bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Плевен 2008/09


"А" ОФГ Плевен 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Коиловци (Коиловци)                26   22   2   2   75:24   68
-------------------------------------------------------------------
 2. Ботев (Долна Митрополия)           26   21   1   4   81:29   64
 3. Ювентус (Малчика)                  26   18   1   7   76:31   55
 4. Чавдар (Бръшляница)                26   16   2   8   61:41   50
 5. Ботев (Комарево)                   26   16   1   9   50:41   49
 6. Левски (Брест)                     26   15   1  10   91:46   46
 7. Светослав (Лепица)                 26   13   3  10   58:46   42 [+]
 8. Пордим (Пордим)                    26   10   3  13   56:60   33
 9. Единство (Долни Дъбник)            26   10   2  14   42:61   32
10. Свобода (Милковица)                26    9   2  15   43:56   29
11. Палфингер (Червен бряг)            26    6   2  18   34:66   20 [+] [1 1 0  3:2  4]
12. Мизия 2005 (Кнежа)                 26    5   5  16   34:77   20     [0 1 1  2:3  1]
-------------------------------------------------------------------
13. Бойчинов (Коиловци)                26    5   2  19   33:99   17 [+] Изпада в "Б" ОФГ
14. Левски (Одърне)                    26    2   1  23   17:74    7 [*] Изваден в "Б" ОФГ

Бележки
  - Сторгозия (Плевен) влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Бойчинов (Коиловци), 1-ви в Източна "Б" ОФГ; Светослав (Лепица), 1-ви
в Западна "Б" ОФГ; и Палфингер (Червен бряг) - 2-ри в Западна "Б" ОФГ;
влизат в "А" ОФГ.
  - Левски (Одърне) се отказва от участие преди началото на пролетния
полусезон. Резултатите им от есента се зачитат, а на противниците им
през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           I кръг

23 август 2008, събота, 18:00 ч
Свобода (Милковица) - Коиловци (Коиловци)                 1:3
Ботев (Комарево) - Пордим (Пордим)                        5:1
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Брест)                  5:2
Левски (Одърне) - Чавдар (Бръшляница)                     2:3
Палфингер (Червен бряг) - Ювентус (Малчика)               1:1
Ботев (Долна Митрополия) - Светослав (Лепица)             4:0
Бойчинов (Коиловци) - Мизия 2005 (Кнежа)                  3:0

                           II кръг

30 август 2008, събота, 18:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Мизия 2005 (Кнежа)                  4:0
Светослав (Лепица) - Бойчинов (Коиловци)                  3:0
Ювентус (Малчика) - Ботев (Долна Митрополия)              5:1
Чавдар (Бръшляница) - Палфингер (Червен бряг)             3:0
Левски (Брест) - Левски (Одърне)                          7:0
Пордим (Пордим) - Единство (Долни Дъбник)                 3:1
Свобода (Милковица) - Ботев (Комарево)                    1:2

                           III кръг

3 септември 2008, сряда, 18:00 ч
Ботев (Комарево) - Коиловци (Коиловци)                    0:1
Единство (Долни Дъбник) - Свобода (Милковица)             3:2
Левски (Одърне) - Пордим (Пордим)                         0:2
Палфингер (Червен бряг) - Левски (Брест)                  1:2
Ботев (Долна Митрополия) - Чавдар (Бръшляница)            2:0
Бойчинов (Коиловци) - Ювентус (Малчика)                   3:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Светослав (Лепица)                   1:1

                           IV кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Светослав (Лепица)                  4:0
Ювентус (Малчика) - Мизия 2005 (Кнежа)                    6:0
Чавдар (Бръшляница) - Бойчинов (Коиловци)                 3:0
Левски (Брест) - Ботев (Долна Митрополия)                 3:2
Свобода (Милковица) - Левски (Одърне)                     3:0
Ботев (Комарево) - Единство (Долни Дъбник)                2:0
15 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Пордим (Пордим) - Палфингер (Червен бряг)                 2:0

                           V кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Единство (Долни Дъбник) - Коиловци (Коиловци)             1:2
Левски (Одърне) - Ботев (Комарево)                        0:3
Палфингер (Червен бряг) - Свобода (Милковица)             1:0
Ботев (Долна Митрополия) - Пордим (Пордим)                3:1
Бойчинов (Коиловци) - Левски (Брест)                      3:3
Мизия 2005 (Кнежа) - Чавдар (Бръшляница)                  2:3
Светослав (Лепица) - Ювентус (Малчика)                    0:1

                           VI кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Ювентус (Малчика)                   1:2
Чавдар (Бръшляница) - Светослав (Лепица)                  3:1
Левски (Брест) - Мизия 2005 (Кнежа)                       5:0
Пордим (Пордим) - Бойчинов (Коиловци)                     6:2
Свобода (Милковица) - Ботев (Долна Митрополия)            1:3
Ботев (Комарево) - Палфингер (Червен бряг)                4:2
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Одърне)                 прекратен
15 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Единство (Долни Дъбник) - Левски (Одърне)                 3:1 *
* - преиграване

                           VII кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Левски (Одърне) - Коиловци (Коиловци)                     1:1
Палфингер (Червен бряг) - Единство (Долни Дъбник)         3:1
Ботев (Долна Митрополия) - Ботев (Комарево)               4:1
Бойчинов (Коиловци) - Свобода (Милковица)                 2:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Пордим (Пордим)                      3:3
Светослав (Лепица) - Левски (Брест)                       3:2
Ювентус (Малчика) - Чавдар (Бръшляница)                   1:0

                           VIII кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Чавдар (Бръшляница)                 4:2
Левски (Брест) - Ювентус (Малчика)                        4:0
Пордим (Пордим) - Светослав (Лепица)                      3:1
Свобода (Милковица) - Мизия 2005 (Кнежа)                  6:1
Ботев (Комарево) - Бойчинов (Коиловци)                    5:0
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Долна Митрополия)        0:3
Левски (Одърне) - Палфингер (Червен бряг)                 3:0

                           IX кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Палфингер (Червен бряг) - Коиловци (Коиловци)             1:2
Ботев (Долна Митрополия) - Левски (Одърне)                2:0
Бойчинов (Коиловци) - Единство (Долни Дъбник)             1:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Комарево)                     2:2
Светослав (Лепица) - Свобода (Милковица)                  1:1
Ювентус (Малчика) - Пордим (Пордим)                       3:1
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Брест)                      1:0

                           X кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Левски (Брест)                      3:2
Пордим (Пордим) - Чавдар (Бръшляница)                     2:2
Свобода (Милковица) - Ювентус (Малчика)                   1:2
Ботев (Комарево) - Светослав (Лепица)                     1:0
Единство (Долни Дъбник) - Мизия 2005 (Кнежа)              0:0
Левски (Одърне) - Бойчинов (Коиловци)                     8:0
Палфингер (Червен бряг) - Ботев (Долна Митрополия)        2:4

                           XI кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Ботев (Долна Митрополия) - Коиловци (Коиловци)            4:4
Бойчинов (Коиловци) - Палфингер (Червен бряг)             5:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Одърне)                      1:0
Светослав (Лепица) - Единство (Долни Дъбник)              6:1
Ювентус (Малчика) - Ботев (Комарево)                      5:0
Чавдар (Бръшляница) - Свобода (Милковица)                 4:2
Левски (Брест) - Пордим (Пордим)                          4:1

                           XII кръг

1 ноември 2008, събота, 10:30 ч
Коиловци (Коиловци) - Пордим (Пордим)                     1:0
Свобода (Милковица) - Левски (Брест)                      2:1
Единство (Долни Дъбник) - Ювентус (Малчика)               3:2
Левски (Одърне) - Светослав (Лепица)                      1:2
Палфингер (Червен бряг) - Мизия 2005 (Кнежа)              1:0
Ботев (Долна Митрополия) - Бойчинов (Коиловци)            3:0
15 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Ботев (Комарево) - Чавдар (Бръшляница)                    0:2

                           XIII кръг

8 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Бойчинов (Коиловци) - Коиловци (Коиловци)                 4:5
Мизия 2005 (Кнежа) - Ботев (Долна Митрополия)             1:5
Светослав (Лепица) - Палфингер (Червен бряг)              6:2
Ювентус (Малчика) - Левски (Одърне)                       8:1
Чавдар (Бръшляница) - Единство (Долни Дъбник)             3:0
Левски (Брест) - Ботев (Комарево)                         7:0
Пордим (Пордим) - Свобода (Милковица)                     3:2

* - Левски (Одърне) се отказва от участие преди началото на пролетния
полусезон. Резултатите им от есента се зачитат, а на противниците им
през пролетта се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

7 март 2009, събота, 15:00 ч *
* - целият кръг е отложен заради неблагоприятни климатични условия.
5 май 2009, вторник, 18:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Свобода (Милковица)                 5:1
Пордим (Пордим) - Ботев (Комарево)                        1:2
Левски (Брест) - Единство (Долни Дъбник)                  8:0
на неутрален терен: *
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Одърне)                     3:0 сл.
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Чавдар.
Ювентус (Малчика) - Палфингер (Червен бряг)               4:0
Светослав (Лепица) - Ботев (Долна Митрополия)             2:3
Мизия 2005 (Кнежа) - Бойчинов (Коиловци)                  6:0

                           XV кръг

15 март 2009, неделя, 12:00 ч
в Коиловци:
Мизия 2005 (Кнежа) - Коиловци (Коиловци)                  0:3
15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Бойчинов (Коиловци) - Светослав (Лепица)                  1:3
Ботев (Долна Митрополия) - Ювентус (Малчика)              2:0
Палфингер (Червен бряг) - Чавдар (Бръшляница)             2:3
Левски (Одърне) - Левски (Брест)                          0:3 сл.
Единство (Долни Дъбник) - Пордим (Пордим)                 4:3
Ботев (Комарево) - Свобода (Милковица)                    2:0

                           XVI кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч *
* - целият кръг е отложен заради неблагоприятни климатични условия.
20 април 2009, понеделник, 17:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Ботев (Комарево)                    4:0
Свобода (Милковица) - Единство (Долни Дъбник)             1:0
Пордим (Пордим) - Левски (Одърне)                         3:0 сл.
Левски (Брест) - Палфингер (Червен бряг)                  3:1
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Долна Митрополия)            0:2
Ювентус (Малчика) - Бойчинов (Коиловци)                   4:0
Светослав (Лепица) - Мизия 2005 (Кнежа)                   4:0

                           XVII кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Светослав (Лепица) - Коиловци (Коиловци)                  2:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Ювентус (Малчика)                    2:6
Бойчинов (Коиловци) - Чавдар (Бръшляница)                 0:8
Ботев (Долна Митрополия) - Левски (Брест)                 3:0
Палфингер (Червен бряг) - Пордим (Пордим)                 3:2
Левски (Одърне) - Свобода (Милковица)                     0:3 сл.
Единство (Долни Дъбник) - Ботев (Комарево)                2:1

                           XVIII кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Единство (Долни Дъбник)             3:0
Ботев (Комарево) - Левски (Одърне)                        3:0 сл.
Свобода (Милковица) - Палфингер (Червен бряг)             2:1
Пордим (Пордим) - Ботев (Долна Митрополия)                1:2
Левски (Брест) - Бойчинов (Коиловци)                      9:0
Чавдар (Бръшляница) - Мизия 2005 (Кнежа)                  5:0
Ювентус (Малчика) - Светослав (Лепица)                    3:1

                           XIX кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Ювентус (Малчика) - Коиловци (Коиловци)                   0:3 сл. *
* - прекратен на полувремето, когато главният съдия е ударен от играч
    на домакините. На Ювентус е присъдена служебна загуба с 0:3.
Светослав (Лепица) - Чавдар (Бръшляница)                  1:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Левски (Брест)                       2:6
Бойчинов (Коиловци) - Пордим (Пордим)                     4:5
Ботев (Долна Митрополия) - Свобода (Милковица)            2:0
Палфингер (Червен бряг) - Ботев (Комарево)                0:1
Левски (Одърне) - Единство (Долни Дъбник)                 0:3 сл.

                           XX кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Левски (Одърне)                     3:0 сл.
Единство (Долни Дъбник) - Палфингер (Червен бряг)         4:1
Ботев (Комарево) - Ботев (Долна Митрополия)               2:1
Свобода (Милковица) - Бойчинов (Коиловци)                 2:0
Пордим (Пордим) - Мизия 2005 (Кнежа)                      3:1
Левски (Брест) - Светослав (Лепица)                       5:1
Чавдар (Бръшляница) - Ювентус (Малчика)                   2:1

                           XVI кръг - отложени мачове

20 април 2009, понеделник, 17:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Ботев (Комарево)                    4:0
Свобода (Милковица) - Единство (Долни Дъбник)             1:0
Пордим (Пордим) - Левски (Одърне)                         3:0 сл.
Левски (Брест) - Палфингер (Червен бряг)                  3:1
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Долна Митрополия)            0:2
Ювентус (Малчика) - Бойчинов (Коиловци)                   4:0
Светослав (Лепица) - Мизия 2005 (Кнежа)                   4:0

                           XXI кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Чавдар (Бръшляница) - Коиловци (Коиловци)                 0:5 сл. *
* - прекратен при 3:2 в 89', когато след показан червен картон на играч на гостите
    публика на домакините и на гостите нахлува на терена. На Чавдар е присъдена
    служебна загуба с 0:3, а отборът е наказан с лишаване от домакинство за 3 мача.
Ювентус (Малчика) - Левски (Брест)                        4:0
Светослав (Лепица) - Пордим (Пордим)                      2:0
Мизия 2005 (Кнежа) - Свобода (Милковица)                  1:0
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Комарево)                    1:2
Ботев (Долна Митрополия) - Единство (Долни Дъбник)        5:0
Палфингер (Червен бряг) - Левски (Одърне)                 3:0 сл.

                           XXII кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Палфингер (Червен бряг)             4:0
Левски (Одърне) - Ботев (Долна Митрополия)                0:3 сл.
Единство (Долни Дъбник) - Бойчинов (Коиловци)             3:0
Ботев (Комарево) - Мизия 2005 (Кнежа)                     2:1
Свобода (Милковица) - Светослав (Лепица)                  3:5
Пордим (Пордим) - Ювентус (Малчика)                       2:4
Левски (Брест) - Чавдар (Бръшляница)                      5:2

                           XIV кръг - отложени мачове

5 май 2009, вторник, 18:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Свобода (Милковица)                 5:1
Пордим (Пордим) - Ботев (Комарево)                        1:2
Левски (Брест) - Единство (Долни Дъбник)                  8:0
на неутрален терен: *
Чавдар (Бръшляница) - Левски (Одърне)                     3:0 сл.
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Чавдар.
Ювентус (Малчика) - Палфингер (Червен бряг)               4:0
Светослав (Лепица) - Ботев (Долна Митрополия)             2:3
Мизия 2005 (Кнежа) - Бойчинов (Коиловци)                  6:0

                           XXIII кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Левски (Брест) - Коиловци (Коиловци)                      1:2
на неутрален терен: *
Чавдар (Бръшляница) - Пордим (Пордим)                     4:4
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Чавдар.
Ювентус (Малчика) - Свобода (Милковица)                   6:0
Светослав (Лепица) - Ботев (Комарево)                     4:2
Мизия 2005 (Кнежа) - Единство (Долни Дъбник)              4:3
Бойчинов (Коиловци) - Левски (Одърне)                     3:0 сл.
Ботев (Долна Митрополия) - Палфингер (Червен бряг)        4:1

                           XXIV кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Ботев (Долна Митрополия)            3:1
Палфингер (Червен бряг) - Бойчинов (Коиловци)             3:0
Левски (Одърне) - Мизия 2005 (Кнежа)                      0:3 сл.
Единство (Долни Дъбник) - Светослав (Лепица)              2:2
Ботев (Комарево) - Ювентус (Малчика)                      3:0
Свобода (Милковица) - Чавдар (Бръшляница)                 2:1
Пордим (Пордим) - Левски (Брест)                          3:2

                           XXV кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Пордим (Пордим) - Коиловци (Коиловци)                     1:2
Левски (Брест) - Свобода (Милковица)                      7:2
на неутрален терен: *
Чавдар (Бръшляница) - Ботев (Комарево)                    2:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Чавдар.
Светослав (Лепица) - Левски (Одърне)                      3:0 сл.
Мизия 2005 (Кнежа) - Палфингер (Червен бряг)              2:2
Бойчинов (Коиловци) - Ботев (Долна Митрополия)            1:9
23 май 2009, събота, 18:00 ч (по-късно)
Ювентус (Малчика) - Единство (Долни Дъбник)               3:0

                           XXVI кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
Коиловци (Коиловци) - Бойчинов (Коиловци)                 3:0
Ботев (Долна Митрополия) - Мизия 2005 (Кнежа)             4:1
Палфингер (Червен бряг) - Светослав (Лепица)              1:4
Левски (Одърне) - Ювентус (Малчика)                       0:3 сл.
Единство (Долни Дъбник) - Чавдар (Бръшляница)             3:0
Ботев (Комарево) - Левски (Брест)                         5:0
Свобода (Милковица) - Пордим (Пордим)                     3:0

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - изток 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Сторгозия II (Плевен)              18   13   2   3   48:25   41     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Вихър (Гулянци)                    18   11   6   1   65:23   39 <-
 3. Космос (Гривица)                   18   12   2   4   33:18   38 [*]
 4. Славия (Новачене)                  18   12   1   5   55:14   37 [+]
 5. Космос (Каменец)                   18    7   2   9   35:39   23
 6. Ботев II (Долна Митрополия)        18    5   5   8   30:32   20 [+]
 7. Бирлик (Левски)                    18    6   1  11   25:44   19
 8. Ботев (Трънчовица)                 18    4   4  10   22:45   16 [+]
 9. Вихър (Драгаш войвода)             18    4   3  11   25:55   15
10. Ботев (Вълчитрън)                  18    2   2  14   19:62    8

Бележки
  - Бойчинов (Коиловци) влиза в "А" ОФГ Плевен.
  - Виная (Згалево), 3-и през изминалия сезон; и Победа (Победа), 9-и
през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Вихър (Гулянци), 6-и през изминалия сезон; е преместен от Западна
"Б" ОФГ в Източна "Б" ОФГ.
  - Гривица 2004 (Гривица) се преименува на Космос (Гривица).
  - Славия (Новачене), Ботев II (Долна Митрополия) и Ботев (Трънчовица)
се включват в групата.
  - Сторгозия II (Плевен) играе домакинските си мачове в Тръстеник.

Голмайстор
15 гола - Светозар Ковачев - Вихър (Гулянци)

                           I кръг

7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Славия (Новачене) - Ботев II (Долна Митрополия)           5:0
Бирлик (Левски) - Космос (Гривица)                        2:1
в Тръстеник:
Сторгозия II (Плевен) - Вихър (Гулянци)                   4:2
Космос (Каменец) - Вихър (Драгаш войвода)                 6:1
9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Ботев (Вълчитрън) - Ботев (Трънчовица)                    1:1

                           II кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Ботев II (Долна Митрополия) - Вихър (Драгаш войвода)      2:2
Ботев (Трънчовица) - Космос (Каменец)                     3:1
Вихър (Гулянци) - Ботев (Вълчитрън)                       9:0
Космос (Гривица) - Сторгозия II (Плевен)                  0:1
Славия (Новачене) - Бирлик (Левски)                       4:1

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Космос (Каменец) - Вихър (Гулянци)                        2:4
Вихър (Драгаш войвода) - Ботев (Трънчовица)               1:1
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Бирлик (Левски) - Ботев II (Долна Митрополия)             2:1
в Тръстеник:
Сторгозия II (Плевен) - Славия (Новачене)                 2:1
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Гривица)                      2:4

                           IV кръг

28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Ботев II (Долна Митрополия) - Ботев (Трънчовица)          3:0
Вихър (Гулянци) - Вихър (Драгаш войвода)                  5:0
Космос (Гривица) - Космос (Каменец)                       2:1
Славия (Новачене) - Ботев (Вълчитрън)                    11:0
Бирлик (Левски) - Сторгозия II (Плевен)                   0:4

                           V кръг

5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
в Тръстеник:
Сторгозия II (Плевен) - Ботев II (Долна Митрополия)       1:0
Ботев (Вълчитрън) - Бирлик (Левски)                       3:0 сл.
Космос (Каменец) - Славия (Новачене)                      1:0
Вихър (Драгаш войвода) - Космос (Гривица)                 1:2
Ботев (Трънчовица) - Вихър (Гулянци)                      2:2

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
в Тръстеник:
Сторгозия II (Плевен) - Ботев (Вълчитрън)                 3:0
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Ботев II (Долна Митрополия) - Вихър (Гулянци)             2:2
Космос (Гривица) - Ботев (Трънчовица)                     1:0
Славия (Новачене) - Вихър (Драгаш войвода)                3:0
Бирлик (Левски) - Космос (Каменец)                        3:1

                           VII кръг

19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Ботев (Вълчитрън) - Ботев II (Долна Митрополия)           1:3
Космос (Каменец) - Сторгозия II (Плевен)                  5:2
Вихър (Драгаш войвода) - Бирлик (Левски)                  1:0
Ботев (Трънчовица) - Славия (Новачене)                    0:3
Вихър (Гулянци) - Космос (Гривица)                        6:0

                           VIII кръг

26 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Ботев II (Долна Митрополия) - Космос (Гривица)            0:3
Славия (Новачене) - Вихър (Гулянци)                       1:1
Бирлик (Левски) - Ботев (Трънчовица)                      5:1
Ботев (Вълчитрън) - Космос (Каменец)                      1:3
9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
в Тръстеник:
Сторгозия II (Плевен) - Вихър (Драгаш войвода)            2:0

                           IX кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Космос (Каменец) - Ботев II (Долна Митрополия)            0:0
Ботев (Трънчовица) - Сторгозия II (Плевен)                1:6
Вихър (Гулянци) - Бирлик (Левски)                         3:0
Космос (Гривица) - Славия (Новачене)                      1:0
16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Ботев (Вълчитрън)                4:1

                           X кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Космос (Каменец)                 отложен
22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Ботев II (Долна Митрополия) - Славия (Новачене)           1:2
Космос (Гривица) - Бирлик (Левски)                        2:0
Вихър (Гулянци) - Сторгозия II (Плевен)                   4:4
Ботев (Трънчовица) - Ботев (Вълчитрън)                    2:0
5 май 2009, вторник, 18:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Космос (Каменец)                 4:1

                           XI кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Ботев II (Долна Митрополия)      5:3
29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Космос (Каменец) - Ботев (Трънчовица)                     5:1
Ботев (Вълчитрън) - Вихър (Гулянци)                       2:5
в Тръстеник:
Сторгозия II (Плевен) - Космос (Гривица)                  1:2
Бирлик (Левски) - Славия (Новачене)                       2:1

                           XII кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Ботев II (Долна Митрополия) - Бирлик (Левски)             4:0
Славия (Новачене) - Сторгозия II (Плевен)                 7:1
Космос (Гривица) - Ботев (Вълчитрън)                      3:0
Вихър (Гулянци) - Космос (Каменец)                        4:0
Ботев (Трънчовица) - Вихър (Драгаш войвода)               3:2

                           XIII кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Вихър (Гулянци)                  3:3
12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Ботев (Трънчовица) - Ботев II (Долна Митрополия)          1:1
Космос (Каменец) - Космос (Гривица)                       1:1
Ботев (Вълчитрън) - Славия (Новачене)                     0:1
в Тръстеник:
Сторгозия II (Плевен) - Бирлик (Левски)                   3:0

                           XIV кръг

19 април 2009, неделя, 17:00 ч
Ботев II (Долна Митрополия) - Сторгозия II (Плевен)       2:2
Бирлик (Левски) - Ботев (Вълчитрън)                       1:1
Славия (Новачене) - Космос (Каменец)                      5:0
Космос (Гривица) - Вихър (Драгаш войвода)                 7:0
Вихър (Гулянци) - Ботев (Трънчовица)                      4:0

                           XV кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Славия (Новачене)                0:3
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Вихър (Гулянци) - Ботев II (Долна Митрополия)             4:3
Ботев (Трънчовица) - Космос (Гривица)                     0:2
Космос (Каменец) - Бирлик (Левски)                        4:1
Ботев (Вълчитрън) - Сторгозия II (Плевен)                 1:4

                           XVI кръг

3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Ботев II (Долна Митрополия) - Ботев (Вълчитрън)           4:0
в Тръстеник:
Сторгозия II (Плевен) - Космос (Каменец)                  3:0
Бирлик (Левски) - Вихър (Драгаш войвода)                  7:1
Славия (Новачене) - Ботев (Трънчовица)                    5:0
Космос (Гривица) - Вихър (Гулянци)                        0:0

                           X кръг - отложен мач

5 май 2009, вторник, 18:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Космос (Каменец)                 4:1

                           XVII кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Вихър (Драгаш войвода) - Сторгозия II (Плевен)            0:3
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Космос (Гривица) - Ботев II (Долна Митрополия)            2:0
Вихър (Гулянци) - Славия (Новачене)                       4:0
Ботев (Трънчовица) - Бирлик (Левски)                      6:1
Космос (Каменец) - Ботев (Вълчитрън)                      4:3

                           XVIII кръг

17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Ботев II (Долна Митрополия) - Космос (Каменец)            1:0
Ботев (Вълчитрън) - Вихър (Драгаш войвода)                3:0
в Тръстеник:
Сторгозия II (Плевен) - Ботев (Трънчовица)                2:0
Бирлик (Левски) - Вихър (Гулянци)                         0:3
Славия (Новачене) - Космос (Гривица)                      3:0

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - запад 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Искър (Ореховица)                  22   13   2   7   53:38   41     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Дреновец (Горник)                  22   12   4   6   47:40   40
 3. Дунав (Гиген)                      22   11   5   6   47:38   38
 4. Спартак (Койнаре)                  22   10   3   9   57:48   33 [+]
 5. Лавров (Горни Дъбник)              22   10   2  10   46:51   32     [1 0 1  5:4  3]
 6. Червена звезда (Глава)             22    9   5   8   46:42   32 [+] [1 0 1  4:5  3]
 7. Венци (гр.Искър)                   22   10   1  11   52:42   31
 8. Вихър (Крушовене)                  22    9   3  10   57:34   30
 9. Хелга (Горна Митрополия)           22    8   3  11   42:51   27 [+] [2 0 0  6:1  6]
10. Левски (Сухаче)                    22    8   3  11   39:49   27 [+] [0 0 2  1:6  0]
11. Чавдар (Садовец)                   22    7   4  11   49:62   25 [+]
12. Челник (Реселец)                   22    6   3  13   45:85   21 [+]

Бележки
  - Светослав (Лепица) и Палфингер (Червен бряг) влизат в "А" ОФГ Плевен.
  - Вихър (Гулянци), 6-и през изминалия сезон; е преместен от Западна
"Б" ОФГ в Източна "Б" ОФГ.
  - Чавдар (Садовец), Червена звезда (Глава), Спартак (Койнаре), Челник
(Реселец), Левски (Сухаче) и Хелга (Горна Митрополия) се включват в
групата.

Голмайстор
27 гола - Иван Мариновски - Чавдар (Садовец)

                           I кръг

7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Чавдар (Садовец) - Вихър (Крушовене)                      3:2
Лавров (Горни Дъбник) - Искър (Ореховица)                 1:3
Венци (Искър) - Червена звезда (Глава)                    2:3
Спартак (Койнаре) - Челник (Реселец)                      1:2
Левски (Сухаче) - Дреновец (Горник)                       2:2
Дунав (Гиген) - Хелга (Горна Митрополия)                  0:0

                           II кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Вихър (Крушовене) - Хелга (Горна Митрополия)              6:0
Дреновец (Горник) - Дунав (Гиген)                         2:9
Челник (Реселец) - Левски (Сухаче)                        2:6
Червена звезда (Глава) - Спартак (Койнаре)                1:2
Искър (Ореховица) - Венци (Искър)                         3:2
Чавдар (Садовец) - Лавров (Горни Дъбник)                  1:2

                           III кръг

21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Лавров (Горни Дъбник) - Вихър (Крушовене)                 2:2
Венци (Искър) - Чавдар (Садовец)                          5:1
Спартак (Койнаре) - Искър (Ореховица)                     1:1
Левски (Сухаче) - Червена звезда (Глава)                  2:0
Дунав (Гиген) - Челник (Реселец)                          3:0
Хелга (Горна Митрополия) - Дреновец (Горник)              2:3

                           IV кръг

28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Вихър (Крушовене) - Дреновец (Горник)                     3:4
Челник (Реселец) - Хелга (Горна Митрополия)               3:2
Червена звезда (Глава) - Дунав (Гиген)                    0:0
Искър (Ореховица) - Левски (Сухаче)                       3:1
Чавдар (Садовец) - Спартак (Койнаре)                      3:4
Лавров (Горни Дъбник) - Венци (Искър)                     5:0

                           V кръг

5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Венци (Искър) - Вихър (Крушовене)                         4:1
Спартак (Койнаре) - Лавров (Горни Дъбник)                 2:1
Левски (Сухаче) - Чавдар (Садовец)                        2:0
Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица)                         прекратен *
* - прекратен в 46' заради силна буря. Целият мач ще бъде преигран.
Хелга (Горна Митрополия) - Червена звезда (Глава)         3:1
Дреновец (Горник) - Челник (Реселец)                      4:2
22 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Дунав (Гиген) - Искър (Ореховица)                         6:1

                           VI кръг

12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Вихър (Крушовене) - Челник (Реселец)                     13:0
Червена звезда (Глава) - Дреновец (Горник)                1:1
Искър (Ореховица) - Хелга (Горна Митрополия)              2:0
Чавдар (Садовец) - Дунав (Гиген)                          1:2
Лавров (Горни Дъбник) - Левски (Сухаче)                   2:2
Венци (Искър) - Спартак (Койнаре)                         1:0

                           VII кръг

19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Спартак (Койнаре) - Вихър (Крушовене)                     2:0
Левски (Сухаче) - Венци (Искър)                           3:0
Дунав (Гиген) - Лавров (Горни Дъбник)                     3:0
Хелга (Горна Митрополия) - Чавдар (Садовец)               3:2
Дреновец (Горник) - Искър (Ореховица)                     3:2
Челник (Реселец) - Червена звезда (Глава)                 3:3

                           VIII кръг

26 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Вихър (Крушовене) - Червена звезда (Глава)                3:0
Искър (Ореховица) - Челник (Реселец)                      4:1
Чавдар (Садовец) - Дреновец (Горник)                      2:0
Лавров (Горни Дъбник) - Хелга (Горна Митрополия)          4:1
Венци (Искър) - Дунав (Гиген)                             5:0
Спартак (Койнаре) - Левски (Сухаче)                       8:4

                           IX кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Левски (Сухаче) - Вихър (Крушовене)                       1:3
Дунав (Гиген) - Спартак (Койнаре)                         3:0
Хелга (Горна Митрополия) - Венци (Искър)                  0:3
Дреновец (Горник) - Лавров (Горни Дъбник)                 3:1
Челник (Реселец) - Чавдар (Садовец)                       3:3
Червена звезда (Глава) - Искър (Ореховица)                1:1

                           X кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Вихър (Крушовене) - Искър (Ореховица)                     0:3
Чавдар (Садовец) - Червена звезда (Глава)                 4:0
Лавров (Горни Дъбник) - Челник (Реселец)                  3:2
Венци (Искър) - Дреновец (Горник)                         1:0
Спартак (Койнаре) - Хелга (Горна Митрополия)              3:1
Левски (Сухаче) - Дунав (Гиген)                           2:2

                           XI кръг

16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Дунав (Гиген) - Вихър (Крушовене)                         2:1
Хелга (Горна Митрополия) - Левски (Сухаче)                4:0
Дреновец (Горник) - Спартак (Койнаре)                     0:0
Челник (Реселец) - Венци (Искър)                          2:1
Червена звезда (Глава) - Лавров (Горни Дъбник)            2:0
Искър (Ореховица) - Чавдар (Садовец)                      2:0

                           XII кръг

15 март 2009, неделя, 11:00 ч
Вихър (Крушовене) - Чавдар (Садовец)                      1:1
Искър (Ореховица) - Лавров (Горни Дъбник)                 5:0
Червена звезда (Глава) - Венци (Искър)                    2:1
Челник (Реселец) - Спартак (Койнаре)                      отложен
Дреновец (Горник) - Левски (Сухаче)                       отложен
Хелга (Горна Митрополия) - Дунав (Гиген)                  2:2
5 май 2009, вторник, 18:00 ч
Челник (Реселец) - Спартак (Койнаре)                      2:3
Дреновец (Горник) - Левски (Сухаче)                       4:2

                           XIII кръг

22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Хелга (Горна Митрополия) - Вихър (Крушовене)              2:1
Дунав (Гиген) - Дреновец (Горник)                         0:1
Левски (Сухаче) - Челник (Реселец)                        2:1
Спартак (Койнаре) - Червена звезда (Глава)                2:0
Венци (Искър) - Искър (Ореховица)                         0:1
Лавров (Горни Дъбник) - Чавдар (Садовец)                  5:1

                           XIV кръг

29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Вихър (Крушовене) - Лавров (Горни Дъбник)                 5:0
Чавдар (Садовец) - Венци (Искър)                          4:2
Искър (Ореховица) - Спартак (Койнаре)                     3:1
Червена звезда (Глава) - Левски (Сухаче)                  2:0
Челник (Реселец) - Дунав (Гиген)                          2:3
Дреновец (Горник) - Хелга (Горна Митрополия)              3:0

                           XV кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Дреновец (Горник) - Вихър (Крушовене)                     2:1
Хелга (Горна Митрополия) - Челник (Реселец)               6:2
Дунав (Гиген) - Червена звезда (Глава)                    1:2
Левски (Сухаче) - Искър (Ореховица)                       3:2
Спартак (Койнаре) - Чавдар (Садовец)                      1:1
Венци (Искър) - Лавров (Горни Дъбник)                     6:3

                           XVI кръг

12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Вихър (Крушовене) - Венци (Искър)                         1:0
Лавров (Горни Дъбник) - Спартак (Койнаре)                 2:1
Чавдар (Садовец) - Левски (Сухаче)                        2:1
Искър (Ореховица) - Дунав (Гиген)                         4:1
Червена звезда (Глава) - Хелга (Горна Митрополия)         4:3
Челник (Реселец) - Дреновец (Горник)                      2:1

                           XVII кръг

19 април 2009, неделя, 17:00 ч
Челник (Реселец) - Вихър (Крушовене)                      2:2
Дреновец (Горник) - Червена звезда (Глава)                0:0
Хелга (Горна Митрополия) - Искър (Ореховица)              2:0
Дунав (Гиген) - Чавдар (Садовец)                          4:0
Левски (Сухаче) - Лавров (Горни Дъбник)                   1:0
Спартак (Койнаре) - Венци (Искър)                         7:3

                           XVIII кръг

26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Вихър (Крушовене) - Спартак (Койнаре)                     6:0
Венци (Искър) - Левски (Сухаче)                           4:0
Лавров (Горни Дъбник) - Дунав (Гиген)                     2:1
Чавдар (Садовец) - Хелга (Горна Митрополия)               3:3
Искър (Ореховица) - Дреновец (Горник)                     2:1
Червена звезда (Глава) - Челник (Реселец)                 9:1

                           XIX кръг

3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Червена звезда (Глава) - Вихър (Крушовене)                3:1
Челник (Реселец) - Искър (Ореховица)                      3:1
Дреновец (Горник) - Чавдар (Садовец)                      3:0
Хелга (Горна Митрополия) - Лавров (Горни Дъбник)          1:3
Дунав (Гиген) - Венци (Искър)                             2:2
Левски (Сухаче) - Спартак (Койнаре)                       3:1

                           XII кръг - отложени мачове

5 май 2009, вторник, 18:00 ч
Челник (Реселец) - Спартак (Койнаре)                      2:3
Дреновец (Горник) - Левски (Сухаче)                       4:2

                           XX кръг

10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Вихър (Крушовене) - Левски (Сухаче)                       3:1
Спартак (Койнаре) - Дунав (Гиген)                        11:0
Венци (Искър) - Хелга (Горна Митрополия)                  2:0
Лавров (Горни Дъбник) - Дреновец (Горник)                 4:1
Чавдар (Садовец) - Челник (Реселец)                       6:3
Искър (Ореховица) - Червена звезда (Глава)                3:2

                           XXI кръг

17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Искър (Ореховица) - Вихър (Крушовене)                     1:2
Червена звезда (Глава) - Чавдар (Садовец)                 8:4
Челник (Реселец) - Лавров (Горни Дъбник)                  6:1
Дреновец (Горник) - Венци (Искър)                         3:0
Хелга (Горна Митрополия) - Спартак (Койнаре)              5:3
Дунав (Гиген) - Левски (Сухаче)                           2:0

                           XXII кръг

22 май 2009, петък, 18:00 ч
в Ореховица: *
Чавдар (Садовец) - Искър (Ореховица)                      7:6
* - мачът се играе в Ореховица по взаимна договорка на двата клуба.
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Вихър (Крушовене) - Дунав (Гиген)                         0:1
Левски (Сухаче) - Хелга (Горна Митрополия)                1:2
Спартак (Койнаре) - Дреновец (Горник)                     4:6
Венци (Искър) - Челник (Реселец)                          8:1
Лавров (Горни Дъбник) - Червена звезда (Глава)            5:2

нагоре


"Б" ОФГ Плевен - бараж за "А" ОФГ

                           Бараж

15 август 2009, събота, 18:00 ч
в гр.Искър:
Вихър (Гулянци) - Дреновец (Горник)                       0:3 сл. *
* - Вихър (Гулянци) се отказва от участие в баража.

Бележки
  - До бараж се стига след поредица обединения в "А" ОФГ преди началото на сезон 2009/10.

нагоре

Благодарим на BG Север.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com