0:2 Йосиф Царов 3',10'; 1:2 Светлин Хаджиев 20', 2:2 Стефан Ангелов 75',
   3:2 Христо Тошев 83']
3 септември 2008, сряда, 17:00 ч
Средногорец (Брезово) - Борислав (Първомай)               1:1 (0:0)
  [0:1 Георги Андонов 79', 1:1 Тодор Иванов 85'-д]

                           II кръг

30 август 2008, събота, 18:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)    1:3 (1:1)
  [1:0 Пламен Нешев 16', 1:1 Милко Димов 45', 1:2 Йосиф Царов 47',
   1:3 Юлиян Плачков 70']
Спортист 1948 (Голям чардак) - Чернозем (Черноземен)      1:1 (0:0)
  [1:0 Геро Цветков 70', 1:1 Георги Ставрев 80']
Сокол (Марково) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)        7:1 (4:1)
  [3:0 Димо Станков 5',16',18'; 3:1 Янаки Пейчев 21', 4:1 Васил Гидженов 31',
   6:1 Димитър Ботев 46',52'; 7:1 Геро Атанасов 80'-д]
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Калояново (Калояново)               4:1 (1:1)
  [0:1 Димитър Михайлов 29', 1:1 Асен Ставрев 32', 2:1 Веселин Тосев 51',
   4:1 Атанас Георгиев 67',80']
Житница (Житница) - Крепост (Хисаря)                      2:2 (0:2)
  [0:1 Петър Какалчев 13', 0:2 Петър Ставрев 30', 1:2 Владислав Велчев 61',
   2:2 Иван Щипков 90']
Борислав (Първомай) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)          5:1 (1:0)
  [1:0 Жеко Димитров 24', 2:0 Николай Папазов 66', 3:0 Димитър Янчев 67',
   4:0 Петър Станев 72', 5:0 Димитър Янчев 86', 5:1 Самет Дуранов 89']
  [ид: Георги Андонов (Б) 83']
31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Космос (Куртово Конаре) - Радиново 2006 (Радиново)        3:2 (2:1)
  [0:1 Иван Влашев 1', 1:1 Цветан Златански 14', 2:1 Георги Бл. Найденов 25',
   2:2 Петър Тасев 85', 3:2 Таньо Бончев 90']
Раковски (Раковски) - Средногорец (Брезово)               0:1 (0:0)
  [0:1 Тодор Иванов 70']

                           III кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Крепост (Хисаря) - Борислав (Първомай)                    3:0 (1:0)
  [1:0 Ангел Ников 25', 2:0 Красен Георгиев 50', 3:0 Петър Какалчев 86']
Калояново (Калояново) - Житница (Житница)                 2:1 (1:0)
  [1:0 Атанас Терзийски 17', 2:0 Димитър Михайлов 71', 2:1 Николай Начев 78']
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - ГС Комерс (Пловдив)    0:4 (0:2)
  [0:4 Атанас Георгиев 15',21',51',80']
Чернозем (Черноземен) - Сокол (Марково)                   2:2 (2:1)
  [0:1 Димитър Ботев 32', 1:1 Йордан Стоянов 38', 2:1 Георги Ставрев 44'-д,
   2:2 Геро Атанасов 67']
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Средногорец (Брезово) - Евроколеж (Пловдив)               2:0 (1:0)
  [2:0 Иван Карагьозов 8',62']
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Раковски (Раковски)          3:1 (1:1)
  [1:0 Рамадан Рамадан 37', 1:1 Светослав Иванчев 44', 2:1 Ерай Халил 67',
   3:1 Емил Бакалов 70']
Радиново 2006 (Радиново) - Спортист 1948 (Голям чардак)   1:1 (1:0)
  [1:0 Иван Влашев 21', 1:1 Спас Бекирски 89']
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Космос (К. Конаре)     3:2 (2:2)
  [1:0 Георги Кабов 4', 1:1 Цветан Златански 9', 2:1 Георги Кабов 11',
   2:2 Зарко Гогов 26', 3:2 Милко Димов 90']

                           IV кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Космос (Куртово Конаре)             3:3 (2:1)
  [2:0 Владимир Колев 15',32'; 2:1 Иван Кочев 45', 2:2 Димитър Солаков 51',
   3:2 Владимир Колев 55', 3:3 Шенол Шерифов 89']
  [ид: Благовест Смиленов (К) 65']
Сокол (Марково) - Радиново 2006 (Радиново)                4:1 (1:0)
  [2:0 Димо Станков 34',58'; 3:0 Васил Петров 65', 4:0 Геро Атанасов 72',
   4:1 Дончо Добрев 87']
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Чернозем (Черноземен)               1:0 (0:0)
  [1:0 Мануил Мерсесян 84']
Житница (Житница) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)      4:0 (1:0)
  [2:0 Георги Малинов 30',50'; 3:0 Петър Кундурджийски 62',
   4:0 Иван Чалъков 76']
Борислав (Първомай) - Калояново (Калояново)               6:1 (2:1)
  [1:0 Николай Папазов 18', 1:1 Иван Златански 24', 2:1 Георги Андонов 44',
   4:1 Николай Папазов 52',65'-д; 6:1 Димитър Янчев 72',77']
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Спортист 1948 (Голям чардак) - Секирово (кв.Секирово)     2:2 (0:2)
  [0:1 Йосиф Царов 34', 0:2 Юлиян Плачков 42', 1:2 Геро Цветков 73',
   2:2 Петко Аргилашки 81']
Раковски (Раковски) - Крепост (Хисаря)                    1:6 (0:2)
  [0:1 Никола Солаков 1п, 0:2 Тодор Тумбалев 41', 0:3 Петър Какалчев 47',
   0:4 Стоян Касаветов 63', 0:5 Ивайло Фърков 83', 1:5 Младен Ячев 89',
   1:6 Никола Солаков 90']
Средногорец (Брезово) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)        1:1 (0:0)
  [0:1 Ерай Халил 49', 1:1 Иван Карагьозов 60']

                           V кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Крепост (Хисаря) - Средногорец (Брезово)                  3:0 сл. *
* - Средногорец предупреждават предварително, че няма да могат да се явят за мача.
Калояново (Калояново) - Раковски (Раковски)               3:0 (2:0)
  [1:0 Иван Златански 1', 2:0 Найден Терзийски 3', 3:0 Иван Златански 72']
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Борислав (Първомай)    3:5 (0:3)
  [0:2 Емил Митков 28',29'; 0:3 Димитър Янчев 35', 1:3 Христо Шевиков 53',
   1:4 Димитър Янчев 60', 2:4 Димитър Гоцев 63'-д, 2:5 Георги Лесев 75',
   3:5 Илия Чолаков 83']
Чернозем (Черноземен) - Житница (Житница)                 3:0 (1:0)
  [1:0 Петър Павлов Цънцаров 16', 2:0 Николай Бончев 52'-д, 3:0 Петър Дивров 73']
Радиново 2006 (Радиново) - ГС Комерс (Пловдив)            4:1 (2:0)
  [1:0 Светлин Хаджиев 7', 2:0 Лазар Цилков 20', 3:0 Стефан Ангелов 57',
   3:1 Венцислав Чалъков 73', 4:1 Иван Влашев 89']
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Евроколеж (Пловдив)          3:2 (2:1)
  [1:0 Емил Бакалов 38'-д, 1:1 Христо Копчев 41'-д, 2:1 Ерай Халил 43',
   2:2 Владимир Колев 61', 3:2 Рамадан Рамадан 75']
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (Марково)        2:2 (1:1)
  [1:0 Юлиян Плачков 31', 1:1 Николай Петров 44', 2:1 Милко Димов 61',
   2:2 Николай Петров 77']
Космос (Куртово Конаре) - Спортист 1948 (Голям чардак)    4:0 (2:0)
  [1:0 Георги Бл. Найденов 11', 2:0 Димитър Солаков 25', 3:0 Благовест Смиленов 72',
   4:0 Димитър Солаков 85']

                           VI кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак)        6:1 (3:0)
  [1:0 Христо Копчев 3', 2:0 Пламен Нешев 10', 3:0 Стефан Асенов 25',
   4:0 Христо Копчев 48', 5:0 Стефан Асенов 66', 6:0 Владимир Колев 71',
   6:1 Петко Аргилашки 80']
Сокол (Марково) - Космос (Куртово Конаре)                 4:0 (2:0)
  [1:0 Геро Атанасов 21', 2:0 Димо Станков 38', 4:0 Христо Трифонов 70',87']
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)    1:2 (0:2)
  [0:2 Недялко Ванев 5',13'; 1:2 Атанас Георгиев 60']
Борислав (Първомай) - Чернозем (Черноземен)               4:1 (2:0)
  [1:0 Георги Лесев 16', 2:0 Димитър Янчев 32', 2:1 Георги Ставрев 63',
   3:1 Николай Папазов 75'-д, 4:1 Георги Андонов 82'-д]
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Раковски (Раковски) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    5:2 (3:0)
  [1:0 Чавдар Патазов 13', 2:0 Светослав Иванчев 34', 3:0 Александър Боргоджийски 38',
   3:1 Атанас Петров 50', 3:2 Георги Джинев 52', 4:2 Николай Мекерешки 55'-д,
   5:2 Пламен Марин 76']
Средногорец (Брезово) - Калояново (Калояново)             2:3 (1:1)
  [1:0 Димо Йовчев 18'-аг, 1:1 Атанас Крушков 40', 2:1 Петко Механджийски 48',
   2:2 Димитър Михайлов 63', 2:3 Енчо Златански 75']
  [ид: Себейдин Камил (Ср) 90']
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Крепост (Хисаря)             1:1 (1:1)
  [0:1 Янко Георгиев 26', 1:1 Емил Бакалов 35']
  [ид: Емил Бакалов (С) 38', Никола Солаков (Кр) 55']
30 септември 2008, вторник, 17:00 ч
Житница (Житница) - Радиново 2006 (Радиново)              1:1 (0:1)
  [0:1 Дончо Дончев 10', 1:1 Венцислав Павлов 69']

                           VII кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Крепост (Хисаря) - Евроколеж (Пловдив)                    2:1 (0:0)
  [1:0 Ивайло Фърков 74', 1:1 Атанас Влашев 75', 2:1 Ивайло Фърков 82']
Калояново (Калояново) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)        1:0 (0:0)
  [1:0 Христо Петров 66'-д]
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Средногорец (Брезово)  1:1 (0:0)
  [0:1 Митко Кунчев 90', 1:1 Георги Джинев 90']
Чернозем (Черноземен) - Раковски (Раковски)               3:0 (2:0)
  [2:0 Иван Бекиров 42',44'; 3:0 Иван Трифски 49']
Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол (Марково)            1:0 (0:0)
  [1:0 Христо Шенчев 87']
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Радиново 2006 (Радиново) - Борислав (Първомай)            0:2 (0:2)
  [0:2 Николай Папазов 3',44'-д]
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Житница (Житница)      1:0 (0:0)
  [1:0 Йосиф Царов 84']
Космос (Куртово Конаре) - ГС Комерс (Пловдив)             1:3 (0:1)
  [0:1 Атанас Георгиев 42', 1:1 Димитър Солаков 52', 1:2 Асен Ставрев 58',
   1:3 Веселин Тосев 85']

                           VIII кръг

11 октомври 2008, събота, 15:00 ч
в Голям чардак *:
ГС Комерс (Пловдив) - Спортист 1948 (Голям чардак)        1:1 (0:0)
  [0:1 Красимир Павлов 59', 1:1 Митко Лишев 80']
* - мачът се играе в Голям чардак след споразумение между двата
    отбора. Мачът помежду им от XXIII кръг ще се играе в Куртово Конаре.
Борислав (Първомай) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)    2:0 (1:0)
  [1:0 Николай Папазов 35'-д, 2:0 Димитър Янчев 85']
11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (Марково)                     1:2 (0:1)
  [0:2 Николай Петров 16',76'; 1:2 Гено Василев 90']
Крепост (Хисаря) - Калояново (Калояново)                  4:0 (0:0)
  [2:0 Петър Какалчев 53',67'; 4:0 Ивайло Фърков 73',82']
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Житница (Житница) - Космос (Куртово Конаре)               2:3 (1:0)
  [1:0 Иван Чалъков 24', 2:0 Петър Кундурджийски 50', 2:2 Цветан Златански 73',80';
   2:3 Георги Бл. Найденов 84']
Раковски (Раковски) - Радиново 2006 (Радиново)            2:0 (1:0)
  [2:0 Светослав Иванчев 10',81']
Средногорец (Брезово) - Чернозем (Черноземен)             3:0 (1:0)
  [1:0 Иван Карагьозов 8', 2:0 Петко Механджийски 65', 3:0 Пламен Стойнов 83']
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден) 2:0 (2:0)
  [1:0 Ерай Халил 7', 2:0 Ибрям Алимолла 25']

                           IX кръг

8 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Сокол (Марково) - ГС Комерс (Пловдив)                     2:0 (1:0)
  [2:0 Димо Станков 25',71']
18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Калояново (Калояново) - Евроколеж (Пловдив)               2:2 (1:1)
  [1:0 Димитър Михайлов 35', 1:1 Стефан Асенов 44', 2:1 Найден Терзийски 70',
   2:2 Петър Трендафилов 73']
  [ид: Найден Терзийски (К) 55']
в Хисаря: *
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Крепост (Хисаря)       1:3 (1:1)
  [1:0 Борислав Димитров 4', 1:1 Тодор Тумбалев 5', 1:2 Ивайло Фърков 58',
   1:3 Тодор Тумбалев 68'-д]
* - мачът се играе в Хисаря след споразумение между двата отбора.
    Мачът помежду им от XXIV кръг ще се играе в кв.Горни Воден, Ас.
Чернозем (Черноземен) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)        2:1 (1:0)
  [1:0 Иван Бекиров 35', 2:0 Георги Ставрев 47', 2:1 Емил Бакалов 67']
Космос (Куртово Конаре) - Борислав (Първомай)             2:1 (2:1)
  [1:0 Цветан Златански 14', 1:1 Георги Лесев 17', 2:1 Цветан Златански 22']
Спортист 1948 (Голям чардак) - Житница (Житница)          2:1 (1:1)
  [1:0 Красимир Павлов 12', 1:1 Владислав Велчев 26', 2:1 Красимир Павлов 80']
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Радиново 2006 (Радиново) - Средногорец (Брезово)          6:0 (3:0)
  [2:0 Лазар Цилков 16',18'; 3:0 Михаил Ангелов 40', 5:0 Дончо Дончев 55',63';
   6:0 Стефан Ангелов 75']
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Раковски (Раковски)    2:1 (0:1)
  [0:1 Атанас Йовчев 15', 1:1 Валентин Карааргиров 75', 2:1 Недялко Ванев 77']
  [ид: Николай Мекерешки (Р) 73']

                           X кръг

25 октомври 2008, събота, 14:30 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - ГС Комерс (Пловдив)                 3:2 (0:0)
  [0:1 Атанас Георгиев 51', 1:1 Христо Копчев 55', 1:2 Георги Недевски 76',
   2:2 Ангел Тумбев 85', 3:2 Атанас Влашев 87']
Житница (Житница) - Сокол (Марково)                       3:3 (3:2)
  [1:0 Петър Павлов 22', 1:1 Христо Трифонов 26', 2:1 Георги Малинов 28',
   2:2 Димо Павлинов 39', 3:2 Петър Павлов 42', 3:3 Николай Петров 63']
Борислав (Първомай) - Спортист 1948 (Голям чардак)        3:1 (1:1)
  [0:1 Христо Шенчев 25', 1:1 Георги Андонов 30', 2:1 Николай Папазов 56'-д,
   3:1 Жеко Димитров 66']
Крепост (Хисаря) - Чернозем (Черноземен)                  1:0 (1:0)
  [1:0 Никола Солаков 30']
  [ид: Георги Ставрев (Ч) 67', Иван Трифски (Ч) 87']
Калояново (Калояново) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)  3:0 (2:0)
  [2:0 Иван Златански 41',43'; 3:0 Найден Терзийски 89']
26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Средногорец (Брезово) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)  0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Кабов 51']
  [ид: Милко Димов (Сек) 2']
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Радиново 2006 (Радиново)     1:1 (1:0)
  [1:0 Дечо Янев 40'-аг, 1:1 Иван Влашев 81']
5 ноември 2008, сряда, 14:30 ч
Раковски (Раковски) - Космос (Куртово Конаре)             2:8 (2:1)
  [1:0 Чавдар Патазов 12', 1:1 Цветан Златански 41', 2:1 Атанас Йовчев 43',
   2:3 Цветан Златански 51',63'; 2:4 Димитър Солаков 65', 2:5 Петър Кумчев 75'-д,
   2:6 Благовест Смиленов 80', 2:7 Иван Кочев 82', 2:8 Таньо Бончев 85']
  [ид: Атанас Йовчев (Р) 43']

                           XI кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Евроколеж (Пловдив)    1:0 (0:0)
  [1:0 Христо Шевиков 73']
Чернозем (Черноземен) - Калояново (Калояново)             1:0 (0:0)
  [1:0 Евгени Крикуненко 61']
Спортист 1948 (Голям чардак) - Раковски (Раковски)        3:0 сл. *
* - първоначално мачът завършва 1:3, в последствие на Спортист 1948
    е присъдена служебна победа с 3:0 заради нередовен играч на Раковски.
    Статистика от мача:
  [0:1 Тошо Буров 17', 0:2 Чавдар Патазов 52', 1:2 Петко Аргилашки 85',
   1:3 Йовко Говедарски 88']
Сокол (Марково) - Борислав (Първомай)                     2:1 (1:1)
  [0:1 Николай Палазов 13', 1:1 Димитър Ботев 19', 2:1 Ангел Рахов 90'+3']
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Житница (Житница)                   4:0 (1:0)
  [1:0 Даниел Иванов 35'-аг, 2:0 Мануил Мерсесян 66', 3:0 Венцислав Чалъков 77',
   4:0 Валери Георгиев 85']
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Радиново 2006 (Радиново) - Крепост (Хисаря)               1:3 (0:1)
  [0:2 Тодор Тумбалев 42',53'; 0:3 Здравко Пехливански 67', 1:3 Рангел Нихтянов 86']
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Сокол (кв.Д. Воден,Ас) 4:2 (2:2)
  [0:1 Ерай Халил 2', 1:1 Пламен Романов 24', 1:2 Ерай Халил 31',
   2:2 Иван Гендов 35', 3:2 Пламен Романов 77', 4:2 Юлиян Плачков 79']
Космос (Куртово Конаре) - Средногорец (Брезово)           4:1 (1:1)
  [0:1 Иван Карагьозов 10', 3:1 Цветан Златански 15',50',70'; 4:1 Петър Кумчев 85'-д]

                           XII кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Житница (Житница)                   1:1 (0:0)
  [1:0 Дойчо Златанов 70', 1:1 Петър Кундурджийски 81']
Борислав (Първомай) - ГС Комерс (Пловдив)                 2:1 (0:1)
  [0:1 Петър Георгиев 13', 1:1 Николай Папазов 67'-д, 2:1 Димитър Янчев 82']
Калояново (Калояново) - Радиново 2006 (Радиново)          2:1 (0:0)
  [1:0 Найден Терзийски 56', 2:0 Емил Иманов 76', 2:1 Атанас Дудов 89']
Крепост (Хисаря) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)       1:1 (0:1)
  [0:1 Пламен Романов 16', 1:1 Ивайло Фърков 46']
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Чернозем (Черноземен)  3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие е присъдена служебна победа с 3:0
    за Гоце Делчев без мачът да бъде насрочван наново.
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Раковски (Раковски) - Сокол (Марково)                     1:1 (1:0)
  [1:0 Апостол Костадинов 16', 1:1 Васил Тодоров 89']
Средногорец (Брезово) - Спортист 1948 (Голям чардак)      0:2 (0:1)
  [0:1 Петко Аргилашки 24', 0:2 Николай Дишлийски 58']
  [ид: Пламен Нановски (Ср) 87']
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Космос (Куртово Конаре)      3:1 (0:0)
  [1:0 Самет Дуранов 47', 3:0 Ибрям Алимолла 69',76'; 3:1 Иван Кочев 79']

                           XIII кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Чернозем (Черноземен) - Евроколеж (Пловдив)               0:3 (0:1)
  [0:1 Добромир Тилев 31', 0:2 Стефан Асенов 62', 0:3 Христо Копчев 75']
Спортист 1948 (Голям чардак) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас) 0:1 (0:0)
  [0:1 Ерай Халил 77']
Сокол (Марково) - Средногорец (Брезово)                   1:2 (0:0)
  [0:2 Христо Чалъков 50',60'; 1:2 Николай Петров 65']
Житница (Житница) - Борислав (Първомай)                   1:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Янчев 81', 1:1 Иван Щипков 86']
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Радиново 2006 (Радиново) - Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас)  2:0 (2:0)
  [1:0 Иван Влашев 21', 2:0 Дончо Дончев 30']
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Калояново (Калояново)  4:1 (2:0)
  [1:0 Милко Димов 5', 3:0 Юлиян Плачков 38',53'; 3:1 Иван Златански 68',
   4:1 Пламен Романов 76']
Космос (Куртово Конаре) - Крепост (Хисаря)                4:0 (2:0)
  [1:0 Благовест Смиленов 16', 2:0 Цветан Златански 27', 3:0 Иван Кочев 59',
   4:0 Димитър Солаков 76']
26 ноември 2008, сряда, 14:30 ч
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Раковски (Раковски)                 3:0 (1:0)
  [1:0 Асен Ставрев 42', 3:0 Митко Лишев 73',75']

                           XIV кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Борислав (Първомай)                 2:2 (1:1)
  [1:0 Тошко Чалъков 22', 1:2 Николай Папазов 34',72'; 2:2 Христо Копчев 80']
Крепост (Хисаря) - Спортист 1948 (Голям чардак)           1:3 (1:2)
  [0:1 Русин Трифонов 5', 1:1 Тодор Тумбалев 15', 1:2 Русин Трифонов 44',
   1:3 Красимир Павлов 75']
в Куртово Конаре: *
Калояново (Калояново) - Космос (Куртово Конаре)           0:6 (0:2)
  [0:1 Петър Кумчев 9', 0:2 Цветан Златански 27', 0:3 Благовест Смиленов 46',
   0:4 Петър Кумчев 52', 0:5 Иван Кочев 58', 0:6 Петър Кумчев 62']
* - мачът се играе в Куртово Конаре след споразумение между двата отбора.
    Мачът помежду им от XXIX кръг ще се играе в Калояново.
Гоце Делчев (кв.Г.Воден,Ас) - Секирово (кв.Секирово,Рак)  прекратен *
* - мачът е прекратен в 22' при 0:1 заради лоши атмосферни условия.
    Решено е целият мач да бъде преигран.
Чернозем (Черноземен) - Радиново 2006 (Радиново)          0:0
23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Раковски (Раковски) - Житница (Житница)                   4:1 (0:1)
  [0:1 Владислав Велчев 38', 1:1 Пламен Джундрин 64', 2:1 Александър Керин 69',
   3:1 Младен Ячев 80', 4:1 Пламен Джундрин 86']
Средногорец (Брезово) - ГС Комерс (Пловдив)               1:0 (1:0)
  [1:0 Христо Чалъков 5']
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Сокол (Марково)              1:1 (0:1)
  [0:1 Димо Станков 5', 1:1 Сафет Халил 65']
26 ноември 2008, сряда, 14:30 ч
Гоце Делчев (кв.Г.Воден,Ас) - Секирово (кв.Секирово,Рак)  3:5 (2:3) *
  [0:1 Милко Димов 5', 1:1 Атанас Петров 12', 1:2 Пламен Романов 16',
   2:2 Атанас Петров 25', 2:3 Веселин Пеев 40', 3:3 Атанас Петров 48',
   3:4 Милко Димов 73', 3:5 Валентин Карарагиров 75']
* - преиграване на прекратения на 22 ноември мач.

                           XV кръг

29 ноември 2008, събота, 11:00 ч
Спортист 1948 (Голям чардак) - Калояново (Калояново)      2:0 (1:0)
  [1:0 Николай Дишлийски 12', 2:0 Атанас Зангаров 70']
Сокол (Марково) - Крепост (Хисаря)                        0:2 (0:1)
  [0:2 Петър Какалчев 38'-д,71']
29 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)          4:0 (2:0)
  [1:0 Георги Недевски 25', 2:0 Иван Вангелов 32', 3:0 Георги Недевски 65',
   4:0 Мануил Мерсесян 78']
Житница (Житница) - Средногорец (Брезово)                 2:1 (2:0)
  [1:0 Иван Чалъков 37', 2:0 Иван Йончев 38', 2:1 Пламен Нановски 52']
30 ноември 2008, неделя, 12:00 ч
Борислав (Първомай) - Раковски (Раковски)                 8:2 (4:0)
  [1:0 Николай Папазов 10', 2:0 Георги Лесев 16', 3:0 Жеко Димитров 27',
   5:0 Николай Папазов 40',50'; 5:1 Чавдар Патазов 61', 6:1 Димитър Янчев 67',
   7:1 Николай Папазов 70', 7:2 Чавдар Патазов 80', 8:2 Димитър Янчев 85']
30 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Радиново 2006 (Радиново) - Евроколеж (Пловдив)            2:0 (0:0)
  [2:0 Иван Влашев 50',75']
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Чернозем (Черноземен)  3:0 (0:0)
  [1:0 Милко Димов 48', 2:0 Недялко Ванев 68', 3:0 Юлиян Плачков 73']
Космос (Куртово Конаре) - Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас)   6:1 (3:0)
  [1:0 Благовест Смиленов 17', 2:0 Иван Кочев 36', 3:0 Благовест Смиленов 40',
   3:1 Атанас Петров 63', 4:1 Благовест Смиленов 77', 5:1 Димитър Солаков 79',
   6:1 Николай Василков 81'-д]

                           XVI кръг

28 февруари 2009, събота, 15:00 ч *
* - всички мачове от кръга са отложени поради лоши атмосферни условия.
5 май 2009, вторник, 18:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Раковски (Раковски)                 3:0 (2:0)
  [1:0 Стефан Асенов 34', 2:0 Владимир Колев 44', 3:0 Ангел Крушков 50']
Борислав (Първомай) - Средногорец (Брезово)               2:0 (0:0)
  [1:0 Пламен Нановски 58'-аг, 2:0 Николай Папазов 83'-д]
Житница (Житница) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)            1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Чалъков 60']
Сокол (Марково) - Калояново (Калояново)                   3:1 (0:1)
  [0:1 Димитър Солаков 28', 1:1 Димитър Станков 73', 2:1 Христо Трифонов 74',
   3:1 Димитър Ботев 89']
Спортист 1948 (Г. чардак) - Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 0:3 сл. *
* - домакините предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
в Черноземен:
Космос (Куртово Конаре) - Чернозем (Черноземен)           6:4 (4:2)
  [1:0 Огнян Златков 6', 2:0 Дончо Донев 12', 3:0 Чавдар Стойчев 17',
   4:0 Стефан Ангелов 31', 4:1 Стоил Киров 35', 4:2 Янаки Пейчев 38',
   5:2 Чавдар Стойчев 61'-д, 5:3 Янаки Пейчев 64'-д, 5:4 Петър Павлов Цънцаров 79',
   6:4 Чавдар Стойчев 87']
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Радиново 2006 (Рад)    0:0
19 май 2009, вторник, 18:00 ч
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Крепост (Хисаря)                    3:0 сл. *
* - отлаган на два пъти, гостите не се явяват.

                           XVII кръг

7 март 2009, събота, 15:00 ч
Чернозем (Черноземен) - Спортист 1948 (Голям чардак)      1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Трифски 78']
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Сокол (Марково)        1:3 (0:0)
  [0:1 Димитър Ботев 52', 1:1 Атанас Найденов 63', 1:2 Димо Станков 75',
   1:3 Николай Петров 80']
Калояново (Калояново) - ГС Комерс (Пловдив)               1:5 (1:1)
  [0:1 Атанас Георгиев 9', 1:1 Петър Кумчев 27', 1:3 Георги Марчев 77',79';
   1:4 Георги Катрев 85', 1:5 Пламен Тотовски 87']
в Баня:
Крепост (Хисаря) - Житница (Житница)                      1:1 (0:1)
  [0:1 Иван Динев 19', 1:1 Красен Георгиев 83']
8 март 2009, неделя, 15:00 ч
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Евроколеж (Пловдив)    2:0 (0:0)
  [1:0 Недялко Ванев 48', 2:0 Юлиян Плачков 65']
Радиново 2006 (Радиново) - Космос (Куртово Конаре)        0:1 (0:0)
  [0:1 Пламен Пейков 51']
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Борислав (Първомай)          2:0 (0:0)
  [1:0 Расим Ходжов 61, 2:0 Кирил Бакалов 83]
Средногорец (Брезово) - Раковски (Раковски)               2:0 (2:0)
  [1:0 Петко Механджийски 10', 2:0 Стойчо Кирев 38']

                           XVIII кръг

14 март 2009, събота, 15:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Средногорец (Брезово)               1:1 (1:0)
  [1:0 Гавраил Абушев 19', 1:1 Иван Карагьозов 85']
Житница (Житница) - Калояново (Калояново)                 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Сокол (Марково) - Чернозем (Черноземен)                   3:5 (1:0)
  [1:0 Николай Петров 4', 1:1 Георги Величков 57', 1:2 Радко Рангелов 60',
   2:2 Димо Станков 70', 2:3 Георги Величков 75', 3:3 Димо Станков 84',
   3:4 Георги Величков 88', 3:5 Райчо Йорданов 90'-д]
Спортист 1948 (Голям чардак) - Радиново 2006 (Радиново)   0:2 (0:0)
  [0:1 Лазар Цилков 48', 0:2 Слави Хъмчев 87']
в Първенец:
Космос (Куртово Конаре) - Секирово (кв.Секирово,Раковски) 0:0
15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Раковски (Раковски) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)          2:0 (1:0)
  [1:0 Светослав Иванчев 41', 2:0 Апостол Костадинов 65']
  [ид: Апостол Костадинов (Р) 23']
Борислав (Първомай) - Крепост (Хисаря)                    5:0 сл. *
  [1:0 Димитър Янчев 25', 2:0 Николай Папазов 51']
* - мачът е прекратен в 52' при 2:0, когато гостите напускат терена, недоволни
    от съдийско отсъждане. На Борислав е присъдена служебна победа с 5:0.
8 април 2009, сряда, 17:30 ч
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    6:0 (2:0)
  [4:0 Тодор Кръстанов 15',18',59',71'; 5:0 Митко Лишев 73', 6:0 Петър Георгиев 80']

                           XIX кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
в Първенец:
Космос (Куртово Конаре) - Евроколеж (Пловдив)             0:3 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно без да се насрочва
    нова дата.
Чернозем (Черноземен) - ГС Комерс (Пловдив)               0:0
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Житница (Житница)      2:1 (0:0)
  [1:0 Христо Шевиков 53', 1:1 Георги Малинов 83', 2:1 Станислав Зафиров 89']
Калояново (Калояново) - Борислав (Първомай)               2:2 (1:0)
  [1:0 Цветан Златански 15', 1:2 Николай Папазов 56'-д,72'; 2:2 Петър Кумчев 89'-д]
в Баня:
Крепост (Хисаря) - Раковски (Раковски)                    1:1 (0:0)
  [0:1 Светослав Иванчев 80', 1:1 Янко Георгиев 85']
22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Спортист 1948 (Гч)     0:0
8 април 2009, сряда, 17:30 ч
Радиново 2006 (Радиново) - Сокол (Марково)                3:1 (2:1)
  [1:0 Иван Влашев 5', 2:0 Ахмед Ахмедов 21', 2:1 Николай Петров 29',
   3:1 Ахмед Ахмедов 70']
  [ид: Димо Станков (С) 85']
22 април 2009, сряда, 17:30 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Средногорец (Брезово)        2:1 (1:1)
  [1:0 Ерай Халил 19', 1:1 Стойчо Кирев 36', 2:1 Ерай Халил 88']

                           XX кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)          2:2 (2:1)
  [1:0 Владимир Колев 3', 2:0 Грозьо Ботев 30', 2:1 Ерай Халил 35',
   2:2 Рамадан Рамадан 46']
Борислав (Първомай) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    3:1 (1:0)
  [1:0 Николай Папазов 41'-д, 3:0 Димитър Янчев 69',81'; 3:1 Димитър К.Димитров 85']
Житница (Житница) - Чернозем (Черноземен)                 2:1 (1:0)
  [1:0 Николай Начев 34', 2:0 Владислав Велчев 47', 2:1 Милко Видев 58']
Сокол (Марково) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)        5:1 (2:0)
  [1:0 Николай Петров 32', 2:0 Гено Василев 41', 3:0 Димо Станков 50',
   3:1 Юлиян Плачков 72', 4:1 Васил Тодоров 86', 5:1 Димо Станков 88']
Спортист 1948 (Голям чардак) - Космос (Куртово Конаре)    0:1 (0:0)
  [0:1 Найден Терзийски 74']
29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Средногорец (Брезово) - Крепост (Хисаря)                  0:3 сл. *
* - прекратен в 88' при 0:0, когато играч на домакините удря съдията.
    На Средногорец е присъдена служебна загуба с 0:3.
Раковски (Раковски) - Калояново (Калояново)               0:1 (0:0)
  [0:1 Цветан Златански 46']
15 април 2009, сряда, 17:30 ч
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Радиново 2006 (Радиново)            2:1 (0:1)
  [0:1 Иван Влашев 15', 2:1 Ивайло Попадийски 52',53']
  [ид: Петър Георгиев (ГС) 51']

                           XXI кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Спортист 1948 (Голям чардак) - Евроколеж (Пловдив)        3:1 (1:1)
  [1:0 Николай Дишлийски 33', 1:1 Грозьо Ботев 40', 2:1 Красимир Павлов 50',
   3:1 Николай Дишлийски 59']
в Първенец:
Космос (Куртово Конаре) - Сокол (Марково)                 1:1 (0:0)
  [0:1 Димитър Ботев 64', 1:1 Виден Петков 75'-д]
Радиново 2006 (Радиново) - Житница (Житница)              5:2 (4:2)
  [1:0 Атанас Дудов 3', 2:0 Иван Влашев 28', 3:0 Никола Н.Николов 30',
   3:1 Георги Малинов 32'-д, 3:2 Петър Гайдаджийски 40', 4:2 Атанас Дудов 44',
   5:2 Иван Влашев 65']
Чернозем (Черноземен) - Борислав (Първомай)               4:0 (2:0)
  [1:0 Янаки Пейчев 41', 2:0 Васил Атанасов 44', 3:0 Янаки Пейчев 59',
   4:0 Милко Видев 80']
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Раковски (Раковски)    3:1 (1:1)
  [0:1 Пламен Джундрин 12', 1:1 Георги Карев 17', 2:1 Христо Шевиков 50',
   3:1 Георги Джинев 80']
Калояново (Калояново) - Средногорец (Брезово)             2:3 (1:0)
  [1:0 Павлин Велков 28', 1:1 Стоян Ф.Стоянов 54'-д, 2:1 Благовест Смиленов 61'-д,
   2:2 Таньо Бончев 75'-аг, 2:3 Иван Топалджов 88']
в Баня:
Крепост (Хисаря) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)             2:1 (2:0)
  [1:0 Георги Тодоров 23'-д, 2:0 Ивайло Фърков 42', 2:1 Рамадан Рамадан 88']
5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - ГС Комерс (Пловдив)    1:3 (1:0)
  [1:0 Георги Кабов 12', 1:1 Георги Катрев 65', 1:2 Тодор Кръстанов 67',
   1:3 Атанас Георгиев 89']

                           XXII кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Крепост (Хисаря)                    0:1 (0:0)
  [0:1 Георги Тодоров 53']
Раковски (Раковски) - Чернозем (Черноземен)               2:4 (2:1)
  [1:0 Торос Доникян 21', 2:0 Светослав Иванчев 30', 2:1 Александър Боргоджийски 42'-аг,
   2:2 Милко Видев 65', 2:3 Петър Павлов Цънцаров 84', 2:4 Георги Ставрев 87']
Борислав (Първомай) - Радиново 2006 (Радиново)            1:0 (1:0)
  [1:0 Велко Ат.Велков 33']
Житница (Житница) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)      0:1 (0:0)
  [0:1 Милко Димов 61']
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Космос (Куртово Конаре)             3:0 (2:0)
  [1:0 Митко Лишев 9', 2:0 Тодор Кръстанов 20'-д, 3:0 Георги Марчев 77']
Сокол (Марково) - Спортист 1948 (Голям чардак)            4:0 (2:0)
  [1:0 Димитър Георгиев 15', 2:0 Димитър Ботев 16', 3:0 Димо Станков 55',
   4:0 Димитър Ботев 83']
12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Калояново (Калояново)        1:0 (1:0)
  [1:0 Самет Дуранов 11']
13 май 2009, сряда, 18:00 ч
Средногорец (Брезово) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)  3:1 (1:0)
  [1:0 Пламен Нановски 18', 1:1 Георги Димитров 50', 2:1 Дилян Стоянов 52',
   3:1 Стоян Ф.Стоянов 80']

                           XXIII кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Сокол (Марково) - Евроколеж (Пловдив)                     1:2 (0:1)
  [0:1 Добри Тинчев 6', 1:1 Димо Станков 60', 1:2 Стефан Асенов 70']
в Куртово Конаре:
Спортист 1948 (Голям чардак) - ГС Комерс (Пловдив)        0:5 сл. *
  [0:1 Митко Лишев 7', 1:1 Петко Аргилашки 34', 1:2 Петър Георгиев 41']
* - прекратен в 72' при 1:2, когато играч на домакините удря съдията.
    На Спортист 1948 е присъдена служебна загуба с 0:5.
в Първенец:
Космос (Куртово Конаре) - Житница (Житница)               0:0
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Борислав (Първомай)    1:0 (1:0)
  [1:0 Юлиян Плачков 18']
Радиново 2006 (Радиново) - Раковски (Раковски)            4:2 (1:2)
  [0:1 Александър Боргоджийски 21', 0:2 Тошо Буров 26', 1:2 Никола Н.Николов 45',
   2:2 Дамян Куршумов 57', 3:2 Иван Влашев 69', 4:2 Лазар Цилков 87']
  [ид: Лазар Цилков (Рад) 84']
Чернозем (Черноземен) - Средногорец (Брезово)             3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Сокол (кв.Д.Воден, Ас) 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Калояново (Калояново) - Крепост (Хисаря)                  4:0 (3:0)
  [3:0 Благовест Смиленов 27',32',40'; 4:0 Петър Пенчев 63']

                           XXIV кръг

25 април 2009, събота, 14:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Калояново (Калояново)               1:2 (0:0)
  [1:0 Добромир Тилев 51', 1:2 Благовест Смиленов 53',80']
25 април 2009, събота, 17:00 ч
в кв.Горни Воден, Ас:
Крепост (Хисаря) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)       0:3 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Житница (Житница) - Спортист 1948 (Голям чардак)          3:0 (1:0)
  [1:0 Атанас Бодурски 24', 2:0 Николай Начев 61', 3:0 Атанас Бодурски 70']
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Сокол (Марково)                     3:2 (1:2)
  [0:1 Димо Станков 6', 0:2 Николай Петров 26'-д, 2:2 Георги Недевски 43'-д,48'-д;
   3:2 Атанас Георгиев 64']
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Чернозем (Черноземен)        2:1 (1:0)
  [1:0 Ерай Халил 33', 2:0 Самет Дуранов 80', 2:1 Янаки Пейчев 88']
Средногорец (Брезово) - Радиново 2006 (Радиново)          3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Раковски (Раковски) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)    0:4 (0:2)
  [0:1 Недялко Ванев 23', 0:2 Георги Кабов 42', 0:4 Недялко Ванев 53',89']
Борислав (Първомай) - Космос (Куртово Конаре)             4:1 (1:1)
  [1:0 Николай Папазов 7', 1:1 Иван Златански 15', 2:1 Димитър Янчев 70',
   3:1 Николай Папазов 79', 4:1 Георги Андонов 85'-д]

                           XXV кръг

1 май 2009, петък, 17:30 ч
Радиново 2006 (Радиново) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)     0:0
1 май 2009, петък, 18:00 ч
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Евроколеж (Пловдив)                 1:2 (0:2)
  [0:2 Добромир Тилев 36',39'; 1:2 Митко Лишев 87']
2 май 2009, събота, 17:00 ч
Чернозем (Черноземен) - Крепост (Хисаря)                  5:0 (4:0)
  [3:0 Янаки Пейчев 10',17',19'; 4:0 Георги Ставрев 36', 5:0 Милко Видев 57']
2 май 2009, събота, 18:00 ч
Сокол (Марково) - Житница (Житница)                       4:1 (1:0)
  [2:0 Димо Станков 21',55'; 3:0 Николай Петров 57', 4:0 Димитър Ботев 81',
   4:1 Петър Кундурджийски 84']
Спортист 1948 (Голям чардак) - Борислав (Първомай)        2:1 (0:1)
  [0:1 Емил Митков 31', 1:1 Илко Караиванов 58', 2:1 Костадин Коилов 70']
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Средногорец (Брезово)  5:1 (2:0)
  [2:0 Юлиян Плачков 7',16'; 2:1 Стоян Ф.Стоянов 54'-д, 3:1 Милко Димов 58',
   4:1 Стефан Пенсов 74', 5:1 Юлиян Плачков 80']
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Калояново (Калояново)  1:0 (1:0)
  [1:0 Христо Шевиков 15']
13 май 2009, сряда, 18:00 ч
в Първенец:
Космос (Куртово Конаре) - Раковски (Раковски)             3:2 (2:1)
  [1:0 Васил Маринов 15', 1:1 Александър Керин 30', 2:1 Стефан Ангелов 43',
   3:1 Георги Панов 50', 3:2 Чавдар Патазов 60']

                           XXVI кръг

8 май 2009, петък, 18:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)    4:1 (1:1)
  [0:1 Христо Шевиков 5', 1:1 Грозьо Ботев 41', 3:1 Добромир Тилев 50',60';
   4:1 Христо Петров 62'-д]
9 май 2009, събота, 15:00 ч
в Баня:
Крепост (Хисаря) - Радиново 2006 (Радиново)               0:3 (0:1)
  [0:1 Атанас Дудов 11', 0:2 Иван Влашев 70', 0:3 Ахмед Ахмедов 74']
9 май 2009, събота, 15:30 ч
Калояново (Калояново) - Чернозем (Черноземен)             2:0 (1:0)
  [1:0 Димитър Солаков 35', 2:0 Цветан Златански 78']
9 май 2009, събота, 18:00 ч
Житница (Житница) - ГС Комерс (Пловдив)                   2:1 (1:0)
  [1:0 Петър Кундурджийски 29', 1:1 Георги Катрев 60', 2:1 Атанас Бодурски 73']
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Секирово (кв.Секирово, Рак.) 2:5 (1:1)
  [0:1 Венцислав Изевков 7', 1:1 Ибрям Алимолла 36'-д, 1:2 Венцислав Бориспасов 47',
   2:2 Емил Бакалов 58', 2:3 Милко Димов 64', 2:5 Велко Котов 82',84']
Средногорец (Брезово) - Космос (Куртово Конаре)           2:1 (0:0)
  [1:0 Павел Бориспасов 62', 1:1 Иван Златански 55', 2:1 Стоян Ф.Стоянов 72']
  [ид: Стоян Ф.Стоянов (Ср) 6']
Раковски (Раковски) - Спортист 1948 (Голям чардак)        1:2 (0:1)
  [0:1 Геро Цветков 43', 1:1 Младен Ячев 49', 1:2 Спас Бекирски 78']
Борислав (Първомай) - Сокол (Марково)                     1:2 (1:0)
  [1:0 Николай Папазов 2'-д, 1:1 Димитър Ботев 70', 1:2 Христо Чалъков 73']

                           XXVII кръг

15 май 2009, петък, 18:00 ч
в Първенец:
Космос (Куртово Конаре) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)      2:4 (0:1)
  [0:3 Ерай Халил 13',54',55'; 1:3 Кирил Грозев 59', 2:3 Георги Попов 70',
   2:4 Ерай Халил 78']
16 май 2009, събота, 18:00 ч
Житница (Житница) - Евроколеж (Пловдив)                   2:3 (0:2)
  [0:2 Грозьо Ботев 20',39'; 1:2 Георги Малинов 47'-д, 1:3 Грозьо Ботев 64',
   2:3 Николай Начев 83']
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Борислав (Първомай)                 2:4 (1:2)
  [0:1 Николай Папазов 9'-д, 1:1 Тодор Кръстанов 16', 1:2 Георги Андонов 30',
   1:3 Емил Митков 58', 2:3 Георги Катрев 62', 2:4 Николай Папазов 82']
Сокол (Марково) - Раковски (Раковски)                     4:1 (1:0)
  [1:0 Димо Станков 6', 2:0 Христо Чалъков 51', 2:1 Чавдар Патазов 55',
   3:1 Йосиф Балабански 68'-аг, 4:1 Христо Трифонов 75']
Спортист 1948 (Голям чардак) - Средногорец (Брезово)      4:3 (1:1)
  [0:1 Петко Механджийски 21', 2:1 Атанас Зангаров 23',46'; 2:2 Иван Топалджов 55',
   3:2 Атанас Зангаров 69', 4:2 Никола Чобанов 75', 4:3 Стойчо Тасев 78']
Чернозем (Черноземен) - Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас)  1:3 (0:1)
  [0:2 Димитър Гоцев 16',52'; 0:3 Георги Джинев 75', 1:3 Милко Видев 81'-д]
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Крепост (Хисаря)       0:0
Радиново 2006 (Радиново) - Калояново (Калояново)          2:2 (1:2)
  [1:0 Михаил Ангелов 16', 1:1 Цветан Златански 26', 1:2 Благовест Смиленов 41',
   2:2 Иван Влашев 63']

                           XXVIII кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Чернозем (Черноземен)               4:3 (0:1)
  [0:1 Милко Видев 8', 2:1 Христо Копчев 46',49'; 2:2 Георги Величков 54',
   2:3 Милко Видев 56', 3:3 Владимир Колев 58', 4:2 Грозьо Ботев 64']
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Радиново 2006 (Рад.)   3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Борислав (Първомай) - Житница (Житница)                   3:1 (0:1)
  [0:1 Иван Аризанов 33', 2:1 Николай Папазов 59',74'-д; 3:1 Георги Лесев 76']
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Калояново (Калояново) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)  2:1 (1:1)
  [1:0 Николай Василков 3', 1:1 Велко Котов 22', 2:1 Георги Бл.Найденов 69']
в Баня:
Крепост (Хисаря) - Космос (Куртово Конаре)                3:0 сл. *
* - гостите се явяват само с 6 души и мачът не започва.
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - Спортист 1948 (Голям чардак) 0:3 сл. *
* - домакините предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Средногорец (Брезово) - Сокол (Марково)                   3:2 (1:1)
  [1:0 Иван Топалджов 15', 1:1 Христо Трифонов 30'-д, 1:2 Димо Станков 46',
   3:2 Иван Топалджов 64',66']
Раковски (Раковски) - ГС Комерс (Пловдив)                 0:1 (0:1)
  [0:1 Валери Георгиев 5']

                           XXIX кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
Борислав (Първомай) - Евроколеж (Пловдив)                 1:0 (1:0)
  [1:0 Николай Папазов 6']
Житница (Житница) - Раковски (Раковски)                   5:3 (1:2)
  [0:1 Пламен Джундрин 6', 0:2 Светослав Иванчев 26', 2:2 Стефан Иванов 36',48';
   3:2 Атанас Бодурски 50', 3:3 Светослав Иванчев 67', 4:3 Атанас Бодурски 75',
   5:3 Петър Кундурджийски 90']
в Куртово Конаре:
ГС Комерс (Пловдив) - Средногорец (Брезово)               5:0 (1:0)
  [2:0 Георги Недевски 24',54'; 3:0 Валери Георгиев 76', 4:0 Генко Коев 83',
   5:0 Георги Марчев 89']
Сокол (Марково) - Сокол (кв.Долни Воден, Ас)              7:0 (5:0)
  [1:0 Димо Станков 13', 2:0 Христо Трифонов 16', 3:0 Димо Станков 28',
   4:0 Емил Шопов 38', 5:0 Васил Гидженов 43', 6:0 Антон Петров 70',
   7:0 Димо Станков 75']
Спортист 1948 (Голям чардак) - Крепост (Хисаря)           4:0 (3:0)
  [1:0 Атанас Зангаров 11', 2:0 Христо Шенчев 37', 3:0 Атанас Зангаров 40',
   4:0 Георги Христозов 89']
в Калояново:
Космос (Куртово Конаре) - Калояново (Калояново)           3:3 (1:2)
  [1:0 Пламен Пейков 5', 1:2 Благовест Смиленов 23',38'; 1:3 Цветан Златански 51',
   2:3 Пламен Пейков 52', 3:3 Димо Ничев 77']
31 май 2009, неделя, 18:00 ч
Секирово (кв.Секирово, Раковски) - Гоце Делчев (Г.Вод,Ас) 8:2 (4:1)
  [3:0 Георги Кабов 10',15',18'; 3:1 Георги Джинев 29', 4:1 Венцислав Изевков 35',
   5:1 Стефан Пенсов 48', 6:1 Георги Кабов 48', 6:2 Христо Шевиков 64',
   7:2 Георги Кабов 67', 8:2 Пламен Койрушки 71']
Радиново 2006 (Радиново) - Чернозем (Черноземен)          0:0

                           XXX кръг

5 юни 2009, петък, 18:30 ч
в Маноле:
Евроколеж (Пловдив) - Радиново 2006 (Радиново)            1:3 (0:1)
  [0:2 Атанас Дудов 15',65'; 1:2 Владимир Колев 85', 1:3 Ахмед Ахмедов 87']
Средногорец (Брезово) - Житница (Житница)                 3:1 (1:1)
  [0:1 Петър Кундурджийски 2', 2:1 Иван Карагьозов 32',53'; 3:1 Филип Стоянов 71']
6 юни 2009, събота, 16:00 ч
в Баня:
Крепост (Хисаря) - Сокол (Марково)                        2:1 (2:1)
  [1:0 Здравко Пехливански 5', 2:0 Красен Георгиев 10', 2:1 Димитър Ботев 35']
6 юни 2009, събота, 17:30 ч
Чернозем (Черноземен) - Секирово (кв.Секирово, Раковски)  3:1 (0:0)
  [2:0 Георги Величков 49',62'; 3:0 Милко Видев 69', 3:1 Георги Кабов 71']
Калояново (Калояново) - Спортист 1948 (Голям чардак)      3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Сокол (кв.Долни Воден, Ас) - ГС Комерс (Пловдив)          2:2 (1:1)
  [1:0 Рамадан Рамадан 4', 1:1 Георги Недевски 32', 1:2 Димитър Сотиров 70',
   2:2 Ерай Халил 75']
Раковски (Раковски) - Борислав (Първомай)                 2:5 (0:1)
  [0:2 Димитър Янчев 43',57'; 1:2 Иван Гендов 65', 1:3 Николай Папазов 68',
   1:4 Красимир Тодоров 83', 1:5 Георги Славчев 85', 2:5 Иван Гендов 86']
6 юни 2009, събота, 18:30 ч
Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Ас) - Космос (К.Конаре)      3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.

нагоре

                           Всички голмайстори

         31  Николай Папазов          Борислав (Първомай)           
         25  Димо Станков             Сокол (Марково)               
         19  Цветан Златански         Калояново (Калояново)           /вкл. 14 гола за Космос (Куртово Конаре)/
         19  Ерай Халил               Сокол (кв.Долни Воден, Ас) 
         18  Димитър Янчев            Борислав (Първомай)           
         16  Благовест Смиленов       Калояново (Калояново)           /вкл. 7 гола за Космос (Куртово Конаре)/
         14  Николай Петров           Сокол (Марково)               
         14  Иван Влашев              Радиново 2006 (Радиново)      
         13  Юлиян Плачков            Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
         13  Димитър Солаков          Калояново (Калояново)         /вкл. 11 гола за Космос (Куртово Конаре)/
         13  Димитър Ботев            Сокол (Марково)               
         12  Атанас Георгиев          ГС Комерс (Пловдив)           
         11  Георги Кабов             Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
         10  Милко Димов              Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 

          9  Владимир Колев           Евроколеж (Пловдив)           
          9  Светослав Иванчев        Раковски (Раковски)           
          9  Янаки Пейчев             Чернозем (Черноземен)         /вкл. 1 гол за Гоце Делчев (кв.Горни Воден, Асеновград)/
          8  Георги Недевски          ГС Комерс (Пловдив)           
          8  Христо Копчев            Евроколеж (Пловдив)           
          8  Петър Кундурджийски      Житница (Житница)             
          8  Иван Златански           Космос (Куртово Конаре)      /вкл. 6 гола за Калояново (Калояново)/
          8  Ивайло Фърков            Крепост (Хисаря)              
          8  Недялко Ванев            Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
          8  Иван Карагьозов          Средногорец (Брезово)         
          8  Милко Видев              Чернозем (Черноземен)         
          7  Тодор Кръстанов          ГС Комерс (Пловдив)           
          7  Митко Лишев              ГС Комерс (Пловдив)           
          7  Христо Шевиков           Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          7  Грозьо Ботев             Евроколеж (Пловдив)           
          7  Петър Кумчев             Калояново (Калояново)           /вкл. 5 гола за Космос (Куртово Конаре)/
          7  Петър Какалчев           Крепост (Хисаря)              
          7  Христо Трифонов          Сокол (Марково)               
          7  Георги Ставрев           Чернозем (Черноземен)         
          6  Георги Андонов           Борислав (Първомай)           
          6  Атанас Петров            Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          6  Стефан Асенов            Евроколеж (Пловдив)           
          6  Добромир Тилев           Евроколеж (Пловдив)           
          6  Георги Малинов           Житница (Житница)             
          6  Иван Кочев               Космос (Куртово Конаре)    
          6  Тодор Тумбалев           Крепост (Хисаря)              
          6  Атанас Дудов             Радиново 2006 (Радиново)      
          6  Чавдар Патазов           Раковски (Раковски)           
          6  Рамадан Рамадан          Сокол (кв.Долни Воден, Ас) 
          6  Красимир Павлов          Спортист 1948 (Голям чардак)  
          6  Атанас Зангаров          Спортист 1948 (Голям чардак)  
          6  Георги Величков          Чернозем (Черноземен)         
          5  Георги Лесев             Борислав (Първомай)           
          5  Георги Джинев            Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          5  Атанас Бодурски          Житница (Житница)             
          5  Найден Терзийски         Космос (Куртово Конаре)      /вкл. 4 гола за Калояново (Калояново)/
          5  Лазар Цилков             Радиново 2006 (Радиново)      
          5  Пламен Романов           Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
          5  Геро Атанасов            Сокол (Марково)               
          5  Христо Чалъков           Сокол (Марково)               /вкл. 3 гола за Средногорец (Брезово)/
          5  Самет Дуранов            Сокол (кв.Долни Воден, Ас) 
          5  Емил Бакалов             Сокол (кв.Долни Воден, Ас) 
          5  Иван Топалджов           Средногорец (Брезово)         
          4  Емил Митков              Борислав (Първомай)           
          4  Георги Катрев            ГС Комерс (Пловдив)           
          4  Георги Марчев            ГС Комерс (Пловдив)           
          4  Иван Чалъков             Житница (Житница)             
          4  Владислав Велчев         Житница (Житница)             
          4  Николай Начев            Житница (Житница)             
          4  Димитър Михайлов         Калояново (Калояново)         
          4  Георги Бл. Найденов      Калояново (Калояново)         /вкл. 3 гола за Космос (Куртово Конаре)/
          4  Стефан Ангелов           Космос (Куртово Конаре)      /вкл. 2 гола за Радиново 2006 (Радиново)/
          4  Дончо Дончев             Радиново 2006 (Радиново)      
          4  Ахмед Ахмедов            Радиново 2006 (Радиново)      
          4  Пламен Джундрин          Раковски (Раковски)           
          4  Ибрям Алимолла           Сокол (кв.Долни Воден, Ас) 
          4  Николай Дишлийски        Спортист 1948 (Голям чардак)  
          4  Петко Механджийски       Средногорец (Брезово)         
          4  Стоян Ф. Стоянов         Средногорец (Брезово)         
          4  Петър Павлов Цънцаров    Чернозем (Черноземен)         
          3  Жеко Димитров            Борислав (Първомай)           
          3  Петър Георгиев           ГС Комерс (Пловдив)           
          3  Валери Георгиев          ГС Комерс (Пловдив)           
          3  Мануил Мерсесян          ГС Комерс (Пловдив)           
          3  Асен Ставрев             ГС Комерс (Пловдив)           
          3  Димитър Гоцев            Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          3  Пламен Пейков            Космос (Куртово Конаре)    
          3  Чавдар Стойчев           Космос (Куртово Конаре)    
          3  Никола Солаков           Крепост (Хисаря)              
          3  Красен Георгиев          Крепост (Хисаря)              
          3  Иван Гендов              Раковски (Раковски)             /вкл. 1 гол за Секирово (кв.Секирово, Раковски)/
          3  Младен Ячев              Раковски (Раковски)           
          3  Йосиф Царов              Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
          3  Велко Котов              Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
          3  Христо Шенчев            Спортист 1948 (Голям чардак)  
          3  Петко Аргилашки          Спортист 1948 (Голям чардак)  
          3  Геро Цветков             Спортист 1948 (Голям чардак)  
          3  Иван Трифски             Чернозем (Черноземен)         
          3  Иван Бекиров             Чернозем (Черноземен)         
          2  Ивайло Попадийски        ГС Комерс (Пловдив)           
          2  Веселин Тосев            ГС Комерс (Пловдив)           
          2  Венцислав Чалъков        ГС Комерс (Пловдив)           
          2  Георги Карев             Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          2  Илия Чолаков             Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          2  Христо Петров            Евроколеж (Пловдив)             /вкл. 1 гол за Калояново (Калояново)/
          2  Пламен Нешев             Евроколеж (Пловдив)           
          2  Атанас Влашев            Евроколеж (Пловдив)           
          2  Петър Павлов             Житница (Житница)             
          2  Стефан Иванов            Житница (Житница)             
          2  Иван Щипков              Житница (Житница)             
          2  Николай Василков         Калояново (Калояново)           /вкл. 1 гол за Космос (Куртово Конаре)/
          2  Таньо Бончев             Калояново (Калояново)           /вкл. 2 гола за Космос (Куртово Конаре)/
          2  Георги Тодоров           Крепост (Хисаря)              
          2  Янко Георгиев            Крепост (Хисаря)              
          2  Здравко Пехливански      Крепост (Хисаря)              
          2  Никола Н. Николов        Радиново 2006 (Радиново)      
          2  Михаил Ангелов           Радиново 2006 (Радиново)      
          2  Александър Керин         Раковски (Раковски)           
          2  Александър Боргоджийски  Раковски (Раковски)           
          2  Тошо Буров               Раковски (Раковски)           
          2  Атанас Йовчев            Раковски (Раковски)           
          2  Апостол Костадинов       Раковски (Раковски)           
          2  Стефан Пенсов            Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
          2  Венцислав Изевков        Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
          2  Валентин Карааргиров     Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
          2  Васил Гидженов           Сокол (Марково)               
          2  Ангел Рахов              Сокол (Марково)               
          2  Гено Василев             Сокол (Марково)                 /вкл. 1 гол за Евроколеж (Пловдив)/
          2  Васил Тодоров            Сокол (Марково)               
          2  Спас Бекирски            Спортист 1948 (Голям чардак)  
          2  Русин Трифонов           Спортист 1948 (Голям чардак)  
          2  Стойчо Кирев             Средногорец (Брезово)         
          2  Тодор Иванов             Средногорец (Брезово)         
          2  Пламен Нановски          Средногорец (Брезово)         
          2  Стоил Киров              Чернозем (Черноземен)         
          1  Велко Ат. Велков         Борислав (Първомай)           
          1  Петър Станев             Борислав (Първомай)           
          1  Красимир Тодоров         Борислав (Първомай)           
          1  Георги Славчев           Борислав (Първомай)           
          1  Пламен Тотевски          ГС Комерс (Пловдив)           
          1  Димитър Сотиров          ГС Комерс (Пловдив)           
          1  Генко Коев               ГС Комерс (Пловдив)           
          1  Иван Вангелов            ГС Комерс (Пловдив)           
          1  Атанас Найденов          Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          1  Димитър К. Димитров      Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          1  Георги Димитров          Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          1  Борислав Димитров        Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          1  Станислав Зафиров        Гоце Делчев (кв.Г. Воден, Ас) 
          1  Дойчо Златанов           Евроколеж (Пловдив)           
          1  Петър Трендафилов        Евроколеж (Пловдив)           
          1  Ангел Тумбев             Евроколеж (Пловдив)           
          1  Тошко Чалъков            Евроколеж (Пловдив)           
          1  Ангел Крушков            Евроколеж (Пловдив)           
          1  Добри Тинчев             Евроколеж (Пловдив)           
          1  Гавраил Абушев           Евроколеж (Пловдив)           
          1  Венцислав Павлов         Житница (Житница)             
          1  Иван Йончев              Житница (Житница)             
          1  Иван Аризанов            Житница (Житница)             
          1  Иван Динев               Житница (Житница)             
          1  Петър Гайдаджийски       Житница (Житница)             
          1  Атанас Терзийски         Калояново (Калояново)         
          1  Атанас Крушков           Калояново (Калояново)         
          1  Енчо Златански           Калояново (Калояново)         
          1  Петър Пенчев             Калояново (Калояново)         
          1  Емил Иманов              Калояново (Калояново)         
          1  Павлин Велков            Калояново (Калояново)         
          1  Дончо Донев              Космос (Куртово Конаре)    
          1  Огнян Златков            Космос (Куртово Конаре)    
          1  Виден Петков             Космос (Куртово Конаре)    
          1  Георги Панов             Космос (Куртово Конаре)    
          1  Димо Ничев               Космос (Куртово Конаре)    
          1  Васил Маринов            Космос (Куртово Конаре)    
          1  Кирил Грозев             Космос (Куртово Конаре)    
          1  Георги Попов             Космос (Куртово Конаре)    
          1  Зарко Гогов              Космос (Куртово Конаре)    
          1  Шенол Шерифов            Космос (Куртово Конаре)    
          1  Стоян Касаветов          Крепост (Хисаря)              
          1  Петър Ставрев            Крепост (Хисаря)              
          1  Ангел Ников              Крепост (Хисаря)              
          1  Дамян Куршумов           Радиново 2006 (Радиново)      
          1  Светлин Хаджиев          Радиново 2006 (Радиново)      
          1  Слави Хъмчев             Радиново 2006 (Радиново)      
          1  Петър Тасев              Радиново 2006 (Радиново)      
          1  Рангел Нихтянов          Радиново 2006 (Радиново)      
          1  Дончо Добрев             Радиново 2006 (Радиново)      
          1  Пламен Марин             Раковски (Раковски)           
          1  Николай Мекерешки        Раковски (Раковски)           
          1  Торос Доникян            Раковски (Раковски)           
          1  Веселин Пеев             Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
          1  Пламен Койрушки          Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
          1  Венцислав Бориспасов     Секирово (кв.Секирово, Р-ски) 
          1  Димитър Георгиев         Сокол (Марково)               
          1  Васил Петров             Сокол (Марково)               
          1  Емил Шопов               Сокол (Марково)               
          1  Антон Петров             Сокол (Марково)               
          1  Димо Павлинов            Сокол (Марково)               
          1  Кирил Бакалов            Сокол (кв.Долни Воден, Ас) 
          1  Кирил Божилов            Сокол (кв.Долни Воден, Ас) 
          1  Сафет Халил              Сокол (кв.Долни Воден, Ас) 
          1  Расим Ходжов             Сокол (кв.Долни Воден, Ас) 
          1  Георги Христозов         Спортист 1948 (Голям чардак)  
          1  Сашко Попов              Спортист 1948 (Голям чардак)  
          1  Никола Чобанов           Спортист 1948 (Голям чардак)  
          1  Илко Караиванов          Спортист 1948 (Голям чардак)  
          1  Костадин Коилов          Спортист 1948 (Голям чардак)  
          1  Иван Гъдев               Спортист 1948 (Голям чардак)  
          1  Пламен Стойнов           Средногорец (Брезово)         
          1  Павел Бориспасов         Средногорец (Брезово)         
          1  Филип Стоянов            Средногорец (Брезово)         
          1  Митко Кунчев             Средногорец (Брезово)         
          1  Дилян Стоянов            Средногорец (Брезово)         
          1  Стойчо Тасев             Средногорец (Брезово)         
          1  Динко Колев              Чернозем (Черноземен)         
          1  Евгени Крикуненко        Чернозем (Черноземен)         
          1  Радко Рангелов           Чернозем (Черноземен)         
          1  Райчо Йорданов           Чернозем (Черноземен)         
          1  Йордан Стоянов           Чернозем (Черноземен)         
          1  Петър Дивров             Чернозем (Черноземен)         
          1  Николай Бончев           Чернозем (Черноземен)         
          1  Васил Атанасов           Чернозем (Черноземен)         

          Автоголове
          1  Димо Йовчев              Калояново (Калояново) - за Средногорец
          1  Дечо Янев                Радиново 2006 (Радиново) - за Сокол (ДВ)
          1  Даниел Иванов            Житница (Житница) - за ГС Комерс
          1  Таньо Бончев             Калояново (Калояново) - за Средногорец
          1  Александър Боргоджийски  Раковски (Раковски) - за Чернозем
          1  Пламен Нановски          Средногорец (Брезово) - за Борислав
          1  Йосиф Балабански         Раковски (Раковски) - за Сокол (М)

          Анулирани голове
          2  Йосиф Царов              Секирово (кв.Секирово, Раковски)
          2  Петко Аргилашки          Спортист 1948 (Голям чардак)
          1  Светлин Хаджиев          Радиново 2006 (Радиново)
          1  Стефан Ангелов           Космос (Куртово Конаре)        /вкл. 1 анулиран гол за Радиново 2006 (Радиново)/
          1  Христо Тошев             Радиново 2006 (Радиново)
          1  Тошо Буров               Раковски (Раковски)
          1  Чавдар Патазов           Раковски (Раковски)
          1  Йовко Говедарски         Раковски (Раковски)

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - север 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Тракия (Царимир)                   18   16   0   2   65:11   48     Бараж, влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Ситалк (Старосел)                  18   10   2   6   44:32   32
 3. Сокол (Пъдарско)                   18    9   3   6   28:27   30
 4. Войнягово (Войнягово)              18    9   2   7   39:32   29     [1 0 1  5:3  3]
 5. Ведраре (Ведраре)                  18    9   2   7   35:28   29     [1 0 1  3:5  3]
 6. Гранит (Слатина)                   18    6   5   7   33:36   23
 7. Вихър 2006 (Граф Игнатиево)        18    7   1  10   40:49   22 <-
 8. Дъбене (Дъбене)                    18    4   3  11   24:42   15
 9. Балкан (Христо Даново)             18    3   0  15   14:54    9
10. Баня (Баня)                        18    7   2   9   21:32   23 [+][*]

Бележки
  - Вихър (Белозем), СК Калековец (Калековец), Марица 2003 (Маноле),
Стряма 2001 (Стряма), Светкавица (Манолско Конаре) и Тракиец 2001
(Калековец) са преместени от Северна "Б" ОФГ в Източна "Б" ОФГ.
  - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) е преместен от Централна "Б" ОФГ в
Северна "Б" ОФГ.
  - Баня (Баня) се включва в групата.
  - Баня (Баня) се отказва от по-нататъшно участие на полусезона. Това
събитие НЕ е свързано с преместването на домакинствата на Крепост
(Хисаря) от "А" ОФГ в Баня. Активът на отбора до този момент се запазва,
а до края на сезона му се присъждат служебни загуби.

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Гранит (Слатина) - Дъбене (Дъбене)                        1:1
Сокол (Пъдарско) - Тракия (Царимир)                       0:1
Ситалк (Старосел) - Войнягово (Войнягово)                 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Ведраре (Ведраре) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)           3:3
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Балкан (Христо Даново) - Баня (Баня)                      0:1

                           II кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Баня (Баня) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)                 3:0
Войнягово (Войнягово) - Ведраре (Ведраре)                 5:0 сл. *
* - мачът е прекратен в 21' при 2:0, когато, след грубо нарушение на играч на домакините срещу играч на Ведраре,
    гостите напускат терена. Присъдена е служебна победа с 5:0 за Войнягово.
Тракия (Царимир) - Ситалк (Старосел)                      6:2
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Дъбене (Дъбене) - Сокол (Пъдарско)                        1:2
Балкан (Христо Даново) - Гранит (Слатина)                 2:6

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Сокол (Пъдарско) - Балкан (Христо Даново)                 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Ситалк (Старосел) - Дъбене (Дъбене)                       3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Ведраре (Ведраре) - Тракия (Царимир)                      1:2
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Гранит (Слатина) - Баня (Баня)                            2:4 *
* - Гранит е наказан с 2 мача лишаване от домакинство заради инциденти по време на мача.
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Войнягово (Войнягово)       4:1

                           IV кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Тракия (Царимир) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            8:0
в Христо Даново: *
Гранит (Слатина) - Сокол (Пъдарско)                       0:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Гранит.
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Баня (Баня) - Войнягово (Войнягово)                       1:1
Дъбене (Дъбене) - Ведраре (Ведраре)                       1:4
Балкан (Христо Даново) - Ситалк (Старосел)                1:2

                           V кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Сокол (Пъдарско) - Баня (Баня)                            1:1
Ситалк (Старосел) - Гранит (Слатина)                      4:1
Войнягово (Войнягово) - Тракия (Царимир)                  0:2
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Ведраре (Ведраре) - Балкан (Христо Даново)                2:0
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Дъбене (Дъбене)             3:0 сл.

                           VI кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Баня (Баня) - Тракия (Царимир)                            3:1
в Христо Даново: *
Гранит (Слатина) - Ведраре (Ведраре)                      2:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Гранит.
Сокол (Пъдарско) - Ситалк (Старосел)                      1:1
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Дъбене (Дъбене) - Войнягово (Войнягово)                   2:2
Балкан (Христо Даново) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)      3:2

                           VII кръг

25 октомври 2008, събота, 14:30 ч
Ситалк (Старосел) - Баня (Баня)                           0:4
Ведраре (Ведраре) - Сокол (Пъдарско)                      0:1
Войнягово (Войнягово) - Балкан (Христо Даново)            4:1
Тракия (Царимир) - Дъбене (Дъбене)                        7:1
26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Гранит (Слатина)            5:0

                           VIII кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Баня (Баня) - Дъбене (Дъбене)                             3:0 сл.
Гранит (Слатина) - Войнягово (Войнягово)                  3:1
Сокол (Пъдарско) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            3:2
Ситалк (Старосел) - Ведраре (Ведраре)                     4:2
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Балкан (Христо Даново) - Тракия (Царимир)                 0:5 сл. *
* - мачът е прекратен в 60' при 0:2 след като играчи на домакините атакуват
    помощник съдията и публика нахлува на терена. На Балкан е присъдена
    служебна загуба с 0:5. Балкан е наказан с лишаване от домакинство за 6 мача.

                           IX кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Ведраре (Ведраре) - Баня (Баня)                           0:1
Войнягово (Войнягово) - Сокол (Пъдарско)                  5:0 сл. *
* - мачът е прекратен в 30' при 2:0, когато гостите без претенции към съдията
    напускат терена. На Войнягово е присъдена служебна победа с 5:0.
Тракия (Царимир) - Гранит (Слатина)                       5:0
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ситалк (Старосел)           2:3
Дъбене (Дъбене) - Балкан (Христо Даново)                  4:0 сл. *
* - мачът е прекратен в 56' при 1:1 след като гостите атакуват съдията.
    На Дъбене е присъдена служебна победа с 4:0.

* - Баня (Баня) се отказва от по-нататъшно участие на полусезона. Това
събитие НЕ е свързано с преместването на домакинствата на Крепост
(Хисаря) от "А" ОФГ в Баня. Активът на отбора до този момент се запазва,
а до края на сезона му се присъждат служебни загуби.

                           X кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Тракия (Царимир) - Сокол (Пъдарско)                       1:0
Войнягово (Войнягово) - Ситалк (Старосел)                 3:1
5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Баня (Баня) - Балкан (Христо Даново)                      0:3 сл.
Дъбене (Дъбене) - Гранит (Слатина)                        1:1
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Ведраре (Ведраре)           1:0

                           XI кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Баня (Баня)                 3:0 сл.
Ведраре (Ведраре) - Войнягово (Войнягово)                 3:0
Ситалк (Старосел) - Тракия (Царимир)                      0:2
Сокол (Пъдарско) - Дъбене (Дъбене)                        3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Гранит (Слатина) - Балкан (Христо Даново)                 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.

                           XII кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Тракия (Царимир) - Ведраре (Ведраре)                      5:1
Войнягово (Войнягово) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)       3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
19 април 2009, неделя, 17:00 ч
Баня (Баня) - Гранит (Слатина)                            0:3 сл.
в Сопот, ст."Металик": *
Балкан (Христо Даново) - Сокол (Пъдарско)                 1:4
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Балкан.
Дъбене (Дъбене) - Ситалк (Старосел)                       2:0

                           XIII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Войнягово (Войнягово) - Баня (Баня)                       3:0 сл.
Ведраре (Ведраре) - Дъбене (Дъбене)                       2:1
Ситалк (Старосел) - Балкан (Христо Даново)                5:0
Сокол (Пъдарско) - Гранит (Слатина)                       3:1
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Тракия (Царимир)            0:8

                           XIV кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Гранит (Слатина) - Ситалк (Старосел)                      2:2
Тракия (Царимир) - Войнягово (Войнягово)                  5:0
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Баня (Баня) - Сокол (Пъдарско)                            0:3 сл.
в Сопот, ст."Металик": *
Балкан (Христо Даново) - Ведраре (Ведраре)                0:6
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Балкан.
Дъбене (Дъбене) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)             3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.

                           XV кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Тракия (Царимир) - Баня (Баня)                            3:0 сл.
Ведраре (Ведраре) - Гранит (Слатина)                      1:0
Ситалк (Старосел) - Сокол (Пъдарско)                      4:0
10 май 2009, неделя, 11:00 ч
Войнягово (Войнягово) - Дъбене (Дъбене)                   7:4
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Балкан (Христо Даново)      3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.

                           XVI кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Сокол (Пъдарско) - Ведраре (Ведраре)                      1:3
Гранит (Слатина) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)            5:2
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Баня (Баня) - Ситалк (Старосел)                           0:3 сл.
в Слатина: *
Балкан (Христо Даново) - Войнягово (Войнягово)            0:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Балкан.
Дъбене (Дъбене) - Тракия (Царимир)                        0:1

                           XVII кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Дъбене (Дъбене) - Баня (Баня)                             3:0 сл.
Тракия (Царимир) - Балкан (Христо Даново)                 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Войнягово (Войнягово) - Гранит (Слатина)                  3:0
Ведраре (Ведраре) - Ситалк (Старосел)                     2:1
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Вихър 2006 (Граф Игнатиево) - Сокол (Пъдарско)            6:0 сл. *
* - прекратен в 85' при 3:1 по вина на гостите. На Вихър 2006 е присъдена
    служебна победа с 6:0.

                           XVIII кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
Баня (Баня) - Ведраре (Ведраре)                           0:3 сл.
Ситалк (Старосел) - Вихър 2006 (Граф Игнатиево)           6:4
Сокол (Пъдарско) - Войнягово (Войнягово)                  3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Гранит (Слатина) - Тракия (Царимир)                       3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
31 май 2009, неделя, 18:00 ч
в Слатина: **
Балкан (Христо Даново) - Дъбене (Дъбене)                  3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
** - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Балкан.

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - изток 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Вихър (Войводиново)                22   19   1   2   76:15   58     Бараж, остава в "Б" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Марица 2003 (Маноле)               22   14   3   5   53:16   45 <-
 3. Стряма 2001 (Стряма)               22   11   4   7   42:35   37 <-  [1 0 1  3:2  3]
 4. СК Калековец (Калековец)           22   11   4   7   48:42   37 <-  [1 0 1  2:3  3]
 5. Марица (Милево)                    22   10   4   8   47:48   34 <-
 6. Траките 2007 (Скутаре)             22    9   5   8   45:33   32 [*]
 7. Ботев (Рогош)                      22    9   4   9   35:32   31
 8. Вихър (Белозем)                    22    9   1  12   41:49   28 <-
 9. Борислав II (Първомай)             22    7   4  11   35:38   25 [+]
10. Тракиец 2001 (Калековец)           22    5   4  13   23:62   19 <-
11. Светкавица (Манолско Конаре)       22    4   4  14   27:70   16 <-
12. Марица (Градина)                   22    3   4  15   25:57   13 <-

Бележки
  - ЗС Пловдив разделя Централна "Б" ОФГ на две - източна и западна - "Б"
ОФГ, заради многото нови отбори в областта.
  - Вихър 2006 (Граф Игнатиево) е преместен от Централна "Б" ОФГ в
Северна "Б" ОФГ.
  - Вихър (Белозем), СК Калековец (Калековец), Марица 2003 (Маноле),
Стряма 2001 (Стряма), Светкавица (Манолско Конаре) и Тракиец 2001
(Калековец) са преместени от Северна "Б" ОФГ в Източна "Б" ОФГ.
  - Марица (Градина) и Марица (Милево) са преместени от Южна "Б" ОФГ
в Източна "Б" ОФГ.
  - Борислав II (Първомай), втори отбор на Борислав (Първомай) от ЮИ "В"
АФГ, се включва в групата. Отборът играе домакинските си мачове в кв.Дебър,
Първомай.
  - Скутаре (Скутаре) се преименува на Траките 2007 (Скутаре).
  - СК Калековец е съкращение на Спортен клуб Калековец.

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Вихър (Белозем) - Вихър (Войводиново)                     0:8 сл. *
* - мачът е прекратен в 73' при 2:5, когато вратарят на домакините нанася
    силен удар в бедрото на главния съдия. Реферът не може да продължи
    мача и прекратява срещата. На Вихър (Белозем) е присъдена служебна
    загуба с 0:8.
Светкавица (Манолско Конаре) - Ботев (Рогош)              0:3 сл. *
* - мачът не се провежда поради липса на охрана. На Светкавица е присъдена
    служебна загуба с 0:3.
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Стряма 2001 (Стряма) - Борислав II (Първомай)             2:0
СК Калековец (Калековец) - Марица (Градина)               2:1
Марица (Милево) - Тракиец 2001 (Калековец)                1:3
Марица 2003 (Маноле) - Траките 2007 (Скутаре)             2:0

                           II кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Марица (Градина) - Марица (Милево)                        3:0 сл. *
* - мачът е прекратен в 40' при 0:1, когато, след като отсъжда дузпа за домакините, съдията е ударен
    от играч на гостите и прекратява мача. Присъдена е служебна победа с 3:0 за Марица.
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Борислав II (Първомай) - Ботев (Рогош)                    1:1
в Манолско Конаре:
Траките 2007 (Скутаре) - Светкавица (Манолско Конаре)     3:3
Вихър (Войводиново) - Марица 2003 (Маноле)                1:0
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Белозем)                3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие е присъдена служебна победа с 3:0
    за Тракиец 2001 без мачът да бъде насрочван наново.
Стряма 2001 (Стряма) - СК Калековец (Калековец)           3:1

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Вихър (Белозем) - Марица (Градина)                        2:2
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Войводиново)        0:5
Ботев (Рогош) - Траките 2007 (Скутаре)                    3:0 сл. *
* - прекратен в 29' при 0:0, след като гостите атакуват съдията. Присъдена
    е служебжна победа с 3:0 за Ботев.
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
СК Калековец (Калековец) - Борислав II (Първомай)         2:2
Марица (Милево) - Стряма 2001 (Стряма)                    7:3
Марица 2003 (Маноле) - Тракиец 2001 (Калековец)           7:0 сл. *
* - прекратен в 71' при 4:0, след като гостите атакуват съдията. Присъдена
    е служебна победа със 7:0 за Марица 2003.

                           IV кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Марица (Градина) - Марица 2003 (Маноле)                   1:1
СК Калековец (Калековец) - Марица (Милево)                3:3
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Борислав II (Първомай) - Траките 2007 (Скутаре)           1:1
Вихър (Войводиново) - Ботев (Рогош)                       9:1
Тракиец 2001 (Калековец) - Светкавица (Манолско Конаре)   1:1
Стряма 2001 (Стряма) - Вихър (Белозем)                    2:0

                           V кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Вихър (Белозем) - СК Калековец (Калековец)                4:0
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Градина)           1:3
Ботев (Рогош) - Тракиец 2001 (Калековец)                  2:3
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Марица (Милево) - Борислав II (Първомай)                  0:3 сл. *
* - първоначално 3:0, в последствие на Марица е присъдена служебна загуба с 0:3
    заради участието на нередовен състезател в мача.
Марица 2003 (Маноле) - Стряма 2001 (Стряма)               0:0
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Войводиново)              0:1

                           VI кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Тракиец 2001 (Калековец) - Траките 2007 (Скутаре)         1:1
Марица (Градина) - Ботев (Рогош)                          0:3 сл. *
* - прекратен в 67' при 0:0 по вина на домакините. На Марица е присъдена
    служебна загуба с 0:3.
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Борислав II (Първомай) - Вихър (Войводиново)              0:1
Стряма 2001 (Стряма) - Светкавица (Манолско Конаре)       4:0
СК Калековец (Калековец) - Марица 2003 (Маноле)           1:0
Марица (Милево) - Вихър (Белозем)                         3:0

                           VII кръг

25 октомври 2008, събота, 14:30 ч
Вихър (Белозем) - Борислав II (Първомай)                  4:1
Светкавица (Манолско Конаре) - СК Калековец (Калековец)   0:2
Ботев (Рогош) - Стряма 2001 (Стряма)                      1:2
26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Марица 2003 (Маноле) - Марица (Милево)                    6:0
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Градина)                 3:0
Вихър (Войводиново) - Тракиец 2001 (Калековец)            4:0

                           VIII кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Марица (Градина) - Вихър (Войводиново)                    0:2
Вихър (Белозем) - Марица 2003 (Маноле)                    0:2
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Борислав II (Първомай) - Тракиец 2001 (Калековец)         3:2
Стряма 2001 (Стряма) - Траките 2007 (Скутаре)             1:3
СК Калековец (Калековец) - Ботев (Рогош)                  2:1
Марица (Милево) - Светкавица (Манолско Конаре)            3:0

                           IX кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Светкавица (Манолско Конаре) - Вихър (Белозем)            5:1
Ботев (Рогош) - Марица (Милево)                           1:2
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Марица 2003 (Маноле) - Борислав II (Първомай)             3:1
Траките 2007 (Скутаре) - СК Калековец (Калековец)         1:2
Вихър (Войводиново) - Стряма 2001 (Стряма)                4:0
Тракиец 2001 (Калековец) - Марица (Градина)               1:1

                           X кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Вихър (Белозем) - Ботев (Рогош)                           1:0
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Борислав II (Първомай) - Марица (Градина)                 3:2
Стряма 2001 (Стряма) - Тракиец 2001 (Калековец)           3:1
СК Калековец (Калековец) - Вихър (Войводиново)            2:2
Марица (Милево) - Траките 2007 (Скутаре)                  4:2
Марица 2003 (Маноле) - Светкавица (Манолско Конаре)       5:0

                           XI кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Светкавица (Манолско Конаре) - Борислав II (Първомай)     1:0
Ботев (Рогош) - Марица 2003 (Маноле)                      0:0
Марица (Градина) - Стряма 2001 (Стряма)                   2:3
23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Траките 2007 (Скутаре) - Вихър (Белозем)                  6:1
Вихър (Войводиново) - Марица (Милево)                     2:1
Тракиец 2001 (Калековец) - СК Калековец (Калековец)       0:1

                           XII кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Ботев (Рогош) - Светкавица (Манолско Конаре)              2:2
22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Марица (Градина) - СК Калековец (Калековец)               0:9 сл. *
* - прекратен в 87' при 2:6, когато играчи на домакините нападат и удрят съдията.
    На Марица е присъдена служебна загуба с 0:9.
Тракиец 2001 (Калековец) - Марица (Милево)                2:2
Вихър (Войводиново) - Вихър (Белозем)                     3:0
Траките 2007 (Скутаре) - Марица 2003 (Маноле)             2:3
3 юни 2009, сряда, 18:00 ч
Борислав II (Първомай) - Стряма 2001 (Стряма)             3:3

                           XIII кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Ботев (Рогош) - Борислав II (Първомай)                    2:1
Вихър (Белозем) - Тракиец 2001 (Калековец)                8:0
29 март 2009, неделя, 15:00 ч
в Скутаре:
Светкавица (Манолско Конаре) - Траките 2007 (Скутаре)     0:6
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Войводиново)                0:1
Марица (Милево) - Марица (Градина)                        4:0
СК Калековец (Калековец) - Стряма 2001 (Стряма)           1:0

                           XIV кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Марица (Градина) - Вихър (Белозем)                        0:2
5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Борислав II (Първомай) - СК Калековец (Калековец)         4:2
Стряма 2001 (Стряма) - Марица (Милево)                    1:1 *
* - Стряма 2001 е наказан с 2 мача лишаване от домакинство заради инциденти
    по време на мача.
Тракиец 2001 (Калековец) - Марица 2003 (Маноле)           1:0
Вихър (Войводиново) - Светкавица (Манолско Конаре)        7:1
Траките 2007 (Скутаре) - Ботев (Рогош)                    0:3 сл. *
* - първоначално 2:1, в последствие на Траките 2007 е присъдена служебна
    загуба заради нередовен играч.

                           XV кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Ботев (Рогош) - Вихър (Войводиново)                       3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Светкавица (Манолско Конаре) - Тракиец 2001 (Калековец)   2:1
Вихър (Белозем) - Стряма 2001 (Стряма)                    2:0
12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Траките 2007 (Скутаре) - Борислав II (Първомай)           1:0
Марица 2003 (Маноле) - Марица (Градина)                   3:0
Марица (Милево) - СК Калековец (Калековец)                3:2

                           XVI кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Борислав II (Първомай) - Марица (Милево)                  1:2
СК Калековец (Калековец) - Вихър (Белозем)                2:1
в Пъдарско: *
Стряма 2001 (Стряма) - Марица 2003 (Маноле)               0:3
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Стряма 2001.
Марица (Градина) - Светкавица (Манолско Конаре)           2:3
19 април 2009, неделя, 17:00 ч
Тракиец 2001 (Калековец) - Ботев (Рогош)                  0:1
Вихър (Войводиново) - Траките 2007 (Скутаре)              3:0

                           XVII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Ботев (Рогош) - Марица (Градина)                          0:0
Светкавица (Манолско Конаре) - Стряма 2001 (Стряма)       1:3
Вихър (Белозем) - Марица (Милево)                         5:0
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Вихър (Войводиново) - Борислав II (Първомай)              2:1
Траките 2007 (Скутаре) - Тракиец 2001 (Калековец)         5:1
Марица 2003 (Маноле) - СК Калековец (Калековец)           6:3

                           XVIII кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Марица (Градина) - Траките 2007 (Скутаре)                 0:1
Тракиец 2001 (Калековец) - Вихър (Войводиново)            0:6
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Борислав II (Първомай) - Вихър (Белозем)                  3:1
Марица (Милево) - Марица 2003 (Маноле)                    0:2
СК Калековец (Калековец) - Светкавица (Манолско Конаре)   4:2
в Пъдарско: *
Стряма 2001 (Стряма) - Ботев (Рогош)                      2:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Стряма 2001.

                           XIX кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Ботев (Рогош) - СК Калековец (Калековец)                  3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица (Милево)            3:3
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Тракиец 2001 (Калековец) - Борислав II (Първомай)         2:0
Вихър (Войводиново) - Марица (Градина)                    7:2
Траките 2007 (Скутаре) - Стряма 2001 (Стряма)             1:1
Марица 2003 (Маноле) - Вихър (Белозем)                    2:3

                           XX кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Вихър (Белозем) - Светкавица (Манолско Конаре)            6:1
Марица (Градина) - Тракиец 2001 (Калековец)               5:1
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Борислав II (Първомай) - Марица 2003 (Маноле)             1:3
Марица (Милево) - Ботев (Рогош)                           5:1
СК Калековец (Калековец) - Траките 2007 (Скутаре)         2:2
Стряма 2001 (Стряма) - Вихър (Войводиново)                1:3

                           XXI кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Марица (Градина) - Борислав II (Първомай)                 1:3
Ботев (Рогош) - Вихър (Белозем)                           3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
23 май 2009, събота, 21:00 ч
в Маноле: *
Светкавица (Манолско Конаре) - Марица 2003 (Маноле)       1:3
* - мачът се играе в Маноле по взаимна договореност и е на електрическо осветление.
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Вихър (Войводиново) - СК Калековец (Калековец)            4:1
Траките 2007 (Скутаре) - Марица (Милево)                  4:1
26 май 2009, вторник, 18:30 ч
Тракиец 2001 (Калековец) - Стряма 2001 (Стряма)           0:5

                           XXII кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
Вихър (Белозем) - Траките 2007 (Скутаре)                  0:3
30 май 2009, събота, 19:00 ч
Марица 2003 (Маноле) - Ботев (Рогош)                      2:0 *
* - мачът е предвиден да се играе на електрическо осветление но включването му не се налага.
31 май 2009, неделя, 18:00 ч
Борислав II (Първомай) - Светкавица (Манолско Конаре)     3:0
Марица (Милево) - Вихър (Войводиново)                     2:1
СК Калековец (Калековец) - Тракиец 2001 (Калековец)       4:0
Стряма 2001 (Стряма) - Марица (Градина)                   3:0

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - запад 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кричим (Кричим)                    18   16   1   1   68:16   49 [+] Бараж, влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Тракия 06 (Стамболийски)           18   14   2   2   63:26   44
 3. Въча (Йоаким Груево)               18    7   5   6   29:24   26 [-]
 4. Костиево (Костиево)                18    7   4   7   41:34   25     [1 0 1  3:1  3]
 5. Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)    18    8   1   9   28:36   25 [-] [1 0 1  1:3  3]
 6. Победа (Царацово)                  18    7   2   9   37:40   23
 7. Устина (Устина)                    18    5   4   9   29:54   19 [+]
 8. Прослав (кв.Прослав, Пловдив)      18    4   3  11   18:43   15 <-
 9. Марица (Цалапица)                  18    1   2  15   13:49    5 [*]
10. Спартак (Първенец)                 18    9   0   9   38:42   27 [+][*]

Бележки
  - ЗС Пловдив разделя Централна "Б" ОФГ на две - източна и западна - "Б"
ОФГ, заради многото нови отбори в областта.
  - Космос (Куртово Конаре), 1-и в Централна "Б" ОФГ прези изминалия сезон;
влиза в "А" ОФГ Пловдив.
  - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пловдив) и Въча (Йоаким Груево) изпадат
от "А" ОФГ Пловдив в Западна "Б" ОФГ.
  - Прослав (кв.Прослав, Пловдив) е преместен от Южна "Б" ОФГ в Западна
"Б" ОФГ.
  - Перущица (Перущица), 10-и в Централна "Б" ОФГ през изминалия сезон; и
Въча (Кадиево), 12-и в Централна "Б" ОФГ през изминалия сезон; се отказват
от участие.
  - Кричим (Кричим) и Устина (Устина) се включват в групата.
  - Спартак (Първенец) от "А" ОФГ се обединява с Радиново 2006 (Радиново)
от Централна "Б" ОФГ. Името на обединения отбор е Радиново 2006 (Радиново).
Обеднението е практически осъществено през зимната пауза на изминалия
сезон 2007/08 като футболистите на Радиново 2006 доиграват сезона в
"А" ОФГ с актива и под името на Спартак, играеки домакинските си мачове
в Радиново. До края на сезон 2007/08 на Радиново 2006 (Радиново) в 
Централна "Б" ОФГ са присъждани служебни загуби. Едновременно с това,
футболистите на Спартак доиграват пролетния полусезон през 2008 г. под
името на Елегант (Хисаря) в ЮИ "В" АФГ, играеки домакинските си мачове
в Първенец. Преди началото на сезон 2008/09 обаче Елегант (Хисаря) се
отказва от участие в ЮИ "В" АФГ, а отборът на Спартак (Първенец) е
възстановен и започва участие от Западна "Б" ОФГ.
  - Спартак (Първенец) се обединява с Космос (Куртово Конаре) от "А" ОФГ
на полусезона. Официално обединението ще влезе в сила след края на сезона,
а през пролетта футболистите на Спартак играят в "А" ОФГ с актива и под
името на Космос като отборът играе домакинските си мачове от пролетния
полусезон в Първенец. Поради това Спартак (Първенец) напуска Западна "Б"
ОФГ като активът на отбора до този момент се запазва, а до края на сезона
му се присъждат служебни загуби.
  - Марица (Цалапица) се отказва от по-нататъшно участие в групата преди
XII кръг. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им
до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Тракия 06 (Стамболийски) - Устина (Устина)                6:2
Кричим (Кричим) - Победа (Царацово)                       3:0
Въча (Йоаким Груево) - Марица (Цалапица)                  1:0
Спартак (Първенец) - Прослав (кв.Прослав, Пловдив)        3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие на Спартак е присъдена служебна
    победа с 3:0 без мачът да е насрочван отново.
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Костиево (Костиево)     1:0

                           II кръг

21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Устина (Устина) - Костиево (Костиево)                     1:0
Прослав (кв.Прослав,Пд) - Коматево 2001 (кв.Коматево,Пд)  1:2
Марица (Цалапица) - Спартак (Първенец)                    2:3
Победа (Царацово) - Въча (Йоаким Груево)                  0:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Кричим (Кричим)                2:2

                           III кръг

28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Кричим (Кричим) - Устина (Устина)                        10:2
Въча (Йоаким Груево) - Тракия 06 (Стамболийски)           1:3
Спартак (Първенец) - Победа (Царацово)                    3:2
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Марица (Цалапица)       3:2
Костиево (Костиево) - Прослав (кв.Прослав, Пловдив)       1:1

                           IV кръг

5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Устина (Устина) - Прослав (кв.Прослав, Пловдив)           0:0
Марица (Цалапица) - Костиево (Костиево)                   0:4
Победа (Царацово) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)       3:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Спартак (Първенец)             4:5
Кричим (Кричим) - Въча (Йоаким Груево)                    3:1

                           V кръг

12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Въча (Йоаким Груево) - Устина (Устина)                    0:0
Спартак (Първенец) - Кричим (Кричим)                      4:3
Коматево 2001 (кв.Коматево,Пд) - Тракия 06 (Стамболийски) 2:3
Костиево (Костиево) - Победа (Царацово)                   1:1
Прослав (кв.Прослав, Пловдив) - Марица (Цалапица)         2:2

                           VI кръг

19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Устина (Устина) - Марица (Цалапица)                       1:1
Победа (Царацово) - Прослав (кв.Прослав, Пловдив)         7:0
Тракия 06 (Стамболийски) - Костиево (Костиево)            8:4
Въча (Йоаким Груево) - Спартак (Първенец)                 0:5 сл. *
* - мачът е прекратен в 82' при 1:2 по вина на домакините. На Въча е
    присъдена служебна загуба с 0:5.
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Кричим (Кричим) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)         3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.

                           VII кръг

26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Спартак (Първенец) - Устина (Устина)                      8:1
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Въча (Йоаким Груево)    0:0
Костиево (Костиево) - Кричим (Кричим)                     2:4
Прослав (кв.Прослав, Пловдив) - Тракия 06 (Стамболийски)  2:4
Марица (Цалапица) - Победа (Царацово)                     0:3 сл.

                           VIII кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Устина (Устина) - Победа (Царацово)                       4:2
Тракия 06 (Стамболийски) - Марица (Цалапица)              5:1
Кричим (Кричим) - Прослав (кв.Прослав, Пловдив)           7:0
Въча (Йоаким Груево) - Костиево (Костиево)                2:2
Спартак (Първенец) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)      4:2

                           IX кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Устина (Устина)         6:2
Костиево (Костиево) - Спартак (Първенец)                  1:3
Прослав (кв.Прослав, Пловдив) - Въча (Йоаким Груево)      3:0
Марица (Цалапица) - Кричим (Кричим)                       2:3
Победа (Царацово) - Тракия 06 (Стамболийски)              0:3 сл. *
* - мачът не се провежда заради липса на охрана. На Победа е присъдена
    служебна загуба с 0:3.

* - Спартак (Първенец) се обединява с Космос (Куртово Конаре) от "А" ОФГ
на полусезона. Официално обединението ще влезе в сила след края на сезона,
а през пролетта футболистите на Спартак играят в "А" ОФГ с актива и под
името на Космос като отборът играе домакинските си мачове от пролетния
полусезон в Първенец. Поради това Спартак (Първенец) напуска Западна "Б"
ОФГ като активът на отбора до този момент се запазва, а до края на сезона
му се присъждат служебни загуби.

                           X кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Устина (Устина) - Тракия 06 (Стамболийски)                0:3 сл. *
* - първоначално 0:0, в последствие на Устина е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен играч.
Победа (Царацово) - Кричим (Кричим)                       0:5
Марица (Цалапица) - Въча (Йоаким Груево)                  0:3 сл. *
* - домакините предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Прослав (кв.Прослав, Пловдив) - Спартак (Първенец)        3:0 сл.
5 май 2009, вторник, 18:00 ч
Костиево (Костиево) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)     3:0 сл. *
* - първоначално отложен и насрочен за 5 май, в последствие присъден служебно.

                           XI кръг

12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Костиево (Костиево) - Устина (Устина)                     6:2
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Прослав (кв.Прослав,Пд) 1:0
Спартак (Първенец) - Марица (Цалапица)                    0:3 сл.
Въча (Йоаким Груево) - Победа (Царацово)                  6:0
Кричим (Кричим) - Тракия 06 (Стамболийски)                3:1

* - Марица (Цалапица) се отказва от по-нататъшно участие в групата преди
XII кръг. Резултатите им до този момент се зачитат, а на противниците им
до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

19 април 2009, неделя, 17:00 ч
Устина (Устина) - Кричим (Кричим)                         0:1
Тракия 06 (Стамболийски) - Въча (Йоаким Груево)           3:0
Победа (Царацово) - Спартак (Първенец)                    3:0 сл.
Марица (Цалапица) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)       0:3 сл.
Прослав (кв.Прослав, Пловдив) - Костиево (Костиево)       0:4

                           XIII кръг

26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Прослав (кв.Прослав, Пловдив) - Устина (Устина)           1:0
Костиево (Костиево) - Марица (Цалапица)                   3:0 сл.
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Победа (Царацово)       4:0
Спартак (Първенец) - Тракия 06 (Стамболийски)             0:3 сл.
Въча (Йоаким Груево) - Кричим (Кричим)                    1:3

                           XIV кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Победа (Царацово) - Костиево (Костиево)                   2:3
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Устина (Устина) - Въча (Йоаким Груево)                    2:2
Кричим (Кричим) - Спартак (Първенец)                      3:0 сл.
Тракия 06 (Стамболийски) - Коматево 2001 (кв.Коматево,Пд) 3:1
Марица (Цалапица) - Прослав (кв.Прослав, Пловдив)         0:3 сл.

                           XV кръг

10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Марица (Цалапица) - Устина (Устина)                       0:3 сл.
Прослав (кв.Прослав, Пловдив) - Победа (Царацово)         2:3
Костиево (Костиево) - Тракия 06 (Стамболийски)            3:3
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Кричим (Кричим)         0:6 сл. *
* - прекратен в 89' при 2:3 по вина на домакините. На Коматево 2001 е присъдена
    служебна загуба с 0:6, а отборът е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
Спартак (Първенец) - Въча (Йоаким Груево)                 0:3 сл.

                           XVI кръг

17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Устина (Устина) - Спартак (Първенец)                      3:0 сл.
Въча (Йоаким Груево) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)    3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Кричим (Кричим) - Костиево (Костиево)                     3:1
Тракия 06 (Стамболийски) - Прослав (кв.Прослав, Пловдив)  3:0
Победа (Царацово) - Марица (Цалапица)                     3:0 сл.

                           XVII кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Победа (Царацово) - Устина (Устина)                       8:3
Прослав (кв.Прослав, Пловдив) - Кричим (Кричим)           0:3 сл. *
* - мачът не може да започне поради липса на охрана.
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Марица (Цалапица) - Тракия 06 (Стамболийски)              0:3 сл.
Костиево (Костиево) - Въча (Йоаким Груево)                0:3 сл. *
* - домакините предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
на неутрален терен: *
Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд) - Спартак (Първенец)      3:0 сл.
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Коматево 2001.
    Такъв не е определян, тъй като е предварително известно, че мачът няма да се играе.

                           XVIII кръг

31 май 2009, неделя, 18:00 ч
Устина (Устина) - Коматево 2001 (кв.Коматево, Пд)         3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Спартак (Първенец) - Костиево (Костиево)                  0:3 сл.
Въча (Йоаким Груево) - Прослав (кв.Прослав, Пловдив)      3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Кричим (Кричим) - Марица (Цалапица)                       3:0 сл.
Тракия 06 (Стамболийски) - Победа (Царацово)              3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - юг 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Рафо спорт (Стоево)                22   16   4   2   59:25   52     [2 0 0  7:4  6] Бараж, остава в "Б" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Лидер 2004 (Ягодово)               22   17   1   4   69:21   52     [0 0 2  4:7  0]
 3. Атлетик (Куклен)                   22   16   3   3   59:17   51
 4. Тракия 2008 (Нови извор)           22   16   0   6   57:26   48 [+][*]
 5. Христо Ботев (Чешнегирово)         22   10   3   9   49:47   33
 6. Тополово (Тополово)                22    9   2  11   41:33   29
 7. Садово (Садово)                    22    7   4  11   29:35   25 [+] [1 1 0  3:1  4]
 8. Чайка Конуш 2000 (Конуш)           22    7   4  11   43:45   25 [+] [0 1 1  1:3  1]
 9. Тракиец (Катуница)                 21    5   6  10   28:45   21 [+][*]
10. Космос (Боянци)                    22    4   2  16   37:93   14 [+]
11. Ботев (Чешнегирово)                22    3   4  15   17:62   13
12. Спартак 2008 (Избеглии)            21    3   3  15   24:63   12 [+][*]

Бележки
  - Сокол-Ф (кв.Долни Воден, Асеновград), влиза в "А" ОФГ Пловдив.
  - Прослав (кв.Прослав, Пловдив) е преместен от Южна "Б" ОФГ в Западна
"Б" ОФГ.
  - Марица (Градина) и Марица (Милево) са преместени от Южна "Б" ОФГ
в Източна "Б" ОФГ.
  - Шипка 2000 (Асеновград), Крумово (Крумово) и Лъки 2004 (Лъки) се
отказват от участие.
  - Тракия (Нови извор) от "А" ОФГ Пловдив се обединява с новосъздадения
Евроколеж (Пловдив). Името на обединения отбор е Евроколеж (Пловдив) и
той играе в "А" ОФГ. Тракия, след пререгистрация като Тракия 2008
(Нови извор) се включва в Южна "Б" ОФГ.
  - Космос (Боянци), Спартак 2008 (Избеглии), Чайка Конуш 2000 (Конуш),
Тракиец (Катуница) и Садово (Садово) се включват в групата.
  - Рафо спорт (Стоево) през есента играе домакинските си мачове на
стадиона на АПК в Асеновград.
  - мачът от XVIII кръг Тракиец - Спартак 2008 е анулиран.

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Тракия 2008 (Нови извор) - Садово (Садово)                2:1
в Асеновград, стадион на АПК:
Рафо спорт (Стоево) - Лидер 2004 (Ягодово)                5:3
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Ботев (Чешнегирово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            2:5
Тракиец (Катуница) - Атлетик (Куклен)                     0:1
Тополово (Тополово) - Космос (Боянци)                     3:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Христо Ботев (Чешнегирово)      3:2

                           II кръг

21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Христо Ботев (Чешнегирово)     2:2
Лидер 2004 (Ягодово) - Спартак 2008 (Избеглии)            5:2
Космос (Боянци) - Рафо спорт (Стоево)                     3:3
Садово (Садово) - Тополово (Тополово)                     1:0
Атлетик (Куклен) - Тракия 2008 (Нови извор)               0:2
Ботев (Чешнегирово) - Тракиец (Катуница)                  1:1

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Тракия 2008 (Нови извор) - Ботев (Чешнегирово)            3:0 сл.
* - гостите не се явяват.
в Асеновград, стадион на АПК:
Рафо спорт (Стоево) - Садово (Садово)                     2:1
Христо Ботев (Чешнегирово) - Лидер 2004 (Ягодово)         1:4
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
в Конуш:
Тракиец (Катуница) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)             1:2
Тополово (Тополово) - Атлетик (Куклен)                    0:2
Спартак 2008 (Избеглии) - Космос (Боянци)                 3:0 сл.
* - гостите представят нередовни медицински документи.

                           IV кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Тракиец (Катуница) - Тракия 2008 (Нови извор)             0:5 сл. *
* - мачът е прекратен в 40' при 0:2, когато публика на домакините нахлува
    на терена и атакува играчи на гостите. На Тракиец е присъдена служебна
    загуба с 0:5 и отборът е наказан с 2 мача лишаване от домакинство.
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Лидер 2004 (Ягодово)           0:3 сл. *
* - първоначално 2:1, в последствие на Чайка Конуш 2000 е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовен състезател, взел участие в мача.
Космос (Боянци) - Христо Ботев (Чешнегирово)              4:2
Садово (Садово) - Спартак 2008 (Избеглии)                 1:0
Атлетик (Куклен) - Рафо спорт (Стоево)                    0:2
Ботев (Чешнегирово) - Тополово (Тополово)                 3:2

                           V кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
в Асеновград, стадион на АПК:
Рафо спорт (Стоево) - Ботев (Чешнегирово)                 3:0 сл.
Христо Ботев (Чешнегирово) - Садово (Садово)              3:0
12 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Тракия 2008 (Нови извор) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)       2:1
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Тополово (Тополово) - Тракиец (Катуница)                  0:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Атлетик (Куклен)                0:4
Лидер 2004 (Ягодово) - Космос (Боянци)                    9:0

                           VI кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Тракия 2008 (Нови извор) - Тополово (Тополово)            2:3
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Космос (Боянци)                3:1
Садово (Садово) - Лидер 2004 (Ягодово)                    1:3
Атлетик (Куклен) - Христо Ботев (Чешнегирово)             4:2
Ботев (Чешнегирово) - Спартак 2008 (Избеглии)             0:0
в Ягодово: *
Тракиец (Катуница) - Рафо спорт (Стоево)                  3:3
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Тракиец.

                           VII кръг

25 октомври 2008, събота, 14:30 ч
в Асеновград, стадион на АПК:
Рафо спорт (Стоево) - Тракия 2008 (Нови извор)            3:0 сл.
Христо Ботев (Чешнегирово) - Ботев (Чешнегирово)          4:2
26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Тополово (Тополово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            5:2
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракиец (Катуница)              3:0 сл.
Лидер 2004 (Ягодово) - Атлетик (Куклен)                   1:1
Космос (Боянци) - Садово (Садово)                         3:2

                           VIII кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Тракия 2008 (Нови извор) - Спартак 2008 (Избеглии)        6:0
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Садово (Садово)                0:0
Атлетик (Куклен) - Космос (Боянци)                        6:1
Ботев (Чешнегирово) - Лидер 2004 (Ягодово)                0:6
в Ягодово: *
Тракиец (Катуница) - Христо Ботев (Чешнегирово)           0:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Тракиец.
Тополово (Тополово) - Рафо спорт (Стоево)                 5:0 сл. *
* - мачът е прекратен в 75' при 2:2, след като гостите атакуват съдията. На
    Тополово е присъдена служебна победа с 5:0.

                           IX кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
в Асеновград, стадион на АПК:
Рафо спорт (Стоево) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)            3:0 сл.
Христо Ботев (Чешнегирово) - Тракия 2008 (Нови извор)     2:1
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Спартак 2008 (Избеглии) - Тополово (Тополово)             2:2
Лидер 2004 (Ягодово) - Тракиец (Катуница)                 6:0
Космос (Боянци) - Ботев (Чешнегирово)                     4:0
Садово (Садово) - Атлетик (Куклен)                        1:2

                           X кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Тракия 2008 (Нови извор) - Лидер 2004 (Ягодово)           2:1
в Асеновград, стадион на АПК:
Рафо спорт (Стоево) - Спартак 2008 (Избеглии)             4:1
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Атлетик (Куклен)               0:0
Ботев (Чешнегирово) - Садово (Садово)                     1:1
Тракиец (Катуница) - Космос (Боянци)                      5:2
Тополово (Тополово) - Христо Ботев (Чешнегирово)          0:1

                           XI кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Христо Ботев (Чешнегирово) - Рафо спорт (Стоево)          3:1
23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Спартак 2008 (Избеглии) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)        0:6 сл. *
* - мачът е прекратен в 42' при 2:3, когато футболисти на домакините
    атакуват съдията. На Спартак 2008 е присъдена служебна загуба с 0:6.
Лидер 2004 (Ягодово) - Тополово (Тополово)                1:0
Космос (Боянци) - Тракия 2008 (Нови извор)                2:6
Садово (Садово) - Тракиец (Катуница)                      1:0
Атлетик (Куклен) - Ботев (Чешнегирово)                    3:0 сл.

                           XII кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Христо Ботев (Чешнегирово) - Спартак 2008 (Избеглии)      4:1
22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Садово (Садово) - Тракия 2008 (Нови извор)                4:2
Лидер 2004 (Ягодово) - Рафо спорт (Стоево)                1:2
6 юни 2009, събота, 18:00 ч
в Избеглии:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Ботев (Чешнегирово)            4:0
Атлетик (Куклен) - Тракиец (Катуница)                     3:0 сл. *
* - първоначално отложен за 6 юни, в последствие присъден служебно.
Космос (Боянци) - Тополово (Тополово)                     1:4

                           XIII кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Христо Ботев (Чешнегирово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)     4:1
Рафо спорт (Стоево) - Космос (Боянци)                     3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Тополово (Тополово) - Садово (Садово)                     3:0
Тракия 2008 (Нови извор) - Атлетик (Куклен)               2:1
29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Спартак 2008 (Избеглии) - Лидер 2004 (Ягодово)            1:2
Тракиец (Катуница) - Ботев (Чешнегирово)                  3:0

                           XIV кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
в Катуница:
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тракиец (Катуница)             0:1
Ботев (Чешнегирово) - Тракия 2008 (Нови извор)            0:3 сл. *
* - първоначално 4:3, в последствие на Ботев е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен играч.
Атлетик (Куклен) - Тополово (Тополово)                    2:0
Садово (Садово) - Рафо спорт (Стоево)                     1:1
Космос (Боянци) - Спартак 2008 (Избеглии)                 7:2
Лидер 2004 (Ягодово) - Христо Ботев (Чешнегирово)         3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.

                           XV кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Христо Ботев (Чешнегирово) - Космос (Боянци)              8:2
Рафо спорт (Стоево) - Атлетик (Куклен)                    1:1
Тополово (Тополово) - Ботев (Чешнегирово)                 3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Тракия 2008 (Нови извор) - Тракиец (Катуница)             3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Лидер 2004 (Ягодово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)           3:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Садово (Садово)                 1:2

                           XVI кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тракия 2008 (Нови извор)       0:3
Тракиец (Катуница) - Тополово (Тополово)                  3:2
Ботев (Чешнегирово) - Рафо спорт (Стоево)                 0:3 сл. *
* - домакините предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Атлетик (Куклен) - Спартак 2008 (Избеглии)                3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Садово (Садово) - Христо Ботев (Чешнегирово)              0:2
Космос (Боянци) - Лидер 2004 (Ягодово)                    0:1

                           XVII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Христо Ботев (Чешнегирово) - Атлетик (Куклен)             0:5 сл. *
* - прекратен в 75' при 0:2, когато играч на домакините удря съдията. На Христо Ботев
    е присъдена служебна загуба с 0:5.
Рафо спорт (Стоево) - Тракиец (Катуница)                  1:0
Тополово (Тополово) - Тракия 2008 (Нови извор)            1:3
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Космос (Боянци) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                2:10
Лидер 2004 (Ягодово) - Садово (Садово)                    2:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Ботев (Чешнегирово)             1:1

                           XVIII кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Тракия 2008 (Нови извор) - Рафо спорт (Стоево)            0:3 сл.
* - първоначално 2:1, в последствие на Тракия 2008 е присъдена служебна
    загуба с 0:3 заради нередовен играч.
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Тополово (Тополово)            2:2
Тракиец (Катуница) - Спартак 2008 (Избеглии)              анулиран *
* - мачът е прекратен в 30' при 0:0 по вина на двата отбора, за което им
    се присъждат по 0 точки и 0 гола. Тракиец е наказан с лишаване от
    домакинство за 1 мач.
Ботев (Чешнегирово) - Христо Ботев (Чешнегирово)          0:4
Атлетик (Куклен) - Лидер 2004 (Ягодово)                   2:1
Садово (Садово) - Космос (Боянци)                         5:0

                           XIX кръг

9 май 2009, събота, 16:00 ч
Христо Ботев (Чешнегирово) - Тракиец (Катуница)           5:5
9 май 2009, събота, 18:00 ч
Рафо спорт (Стоево) - Тополово (Тополово)                 3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Садово (Садово) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)                3:1
Космос (Боянци) - Атлетик (Куклен)                        2:10
Лидер 2004 (Ягодово) - Ботев (Чешнегирово)                5:0
Спартак 2008 (Избеглии) - Тракия 2008 (Нови извор)        1:3

                           XX кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Тополово (Тополово) - Спартак 2008 (Избеглии)             3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Тракия 2008 (Нови извор) - Христо Ботев (Чешнегирово)     3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Рафо спорт (Стоево)            1:4
на неутрален терен (в Катуница): *
Тракиец (Катуница) - Лидер 2004 (Ягодово)                 1:3
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Тракиец.
    Мачът въпреки това се играе в Катуница със съгласието и на двата отбора
    поради непосредствената близост на двете села и заради провеждащия се
    по същото време събор в Катуница.
Ботев (Чешнегирово) - Космос (Боянци)                     3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Атлетик (Куклен) - Садово (Садово)                        3:0

                           XXI кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Христо Ботев (Чешнегирово) - Тополово (Тополово)          0:3 сл. *
* - домакините предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
24 май 2009, неделя, 10:00 ч
Космос (Боянци) - Тракиец (Катуница)                      2:2
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Атлетик (Куклен) - Чайка Конуш 2000 (Конуш)               3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Садово (Садово) - Ботев (Чешнегирово)                     1:2
Лидер 2004 (Ягодово) - Тракия 2008 (Нови извор)           3:1
Спартак 2008 (Избеглии) - Рафо спорт (Стоево)             2:6

                           XXII кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
Рафо спорт (Стоево) - Христо Ботев (Чешнегирово)          3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
Тополово (Тополово) - Лидер 2004 (Ягодово)                0:3
Тракия 2008 (Нови извор) - Космос (Боянци)                3:0 сл. *
* - гостите предварително уведомяват, че няма да могат да се явят.
31 май 2009, неделя, 18:00 ч
Чайка Конуш 2000 (Конуш) - Спартак 2008 (Избеглии)        2:1
Тракиец (Катуница) - Садово (Садово)                      2:2
Ботев (Чешнегирово) - Атлетик (Куклен)                    2:3

нагоре


"Б" ОФГ Пловдив - баражи за "А" ОФГ

                           Регламент

Четирите първенци от "Б" ОФГ се разпределят чрез пълен жребий в две двойки. Победителите
се определят в 1 мач на неутрален терен и влизат в "А" ОФГ Пловдив.

                           Баражи

10 юни 2009, сряда, 18:00 ч
в Маноле:
Тракия (Царимир) - Рафо спорт (Стоево)                    4:2 (1:0)
  [1:0 Тодор Деков 20', 3:0 Георги Маринов 55',68'; 3:1 Дилян Александров 76',
   4:1 Иван Милев 77', 4:2 Филип Теофоолу 89'], 300 зрители
в Съединение, Градски стадион:
Кричим (Кричим) - Вихър (Войводиново)                     4:2 (1:2)
  [1:0 Сезен Ибрямов 15'-д, 1:1 Тодор Кирилов 20', 1:2 Симеон Тодоров 31'-д,
   3:2 Сезен Ибрямов 65',67'-д; 4:2 Димитър Димитров 81'], 700 зрители

нагоре

Благодарим на Прес-службата на ЗС на БФС - Пловдив!

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com