bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Стара Загора 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Верея Булсатком (Стара Загора)     20   18   1   1   83:15   55
-------------------------------------------------------------------
 2. Габровница 04 (Горно Сахране)      20   17   1   2   76:14   52     [1 0 1  3:2  3]
 3. Тунджа 2006 (Ягода)                20   17   1   2   51:18   52     [1 0 1  2:3  3]
 4. Мини Марица-изток (Обручище)       20   11   3   6   48:25   36 [*]
 5. Минерал (Овощник)                  20    9   1  10   36:30   28
 6. Ботев II (Гълъбово)                20    8   1  11   36:40   25 [+]
 7. Гранит (Кънчево)                   20    7   2  11   29:68   23 [+]
 8. Млада гвардия (Розово)             20    7   0  13   43:64   21
 9. Единство (Гурково)                 20    6   0  14   34:58   18
10. Берое (Загоре)                     19    2   2  15   12:48    8 [*]
11. СФК Бенковски (Николаево)          19    1   0  18   10:78    3 [*]

Бележки
  - Ботев (Гълъбово) влиза в Югоизточна "В" АФГ.
  - Траяна (Стара Загора), 2-и през изминалия сезон; и Чирпан (Чирпан),
6-и през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Ботев II (Гълъбово), дублиращ отбор на Ботев (Гълъбово); и Гранит
(Кънчево) се включват в групата.
  - Загоре (Загоре) се преименува на Берое (Загоре).
  - Мини Марица-изток (Раднево) се пребазира в Обручище, след като през
изминалия сезон играе мачовете си там. Отборът е ведомствен отбор на
"Мини Марица-изток" ЕАД, в който се състезават работници и служители на
предприятието. Отборът играе домакинските си мачове в кв.Гипсово, Раднево.
  - Верея Булсатком (Стара Загора) играе домакинските си мачове на
ст."Локомотив" в Стара Загора.
  - Гранит (Кънчево) играе домакинските си мачове в Розово.
  - СФК Бенковски (Николаево) се отказва от участие или е изваден след
XIII кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците
му до края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Берое (Загоре) се отказва от участие или е изваден след XV кръг.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до
края се присъждат служебни победи с 3:0.
  - Мачът Берое - СФК Бенковски от XXII кръг не е игран и не е присъждан,
тъй като и двата отбора са напуснали групата.

Голмайстори - пълен списък
20 - Иван Жеков - Верея Булсатком (Стара Загора)
16 - Николай Лесов - Габровница 04 (Горно Сахране)
13 - Галин Атанасов - Верея Булсатком (Стара Загора)
11 - Веселин Стоянов - Единство (Гурково)
   - Емил Зарев - Габровница 04 (Горно Сахране)
10 - Евгени Генчев - Млада гвардия (Розово)
   - Николай Иванов - Тунджа 2006 (Ягода)
 9 - Пламен Мечев - Верея Булсатком (Стара Загора)
   - Димитър Тоданов - Мини марица-изток (Обручище)
   - Иван Иванов - Тунджа 2006 (Ягода)
 8 - Станимир Спасов - Ботев II (Гълъбово)
   - Георги Георгиев - Габровница 04 (Горно Сахране)
   - Осман Курт - Габровница 04 (Горно Сахране)
   - Любен Любенов - Габровница 04 (Горно Сахране)

Индивидуални награди
Най-добър вратар: Панчо Костов - Габровница 04 (Горно Сахране)
Най-проспериращ млад играч: Николай Кръстев Георгиев (род.1990 г.) - Тунджа 2006 (Ягода)

                           I кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Тунджа 2006 (Ягода) - Ботев II (Гълъбово)                 5:2 (2:1)
  [0:1 Иван Гаджев 5', 1:1 Николай Кръстев Георгиев 27', 2:1 Николай Милков 44',
   2:2 Станимир Спасов 58', 4:2 Иван Иванов 78',84'; 5:2 Ивелин Ангелов 83']
в кв.Гипсово, Раднево:
Мини Марица-изток (Обручище) - Минерал (Овощник)          3:0 (1:0)
  [1:0 Митко Вълков Кирев 39', 2:0 Банко Банков 77', 3:0 Димитър Тоданов 87']
Берое (Загоре) - Млада гвардия (Розово)                   3:1 (2:1)
  [0:1 В.Маринов 11', 1:1 Ал.Иванов 33', 2:1 Стоян Танев 44',
   3:1 Антон Тонев 77']
Единство (Гурково) - СФК Бенковски (Николаево)            7:1 (3:1)
  [2:0 Иван Димитров 13',14'; 3:0 Милко Коев 23', 3:1 Стоян Янков 31',
   5:1 Веселин Стоянов 53',64'; 6:1 Николай Колев 70', 7:1 Веселин Стоянов 88']
Габровница 04 (Горно Сахране) - Верея Булсатком (СтЗ)     2:2 (1:0)
  [1:0 Николай Лесов 30', 1:1 Галин Атанасов 50', 1:2 Пламен Мечев 55',
   2:2 Любен Любенов 70']
Гранит (Кънчево)                                          почива

                           II кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Габровница 04 (Горно Сахране) 1:7 (1:3)
  [0:2 Осман Курт 15',20'; 1:2 Данаил Динев 28', 1:4 Живко Христов 34',49',
   1:5 Али Бозьоли 68', 1:6 Бекташ Али 78', 1:7 Николай Любенов 86']
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Млада гвардия (Розово) - Единство (Гурково)               5:0 сл. *
  [0:1 Кънчо Кънев 42', 2:1 Евгени Генчев 70',87'-д]
* - прекратен в 88' при 2:1, когато гостите напускат терена. На Млада гвардия
    е присъдена служебна победа с 5:0. По-горе са публикувани голмайсторите
    до прекратяването на мача.
Минерал (Овощник) - Берое (Загоре)                        2:0 (1:0)
  [1:0 Сотир Коцев 17', 2:0 Валентин Маринов 87']
в Розово:
Гранит (Кънчево) - Тунджа 2006 (Ягода)                    1:2 (0:2)
  [0:2 Стоян Тълпигов 25',32'; 1:2 Даниел Гочев 70']
15 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Ботев II (Гълъбово) - Мини Марица-изток (Обручище)        0:0
Верея Булсатком (Стара Загора)                            почива

                           III кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Млада гвардия (Розово)   10:0 (6:0)
  [1:0 Емил Зарев 5', 2:0 Николай Лесов 11', 3:0 Георги Георгиев 16',
   5:0 Емил Зарев 20',32'; 7:0 Любен Любенов 42',53'; 8:0 Емил Зарев 60',
   10:0 Любен Любенов 62',90']
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
в кв.Гипсово, Раднево:
Мини Марица-изток (Обручище) - Гранит (Кънчево)           9:1 (6:0)
  [2:0 Димитър Тоданов 2',8'; 3:0 Банко Банков 25', 5:0 Митко Вълков Кирев 30',40';
   6:0 Данаил Петров 44', 9:0 Стоян Киров 50',56',68'; 9:1 Иван Петров 80'-д]
Единство (Гурково) - Минерал (Овощник)                    3:1 (3:0)
  [1:0 Атанас Черкезов 3', 3:0 Веселин Стоянов 15',22'; 3:1 Валентин Маринов 75']
Верея Булсатком (Ст. Загора) - СФК Бенковски (Николаево)  7:1 (4:0)
  [2:0 Пламен Мечев 19',28'; 3:0 Иван Жеков 29', 4:0 Пламен Мечев 41',
   6:0 Иван жеков 49',60'; 6:1 Тихомир Желев 75', 7:1 Евелин Неделчев 84']
6 декември 2008, събота, 14:00 ч
Берое (Загоре) - Ботев II (Гълъбово)                      0:3 сл. *
* - домакините не се явяват.
Тунджа 2006 (Ягода)                                       почива

                           IV кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Млада гвардия (Розово) - Верея Булсатком (Стара Загора)   1:6 (0:1)
  [0:1 Велко Велков 23', 0:2 Иван Жеков 50', 1:2 Стефан Михалев 55',
   1:3 Петър Милков 60', 1:5 Галин Михайлов 66',70'; 1:6 Иван Динев 75']
Тунджа 2006 (Ягода) - Мини Марица-изток (Обручище)        2:0 (1:0)
  [1:0 Иван Иванов 26', 2:0 Николай Иванов 51']
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Минерал (Овощник) - Габровница 04 (Горно Сахране)         1:2 (1:2)
  [0:1 Осман Курт 5', 0:2 Николай Лесов 16', 1:2 Д.Влаев 45']
Ботев II (Гълъбово) - Единство (Гурково)                  7:1 (4:0)
  [1:0 Станимир Спасов 11', 2:0 Диян Динев 15', 3:0 Станимир Спасов 31',
   4:0 Иван Манев 38', 5:0 Станимир Спасов 48', 6:0 Иван Манев 50',
   6:1 Веселин Стоянов 50', 7:1 Георги Георгиев 88']
в Розово:
Гранит (Кънчево) - Берое (Загоре)                         2:2 (1:2)
  [0:1 Щерю Янев 20', 0:2 Д.Митев 27', 2:2 Атанас Даскалов 43',90'-д]
СФК Бенковски (Николаево)                                 почива

                           V кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Ботев II (Гълъбово)       7:0 (4:0)
  [2:0 Николай Лесов 9',21'; 3:0 Живко Христов 35', 4:0 Любен Любенов 43',
   5:0 Емил Зарев 48', 6:0 Осман Курт 72', 7:0 Пламен Костов 85'-д]
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Берое (Загоре) - Тунджа 2006 (Ягода)                      0:0
Единство (Гурково) - Гранит (Кънчево)                     6:1 (4:1)
  [2:0 Иван Димитров 3',6'; 2:1 Ангел Даскалов 10', 3:1 Веселин Стоянов 20',
   4:1 Николай Колев 41', 6:1 Веселин Стоянов 75',84']
Верея Булсатком (Стара Загора) - Минерал (Овощник)        4:1 (2:0)
  [1:0 Сотир Коцев 5'-аг, 2:0 Иван Жеков 43', 2:1 Ахмед Чаушев 48',
   3:1 Петър Милков 72', 4:1 Христо Първанов 89']
СФК Бенковски (Николаево) - Млада гвардия (Розово)        2:6 (1:4)
  [0:1 Стоян Сивинов 24', 0:2 Светлин Пехливанов 27', 0:3 Стефан Михалев 29',
   0:4 Евгени Ганчев 32', 1:4 Данаил Динев 41', 1:5 Стефан Михалев 48',
   2:5 Данаил Динев 55', 2:6 Станислав Костадинов 89']
Мини Марица-изток (Обручище)                              почива

                           VI кръг

26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Минерал (Овощник) - СФК Бенковски (Николаево)             3:0 сл.
Ботев II (Гълъбово) - Верея Булсатком (Стара Загора)      1:3 (0:2)
  [0:1 Петър Милков 16', 0:2 Иван Жеков 42', 1:2 Росен Димов 53',
   1:3 Галин Михайлов 85']
в Розово:
Гранит (Кънчево) - Габровница 04 (Горно Сахране)          0:4 (0:1)
  [0:1 Живко Христов 6', 0:2 Осман Курт 71', 0:3 Николай Лесов 78',
   0:4 Емил Зарев 90']
Тунджа 2006 (Ягода) - Единство (Гурково)                  2:1 (2:0)
  [1:0 Щерю Щерев 5', 2:0 Николай Иванов 19', 2:1 Иван Димитров 75']
в кв.Гипсово, Раднево:
Мини Марица-изток (Обручище) - Берое (Загоре)             6:1 (3:1)
  [1:0 Банко Банков 10', 1:1 Стоян Танев 13', 2:1 Банко Банков 30',
   3:1 Димитър Тоданов 36', 5:1 Красен Василев 46',56'; 6:1 Димитър Тоданов 69']
Млада гвардия (Розово)                                    почива

                           VII кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Тунджа 2006 (Ягода)       2:0 (1:0)
  [1:0 Николай Лесов 28', 2:0 Емил Зарев 90']
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Единство (Гурково) - Мини Марица-изток (Обручище)         2:5 (1:3)
  [0:2 Митко Вълков Кирев 7',14'; 0:3 Димитър Тоданов 38', 2:3 Веселин Стоянов 39',57';
   2:4 Димитър Тоданов 62', 2:5 Красен Василев 75']
Верея Булсатком (Стара Загора) - Гранит (Кънчево)        10:0 (4:0)
  [3:0 галин Атанасов 1',17',24'; 4:0 Галин Михайлов 39', 5:0 Дамян Мечев 49',
   8:0 Иван Жеков 52',64',79'; 9:0 Владимир Манахилов 80', 10:0 Галин Михайлов 88']
СФК Бенковски (Николаево) - Ботев II (Гълъбово)           3:0 сл.
Млада гвардия (Розово) - Минерал (Овощник)                2:3 (1:2)
  [0:1 Валентин Желязков 16', 0:2 Димо Минев 18', 1:2 Любомир Манолов 21',
   1:3 Валентин Желязков 75', 2:3 Любомир Манолов 83']
Берое (Загоре)                                            почива

                           VIII кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Ботев II (Гълъбово) - Млада гвардия (Розово)              5:2 (1:0)
  [1:0 Иван Манев 14', 1:1 Любомир Манолов 51', 2:1 Диян Динев 2п,
   3:1 Иван Манев 75', 3:2 Станислав Костадинов 80', 4:2 Аледин Дервишев 81',
   5:2 Станимир Спасов 86']
в Горно Сахране: *
Мини Марица-изток (Обручище) - Габровница 04 (Г. Сахране) 0:2 (0:1)
  [0:1 Николай Любенов 30', 0:2 Осман Курт 50']
* - по споразумение между двата отбора домакинствата им са разменени.
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
в Розово:
Гранит (Кънчево) - СФК Бенковски (Николаево)              4:0 (2:0)
  [1:0 Атанас Василев 40', 2:0 Марин Иванов 45', 4:0 Димитър Димитров 55',69']
Тунджа 2006 (Ягода) - Верея Булсатком (Стара Загора)      0:5 (0:1)
  [0:2 Иван Жеков 3',50'; 0:3 Пламен Мечев 60', 0:4 Петър Милков 82',
   0:5 Галин Атанасов 85']
Берое (Загоре) - Единство (Гурково)                       0:1 (0:1)
  [0:1 Георги Янков 24']
Минерал (Овощник)                                         почива

                           IX кръг

15 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Берое (Загоре)            3:0 сл.
16 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Верея Булсатком (Стара Загора) - Мини Марица-изток (Обр.) 6:1 (4:0)
  [1:0 Иван Жеков 6', 2:0 Петър Милков 20', 3:0 Иван Жеков 23',
   4:0 Велко Велков 35', 6:0 Пламен Мечев 50',55'; 6:1 Стоян Киров 65']
СФК Бенковски (Николаево) - Тунджа 2006 (Ягода)           1:3 (1:1)
  [0:1 Цветан Цонев 15', 1:1 Добромир Пенев 1п, 1:2 Николай Иванов 54',
   1:3 Иван Иванов 67']
Млада гвардия (Розово) - Гранит (Кънчево)                 4:2 (1:1)
  [1:0 Стефан Михалев 18', 1:1 Атанас Даскалов 29', 2:1 Живко Желев 57',
   3:1 Евгени Генчев 70', 3:2 Красимир Бонев 75', 4:2 Стефан Михалев 87']
Минерал (Овощник) - Ботев II (Гълъбово)                   3:0 сл.
Единство (Гурково)                                        почива

                           X кръг

22 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Единство (Гурково) - Габровница 04 (Горно Сахране)        отложен *
* - мчът е отложен заради лоши атмосферни условия.
23 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
в Розово:
Гранит (Кънчево) - Минерал (Овощник)                      0:10 (0:4)
  [0:1 Валентин Маринов 8', 0:2 Сотир Коцев 21', 0:3 Ахмед Чаушев 28',
   0:4 Сотир Коцев 43', 0:5 Ахмед Чаушев 50', 0:6 Димитър Сивов Иванов 67',
   0:8 Галин Петров 69',71'; 0:9 Димо Денев 81', 0:10 Галин Петров 85']
Тунджа 2006 (Ягода) - Млада гвардия (Розово)              7:4 (4:2)
  [0:1 Любомир Манолов 3', 1:1 Николай Иванов 5', 1:2 Любомир Манолов 8',
   2:2 Николай Кръстев Георгиев 12', 3:2 Николай Иванов 25', 4:2 Денислав Милков 34',
   5:2 Николай Кръстев Георгиев 52', 5:3 Евгени Генчев 62'-д, 6:3 Иван Иванов 65',
   7:3 Николай Иванов 70', 7:4 Евгени Генчев 73']
в кв.Гипсово, Раднево:
Мини Марица-изток (Обручище) - СФК Бенковски (Николаево)  3:0 сл.
Берое (Загоре) - Верея Булсатком (Стара Загора)           0:3 (0:3)
  [0:2 Пламен Мечев 7',27'; 0:3 Владимир Манахилов 33']
6 декември 2008, събота, 14:00 ч
Единство (Гурково) - Габровница 04 (Горно Сахране)        0:5 сл. *
  [1:0 Веселин Стоянов 2', 2:0 Милко Коев 7'-д, 2:1 Георги Георгиев 49',
   2:2 Николай Лесов 60']
* - мачът е прекратен през второто полувреме при 2:2, след като футболисти на
    домакините атакуват и удрят съдията. На Единство е присъдена служебна загуба
    с 0:5 и отборът е наказан с лишаване от домакинство за 5 мача.
Ботев II (Гълъбово)                                       почива

                           XI кръг

29 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Минерал (Овощник) - Тунджа 2006 (Ягода)                   0:3 (0:1)
  [0:1 Иван Иванов 7', 0:2 Николай Иванов 76', 0:3 Николай Кръстев Георгиев 90']
30 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Верея Булсатком (Стара Загора) - Единство (Гурково)       3:2 (1:0)
  [1:0 Светослав Койнов 20', 1:1 Дилян Петров 68', 1:2 Георги Янков 73',
   2:2 Иван Жеков 80', 3:2 Петър Милков 85']
СФК Бенковски (Николаево) - Берое (Загоре)                1:3 (1:2)
  [0:1 Щерю Илиев 5', 1:1 Данаил Динев 7', 1:2 Ангел Талев 29',
   1:3 Щерю Илиев 70']
Млада гвардия (Розово) - Мини Марица-изток (Обручище)     2:5 (1:3)
  [0:1 Митко Вълков Кирев 8', 1:1 Евгени Генчев 32', 1:2 Банко Банков 35',
   1:4 Ст.Николов 41',55'; 1:5 Красен Василев 65', 2:5 Любомир Манолов 80']
Ботев II (Гълъбово) - Гранит (Кънчево)                    7:0 (3:0)
  [1:0 Станимир Спасов 18', 3:0 Даниел Карадимов 34',44'; 4:0 Георги Георгиев 64',
   5:0 Станимир Спасов 70', 6:0 Георги Георгиев 76', 7:0 Диян Димов 85']
Габровница 04 (Горно Сахране)                             почива

                           XII кръг

21 март 2009, събота, 15:00 ч
Ботев II (Гълъбово) - Тунджа 2006 (Ягода)                 0:2 (0:0)
  [0:1 Иван Иванов 60', 0:2 Николай Иванов 76']
Минерал (Овощник) - Мини Марица-изток (Обручище)          0:0
Млада гвардия (Розово) - Берое (Загоре)                   3:0 сл.
СФК Бенковски (Николаево) - Единство (Гурково)            0:3 сл.
Верея Булсатком (Ст. Загора) - Габровница 04 (Г. Сахране) 2:1 (1:0)
  [1:0 Галин Атанасов 29', 1:1 Георги Георгиев 79', 2:1 Иван Жеков 84']
Гранит (Кънчево)                                          почива

                           XIII кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - СФК Бенковски (Ник.)     11:0 (4:0)
  [1:0 Георги Георгиев 3', 2:0 Осман Курт 11', 4:0 Георги Георгиев 20',33';
   5:0 Станислав Вълков 48', 7:0 Николай Лесов 56',63'; 8:0 Емил Зарев 65',
   9:0 Хр.Валеров 75', 10:0 Чакъров 80', 11:0 Николай Лесов 86']
в Ягода: *
Единство (Гурково) - Млада гвардия (Розово)               1:3 (1:1)
  [0:1 Евгени Генчев 39', 1:1 Дилян Петров 42', 1:2 Евгени Генчев 50',
   1:3 Д.Прангов 67']
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Единство.
Берое (Загоре) - Минерал (Овощник)                        1:4 (0:3)
  [0:1 Златан Петров 30', 0:2 Галин Петров 36', 0:3 Ахмед Чаушев 40',
   0:4 Махарсенов 60', 1:4 Петър Петров 72']
Тунджа 2006 (Ягода) - Гранит (Кънчево)                    1:0 (0:0)
  [1:0 Николай Кръстев Георгиев 67'-д]
20 май 2009, сряда, 18:00 ч
в кв.Гипсово, Раднево:
Мини Марица-изток (Обручище) - Ботев II (Гълъбово)        1:0 (0:0)
  [1:0 Димитър Тоданов 87']
Верея Булсатком (Стара Загора)                            почива

* - СФК Бенковски (Николаево) се отказва от участие или е изваден след
XIII кръг. Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците
му до края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XIV кръг

4 април 2009, събота, 16:00 ч
в Розово:
Гранит (Кънчево) - Мини Марица-изток (Обручище)           1:1 (1:1)
  [1:0 Иван К.Иванов 5', 1:1 Христо Дамянов 20']
Ботев II (Гълъбово) - Берое (Загоре)                      1:0 (0:0)
  [1:0 Иван Димов 55']
Минерал (Овощник) - Единство (Гурково)                    3:0 сл.
СФК Бенковски (Николаево) - Верея Булсатком (Ст.Загора)   0:3 сл.
5 април 2009, неделя, 16:00 ч
Млада гвардия (Розово) - Габровница 04 (Горно Сахране)    2:3 (1:2)
  [0:1 Любен Любенов 13', 1:1 Желязко Гагов 21', 1:2 Николай Лесов 22',
   2:2 Евгени Генчев 61'-д, 2:3 Николай Лесов 74']
Тунджа 2006 (Ягода)                                       почива

                           XV кръг

11 април 2009, събота, 16:00 ч
Верея Булсатком (Стара Загора) - Млада гвардия (Розово)   6:0 (3:0)
  [1:0 Светослав Койнов 22', 2:0 Александър Маринов 37', 3:0 Евелин Неделчев 40',
   4:0 Иван Жеков 49', 5:0 Галин Атанасов 71', 6:0 Венцислав Стоилов 85']
Габровница 04 (Горно Сахране) - Минерал (Овощник)         1:0 (1:0)
  [1:0 Георги Георгиев 18']
в Ягода: *
Единство (Гурково) - Ботев II (Гълъбово)                  0:3 сл.
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Единство.
Берое (Загоре) - Гранит (Кънчево)                         2:3 (2:2)
  [0:1 Йордан Христов 5', 1:1 Здравко Желязков 15', 2:1 Щерю Янев 17',
   2:2 Йордан Христов 25', 2:3 Иван К.Иванов 80']
в кв.Гипсово, Раднево:
Мини Марица-изток (Обручище) - Тунджа 2006 (Ягода)        0:3 сл.
СФК Бенковски (Николаево)                                 почива

* - Берое (Загоре) се отказва от участие или е изваден след XV кръг.
Резултатите му до този момент се зачитат, а на противниците му до
края се присъждат служебни победи с 3:0.

                           XVI кръг

18 април 2009, събота, 16:00 ч
Тунджа 2006 (Ягода) - Берое (Загоре)                      3:0 сл.
в Розово:
Гранит (Кънчево) - Единство (Гурково)                     4:2 (3:1)
  [1:0 Иван Николов 11', 2:0 Марин Иванов 13', 2:1 Дилян Петров 15',
   4:1 Йордан Христов 44',52'; 4:2 Дилян Петров 65']
Ботев II (Гълъбово) - Габровница 04 (Горно Сахране)       1:3 (0:1)
  [0:1 Емил Зарев 26', 1:1 Станимир Спасов 49', 1:2 Георги Георгиев 62',
   1:3 Николай Лесов 76']
Минерал (Овощник) - Верея Булсатком (Стара Загора)        0:3 (0:1)
  [0:1 Велко Велков 6', 0:2 Александър Маринов 64', 0:3 Иван Жеков 73']
Млада гвардия (Розово) - СФК Бенковски (Николаево)        3:0 сл.
Мини Марица-изток (Обручище)                              почива

                           XVII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
СФК Бенковски (Николаево) - Минерал (Овощник)             0:3 сл.
Верея Булсатком (Стара Загора) - Ботев II (Гълъбово)      4:0 (2:0)
  [1:0 Галин Атанасов 15', 2:0 Иван Жеков 18', 3:0 Светослав Койнов 53',
   4:0 Галин Михайлов 69']
в Ягода: *
Единство (Гурково) - Тунджа 2006 (Ягода)                  0:3 (0:2)
  [0:1 Ивайло Атанасов 20', 0:3 Николай Кръстев Георгиев 29',60']
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Единство.
Берое (Загоре) - Мини Марица-изток (Обручище)             0:3 сл.
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Габровница 04 (Горно Сахране) - Гранит (Кънчево)          2:0 (2:0)
  [1:0 Николай Лесов 35', 2:0 Любомир Атанасов 43'-д]
Млада гвардия (Розово)                                    почива

                           XVIII кръг

30 април 2009, четвъртък, 18:00 ч
в кв.Гипсово, Раднево:
Мини Марица-изток (Обручище) - Единство (Гурково)         3:0 (3:0)
  [1:0 Димитър Тоданов 15', 2:0 Митко Вълков Кирев 17', 3:0 Живко Узунов 26']
Тунджа 2006 (Ягода) - Габровница 04 (Горно Сахране)       2:1 (2:1)
  [1:0 Иван Иванов 12', 1:1 Валентин Доневски 36', 2:1 Стоян Тълпигов 45']
  [чк: Любен Любенов (Г) 60', Ст.Вълков (Г) 60']
в Розово:
Гранит (Кънчево) - Верея Булсатком (Стара Загора)         1:5 (0:4)
  [0:1 Галин Атанасов 6', 0:2 П.Петков 9', 0:3 Галин Атанасов 29',
   0:4 Галин Михайлов 37', 0:5 Д.Русев 60', 1:5 Живко Христов 69']
Ботев II (Гълъбово) - СФК Бенковски (Николаево)           3:0 сл.
Минерал (Овощник) - Млада гвардия (Розово)                2:1 (1:0)
  [1:0 М.Василев 16', 2:0 Валентин Маринов 60', 2:1 Стефан Михалев 71']
Берое (Загоре)                                            почива

                           XIX кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Млада гвардия (Розово) - Ботев II (Гълъбово)              3:0 сл.
СФК Бенковски (Николаево) - Гранит (Кънчево)              0:3 сл.
в кв.Гипсово, Раднево:
Габровница 04 (Горно Сахране) - Мини Марица-изток (Обр.)  3:2 (1:1)
  [0:1 Ваньо Шишков 33', 1:1 Николай Лесов 39', 2:1 Осман Курт 55',
   2:2 Ваньо Шишков 73', 3:2 Емил Зарев 78']
в Ягода: *
Единство (Гурково) - Берое (Загоре)                       3:0 сл.
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Единство.
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Верея Булсатком (Стара Загора) - Тунджа 2006 (Ягода)      1:3 (0:2)
  [0:1 Ивайло Атанасов 15', 0:2 Николай Иванов 33', 0:3 Стоян Тълпигов 53',
   1:3 Евелин Неделчев 80'-д]
Минерал (Овощник)                                         почива

                           XX кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Берое (Загоре) - Габровница 04 (Горно Сахране)            0:3 сл.
в кв.Гипсово, Раднево:
Мини Марица-изток (Обручище) - Верея Булсатком (СтЗ)      0:2 (0:2)
  [0:2 Иван Жеков 30',39']
Тунджа 2006 (Ягода) - СФК Бенковски (Николаево)           3:0 сл.
в Розово:
Гранит (Кънчево) - Млада гвардия (Розово)                 2:1 (1:1)
  [1:0 Стоян Бинев 6', 1:1 Стефан Михалев 41', 2:1 Стоян Бинев 59']
Ботев II (Гълъбово) - Минерал (Овощник)                   3:0 сл.
Единство (Гурково)                                        почива

                           XXI кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Минерал (Овощник) - Гранит (Кънчево)                      0:1 (0:0)
  [0:1 Иван К.Иванов 62']
Млада гвардия (Розово) - Тунджа 2006 (Ягода)              0:4 (0:2)
  [0:1 Николай Иванов 3', 0:2 Стоян Тълпигов 40', 0:3 Иван Иванов 55',
   0:4 Стоян Тълпигов 66']
СФК Бенковски (Николаево) - Мини Марица-изток (Обручище)  0:3 сл.
Верея Булсатком (Стара Загора) - Берое (Загоре)           3:0 сл.
Габровница 04 (Горно Сахране) - Единство (Гурково)        4:1 (1:1)
  [1:0 Любен Любенов 3', 1:1 Боян Денев 23'-д, 2:1 Станислав Вълков 73',
   3:1 Емил Зарев 77', 4:1 Станислав Вълков 79']
Ботев II (Гълъбово)                                       почива

                           XXII кръг

30 май 2009, събота, 18:00 ч
в Ягода: *
Единство (Гурково) - Верея Булсатком (Стара Загора)       1:5 (0:2)
  [0:1 Галин Атанасов 30', 0:2 Велко Велков 42', 0:3 Галин Атанасов 50',
   1:3 Иван Димитров 54', 1:4 Радослав Райков 63', 1:5 Галин Атанасов 79']
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Единство.
Берое (Загоре) - СФК Бенковски (Николаево)                неигран
в кв.Гипсово, Раднево:
Мини Марица-изток (Обручище) - Млада гвардия (Розово)     3:0 сл.
Тунджа 2006 (Ягода) - Минерал (Овощник)                   3:0 сл.
в Розово:
Гранит (Кънчево) - Ботев II (Гълъбово)                    3:0 сл.
Габровница 04 (Горно Сахране)                             почива

нагоре

                           Всички голмайстори

         20  Иван Жеков                Верея Булсатком (Стара Загора)
         16  Николай Лесов             Габровница 04 (Горно Сахране) 
         13  Галин Атанасов            Верея Булсатком (Стара Загора)
         11  Веселин Стоянов           Единство (Гурково)            
         11  Емил Зарев                Габровница 04 (Горно Сахране) 
         10  Евгени Генчев             Млада гвардия (Розово)        
         10  Николай Иванов            Тунджа 2006 (Ягода)           
          9  Пламен Мечев              Верея Булсатком (Стара Загора)
          9  Димитър Тоданов           Мини Марица-изток (Обручище)  
          9  Иван Иванов               Тунджа 2006 (Ягода)           
          8  Станимир Спасов           Ботев II (Гълъбово)       
          8  Георги Георгиев           Габровница 04 (Горно Сахране) 
          8  Осман Курт                Габровница 04 (Горно Сахране) 
          8  Любен Любенов             Габровница 04 (Горно Сахране) 
          7  Галин Михайлов            Верея Булсатком (Стара Загора)
          7  Митко Вълков Кирев        Мини Марица-изток (Обручище)  
          7  Стефан Михалев            Млада гвардия (Розово)        
          7  Николай Кръстев Георгиев  Тунджа 2006 (Ягода)           
          6  Петър Милков              Верея Булсатком (Стара Загора)
          6  Иван Димитров             Единство (Гурково)            
          6  Любомир Манолов           Млада гвардия (Розово)        
          6  Стоян Тълпигов            Тунджа 2006 (Ягода)           
          5  Живко Христов             Гранит (Кънчево)               (вкл. 4 гола за Габровница 04 (Горно Сахране)
          5  Банко Банков              Мини Марица-изток (Обручище)  
          4  Иван Манев                Ботев II (Гълъбово)       
          4  Велко Велков              Верея Булсатком (Стара Загора)
          4  Йордан Христов            Гранит (Кънчево)          
          4  Атанас Даскалов           Гранит (Кънчево)          
          4  Дилян Петров              Единство (Гурково)            
          4  Ахмед Чаушев              Минерал (Овощник)             
          4  Галин Петров              Минерал (Овощник)             
          4  Валентин Маринов          Минерал (Овощник)             
          4  Красен Василев            Мини Марица-изток (Обручище)  
          4  Стоян Киров               Мини Марица-изток (Обручище)  
          4  Данаил Динев              СФК Бенковски (Николаево)     
          3  Георги Георгиев           Ботев II (Гълъбово)       
          3  Евелин Неделчев           Верея Булсатком (Стара Загора)
          3  Светослав Койнов          Верея Булсатком (Стара Загора)
          3  Станислав Вълков          Габровница 04 (Горно Сахране) 
          3  Иван К. Иванов            Гранит (Кънчево)          
          3  Сотир Коцев               Минерал (Овощник)             
          2  Щерю Илиев                Берое (Загоре)                
          2  Стоян Танев               Берое (Загоре)                
          2  Щерю Янев                 Берое (Загоре)                
          2  Даниел Карадимов          Ботев II (Гълъбово)       
          2  Диян Динев                Ботев II (Гълъбово)       
          2  Александър Маринов        Верея Булсатком (Стара Загора)
          2  Владимир Михайлов         Верея Булсатком (Стара Загора)
          2  Николай Любенов           Габровница 04 (Горно Сахране) 
          2  Димитър Димитров          Гранит (Кънчево)          
          2  Стоян Бинев               Гранит (Кънчево)          
          2  Марин Иванов              Гранит (Кънчево)          
          2  Георги Янков              Единство (Гурково)            
          2  Николай Колев             Единство (Гурково)            
          2  Валентин Желязков         Минерал (Овощник)             
          2  Ст.Николов                Мини Марица-изток (Обручище)  
          2  Ваньо Шишков              Мини Марица-изток (Обручище)  
          2  Станислав Костадинов      Млада гвардия (Розово)        
          2  Ивайло Атанасов           Тунджа 2006 (Ягода)           
          1  Петър Петров              Берое (Загоре)                
          1  Ангел Талев               Берое (Загоре)                
          1  Ал. Иванов                Берое (Загоре)                
          1  Здравко Желязков          Берое (Загоре)                
          1  Антон Тонев               Берое (Загоре)                
          1  Д. Митев                  Берое (Загоре)                
          1  Иван Гаджев               Ботев II (Гълъбово)       
          1  Иван Димов                Ботев II (Гълъбово)       
          1  Диян Димов                Ботев II (Гълъбово)       
          1  Росен Димов               Ботев II (Гълъбово)       
          1  Аледин Дервишев           Ботев II (Гълъбово)       
          1  Христо Първанов           Верея Булсатком (Стара Загора)
          1  П. Петков                 Верея Булсатком (Стара Загора)
          1  Д. Русев                  Верея Булсатком (Стара Загора)
          1  Дамян Мечев               Верея Булсатком (Стара Загора)
          1  Радослав Райков           Верея Булсатком (Стара Загора)
          1  Венцислав Стоилов         Верея Булсатком (Стара Загора)
          1  Иван Динев                Верея Булсатком (Стара Загора)
          1  Бекташ Али                Габровница 04 (Горно Сахране) 
          1  Али Бозьоли               Габровница 04 (Горно Сахране) 
          1  Хр. Валериев              Габровница 04 (Горно Сахране) 
          1  Чакъров                   Габровница 04 (Горно Сахране) 
          1  Пламен Костов             Габровница 04 (Горно Сахране) 
          1  Любомир Атанасов          Габровница 04 (Горно Сахране) 
          1  Валентин Доневски         Габровница 04 (Горно Сахране) 
          1  Даниел Гочев              Гранит (Кънчево)          
          1  Иван Николов              Гранит (Кънчево)          
          1  Красимир Бонев            Гранит (Кънчево)          
          1  Иван Петров               Гранит (Кънчево)          
          1  Атанас Василев            Гранит (Кънчево)          
          1  Атанас Черкезов           Единство (Гурково)            
          1  Милко Коев                Единство (Гурково)            
          1  Боян Денев                Единство (Гурково)            
          1  Махарсенов                Минерал (Овощник)             
          1  Златан Петров             Минерал (Овощник)             
          1  Димо Денев                Минерал (Овощник)             
          1  М. Василев                Минерал (Овощник)             
          1  Д. Влаев                  Минерал (Овощник)             
          1  Димитър Сивов Иванов      Минерал (Овощник)             
          1  Димо Минев                Минерал (Овощник)             
          1  Живко Узунов              Мини Марица-изток (Обручище)  
          1  Христо Дамянов            Мини Марица-изток (Обручище)  
          1  Данаил Петров             Мини Марица-изток (Обручище)  
          1  Желязко Гагов             Млада гвардия (Розово)        
          1  В. Маринов                Млада гвардия (Розово)        
          1  Д. Прангов                Млада гвардия (Розово)        
          1  Живко Желев               Млада гвардия (Розово)        
          1  Стоян Сивинов             Млада гвардия (Розово)        
          1  Светлин Пехливанов        Млада гвардия (Розово)        
          1  Тихомир Желев             СФК Бенковски (Николаево)     
          1  Стоян Янков               СФК Бенковски (Николаево)     
          1  Добромир Пенев            СФК Бенковски (Николаево)     
          1  Щерю Щерев                Тунджа 2006 (Ягода)           
          1  Ивелин Ангелов            Тунджа 2006 (Ягода)           
          1  Николай Милков            Тунджа 2006 (Ягода)           
          1  Цветан Цонев              Тунджа 2006 (Ягода)           
          1  Десислав Милков           Тунджа 2006 (Ягода)           

нагоре

Благодарим ОС на БФС - Стара Загора.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com