bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Пазарджик 2008/09


"А" ОФГ Пазарджик 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски (Пазарджик)              30   24   6   0   90:13   78
-------------------------------------------------------------------
 2. Спартак (Пещера)                   30   18   4   8   89:37   58
 3. Левски (Паталеница)                30   16   4  10   65:38   52 [+] [1 1 0  3:2  4]
 4. Марица (Огняново)                  30   16   4  10   63:46   52     [0 1 1  2:3  1]
 5. Вихър (Ветрен)                     30   14   4  12   58:35   46
 6. Брацигово (Брацигово)              30   12   4  14   53:55   40
 7. Тракия (Пазарджик)                 30   11   6  13   52:62   39
 8. Оборище (Панагюрище)               30   11   5  14   50:66   38     [0 2 0  3:3  2, 3 гола на чужд терен]
 9. Тракиец 2005 (Главиница)           30   10   8  12   57:75   38     [0 2 0  3:3  2, 0 гола на чужд терен]
10. Светкавица (Синитово)              30   11   4  15   38:43   37 [+] [2 0 2  9:7  6]
11. Балкан (Варвара)                   30   11   4  15   53:74   37     [2 0 2  9:10 6]
12. Локомотив 1925 (Септември)         30   12   1  17   45:71   37     [2 0 2  6:7  6]
13. Ботев (Черногорово)                30   12   0  18   41:67   36     [1 0 1  6:5  3]
14. Чико (Бяга)                        30   12   0  18   60:78   36 [*] [1 0 1  5:6  3]
-------------------------------------------------------------------
15. Дружба (Добровница)                30    9   8  13   56:57   35     Изпада в "Б" ОФГ
16. Ботев (Момина клисура)             30    9   2  19   41:94   29     Изпада в "Б" ОФГ

Бележки
  - Светкавица (Синитово), 1-ви в Северна "Б" ОФГ; и Левски (Паталеница),
1-и в Южна "Б" ОФГ; влизат в "А" ОФГ.
  - Бесапара (Бяга) се преименува на Чико (Бяга).
  - Тракия (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Мирянци.
  - Бенковски 2002 (Пазарджик) се преименува на Бенковски (Пазарджик).
Отборът играе домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.

                           I кръг

23 август 2008, събота, 18:00 ч
Дружба (Добровница) - Ботев (Момина клисура)              2:2
Чико (Бяга) - Оборище (Панагюрище)                        1:3
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Левски (Паталеница)                  1:0
Бенковски (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)          6:0
Спартак (Пещера) - Вихър (Ветрен)                         1:0
Локомотив 1925 (Септември) - Марица (Огняново)            3:4
Ботев (Черногорово) - Светкавица (Синитово)               0:1
24 август 2008, неделя, 18:00 ч
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                  2:3

                           II кръг

30 август 2008, събота, 18:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Светкавица (Синитово)            2:0
Марица (Огняново) - Ботев (Черногорово)                   5:0
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                         5:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Спартак (Пещера)               0:4
Левски (Паталеница) - Бенковски (Пазарджик)               0:1
Оборище (Панагюрище) - Тракия (Пазарджик)                 3:0
Дружба (Добровница) - Чико (Бяга)                         7:1
31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Локомотив 1925 (Септември)        3:0

                           III кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Чико (Бяга) - Ботев (Момина клисура)                      3:0
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Дружба (Добровница)                  0:0
Бенковски (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)              4:0
Спартак (Пещера) - Левски (Паталеница)                    4:0
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)               3:3
Локомотив 1925 (Септември) - Вихър (Ветрен)               0:5
Светкавица (Синитово) - Марица (Огняново)                 1:1
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Ботев (Черногорово) - Брацигово (Брацигово)               3:2

                           IV кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Марица (Огняново)                0:4
Вихър (Ветрен) - Ботев (Черногорово)                      3:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 1925 (Септември)     4:2
Левски (Паталеница) - Балкан (Варвара)                    7:0
Оборище (Панагюрище) - Спартак (Пещера)                   1:2 *
* - Оборище е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради инциденти по време на мача.
Дружба (Добровница) - Бенковски (Пазарджик)               0:0
Чико (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                          4:3
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Светкавица (Синитово)             1:0

                           V кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Момина клисура)               5:1
в Главиница: *
Бенковски (Пазарджик) - Чико (Бяга)                       6:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Бенковски от мач за Купата на България.
Спартак (Пещера) - Дружба (Добровница)                    3:0
Балкан (Варвара) - Оборище (Панагюрище)                   0:2
Локомотив 1925 (Септември) - Левски (Паталеница)          3:5
Ботев (Черногорово) - Тракиец 2005 (Главиница)            3:1
Светкавица (Синитово) - Вихър (Ветрен)                    2:4
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Марица (Огняново) - Брацигово (Брацигово)                 4:0

                           VI кръг

27 септември 2008, събота, 14:30 ч
в Стрелча: *
Оборище (Панагюрище) - Локомотив 1925 (Септември)         1:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Оборище.
27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Брацигово (Брацигово)            1:4
Вихър (Ветрен) - Марица (Огняново)                        4:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Светкавица (Синитово)          2:1
Левски (Паталеница) - Ботев (Черногорово)                 4:0
Дружба (Добровница) - Балкан (Варвара)                    7:3
Чико (Бяга) - Спартак (Пещера)                            2:5
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Бенковски (Пазарджик)                1:1

                           VII кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
във Ветрен: *
Бенковски (Пазарджик) - Ботев (Момина клисура)            8:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Бенковски от мач за Купата на България.
Спартак (Пещера) - Тракия (Пазарджик)                     4:0
Балкан (Варвара) - Чико (Бяга)                            4:3
Локомотив 1925 (Септември) - Дружба (Добровница)          3:4
Ботев (Черногорово) - Оборище (Панагюрище)                2:0
Светкавица (Синитово) - Левски (Паталеница)               0:1
* - Светкавица е наказан с лишаване от домакинство за 4 мача заради инциденти по време на мача.
Марица (Огняново) - Тракиец 2005 (Главиница)              1:1
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                    3:0

                           VIII кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Вихър (Ветрен)                   0:4
Левски (Паталеница) - Марица (Огняново)                   1:0
Оборище (Панагюрище) - Светкавица (Синитово)              3:0
Дружба (Добровница) - Ботев (Черногорово)                 3:0
Чико (Бяга) - Локомотив 1925 (Септември)                  4:1
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                     2:1
Бенковски (Пазарджик) - Спартак (Пещера)                  2:0
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)          4:2

                           IX кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Спартак (Пещера) - Ботев (Момина клисура)                 7:0
Балкан (Варвара) - Бенковски (Пазарджик)                  0:4
Локомотив 1925 (Септември) - Тракия (Пазарджик)           1:4
Ботев (Черногорово) - Чико (Бяга)                         4:1
в Главиница: *
Светкавица (Синитово) - Дружба (Добровница)               1:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Светкавица.
Марица (Огняново) - Оборище (Панагюрище)                  2:0
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)                 2:0
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)               1:1

                           X кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Тракиец 2005 (Главиница)         2:1
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                      1:0
Дружба (Добровница) - Марица (Огняново)                   2:0
Чико (Бяга) - Светкавица (Синитово)                       0:1
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Ботев (Черногорово)                  5:1
Бенковски (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)        6:0 сл. *
* - мачът е прекратен при 3:0, когато гостите остават с 6 човека на терена.
    На Бенковски е присъдена служебна победа с 6:0.
Спартак (Пещера) - Балкан (Варвара)                       5:1
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Оборище (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)              1:1

                           XI кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Балкан (Варвара) - Ботев (Момина клисура)                 3:1
Локомотив 1925 (Септември) - Спартак (Пещера)             1:7
Ботев (Черногорово) - Бенковски (Пазарджик)               0:3 сл. *
* - мачът е прекратен в 6' при 0:0, когато заради контузия домакините остават
    с 6 човека на терена. На БОтев е присъдена служебна загуба с 0:3.
в Хаджиево: *
Светкавица (Синитово) - Тракия (Пазарджик)                2:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Светкавица.
Марица (Огняново) - Чико (Бяга)                           4:1
Вихър (Ветрен) - Оборище (Панагюрище)                     0:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Левски (Паталеница)            2:1
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Брацигово (Брацигово) - Дружба (Добровница)               1:2

                           XII кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Ботев (Момина клисура) - Левски (Паталеница)              0:4
Оборище (Панагюрище) - Тракиец 2005 (Главиница)           0:0
Дружба (Добровница) - Вихър (Ветрен)                      1:1
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Марица (Огняново)                    2:2
Бенковски (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)             1:0
Спартак (Пещера) - Ботев (Черногорово)                    3:0 сл. *
* - мачът е прекратен в началото при 0:0, когато заради контузия гостите
    остават с 6 човека на терена. На Спартак е присъдена служебна победа с 3:0.
Балкан (Варвара) - Локомотив 1925 (Септември)             4:1
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Чико (Бяга) - Брацигово (Брацигово)                       0:3

                           XIII кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Ботев (Момина клисура)       2:4
Ботев (Черногорово) - Балкан (Варвара)                    5:0
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски": *
Светкавица (Синитово) - Спартак (Пещера)                  0:4
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Светкавица.
Марица (Огняново) - Бенковски (Пазарджик)                 0:3
Вихър (Ветрен) - Чико (Бяга)                              3:2
Тракиец 2005 (Главиница) - Дружба (Добровница)            3:3
Левски (Паталеница) - Оборище (Панагюрище)                2:0
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                1:3

                           XIV кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Ботев (Момина клисура) - Оборище (Панагюрище)             5:2
Дружба (Добровница) - Левски (Паталеница)                 1:2
Чико (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)                    3:5
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)                       2:1
Спартак (Пещера) - Марица (Огняново)                      2:1
Балкан (Варвара) - Светкавица (Синитово)                  4:2
Локомотив 1925 (Септември) - Ботев (Черногорово)          1:3
23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Бенковски (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)             6:0

                           XV кръг

29 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Ботев (Черногорово) - Ботев (Момина клисура)              3:2
в Братаница: *
Светкавица (Синитово) - Локомотив 1925 (Септември)        3:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Светкавица.
Марица (Огняново) - Балкан (Варвара)                      5:3
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Пещера)                  2:0
Вихър (Ветрен) - Бенковски (Пазарджик)                    0:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Тракия (Пазарджик)             3:3
Левски (Паталеница) - Чико (Бяга)                         3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Оборище (Панагюрище) - Дружба (Добровница)                3:3

                           XVI кръг

3 март 2009, вторник, 14:30 ч
Ботев (Момина клисура) - Дружба (Добровница)              2:0
Оборище (Панагюрище) - Чико (Бяга)                        3:2
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                  2:2
Тракиец 2005 (Главиница) - Бенковски (Пазарджик)          1:2
Вихър (Ветрен) - Спартак (Пещера)                         0:0
Брацигово (Брацигово) - Балкан (Варвара)                  0:2
Марица (Огняново) - Локомотив 1925 (Септември)            0:4
Светкавица (Синитово) - Ботев (Черногорово)               4:0

                           XVII кръг

7 март 2009, събота, 15:00 ч
Светкавица (Синитово) - Ботев (Момина клисура)            3:0
Ботев (Черногорово) - Марица (Огняново)                   0:2
Балкан (Варвара) - Вихър (Ветрен)                         2:1
Спартак (Пещера) - Тракиец 2005 (Главиница)               4:1
Бенковски (Пазарджик) - Левски (Паталеница)               2:0
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Оборище (Панагюрище)                 2:1
8 март 2009, неделя, 15:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Брацигово (Брацигово)        2:0
Чико (Бяга) - Дружба (Добровница)                         3:2

                           XVIII кръг

14 март 2009, събота, 15:00 ч
Дружба (Добровница) - Тракия (Пазарджик)                  4:1
Оборище (Панагюрище) - Бенковски (Пазарджик)              0:3
Левски (Паталеница) - Спартак (Пещера)                    3:2
Тракиец 2005 (Главиница) - Балкан (Варвара)               1:1
Вихър (Ветрен) - Локомотив 1925 (Септември)               1:2
Марица (Огняново) - Светкавица (Синитово)                 2:0
15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Чико (Бяга)                      2:1
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Черногорово)               1:0

                           XIX кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Марица (Огняново) - Ботев (Момина клисура)                4:0
Ботев (Черногорово) - Вихър (Ветрен)                      2:1
Локомотив 1925 (Септември) - Тракиец 2005 (Главиница)     2:0
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                    2:0
Спартак (Пещера) - Оборище (Панагюрище)                  10:2
Бенковски (Пазарджик) - Дружба (Добровница)               4:1
22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Светкавица (Синитово) - Брацигово (Брацигово)             1:0
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Чико (Бяга)                          2:1

                           XX кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Тракия (Пазарджик)               4:1
Дружба (Добровница) - Спартак (Пещера)                    1:4
Оборище (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                   3:2
Левски (Паталеница) - Локомотив 1925 (Септември)          1:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Ботев (Черногорово)            4:0
Вихър (Ветрен) - Светкавица (Синитово)                    3:0
29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Чико (Бяга) - Бенковски (Пазарджик)                       0:1
Брацигово (Брацигово) - Марица (Огняново)                 0:1

                           XXI кръг

4 април 2009, събота, 16:00 ч
Марица (Огняново) - Вихър (Ветрен)                        2:1
Светкавица (Синитово) - Тракиец 2005 (Главиница)          0:2
Ботев (Черногорово) - Левски (Паталеница)                 3:2
Локомотив 1925 (Септември) - Оборище (Панагюрище)         1:0
Балкан (Варвара) - Дружба (Добровница)                    3:0
Бенковски (Пазарджик) - Тракия (Пазарджик)                4:2
5 април 2009, неделя, 16:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Ботев (Момина клисура)            3:1
Спартак (Пещера) - Чико (Бяга)                            0:1

                           XXII кръг

11 април 2009, събота, 16:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Бенковски (Пазарджик)            0:5
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Пещера)                     1:1
Дружба (Добровница) - Локомотив 1925 (Септември)          0:1
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Черногорово)                3:1
Левски (Паталеница) - Светкавица (Синитово)               1:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Марица (Огняново)              2:1
12 април 2009, неделя, 16:00 ч
Чико (Бяга) - Балкан (Варвара)                            1:0
Вихър (Ветрен) - Брацигово (Брацигово)                    4:0

                           XXIII кръг

18 април 2009, събота, 16:00 ч
Вихър (Ветрен) - Ботев (Момина клисура)                   3:1
Брацигово (Брацигово) - Тракиец 2005 (Главиница)          6:0 сл. *
* - прекратен в 58' при 3:0, когато гостите остават с по-малко от 7 души.
    На Брацигово е присъдена служебна победа с 6:0.
Марица (Огняново) - Левски (Паталеница)                   2:2
Светкавица (Синитово) - Оборище (Панагюрище)              2:0
Ботев (Черногорово) - Дружба (Добровница)                 2:1
Балкан (Варвара) - Тракия (Пазарджик)                     3:0
Спартак (Пещера) - Бенковски (Пазарджик)                  2:2
20 април 2009, понеделник, 16:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Чико (Бяга)                  1:0

                           XXIV кръг

25 април 2009, събота, 16:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Спартак (Пещера)                 5:4
Бенковски (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                  1:1
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Локомотив 1925 (Септември)           3:1
Дружба (Добровница) - Светкавица (Синитово)               2:2
Оборище (Панагюрище) - Марица (Огняново)                  2:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Вихър (Ветрен)                 3:3
26 април 2009, неделя, 16:00 ч
Чико (Бяга) - Ботев (Черногорово)                         4:2
Левски (Паталеница) - Брацигово (Брацигово)               5:2

                           XXV кръг

1 май 2009, петък, 17:00 ч
Вихър (Ветрен) - Левски (Паталеница)                      1:0
2 май 2009, събота, 17:00 ч
Тракиец 2005 (Главиница) - Ботев (Момина клисура)         3:0
Марица (Огняново) - Дружба (Добровница)                   2:0
Ботев (Черногорово) - Тракия (Пазарджик)                  2:0
Балкан (Варвара) - Спартак (Пещера)                       2:1
3 май 2009, неделя, 11:00 ч
Брацигово (Брацигово) - Оборище (Панагюрище)              5:1
3 май 2009, неделя, 17:00 ч
Светкавица (Синитово) - Чико (Бяга)                       5:2
5 май 2009, вторник, 17:00 ч
Локомотив 1925 (Септември) - Бенковски (Пазарджик)        0:1

                           XXVI кръг

9 май 2009, събота, 15:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Балкан (Варвара)                 2:2
Спартак (Пещера) - Локомотив 1925 (Септември)             3:0
Бенковски (Пазарджик) - Ботев (Черногорово)               2:0
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Светкавица (Синитово)                0:2
Оборище (Панагюрище) - Вихър (Ветрен)                     3:1
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)            5:0 сл. *
* - прекратен в 9' при 2:0, когато гостите остават с по-малко от 7 души.
    На Левски е присъдена служебна победа с 5:0.
10 май 2009, неделя, 17:00 ч
Чико (Бяга) - Марица (Огняново)                           5:2
Дружба (Добровница) - Брацигово (Брацигово)               0:3

                           XXVII кръг

16 май 2009, събота, 17:00 ч
Левски (Паталеница) - Ботев (Момина клисура)              4:0
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище (Панагюрище)           3:3
Вихър (Ветрен) - Дружба (Добровница)                      2:0
Брацигово (Брацигово) - Чико (Бяга)                       2:3
Марица (Огняново) - Тракия (Пазарджик)                    3:0
Светкавица (Синитово) - Бенковски (Пазарджик)             1:1
Ботев (Черногорово) - Спартак (Пещера)                    4:1
Локомотив 1925 (Септември) - Балкан (Варвара)             3:0

                           XXVIII кръг

23 май 2009, събота, 17:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Локомотив 1925 (Септември)       1:2
Балкан (Варвара) - Ботев (Черногорово)                    3:0 сл. *
* - прекратен в 1' при 0:0, когато гостите остават с по-малко от 7 души.
    На Балкан е присъдена служебна победа с 3:0.
Спартак (Пещера) - Светкавица (Синитово)                  2:0
Бенковски (Пазарджик) - Марица (Огняново)                 3:1
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Брацигово (Брацигово)                4:0
Чико (Бяга) - Вихър (Ветрен)                              2:0
Дружба (Добровница) - Тракиец 2005 (Главиница)            3:1
Оборище (Панагюрище) - Левски (Паталеница)                4:3

                           XXIX кръг

30 май 2009, събота, 17:00 ч
Оборище (Панагюрище) - Ботев (Момина клисура)             6:1
Левски (Паталеница) - Дружба (Добровница)                 4:1
Тракиец 2005 (Главиница) - Чико (Бяга)                    3:7
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                       5:0
Брацигово (Брацигово) - Бенковски (Пазарджик)             3:3
Светкавица (Синитово) - Балкан (Варвара)                  4:1
Ботев (Черногорово) - Локомотив 1925 (Септември)          0:3
31 май 2009, неделя, 17:00 ч
Марица (Огняново) - Спартак (Пещера)                      4:3

                           XXX кръг

5 юни 2009, петък, 18:00 ч
Ботев (Момина клисура) - Ботев (Черногорово)              2:1
Локомотив 1925 (Септември) - Светкавица (Синитово)        2:0
Балкан (Варвара) - Марица (Огняново)                      1:2
Спартак (Пещера) - Брацигово (Брацигово)                  1:1
Бенковски (Пазарджик) - Вихър (Ветрен)                    4:0 сл. *
* - прекратен в 5' при 1:0, когато гостите остават с по-малко от 7 души.
в Мирянци:
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)             2:4
Чико (Бяга) - Левски (Паталеница)                         3:1
Дружба (Добровница) - Оборище (Панагюрище)                5:0 сл. *
* - прекратен в 10' при 2:0, когато гостите остават с по-малко от 7 души.

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - север 2008/09

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Величково (Величково)              22   17   2   3   76:26   53 [+] Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Шипка (Драгор)                     22   16   2   4   71:25   50 [-][*] Бараж, влиза в "А" ОФГ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Славия (Хаджиево)                  22   14   4   4   69:28   46
 4. Миньор (Елшица)                    22   12   4   6   40:27   40
 5. Барикади (Стрелча)                 22   12   2   8   64:38   38 [+]
 6. Юнак (Юнаците)                     22   11   2   9   52:47   35 [+][*]
 7. Шипка 1955 (Мало Конаре)           22   10   3   9   38:39   33 [+]
 8. Пазарджик (Пазарджик)              22    7   1  14   39:59   22 [+]
 9. Спартак (Бошуля)                   22    7   0  15   43:69   21 [+]
10. Сарая (Сарая)                      22    5   3  14   43:73   18 [+]
11. Ботев (Левски)                     22    5   1  16   23:69   16
12. Бенковски (Пищигово)               22    3   2  17   22:80   11
--. Тракиец (Говедаре)                 11    5   0   6   24:23    - [*]

Бележки
  - Шипка (Драгор), отказал се три кръга преди края на изминалия сезон в
"А" ОФГ Пазарджик; изпада в Северна "Б" ОФГ. Обединението от април 2008 г.
между Шипка (Драгор) и Юнак (Юнаците) се разпада и двата отбора отново
се обособяват като самостоятелни. Юнак (Юнаците), напуснал Северна "Б" ОФГ
през изминалия сезон след обединението; отново се включва в групата.
  - Родопи 1921 (Козарско), 3-и през изминалия сезон; и Тракиец (Исперихово),
7-и през изминалия сезон; са преместени от Северна в Южна "Б" ОФГ.
  - Барикади (Стрелча), Величково (Величково), Пазарджик (Пазарджик),
Сарая (Сарая), Шипка 1955 (Мало Конаре) и Спартак (Бошуля) се включват
в групата.
  - Пазарджик (Пазарджик) играе домакинските си мачове в Гелеменово.
  - Тракиец (Говедаре) е изваден от групата след XII кръг за неявяване без
уважителни причини в три мача. Всичките им резултати се анулират.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Славия (Хаджиево) - Барикади (Стрелча)                    5:3
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Величково (Величково) - Бенковски (Пищигово)              6:1
Миньор (Елшица) - Пазарджик (Пазарджик)                   3:2
Шипка (Драгор) - Сарая (Сарая)                            7:2
Юнак (Юнаците) - Тракиец (Говедаре)                       2:1  /анулиран/
Ботев (Левски) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 1:2
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           II кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Тракиец (Говедаре) - Ботев (Левски)                       6:0  /анулиран/
Сарая (Сарая) - Юнак (Юнаците)                            3:5
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Шипка (Драгор)                    1:3
Бенковски (Пищигово) - Миньор (Елшица)                    0:4
Барикади (Стрелча) - Величково (Величково)                2:3
Спартак (Бошуля) - Славия (Хаджиево)                      2:4
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           III кръг

21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Величково (Величково) - Спартак (Бошуля)                  4:1
Миньор (Елшица) - Барикади (Стрелча)                      1:1
Шипка (Драгор) - Бенковски (Пищигово)                    10:1
Юнак (Юнаците) - Пазарджик (Пазарджик)                    4:2
Ботев (Левски) - Сарая (Сарая)                            5:2
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Тракиец (Говедаре)             2:1  /анулиран/
Славия (Хаджиево)                                         почива

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Барикади (Стрелча) - Шипка (Драгор)                       0:3
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Сарая (Сарая) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                  0:0
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Ботев (Левски)                    3:0
Бенковски (Пищигово) - Юнак (Юнаците)                     3:2
Спартак (Бошуля) - Миньор (Елшица)                        1:2
Славия (Хаджиево) - Величково (Величково)                 2:2
Тракиец (Говедаре)                                        почива

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Юнак (Юнаците) - Барикади (Стрелча)                       5:3
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Миньор (Елшица) - Славия (Хаджиево)                       1:1
Шипка (Драгор) - Спартак (Бошуля)                         4:2
Ботев (Левски) - Бенковски (Пищигово)                     4:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Пазарджик (Пазарджик)          3:0
Тракиец (Говедаре) - Сарая (Сарая)                        5:1  /анулиран/
Величково (Величково)                                     почива

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Барикади (Стрелча) - Ботев (Левски)                       4:0
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Тракиец (Говедаре)                2:3  /анулиран/
Бенковски (Пищигово) - Шипка 1955 (Мало Конаре)           0:1
Спартак (Бошуля) - Юнак (Юнаците)                         2:0
Славия (Хаджиево) - Шипка (Драгор)                        0:0
Величково (Величково) - Миньор (Елшица)                   1:1
Сарая (Сарая)                                             почива

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Барикади (Стрелча)             0:0
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Шипка (Драгор) - Величково (Величково)                    2:0
Юнак (Юнаците) - Славия (Хаджиево)                        1:2
Ботев (Левски) - Спартак (Бошуля)                         0:1
Тракиец (Говедаре) - Бенковски (Пищигово)                 5:1  /анулиран/
Сарая (Сарая) - Пазарджик (Пазарджик)                     2:1
Миньор (Елшица)                                           почива

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Барикади (Стрелча) - Тракиец (Говедаре)                   3:0 сл. *  /анулиран/
* - гостите не се явяват.
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Бенковски (Пищигово) - Сарая (Сарая)                      5:3
Спартак (Бошуля) - Шипка 1955 (Мало Конаре)               5:2
Славия (Хаджиево) - Ботев (Левски)                       14:0
Величково (Величково) - Юнак (Юнаците)                    5:2
Миньор (Елшица) - Шипка (Драгор)                          0:1
Пазарджик (Пазарджик)                                     почива

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Сарая (Сарая) - Барикади (Стрелча)                        1:6
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Юнак (Юнаците) - Миньор (Елшица)                          3:1
Ботев (Левски) - Величково (Величково)                    1:4
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Славия (Хаджиево)              2:1
Тракиец (Говедаре) - Спартак (Бошуля)                     3:1  /анулиран/
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Бенковски (Пищигово)              6:0
Шипка (Драгор)                                            почива

                           X кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Барикади (Стрелча) - Пазарджик (Пазарджик)                5:1
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Спартак (Бошуля) - Сарая (Сарая)                         11:3
Славия (Хаджиево) - Тракиец (Говедаре)                    5:0 сл. *  /анулиран/
* - мачът е прекратен в 20' при 2:0, след като гостите атакуват съдията. На Славия
    е присъдена служебна победа с 5:0.
Величково (Величково) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          4:2
Миньор (Елшица) - Ботев (Левски)                          2:1
Шипка (Драгор) - Юнак (Юнаците)                           1:1
Бенковски (Пищигово)                                      почива

                           XI кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Бенковски (Пищигово) - Барикади (Стрелча)                 0:6
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Ботев (Левски) - Шипка (Драгор)                           0:3 сл. *
* - домакините не осигуряват охрана.
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Миньор (Елшица)                1:3
Тракиец (Говедаре) - Величково (Величково)                0:3 сл. *  /анулиран/
* - домакините не се явяват.
Сарая (Сарая) - Славия (Хаджиево)                         1:2
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Спартак (Бошуля)                  4:3
Юнак (Юнаците)                                            почива

                           XII кръг

23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Спартак (Бошуля) - Бенковски (Пищигово)                   5:1
Славия (Хаджиево) - Пазарджик (Пазарджик)                 2:1
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                     6:1
Миньор (Елшица) - Тракиец (Говедаре)                      3:0 сл. *  /анулиран/
* - гостите не се явяват.
Шипка (Драгор) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 5:2
Юнак (Юнаците) - Ботев (Левски)                           4:1
Барикади (Стрелча)                                        почива

* - Тракиец (Говедаре) е изваден от групата след XII кръг за неявяване без
    уважителни причини в три мача. Всичките им резултати се анулират.

                           XIII кръг

29 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Барикади (Стрелча) - Спартак (Бошуля)                     4:1
30 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Юнак (Юнаците)                 3:1
Сарая (Сарая) - Миньор (Елшица)                           0:1
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Величково (Величково)             0:5
Бенковски (Пищигово) - Славия (Хаджиево)                  1:1
Ботев (Левски)                                            почива
Шипка (Драгор)                                            почива

                           XIV кръг

7 март 2009, събота, 15:00 ч
Бенковски (Пищигово) - Величково (Величково)              0:5
8 март 2009, неделя, 15:00 ч
Барикади (Стрелча) - Славия (Хаджиево)                    5:1 *
* - заради инциденти по време на мача Барикади е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач.
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Миньор (Елшица)                   0:1
Сарая (Сарая) - Шипка (Драгор)                            1:2
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Ботев (Левски)                 5:0
Спартак (Бошуля)                                          почива
Юнак (Юнаците)                                            почива

                           XV кръг

14 март 2009, събота, 15:00 ч
Величково (Величково) - Барикади (Стрелча)                2:3
15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Юнак (Юнаците) - Сарая (Сарая)                            2:1
Шипка (Драгор) - Пазарджик (Пазарджик)                    7:1
Миньор (Елшица) - Бенковски (Пищигово)                    2:0
Славия (Хаджиево) - Спартак (Бошуля)                     10:0
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива
Ботев (Левски)                                            почива

                           XVI кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Спартак (Бошуля) - Величково (Величково)                  2:3
22 март 2009, неделя, 15:00 ч
в Панагюрище: *
Барикади (Стрелча) - Миньор (Елшица)                      3:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Барикади.
Бенковски (Пищигово) - Шипка (Драгор)                     1:2
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Юнак (Юнаците)                    2:5
Сарая (Сарая) - Ботев (Левски)                            3:1
Славия (Хаджиево)                                         почива
Шипка 1955 (Мало Конаре)                                  почива

                           XVII кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Миньор (Елшица) - Спартак (Бошуля)                        3:0
Величково (Величково) - Славия (Хаджиево)                 3:0
29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Сарая (Сарая)                  1:1
Ботев (Левски) - Пазарджик (Пазарджик)                    2:1
Юнак (Юнаците) - Бенковски (Пищигово)                     3:0
Шипка (Драгор) - Барикади (Стрелча)                       1:2

                           XVIII кръг

5 април 2009, неделя, 16:00 ч
Славия (Хаджиево) - Миньор (Елшица)                       1:0
Спартак (Бошуля) - Шипка (Драгор)                         0:5
Барикади (Стрелча) - Юнак (Юнаците)                       0:1
Бенковски (Пищигово) - Ботев (Левски)                     0:1
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Шипка 1955 (Мало Конаре)          0:2
Величково (Величково)                                     почива
Сарая (Сарая)                                             почива

                           XIX кръг

11 април 2009, събота, 16:00 ч
Миньор (Елшица) - Величково (Величково)                   0:1
12 април 2009, неделя, 16:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Бенковски (Пищигово)           5:1
Ботев (Левски) - Барикади (Стрелча)                       3:2
Юнак (Юнаците) - Спартак (Бошуля)                         6:0
Шипка (Драгор) - Славия (Хаджиево)                        0:2
Сарая (Сарая)                                             почива
Пазарджик (Пазарджик)                                     почива

                           XX кръг

18 април 2009, събота, 16:00 ч
Величково (Величково) - Шипка (Драгор)                    5:0 сл. *
* - прекратен в 60' при 2:1 заради групов протест на гостите. На
    Величково е присъдена служебна победа с 5:0.
20 април 2009, понеделник, 16:00 ч
Славия (Хаджиево) - Юнак (Юнаците)                        6:2
Спартак (Бошуля) - Ботев (Левски)                         2:0
Барикади (Стрелча) - Шипка 1955 (Мало Конаре)             5:1
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Сарая (Сарая)                     2:1
Миньор (Елшица)                                           почива
Бенковски (Пищигово)                                      почива

                           XXI кръг

25 април 2009, събота, 16:00 ч
Юнак (Юнаците) - Величково (Величково)                    0:2
26 април 2009, неделя, 16:00 ч
Сарая (Сарая) - Бенковски (Пищигово)                      7:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Спартак (Бошуля)               2:1
Ботев (Левски) - Славия (Хаджиево)                        1:2
Шипка (Драгор) - Миньор (Елшица)                          5:2
Пазарджик (Пазарджик)                                     почива
Барикади (Стрелча)                                        почива

                           XXII кръг

2 май 2009, събота, 17:00 ч
Величково (Величково) - Ботев (Левски)                    4:0
3 май 2009, неделя, 17:00 ч
Миньор (Елшица) - Юнак (Юнаците)                          3:2
Славия (Хаджиево) - Шипка 1955 (Мало Конаре)              1:0
Барикади (Стрелча) - Сарая (Сарая)                        5:2
Бенковски (Пищигово) - Пазарджик (Пазарджик)              2:2
Шипка (Драгор)                                            почива
Спартак (Бошуля)                                          почива

                           XXIII кръг

9 май 2009, събота, 15:00 ч
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Величково (Величково)          1:5
10 май 2009, неделя, 17:00 ч
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Барикади (Стрелча)                2:1
Сарая (Сарая) - Спартак (Бошуля)                          3:0
Ботев (Левски) - Миньор (Елшица)                          0:4
Юнак (Юнаците) - Шипка (Драгор)                           0:5
Бенковски (Пищигово)                                      почива
Славия (Хаджиево)                                         почива

                           XXIV кръг

16 май 2009, събота, 17:00 ч
Спартак (Бошуля) - Пазарджик (Пазарджик)                  1:4
17 май 2009, неделя, 17:00 ч
Шипка (Драгор) - Ботев (Левски)                           4:0
Миньор (Елшица) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                3:1
Славия (Хаджиево) - Сарая (Сарая)                         7:0
Барикади (Стрелча) - Бенковски (Пищигово)                 0:3 сл. *
* - мачът не може да започне, заради намираща се на терена цистерна,
    която не може да бъде преместена.
Юнак (Юнаците)                                            почива
Величково (Величково)                                     почива

                           XXV кръг

24 май 2009, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Пищигово) - Спартак (Бошуля)                   1:2
в Гелеменово:
Пазарджик (Пазарджик) - Славия (Хаджиево)                 3:2
Сарая (Сарая) - Величково (Величково)                     4:1
Шипка 1955 (Мало Конаре) - Шипка (Драгор)                 2:1
Ботев (Левски) - Юнак (Юнаците)                           2:2
Барикади (Стрелча)                                        почива
Миньор (Елшица)                                           почива

                           XXVI кръг

30 май 2009, събота, 17:00 ч
Величково (Величково) - Пазарджик (Пазарджик)             5:1
31 май 2009, неделя, 17:00 ч
Юнак (Юнаците) - Шипка 1955 (Мало Конаре)                 1:0
Миньор (Елшица) - Сарая (Сарая)                           2:2
Славия (Хаджиево) - Бенковски (Пищигово)                  3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Спартак (Бошуля) - Барикади (Стрелча)                     1:4 *
* - Спартак е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача заради инциденти по време на срещата.
Ботев (Левски)                                            почива
Шипка (Драгор)                                            почива

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - юг 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Бенковски 2006 (Црънча)            22   17   0   5   67:21   51     Влиза в "А" ОФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Тракия 1948 (Лозен)                22   14   5   3   56:19   47 [*] Бараж, остава в "Б" ОФГ
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Братаница (Братаница)              22   12   3   7   63:28   39 [+][*] [1 0 1  4:3  3]
 4. Атлетик (Мокрище)                  22   12   3   7   46:33   39        [1 0 1  3:4  3]
 5. Батак (Батак)                      22    9   5   8   52:45   32     [1 1 0  3:2  4]
 6. Марица (Белово)                    22    9   5   8   42:46   32     [0 1 1  2:3  1]
 7. Родопи (Дебръщица)                 22    9   1  12   46:53   28 [*]
 8. Зенит (Ветрен дол)                 22    9   0  13   53:62   27 [*] [2 0 0 10:2  6]
 9. Родопи 1921 (Козарско)             22    8   3  11   34:52   27 <-  [0 0 2  2:10 0]
10. Тракиец (Исперихово)               22    6   2  14   39:72   20 <-
11. Алеко 2006 (Алеко Константиново)   22    5   4  13   37:70   19
12. Хебър 1918 (Пазарджик)             22    5   3  14   29:63   18 [+]

Бележки
  - Родопи 1921 (Козарско), 3-и през изминалия сезон; и Тракиец (Исперихово),
7-и през изминалия сезон; са преместени от Северна в Южна "Б" ОФГ.
  - Игълс (Братаница), отказал се от "А" ОФГ в началото на изминалия сезон;
е възстановен като Братаница (Братаница) и се включва в Южна "Б" ОФГ.
  - Родопски спортист (Дебръщица) се преименува на Родопи (Дебръщица).
  - Тракия (Лозен) се преименува на Тракия 1948 (Лозен).
  - Хебър 1918 (Пазарджик) се включва в групата. Отборът на практика е
дублиращ на състезаващия се в ЮЗ "В" АФГ Хебър (Пазарджик) и играе
домакинските си мачове на ст."Георги Бенковски" в Пазарджик.
  - Заради инциденти в мача от VII кръг Бенковски 2006 (Црънча) - Зенит
(Ветрен дол), отборът на Зенит първоначално е изваден от групата и всичките
му резултати са анулирани, но в последствие това наказание е отменено. За
повече подробности виж бележката при мача.

                           I кръг

30 август 2008, събота, 11:00 ч
Тракия 1948 (Лозен) - Братаница (Братаница)               2:1
6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Зенит (Ветрен дол) - Хебър 1918 (Пазарджик)               4:2
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Батак (Батак) - Марица (Белово)                           3:2
Тракиец (Исперихово) - Родопи 1921 (Козарско)             1:2
Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи (Дебръщица)              3:2
Атлетик (Мокрище) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)      3:0

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракиец (Исперихово)             3:4
Батак (Батак) - Тракия 1948 (Лозен)                       3:0
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Марица (Белово) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)        3:0
Родопи (Дебръщица) - Атлетик (Мокрище)                    3:0
Родопи 1921 (Козарско) - Бенковски 2006 (Црънча)          0:5
Братаница (Братаница) - Зенит (Ветрен дол)                3:2

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Тракия 1948 (Лозен) - Марица (Белово)                     1:1
Бенковски 2006 (Црънча) - Хебър 1918 (Пазарджик)          2:0
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Зенит (Ветрен дол) - Батак (Батак)                        4:1
Тракиец (Исперихово) - Братаница (Братаница)              0:1
Атлетик (Мокрище) - Родопи 1921 (Козарско)                3:0
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Родопи (Дебръщица)     0:3

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Хебър 1918 (Пазарджик) - Атлетик (Мокрище)                1:3
Тракия 1948 (Лозен) - Зенит (Ветрен дол)                  5:0
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Марица (Белово) - Родопи (Дебръщица)                      1:0
Родопи 1921 (Козарско) - Алеко 2006 (Алеко Константиново) 2:1
Братаница (Братаница) - Бенковски 2006 (Црънча)           0:1
Батак (Батак) - Тракиец (Исперихово)                      2:1

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Тракия 1948 (Лозен)                0:2
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Хебър 1918 (Пазарджик) 1:1
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Зенит (Ветрен дол) - Марица (Белово)                      4:3
Бенковски 2006 (Црънча) - Батак (Батак)                   7:0
Атлетик (Мокрище) - Братаница (Братаница)                 2:1
Родопи (Дебръщица) - Родопи 1921 (Козарско)               1:0

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Хебър 1918 (Пазарджик) - Родопи (Дебръщица)               3:0
Тракия 1948 (Лозен) - Бенковски 2006 (Црънча)             1:0
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Марица (Белово) - Родопи 1921 (Козарско)                  4:0
Братаница (Братаница) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)  5:1
Батак (Батак) - Атлетик (Мокрище)                         1:4
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец (Исперихово)                 6:1

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Атлетик (Мокрище) - Тракия 1948 (Лозен)                   0:1
Родопи 1921 (Козарско) - Хебър 1918 (Пазарджик)           1:2
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Марица (Белово)                    2:2
Бенковски 2006 (Црънча) - Зенит (Ветрен дол)              5:0 сл. *
* - мачът е прекратен при 2:1 в 90'+2', когато след отбелязването на победния гол за Бенковски 2006
    футболисти на гостите атакуват и удрят страничния съдия. След инцидентът главният съдия не
    прекратява мача, но отборът на Зенит напуска терена. По време на мача има и инциденти между
    привържениците на двата отбора, а при инцидентите в края на мача на терена нахлува и публика
    на домакините като е ударен и играч на Зенит. на Бенковски 2006 (Црънча) е присъдена служебна
    победа с 5:0, а отборът е наказан с лишаване от домакинство за 2 мача. Заради напускането на
    терена преди края на мача Зенит първоначално е изваден от групата и всичките резултати на отбора
    са анулирани с решение на ОС на БФС Пазарджик от 21 октомври 2008 г. След обжалване на решението,
    Зенит е върнат в групата на 3 ноември 2008 г.; едногодишните наказания, наложени на всички играчи
    заради напускането на терена са заменени с наказания от по 1 мач, а за по 2 години са наказани
    двамата футболисти, ударили страничния съдия. В допълнение, Зенит е наказан с лишаване от домакинство
    до края на сезона. Мачовете на Зенит от VIII и IX кръг (между решението за изваждане на Зенит
    от групата и успешното му обжалване) се изиграват като отложени на по-късни дати.
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Батак (Батак)          1:1
Родопи (Дебръщица) - Братаница (Братаница)                4:2

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Марица (Белово) - Хебър 1918 (Пазарджик)                  2:1
Тракия 1948 (Лозен) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)    7:0
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Братаница (Братаница) - Родопи 1921 (Козарско)            4:1
Батак (Батак) - Родопи (Дебръщица)                        6:0
Тракиец (Исперихово) - Бенковски 2006 (Црънча)            4:2
6 ноември 2008, четвъртък, 14:30 ч
в Мокрище: *
Зенит (Ветрен дол) - Атлетик (Мокрище)                    1:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Зенит.

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Родопи (Дебръщица) - Тракия 1948 (Лозен)                  3:4
Хебър 1918 (Пазарджик) - Братаница (Братаница)            0:3 сл. *
* - първоначално 0:0, в последствие на Хебър 1918 е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен състезател.
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
в Септември: *
Бенковски 2006 (Црънча) - Марица (Белово)                 2:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Бенковски 2006.
Атлетик (Мокрище) - Тракиец (Исперихово)                  4:1
Родопи 1921 (Козарско) - Батак (Батак)                    4:3
23 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Зенит (Ветрен дол)     1:5

                           X кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Батак (Батак) - Хебър 1918 (Пазарджик)                    6:1
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи 1921 (Козарско)              3:0
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Марица (Белово) - Братаница (Братаница)                   2:1
в Братаница: *
Зенит (Ветрен дол) - Родопи (Дебръщица)                   3:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Зенит.
Тракиец (Исперихово) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)   3:2
в Главиница: *
Бенковски 2006 (Црънча) - Атлетик (Мокрище)               3:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Бенковски 2006.

                           XI кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Хебър 1918 (Пазарджик) - Тракия 1948 (Лозен)              1:1
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Атлетик (Мокрище) - Марица (Белово)                       2:2
Алеко 2006 (Ал. Константиново) - Бенковски 2006 (Црънча)  1:6
Родопи (Дебръщица) - Тракиец (Исперихово)                 2:2
Родопи 1921 (Козарско) - Зенит (Ветрен дол)               2:5
Братаница (Братаница) - Батак (Батак)                     1:1

                           XII кръг

14 март 2009, събота, 15:00 ч
Братаница (Братаница) - Тракия 1948 (Лозен)               1:1
Хебър 1918 (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)               7:3
15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Марица (Белово) - Батак (Батак)                           0:0
Родопи 1921 (Козарско) - Тракиец (Исперихово)             7:1
Родопи (Дебръщица) - Бенковски 2006 (Црънча)              0:4 сл. *
* - прекратен в 77' при 1:1, когато футболисти на домакините атакуват съдията.
    На Родопи е присъдена служебна загуба с 0:4.
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Атлетик (Мокрище)      2:1

                           XIII кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Тракиец (Исперихово) - Хебър 1918 (Пазарджик)             1:2
Тракия 1948 (Лозен) - Батак (Батак)                       2:0
22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Марица (Белово)        6:2
Атлетик (Мокрище) - Родопи (Дебръщица)                    4:2
Бенковски 2006 (Црънча) - Родопи 1921 (Козарско)          4:0
в Братаница: *
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                2:5
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Зенит.

                           XIV кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Марица (Белово) - Тракия 1948 (Лозен)                     0:3
Хебър 1918 (Пазарджик) - Бенковски 2006 (Црънча)          1:0
29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Братаница (Братаница) - Тракиец (Исперихово)              7:0 сл. *
* - прекратен в 25' при 4:0, когато гостите остават с по-малко от 7 души.
Родопи 1921 (Козарско) - Атлетик (Мокрище)                1:0
Родопи (Дебръщица) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)     2:0
5 май 2009, вторник, 17:00 ч
Батак (Батак) - Зенит (Ветрен дол)                        7:0

                           XV кръг

4 април 2009, събота, 16:00 ч
Атлетик (Мокрище) - Хебър 1918 (Пазарджик)                2:1
в Братаница: *
Зенит (Ветрен дол) - Тракия 1948 (Лозен)                  0:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Зенит.
5 април 2009, неделя, 16:00 ч
Родопи (Дебръщица) - Марица (Белово)                      3:0
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Родопи 1921 (Козарско) 3:1
Бенковски 2006 (Црънча) - Братаница (Братаница)           2:1
Тракиец (Исперихово) - Батак (Батак)                      3:1

                           XVI кръг

11 април 2009, събота, 16:00 ч
Тракия 1948 (Лозен) - Тракиец (Исперихово)                4:1
Хебър 1918 (Пазарджик) - Алеко 2006 (Алеко Константиново) 0:0
12 април 2009, неделя, 16:00 ч
Марица (Белово) - Зенит (Ветрен дол)                      3:1
Батак (Батак) - Бенковски 2006 (Црънча)                   1:3
Братаница (Братаница) - Атлетик (Мокрище)                 3:1
Родопи 1921 (Козарско) - Родопи (Дебръщица)               2:0

                           XVII кръг

18 април 2009, събота, 16:00 ч
Родопи (Дебръщица) - Хебър 1918 (Пазарджик)               9:0 сл. *
* - прекратен в 20' при 6:0, когато гостите остават с по-малко от 7 души.
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракия 1948 (Лозен)             2:0
20 април 2009, понеделник, 16:00 ч
Родопи 1921 (Козарско) - Марица (Белово)                  3:3
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Братаница (Братаница)  1:6 *
* - Алеко 2006 е наказан с лишаване от домакинство за 4 срещи, след като
    след края на мача зрител нахлува на терена и удря съдията.
Атлетик (Мокрище) - Батак (Батак)                         1:1
Тракиец (Исперихово) - Зенит (Ветрен дол)                 2:1

                           XVIII кръг

25 април 2009, събота, 13:00 ч
Хебър 1918 (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско)           1:4
25 април 2009, събота, 16:00 ч
Тракия 1948 (Лозен) - Атлетик (Мокрище)                   1:1
26 април 2009, неделя, 16:00 ч
Марица (Белово) - Тракиец (Исперихово)                    5:1
в Братаница: *
Зенит (Ветрен дол) - Бенковски 2006 (Црънча)              1:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Зенит.
Батак (Батак) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)          6:3
Братаница (Братаница) - Родопи (Дебръщица)                6:0

                           XIX кръг

1 май 2009, петък, 18:00 ч
Атлетик (Мокрище) - Зенит (Ветрен дол)                    3:1
3 май 2009, неделя, 17:00 ч
Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница)            0:0
Родопи (Дебръщица) - Батак (Батак)                        4:1
в Главиница: *
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Тракия 1948 (Лозен)    2:2
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Алеко 2006.
Бенковски 2006 (Црънча) - Тракиец (Исперихово)            5:1
4 май 2009, понеделник, 17:00 ч
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марица (Белово)                  1:3

                           XX кръг

9 май 2009, събота, 15:00 ч
Тракия 1948 (Лозен) - Родопи (Дебръщица)                  4:0
Братаница (Братаница) - Хебър 1918 (Пазарджик)            3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
10 май 2009, неделя, 17:00 ч
Марица (Белово) - Бенковски 2006 (Црънча)                 1:0
Тракиец (Исперихово) - Атлетик (Мокрище)                  3:0
в Братаница: *
Зенит (Ветрен дол) - Алеко 2006 (Алеко Константиново)     1:3
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Зенит.
Батак (Батак) - Родопи 1921 (Козарско)                    1:1

                           XXI кръг

16 май 2009, събота, 17:00 ч
Хебър 1918 (Пазарджик) - Батак (Батак)                    1:3
Родопи 1921 (Козарско) - Тракия 1948 (Лозен)              3:2
17 май 2009, неделя, 17:00 ч
Братаница (Братаница) - Марица (Белово)                   7:1
Родопи (Дебръщица) - Зенит (Ветрен дол)                   2:4
в Главиница: *
Алеко 2006 (Алеко Константиново) - Тракиец (Исперихово)   7:3
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Алеко 2006.
Атлетик (Мокрище) - Бенковски 2006 (Црънча)               4:2

                           XXII кръг

23 май 2009, събота, 17:00 ч
Бенковски 2006 (Црънча) - Алеко 2006 (Ал.Константиново)   7:2
Тракия 1948 (Лозен) - Хебър 1918 (Пазарджик)              8:0
в Братаница: *
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)               5:0
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Зенит.
24 май 2009, неделя, 17:00 ч
Марица (Белово) - Атлетик (Мокрище)                       2:5
Тракиец (Исперихово) - Родопи (Дебръщица)                 4:5
Батак (Батак) - Братаница (Братаница)                     4:2

нагоре


"Б" ОФГ Пазарджик - бараж за "А" ОФГ

                           Бараж

27 юни 2009, събота, 18:00 ч
в Пазарджик, ст."Георги Бенковски":
Шипка (Драгор) - Тракия 1948 (Лозен)                      3:0 сл. *
* - първоначално мачът завършва 0:1 (по-долу е приложена статистиката от него),
    в последствие на Шипка е присъдена служебна победа с 3:0 заради нередовен
    играч в състава на Тракия 1948. Тракия 1948 е наказан с лишаване от право
    да играе бараж за "А" ОФГ за 1 спортно-състезателна година (през 2009/10
    отборът може да се класира за "А" ОФГ само ако влезе директно, заемайки
    първо място в "Б" ОФГ)
  [0:1 Николай Чалъмов 82'], ~ 420 зрители

нагоре

Благодарим на Pzsport.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com