bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Сливен 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Загорец (Нова Загора)              28   26   2   0  165:15   80 [-]
-------------------------------------------------------------------
 2. Самуил (Самуилово)                 28   20   4   4   91:45   64
 3. Левски (Младово)                   28   19   3   6  116:54   60
 4. Тунджа (Желю войвода)              28   17   2   9   63:51   53 [*]
 5. Стандарт (Шивачево)                28   16   2  10   89:63   50 [+]
 6. Кортен 2007 (Кортен)               28   14   2  12   76:73   44 [+]
 7. Чавдар (Ковачите)                  28   12   3  13   72:83   39 [+]
 8. Котел (Котел)                      28   11   5  12   60:53   38 [+]
 9. Паланките (Бяла паланка)           28   11   4  13   65:56   37 [+]
10. Тополите (Тополчане)               28   10   4  14   56:60   34
11. Гранит (Сборище)                   28    8   8  12   47:61   32 [+]
12. Балкан (Селиминово)                28    9   3  16   50:98   30 [+]
13. Спартак (Бяла)                     28    6   6  16   41:75   24 [+]
14. Буря (Градско)                     28    4   3  21   36:119  15 [+]
15. Рома (Тополчане)                   28    1   1  26   17:138   4
--. Заря (Крушаре)                     10    1   0   9    5:33    - [*]

Бележки
  - Загорец (Нова Загора) изпада в ОФГ Сливен от Югоизточна "В" АФГ.
  - Гавраилово (Гавраилово), 6-и през изминалия сезон; и Кермен (Кермен),
7-и през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Буря (Градско), Спартак (Бяла), Гранит (Сборище), Баклан (Селиминово),
Паланките (Бяла паланка), Котел (Котел), Кортен 2007 (Кортен), Стандарт
(Шивачево) и Чавдар (Ковачите) се включват в групата.
  - Желю войвода (Желю войвода) се преименува на Тунджа (Желю войвода).
  - Крушаре (Крушаре) се преименува на Заря (Крушаре).
  - Заря (Крушаре) е изваден от групата след X кръг, заради системно
неявяване за мачове. Всичките им резултати до този момент са анулирани.

                           I кръг

30/31 август 2008, събота/неделя
Буря (Градско) - Спартак (Бяла)                           2:6
Левски (Младово) - Рома (Тополчане)                      10:0
Гранит (Сборище) - Балкан (Селиминово)                    5:0
Тополите (Тополчане) - Паланките (Бяла паланка)           1:5
Котел (Котел) - Заря (Крушаре)                            4:1  /анулиран/
Тунджа (Желю войвода) - Кортен 2007 (Кортен)              2:0
Стандарт (Шивачево) - Загорец (Нова Загора)               1:6
Самуил (Самуилово) - Чавдар (Ковачите)                    2:2

                           II кръг

3 септември 2008, сряда
Спартак (Бяла) - Чавдар (Ковачите)                        1:5
Загорец (Нова Загора) - Самуил (Самуилово)                9:1
Кортен 2007 (Кортен) - Стандарт (Шивачево)                1:7
Заря (Крушаре) - Тунджа (Желю войвода)                    2:1  /анулиран/
Паланките (Бяла паланка) - Котел (Котел)                  1:1
Балкан (Селиминово) - Тополите (Тополчане)                1:0
Рома (Тополчане) - Гранит (Сборище)                       0:2
Буря (Градско) - Левски (Младово)                         0:7

                           III кръг

6/7 септември 2008, събота/неделя
Левски (Младово) - Спартак (Бяла)                        10:0
Гранит (Сборище) - Буря (Градско)                         2:2
Тополите (Тополчане) - Рома (Тополчане)                   3:1
Котел (Котел) - Балкан (Селиминово)                       8:1
Тунджа (Желю войвода) - Паланките (Бяла паланка)          2:0
Стандарт (Шивачево) - Заря (Крушаре)                      4:1  /анулиран/
Чавдар (Ковачите) - Загорец (Нова Загора)                 2:10
24 септември 2008, сряда
Самуил (Самуилово) - Кортен 2007 (Кортен)                 5:1

                           IV кръг

10 септември 2008, сряда
Спартак (Бяла) - Загорец (Нова Загора)                    1:10
Кортен 2007 (Кортен) - Чавдар (Ковачите)                  6:1
Заря (Крушаре) - Самуил (Самуилово)                       0:3 сл.  /анулиран/
Паланките (Бяла паланка) - Стандарт (Шивачево)            6:5
Балкан (Селиминово) - Тунджа (Желю войвода)               2:4
Рома (Тополчане) - Котел (Котел)                          2:5
Буря (Градско) - Тополите (Тополчане)                     2:4
Левски (Младово) - Гранит (Сборище)                       8:0

                           V кръг

13/14 септември 2008, събота/неделя
Гранит (Сборище) - Спартак (Бяла)                         1:0
Тополите (Тополчане) - Левски (Младово)                   3:5
Котел (Котел) - Буря (Градско)                            1:0
Тунджа (Желю войвода) - Рома (Тополчане)                  3:0
Стандарт (Шивачево) - Балкан (Селиминово)                 5:0
Самуил (Самуилово) - Паланките (Бяла паланка)             3:1
Чавдар (Ковачите) - Заря (Крушаре)                        4:1  /анулиран/
Загорец (Нова Загора) - Кортен 2007 (Кортен)              5:1

                           VI кръг

20/21 септември 2008, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Кортен 2007 (Кортен)                     2:3
Заря (Крушаре) - Загорец (Нова Загора)                    0:5  /анулиран/
Паланките (Бяла паланка) - Чавдар (Ковачите)              1:3
Балкан (Селиминово) - Самуил (Самуилово)                  1:5
Рома (Тополчане) - Стандарт (Шивачево)                    2:7
Буря (Градско) - Тунджа (Желю войвода)                    1:2
Левски (Младово) - Котел (Котел)                          5:3
Гранит (Сборище) - Тополите (Тополчане)                   0:0

                           VII кръг

27/28 септември 2008, събота/неделя
Тополите (Тополчане) - Спартак (Бяла)                     0:2
Котел (Котел) - Гранит (Сборище)                          3:0
Тунджа (Желю войвода) - Левски (Младово)                  1:3
Стандарт (Шивачево) - Буря (Градско)                      7:2
Самуил (Самуилово) - Рома (Тополчане)                     5:1
Чавдар (Ковачите) - Балкан (Селиминово)                   6:1
Загорец (Нова Загора) - Паланките (Бяла паланка)          3:0
Кортен 2007 (Кортен) - Заря (Крушаре)                     3:0 сл.  /анулиран/

                           VIII кръг

4/5 октомври 2008, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Заря (Крушаре)                           3:0 сл.  /анулиран/
Паланките (Бяла паланка) - Кортен 2007 (Кортен)           2:1
Балкан (Селиминово) - Загорец (Нова Загора)               1:6
Рома (Тополчане) - Чавдар (Ковачите)                      0:4
Буря (Градско) - Самуил (Самуилово)                       3:6
Левски (Младово) - Стандарт (Шивачево)                    3:1
Гранит (Сборище) - Тунджа (Желю войвода)                  1:2
Тополите (Тополчане) - Котел (Котел)                      1:1

                           IX кръг

11/12 октомври 2008, събота/неделя
Котел (Котел) - Спартак (Бяла)                            1:1
Тунджа (Желю войвода) - Тополите (Тополчане)              3:0
Стандарт (Шивачево) - Гранит (Сборище)                    2:3
Самуил (Самуилово) - Левски (Младово)                     1:1
Чавдар (Ковачите) - Буря (Градско)                        3:0
Загорец (Нова Загора) - Рома (Тополчане)                 14:0
Кортен 2007 (Кортен) - Балкан (Селиминово)                7:1
Заря (Крушаре) - Паланките (Бяла паланка)                 0:3 сл.  /анулиран/

                           X кръг

18/19 октомври 2008, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Паланките (Бяла паланка)                 1:1
Балкан (Селиминово) - Заря (Крушаре)                      3:0 сл.  /анулиран/
Рома (Тополчане) - Кортен 2007 (Кортен)                   1:4
Буря (Градско) - Загорец (Нова Загора)                    0:7
Левски (Младово) - Чавдар (Ковачите)                      6:0
Гранит (Сборище) - Самуил (Самуилово)                     1:1
Тополите (Тополчане) - Стандарт (Шивачево)                3:4
Котел (Котел) - Тунджа (Желю войвода)                     2:0

*  - Заря (Крушаре) е изваден от групата след X кръг, заради системно
неявяване за мачове. Всичките им резултати до този момент са анулирани.

                           XI кръг

25/26 октомври 2008, събота/неделя
Тунджа (Желю войвода) - Спартак (Бяла)                    5:2
Стандарт (Шивачево) - Котел (Котел)                       3:2
Самуил (Самуилово) - Тополите (Тополчане)                 2:1
Чавдар (Ковачите) - Гранит (Сборище)                      1:1
Загорец (Нова Загора) - Левски (Младово)                  7:0
Кортен 2007 (Кортен) - Буря (Градско)                     9:2
Паланките (Бяла паланка) - Балкан (Селиминово)            4:0
Рома (Тополчане)                                          почива

                           XII кръг

1/2 ноември 2008, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Балкан (Селиминово)                      1:1
Рома (Тополчане) - Паланките (Бяла паланка)               0:3
Левски (Младово) - Кортен 2007 (Кортен)                   4:1
Гранит (Сборище) - Загорец (Нова Загора)                  0:3
Тополите (Тополчане) - Чавдар (Ковачите)                  3:2
Котел (Котел) - Самуил (Самуилово)                        4:0
Тунджа (Желю войвода) - Стандарт (Шивачево)               3:0
Буря (Градско)                                            почива

                           XIII кръг

8/9 ноември 2008, събота/неделя
Стандарт (Шивачево) - Спартак (Бяла)                      4:0
Самуил (Самуилово) - Тунджа (Желю войвода)                4:3
Чавдар (Ковачите) - Котел (Котел)                         4:1
Загорец (Нова Загора) - Тополите (Тополчане)              3:0
Кортен 2007 (Кортен) - Гранит (Сборище)                   1:0
Паланките (Бяла паланка) - Буря (Градско)                 4:0
Балкан (Селиминово) - Рома (Тополчане)                    7:0
Левски (Младово)                                          почива

                           XIV кръг

15/16 ноември 2008, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Рома (Тополчане)                         3:0
Буря (Градско) - Балкан (Селиминово)                      3:0 сл.
Левски (Младово) - Паланките (Бяла паланка)               4:1
Тополите (Тополчане) - Кортен 2007 (Кортен)               1:3
Котел (Котел) - Загорец (Нова Загора)                     2:2
Тунджа (Желю войвода) - Чавдар (Ковачите)                 3:0
Стандарт (Шивачево) - Самуил (Самуилово)                  2:3
Гранит (Сборище)                                          почива

                           XV кръг

22/23 ноември 2008, събота/неделя
Самуил (Самуилово) - Спартак (Бяла)                       3:1
Чавдар (Ковачите) - Стандарт (Шивачево)                   2:4
Загорец (Нова Загора) - Тунджа (Желю войвода)             8:0
Кортен 2007 (Кортен) - Котел (Котел)                      3:2
Паланките (Бяла паланка) - Гранит (Сборище)               5:0
Рома (Тополчане) - Буря (Градско)                         0:1
29/30 ноември 2008, събота/неделя
Балкан (Селиминово) - Левски (Младово)                    3:8
Тополите (Тополчане)                                      почива

                           XVI кръг

28 февруари/1 март 2009, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Буря (Градско)                           1:1
Рома (Тополчане) - Левски (Младово)                       0:11
Балкан (Селиминово) - Гранит (Сборище)                    2:1
Паланките (Бяла паланка) - Тополите (Тополчане)           1:3
Кортен 2007 (Кортен) - Тунджа (Желю войвода)              1:1
Загорец (Нова Загора) - Стандарт (Шивачево)               8:1
Чавдар (Ковачите) - Самуил (Самуилово)                    2:4
Котел (Котел)                                             почива

                           XVII кръг

7/8 март 2009, събота/неделя
Чавдар (Ковачите) - Спартак (Бяла)                        1:0
Самуил (Самуилово) - Загорец (Нова Загора)                0:4
Стандарт (Шивачево) - Кортен 2007 (Кортен)                6:0
Котел (Котел) - Паланките (Бяла паланка)                  4:0
Тополите (Тополчане) - Балкан (Селиминово)                5:2
Гранит (Сборище) - Рома (Тополчане)                       4:1
Левски (Младово) - Буря (Градско)                         7:0
Тунджа (Желю войвода)                                     почива

                           XVIII кръг

14/15 март 2009, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Левски (Младово)                         0:3
Буря (Градско) - Гранит (Сборище)                         1:6
Рома (Тополчане) - Тополите (Тополчане)                   2:1
Балкан (Селиминово) - Котел (Котел)                       2:0
Паланките (Бяла паланка) - Тунджа (Желю войвода)          2:3
Кортен 2007 (Кортен) - Самуил (Самуилово)                 0:2
Загорец (Нова Загора) - Чавдар (Ковачите)                 3:0
Стандарт (Шивачево)                                       почива

                           XIX кръг

21/22 март 2009, събота/неделя
Загорец (Нова Загора) - Спартак (Бяла)                    4:0
Чавдар (Ковачите) - Кортен 2007 (Кортен)                  6:2
Стандарт (Шивачево) - Паланките (Бяла паланка)            3:1
Тунджа (Желю войвода) - Балкан (Селиминово)               3:2
Котел (Котел) - Рома (Тополчане)                          6:0
Тополите (Тополчане) - Буря (Градско)                     8:1
Гранит (Сборище) - Левски (Младово)                       2:2
Самуил (Самуилово)                                        почива

                           XX кръг

28/29 март 2009, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Гранит (Сборище)                         3:0
Левски (Младово) - Тополите (Тополчане)                   3:1
Буря (Градско) - Котел (Котел)                            0:2
Рома (Тополчане) - Тунджа (Желю войвода)                  0:2
Балкан (Селиминово) - Стандарт (Шивачево)                 1:1
Паланките (Бяла паланка) - Самуил (Самуилово)             2:3
Кортен 2007 (Кортен) - Загорец (Нова Загора)              1:3
Чавдар (Ковачите)                                         почива

                           XXI кръг

4/5 април 2009, събота/неделя
Кортен 2007 (Кортен) - Спартак (Бяла)                     3:2
Чавдар (Ковачите) - Паланките (Бяла паланка)              3:1
Самуил (Самуилово) - Балкан (Селиминово)                  7:0
Стандарт (Шивачево) - Рома (Тополчане)                    6:2
Тунджа (Желю войвода) - Буря (Градско)                    3:0
Котел (Котел) - Левски (Младово)                          0:2
Тополите (Тополчане) - Гранит (Сборище)                   2:2
Загорец (Нова Загора)                                     почива

                           XXII кръг

11/12 април 2009, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Тополите (Тополчане)                     1:2
Гранит (Сборище) - Котел (Котел)                          5:2
Буря (Градско) - Стандарт (Шивачево)                      1:5
Рома (Тополчане) - Самуил (Самуилово)                     1:7
Балкан (Селиминово) - Чавдар (Ковачите)                   3:4
Паланките (Бяла паланка) - Загорец (Нова Загора)          0:0
по-късно
Левски (Младово) - Тунджа (Желю войвода)                  2:1
Кортен 2007 (Кортен)                                      почива

                           XXIII кръг

18/19 април 2009, събота/неделя
Кортен 2007 (Кортен) - Паланките (Бяла паланка)           5:0
Загорец (Нова Загора) - Балкан (Селиминово)               9:1
Чавдар (Ковачите) - Рома (Тополчане)                      6:3
Самуил (Самуилово) - Буря (Градско)                       7:1
Стандарт (Шивачево) - Левски (Младово)                    5:2
Тунджа (Желю войвода) - Гранит (Сборище)                  4:1
Котел (Котел) - Тополите (Тополчане)                      0:3
Спартак (Бяла)                                            почива

                           XXIV кръг

25/26 април 2009, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Котел (Котел)                            1:1
Тополите (Тополчане) - Тунджа (Желю войвода)              2:1
Гранит (Сборище) - Стандарт (Шивачево)                    1:3
Левски (Младово) - Самуил (Самуилово)                     1:0
Буря (Градско) - Чавдар (Ковачите)                        7:1
Рома (Тополчане) - Загорец (Нова Загора)                  0:5
Балкан (Селиминово) - Кортен 2007 (Кортен)                2:0
Паланките (Бяла паланка)                                  почива

                           XXV кръг

2/3 май 2009, събота/неделя
Паланките (Бяла паланка) - Спартак (Бяла)                 5:2
Кортен 2007 (Кортен) - Рома (Тополчане)                   3:0
Загорец (Нова Загора) - Буря (Градско)                   13:1
Чавдар (Ковачите) - Левски (Младово)                      5:2
Самуил (Самуилово) - Гранит (Сборище)                     2:1
Стандарт (Шивачево) - Тополите (Тополчане)                1:1
Тунджа (Желю войвода) - Котел (Котел)                     1:0
Балкан (Селиминово)                                       почива

                           XXVI кръг

9/10 май 2009, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Тунджа (Желю войвода)                    3:4
Котел (Котел) - Стандарт (Шивачево)                       3:0
Тополите (Тополчане) - Самуил (Самуилово)                 0:3
Гранит (Сборище) - Чавдар (Ковачите)                      4:1
Левски (Младово) - Загорец (Нова Загора)                  1:6
Буря (Градско) - Кортен 2007 (Кортен)                     4:2
Балкан (Селиминово) - Паланките (Бяла паланка)            4:3
Рома (Тополчане)                                          почива

                           XXVII кръг

16/17 май 2009, събота/неделя
Балкан (Селиминово) - Спартак (Бяла)                      3:0
Паланките (Бяла паланка) - Рома (Тополчане)               9:0
Кортен 2007 (Кортен) - Левски (Младово)                   7:3
Загорец (Нова Загора) - Гранит (Сборище)                  6:0
Самуил (Самуилово) - Котел (Котел)                        4:0
Стандарт (Шивачево) - Тунджа (Желю войвода)               3:1
по-късно
Чавдар (Ковачите) - Тополите (Тополчане)                  3:4
Буря (Градско)                                            почива

                           XXVIII кръг

23/24 май 2009, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Стандарт (Шивачево)                      2:0
Тунджа (Желю войвода) - Самуил (Самуилово)                0:5
Котел (Котел) - Чавдар (Ковачите)                         3:0
Тополите (Тополчане) - Загорец (Нова Загора)              0:1
Гранит (Сборище) - Кортен 2007 (Кортен)                   2:2
Буря (Градско) - Паланките (Бяла паланка)                 0:2
Рома (Тополчане) - Балкан (Селиминово)                    0:3
Левски (Младово)                                          почива

                           XXIX кръг

27 май 2009, сряда
Рома (Тополчане) - Спартак (Бяла)                         0:3 сл.
Балкан (Селиминово) - Буря (Градско)                      3:0
Паланките (Бяла паланка) - Левски (Младово)               3:0
Кортен 2007 (Кортен) - Тополите (Тополчане)               5:4
Загорец (Нова Загора) - Котел (Котел)                     8:0
Чавдар (Ковачите) - Тунджа (Желю войвода)                 5:5
Самуил (Самуилово) - Стандарт (Шивачево)                  4:0
Гранит (Сборище)                                          почива

                           XXX кръг

30/31 май 2009, събота/неделя
Спартак (Бяла) - Самуил (Самуилово)                       2:2
Стандарт (Шивачево) - Чавдар (Ковачите)                   3:0
Тунджа (Желю войвода) - Загорец (Нова Загора)             1:2
Котел (Котел) - Кортен 2007 (Кортен)                      3:4
Гранит (Сборище) - Паланките (Бяла паланка)               2:2
Левски (Младово) - Балкан (Селиминово)                    3:3
Буря (Градско) - Рома (Тополчане)                         1:1
Тополите (Тополчане)                                      почива

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com