bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Русе 2008/09


ОФГ Русе - изток 2008/09

                           Крайно ласиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Скалите (Русе)                     18   13   4   1   48:11   43
 2. Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 18   11   4   3   58:22   37
 3. Смирненски (Смирненски)            18    9   5   4   38:21   32     [1 0 1  4:4  3, 2 гола на чужд терен]
 4. Сокол (Червена вода)               18   10   2   6   30:21   32     [1 0 1  4:4  3, 1 гол на чужд терен]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Дунав (Сливо поле)                 18    7   5   6   31:29   26
 6. Ботев (Голямо Враново)             18    7   4   7   24:27   25 [+]
 7. Ветово 2007 (Ветово)               18    7   0  11   24:45   21
 8. Глоджево (Глоджево)                18    4   4  10   19:41   16
 9. Вихър (Семерджиево)                18    1   4  13   20:53    7
10. Вихър (Николово)                   18    5   0  13   23:45   15 [*]

Бележки
  - Николово (Николово), 2-и през изминалия сезон; и Аристон II (Русе),
4-и през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Атлетик (Тръстеник) е прехвърлен от Източна в Западна ОФГ.
  - Ботев (Голямо Враново) се включва в групата.
  - Скалите (Русе) играе домакинските си мачове в Басарбово.
  - Вихър (Николово) се отказва от участие преди началото на пролетния полусезон.
Резултатите им се зачитат, а на противниците им през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

20 септември 2008, събота, 16:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Вихър (Николово)                     0:1
21 септември 2008, неделя, 16:00 ч
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Сокол (Червена вода) 4:0
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Смирненски (Смирненски)                  3:1
Ветово 2007 (Ветово) - Вихър (Семерджиево)                3:0
27 ноември 2008, четвъртък, 14:00 ч
Ботев (Голямо Враново) - Глоджево (Глоджево)              3:0

                           II кръг

27 септември 2008, събота, 16:00 ч
Смирненски (Смирненски) - Дунав (Сливо поле)              3:0
28 септември 2008, неделя, 16:00 ч
Сокол (Червена вода) - Глоджево (Глоджево)                1:0
Вихър (Николово) - Ветово 2007 (Ветово)                   3:1
игран по-късно през есента
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Скалите (Русе)       1:1
25 май 2009, понеделник, 17:00 ч
Вихър (Семерджиево) - Ботев (Голямо Враново)              1:3

                           III кръг

4 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)   0:2
5 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Сокол (Червена вода)                     0:0
Ветово 2007 (Ветово) - Смирненски (Смирненски)            1:7
Ботев (Голямо Враново) - Вихър (Николово)                 0:4
Глоджево (Глоджево) - Вихър (Семерджиево)                 2:0

                           IV кръг

11 октомври 2008, събота, 15:00 ч
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Дунав (Сливо поле)                       2:2
12 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Сокол (Червена вода) - Вихър (Семерджиево)                3:1
Вихър (Николово) - Глоджево (Глоджево)                    6:1
Смирненски (Смирненски) - Ботев (Голямо Враново)          2:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ветово 2007 (Ветово) 5:0

                           V кръг

18 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Сокол (Червена вода)                 1:2
19 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Ветово 2007 (Ветово) - Скалите (Русе)                     0:4
Ботев (Голямо Враново) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Рс) 1:1
Глоджево (Глоджево) - Смирненски (Смирненски)             0:2
Вихър (Семерджиево) - Вихър (Николово)                    0:4

                           VI кръг

25 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Ветово 2007 (Ветово)                 6:0
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Сокол (Червена вода) - Вихър (Николово)                   3:2
Смирненски (Смирненски) - Вихър (Семерджиево)             2:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Глоджево (Глоджево)  7:2
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Ботев (Голямо Враново)                   5:1

                           VII кръг

1 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Ботев (Голямо Враново) - Дунав (Сливо поле)               1:1
2 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Ветово 2007 (Ветово) - Сокол (Червена вода)               1:0
Глоджево (Глоджево) - Скалите (Русе)                      0:4 сл.*
* - прекратен при 0:1 в средата на първото полувреме по вина на домакините.
    На Глоджево е присъдена служебна загуба с 0:4.
Вихър (Семерджиево) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)  2:7
Вихър (Николово) - Смирненски (Смирненски)                2:5

                           VIII кръг

8 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Дунав (Сливо поле) - Глоджево (Глоджево)                  3:0
9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Сокол (Червена вода) - Смирненски (Смирненски)            3:2
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Вихър (Николово)     5:0
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Вихър (Семерджиево)                      3:0
Ветово 2007 (Ветово) - Ботев (Голямо Враново)             2:1

                           IX кръг

15 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Вихър (Семерджиево) - Дунав (Сливо поле)                  2:2
16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Ботев (Голямо Враново) - Сокол (Червена вода)             3:2
Глоджево (Глоджево) - Ветово 2007 (Ветово)                0:2
Вихър (Николово) - Скалите (Русе)                         1:3
Смирненски (Смирненски) - Приста 2000 (кв.Средна кула,Рс) 0:0

* - Вихър (Николово) се отказва от участие преди началото на пролетния полусезон.
Резултатите им се зачитат, а на противниците им през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           X кръг

15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Сокол (Червена вода) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 2:2
Смирненски (Смирненски) - Скалите (Русе)                  0:0
Вихър (Николово) - Дунав (Сливо поле)                     0:3 сл.
Вихър (Семерджиево) - Ветово 2007 (Ветово)                0:3
Глоджево (Глоджево) - Ботев (Голямо Враново)              1:1

                           XI кръг

22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Глоджево (Глоджево) - Сокол (Червена вода)                0:2
Ботев (Голямо Враново) - Вихър (Семерджиево)              0:0
Ветово 2007 (Ветово) - Вихър (Николово)                   3:0 сл.
Дунав (Сливо поле) - Смирненски (Смирненски)              2:2
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)       3:0

                           XII кръг

29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Сокол (Червена вода) - Скалите (Русе)                     0:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Дунав (Сливо поле)   6:1
Смирненски (Смирненски) - Ветово 2007 (Ветово)            2:0
Вихър (Николово) - Ботев (Голямо Враново)                 0:3 сл.
Вихър (Семерджиево) - Глоджево (Глоджево)                 2:2

                           XIII кръг

5 април 2009, неделя, 15:00 ч
Вихър (Семерджиево) - Сокол (Червена вода)                0:2
Глоджево (Глоджево) - Вихър (Николово)                    3:0 сл.
Ботев (Голямо Враново) - Смирненски (Смирненски)          1:0
Ветово 2007 (Ветово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) 4:2
Дунав (Сливо поле) - Скалите (Русе)                       0:3

                           XIV кръг

12 април 2009, неделя, 16:00 ч
Сокол (Червена вода) - Дунав (Сливо поле)                 1:2
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Ветово 2007 (Ветово)                     4:1
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Ботев (Г.Враново)    3:1
Смирненски (Смирненски) - Глоджево (Глоджево)             1:1
Вихър (Николово) - Вихър (Семерджиево)                    0:3 сл.

                           XV кръг

18 април 2009, събота, 16:00 ч
Ветово 2007 (Ветово) - Дунав (Сливо поле)                 1:3
19 април 2009, неделя, 16:00 ч
Вихър (Николово) - Сокол (Червена вода)                   0:3 сл.
Вихър (Семерджиево) - Смирненски (Смирненски)             3:3
Глоджево (Глоджево) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)  3:2
Ботев (Голямо Враново) - Скалите (Русе)                   2:1

                           XVI кръг

26 април 2009, неделя, 16:00 ч
Сокол (Червена вода) - Ветово 2007 (Ветово)               3:0
Дунав (Сливо поле) - Ботев (Голямо Враново)               1:0
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Глоджево (Глоджево)                      3:0
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Вихър (Семерджиево)  6:1
Смирненски (Смирненски) - Вихър (Николово)                3:0 сл.

                           XVII кръг

3 май 2009, неделя, 17:00 ч
Смирненски (Смирненски) - Сокол (Червена вода)            2:1
Вихър (Николово) - Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе)     0:3 сл.
Вихър (Семерджиево) - Скалите (Русе)                      2:5
Глоджево (Глоджево) - Дунав (Сливо поле)                  1:1
Ботев (Голямо Враново) - Ветово 2007 (Ветово)             2:1

                           XVIII кръг

10 май 2009, неделя, 17:00 ч
Сокол (Червена вода) - Ботев (Голямо Враново)             2:0
Ветово 2007 (Ветово) - Глоджево (Глоджево)                1:3
Дунав (Сливо поле) - Вихър (Семерджиево)                  3:2
в Басарбово:
Скалите (Русе) - Вихър (Николово)                         3:0 сл.
Приста 2000 (кв.Средна кула,Рс) - Смирненски (Смирненски) 2:1

нагоре


ОФГ Русе - запад 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Прециз Интер (Иваново)             16   12   3   1   63:13   39     [1 1 0  4:2  4]
 2. Черноломец (Острица)               16   12   3   1   54:18   39     [0 1 1  2:4  1]
 3. Борово 2000 (Борово)               16   12   2   2   62:15   38
 4. Левски (Новград)                   16    8   1   7   51:35   25
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 5. Янтра (Ценово)                     16    7   3   6   47:32   24
 6. Филип Тотю (Бъзовец)               16    5   2   9   28:38   17 [+]
 7. Янтра (Долна Сутдена)              16    4   3   9   27:34   15
 8. Левски (Караманово)                16    2   2  12   15:61    8
 9. Спортист (Баниска)                 16    0   1  15   14:115   1 [+]
 -. Атлетик (Тръстеник)                 0    0   0   0    0:0     - <- [*]

Бележки
  - Две могили (Две могили) влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Атлетик (Тръстеник) е прехвърлен от Източна в Западна ОФГ. Отборът не
картотекира на време футболистите си и, след като първият му мач е отложен,
в последствие е изваден от групата.
  - Филип Тотю (Бъзовец) и Спортист (Баниска) се включват в групата.
  - Черноломец (Острица) играе домакинските си мачове в Батишница.

                           I кръг

21 септември 2008, неделя, 16:00 ч
Филип Тотю (Бъзовец) - Янтра (Долна Студена)              3:0
Левски (Новград) - Атлетик (Тръстеник)                    неигран
Левски (Караманово) - Борово 2000 (Борово)                0:8
Прециз Интер (Иваново) - Черноломец (Острица)             3:1
27 ноември 2008, четвъртък, 14:00 ч
Спортист (Баниска) - Янтра (Ценово)                       0:9

                           II кръг

28 септември 2008, неделя, 16:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Черноломец (Острица)              0:1
Янтра (Ценово) - Левски (Новград)                         7:2
Филип Тотю (Бъзовец) - Спортист (Баниска)                 6:2
16 април 2008, четвъртък, 16:00 ч
Борово 2000 (Борово) - Прециз Интер (Иваново)             1:0
Левски (Караманово)                                       почива

                           III кръг

5 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Спортист (Баниска) - Янтра (Долна Студена)                0:8
Левски (Новград) - Филип Тотю (Бъзовец)                   4:1
Левски (Караманово) - Янтра (Ценово)                      0:6
в Батишница:
Черноломец (Острица) - Борово 2000 (Борово)               2:1
Прециз Интер (Иваново)                                    почива

                           IV кръг

12 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Борово 2000 (Борово)              0:2
Янтра (Ценово) - Прециз Интер (Иваново)                   1:4
Филип Тотю (Бъзовец) - Левски (Караманово)                6:0
Спортист (Баниска) - Левски (Новград)                     2:11
Черноломец (Острица)                                      почива

                           V кръг

19 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Левски (Новград) - Янтра (Долна Студена)                  5:0
Левски (Караманово) - Спортист (Баниска)                  4:0
Прециз Интер (Иваново) - Филип Тотю (Бъзовец)             2:0
в Батишница:
Черноломец (Острица) - Янтра (Ценово)                     2:0
Борово 2000 (Борово)                                      почива

                           VI кръг

26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Янтра (Ценово) - Борово 2000 (Борово)                     0:4
Филип Тотю (Бъзовец) - Черноломец (Острица)               3:5
Спортист (Баниска) - Прециз Интер (Иваново)               1:6
Левски (Новград) - Левски (Караманово)                    4:0
Янтра (Долна Студена)                                     почива

                           VII кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Левски (Караманово) - Янтра (Долна Студена)               2:7
Прециз Интер (Иваново) - Левски (Новград)                 5:3
в Батишница:
Черноломец (Острица) - Спортист (Баниска)                 8:0
Борово 2000 (Борово) - Филип Тотю (Бъзовец)               3:2
Янтра (Ценово)                                            почива

                           VIII кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Янтра (Ценово)                    1:1
Спортист (Баниска) - Борово 2000 (Борово)                 1:11
Левски (Караманово) - Прециз Интер (Иваново)              0:7
игран по-късно
Левски (Новград) - Черноломец (Острица)                   1:3
Филип Тотю (Бъзовец)                                      почива

                           IX кръг

16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Прециз Интер (Иваново) - Янтра (Долна Студена)            3:0
в Батишница:
Черноломец (Острица) - Левски (Караманово)                3:0
Борово 2000 (Борово) - Левски (Новград)                   2:1
Янтра (Ценово) - Филип Тотю (Бъзовец)                     4:0
Спортист (Баниска)                                        почива

                           X кръг

15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Филип Тотю (Бъзовец)              0:0
Янтра (Ценово) - Спортист (Баниска)                       8:2
Борово 2000 (Борово) - Левски (Караманово)                3:0
Черноломец (Острица) - Прециз Интер (Иваново)             1:1
Левски (Новград)                                          почива

                           XI кръг

22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Черноломец (Острица) - Янтра (Долна Студена)              6:1
Прециз Интер (Иваново) - Борово 2000 (Борово)             2:2
Левски (Новград) - Янтра (Ценово)                         3:2
Спортист (Баниска) - Филип Тотю (Бъзовец)                 0:1
Левски (Караманово)                                       почива

                           XII кръг

29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Спортист (Баниска)                5:1
Филип Тотю (Бъзовец) - Левски (Новград)                   2:0
Янтра (Ценово) - Левски (Караманово)                      4:2
Борово 2000 (Борово) - Черноломец (Острица)               2:2
Прециз Интер (Иваново)                                    почива

                           XIII кръг

5 април 2009, неделя, 15:00 ч
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Долна Студена)              3:0
Прециз Интер (Иваново) - Янтра (Ценово)                   5:0
Левски (Караманово) - Филип Тотю (Бъзовец)                2:0
Левски (Новград) - Спортист (Баниска)                     6:2
Черноломец (Острица)                                      почива

                           XIV кръг

12 април 2009, неделя, 16:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Левски (Новград)                  1:0
Спортист (Баниска) - Левски (Караманово)                  2:2
Филип Тотю (Бъзовец) - Прециз Интер (Иваново)             0:5
Янтра (Ценово) - Черноломец (Острица)                     1:1
Борово 2000 (Борово)                                      почива

                           XV кръг

19 април 2009, неделя, 16:00 ч
Борово 2000 (Борово) - Янтра (Ценово)                     3:0
Черноломец (Острица) - Филип Тотю (Бъзовец)               5:2
Прециз Интер (Иваново) - Спортист (Баниска)              11:0
Левски (Караманово) - Левски (Новград)                    1:2
Янтра (Долна Студена)                                     почива

                           XVI кръг

26 април 2009, неделя, 16:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Левски (Караманово)               2:2
Левски (Новград) - Прециз Интер (Иваново)                 2:2
Спортист (Баниска) - Черноломец (Острица)                 1:6
Филип Тотю (Бъзовец) - Борово 2000 (Борово)               0:4
Янтра (Ценово)                                            почива

                           XVII кръг

3 май 2009, неделя, 17:00 ч
Янтра (Ценово) - Янтра (Долна Студена)                    2:1
Борово 2000 (Борово) - Спортист (Баниска)                13:0
Черноломец (Острица) - Левски (Новград)                   5:2
Прециз Интер (Иваново) - Левски (Караманово)              4:0
Филип Тотю (Бъзовец)                                      почива

                           XVIII кръг

10 май 2009, неделя, 17:00 ч
Янтра (Долна Студена) - Прециз Интер (Иваново)            1:3
Левски (Караманово) - Черноломец (Острица)                0:3
Левски (Новград) - Борово 2000 (Борово)                   5:0
Филип Тотю (Бъзовец) - Янтра (Ценово)                     2:2
Спортист (Баниска)                                        почива

нагоре


ОФГ Русе - финали

                           Регламент

Първите четири отбора от всяка група играят 1/4 финали, 1/2 финали и
финал, в един мач на неутрални терени. В 1/4 финалите се срещат
победителите от групите срещу четвъртите отбори от другата група и
вторите в групите срещу третите отбори от другата група. В 1/2 финалите
се срещат победителят от 1/4 финала с участието на победителя от
източната подгрупа с победителя от 1/4 финала с участието на втория
в западната подгрупа и обратно.

                           1/4 финали

в Иваново:
Скалите (Русе) - Левски (Новград)                         4:1
в Две могили:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Русе) - Борово 2000 (Борово) 4:0
в Червена вода:
Смирненски (Смирненски) - Черноломец (Острица)            1:1; при дузпите: 5:4
в кв.Средна кула, Русе:
Сокол (Червена вода) - Прециз Интер (Иваново)             1:2

                           1/2 финали

в Червена вода:
Скалите (Русе) - Смирненски (Смирненски)                  3:0
в Две могили:
Приста 2000 (кв.Средна кула, Рс) - Прециз Интер (Иваново) 1:3

                           Финал

30 май 2009, събота, 18:00 ч
в Русе, ст."Дунав":
Скалите (Русе) - Прециз Интер (Иваново)                   0:0; при дузпите: 2:4

нагоре

Благодарим на Димитър Димитров - Кулеманс, председател на ОС на БФС - Русе.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com