bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ София 2008/09


"А" ОФГ София 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Искра (Искрец)                     22   17   2   3   62:24   53
-------------------------------------------------------------------
 2. Правец (Правец)                    22   15   2   5   75:30   47
 3. Церово 2006 (Церово)               21   14   3   4   56:20   45 [*]
 4. Торнадо (Безден)                   21   13   3   5   57:36   42 [*]
 5. Драгоман (Драгоман)                22   10   1  11   39:37   31
 6. Мирково (Мирково)                  22    9   2  11   42:54   29
 7. Скала 1923 (гара Бов)              22    8   2  12   49:55   26
 8. Звездец (Горна Малина)             22    7   4  11   47:53   25
 9. Бенковски (Костенец)               22    6   3  13   28:52   21     [1 1 0  6:2  4]
10. Гранит (Широки дол)                22    6   3  13   28:67   21     [0 1 1  2:6  1]
11. Керамик (гара Елин Пелин)          22    6   2  14   30:49   20
-------------------------------------------------------------------
12. Спартак (Самоков)                  22    6   1  15   30:66   19

Бележки
  - ОС София решава да преобразува досегашните две еднорангови групи на
териториален принцип - източна и западна - в "А" ОФГ и "Б" ОФГ. В края на
сезона заелият последното 12-о място в "А" ОФГ ще изпада в "Б" ОФГ, откъдето
в "А" ОФГ ще влиза първенецът на групата.
  - Левски 2007 (Долна баня) влиза в Югозападна "В" АФГ.
  - Бенковски (Костинброд) се обединява с Велбъжд Кюстендил (Кюстендил) от
Югозападна "В" АФГ преди началото на сезона. Отборът остава с името
Велбъжд Кюстендил (Кюстендил), а играе домакинските си мачове в Костинброд.
  - Церово 2006 (Церово) играе домакинските си мачове на Градски стадион в
Своге.
  - Торнадо (Безден) играе домакинските си мачове през есента в Костинброд.
  - Мачът Церово 2006 - Торнадо от XXI кръг е анулиран.

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 16:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Керамик (гара Елин Пелин)           3:1
Гранит (Широки дол) - Мирково (Мирково)                   3:1
14 септември 2008, неделя, 16:00 ч
в Костинброд:
Торнадо (Безден) - Звездец (Горна Малина)                 3:2
Правец (Правец) - Искра (Искрец)                          0:2
Спартак (Самоков) - Церово 2006 (Церово)                  1:0
Скала 1923 (Бов) - Бенковски (Костенец)                   2:0

                           II кръг

20 септември 2008, събота, 16:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Мирково (Мирково)                1:3
Керамик (гара Елин Пелин) - Гранит (Широки дол)           3:0
Бенковски (Костенец) - Драгоман (Драгоман)                0:2
21 септември 2008, неделя, 16:00 ч
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Скала 1923 (Бов)                   6:1
Искра (Искрец) - Спартак (Самоков)                        6:0
в Костинброд:
Торнадо (Безден) - Правец (Правец)                        2:1

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 16:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Церово 2006 (Церово)                0:3 сл. *
* - мачът първоначално завършва 4:2, в последствие на Церово 2006 е присъдена
    служебна победа с 3:0 заради нередовен предсъстезателен медицински преглед
    на отбора на домакините.
Гранит (Широки дол) - Бенковски (Костенец)                1:1
Мирково (Мирково) - Керамик (гара Елин Пелин)             1:2
28 септември 2008, неделя, 16:00 ч
Правец (Правец) - Звездец (Горна Малина)                  9:1
Спартак (Самоков) - Торнадо (Безден)                      2:1
Скала 1923 (Бов) - Искра (Искрец)                         0:3 сл.*
* - мачът е прекратен в 23' при 0:0 след удар на играч на домакините срещу съдията.
    На Скала 1923 е присъдена служебна загуба с 0:3.

                           IV кръг

4 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Керамик (гара Елин Пелин)        4:0
Искра (Искрец) - Драгоман (Драгоман)                      1:1
в Костинброд:
Торнадо (Безден) - Скала 1923 (Бов)                       2:0
5 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Бенковски (Костенец) - Мирково (Мирково)                  3:2
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Гранит (Широки дол)                6:0
Правец (Правец) - Спартак (Самоков)                       5:3

                           V кръг

11 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Спартак (Самоков) - Звездец (Горна Малина)                3:2
Драгоман (Драгоман) - Торнадо (Безден)                    3:1
Мирково (Мирково) - Церово 2006 (Церово)                  0:4
12 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Скала 1923 (Бов) - Правец (Правец)                        0:3
Гранит (Широки дол) - Искра (Искрец)                      0:3
Керамик (гара Елин Пелин) - Бенковски (Костенец)          5:0

                           VI кръг

18 октомври 2008, събота, 15:00 ч
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Керамик (гара Елин Пелин)          1:0
в Костинброд:
Торнадо (Безден) - Гранит (Широки дол)                    4:0
Спартак (Самоков) - Скала 1923 (Бов)                      3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
19 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Бенковски (Костенец)             4:1
Искра (Искрец) - Мирково (Мирково)                        4:1
Правец (Правец) - Драгоман (Драгоман)                     2:1

                           VII кръг

26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Скала 1923 (Бов) - Звездец (Горна Малина)                 5:2
Драгоман (Драгоман) - Спартак (Самоков)                   3:1
Гранит (Широки дол) - Правец (Правец)                     1:4
Мирково (Мирково) - Торнадо (Безден)                      1:3
Керамик (гара Елин Пелин) - Искра (Искрец)                2:1
Бенковски (Костенец) - Церово 2006 (Церово)               0:1

                           VIII кръг

1 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Церово 2006 (Церово)             1:3
в Костинброд:
Торнадо (Безден) - Керамик (гара Елин Пелин)              6:4
Скала 1923 (Бов) - Драгоман (Драгоман)                    2:1
2 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Искра (Искрец) - Бенковски (Костенец)                     3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Правец (Правец) - Мирково (Мирково)                       9:2
Спартак (Самоков) - Гранит (Широки дол)                   3:2

                           IX кръг

8 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Звездец (Горна Малина)              4:1
Гранит (Широки дол) - Скала 1923 (Бов)                    3:1
Бенковски (Костенец) - Торнадо (Безден)                   2:3
9 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Мирково (Мирково) - Спартак (Самоков)                     4:1
Керамик (гара Елин Пелин) - Правец (Правец)               0:2
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Искра (Искрец)                     2:2

                           X кръг

15 ноември 2008, събота, 14:00 ч
в Костинброд:
Торнадо (Безден) - Церово 2006 (Церово)                   2:2
Спартак (Самоков) - Керамик (гара Елин Пелин)             0:1
Драгоман (Драгоман) - Гранит (Широки дол)                 5:0
16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Искра (Искрец)                   3:2
Правец (Правец) - Бенковски (Костенец)                    7:0
Скала 1923 (Бов) - Мирково (Мирково)                      6:2

                           XI кръг

22 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Гранит (Широки дол) - Звездец (Горна Малина)              отложен *
Мирково (Мирково) - Драгоман (Драгоман)                   отложен *
Бенковски (Костенец) - Спартак (Самоков)                  отложен *
23 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Скала 1923 (Бов)              отложен *
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Правец (Правец)                    отложен *
Искра (Искрец) - Торнадо (Безден)                         отложен *
* - всички мачове от кръга са отложени заради лоши атмосферни условия. ОС на БФС
    решава целият кръг да се изиграе през пролетта преди началото на втория полусезон.
21 март 2009, събота, 15:00 ч
Гранит (Широки дол) - Звездец (Горна Малина)              отложен **
Мирково (Мирково) - Драгоман (Драгоман)                   2:1
Искра (Искрец) - Торнадо (Безден)                         4:2
22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Скала 1923 (Бов)              1:2
Бенковски (Костенец) - Спартак (Самоков)                  отложен **
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Правец (Правец)                    отложен **
** - мачовете отново са отложени заради снеговалеж и лоши условия за игра.
18 април 2009, събота, 15:00 ч
Гранит (Широки дол) - Звездец (Горна Малина)              1:3
Бенковски (Костенец) - Спартак (Самоков)                  2:1
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Правец (Правец)                    4:1

                           XII кръг

28 март 2009, събота, 14:30 ч
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Спартак (Самоков)                  5:1
Керамик (гара Елин Пелин) - Драгоман (Драгоман)           0:1
Мирково (Мирково) - Гранит (Широки дол)                   0:0
29 март 2009, неделя, 14:30 ч
Звездец (Горна Малина) - Торнадо (Безден)                 0:1
Искра (Искрец) - Правец (Правец)                          6:1
Бенковски (Костенец) - Скала 1923 (Бов)                   2:0

                           XIII кръг

4 април 2009, събота, 16:00 ч
Мирково (Мирково) - Звездец (Горна Малина)                1:1
Гранит (Широки дол) - Керамик (гара Елин Пелин)           1:0
Драгоман (Драгоман) - Бенковски (Костенец)                5:1
5 април 2009, неделя, 16:00 ч
Скала 1923 (Бов) - Церово 2006 (Церово)                   0:1
Спартак (Самоков) - Искра (Искрец)                        3:4
Правец (Правец) - Торнадо (Безден)                        5:1

                           XIV кръг

11 април 2009, събота, 16:00 ч
Торнадо (Безден) - Спартак (Самоков)                      6:0 сл. *
* - прекратен в 65' при 3:0, когато футболист на гостите атакува
    главния съдия. На Торнадо е присъдена служебна победа с 6:0.
Бенковски (Костенец) - Гранит (Широки дол)                5:1
Керамик (гара Елин Пелин) - Мирково (Мирково)             1:3
12 април 2009, неделя, 16:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Правец (Правец)                  1:1
Искра (Искрец) - Скала 1923 (Бов)                         3:1
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Драгоман (Драгоман)                0:1

                           XV кръг

25 април 2009, събота, 16:00 ч
Мирково (Мирково) - Бенковски (Костенец)                  4:2
Гранит (Широки дол) - Церово 2006 (Церово)                2:2
26 април 2009, неделя, 16:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Звездец (Горна Малина)        1:1
Драгоман (Драгоман) - Искра (Искрец)                      1:2
Скала 1923 (Бов) - Торнадо (Безден)                       6:6
Спартак (Самоков) - Правец (Правец)                       0:2

                           XVI кръг

2 май 2009, събота, 17:00 ч
Торнадо (Безден) - Драгоман (Драгоман)                    3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Бенковски (Костенец) - Керамик (гара Елин Пелин)          1:0
3 май 2009, неделя, 17:00 ч
Правец (Правец) - Скала 1923 (Бов)                        4:1
Искра (Искрец) - Гранит (Широки дол)                      2:0
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Мирково (Мирково)                  4:2
14 май 2009, четвъртък, 17:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Спартак (Самоков)                7:1

                           XVII кръг

9 май 2009, събота, 17:00 ч
Бенковски (Костенец) - Звездец (Горна Малина)             3:3
Гранит (Широки дол) - Торнадо (Безден)                    2:1
Драгоман (Драгоман) - Правец (Правец)                     1:2
10 май 2009, неделя, 17:00 ч
Керамик (гара Елин Пелин) - Церово 2006 (Церово)          0:3 сл. *
* - първоначално 0:0, в последствие на Керамик е присъдена служебна загуба
    с 0:3 заради нередовен играч.
Мирково (Мирково) - Искра (Искрец)                        1:2
Скала 1923 (Бов) - Спартак (Самоков)                      2:2

                           XVIII кръг

16 май 2009, събота, 17:00 ч
Спартак (Самоков) - Драгоман (Драгоман)                   3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
17 май 2009, неделя, 17:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Скала 1923 (Бов)                 1:0
Правец (Правец) - Гранит (Широки дол)                     6:0
Торнадо (Безден) - Мирково (Мирково)                      4:1
Искра (Искрец) - Керамик (гара Елин Пелин)                5:1
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Бенковски (Костенец)               4:1

                           XIX кръг

20 май 2009, сряда, 17:00 ч
Мирково (Мирково) - Правец (Правец)                       1:0
23 май 2009, събота, 17:00 ч
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Звездец (Горна Малина)             4:0
Гранит (Широки дол) - Спартак (Самоков)                   3:0
Драгоман (Драгоман) - Скала 1923 (Бов)                    2:5
24 май 2009, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Костенец) - Искра (Искрец)                     0:1
Керамик (гара Елин Пелин) - Торнадо (Безден)              0:0

                           XX кръг

30 май 2009, събота, 17:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Драгоман (Драгоман)              1:2
Спартак (Самоков) - Мирково (Мирково)                     2:5
31 май 2009, неделя, 17:00 ч
Скала 1923 (Бов) - Гранит (Широки дол)                    8:2
Правец (Правец) - Керамик (гара Елин Пелин)               7:2
Торнадо (Безден) - Бенковски (Костенец)                   2:0
Искра (Искрец) - Церово 2006 (Церово)                     2:1

                           XXI кръг

7 юни 2009, неделя, 17:00 ч
Искра (Искрец) - Звездец (Горна Малина)                   3:0
в Своге, Градски стадион:
Церово 2006 (Церово) - Торнадо (Безден)                   анулиран *
* - прекратен в 40' при 2:1 след като футболисти на гостите атакуват съдията.
    Комисията на ОС на БФС София решава, че и двата отбора имат вина за
    инцидента и присъжда по 0 точки и 0 гола и на двата отбора.
Бенковски (Костенец) - Правец (Правец)                    1:1
Керамик (гара Елин Пелин) - Спартак (Самоков)             3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Мирково (Мирково) - Скала 1923 (Бов)                      3:0
Гранит (Широки дол) - Драгоман (Драгоман)                 4:1

                           XXII кръг

13 юни 2009, събота, 17:00 ч
Драгоман (Драгоман) - Мирково (Мирково)                   1:2
14 юни 2009, неделя, 17:00 ч
Звездец (Горна Малина) - Гранит (Широки дол)              8:2
Скала 1923 (Бов) - Керамик (гара Елин Пелин)              7:3
Спартак (Самоков) - Бенковски (Костенец)                  0:3 сл. *
* - мачът не е игран, тъй като теренът на стадиона в Самоков е в ремонт.
    На Спартак е присъдена служебна загуба с 0:3.
Правец (Правец) - Церово 2006 (Церово)                    3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.
Торнадо (Безден) - Искра (Искрец)                         4:1

нагоре


"Б" ОФГ София 2008/09

                           Kрайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Мътивир (Ихтиман)                  12    8   1   3   41:25   25
-------------------------------------------------------------------
 2. Искър 2005 (гара Лакатник)         12    7   1   4   41:26   22 [+][*]
 3. Левски (Долна баня)                12    5   1   6   26:34   16 [+]
 4. Титан (Лесново)                    12    2   1   9   19:42    7

Бележки
  - ОС София решава да преобразува досегашните две еднорангови групи на
териториален принцип - източна и западна - в "А" ОФГ и "Б" ОФГ. В края на
сезона заелият последното 12-о място в "А" ОФГ ще изпада в "Б" ОФГ, откъдето
в "А" ОФГ ще влиза първенецът на групата.
  - Рома спорт (Ихтиман), 10-и в Източна ОФГ през изминалия сезон;
Спортист 2006 (Драговищица), 5-и в Западна ОФГ през изминалия сезон; и
Ракитин (Трудовец), 7-и в Западна ОФГ през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Искър 2005 (гара Лакатник), изваден от груапта през изминалия сезон;
отново се включва в групата.
  - Левски (Долна баня) се включва в групата.

                           I кръг

27 септември 2008, събота, 16:00 ч
Мътивир (Ихтиман) - Искър 2005 (гара Лакатник)            7:4
Левски (Долна баня) - Титан (Лесново)                     5:0

                           II кръг

4 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Титан (Лесново)              7:1
Мътивир (Ихтиман) - Левски (Долна баня)                   4:1

                           III кръг

11 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Левски (Долна баня) - Искър 2005 (гара Лакатник)          2:8
Титан (Лесново) - Мътивир (Ихтиман)                       2:4

                           IV кръг

18 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Титан (Лесново) - Левски (Долна баня)                     2:1
1 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Мътивир (Ихтиман)            3:0 сл. *
* - отложен от 18 октомври заради епидемия в състава на гостите. На
    насрочената дата за преиграване гостите не се явяват.

                           V кръг

25 октомври 2008, събота, 15:00 ч
Титан (Лесново) - Искър 2005 (гара Лакатник)              1:2
Левски (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман)                   5:2

                           VI кръг

1 ноември 2008, събота, 14:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Левски (Долна баня)          3:0
Мътивир (Ихтиман) - Титан (Лесново)                       3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.

                           VII кръг

4 април 2009, събота, 16:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Мътивир (Ихтиман)            2:2
5 април 2009, неделя, 16:00 ч
Титан (Лесново) - Левски (Долна баня)                     1:2

                           VIII кръг

11 април 2009, събота, 16:00 ч
Левски (Долна баня) - Мътивир (Ихтиман)                   3:1
12 април 2009, неделя, 16:00 ч
Титан (Лесново) - Искър 2005 (гара Лакатник)              3:1

                           IX кръг

25 април 2009, събота, 16:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Левски (Долна баня)          5:1
Мътивир (Ихтиман) - Титан (Лесново)                       8:2

                           X кръг

3 май 2009, неделя, 17:00 ч
Левски (Долна баня) - Титан (Лесново)                     2:2
23 май 2009, събота, 17:00 ч
Мътивир (Ихтиман) - Искър 2005 (гара Лакатник)            3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.

                           XI кръг

9 май 2009, събота, 17:00 ч
Искър 2005 (гара Лакатник) - Титан (Лесново)              3:2
Мътивир (Ихтиман) - Левски (Долна баня)                   3:0 сл. *
* - гостите не се явяват.

                           XII кръг

16 май 2009, събота, 17:00 ч
Левски (Долна баня) - Искър 2005 (гара Лакатник)          4:3
17 май 2009, неделя, 17:00 ч
Титан (Лесново) - Мътивир (Ихтиман)                       3:4

нагоре

Благодарим на Стефан Йорданов, административен директор на Левски 1923 (Елин Пелин).

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com