bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Шумен 2008/09


Промени преди началото на сезона

Промени
  - Рапид (кв.Дивдядово, Шумен) влиза в Североизточна "В" АФГ.
  - Балкан (Средня), 11-и през изминалия сезон; се отказва от участие.
  - ОС Шумен решава да раздели отборите в областта на две подгрупи от
еднакъв ранг на регионален принцип.

нагоре


ОФГ Шумен - север 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Републиканец (Енево)               20   13   3   4   44:17   42     [1 1 0  3:2  4]
 2. Ботев 2008 (Нови пазар)            20   13   3   4   55:19   42 [+] [0 1 1  2:3  1]
-------------------------------------------------------------------
 3. Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)         20   12   4   4   58:23   40
 4. Никола Козлево 2004 (Ник.Козлево)  20   11   4   5   49:22   37
 5. Звезда (Студеница)                 20   10   2   8   52:26   32
 6. Сокол (Каравелово)                 20    8   4   8   30:42   28     [0 2 0  1:1  2, 1 гол на чужд терен]
 7. Паламара (Венец)                   20    8   4   8   31:28   28     [0 2 0  1:1  2, 0 гола на чужд терен]
 8. Победа (Пристое)                   20    7   4   9   38:34   25
 9. Зенит (Памукчии)                   20    5   5  10   30:44   20 [+]
10. Космос (Браничево)                 20    5   3  12   31:68   18
11. Изгрев (Изгрев)                    20    0   0  20    6:101   0 [+][*]

Бележки
  - Никола Козлево 2004 е от Никола Козлево.
  - Изгрев (Изгрев) се отказва от участие преди началото на пролетния полусезон.
Резултатите им се зачитат, а на противниците им през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Зенит (Памукчии) - Изгрев (Изгрев)                        7:0
Републиканец (Енево) - Сокол (Каравелово)                 3:0
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Ботев 2008 (Нови пазар)      0:2
Никола Козлево 2004 (Ник.Козлево) - Космос (Браничево)   11:0
Паламара (Венец) - Победа (Пристое)                       3:1
Звезда (Студеница)                                        почива

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Космос (Браничево) - Паламара (Венец)                     1:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево) 6:1
Сокол (Каравелово) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)           1:5
Изгрев (Изгрев) - Републиканец (Енево)                    0:5
Звезда (Студеница) - Зенит (Памукчии)                     4:0
Победа (Пристое)                                          почива

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Републиканец (Енево) - Звезда (Студеница)                 2:0
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Изгрев (Изгрев)             13:0
Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) - Сокол (Каравелово) 5:0
Паламара (Венец) - Ботев 2008 (Нови пазар)                2:3
Победа (Пристое) - Космос (Браничево)                     6:0
Зенит (Памукчии)                                          почива

                           IV кръг

28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Ботев 2008 (Нови пазар) - Победа (Пристое)                2:0
Сокол (Каравелово) - Паламара (Венец)                     0:0
Изгрев (Изгрев) - Никола Козлево 2004 (Никола Козлево)    2:5
Звезда (Студеница) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)           1:1
Зенит (Памукчии) - Републиканец (Енево)                   2:4
Космос (Браничево)                                        почива

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Зенит (Памукчии)             7:0
Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) - Звезда (Студеница) 1:0
Паламара (Венец) - Изгрев (Изгрев)                        8:1
Победа (Пристое) - Сокол (Каравелово)                     4:0
Космос (Браничево) - Ботев 2008 (Нови пазар)              1:7
Републиканец (Енево)                                      почива

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Сокол (Каравелово) - Космос (Браничево)                   1:2
Изгрев (Изгрев) - Победа (Пристое)                        0:6
Звезда (Студеница) - Паламара (Венец)                     1:1
Зенит (Памукчии) - Никола Козлево 2004 (Никола Козлево)   0:2
Републиканец (Енево) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)         2:2
Ботев 2008 (Нови пазар)                                   почива

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Никола Козлево 2004 (Н. Козлево) - Републиканец (Енево)   1:1
Паламара (Венец) - Зенит (Памукчии)                       3:1
Победа (Пристое) - Звезда (Студеница)                     4:3
Космос (Браничево) - Изгрев (Изгрев)                      6:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Сокол (Каравелово)              3:0
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)                                почива

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 14:00 ч
Изгрев (Изгрев) - Ботев 2008 (Нови пазар)                 0:8
Звезда (Студеница) - Космос (Браничево)                  10:0
Републиканец (Енево) - Паламара (Венец)                   3:0 сл. *
* - първоначално 3:4, в последствие е присъдена служебна победа с 3:0 за Републиканец.
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Никола Козлево 2004 (НК)     1:1
22 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Зенит (Памукчии) - Победа (Пристое)                       2:2
Сокол (Каравелово)                                        почива

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Паламара (Венец) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)             1:0
Победа (Пристое) - Републиканец (Енево)                   1:2
Космос (Браничево) - Зенит (Памукчии)                     1:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Звезда (Студеница)              3:2
Сокол (Каравелово) - Изгрев (Изгрев)                      5:3
Никола Козлево 2004 (Никола Козлево)                      почива

                           X кръг

8 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Звезда (Студеница) - Сокол (Каравелово)                   3:0
Зенит (Памукчии) - Ботев 2008 (Нови пазар)                2:4
Републиканец (Енево) - Космос (Браничево)                 6:3
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Победа (Пристое)             2:1
Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) - Паламара (Венец)   2:0
Изгрев (Изгрев)                                           почива

                           XI кръг

15 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Победа (Пристое) - Никола Козлево 2004 (Никола Козлево)   3:2
Космос (Браничево) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)           2:4
Ботев 2008 (Нови пазар) - Републиканец (Енево)            0:0
Сокол (Каравелово) - Зенит (Памукчии)                     3:0
Изгрев (Изгрев) - Звезда (Студеница)                      0:8
Паламара (Венец)                                          почива

* - Изгрев (Изгрев) се отказва от участие преди началото на пролетния полусезон.
Резултатите им се зачитат, а на противниците им през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           XII кръг

7 март 2009, събота, 15:00 ч
Изгрев (Изгрев) - Зенит (Памукчии)                        0:3 сл.
Сокол (Каравелово) - Републиканец (Енево)                 1:0
Ботев 2008 (Нови пазар) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)      0:0
Космос (Браничево) - Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) 2:0
Победа (Пристое) - Паламара (Венец)                       1:0
Звезда (Студеница)                                        почива

                           XIII кръг

15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Паламара (Венец) - Космос (Браничево)                     4:1
Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) - Ботев 2008 (Нп)    3:1
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Сокол (Каравелово)           6:0
Републиканец (Енево) - Изгрев (Изгрев)                    3:0 сл.
Зенит (Памукчии) - Звезда (Студеница)                     4:2
Победа (Пристое)                                          почива

                           XIV кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Звезда (Студеница) - Републиканец (Енево)                 1:0
Изгрев (Изгрев) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)              0:3 сл.
Сокол (Каравелово) - Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) 2:2
Ботев 2008 (Нови пазар) - Паламара (Венец)                5:0
Космос (Браничево) - Победа (Пристое)                     1:1
Зенит (Памукчии)                                          почива

                           XV кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Победа (Пристое) - Ботев 2008 (Нови пазар)                1:1
Паламара (Венец) - Сокол (Каравелово)                     1:1
Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) - Изгрев (Изгрев)    3:0 сл.
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Звезда (Студеница)           3:1
Републиканец (Енево) - Зенит (Памукчии)                   3:0
Космос (Браничево)                                        почива

                           XVI кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Зенит (Памукчии) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)             3:0
Звезда (Студеница) - Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) 2:1
Изгрев (Изгрев) - Паламара (Венец)                        0:3 сл.
Сокол (Каравелово) - Победа (Пристое)                     3:1
Ботев 2008 (Нови пазар) - Космос (Браничево)              2:0
Републиканец (Енево)                                      почива

                           XVII кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Космос (Браничево) - Сокол (Каравелово)                   1:2
Победа (Пристое) - Изгрев (Изгрев)                        3:0 сл.
Паламара (Венец) - Звезда (Студеница)                     1:0
Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) - Зенит (Памукчии)   0:0
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Републиканец (Енево)         1:0
Ботев 2008 (Нови пазар)                                   почива

                           XVIII кръг

18 април 2009, събота, 18:00 ч
Републиканец (Енево) - Никола Козлево 2004 (Н.Козлево)    1:0
Зенит (Памукчии) - Паламара (Венец)                       3:1
Звезда (Студеница) - Победа (Пристое)                     5:1
Изгрев (Изгрев) - Космос (Браничево)                      0:3 сл.
Сокол (Каравелово) - Ботев 2008 (Нови пазар)              3:0
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)                                почива

                           XIX кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Ботев 2008 (Нови пазар) - Изгрев (Изгрев)                 3:0 сл.
Космос (Браничево) - Звезда (Студеница)                   0:3
Победа (Пристое) - Зенит (Памукчии)                       1:1
Паламара (Венец) - Републиканец (Енево)                   2:1
Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) - Ш.-Ясен 2007 (Яс)  4:1
Сокол (Каравелово)                                        почива

                           XX кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Паламара (Венец)             1:0
Републиканец (Енево) - Победа (Пристое)                   1:0
Зенит (Памукчии) - Космос (Браничево)                     0:3
Звезда (Студеница) - Ботев 2008 (Нови пазар)              1:0
Изгрев (Изгрев) - Сокол (Каравелово)                      0:3 сл.
Никола Козлево 2004 (Никола Козлево)                      почива

                           XXI кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Сокол (Каравелово) - Звезда (Студеница)                   4:2
Ботев 2008 (Нови пазар) - Зенит (Памукчии)                3:0
Космос (Браничево) - Републиканец (Енево)                 1:4
Победа (Пристое) - Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково)             1:3
Паламара (Венец) - Никола Козлево 2004 (Никола Козлево)   0:2
Изгрев (Изгрев)                                           почива

                           XXII кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Никола Козлево 2004 (Никола Козлево) - Победа (Пристое)   3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Шаллъ-Ясен 2007 (Ясенково) - Космос (Браничево)           5:3
Републиканец (Енево) - Ботев 2008 (Нови пазар)            3:2
Зенит (Памукчии) - Сокол (Каравелово)                     1:1
Звезда (Студеница) - Изгрев (Изгрев)                      3:0 сл.
Паламара (Венец)                                          почива

нагоре


ОФГ Шумен - юг 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мокреш 2005 (Мокреш)               22   20   2   0   67:18   62
 2. Локомотив (Хан Крум)               22   15   4   3   42:18   49
-------------------------------------------------------------------
 3. Смядово (Смядово)                  22   12   5   5   53:36   41
 4. Вихър (Мараш)                      22   12   4   6   51:27   40
 5. Кочово (Кочово)                    22   10   1  11   29:35   31     [1 0 1  1:1  3, -6 обща ГР]
 6. Бенковски (Салманово)              22   10   1  11   31:39   31 [+] [1 0 1  1:1  3, -8 обща ГР]
 7. Новосел (Новосел)                  22    8   3  11   39:42   27 [+]
 8. Макак (кв.Макак, Шумен)            22    6   8   8   40:35   26 [+]
 9. Имренчево (Имренчево)              22    6   4  12   25:39   22 [+]
10. Локомотив 2008 (Каспичан)          22    6   2  14   27:49   20 [+]
11. Миланово 2007 (Миланово)           22    4   3  15   24:53   15
12. Кабиюк (Коньовец)                  22    2   5  15   17:54   11

                           I кръг

7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Миланово 2007 (Миланово) - Имренчево (Имренчево)          0:2
Смядово (Смядово) - Новосел (Новосел)                     4:1
Локомотив 2008 (Каспичан) - Кочово (Кочово)               3:1
Вихър (Мараш) - Мокреш 2005 (Мокреш)                      1:2
Локомотив (Хан Крум) - Макак (кв.Макак, Шумен)            0:0
Кабиюк (Коньовец) - Бенковски (Салманово)                 0:1

                           II кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Бенковски (Салманово)             1:2
Макак (кв.Макак, Шумен) - Кабиюк (Коньовец)               2:0
Мокреш 2005 (Мокреш) - Локомотив (Хан Крум)               4:0
Кочово (Кочово) - Вихър (Мараш)                           1:2
Новосел (Новосел) - Локомотив 2008 (Каспичан)             5:0
Миланово 2007 (Миланово) - Смядово (Смядово)              2:3

                           III кръг

21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Смядово (Смядово) - Имренчево (Имренчево)                 1:1
Локомотив 2008 (Каспичан) - Миланово 2007 (Миланово)      4:1
Вихър (Мараш) - Новосел (Новосел)                         2:3
Локомотив (Хан Крум) - Кочово (Кочово)                    3:2
Кабиюк (Коньовец) - Мокреш 2005 (Мокреш)                  0:4
Бенковски (Салманово) - Макак (кв.Макак, Шумен)           2:1

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Макак (кв.Макак, Шумен)           1:1
Новосел (Новосел) - Локомотив (Хан Крум)                  0:3
Миланово 2007 (Миланово) - Вихър (Мараш)                  1:5
Смядово (Смядово) - Локомотив 2008 (Каспичан)             4:2
23 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Мокреш 2005 (Мокреш) - Бенковски (Салманово)              1:0
Кочово (Кочово) - Кабиюк (Коньовец)                       3:0

                           V кръг

5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Локомотив 2008 (Каспичан) - Имренчево (Имренчево)         3:1
Вихър (Мараш) - Смядово (Смядово)                         2:2
Локомотив (Хан Крум) - Миланово 2007 (Миланово)           3:0
Кабиюк (Коньовец) - Новосел (Новосел)                     1:2
Бенковски (Салманово) - Кочово (Кочово)                   1:0
Макак (кв.Макак, Шумен) - Мокреш 2005 (Мокреш)            1:3

                           VI кръг

12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Мокреш 2005 (Мокреш)              1:2
Кочово (Кочово) - Макак (кв.Макак, Шумен)                 2:1
Новосел (Новосел) - Бенковски (Салманово)                 0:2
Миланово 2007 (Миланово) - Кабиюк (Коньовец)              1:1
Смядово (Смядово) - Локомотив (Хан Крум)                  2:2
Локомотив 2008 (Каспичан) - Вихър (Мараш)                 0:5

                           VII кръг

19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Вихър (Мараш) - Имренчево (Имренчево)                     3:1
Локомотив (Хан Крум) - Локомотив 2008 (Каспичан)          3:1
Кабиюк (Коньовец) - Смядово (Смядово)                     1:2
Бенковски (Салманово) - Миланово 2007 (Миланово)          3:2
Макак (кв.Макак, Шумен) - Новосел (Новосел)               3:3
Мокреш 2005 (Мокреш) - Кочово (Кочово)                    4:0

                           VIII кръг

26 октомври 2008, неделя, 14:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Кочово (Кочово)                   2:1
Новосел (Новосел) - Мокреш 2005 (Мокреш)                  1:2
Смядово (Смядово) - Бенковски (Салманово)                 3:2
Локомотив 2008 (Каспичан) - Кабиюк (Коньовец)             4:0
23 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Миланово 2007 (Миланово) - Макак (кв.Макак, Шумен)        0:1
Вихър (Мараш) - Локомотив (Хан Крум)                      1:1

                           IX кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Локомотив (Хан Крум) - Имренчево (Имренчево)              1:0
Кабиюк (Коньовец) - Вихър (Мараш)                         2:3
Бенковски (Салманово) - Локомотив 2008 (Каспичан)         3:2
Макак (кв.Макак, Шумен) - Смядово (Смядово)               0:2
Мокреш 2005 (Мокреш) - Миланово 2007 (Миланово)           6:3
Кочово (Кочово) - Новосел (Новосел)                       2:0

                           X кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Новосел (Новосел)                 3:1
Миланово 2007 (Миланово) - Кочово (Кочово)                2:0
Смядово (Смядово) - Мокреш 2005 (Мокреш)                  2:3
Локомотив 2008 (Каспичан) - Макак (кв.Макак, Шумен)       1:0
Вихър (Мараш) - Бенковски (Салманово)                     4:1
Локомотив (Хан Крум) - Кабиюк (Коньовец)                  3:1

                           XI кръг

16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Кабиюк (Коньовец) - Имренчево (Имренчево)                 1:1
Бенковски (Салманово) - Локомотив (Хан Крум)              2:3
Макак (кв.Макак, Шумен) - Вихър (Мараш)                   1:1
Мокреш 2005 (Мокреш) - Локомотив 2008 (Каспичан)          3:0
Кочово (Кочово) - Смядово (Смядово)                       4:2
Новосел (Новосел) - Миланово 2007 (Миланово)              5:2

                           XII кръг

8 март 2009, неделя, 15:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Миланово 2007 (Миланово)          1:1
Новосел (Новосел) - Смядово (Смядово)                     0:3 сл. *
* - първоначално 4:2, в последствие на Новосел е присъдена служебна загуба с 0:3.
Кочово (Кочово) - Локомотив 2008 (Каспичан)               1:0
Мокреш 2005 (Мокреш) - Вихър (Мараш)                      2:0
Макак (кв.Макак, Шумен) - Локомотив (Хан Крум)            0:2
Бенковски (Салманово) - Кабиюк (Коньовец)                 3:1

                           XIII кръг

15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Бенковски (Салманово) - Имренчево (Имренчево)             1:0
Кабиюк (Коньовец) - Макак (кв.Макак, Шумен)               1:1
Локомотив (Хан Крум) - Мокреш 2005 (Мокреш)               0:0
Вихър (Мараш) - Кочово (Кочово)                           2:1
Локомотив 2008 (Каспичан) - Новосел (Новосел)             0:0
Смядово (Смядово) - Миланово 2007 (Миланово)              3:0

                           XIV кръг

22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Смядово (Смядово)                 1:0
Миланово 2007 (Миланово) - Локомотив 2008 (Каспичан)      1:0
Новосел (Новосел) - Вихър (Мараш)                         3:1
Кочово (Кочово) - Локомотив (Хан Крум)                    1:3
Мокреш 2005 (Мокреш) - Кабиюк (Коньовец)                  6:1
Макак (кв.Макак, Шумен) - Бенковски (Салманово)           1:1

                           XV кръг

29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Макак (кв.Макак, Шумен) - Имренчево (Имренчево)           2:0
Бенковски (Салманово) - Мокреш 2005 (Мокреш)              0:3
Кабиюк (Коньовец) - Кочово (Кочово)                       0:1
Локомотив (Хан Крум) - Новосел (Новосел)                  4:0
Вихър (Мараш) - Миланово 2007 (Миланово)                  3:0
Локомотив 2008 (Каспичан) - Смядово (Смядово)             0:1

                           XVI кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Локомотив 2008 (Каспичан)         3:0
Смядово (Смядово) - Вихър (Мараш)                         0:0
Миланово 2007 (Миланово) - Локомотив (Хан Крум)           0:2
Новосел (Новосел) - Кабиюк (Коньовец)                     5:0
Кочово (Кочово) - Бенковски (Салманово)                   1:0
Мокреш 2005 (Мокреш) - Макак (кв.Макак, Шумен)            3:2

                           XVII кръг

12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Мокреш 2005 (Мокреш) - Имренчево (Имренчево)              5:1
Макак (кв.Макак, Шумен) - Кочово (Кочово)                 5:0
Бенковски (Салманово) - Новосел (Новосел)                 1:2
Кабиюк (Коньовец) - Миланово 2007 (Миланово)              0:0
Локомотив (Хан Крум) - Смядово (Смядово)                  1:2
Вихър (Мараш) - Локомотив 2008 (Каспичан)                 4:0

                           XVIII кръг

19 април 2009, неделя, 17:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Вихър (Мараш)                     2:1
Локомотив 2008 (Каспичан) - Локомотив (Хан Крум)          0:1
Смядово (Смядово) - Кабиюк (Коньовец)                     5:1
Миланово 2007 (Миланово) - Бенковски (Салманово)          3:1
Новосел (Новосел) - Макак (кв.Макак, Шумен)               2:2
Кочово (Кочово) - Мокреш 2005 (Мокреш)                    1:1

                           XIX кръг

26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Кочово (Кочово) - Имренчево (Имренчево)                   2:0
Мокреш 2005 (Мокреш) - Новосел (Новосел)                  2:0
Макак (кв.Макак, Шумен) - Миланово 2007 (Миланово)        5:2
Бенковски (Салманово) - Смядово (Смядово)                 3:2
Кабиюк (Коньовец) - Локомотив 2008 (Каспичан)             1:1
Локомотив (Хан Крум) - Вихър (Мараш)                      2:0

                           XX кръг

3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Локомотив (Хан Крум)              0:2
Вихър (Мараш) - Кабиюк (Коньовец)                         3:0 (сл.?)
Локомотив 2008 (Каспичан) - Бенковски (Салманово)         4:2
Смядово (Смядово) - Макак (кв.Макак, Шумен)               3:3
Миланово 2007 (Миланово) - Мокреш 2005 (Мокреш)           0:2
Новосел (Новосел) - Кочово (Кочово)                       0:1

                           XXI кръг

10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Новосел (Новосел) - Имренчево (Имренчево)                 6:1
Кочово (Кочово) - Миланово 2007 (Миланово)                3:0
Мокреш 2005 (Мокреш) - Смядово (Смядово)                  6:3
Макак (кв.Макак, Шумен) - Локомотив 2008 (Каспичан)       6:1
Бенковски (Салманово) - Вихър (Мараш)                     0:3
Кабиюк (Коньовец) - Локомотив (Хан Крум)                  2:1

                           XXII кръг

17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Имренчево (Имренчево) - Кабиюк (Коньовец)                 2:3
Локомотив (Хан Крум) - Бенковски (Салманово)              2:0
Вихър (Мараш) - Макак (кв.Макак, Шумен)                   5:2
Локомотив 2008 (Каспичан) - Мокреш 2005 (Мокреш)          1:3
Смядово (Смядово) - Кочово (Кочово)                       4:1
Миланово 2007 (Миланово) - Новосел (Новосел)              3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.

нагоре


ОФГ Шумен - финали

                           1/2 финали

23 май 2009, събота, 15:00 ч
в Шумен, Ученически стадион:
Мокреш 2005 (Мокреш) - Ботев 2008 (Нови пазар)            0:0; при дузпите: 3:4
23 май 2009, събота, 17:30 ч
в Шумен, Ученически стадион:
Републиканец (Енево) - Локомотив (Хан Крум)               1:0

                           За 3-4 място

30 май 2009, неделя, 15:00 ч
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Мокреш 2005 (Мокреш) - Локомотив (Хан Крум)               1:0 (0:0)
  [1:0 Асен Николов 80']

                           Финал

30 май 2009, неделя, 17:30 ч
в Шумен, ст."Панайот Волов":
Ботев 2008 (Нови пазар) - Републиканец (Енево)            2:0


Голмайстор на ОФГ Шумен
35 гола - Асен Николов - Мокреш 2005 (Мокреш)

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com