bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Перник 2008/09


ОФГ Перник - север 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Енергетик (Перник)                 34   30   4   0  131:11   94
-------------------------------------------------------------------
 2. Струма (Кралев дол)                34   27   3   4  103:26   84
 3. Черногорец (Ноевци)                34   26   3   5  124:31   81 [*]
 4. Партизан (Ярджиловци)              34   23   8   3  109:35   77 <-
 5. Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    34   19   5  10   78:55   62
 6. Пирин (Земен)                      34   17   9   8   55:28   60
 7. Маниш (кв.Църква, Перник)          34   18   5  11   90:47   59 [+]
 8. Спортист (Драгичево)               34   12   9  13   52:50   45
 9. Ботев 1 (Батановци)                33   12   5  16   58:68   41 [*]
10. Ерма (Трън)                        34   10   9  15   49:52   39        [1 0 1  5:4  3]
11. Минерал (Рударци)                  34   11   6  17   66:77   39        [1 0 1  4:5  3]
12. Дивотино (Дивотино)                33   11   5  17   47:76   38 [*]
13. Западно ехо (Бегуновци)            34   10   5  19   50:78   35 <-     [1 0 1  7:6  3]
14. Китка (Витановци)                  33   10   5  18   59:103  35 [+][*] [1 0 1  6:7  3]
15. Солей 97 (кв.Калкас, Перник)       33    8   5  20   39:69   29 <- [*]
16. Чорни 1920 (Брезник)               34    8   4  22   57:86   28
17. Люлин (Люлин)                      34    4   2  28   36:134  14
18. Буря (Кошарево)                    34    1   2  31   19:196   5 [+]

Бележки
  - Миньор 1919 (Перник) влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Метал 2002 (Перник), 4-и през изминалия сезон; и Металург (Перник), 6-и
през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Партизан (Ярджиловци), 2-и през изминалия сезон; Западно ехо (Бегуновци),
11-и през изминалия сезон; и Солей 97 (кв.Калкас, Перник), 8-и през изминалия
сезон; са преместени от южната в северната подгрупа.
  - Буря (Кошарево), Китка (Витановци) и Маниш (кв.Църква, Перник) се включват
в групата.
  - Черногорец 1946 (Ноевци) се преименува на Черногорец (Ноевци).
  - мачовете Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Дивотино (Дивотино) от XVI кръг и
Китка (Витановци) - Ботев 1 (Батановци) от XXVI кръг са анулирани.

                           I кръг

30/31 август 2008, събота/неделя
Партизан (Ярджиловци) - Буря (Кошарево)                   9:0
Енергетик (Перник) - Китка (Витановци)                    7:0
Черногорец (Ноевци) - Западно ехо (Бегуновци)             4:1
Струма (Кралев дол) - Люлин (Люлин)                       4:0
Чорни 1920 (Брезник) - Ерма (Трън)                        1:1
Пирин (Земен) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           3:0
Минерал (Рударци) - Маниш (кв.Църква, Перник)             0:3
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Спортист (Драгичево)       2:0
Дивотино (Дивотино) - Ботев 1 (Батановци)                 2:1

                           II кръг

6/7 септември 2008, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Ботев 1 (Батановци)                     1:6
Спортист (Драгичево) - Дивотино (Дивотино)                1:2
Маниш (кв.Църква, Перник) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)  5:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Минерал (Рударци)       2:1
Ерма (Трън) - Пирин (Земен)                               1:0
Люлин (Люлин) - Чорни 1920 (Брезник)                      3:1
Западно ехо (Бегуновци) - Струма (Кралев дол)             0:3
Китка (Витановци) - Черногорец (Ноевци)                   0:7
15 октомври 2008, сряда
Партизан (Ярджиловци) - Енергетик (Перник)                0:3

                           III кръг

10 септември 2008, сряда
Енергетик (Перник) - Буря (Кошарево)                     10:0
Черногорец (Ноевци) - Партизан (Ярджиловци)               0:0
Струма (Кралев дол) - Китка (Витановци)                   5:1
Чорни 1920 (Брезник) - Западно ехо (Бегуновци)            3:3
Пирин (Земен) - Люлин (Люлин)                             0:2
Минерал (Рударци) - Ерма (Трън)                           4:1
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Рудничар (кв.Бела вода,Пк) 1:2
Дивотино (Дивотино) - Маниш (кв.Църква, Перник)           0:4
Ботев 1 (Батановци) - Спортист (Драгичево)                1:1

                           IV кръг

13/14 септември 2008, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Спортист (Драгичево)                    0:3
Маниш (кв.Църква, Перник) - Ботев 1 (Батановци)           5:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Дивотино (Дивотино)     2:0
Ерма (Трън) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)                1:1
Люлин (Люлин) - Минерал (Рударци)                         2:3
Западно ехо (Бегуновци) - Пирин (Земен)                   1:1
Китка (Витановци) - Чорни 1920 (Брезник)                  1:1
Партизан (Ярджиловци) - Струма (Кралев дол)               0:6 *
* - Партизан е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради инциденти по време на мача.
Енергетик (Перник) - Черногорец (Ноевци)                  4:0

                           V кръг

20/21 септември 2008, събота/неделя
Черногорец (Ноевци) - Буря (Кошарево)                    16:0
Струма (Кралев дол) - Енергетик (Перник)                  0:1
Чорни 1920 (Брезник) - Партизан (Ярджиловци)              1:3
Пирин (Земен) - Китка (Витановци)                         3:0
Минерал (Рударци) - Западно ехо (Бегуновци)               4:0
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Люлин (Люлин)              2:2
Дивотино (Дивотино) - Ерма (Трън)                         0:0
Ботев 1 (Батановци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     2:4
Спортист (Драгичево) - Маниш (кв.Църква, Перник)          2:1

                           VI кръг

24 септември 2008, сряда
Буря (Кошарево) - Маниш (кв.Църква, Перник)               0:10
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Спортист (Драгичево)    1:0
Ерма (Трън) - Ботев 1 (Батановци)                         4:0
Люлин (Люлин) - Дивотино (Дивотино)                       2:4
Западно ехо (Бегуновци) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)    3:1
Китка (Витановци) - Минерал (Рударци)                     2:4
на неутрален терен: *
Партизан (Ярджиловци) - Пирин (Земен)                     1:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Партизан.
Енергетик (Перник) - Чорни 1920 (Брезник)                 3:0
Черногорец (Ноевци) - Струма (Кралев дол)                 3:0

                           VII кръг

27/28 септември 2008, събота/неделя
Струма (Кралев дол) - Буря (Кошарево)                     7:0
Чорни 1920 (Брезник) - Черногорец (Ноевци)                0:5
Минерал (Рударци) - Партизан (Ярджиловци)                 4:5
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Китка (Витановци)          4:0
Дивотино (Дивотино) - Западно ехо (Бегуновци)             2:1
Ботев 1 (Батановци) - Люлин (Люлин)                       2:0
Спортист (Драгичево) - Ерма (Трън)                        2:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Рудничар (кв.Бела вода, Пк)   1:1
10/11 декември 2008, сряда/четвъртък
Пирин (Земен) - Енергетик (Перник)                        0:1

                           VIII кръг

4/5 октомври 2008, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)         0:3
Ерма (Трън) - Маниш (кв.Църква, Перник)                   2:2
Люлин (Люлин) - Спортист (Драгичево)                      0:1
Западно ехо (Бегуновци) - Ботев 1 (Батановци)             1:3
Китка (Витановци) - Дивотино (Дивотино)                   1:3
Партизан (Ярджиловци) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)      4:0
Енергетик (Перник) - Минерал (Рударци)                    3:0
Черногорец (Ноевци) - Пирин (Земен)                       2:1
Струма (Кралев дол) - Чорни 1920 (Брезник)                1:0

                           IX кръг

11/12 октомври 2008, събота/неделя
Чорни 1920 (Брезник) - Буря (Кошарево)                    7:2
Пирин (Земен) - Струма (Кралев дол)                       2:2
Минерал (Рударци) - Черногорец (Ноевци)                   0:4
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Енергетик (Перник)         0:3 сл. *
* - първоначално 1:1, в последствие на Солей 97 е присъдена служебна загуба с 0:3.
Дивотино (Дивотино) - Партизан (Ярджиловци)               0:1
Ботев 1 (Батановци) - Китка (Витановци)                   7:0
Спортист (Драгичево) - Западно ехо (Бегуновци)            1:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Люлин (Люлин)                 4:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ерма (Трън)             1:0

                           X кръг

18/19 октомври 2008, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Ерма (Трън)                             0:0
Люлин (Люлин) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)           0:1
Западно ехо (Бегуновци) - Маниш (кв.Църква, Перник)       3:2
Китка (Витановци) - Спортист (Драгичево)                  2:3
Партизан (Ярджиловци) - Ботев 1 (Батановци)               6:0
Енергетик (Перник) - Дивотино (Дивотино)                  4:0
Черногорец (Ноевци) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)        7:0
Струма (Кралев дол) - Минерал (Рударци)                   2:0
Чорни 1920 (Брезник) - Пирин (Земен)                      0:2

                           XI кръг

25/26 октомври 2008, събота/неделя
Пирин (Земен) - Буря (Кошарево)                           4:1
Минерал (Рударци) - Чорни 1920 (Брезник)                  3:2
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Струма (Кралев дол)        0:3
Дивотино (Дивотино) - Черногорец (Ноевци)                 0:3 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие вероятно присъден служебно.
Ботев 1 (Батановци) - Енергетик (Перник)                  0:2
Спортист (Драгичево) - Партизан (Ярджиловци)              1:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Китка (Витановци)             3:1
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Западно ехо (Бегуновци) 3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие вероятно присъден служебно.
Ерма (Трън) - Люлин (Люлин)                               3:0

                           XII кръг

1/2 ноември 2008, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Люлин (Люлин)                           2:0
Западно ехо (Бегуновци) - Ерма (Трън)                     0:2
Китка (Витановци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       2:2
Партизан (Ярджиловци) - Маниш (кв.Църква, Перник)         5:1
Енергетик (Перник) - Спортист (Драгичево)                 3:1
Черногорец (Ноевци) - Ботев 1 (Батановци)                 3:0
Струма (Кралев дол) - Дивотино (Дивотино)                 5:0
Чорни 1920 (Брезник) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)       2:0
Пирин (Земен) - Минерал (Рударци)                         2:0

                           XIII кръг

8/9 ноември 2008, събота/неделя
Минерал (Рударци) - Буря (Кошарево)                       5:3
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Пирин (Земен)              0:3 сл. *
* - първоначално 3:2, в последствие на Солей 97 е присъдена служебна загуба с 0:3.
Дивотино (Дивотино) - Чорни 1920 (Брезник)                3:0
Ботев 1 (Батановци) - Струма (Кралев дол)                 0:2
Спортист (Драгичево) - Черногорец (Ноевци)                1:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Енергетик (Перник)            0:2
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Партизан (Ярджиловци)   1:1
Ерма (Трън) - Китка (Витановци)                           0:3 сл. *
* - Ерма е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради инциденти по време на мача.
    Присъдена им е и служебна загуба с 0:3.
Люлин (Люлин) - Западно ехо (Бегуновци)                   5:0

                           XIV кръг

15/16 ноември 2008, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Западно ехо (Бегуновци)                 0:3 сл. *
* - Буря е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради инциденти по време на мача.
    Присъдена им е и служебна загуба с 0:3.
Китка (Витановци) - Люлин (Люлин)                         3:2
Партизан (Ярджиловци) - Ерма (Трън)                       4:0
Енергетик (Перник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)      1:1
Черногорец (Ноевци) - Маниш (кв.Църква, Перник)           3:0
Струма (Кралев дол) - Спортист (Драгичево)                2:1
Чорни 1920 (Брезник) - Ботев 1 (Батановци)                4:2
Пирин (Земен) - Дивотино (Дивотино)                       3:0
Минерал (Рударци) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)          1:1

                           XV кръг

22/23 ноември 2008, събота/неделя
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Буря (Кошарево)            отложен *
Дивотино (Дивотино) - Минерал (Рударци)                   отложен *
Ботев 1 (Батановци) - Пирин (Земен)                       отложен *
Спортист (Драгичево) - Чорни 1920 (Брезник)               отложен *
Маниш (кв.Църква, Перник) - Струма (Кралев дол)           отложен *
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Черногорец (Ноевци)     отложен *
на неутрален терен: **
Ерма (Трън) - Енергетик (Перник)                          отложен *
** - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Ерма.
Люлин (Люлин) - Партизан (Ярджиловци)                     отложен *
Западно ехо (Бегуновци) - Китка (Витановци)               отложен *
26 ноември 2008, сряда
Спортист (Драгичево) - Чорни 1920 (Брезник)               4:1
на неутрален терен: **
Ерма (Трън) - Енергетик (Перник)                          0:1
** - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Ерма.
Западно ехо (Бегуновци) - Китка (Витановци)               4:1
13/14 декември 2008, събота/неделя
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Буря (Кошарево)            4:1
Дивотино (Дивотино) - Минерал (Рударци)                   2:4
Ботев 1 (Батановци) - Пирин (Земен)                       1:2
Маниш (кв.Църква, Перник) - Струма (Кралев дол)           2:1
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Черногорец (Ноевци)     1:3
Люлин (Люлин) - Партизан (Ярджиловци)                     2:4
* - целият кръг е отложен заради лоши атмосферни условия.

                           XVI кръг

29/30 ноември 2008, събота/неделя
на неутрален терен: *
Буря (Кошарево) - Китка (Витановци)                       1:4
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Буря.
Партизан (Ярджиловци) - Западно ехо (Бегуновци)           5:0
Енергетик (Перник) - Люлин (Люлин)                       11:0
Черногорец (Ноевци) - Ерма (Трън)                         3:0
Струма (Кралев дол) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     2:2
Чорни 1920 (Брезник) - Маниш (кв.Църква, Перник)          2:4
Пирин (Земен) - Спортист (Драгичево)                      1:0
Минерал (Рударци) - Ботев 1 (Батановци)                   0:0
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Дивотино (Дивотино)        анулиран *
* - първоначалният резултат е неизвестен, в последствие мачът е анулиран
    заради нередовни състезатели и в двата отбора.

                           XVII кръг

6/7 декември 2008, събота/неделя
Дивотино (Дивотино) - Буря (Кошарево)                     3:3
Ботев 1 (Батановци) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)        1:0
Спортист (Драгичево) - Минерал (Рударци)                  1:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Пирин (Земен)                 1:1
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)    5:2
на неутрален терен: *
Ерма (Трън) - Струма (Кралев дол)                         1:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Ерма.
Люлин (Люлин) - Черногорец (Ноевци)                       0:3
Западно ехо (Бегуновци) - Енергетик (Перник)              1:3
Китка (Витановци) - Партизан (Ярджиловци)                 0:3

                           XVIII кръг

28 февруари/1 март 2009, събота/неделя *
* - целият кръг е отложен заради лоши атмосферни условия и терени.
27 май 2009, сряда, 18:00 ч
Буря (Кошарево) - Партизан (Ярджиловци)                   0:3
Китка (Витановци) - Енергетик (Перник)                    1:1
Западно ехо (Бегуновци) - Черногорец (Ноевци)             2:1
Люлин (Люлин) - Струма (Кралев дол)                       1:7
Ерма (Трън) - Чорни 1920 (Брезник)                        2:2
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Пирин (Земен)           0:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Минерал (Рударци)             1:2
Спортист (Драгичево) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)       3:0
Ботев 1 (Батановци) - Дивотино (Дивотино)                 2:2

                           XIX кръг

7/8 март 2009, събота/неделя
Ботев 1 (Батановци) - Буря (Кошарево)                     5:1
Дивотино (Дивотино) - Спортист (Драгичево)                2:2
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Маниш (кв.Църква, Перник)  отложен
Минерал (Рударци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)       1:3
Пирин (Земен) - Ерма (Трън)                               1:1
Чорни 1920 (Брезник) - Люлин (Люлин)                      5:0
Струма (Кралев дол) - Западно ехо (Бегуновци)             отложен
Черногорец (Ноевци) - Китка (Витановци)                   7:0
Енергетик (Перник) - Партизан (Ярджиловци)                2:2
15 април 2009, сряда, 17:30 ч
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Маниш (кв.Църква, Перник)  2:2
22 април 2009, сряда, 17:30 ч
Струма (Кралев дол) - Западно ехо (Бегуновци)             3:0

                           XX кръг

14/15 март 2009, събота/неделя
на неутрален терен: *
Буря (Кошарево) - Енергетик (Перник)                      0:11
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Буря.
Партизан (Ярджиловци) - Черногорец (Ноевци)               2:2
Китка (Витановци) - Струма (Кралев дол)                   1:6
Западно ехо (Бегуновци) - Чорни 1920 (Брезник)            1:0
Люлин (Люлин) - Пирин (Земен)                             0:3
Ерма (Трън) - Минерал (Рударци)                           4:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Солей 97 (кв.Калкас,Пк) 3:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Дивотино (Дивотино)           4:1
Спортист (Драгичево) - Ботев 1 (Батановци)                5:3

                           XXI кръг

21/22 март 2009, събота/неделя
Спортист (Драгичево) - Буря (Кошарево)                    3:0
Ботев 1 (Батановци) - Маниш (кв.Църква, Перник)           отложен
Дивотино (Дивотино) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     1:6
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Ерма (Трън)                1:1
Минерал (Рударци) - Люлин (Люлин)                         9:0
Пирин (Земен) - Западно ехо (Бегуновци)                   отложен
Чорни 1920 (Брезник) - Китка (Витановци)                  1:3
Струма (Кралев дол) - Партизан (Ярджиловци)               2:2
Черногорец (Ноевци) - Енергетик (Перник)                  1:3
15 април 2009, сряда, 17:30 ч
Пирин (Земен) - Западно ехо (Бегуновци)                   2:0
22 април 2009, сряда, 17:30 ч
Ботев 1 (Батановци) - Маниш (кв.Църква, Перник)           1:1

                           XXII кръг

28/29 март 2009, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Черногорец (Ноевци)                     1:8
Енергетик (Перник) - Струма (Кралев дол)                  1:0
Партизан (Ярджиловци) - Чорни 1920 (Брезник)              4:1
Китка (Витановци) - Пирин (Земен)                         1:1
Западно ехо (Бегуновци) - Минерал (Рударци)               1:1
Люлин (Люлин) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)              1:3
Ерма (Трън) - Дивотино (Дивотино)                         2:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Ботев 1 (Батановци)     3:0
Маниш (кв.Църква, Перник) - Спортист (Драгичево)          2:0

                           XXIII кръг

4/5 април 2009, събота/неделя
Маниш (кв.Църква, Перник) - Буря (Кошарево)              10:0
Спортист (Драгичево) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    0:1
Ботев 1 (Батановци) - Ерма (Трън)                         4:1
Дивотино (Дивотино) - Люлин (Люлин)                       4:2
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Западно ехо (Бегуновци)    0:2
Минерал (Рударци) - Китка (Витановци)                     1:2
Пирин (Земен) - Партизан (Ярджиловци)                     0:0
Чорни 1920 (Брезник) - Енергетик (Перник)                 0:5
Струма (Кралев дол) - Черногорец (Ноевци)                 3:0

                           XXIV кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Струма (Кралев дол)                     1:3
Черногорец (Ноевци) - Чорни 1920 (Брезник)                7:2
Енергетик (Перник) - Пирин (Земен)                        2:2
Партизан (Ярджиловци) - Минерал (Рударци)                 4:0
Китка (Витановци) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)          1:0
Западно ехо (Бегуновци) - Дивотино (Дивотино)             2:0
Люлин (Люлин) - Ботев 1 (Батановци)                       1:1
Ерма (Трън) - Спортист (Драгичево)                        0:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Маниш (кв.Църква, Пк)   0:1

                           XXV кръг

18/19 април 2009, събота/неделя
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Буря (Кошарево)         9:0
Маниш (кв.Църква, Перник) - Ерма (Трън)                   1:0
Спортист (Драгичево) - Люлин (Люлин)                      3:1
Ботев 1 (Батановци) - Западно ехо (Бегуновци)             5:1
Дивотино (Дивотино) - Китка (Витановци)                   2:2
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Партизан (Ярджиловци)      1:2
Минерал (Рударци) - Енергетик (Перник)                    1:4
Пирин (Земен) - Черногорец (Ноевци)                       0:1
Чорни 1920 (Брезник) - Струма (Кралев дол)                0:4

                           XXVI кръг

25/26 април 2009, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Чорни 1920 (Брезник)                    0:9
Струма (Кралев дол) - Пирин (Земен)                       3:0
Черногорец (Ноевци) - Минерал (Рударци)                   3:0
Енергетик (Перник) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)         6:0
Партизан (Ярджиловци) - Дивотино (Дивотино)               6:2
Китка (Витановци) - Ботев 1 (Батановци)                   анулиран *
* - прекратен в 70' при 2:2, когато публика и на двата отбора нахлува
    на терена. СТК на ОС на БФС в Перник присъжда по 0 точки и 0 гола
    и на двата отбора и ги наказва с 1 мач лишаване от домакинство.
Западно ехо (Бегуновци) - Спортист (Драгичево)            1:1
Люлин (Люлин) - Маниш (кв.Църква, Перник)                 1:4
10 юни 2009, сряда
Ерма (Трън) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)             7:1

                           XXVII кръг

2/3 май 2009, събота/неделя
Ерма (Трън) - Буря (Кошарево)                             2:0
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Люлин (Люлин)           6:1
Маниш (кв.Църква, Перник) - Западно ехо (Бегуновци)       4:1
Спортист (Драгичево) - Китка (Витановци)                  3:0
Ботев 1 (Батановци) - Партизан (Ярджиловци)               1:0
Дивотино (Дивотино) - Енергетик (Перник)                  0:3
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Черногорец (Ноевци)        1:2
Минерал (Рударци) - Струма (Кралев дол)                   0:4
Пирин (Земен) - Чорни 1920 (Брезник)                      2:0

                           XXVIII кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Пирин (Земен)                           0:4
Чорни 1920 (Брезник) - Минерал (Рударци)                  4:1
Струма (Кралев дол) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)        1:0
Черногорец (Ноевци) - Дивотино (Дивотино)                 3:0
Енергетик (Перник) - Ботев 1 (Батановци)                  6:1
Партизан (Ярджиловци) - Спортист (Драгичево)              4:0
Китка (Витановци) - Маниш (кв.Църква, Перник)             2:6
Западно ехо (Бегуновци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник) 0:3
Люлин (Люлин) - Ерма (Трън)                               1:6

                           XXIX кръг

16/17 май 2009, събота/неделя
Люлин (Люлин) - Буря (Кошарево)                           3:1
Ерма (Трън) - Западно ехо (Бегуновци)                     4:3
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Китка (Витановци)       5:2
Маниш (кв.Църква, Перник) - Партизан (Ярджиловци)         1:3
Спортист (Драгичево) - Енергетик (Перник)                 0:2
Ботев 1 (Батановци) - Черногорец (Ноевци)                 3:0
Дивотино (Дивотино) - Струма (Кралев дол)                 0:3
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)       3:0
Минерал (Рударци) - Пирин (Земен)                         1:1

                           XXX кръг

20 май 2009, сряда
Буря (Кошарево) - Минерал (Рударци)                       1:7
Пирин (Земен) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)              2:1
Чорни 1920 (Брезник) - Дивотино (Дивотино)                0:1
Струма (Кралев дол) - Ботев 1 (Батановци)                 3:0
Черногорец (Ноевци) - Спортист (Драгичево)                2:0
Енергетик (Перник) - Маниш (кв.Църква, Перник)            5:0
Партизан (Ярджиловци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)   2:0
Китка (Витановци) - Ерма (Трън)                           2:0
Западно ехо (Бегуновци) - Люлин (Люлин)                   4:0

                           XXXI кръг

23/24 май 2009, събота/неделя
Западно ехо (Бегуновци) - Буря (Кошарево)                 6:0
Люлин (Люлин) - Китка (Витановци)                         1:4
Ерма (Трън) - Партизан (Ярджиловци)                       1:2
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Енергетик (Перник)      0:5
Спортист (Драгичево) - Струма (Кралев дол)                3:5
Ботев 1 (Батановци) - Чорни 1920 (Брезник)                3:0
Дивотино (Дивотино) - Пирин (Земен)                       2:0
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Минерал (Рударци)          3:1
10 юни 2009, сряда
Маниш (кв.Църква, Перник) - Черногорец (Ноевци)           0:1

                           XXXII кръг

30/31 май 2009, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)            0:4
Минерал (Рударци) - Дивотино (Дивотино)                   4:2
Пирин (Земен) - Ботев 1 (Батановци)                       3:0
Чорни 1920 (Брезник) - Спортист (Драгичево)               3:1
Струма (Кралев дол) - Маниш (кв.Църква, Перник)           2:1
Черногорец (Ноевци) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)     7:3
Енергетик (Перник) - Ерма (Трън)                          5:0
Партизан (Ярджиловци) - Люлин (Люлин)                    11:1
Китка (Витановци) - Западно ехо (Бегуновци)               5:3

                           XXXIII кръг

6 юни 2009, събота, 10:30 ч
Китка (Витановци) - Буря (Кошарево)                      12:0
Западно ехо (Бегуновци) - Партизан (Ярджиловци)           1:3
Люлин (Люлин) - Енергетик (Перник)                        0:5
Ерма (Трън) - Черногорец (Ноевци)                         1:2
Рудничар (кв.Бела вода, Перник) - Струма (Кралев дол)     3:4
Маниш (кв.Църква, Перник) - Чорни 1920 (Брезник)          4:0
Спортист (Драгичево) - Пирин (Земен)                      3:1
Ботев 1 (Батановци) - Минерал (Рударци)                   3:1
Дивотино (Дивотино) - Солей 97 (кв.Калкас, Перник)        4:0

                           XXXIV кръг

13/14 юни 2009, събота/неделя
Буря (Кошарево) - Дивотино (Дивотино)                     0:3
Солей 97 (кв.Калкас, Перник) - Ботев 1 (Батановци)        3:0
Минерал (Рударци) - Спортист (Драгичево)                  2:2
Пирин (Земен) - Маниш (кв.Църква, Перник)                 3:0
Чорни 1920 (Брезник) - Рудничар (кв.Бела вода, Перник)    3:0
Струма (Кралев дол) - Ерма (Трън)                         3:0
Черногорец (Ноевци) - Люлин (Люлин)                      10:2
Енергетик (Перник) - Западно ехо (Бегуновци)              3:0
Партизан (Ярджиловци) - Китка (Витановци)                 7:0
* - почти сигурно голяма част, или всички, от мачовете с резултати 3:0
    и 0:3 са присъдени служебно.

нагоре


ОФГ Перник - юг 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Витоша (Долна Диканя)              28   28   0   0  171:13   84
-------------------------------------------------------------------
 2. Светля 2000 (Светля)               28   20   3   5  106:38   63
 3. Верила (Дрен)                      28   19   2   7   76:32   59
 4. Ботев (Друган)                     28   16   3   9   76:41   51     [1 0 1  4:1  3]
 5. Левски (Егълница)                  28   16   3   9   55:43   51     [1 0 1  1:4  3]
 6. Бенковски (Копаница)               28   14   7   7   57:29   49
 7. Димитровец 1 (Ковачевци)           28   15   3  10   71:43   48     [1 0 1  6:5  3]
 8. Свраките (Гълъбник)                28   15   3  10   85:65   48     [1 0 1  5:6  3]
 9. Сарата (Долни Раковец)             28   13   3  12   53:52   42 [+]
10. Струмски сокол (Калище)            28    8   5  15   54:92   29
11. Ураган (Владимир)                  28    7   1  20   38:97   22 [+] [1 0 1  4:3  3]
12. Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     28    6   4  18   42:82   22 [+] [1 0 1  3:4  3]
13. Стефаново (Стефаново)              28    6   2  20   41:121  20
14. Вихър (Еловдол)                    28    3   3  22   35:109  12
15. Лазур (Сирищник)                   28    2   2  24   20:123   8
--. Космос (Червена могила)            12    1   1  10   12:59    - [+][*]

Бележки
  - Партизан (Ярджиловци), 2-и през изминалия сезон; Западно ехо (Бегуновци),
11-и през изминалия сезон; и Солей 97 (кв.Калкас, Перник), 8-и през изминалия
сезон; са преместени от южната в северната подгрупа.
  - Космос (Червена могила), Върба 1917 (кв.Върба, Радомир), Ураган (Владимир)
и Сарата (Долни Раковец) се включват в групата.
  - След XII кръг Космос (Червена могила) е изваден или напуска групата. Всичките
му резултати се анулират.

                           I кръг

30/31 август 2008, събота/неделя
Витоша (Долна Диканя) - Космос (Червена могила)           3:0  /анулиран/
Свраките (Гълъбник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)      8:2
Ураган (Владимир) - Ботев (Друган)                        0:5
Светля 2000 (Светля) - Сарата (Долни Раковец)             4:1
Бенковски (Копаница) - Лазур (Сирищник)                   4:0
Димитровец 1 (Ковачевци) - Стефаново (Стефаново)          4:2
Верила (Дрен) - Вихър (Еловдол)                           6:0
Струмски сокол (Калище) - Левски (Егълница)               1:1

                           II кръг

6/7 септември 2008, събота/неделя
Космос (Червена могила) - Левски (Егълница)               2:7  /анулиран/
Вихър (Еловдол) - Струмски сокол (Калище)                 2:2
Стефаново (Стефаново) - Верила (Дрен)                     0:5
Лазур (Сирищник) - Димитровец 1 (Ковачевци)               1:4
Сарата (Долни Раковец) - Бенковски (Копаница)             1:3
Ботев (Друган) - Светля 2000 (Светля)                     4:2
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Ураган (Владимир)        1:3
Витоша (Долна Диканя) - Свраките (Гълъбник)               3:1

                           III кръг

13/14 септември 2008, събота/неделя
Свраките (Гълъбник) - Космос (Червена могила)             3:0  /анулиран/
Ураган (Владимир) - Витоша (Долна Диканя)                 1:5
Светля 2000 (Светля) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     5:0
Бенковски (Копаница) - Ботев (Друган)                     0:2
Димитровец 1 (Ковачевци) - Сарата (Долни Раковец)         3:0
Верила (Дрен) - Лазур (Сирищник)                          5:0
Струмски сокол (Калище) - Стефаново (Стефаново)           5:3
Левски (Егълница) - Вихър (Еловдол)                       4:0

                           IV кръг

20/21 септември 2008, събота/неделя
Космос (Червена могила) - Вихър (Еловдол)                 4:0  /анулиран/
Стефаново (Стефаново) - Левски (Егълница)                 0:3
Лазур (Сирищник) - Струмски сокол (Калище)                2:2
Сарата (Долни Раковец) - Верила (Дрен)                    0:2
Ботев (Друган) - Димитровец 1 (Ковачевци)                 3:2
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Бенковски (Копаница)     0:2
Витоша (Долна Диканя) - Светля 2000 (Светля)              5:0
Свраките (Гълъбник) - Ураган (Владимир)                   8:0

                           V кръг

27/28 септември 2008, събота/неделя
Ураган (Владимир) - Космос (Червена могила)               4:0  /анулиран/
Светля 2000 (Светля) - Свраките (Гълъбник)                5:2
Бенковски (Копаница) - Витоша (Долна Диканя)              1:3
Димитровец 1 (Ковачевци) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) 0:0
Верила (Дрен) - Ботев (Друган)                            2:1
Струмски сокол (Калище) - Сарата (Долни Раковец)          3:1
Левски (Егълница) - Лазур (Сирищник)                      2:0
Вихър (Еловдол) - Стефаново (Стефаново)                   9:0

                           VI кръг

4/5 октомври 2008, събота/неделя
Космос (Червена могила) - Стефаново (Стефаново)           3:6  /анулиран/
Лазур (Сирищник) - Вихър (Еловдол)                        2:1
Сарата (Долни Раковец) - Левски (Егълница)                2:1
Ботев (Друган) - Струмски сокол (Калище)                  4:1
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Верила (Дрен)            0:2
Витоша (Долна Диканя) - Димитровец 1 (Ковачевци)          3:1
Свраките (Гълъбник) - Бенковски (Копаница)                1:1
Ураган (Владимир) - Светля 2000 (Светля)                  4:3

                           VII кръг

11/12 октомври 2008, събота/неделя
Светля 2000 (Светля) - Космос (Червена могила)           10:0  /анулиран/
Бенковски (Копаница) - Ураган (Владимир)                  1:0
Димитровец 1 (Ковачевци) - Свраките (Гълъбник)            1:3
Верила (Дрен) - Витоша (Долна Диканя)                     0:1
Струмски сокол (Калище) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)  1:0
Левски (Егълница) - Ботев (Друган)                        0:4
Вихър (Еловдол) - Сарата (Долни Раковец)                  3:5
Стефаново (Стефаново) - Лазур (Сирищник)                  4:0

                           VIII кръг

18/19 октомври 2008, събота/неделя
Космос (Червена могила) - Лазур (Сирищник)                1:1  /анулиран/
Сарата (Долни Раковец) - Стефаново (Стефаново)            1:2
Ботев (Друган) - Вихър (Еловдол)                          9:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Левски (Егълница)        1:2
Витоша (Долна Диканя) - Струмски сокол (Калище)           8:0
Свраките (Гълъбник) - Верила (Дрен)                       3:0
Ураган (Владимир) - Димитровец 1 (Ковачевци)              0:4
Светля 2000 (Светля) - Бенковски (Копаница)               2:2

                           IX кръг

25/26 октомври 2008, събота/неделя
Бенковски (Копаница) - Космос (Червена могила)            2:1  /анулиран/
Димитровец 1 (Ковачевци) - Светля 2000 (Светля)           0:3
Верила (Дрен) - Ураган (Владимир)                         4:0
Струмски сокол (Калище) - Свраките (Гълъбник)             1:2
Левски (Егълница) - Витоша (Долна Диканя)                 0:5
Вихър (Еловдол) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)          1:2
Стефаново (Стефаново) - Ботев (Друган)                    2:5
Лазур (Сирищник) - Сарата (Долни Раковец)                 0:1

                           X кръг

1/2 ноември 2008, събота/неделя
Космос (Червена могила) - Сарата (Долни Раковец)          1:3  /анулиран/
Ботев (Друган) - Лазур (Сирищник)                         6:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Стефаново (Стефаново)    3:1
Витоша (Долна Диканя) - Вихър (Еловдол)                  12:1
Свраките (Гълъбник) - Левски (Егълница)                   3:2
Ураган (Владимир) - Струмски сокол (Калище)               4:0
Светля 2000 (Светля) - Верила (Дрен)                      4:0
Бенковски (Копаница) - Димитровец 1 (Ковачевци)           2:0

                           XI кръг

8/9 ноември 2008, събота/неделя
Димитровец 1 (Ковачевци) - Космос (Червена могила)       11:0  /анулиран/
Верила (Дрен) - Бенковски (Копаница)                      2:2
Струмски сокол (Калище) - Светля 2000 (Светля)            0:3
Левски (Егълница) - Ураган (Владимир)                     4:2
Вихър (Еловдол) - Свраките (Гълъбник)                     3:4
Стефаново (Стефаново) - Витоша (Долна Диканя)             1:14
Лазур (Сирищник) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)         5:2
Сарата (Долни Раковец) - Ботев (Друган)                   3:3

                           XII кръг

15/16 ноември 2008, събота/неделя
Космос (Червена могила) - Ботев (Друган)                  0:9  /анулиран/
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Сарата (Долни Раковец)   1:1
Витоша (Долна Диканя) - Лазур (Сирищник)                 12:0
Свраките (Гълъбник) - Стефаново (Стефаново)               7:1
Ураган (Владимир) - Вихър (Еловдол)                       2:2
Светля 2000 (Светля) - Левски (Егълница)                  5:0
Бенковски (Копаница) - Струмски сокол (Калище)            2:1
Димитровец 1 (Ковачевци) - Верила (Дрен)                  0:0

* - След XII кръг Космос (Червена могила) е изваден или напуска групата. Всичките
му резултати се анулират.

                           XIII кръг

22/23 ноември 2008, събота/неделя
Верила (Дрен) - Космос (Червена могила)                   отложен *
Струмски сокол (Калище) - Димитровец 1 (Ковачевци)        отложен *
Левски (Егълница) - Бенковски (Копаница)                  отложен *
Вихър (Еловдол) - Светля 2000 (Светля)                    отложен *
Стефаново (Стефаново) - Ураган (Владимир)                 отложен *
Лазур (Сирищник) - Свраките (Гълъбник)                    отложен *
Сарата (Долни Раковец) - Витоша (Долна Диканя)            отложен *
Ботев (Друган) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)           отложен *
13/14 декември 2008, събота/неделя
Струмски сокол (Калище) - Димитровец 1 (Ковачевци)        2:5
Левски (Егълница) - Бенковски (Копаница)                  1:0
Вихър (Еловдол) - Светля 2000 (Светля)                    1:12
Стефаново (Стефаново) - Ураган (Владимир)                 3:2
Лазур (Сирищник) - Свраките (Гълъбник)                    2:9
Сарата (Долни Раковец) - Витоша (Долна Диканя)            0:3
Ботев (Друган) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)           5:1
Верила (Дрен)                                             почива
* - целият кръг е отложен заради лоши атмосферни условия.

                           XIV кръг

29/30 ноември 2008, събота/неделя
Витоша (Долна Диканя) - Ботев (Друган)                    5:0
Свраките (Гълъбник) - Сарата (Долни Раковец)              0:3 сл. *
* - първоначалният резултат е неизвестен, в последсттвие на Свраките
    е присъдена служебна загуба с 0:3 заради нередовен състезател.
Ураган (Владимир) - Лазур (Сирищник)                      3:1
Светля 2000 (Светля) - Стефаново (Стефаново)              7:3
Бенковски (Копаница) - Вихър (Еловдол)                    3:0 сл. *
* - служебен резултат, Вихър представят нередовни документи.
Димитровец 1 (Ковачевци) - Левски (Егълница)              3:0
Верила (Дрен) - Струмски сокол (Калище)                   7:1
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)                            почива

                           XV кръг

6/7 декември 2008, събота/неделя
Левски (Егълница) - Верила (Дрен)                         1:0
Вихър (Еловдол) - Димитровец 1 (Ковачевци)                0:3
Стефаново (Стефаново) - Бенковски (Копаница)              0:2
Лазур (Сирищник) - Светля 2000 (Светля)                   1:5
Сарата (Долни Раковец) - Ураган (Владимир)                3:1
Ботев (Друган) - Свраките (Гълъбник)                      2:3
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Витоша (Долна Диканя)    0:8
Струмски сокол (Калище)                                   почива

                           XVI кръг

7/8 март 2009, събота/неделя
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Свраките (Гълъбник)      1:2
Ботев (Друган) - Ураган (Владимир)                        5:1
Сарата (Долни Раковец) - Светля 2000 (Светля)             0:2
Лазур (Сирищник) - Бенковски (Копаница)                   0:2
Стефаново (Стефаново) - Димитровец 1 (Ковачевци)          3:4
Вихър (Еловдол) - Верила (Дрен)                           1:3
Левски (Егълница) - Струмски сокол (Калище)               3:0
Витоша (Долна Диканя)                                     почива

                           XVII кръг

14/15 март 2009, събота/неделя
Струмски сокол (Калище) - Вихър (Еловдол)                 7:2
Верила (Дрен) - Стефаново (Стефаново)                     2:1
Димитровец 1 (Ковачевци) - Лазур (Сирищник)               3:0
Бенковски (Копаница) - Сарата (Долни Раковец)             2:2
Светля 2000 (Светля) - Ботев (Друган)                     1:0
Ураган (Владимир) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        1:2
Свраките (Гълъбник) - Витоша (Долна Диканя)               0:7
Левски (Егълница)                                         почива

                           XVIII кръг

21/22 март 2009, събота/неделя
Витоша (Долна Диканя) - Ураган (Владимир)                 6:1
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Светля 2000 (Светля)     2:3
Ботев (Друган) - Бенковски (Копаница)                     1:1
Сарата (Долни Раковец) - Димитровец 1 (Ковачевци)         4:2
Лазур (Сирищник) - Верила (Дрен)                          отложен
Стефаново (Стефаново) - Струмски сокол (Калище)           2:0
Вихър (Еловдол) - Левски (Егълница)                       отложен
22 април 2009, сряда, 17:30 ч
Лазур (Сирищник) - Верила (Дрен)                          0:3
Вихър (Еловдол) - Левски (Егълница)                       2:1
Свраките (Гълъбник)                                       почива

                           XIX кръг

28/29 март 2009, събота/неделя
Левски (Егълница) - Стефаново (Стефаново)                 5:1
Струмски сокол (Калище) - Лазур (Сирищник)                6:2
Верила (Дрен) - Сарата (Долни Раковец)                    2:0
Димитровец 1 (Ковачевци) - Ботев (Друган)                 0:1
Бенковски (Копаница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)     6:1
Светля 2000 (Светля) - Витоша (Долна Диканя)              1:3
Ураган (Владимир) - Свраките (Гълъбник)                   2:6
Вихър (Еловдол)                                           почива

                           XX кръг

4/5 април 2009, събота/неделя
Свраките (Гълъбник) - Светля 2000 (Светля)                1:4
Витоша (Долна Диканя) - Бенковски (Копаница)              3:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Димитровец 1 (Ковачевци) 0:3
Ботев (Друган) - Верила (Дрен)                            0:1
Сарата (Долни Раковец) - Струмски сокол (Калище)          4:0
Лазур (Сирищник) - Левски (Егълница)                      1:3
Стефаново (Стефаново) - Вихър (Еловдол)                   2:1
Ураган (Владимир)                                         почива

                           XXI кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Вихър (Еловдол) - Лазур (Сирищник)                        3:0
Левски (Егълница) - Сарата (Долни Раковец)                3:1
Струмски сокол (Калище) - Ботев (Друган)                  3:2
Верила (Дрен) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)            2:0
Димитровец 1 (Ковачевци) - Витоша (Долна Диканя)          1:2
Бенковски (Копаница) - Свраките (Гълъбник)                1:1
Светля 2000 (Светля) - Ураган (Владимир)                  3:0
Стефаново (Стефаново)                                     почива

                           XXII кръг

18/19 април 2009, събота/неделя
Ураган (Владимир) - Бенковски (Копаница)                  0:6
Свраките (Гълъбник) - Димитровец 1 (Ковачевци)            2:5
Витоша (Долна Диканя) - Верила (Дрен)                     2:1
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Струмски сокол (Калище)  2:2
Ботев (Друган) - Левски (Егълница)                        0:1
Сарата (Долни Раковец) - Вихър (Еловдол)                  3:0
Лазур (Сирищник) - Стефаново (Стефаново)                  0:0
Светля 2000 (Светля)                                      почива

                           XXIII кръг

25/26 април 2009, събота/неделя
Стефаново (Стефаново) - Сарата (Долни Раковец)            2:5
Вихър (Еловдол) - Ботев (Друган)                          0:1
Левски (Егълница) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)        3:2
Струмски сокол (Калище) - Витоша (Долна Диканя)           0:5
Верила (Дрен) - Свраките (Гълъбник)                       7:0
Димитровец 1 (Ковачевци) - Ураган (Владимир)              7:0
Бенковски (Копаница) - Светля 2000 (Светля)               0:1
Лазур (Сирищник)                                          почива

                           XXIV кръг

2/3 май 2009, събота/неделя
Светля 2000 (Светля) - Димитровец 1 (Ковачевци)           4:1
Ураган (Владимир) - Верила (Дрен)                         3:5
Свраките (Гълъбник) - Струмски сокол (Калище)             7:2
Витоша (Долна Диканя) - Левски (Егълница)                 5:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Вихър (Еловдол)          2:1
Ботев (Друган) - Стефаново (Стефаново)                    4:3
Сарата (Долни Раковец) - Лазур (Сирищник)                 4:0
Бенковски (Копаница)                                      почива

                           XXV кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Лазур (Сирищник) - Ботев (Друган)                         0:3
Стефаново (Стефаново) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)    1:1
Вихър (Еловдол) - Витоша (Долна Диканя)                   1:9
Левски (Егълница) - Свраките (Гълъбник)                   4:0
Струмски сокол (Калище) - Ураган (Владимир)               3:1
Верила (Дрен) - Светля 2000 (Светля)                      3:2
Димитровец 1 (Ковачевци) - Бенковски (Копаница)           3:0
Сарата (Долни Раковец)                                    почива

                           XXVI кръг

16/17 май 2009, събота/неделя
Бенковски (Копаница) - Верила (Дрен)                      2:1
Светля 2000 (Светля) - Струмски сокол (Калище)            6:2
Ураган (Владимир) - Левски (Егълница)                     1:6
Свраките (Гълъбник) - Вихър (Еловдол)                     7:0
Витоша (Долна Диканя) - Стефаново (Стефаново)            13:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Лазур (Сирищник)         9:1
Ботев (Друган) - Сарата (Долни Раковец)                   2:0
Димитровец 1 (Ковачевци)                                  почива

                           XXVII кръг

23/24 май 2009, събота/неделя
Сарата (Долни Раковец) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)   2:1
Лазур (Сирищник) - Витоша (Долна Диканя)                  1:11
Стефаново (Стефаново) - Свраките (Гълъбник)               2:1
Вихър (Еловдол) - Ураган (Владимир)                       0:1
Левски (Егълница) - Светля 2000 (Светля)                  0:0
Струмски сокол (Калище) - Бенковски (Копаница)            2:0
Верила (Дрен) - Димитровец 1 (Ковачевци)                  1:4
Ботев (Друган)                                            почива

                           XXVIII кръг

30/31 май 2009, събота/неделя
Димитровец 1 (Ковачевци) - Струмски сокол (Калище)        5:5
Бенковски (Копаница) - Левски (Егълница)                  1:1
Светля 2000 (Светля) - Вихър (Еловдол)                    1:1
Ураган (Владимир) - Стефаново (Стефаново)                 3:0
Свраките (Гълъбник) - Лазур (Сирищник)                    3:1
Витоша (Долна Диканя) - Сарата (Долни Раковец)            7:0
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир) - Ботев (Друган)           5:3
Верила (Дрен)                                             почива

                           XXIX кръг

6 юни 2009, събота, 10:30 ч
Ботев (Друган) - Витоша (Долна Диканя)                    0:3
Сарата (Долни Раковец) - Свраките (Гълъбник)              2:0
Лазур (Сирищник) - Ураган (Владимир)                      0:2
Стефаново (Стефаново) - Светля 2000 (Светля)              2:7
Вихър (Еловдол) - Бенковски (Копаница)                    0:3
Левски (Егълница) - Димитровец 1 (Ковачевци)              2:0
Струмски сокол (Калище) - Верила (Дрен)                   2:7
Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)                            почива

                           XXX кръг

13/14 юни 2009, събота/неделя
Верила (Дрен) - Левски (Егълница)                         3:2
Димитровец 1 (Ковачевци) - Вихър (Еловдол)                3:0
Бенковски (Копаница) - Стефаново (Стефаново)              8:0
Светля 2000 (Светля) - Лазур (Сирищник)                  11:0
Ураган (Владимир) - Сарата (Долни Раковец)                0:4
Свраките (Гълъбник) - Ботев (Друган)                      1:1
Витоша (Долна Диканя) - Върба 1917 (кв.Върба, Радомир)    8:1
Струмски сокол (Калище)                                   почива

нагоре


ОФГ Перник - финал

                           Финал

17 юни 2009, сряда
Енергетик (Перник) - Витоша (Долна Диканя)                0:3 сл. *
* - Енергетик (Перник) се отказват от финала поради множество контузени състезатели
    и липса на финансови възможности за участие във "В" АФГ.

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com