bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Силистра 2008/09


Промени преди началото на сезона

Промени
  - Орлин (Листец), 16-и през изминалия сезон, се отказва от участие.
  - Панайот Хитов 2006 (Тутракан) изпада в ОФГ Силистра от Североизточна
"В" АФГ.
  - Брадвари 08 (Брадвари), Вихър (Любен), Нова Черна (Нова Черна) и
Победа (Колобър) се включват в групата.
  - ОС Силистра решава да раздели 20-те отбора в областта в две подгрупи
от еднакъв ранг на регионален принцип.

нагоре


ОФГ Силистра - изток 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Кайнарджа)               18   17   0   1   96:14   51
-------------------------------------------------------------------
 2. Добруджанец 2005 (Алфатар)         18   11   2   5   55:28   35
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Кале (Руйно)                       18   11   1   6   47:35   34
 4. Релакс (Овен)                      18   10   1   7   54:38   31
 5. Победа (Колобър)                   18    9   3   6   45:39   30 [+]
 6. Йълдъръм (Яребица)                 18    9   2   7   49:33   29
 7. Дулово 2006 (Дулово)               18    6   1  11   24:45   19
 8. Правда 1944 (Правда)               18    6   0  12   31:61   18
 9. Галактика (Черник)                 18    3   4  11   31:46   13
10. Вихър (Любен)                      18    1   0  17   17:110   3 [+]

Бележки
  - Вихър (Любен) играе домакинските си мачове в Ситово докато бъде
построен стадион в Любен.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 16:30 ч
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Йълдъръм (Яребица)           2:0
Правда 1944 (Правда) - Дулово 2006 (Дулово)               3:4
7 септември 2008, неделя, 16:30 ч
Победа (Колобър) - Спортист (Кайнарджа)                   1:4
Галактика (Черник) - Вихър (Любен)                       10:1
Релакс (Овен) - Кале (Руйно)                              4:1

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 16:30 ч
Спортист (Кайнарджа) - Галактика (Черник)                 9:0
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Победа (Колобър)             6:1
14 септември 2008, неделя, 16:30 ч
Йълдъръм (Яребица) - Кале (Руйно)                         4:3
Дулово 2006 (Дулово) - Релакс (Овен)                      3:1
в Ситово:
Вихър (Любен) - Правда 1944 (Правда)                      1:9

                           III кръг

20/21 септември 2008, събота/неделя, 16:30 ч
Победа (Колобър) - Йълдъръм (Яребица)                     1:1
Галактика (Черник) - Добруджанец 2005 (Алфатар)           1:1
Правда 1944 (Правда) - Спортист (Кайнарджа)               0:7
Релакс (Овен) - Вихър (Любен)                             8:0
Кале (Руйно) - Дулово 2006 (Дулово)                       3:0

                           IV кръг

27/28 септември 2008, събота/неделя, 16:30 ч
Йълдъръм (Яребица) - Дулово 2006 (Дулово)                 2:0
в Ситово:
Вихър (Любен) - Кале (Руйно)                              2:6
Спортист (Кайнарджа) - Релакс (Овен)                      6:1
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Правда 1944 (Правда)         5:0
Победа (Колобър) - Галактика (Черник)                     5:3

                           V кръг

4/5 октомври 2008, събота/неделя
Галактика (Черник) - Йълдъръм (Яребица)                   3:0
Правда 1944 (Правда) - Победа (Колобър)                   3:0
Релакс (Овен) - Добруджанец 2005 (Алфатар)                2:1
Кале (Руйно) - Спортист (Кайнарджа)                       3:2
Дулово 2006 (Дулово) - Вихър (Любен)                      5:1

                           VI кръг

11/12 октомври 2008, събота/неделя
Йълдъръм (Яребица) - Вихър (Любен)                        7:0
Спортист (Кайнарджа) - Дулово 2006 (Дулово)               2:0
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Кале (Руйно)                 3:2
Победа (Колобър) - Релакс (Овен)                          5:2
Галактика (Черник) - Правда 1944 (Правда)                 5:0

                           VII кръг

18/19 октомври 2008, събота/неделя
Правда 1944 (Правда) - Йълдъръм (Яребица)                 3:1
Релакс (Овен) - Галактика (Черник)                        2:1
Кале (Руйно) - Победа (Колобър)                           0:1
Дулово 2006 (Дулово) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         0:3
в Ситово:
Вихър (Любен) - Спортист (Кайнарджа)                      0:9

                           VIII кръг

25/26 октомври 2008, събота/неделя
Йълдъръм (Яребица) - Спортист (Кайнарджа)                 1:4
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Вихър (Любен)               10:1
Победа (Колобър) - Дулово 2006 (Дулово)                   4:1
Галактика (Черник) - Кале (Руйно)                         2:3
Правда 1944 (Правда) - Релакс (Овен)                      1:5

                           IX кръг

1/2 ноември 2008, събота/неделя
Релакс (Овен) - Йълдъръм (Яребица)                        3:0
Кале (Руйно) - Правда 1944 (Правда)                       2:0
Дулово 2006 (Дулово) - Галактика (Черник)                 3:1
в Ситово:
Вихър (Любен) - Победа (Колобър)                          0:3
Спортист (Кайнарджа) - Добруджанец 2005 (Алфатар)         3:1

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Спортист (Кайнарджа)                9    8   0   1   46:7    24
-------------------------------------------------------------------
 2. Добруджанец 2005 (Алфатар)          9    6   1   2   32:10   19
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Релакс (Овен)                       9    6   0   3   28:18   18
 4. Победа (Колобър)                    9    5   1   3   21:20   16 [+]
 5. Кале (Руйно)                        9    5   0   4   23:18   15
 6. Дулово 2006 (Дулово)                9    4   0   5   16:20   12
 7. Галактика (Черник)                  9    3   1   5   26:24   10
 8. Йълдъръм (Яребица)                  9    3   1   5   16:19   10
 9. Правда 1944 (Правда)                9    3   0   6   19:30    9
10. Вихър (Любен)                       9    0   0   9    6:67    0 [+]

                           X кръг

пролет 2009
Йълдъръм (Яребица) - Добруджанец 2005 (Алфатар)            -
Спортист (Кайнарджа) - Победа (Колобър)                    -
Вихър (Любен) - Галактика (Черник)                         -
Дулово 2006 (Дулово) - Правда 1944 (Правда)                -
Кале (Руйно) - Релакс (Овен)                               -

                           XI кръг

Кале (Руйно) - Йълдъръм (Яребица)
Релакс (Овен) - Дулово 2006 (Дулово)
Правда 1944 (Правда) - Вихър (Любен)
Галактика (Черник) - Спортист (Кайнарджа)
Победа (Колобър) - Добруджанец 2005 (Алфатар)

                           XII кръг

Йълдъръм (Яребица) - Победа (Колобър)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Галактика (Черник)
Спортист (Кайнарджа) - Правда 1944 (Правда)
Вихър (Любен) - Релакс (Овен)
Дулово 2006 (Дулово) - Кале (Руйно)

                           XIII кръг

Дулово 2006 (Дулово) - Йълдъръм (Яребица)
Кале (Руйно) - Вихър (Любен)
Релакс (Овен) - Спортист (Кайнарджа)
Правда 1944 (Правда) - Добруджанец 2005 (Алфатар)
Галактика (Черник) - Победа (Колобър)

                           XIV кръг

Йълдъръм (Яребица) - Галактика (Черник)
Победа (Колобър) - Правда 1944 (Правда)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Релакс (Овен)
Спортист (Кайнарджа) - Кале (Руйно)
Вихър (Любен) - Дулово 2006 (Дулово)

                           XV кръг

Вихър (Любен) - Йълдъръм (Яребица)
Дулово 2006 (Дулово) - Спортист (Кайнарджа)
Кале (Руйно) - Добруджанец 2005 (Алфатар)
Релакс (Овен) - Победа (Колобър)
Правда 1944 (Правда) - Галактика (Черник)

                           XVI кръг

Йълдъръм (Яребица) - Правда 1944 (Правда)
Галактика (Черник) - Релакс (Овен)
Победа (Колобър) - Кале (Руйно)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Дулово 2006 (Дулово)
Спортист (Кайнарджа) - Вихър (Любен)

                           XVII кръг

Спортист (Кайнарджа) - Йълдъръм (Яребица)
Вихър (Любен) - Добруджанец 2005 (Алфатар)
Дулово 2006 (Дулово) - Победа (Колобър)
Кале (Руйно) - Галактика (Черник)
Релакс (Овен) - Правда 1944 (Правда)

                           XVIII кръг

Йълдъръм (Яребица) - Релакс (Овен)
Правда 1944 (Правда) - Кале (Руйно)
Галактика (Черник) - Дулово 2006 (Дулово)
Победа (Колобър) - Вихър (Любен)
Добруджанец 2005 (Алфатар) - Спортист (Кайнарджа)

нагоре


ОФГ Силистра - запад 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белица (Белица)                    18   15   1   2   59:12   46
-------------------------------------------------------------------
 2. Раковски 2005 (Калипетрово)        18   13   1   4   44:11   40
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Айдемир (Айдемир)                  18   10   2   6   43:28   32
 4. Нова Черна (Нова Черна)            18    9   1   8   38:39   28 [+]
 5. Добруджа (Ситово)                  18    7   3   8   28:26   24
 6. Заря 2006 (Цар Самуил)             18    7   2   9   33:30   23
 7. Панайот Хитов (Тутракан)           18    7   1  10   28:34   22 [-][*]
 8. Добруджа (Искра)                   18    6   3   9   26:26   21
 9. Левски 96 II (Главиница)           18    4   2  12   26:62   14
10. Брадвари 08 (Брадвари)             18    3   2  13   19:76   11 [+]

Бележки
  - Панайот Хитов 2006 (Тутракан) се преименува на Панайот Хитов
(Тутракан).
  - Левски 96 II (Главиница) е представян от юношите старша възраст
на Левски 96 (Главиница). Отборът играе домакинските си мачове от
есенния полусезон в Ножарево.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 16:30 ч
Раковски 2005 (Калипетрово) - Белица (Белица)             0:1
Панайот Хитов (Тутракан) - Айдемир (Айдемир)              2:3
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Брадвари 08 (Брадвари)         3:1
7 септември 2008, неделя, 16:30 ч
Нова Черна (Нова Черна) - Заря 2006 (Цар Самуил)          2:6
Добруджа (Искра) - Добруджа (Ситово)                      0:3

                           II кръг

13/14 септември 2008, събота/неделя, 16:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Ситово)                1:0
Брадвари 08 (Брадвари) - Добруджа (Искра)                 1:3
Айдемир (Айдемир) - Левски 96 II (Главиница)              4:2
Белица (Белица) - Панайот Хитов (Тутракан)                5:0
Нова Черна (Нова Черна) - Раковски 2005 (Калипетрово)     0:2

                           III кръг

20/21 септември 2008, събота/неделя, 16:30 ч
Раковски 2005 (Калипетрово) - Заря 2006 (Цар Самуил)      4:0
Панайот Хитов (Тутракан) - Нова Черна (Нова Черна)        3:0
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Белица (Белица)                1:2
Добруджа (Искра) - Айдемир (Айдемир)                      1:1
Добруджа (Ситово) - Брадвари 08 (Брадвари)                4:1

                           IV кръг

27/28 септември 2008, събота/неделя, 16:30 ч
Заря 2006 (Цар Самуил) - Брадвари 08 (Брадвари)           8:1
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Ситово)                     2:3
Белица (Белица) - Добруджа (Искра)                        1:0
Нова Черна (Нова Черна) - Левски 96 II (Главиница)        6:0
Раковски 2005 (Калипетрово) - Панайот Хитов (Тутракан)    2:0

                           V кръг

4/5 октомври 2008, събота/неделя
Панайот Хитов (Тутракан) - Заря 2006 (Цар Самуил)         2:1
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Раковски 2005 (Калипетрово)    0:2
Добруджа (Искра) - Нова Черна (Нова Черна)                4:4
Добруджа (Ситово) - Белица (Белица)                       1:2
Брадвари 08 (Брадвари) - Айдемир (Айдемир)                1:3

                           VI кръг

11/12 октомври 2008, събота/неделя
Заря 2006 (Цар Самуил) - Айдемир (Айдемир)                3:0
Белица (Белица) - Брадвари 08 (Брадвари)                  9:0
Нова Черна (Нова Черна) - Добруджа (Ситово)               4:2
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Искра)            3:0
Панайот Хитов (Тутракан) - Левски 96 II (Главиница)       7:0

                           VII кръг

18/19 октомври 2008, събота/неделя
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Заря 2006 (Цар Самуил)         4:3
Добруджа (Искра) - Панайот Хитов (Тутракан)               2:1
Добруджа (Ситово) - Раковски 2005 (Калипетрово)           2:1
Брадвари 08 (Брадвари) - Нова Черна (Нова Черна)          2:0
Айдемир (Айдемир) - Белица (Белица)                       0:3

                           VIII кръг

25/26 октомври 2008, събота/неделя
Заря 2006 (Цар Самуил) - Белица (Белица)                  0:0
Нова Черна (Нова Черна) - Айдемир (Айдемир)               0:4 сл.*
* - прекратен в 88' при 0:1 по вина на домакините. На Нова Черна е присъдена
    служебна загуба с 0:4 и отборът е наказан с лишаване от домакинство за 6 мача.
Раковски 2005 (Калипетрово) - Брадвари 08 (Брадвари)      9:0
Панайот Хитов (Тутракан) - Добруджа (Ситово)              1:0
в Ножарево:
Левски 96 II (Главиница) - Добруджа (Искра)               3:1

                           IX кръг

1/2 ноември 2008, събота/неделя
Добруджа (Искра) - Заря 2006 (Цар Самуил)                 3:0
Добруджа (Ситово) - Левски 96 II (Главиница)              1:2
Брадвари 08 (Брадвари) - Панайот Хитов (Тутракан)         2:1
Айдемир (Айдемир) - Раковски 2005 (Калипетрово)           0:4
Белица (Белица) - Нова Черна (Нова Черна)                 3:0 сл.

                           Есенно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Белица (Белица)                     9    8   1   0   26:2    25
-------------------------------------------------------------------
 2. Раковски 2005 (Калипетрово)         9    7   0   2   27:3    21
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Заря 2006 (Цар Самуил)              9    4   1   4   22:16   13
 4. Айдемир (Айдемир)                   9    4   1   4   17:19   13
 5. Панайот Хитов (Тутракан)            9    4   0   5   17:15   12 [-][*]
 6. Левски 96 II (Главиница)            9    4   0   5   15:27   12
 7. Добруджа (Ситово)                   9    4   0   5   16:14   12
 8. Добруджа (Искра)                    9    3   2   4   14:17   11
 9. Нова Черна (Нова Черна)             9    2   1   6   16:26    7 [+]
10. Брадвари 08 (Брадвари)              9    2   0   7    9:40    6 [+]

                           X кръг

пролет 2009
Заря 2006 (Цар Самуил) - Нова Черна (Нова Черна)           -
Белица (Белица) - Раковски 2005 (Калипетрово)              -
Айдемир (Айдемир) - Панайот Хитов (Тутракан)               -
Брадвари 08 (Брадвари) - Левски 96 II (Главиница)          -
Добруджа (Ситово) - Добруджа (Искра)                       -

                           XI кръг

Добруджа (Ситово) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Добруджа (Искра) - Брадвари 08 (Брадвари)
Левски 96 II (Главиница) - Айдемир (Айдемир)
Панайот Хитов (Тутракан) - Белица (Белица)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Нова Черна (Нова Черна)

                           XII кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Раковски 2005 (Калипетрово)
Нова Черна (Нова Черна) - Панайот Хитов (Тутракан)
Белица (Белица) - Левски 96 II (Главиница)
Айдемир (Айдемир) - Добруджа (Искра)
Брадвари 08 (Брадвари) - Добруджа (Ситово)

                           XIII кръг

Брадвари 08 (Брадвари) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Добруджа (Ситово) - Айдемир (Айдемир)
Добруджа (Искра) - Белица (Белица)
Левски 96 II (Главиница) - Нова Черна (Нова Черна)
Панайот Хитов (Тутракан) - Раковски 2005 (Калипетрово)

                           XIV кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Панайот Хитов (Тутракан)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Левски 96 II (Главиница)
Нова Черна (Нова Черна) - Добруджа (Искра)
Белица (Белица) - Добруджа (Ситово)
Айдемир (Айдемир) - Брадвари 08 (Брадвари)

                           XV кръг

Айдемир (Айдемир) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Брадвари 08 (Брадвари) - Белица (Белица)
Добруджа (Ситово) - Нова Черна (Нова Черна)
Добруджа (Искра) - Раковски 2005 (Калипетрово)
Левски 96 II (Главиница) - Панайот Хитов (Тутракан)

                           XVI кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Левски 96 II (Главиница)
Панайот Хитов (Тутракан) - Добруджа (Искра)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Добруджа (Ситово)
Нова Черна (Нова Черна) - Брадвари 08 (Брадвари)
Белица (Белица) - Айдемир (Айдемир)

                           XVII кръг

Белица (Белица) - Заря 2006 (Цар Самуил)
Айдемир (Айдемир) - Нова Черна (Нова Черна)
Брадвари 08 (Брадвари) - Раковски 2005 (Калипетрово)
Добруджа (Ситово) - Панайот Хитов (Тутракан)
Добруджа (Искра) - Левски 96 II (Главиница)

                           XVIII кръг

Заря 2006 (Цар Самуил) - Добруджа (Искра)
Левски 96 II (Главиница) - Добруджа (Ситово)
Панайот Хитов (Тутракан) - Брадвари 08 (Брадвари)
Раковски 2005 (Калипетрово) - Айдемир (Айдемир)
Нова Черна (Нова Черна) - Белица (Белица)

нагоре


ОФГ Силистра - финали

                           Финал

в Силистра, ст."Луи Айер":
Спортист (Кайнарджа) - Белица (Белица)                     -

                           3-4 място

Добруджанец 2005 (Алфатар) - Раковски 2005 (Калипетрово)   -

нагоре

Благодарим на Рейджан Халил от в-к "Дръстър прес".

Creative Commons License 1992-2010 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com