bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Разград 2008/09


Промени преди началото на сезона

Промени
  - Скрита сила (Мъдрево) влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Бели Лом (Бели Лом), 9-и в Източна ОФГ през изминалия сезон; и
Бенковски (Исперих), 8-и в Източна ОФГ през изминалия сезон; се
отказват от участие.
  - Спартак (Цар Калоян), Арсенал (Лъвино), Слава (Севар), Адаспорт
(Острово), Спартак (Ловско), Лудогорие (Мортагоново), и Галатасарай
(Малко Йонково) се включват в групата.
  - ОС Разград решава да преразпредели отборите в областта и вместо
източна и западна подгрупа, образува северна и южна подгрупа, които
са отново с еднакъв ранг и на регионален принцип.

нагоре


ОФГ Разград - север 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Кубрат 2007 (Кубрат)               24   22   2   0   78:14   68 [*]
 2. Ураган (Гецово)                    24   18   3   3   75:28   57
 3. Левски (Подайва)                   24   18   0   6   86:25   54
 4. Адаспорт (Острово)                 24   12   3   9   58:54   39 [+]
 5. Стрела (Тодорово)                  24   12   2  10   48:49   38
 6. Дянково (Дянково)                  24   11   2  11   60:62   35
 7. Челси (Брестовене)                 24    9   4  11   43:44   31
 8. Арсенал (Лъвино)                   24   10   0  14   42:52   30 [+]
 9. Слава (Севар)                      24    9   1  14   46:63   28 [+]
10. Спартак (Цар Калоян)               24    8   2  14   44:54   26 [+]
11. Вихър (Владимировци)               24    5   5  14   33:70   20
12. Локомотив (Самуил)                 24    4   2  18   30:72   14     [1 1 0  7:4  4]
13. Вихър (Завет)                      24    4   2  18   29:85   14     [0 1 1  4:7  1]

Бележки
  - Кубрат (Кубрат) се преименува на Кубрат 2007 (Кубрат).

                           I кръг

15 ноември 2008, събота, 13:30 ч *
в Цар Калоян:
Вихър (Завет) - Спартак (Цар Калоян)                      0:3 (вероятно сл.)
в Самуил:
Вихър (Владимировци) - Локомотив (Самуил)                 1:3
в Гецово:
Дянково (Дянково) - Ураган (Гецово)                       0:4
Слава (Севар) - Адаспорт (Острово)                        3:3
16 ноември 2008, неделя, 13:30 ч *
Арсенал (Лъвино) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   0:1
Челси (Брестовене) - Левски (Подайва)                     0:1
Стрела (Тодорово)                                         почива
* - според програмата на ОС Разград кръгът се изиграва след всички останали
    кръгове от есенния полусезон като XIII кръг.

                           II кръг

30 август 2008, събота, 18:00 ч
Спартак (Цар Калоян) - Левски (Подайва)                   1:0
Кубрат 2007 (Кубрат) - Челси (Брестовене)                 3:0
Стрела (Тодорово) - Арсенал (Лъвино)                      5:2
Ураган (Гецово) - Слава (Севар)                           5:0
31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Локомотив (Самуил) - Дянково (Дянково)                    3:5
Вихър (Завет) - Вихър (Владимировци)                      3:2
Адаспорт (Острово)                                        почива

                           III кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Слава (Севар) - Локомотив (Самуил)                        3:0 сл. *
* - първоначално отложен, присъден служебно след края на сезона.
Челси (Брестовене) - Стрела (Тодорово)                    3:0
Левски (Подайва) - Кубрат 2007 (Кубрат)                   1:3
игран по-късно (след 6 октомври)
Арсенал (Лъвино) - Адаспорт (Острово)                     4:5
играни или присъдени по-късно (вероятно след 9 ноември)
Вихър (Владимировци) - Спартак (Цар Калоян)               3:1
Дянково (Дянково) - Вихър (Завет)                         3:0 (вероятно сл.)
Ураган (Гецово)                                           почива

                           IV кръг

13 септември 2008, събота, 16:00 ч
Спартак (Цар Калоян) - Кубрат 2007 (Кубрат)               0:2
Стрела (Тодорово) - Левски (Подайва)                      0:3
Адаспорт (Острово) - Челси (Брестовене)                   0:3
Ураган (Гецово) - Арсенал (Лъвино)                        7:2
14 септември 2008, неделя, 16:00 ч
Вихър (Завет) - Слава (Севар)                             2:0
Вихър (Владимировци) - Дянково (Дянково)                  0:5
Локомотив (Самуил)                                        почива

                           V кръг

20 септември 2008, събота, 16:00 ч
Дянково (Дянково) - Спартак (Цар Калоян)                  9:4
Слава (Севар) - Вихър (Владимировци)                      5:2
Арсенал (Лъвино) - Локомотив (Самуил)                     3:2
Челси (Брестовене) - Ураган (Гецово)                      0:3 сл. *
* - първоначално отложен, присъден служебно след края на сезона.
Левски (Подайва) - Адаспорт (Острово)                     3:1
Кубрат 2007 (Кубрат) - Стрела (Тодорово)                  3:0
Вихър (Завет)                                             почива

                           VI кръг

24 септември 2008, сряда, 16:00 ч
Адаспорт (Острово) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 0:5
Ураган (Гецово) - Левски (Подайва)                        1:0
Локомотив (Самуил) - Челси (Брестовене)                   0:3 сл. *
* - първоначално отложен, присъден служебно след края на сезона.
в Севар:
Дянково (Дянково) - Слава (Севар)                         4:2 *
* - по взаимна договореност мачът от есента между двата отбора се играе
    в Севар, а този през пролетта - в Дянково.
играни или присъдени по-късно (вероятно след 9 ноември)
Спартак (Цар Калоян) - Стрела (Тодорово)                  3:0 (вероятно сл.)
Вихър (Завет) - Арсенал (Лъвино)                          0:3 (вероятно сл.)
Вихър (Владимировци)                                      почива

                           VII кръг

27 септември 2008, събота, 16:00 ч
Слава (Севар) - Спартак (Цар Калоян)                      0:4
Арсенал (Лъвино) - Вихър (Владимировци)                   1:0
Челси (Брестовене) - Вихър (Завет)                        6:0
Левски (Подайва) - Локомотив (Самуил)                     5:0
28 септември 2008, неделя, 16:00 ч
Кубрат 2007 (Кубрат) - Ураган (Гецово)                    4:1
Стрела (Тодорово) - Адаспорт (Острово)                    3:1
Дянково (Дянково)                                         почива

                           VIII кръг

4 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Спартак (Цар Калоян) - Адаспорт (Острово)                 2:3
Ураган (Гецово) - Стрела (Тодорово)                       5:0
Локомотив (Самуил) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 1:4
Вихър (Завет) - Левски (Подайва)                          3:11
Вихър (Владимировци) - Челси (Брестовене)                 2:2
5 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Дянково (Дянково) - Арсенал (Лъвино)                      1:0
Слава (Севар)                                             почива

                           IX кръг

11 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Арсенал (Лъвино) - Слава (Севар)                          2:0
Челси (Брестовене) - Дянково (Дянково)                    0:1
Левски (Подайва) - Вихър (Владимировци)                   9:0
Кубрат 2007 (Кубрат) - Вихър (Завет)                      3:0 сл.
Стрела (Тодорово) - Локомотив (Самуил)                    3:0
Адаспорт (Острово) - Ураган (Гецово)                      2:3
Спартак (Цар Калоян)                                      почива

                           X кръг

18 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Спартак (Цар Калоян) - Ураган (Гецово)                    1:3
Локомотив (Самуил) - Адаспорт (Острово)                   2:5
Вихър (Завет) - Стрела (Тодорово)                         1:2
Вихър (Владимировци) - Кубрат 2007 (Кубрат)               1:4
Дянково (Дянково) - Левски (Подайва)                      0:3
Слава (Севар) - Челси (Брестовене)                        2:0
Арсенал (Лъвино)                                          почива

                           XI кръг

25 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Арсенал (Лъвино) - Спартак (Цар Калоян)                   3:1
Левски (Подайва) - Слава (Севар)                          8:1
Кубрат 2007 (Кубрат) - Дянково (Дянково)                  6:1
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Стрела (Тодорово) - Вихър (Владимировци)                  3:3
Ураган (Гецово) - Локомотив (Самуил)                      4:1
игран по-късно (вероятно след 9 ноември)
Адаспорт (Острово) - Вихър (Завет)                        5:1
Челси (Брестовене)                                        почива

                           XII кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Спартак (Цар Калоян) - Локомотив (Самуил)                 3:0
Вихър (Завет) - Ураган (Гецово)                           0:3 сл.
Вихър (Владимировци) - Адаспорт (Острово)                 1:0
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Дянково (Дянково) - Стрела (Тодорово)                     0:6 сл. *
* - мачът завършва при 3:3, но заради побой над съдия от страна на домакините на
    Дянково е присъдена служебна загуба с 0:6.
Слава (Севар) - Кубрат 2007 (Кубрат)                      1:4
Арсенал (Лъвино) - Челси (Брестовене)                     3:1
Левски (Подайва)                                          почива

                           XIII кръг

8 ноември 2008, събота, 15:00 ч
Челси (Брестовене) - Спартак (Цар Калоян)                 2:1
Левски (Подайва) - Арсенал (Лъвино)                       5:0
Стрела (Тодорово) - Слава (Севар)                         1:2
Адаспорт (Острово) - Дянково (Дянково)                    5:2
Ураган (Гецово) - Вихър (Владимировци)                    3:0 сл.*
* - мачът е прекратен в 23' при 0:1, когато след като е изгонен с червен картон,
    играч на гостите удря главния съдия. На Ураган е присъдена служебна победа с 3:0.
9 ноември 2008, неделя, 15:00 ч
Локомотив (Самуил) - Вихър (Завет)                        3:0 (вероятно сл.)
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

                           XIV кръг

23 май 2009, събота, 16:30 ч
в Завет:
Спартак (Цар Калоян) - Вихър (Завет)                      0:3
Локомотив (Самуил) - Вихър (Владимировци)                 0:3
Ураган (Гецово) - Дянково (Дянково)                       5:3
Адаспорт (Острово) - Слава (Севар)                        5:0
Кубрат 2007 (Кубрат) - Арсенал (Лъвино)                   2:1
Левски (Подайва) - Челси (Брестовене)                     3:0
Стрела (Тодорово)                                         почива
* - според програмата на ОС Разград кръгът се изиграва след всички останали
    кръгове от пролетния полусезон като XXVI кръг.

                           XV кръг

7 март 2009, събота, 14:00 ч
Левски (Подайва) - Спартак (Цар Калоян)                   3:0 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие на Левски е присъдена служебна победа.
Челси (Брестовене) - Кубрат 2007 (Кубрат)                 1:1
Арсенал (Лъвино) - Стрела (Тодорово)                      4:3
Слава (Севар) - Ураган (Гецово)                           1:2
в Благоево: *
Дянково (Дянково) - Локомотив (Самуил)                    4:1
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Дянково.
Вихър (Владимировци) - Вихър (Завет)                      3:0 сл. *
* - първоначално отложен, присъден служебно след края на сезона.
Адаспорт (Острово)                                        почива

                           XVI кръг

14 март 2009, събота, 14:00 ч
Спартак (Цар Калоян) - Вихър (Владимировци)               5:0 (сл.?)
Локомотив (Самуил) - Слава (Севар)                        2:4
Адаспорт (Острово) - Арсенал (Лъвино)                     отложен
Стрела (Тодорово) - Челси (Брестовене)                    3:0 сл. *
* - първоначално отложен, присъден служебно след края на сезона.
Кубрат 2007 (Кубрат) - Левски (Подайва)                   2:0
15 март 2009, неделя, 14:00 ч
Вихър (Завет) - Дянково (Дянково)                         2:2
8 април 2009, сряда, 16:00 ч
Адаспорт (Острово) - Арсенал (Лъвино)                     3:0 сл. *
* - първоначално 0:0, в последствие на Адаспорт е присъдена служебна победа
    с 3:0 заради нередовни играчи в състава на Арсенал.
Ураган (Гецово)                                           почива

                           XVII кръг

21 март 2009, събота, 14:00 ч
Кубрат 2007 (Кубрат) - Спартак (Цар Калоян)               7:0
Левски (Подайва) - Стрела (Тодорово)                      3:5
Арсенал (Лъвино) - Ураган (Гецово)                        0:2
Дянково (Дянково) - Вихър (Владимировци)                  3:1
22 март 2009, неделя, 14:00 ч
Челси (Брестовене) - Адаспорт (Острово)                   1:1
Слава (Севар) - Вихър (Завет)                             5:2
Локомотив (Самуил)                                        почива

                           XVIII кръг

28 март 2009, събота, 14:00 ч
Спартак (Цар Калоян) - Дянково (Дянково)                  1:1
Локомотив (Самуил) - Арсенал (Лъвино)                     2:1
Ураган (Гецово) - Челси (Брестовене)                      5:1
Адаспорт (Острово) - Левски (Подайва)                     2:1
Стрела (Тодорово) - Кубрат 2007 (Кубрат)                  0:4
29 март 2009, неделя, 14:00 ч
Вихър (Владимировци) - Слава (Севар)                      0:6 сл. *
* - първоначално 4:3, в последствие на Вихър е присъдена служебна загуба с 0:6.
Вихър (Завет)                                             почива

                           XIX кръг

4 април 2009, събота, 15:00 ч
Стрела (Тодорово) - Спартак (Цар Калоян)                  4:2
Кубрат 2007 (Кубрат) - Адаспорт (Острово)                 3:0
Левски (Подайва) - Ураган (Гецово)                        6:1
в Дянково:
Слава (Севар) - Дянково (Дянково)                         2:5 *
* - виж и мача между двата отбора от VI кръг
5 април 2009, неделя, 15:00 ч
Челси (Брестовене) - Локомотив (Самуил)                   6:1
Арсенал (Лъвино) - Вихър (Завет)                          3:0
Вихър (Владимировци)                                      почива

                           XX кръг

11 април 2009, събота, 15:00 ч
Спартак (Цар Калоян) - Слава (Севар)                      4:0
Вихър (Завет) - Челси (Брестовене)                        2:4
Локомотив (Самуил) - Левски (Подайва)                     1:3
Ураган (Гецово) - Кубрат 2007 (Кубрат)                    1:1
Адаспорт (Острово) - Стрела (Тодорово)                    3:0
12 април 2009, неделя, 15:00 ч
Вихър (Владимировци) - Арсенал (Лъвино)                   3:2
Дянково (Дянково)                                         почива

                           XXI кръг

18 април 2009, събота, 15:00 ч
Адаспорт (Острово) - Спартак (Цар Калоян)                 3:2
Стрела (Тодорово) - Ураган (Гецово)                       2:1
Кубрат 2007 (Кубрат) - Локомотив (Самуил)                 3:0 сл. *
* - Локомотив не се явява.
Левски (Подайва) - Вихър (Завет)                          9:1
Челси (Брестовене) - Вихър (Владимировци)                 4:1
Арсенал (Лъвино) - Дянково (Дянково)                      4:1
Слава (Севар)                                             почива

                           XXII кръг

25 април 2009, събота, 15:00 ч
Слава (Севар) - Арсенал (Лъвино)                          3:1
Дянково (Дянково) - Челси (Брестовене)                    4:1
Вихър (Владимировци) - Левски (Подайва)                   2:3
Вихър (Завет) - Кубрат 2007 (Кубрат)                      2:4
Ураган (Гецово) - Адаспорт (Острово)                      8:1
26 април 2009, неделя
Локомотив (Самуил) - Стрела (Тодорово)                    0:1
Спартак (Цар Калоян)                                      почива

                           XXIII кръг

2 май 2009, събота, 16:30 ч
Ураган (Гецово) - Спартак (Цар Калоян)                    2:0
Адаспорт (Острово) - Локомотив (Самуил)                   4:1
Стрела (Тодорово) - Вихър (Завет)                         3:0 сл. *
* - Вихър не се явява.
Кубрат 2007 (Кубрат) - Вихър (Владимировци)               3:0 сл. *
* - Вихър не се явява.
Левски (Подайва) - Дянково (Дянково)                      3:1
Челси (Брестовене) - Слава (Севар)                        2:1
Арсенал (Лъвино)                                          почива

                           XXIV кръг

6 май 2009, сряда, 16:30 ч
Спартак (Цар Калоян) - Арсенал (Лъвино)                   3:0
Слава (Севар) - Левски (Подайва)                          0:1
Дянково (Дянково) - Кубрат 2007 (Кубрат)                  1:2
Вихър (Владимировци) - Стрела (Тодорово)                  1:1
Вихър (Завет) - Адаспорт (Острово)                        3:1
Локомотив (Самуил) - Ураган (Гецово)                      0:0
Челси (Брестовене)                                        почива

                           XXV кръг

11 май 2009, понеделник, 16:30 ч
Локомотив (Самуил) - Спартак (Цар Калоян)                 3:0
Ураган (Гецово) - Вихър (Завет)                           3:0 сл. *
* - първоначално отложен, присъден служебно след края на сезона.
Адаспорт (Острово) - Вихър (Владимировци)                 1:1
Стрела (Тодорово) - Дянково (Дянково)                     3:2
Челси (Брестовене) - Арсенал (Лъвино)                     0:3 сл. *
* - първоначално отложен, присъден служебно след края на сезона.
по-късно
Кубрат 2007 (Кубрат) - Слава (Севар)                      4:2
Левски (Подайва)                                          почива

                           XXVI кръг

16 май 2009, събота, 16:30 ч
Спартак (Цар Калоян) - Челси (Брестовене)                 3:3
Арсенал (Лъвино) - Левски (Подайва)                       0:2
Слава (Севар) - Стрела (Тодорово)                         3:0 сл. *
* - мачът е прекратен в 90' при 0:1, когато гостите напускат терена, несъгласни
    с отсъдена дузпа в полза на домакините. На Слава е присъдена служебна победа с 3:0.
Дянково (Дянково) - Адаспорт (Острово)                    2:4
Вихър (Завет) - Локомотив (Самуил)                        4:4
по-късно
Вихър (Владимировци) - Ураган (Гецово)                    3:3
Кубрат 2007 (Кубрат)                                      почива

нагоре


ОФГ Разград - юг 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Златен клас (Благоево)             16   12   3   1   56:25   39
 2. Лудогорие (Мортагоново)            15   12   0   3   57:16   36 [+][*]
 3. Веселина (Веселина)                16   10   3   3   46:25   33
 4. Спартак (Ловско)                   15   10   2   3   52:27   32 [+][*]
 5. Вихър (Лозница)                    16    4   4   8   40:45   16     [2 1 1 16:11 7]
 6. Ураган (Манастирци)                16    5   1  10   30:43   16     [2 0 2 12:11 6]
 7. Галатасарай (Малко Йонково)        16    4   4   8   41:59   16 [+] [1 1 2 11:17 4]
 8. Трапище (Трапище)                  16    3   1  12   35:58   10
 9. Сейдол (Сейдол)                    16    0   4  12   30:89    4
 -. Ясен (Ясеновец)                     7    2   0   5   10:21    - [*]

Бележки
  - мачът Спартак (Ловско) - Лудогорие (Мортагоново) от VII кръг е анулиран.
  - Ясен (Ясеновец) е включен в групата преди началото на пролетния полусезон
и играе извън класирането с почиващия отбор всеки кръг. Мачовете на другите
отбори с Ясен не се зачитат към актива им.

                           I кръг

30 август 2008, събота, 18:00 ч
Лудогорие (Мортагоново) - Златен клас (Благоево)          3:1
1 ноември 2008, събота, 15:00 ч
Трапище (Трапище) - Галатасарай (Малко Йонково)           0:3 сл. */**
** - мачът завършва 3:2, но заради нередовен играч в отбора на домакините на
     Трапище е присъдена служебна загуба с 0:3.
в Сейдол: **
Спартак (Ловско) - Сейдол (Сейдол)                        2:0 *
** - по молба на Спартак, мачът се играе в Сейдол, а ответната среща през пролетта
     ще се играе в Ловско.
* - по молба на Трапище (Трапище), заради събор на селото, вместо предвидения
    си за I кръг мач срещу Галатасарай, отборът играе мача си от VI кръг срещу
    Спартак от близкото село Ловско. Това налага отлагането на срещите на
    Трапище и Спартак от I кръг, а за да не останат без мач предвидените им по
    програма съперници от Галатасарай (Малко Йонково) и Сейдол (Сейдол) за тази
    дата се изтегля и мачът помежду им от V кръг.
2 ноември 2008, неделя, 15:00 ч
във Веселина:
Ураган (Манастирци) - Веселина (Веселина)                 2:5
Вихър (Лозница)                                           почива

                           II кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Веселина (Веселина) - Спартак (Ловско)                    4:2
Златен клас (Благоево) - Ураган (Манастирци)              2:0
Галатасарай (Малко Йонково) - Лудогорие (Мортагоново)     3:6
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Вихър (Лозница) - Трапище (Трапище)                       7:1
Сейдол (Сейдол)                                           почива

                           III кръг

13 септември 2008, събота, 16:00 ч
Лудогорие (Мортагоново) - Вихър (Лозница)                 7:1
Ураган (Манастирци) - Галатасарай (Малко Йонково)         6:3
Спартак (Ловско) - Златен клас (Благоево)                 2:3
Сейдол (Сейдол) - Веселина (Веселина)                     2:7
Трапище (Трапище)                                         почива

                           IV кръг

20 септември 2008, събота, 16:00 ч
Златен клас (Благоево) - Сейдол (Сейдол)                  7:2
Галатасарай (Малко Йонково) - Спартак (Ловско)            3:5
Вихър (Лозница) - Ураган (Манастирци)                     4:1
Трапище (Трапище) - Лудогорие (Мортагоново)               2:3
Веселина (Веселина)                                       почива

                           V кръг

30 август 2008, събота, 18:00 ч
Сейдол (Сейдол) - Галатасарай (Малко Йонково)             3:3 *
* - виж бележката при I кръг.
27 септември 2008, събота, 16:00 ч
Ураган (Манастирци) - Трапище (Трапище)                   3:2
Спартак (Ловско) - Вихър (Лозница)                        1:1
28 септември 2008, неделя, 16:00 ч
Веселина (Веселина) - Златен клас (Благоево)              2:2
Лудогорие (Мортагоново)                                   почива

                           VI кръг

31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Трапище (Трапище) - Спартак (Ловско)                      2:5 *
* - виж бележката при I кръг.
4 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Галатасарай (Малко Йонково) - Веселина (Веселина)         2:2
Вихър (Лозница) - Сейдол (Сейдол)                         3:3
5 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Лудогорие (Мортагоново) - Ураган (Манастирци)             3:0 сл.
Златен клас (Благоево)                                    почива

                           VII кръг

11 октомври 2008, събота, 15:30 ч
Спартак (Ловско) - Лудогорие (Мортагоново)                анулиран *
* - мачът първоначално завършва при резултат 5:1 за Спартак. В последствие Лудогорие
    подават жалба за нередовен играч в състава на Спартак. В крайна сметка се оказва,
    че нередовни играчи има и в двата отбора и резултатът е анулиран.
Сейдол (Сейдол) - Трапище (Трапище)                       3:8
Веселина (Веселина) - Вихър (Лозница)                     1:0
Златен клас (Благоево) - Галатасарай (Малко Йонково)      4:1
Ураган (Манастирци)                                       почива

                           VIII кръг

18 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Вихър (Лозница) - Златен клас (Благоево)                  2:3
Трапище (Трапище) - Веселина (Веселина)                   1:1
Лудогорие (Мортагоново) - Сейдол (Сейдол)                14:0
Ураган (Манастирци) - Спартак (Ловско)                    0:2
Галатасарай (Малко Йонково)                               почива

                           IX кръг

25 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Сейдол (Сейдол) - Ураган (Манастирци)                     2:2
Веселина (Веселина) - Лудогорие (Мортагоново)             3:0 сл.
Галатасарай (Малко Йонково) - Вихър (Лозница)             4:4
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Златен клас (Благоево) - Трапище (Трапище)                4:3
Спартак (Ловско)                                          почива

* - Ясен (Ясеновец) е включен в групата преди началото на пролетния полусезон
и играе извън класирането с почиващия отбор всеки кръг. Мачовете на другите
отбори с Ясен не се зачитат към актива им.

                           X кръг

15 март 2009, неделя, 10:30 ч
Галатасарай (Малко Йонково) - Трапище (Трапище)           5:2
Златен клас (Благоево) - Лудогорие (Мортагоново)          1:0
Веселина (Веселина) - Ураган (Манастирци)                 4:2
в Ловско:
Сейдол (Сейдол) - Спартак (Ловско)                        2:10
15 март 2009, неделя, 11:00 ч
Ясен (Ясеновец) - Вихър (Лозница)                         неигран *  /извън класирането/
* - неигран заради заснежен терен. Тъй като мачът е извън класирането
    не е насрочено преиграване.

                           XI кръг

21 март 2009, събота, 14:00 ч
Сейдол (Сейдол) - Ясен (Ясеновец)                         1:0 (0:0)  /извън класирането/
  [1:0 Мехмед Уручев 75']
Спартак (Ловско) - Веселина (Веселина)                    2:1
Ураган (Манастирци) - Златен клас (Благоево)              0:3 сл. *
* - мачът първоначално завършва при резултат 2:0 за Ураган, в последствие
    на Ураган е присъдена служебна загуба с 0:3 заради нередовен играч.
Лудогорие (Мортагоново) - Галатасарай (Малко Йонково)     3:0
22 март 2009, неделя, 14:00 ч
Трапище (Трапище) - Вихър (Лозница)                       1:2

                           XII кръг

28 март 2009, събота, 14:00 ч
Ясен (Ясеновец) - Трапище (Трапище)                       3:2  /извън класирането/
Галатасарай (Малко Йонково) - Ураган (Манастирци)         2:1
Златен клас (Благоево) - Спартак (Ловско)                 2:2
Веселина (Веселина) - Сейдол (Сейдол)                     7:0
29 март 2009, неделя, 14:00 ч
Вихър (Лозница) - Лудогорие (Мортагоново)                 2:4

                           XIII кръг

4 април 2009, събота, 15:00 ч
Веселина (Веселина) - Ясен (Ясеновец)                     8:0  /извън класирането/
Сейдол (Сейдол) - Златен клас (Благоево)                  3:5
Спартак (Ловско) - Галатасарай (Малко Йонково)            8:1
Ураган (Манастирци) - Вихър (Лозница)                     4:2
5 април 2009, неделя, 15:00 ч
Лудогорие (Мортагоново) - Трапище (Трапище)               3:0 сл.

                           XIV кръг

11 април 2009, събота, 15:00 ч
Ясен (Ясеновец) - Лудогорие (Мортагоново)                 2:3  /извън класирането/
Трапище (Трапище) - Ураган (Манастирци)                   3:2
Галатасарай (Малко Йонково) - Сейдол (Сейдол)             4:3
Златен клас (Благоево) - Веселина (Веселина)              4:0 сл. *
* - мачът е прекратен в 85' при 1:0, когато гостите напускат терена. На
    Златен клас е присъдена служебна победа с 4:0.
12 април 2009, неделя, 15:00 ч
Вихър (Лозница) - Спартак (Ловско)                        0:1

                           XV кръг

14 април 2009, вторник, 14:00 ч
Ураган (Манастирци) - Лудогорие (Мортагоново)             2:1
18 април 2009, събота, 15:00 ч
в Ясеновец:
Златен клас (Благоево) - Ясен (Ясеновец)                  3:1  /извън класирането/
Веселина (Веселина) - Галатасарай (Малко Йонково)         2:1
Спартак (Ловско) - Трапище (Трапище)                      5:2
19 април 2009, неделя, 15:00 ч
Сейдол (Сейдол) - Вихър (Лозница)                         4:4

                           XVI кръг

25 април 2009, събота, 15:00 ч
Трапище (Трапище) - Сейдол (Сейдол)                       6:3
25 април 2009, събота, 16:00 ч
в Манастирци:
Ясен (Ясеновец) - Ураган (Манастирци)                     2:3  /извън класирането/
Лудогорие (Мортагоново) - Спартак (Ловско)                4:0
Галатасарай (Малко Йонково) - Златен клас (Благоево)      4:4
26 април 2009, неделя, 16:00 ч
Вихър (Лозница) - Веселина (Веселина)                     1:2

                           XVII кръг

2 май 2009, събота, 14:00 ч
Сейдол (Сейдол) - Лудогорие (Мортагоново)                 0:4
2 май 2009, събота, 16:30 ч
в Ясеновец:
Галатасарай (Малко Йонково) - Ясен (Ясеновец)             1:2  /извън класирането/
Веселина (Веселина) - Трапище (Трапище)                   4:2
Спартак (Ловско) - Ураган (Манастирци)                    5:2
3 май 2009, неделя, 16:30 ч
Златен клас (Благоево) - Вихър (Лозница)                  6:1

                           XVIII кръг

16 май 2009, събота, 16:30 ч
Ясен (Ясеновец) - Спартак (Ловско)                        неигран *  /извън класирането/
* - Спартак се отказват да играят.
Лудогорие (Мортагоново) - Веселина (Веселина)             2:1
Ураган (Манастирци) - Сейдол (Сейдол)                     3:0 сл. *
* - гостите не се явяват, след като домакините неофициално им съобщават,
    че мач няма да се проведе.
Трапище (Трапище) - Златен клас (Благоево)                0:5
Вихър (Лозница) - Галатасарай (Малко Йонково)             6:2

нагоре


ОФГ Разград - финал

Единствено Кубрат 2007 (Кубрат) има желание за участие в Североизточна "В" АФГ и поради
това от ОС на БФС - Разград решават финали да не се проведат, а Кубрат 2007 (Кубрат)
да бъде обявен за шампион на областта.

нагоре

Благодарим на Мехмедали Атипов от Сейдол (Сейдол).

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com