bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


Северозападна "В" АФГ 2008/09

                           Бараж за Западна "Б" ФГ

19 август 2009, сряда, 17:00 ч
в Ботевград, ст."Христо Ботев":
Бдин (Видин) - Малеш (Микрево)                            2:1 (1:0) *
  [1:0 Борислав Борисов 15', 2:0 Цветомир Тодоров 79', 2:1 Георги Жежев 90'+1'], ~ 1 000 зрители
* - баражът се играе след започването на сезон 2009/10 заради късното освобождаване
    на място в Западна "Б" ФГ след недопускане до участие на Беласица (Петрич).

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Ботев (Враца)                      30   25   4   1   93:12   79     Влиза в Западна "Б" ФГ
-------------------------------------------------------------------
 2. Бдин (Видин)                       30   22   6   2   80:22   72
 3. Локомотив (Дряново)                30   18   5   7   65:33   59
 4. Янтра (Габрово)                    30   18   3   9   52:41   57 [-][*]
 5. Локомотив (Горна Оряховица)        30   15   9   6   46:20   54
 6. Гигант (Белене)                    30   12   6  12   42:40   42
 7. Мария Луиза (Лом)                  30   11   6  13   45:51   39
 8. Павликени (Павликени)              30    9   9  12   31:43   36     [1 1 0  1:0  4]
 9. Левски 2007 (Левски)               30   11   3  16   36:55   36     [0 1 1  0:1  1]
10. Трявна (Трявна)                    30    9   8  13   30:38   35     [1 1 0  3:1  4]
11. Академик (Свищов)                  30   10   5  15   46:60   35     [0 1 1  1:3  1]
12. Ботев (Димово)                     30    9   5  16   38:59   32 [+] [2 0 0  7:5  6]
13. Сторгозия (Плевен)                 30    8   8  14   38:47   32 [+] [0 0 2  5:7  0]
14. Ситомир (Никопол)                  30    9   3  18   33:70   30
-------------------------------------------------------------------
15. Бали 2002 (Дебелец)                30    9   2  19   47:68   29 [+][*] Изпада
16. Чумерна (Елена)                    30    2   4  24   14:77   10        Изпада

Бележки
  - Чумерна (Елена) се отказва от участие в З "Б" ФГ по финансови причини и
остава в Северозападна "В" АФГ. На тяхно място в групата влиза Ком-Миньор 2016
(Драганица).
  - Новият член в групата Янтра 2003 (Драганово) се обединява с изпадналия
от СЗ "В" АФГ отбор на Ботев-Бали (Дебелец). Името на новия отбор е
Бали 2002 (Дебелец).
  - Валекс (Трявна) се обединява с Трявна (Трявна) от ОФГ Габрово, след като
собственикът му, притежаващ и фирма "Валекс", предава отбора на община Трявна.
Името на новия отбор е Трявна (Трявна).
  - Янтра (Габрово) не спазва срока за картотекиране на играчи и на 15 август
се оттегля от групата. ЗС Велико Търново първоначално включва на тяхно място
Янтра 2000 (Габрово) от ОФГ Габрово и отлага насрочения за Янтра мач от I кръг
с Бдин. Малко след това обаче от Янтра (Габрово) заявяват, че все пак ще
започнат участие в първенството и са върнати в групата, а за мача им с Бдин е
присъдена служебна победа с 3:0 за Бдин.
  - Сторгозия (Плевен) играе домакинските си мачове в Милковица.
  - Ботев (Димово) играе домакинските си мачове в Макреш през есента, докато
стадионът в Димово бъде ремонтиран.

                           I кръг

16 август 2008, събота, 18:00 ч
Ситомир (Никопол) - Бали 2002 (Дебелец)                   2:2
17 август 2008, неделя, 18:00 ч
Мария Луиза (Лом) - Чумерна (Елена)                       2:3
Локомотив (Дряново) - Ботев (Димово)                      2:1 (1:1)
  [1:0 Емил Георгиев 5', 1:1 Владимир Василев 11', 2:1 Мартин Кръстев 54']
Левски 2007 (Левски) - Академик (Свищов)                  2:1
Ботев (Враца) - Трявна (Трявна)                           3:0 (1:0)
  [1:0 Гарев 40', 3:0 Данчев 62',65']
Гигант (Белене) - Павликени (Павликени)                   1:0
Бдин (Видин) - Янтра (Габрово)                            отложен *
* - мачът е отложен за 20 август, сряда, във връзка с проблемите на
    Янтра в началото на първенството.
Локомотив (Горна Оряховица) - Сторгозия (Плевен)          1:0
20 август 2008, сряда, 18:00 ч
Бдин (Видин) - Янтра (Габрово)                            3:0 сл. *
* - присъдена е служебна победа с 3:0 за Бдин във връзка с проблемите
    на Янтра в началото на първенството.

                           II кръг

23 август 2008, събота, 18:00 ч
Чумерна (Елена) - Локомотив (Дряново)                     2:3 (0:2)
  [0:2 Мартин Кръстев 22',32'; 1:2 Йордан Йорданов 79', 1:3 Емил Георгиев 85',
   2:3 Йордан Йорданов 88']
24 август 2008, неделя, 18:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Сторгозия (Плевен)                  1:1 (0:0)
  [0:1 Иван Брезоев 55', 1:1 Николай Колев 77']
Янтра (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)             1:1 (1:0)
  [1:0 Андон Гинев 44'-д, 1:1 Аврам Аврамов 78'], ~ 300 зрители
Павликени (Павликени) - Бдин (Видин)                      1:1 (1:1)
  [0:1 Чавдар Митков 18', 1:1 Красимир Цонев 43']
Трявна (Трявна) - Гигант (Белене)                         1:1
Академик (Свищов) - Ботев (Враца)                         0:1 (0:1)
  [0:1 Милен Маринов 39']
в Макреш:
Ботев (Димово) - Левски 2007 (Левски)                     3:1
  [Тодор Костов, Ивайло Иванов, Йордан Йорданов-д - Ценко Георгиев]
Ситомир (Никопол) - Мария Луиза (Лом)                     0:4 сл. *
* - мачът е прекратен в 55' при 1:1, заради нападение над съдията от
    играчи на домакините. Присъдена е служебна победа с 4:0 за Мария Луиза.

                           III кръг

30 август 2008, събота, 18:00 ч
Левски 2007 (Левски) - Чумерна (Елена)                    3:1 (1:1)
  [0:1 Йордан Йорданов 6'-д, 1:1 Георгиев 8', 2:1 Ангелов 50',
   3:1 Сурджийски 71']
  [ид: Йордан Йорданов (Ч) 85']
31 август 2008, неделя, 18:00 ч
Мария Луиза (Лом) - Бали 2002 (Дебелец)                   2:0 (0:0)
  [1:0 Юлиян Георгиев 48', 2:0 Тихомир Йосифов 2п]
Локомотив (Дряново) - Ситомир (Никопол)                   8:0 (3:0)
  [1:0 Билял Мустафов 4', 2:0 Богдан Георгиев 5', 3:0 Емил Георгиев 38',
   4:0 Ивелин Драшков 56', 5:0 Билял Мустафов 65', 6:0 Мартин Кръстев 70',
   8:0 Димитър Кушев 84',86']
Ботев (Враца) - Ботев (Димово)                            1:0 (0:0)
  [1:0 Емануил Борисов 90'+2']
Гигант (Белене) - Академик (Свищов)                       4:1 (1:1)
  [0:1 Венцислав Георгиев 6', 3:1 Светлин Перников 12',65',67'; 4:1 Ангел Никифоров 80']
  [чк: Мирослав Ценов (Ак)]
Бдин (Видин) - Трявна (Трявна)                            2:0 (1:0)
  [1:0 Владимир Димитров 32', 2:0 Чавдар Ценков 72']
Локомотив (Горна Оряховица) - Павликени (Павликени)       1:1 (0:1)
  [0:1 Кристиян Цонев 6', 1:1 Игор Бакьов 69']
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Янтра (Габрово)                      0:0

                           IV кръг

7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Янтра (Габрово)                     0:2 (0:2)
  [0:1 Милен Панчев 1', 0:2 Павел Велчев 38']
  [чк: Николай Арнаудов (Б) 40']
Павликени (Павликени) - Сторгозия (Плевен)                3:0
Трявна (Трявна) - Локомотив (Горна Оряховица)             0:0
Академик (Свищов) - Бдин (Видин)                          1:2
  [0:1 ??? 5', 0:2 ??? 10', 1:2 ??? ??], ~ 60 зрители
Чумерна (Елена) - Ботев (Враца)                           0:2
  [0:1 Владислав Стоянов, 0:2 Светослав Валериев 90'+2']
  [ид: ??? (Ч) 80' при 0:1]
Ситомир (Никопол) - Левски 2007 (Левски)                  1:2
Мария Луиза (Лом) - Локомотив (Дряново)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Цветан Лазаров 76'], ~ 500 зрители
9 септември 2008, вторник, 17:00 ч
в Макреш:
Ботев (Димово) - Гигант (Белене)                          1:2 (1:0)
  [1:0 Ивайло Розов 18', 1:1 Светослав Перников 68', 1:2 Велизар Кунов 89'], ~ 400 зрители

                           V кръг

14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Локомотив (Дряново) - Бали 2002 (Дебелец)                 2:1 (0:0)
  [1:0 Димитър Кушев 54', 2:0 Ивелин Драшков 66', 2:1 Николай Колев 89'], ~ 450 зрители
  [чк: Венцислав Великов (Б) 2п при 2:0]
Левски 2007 (Левски) - Мария Луиза (Лом)                  0:0
Ботев (Враца) - Ситомир (Никопол)                         9:0
  [Ивайло Павлов - 5, Петров, Ангелов, Борисов, Манолов]
Гигант (Белене) - Чумерна (Елена)                         3:0 сл. *
* - мачът не е проведен по вина на гостуващия отбор, който се явява за
    срещата без картотеки. Присъдена е служебна победа с 3:0 за Гигант.
Бдин (Видин) - Ботев (Димово)                             3:1 (0:0)
  [1:0 Ангел Цолов 65', 2:0 Светлин Цветков 75', 2:1 Стефанов 89',
   3:1 Светлин Цветков 90'+2']
  [чк: Калоян Вачев (Бот) 70'], ~ 300 зрители
Локомотив (Горна Оряховица) - Академик (Свищов)           4:0
  [Пламен Петков - 2, Георги Георгиев, Аврам Аврамов]
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Трявна (Трявна)                      2:0
Янтра (Габрово) - Павликени (Павликени)                   1:0 (0:0)
  [1:0 Андон Гинев 50'-д]
  [чк: Павел Велчев (Я), Ивайло Иванов (П)]

                           VI кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Чумерна (Елена) - Бдин (Видин)                            0:1 (0:0)
  [0:1 Светлин Цветанов 73']
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Павликени (Павликени)               3:1 (0:0)
  [1:0 Бисер Пенчев 68', 1:1 Кристиян Цанев 73', 2:1 Ивелин Момчилов 83',
   3:1 Бисер Пенчев 90'], ~ 50 зрители
Трявна (Трявна) - Янтра (Габрово)                         1:3 (0:1)
  [0:1 Радослав Гутев 40', 0:2 Драгомир Иванов 46', 1:2 Веселин Андреев 63',
   1:3 Милен Панчев 75']
  [чк: Васил Василев (Тр) 70']
Академик (Свищов) - Сторгозия (Плевен)                    2:1 (1:1)
  [0:1 Славей Байрактаров 14', 2:1 Тодор Чирпанов 34',69']
Ситомир (Никопол) - Гигант (Белене)                       0:0
Мария Луиза (Лом) - Ботев (Враца)                         0:3 (0:1)
  [0:1 Ивайло Данчев 15', 0:2 Петър Петров 55', 0:3 Емил Манолов 90']
  [чк: Константин Илиев (МЛ) 2п, Георги Йорданов (М) 2п и двата при 0:2]
Локомотив (Дряново) - Левски 2007 (Левски)                3:0 (2:0)
  [1:0 Билял Мустафов 11', 2:0 Мартин Кръстев 44', 3:0 Димитър Кушев 56'], ~ 300 зрители
1 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
в Макреш:
Ботев (Димово) - Локомотив (Горна Оряховица)              0:0

                           VII кръг

28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Левски 2007 (Левски) - Бали 2002 (Дебелец)                2:0
Ботев (Враца) - Локомотив (Дряново)                       4:0
  [1:0 Светослав Валериев ??, 2:0 ???, 3:0 Петър Альошев ??,
   4:0 Емануил Борисов ??-д]
Гигант (Белене) - Мария Луиза (Лом)                       0:1
  [чк: Красимир Капитанов (Г), Иво Здравков (МЛ)]
Бдин (Видин) - Ситомир (Никопол)                          5:1
  [1:0 Милен Маринов 3'-д, 2:0 Светлин Цветков 22', 3:0 Чавдар Ценков 23',
   4:0 Светлин Цветков 33', 5:0 Владимир Димитров 86', 5:1 Бинбашиев 88']
Локомотив (Горна Оряховица) - Чумерна (Елена)             3:1 (0:1)
  [0:1 Станчев 16', 2:1 Аврамов 80'-д,83'; 3:1 Петков 88']
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Димово)                       3:4 (2:0)
Янтра (Габрово) - Академик (Свищов)                       2:1 (1:0)
  [1:0 Милен Панчев 20', 2:0 Андон Гинев 79'-д, 2:1 Мартин Колев 86']
Павликени (Павликени) - Трявна (Трявна)                   2:0

                           VIII кръг

5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Трявна (Трявна)                     2:1 (1:0)
  [1:0 Тихомир Иванов 13', 1:1 Николай Богданов 52', 2:1 Георги Иванов 81'-д]
  [чк: Велислав Великов (Б)]
Академик (Свищов) - Павликени (Павликени)                 1:1 (1:1)
  [0:1 Тихомир Линков 24', 1:1 Тодор Чирпанов 30']
в Макреш:
Ботев (Димово) - Янтра (Габрово)                          2:3
  [0:1 Николай Банов 19', 1:1 Розов 22', 1:2 Милен Панчев 33',
   1:3 Николай Банов 54', 2:3 Боянов 90']
Чумерна (Елена) - Сторгозия (Плевен)                      0:0
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Горна Оряховица)           прекратен *
* - прекратен в 67' при 0:0 заради лоши атмосферни условия. Целият мач
    ще бъде преигран.
Мария Луиза (Лом) - Бдин (Видин)                          0:1 (0:1)
  [0:1 Светлин Цветков 29'], ~ 50 зрители
Локомотив (Дряново) - Гигант (Белене)                     5:0 (2:0)
  [1:0 Свилен Василев 37', 2:0 Димитър Кушев 41', 3:0 Виктор Венков 57',
   5:0 Димитър Кушев 62',70']
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Враца)                      1:3 (0:1)
  [0:1 Пламен Илиев 30', 1:1 ??? 55'-аг, 1:2 Емил Манолов 78',
   1:3 Мартин Маринов 90']
16 октомври 2008, сряда, 16:00 ч
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Горна Оряховица)           1:1 (0:0)
  [1:0 ??? 60', 1:1 Г. Донев 70']

                           IX кръг

10 октомври 2008, петък, 16:00 ч
Ботев (Враца) - Бали 2002 (Дебелец)                       3:0
  [2:0 Ивайло Данчев 4',17'; 3:0 Ивайло Сашев 2п], ~ 100 зрители
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Гигант (Белене) - Левски 2007 (Левски)                    1:0
Бдин (Видин) - Локомотив (Дряново)                        1:0 (0:0)
  [1:0 Милен Маринов 73'], ~ 350 зрители
Локомотив (Горна Оряховица) - Мария Луиза (Лом)           4:0 (3:0)
  [1:0 Аврам Аврамов 30', 2:0 Мирослав Гавазов 40', 3:0 Лъчезар Русев 45'+1',
   4:0 Георги Донев 63']
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Ситомир (Никопол)                    0:1
Янтра (Габрово) - Чумерна (Елена)                         2:0
  [1:0 Милен Панчев 34', 2:0 Христо Кирилов 57']
Павликени (Павликени) - Ботев (Димово)                    3:1
  [1:0 Тодор Господинов 6', 2:0 Тихомир Линков 14', 3:0 Ивайло Иванов 22',
   3:1 Ивайло Иванов ??]
Трявна (Трявна) - Академик (Свищов)                       2:0

                           X кръг

19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Академик (Свищов)                   7:3 (1:0)
  [1:0 Бисер Пенчев 3', 2:0 Тихомир Иванов 50', 3:0 Стефан Николов 53',
   3:1 Владимир Ангелов 58', 4:1 Стефан Николов 62', 4:2 Тодор Чирпанов 69',
   5:2 Бисер Пенчев 77', 5:3 Венцислав Георгиев 81', 7:3 Бисер Пенчев 83',86']
в Макреш:
Ботев (Димово) - Трявна (Трявна)                          1:1
Чумерна (Елена) - Павликени (Павликени)                   1:1 (0:1)
  [0:1 Станислав Станиславов 37', 1:1 Стилиян Станчев 76']
  [чк: Мирослав Киров]
Ситомир (Никопол) - Янтра (Габрово)                       4:1 (0:0)
  [1:0 ??? 47', 2:0 ??? 54', 2:1 Павел Велчев 59',
   3:1 ??? 62', 4:1 ??? 89']
Мария Луиза (Лом) - Сторгозия (Плевен)                    1:5 (1:2)
Локомотив (Дряново) - Локомотив (Горна Оряховица)         2:1 (1:1)
  [1:0 Димитър Кушев 28', 1:1 Пламен Петков 37', 2:1 Виктор Венков 78']
  [чк: Денчо Шипкалиев (Др), Аврам Аврамов (ГО)]
Левски 2007 (Левски) - Бдин (Видин)                       1:3
  [??? - Милен Маринов (2), Чавдар Ценков]
Ботев (Враца) - Гигант (Белене)                           1:0 (1:0)
  [1:0 Ивайло Павлов 15']

                           XI кръг

26 октомври 2008, неделя, 14:30 ч
Гигант (Белене) - Бали 2002 (Дебелец)                     4:0
Бдин (Видин) - Ботев (Враца)                              1:1 (0:1)
  [0:1 Ивайло Павлов 33', 1:1 Милен Маринов 50'], ~ 1 000 зрители
Локомотив (Горна Оряховица) - Левски 2007 (Левски)        4:0 (0:0)
  [1:0 Пламен Петров 46', 2:0 Георги Донев 55', 4:0 Красимир Стефанов 65',85']
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Локомотив (Дряново)                  1:1 (0:0)
  [1:0 ??? 70', 1:1 Димитър Кушев 80']
  [ид: ??? (Ст) 1п]
Янтра (Габрово) - Мария Луиза (Лом)                       2:0 (0:0)
  [1:0 Димитър Календжиев 80', 2:0 Николай Банов 88'], ~ 60 зрители
Павликени (Павликени) - Ситомир (Никопол)                 2:1
  [Станислав Станиславов 2', Миладин Маринов 32' - ???]
Трявна (Трявна) - Чумерна (Елена)                         2:0
Академик (Свищов) - Ботев (Димово)                        0:0

                           XII кръг

2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Ботев (Димово)                      3:0
Чумерна (Елена) - Академик (Свищов)                       1:0
Ситомир (Никопол) - Трявна (Трявна)                       2:0
Мария Луиза (Лом) - Павликени (Павликени)                 3:1 (1:0)
  [2:0 Стойчо Стойчев 24',62'; 2:1 Свилен Василев 66', 3:1 Юлиян Димитров 90'+1']
Локомотив (Дряново) - Янтра (Габрово)                     3:2 (1:1)
  [0:1 Милен Панчев 28', 1:1 Ивелин Драшков 34', 2:1 Андон Гинев 46'-аг,
   3:1 Свилен Василев 77', 3:2 Андон Гинев 87'-д], ~ 1 000 зрители
Левски 2007 (Левски) - Сторгозия (Плевен)                 1:1
  [чк: Драгомир Иванов (Ст)]
Ботев (Враца) - Локомотив (Горна Оряховица)               3:0 (1:0)
  [1:0 Петър Петров 21', 2:0 Ивайло Данчев 46', 3:0 Христо Митев (вр) 90'-д], ~ 300 зрители
Гигант (Белене) - Бдин (Видин)                            2:2
  [0:1 Милен Маринов ??, 1:1 ??? ??, 1:2 Милен Маринов ??, 2:2 ??? 80']

                           XIII кръг

9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Бдин (Видин) - Бали 2002 (Дебелец)                        2:0 (0:0)
  [1:0 Милен Маринов 49', 2:0 Даниел Борков 87']
Локомотив (Горна Оряховица) - Гигант (Белене)             2:0 (0:0)
  [2:0 Христо Петков 47',90']
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Ботев (Враца)                        1:3 (0:2)
  [0:1 Валериев 5', 0:2 Данчев 10', 1:2 ??? 50',
   1:3 Данчев 2п]
Янтра (Габрово) - Левски 2007 (Левски)                    1:2 (0:1)
  [0:1 ??? 43', 1:1 Календжиев 79', 1:2 ??? 86']
Павликени (Павликени) - Локомотив (Дряново)               1:1
Трявна (Трявна) - Мария Луиза (Лом)                       1:1 (1:0)
  [1:0 ??? 43', 1:1 Генади Генадиев 83']
Академик (Свищов) - Ситомир (Никопол)                     3:0
в Макреш:
Ботев (Димово) - Чумерна (Елена)                          2:0

                           XIV кръг

16 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Чумерна (Елена)                     2:1
Ситомир (Никопол) - Ботев (Димово)                        3:0
  [Пламен Алексиев (2), ???]
Мария Луиза (Лом) - Академик (Свищов)                     5:2 (4:0)
  [1:0 Захари Захариев 11', 2:0 Венелин Палански 1п, 4:0 Тихомир Йосифов 1п,1п
   4:1 ??? 2п, 4:2 ??? 2п, 5:2 Генади Генадиев 2п]
Локомотив (Дряново) - Трявна (Трявна)                     4:1 (2:1)
  [1:0 Свилен Василев 10', 1:1 ??? 25', 2:1 Билял Мустафов 40',
   4:1 Лесев 2п,2п]
Левски 2007 (Левски) - Павликени (Павликени)              0:0
Ботев (Враца) - Янтра (Габрово)                           2:1 (1:0)
  [2:0 Ивайло Данчев 45',61'; 2:1 Николай Банов 82'], ~ 400 зрители
Гигант (Белене) - Сторгозия (Плевен)                      2:0
Бдин (Видин) - Локомотив (Горна Оряховица)                2:0 (0:0)
  [1:0 Николай Ковачев 53', 2:0 Милен Маринов 90']

                           XV кръг

23 ноември 2008, неделя, 14:00 ч
Локомотив (Горна Оряховица) - Бали 2002 (Дебелец)         1:0
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Бдин (Видин)                         1:2
  [??? - Даниел Борков, Илиян Живков]
  [чк: Александър Иванов (Бд) 23']
Янтра (Габрово) - Гигант (Белене)                         1:0 (0:0)
  [1:0 Милен Панчев 76']
  [чк: Милен Панчев (Я) 90', Велизар Кунов (Г) 90'], ~ 50 зрители
Павликени (Павликени) - Ботев (Враца)                     0:0
Трявна (Трявна) - Левски 2007 (Левски)                    1:2
Академик (Свищов) - Локомотив (Дряново)                   2:1
  [??? - Трайче Лостовски]
в Макреш:
Ботев (Димово) - Мария Луиза (Лом)                        2:2 (1:1)
  [1:0 Ивайло Красимиров 24', 1:1 Стойчо Стойчев 45', 2:1 Антон Борисов 53',
   2:2 Тихомир Йосифов 90'+1']
  [чк: Ивайло Томов (Б) 25', Георги Йорданов (МЛ) 25']
Чумерна (Елена) - Ситомир (Никопол)                       0:1

                           XVI кръг

8 март 2009, неделя, 15:30 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Ситомир (Никопол)                   1:2
Чумерна (Елена) - Мария Луиза (Лом)                       0:2
Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски)                  2:0
Трявна (Трявна) - Ботев (Враца)                           0:3 (0:0)
  [0:2 Ивайло Данчев 50',60'; 0:3 Румен Рангелов 85']
  [чк: Свилен Панайотов (Тр) 1п]
Павликени (Павликени) - Гигант (Белене)                   0:0
Янтра (Габрово) - Бдин (Видин)                            1:4 (0:2)
  [0:1 Чавдар Ценков 37', 0:2 Борислав Борисов 39', 0:3 Георги Александров 69',
   0:4 Светлин Цветков 75', 1:4 Ивайло Иванов 81'], ~ 500 зрители
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)          0:0
2 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Ботев (Димово) - Локомотив (Дряново)                      1:3

                           XVII кръг

15 март 2009, неделя, 15:30 ч
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Бали 2002 (Дебелец)                  5:1
Локомотив (Горна Оряховица) - Янтра (Габрово)             5:0 (2:0)
  [2:0 Георги Донев 2',37'; 3:0 Тодор Господинов 47', 4:0 Аврам Аврамов 77',
   5:0 Тодор Господинов 89']
  [ид: Андон Гинев (Янтра) 72'], ~ 200 зрители
Бдин (Видин) - Павликени (Павликени)                      0:0
Гигант (Белене) - Трявна (Трявна)                         1:1
Ботев (Враца) - Академик (Свищов)                         6:0 (3:0)
  [1:0 Светослав Валериев 9', 2:0 Владислав Стоянов 35', 3:0 Петър Петров 43',
   4:0 Владислав Стоянов 55', 5:0 Калоян Каролев 65'-аг, 6:0 Ивайло Данчев 78'], 523 зрители
Левски 2007 (Левски) - Ботев (Димово)                     2:0
Локомотив (Дряново) - Чумерна (Елена)                     4:0
Мария Луиза (Лом) - Ситомир (Никопол)                     4:0 (0:0)
  [2:0 Тихомир Йосифов 2п,2п; 4:0 Милен Заков 67',87']

                           XVIII кръг

22 март 2009, неделя, 15:30 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Мария Луиза (Лом)                   8:2 (5:1)
  [??? - 0:1 Николай Малджански 11', ?:2 Тихомир Йосифов 2п-д]
  [чк: Юлиян Димитров (МЛ) 15']
Ситомир (Никопол) - Локомотив (Дряново)                   0:2
Чумерна (Елена) - Левски 2007 (Левски)                    отложен *
Ботев (Димово) - Ботев (Враца)                            отложен **
** - мачът е отложен заради наводнен терен.
Академик (Свищов) - Гигант (Белене)                       2:1 (0:0)
  [0:1 Борислав Борисов 60', 2:1 Ивайло Дюлгеров 88',90'+1']
  [ид: Борислав Борисов (Г) 30']
  [чк: Момчил Врайков (Г) 90']
Трявна (Трявна) - Бдин (Видин)                            отложен *
Павликени (Павликени) - Локомотив (Горна Оряховица)       2:1 (0:1)
  [0:1 Аврам Аврамов 27', 1:1 Станислав Станиславов 67', 2:1 Милен Петков 72'], ~ 150 зрители
Янтра (Габрово) - Сторгозия (Плевен)                      отложен *
* - мачовете са предварително отложени и пренасрочени заради наводнени терени.
26 март 2009, четвъртък, 15:30 ч
Чумерна (Елена) - Левски 2007 (Левски)                    1:3
Ботев (Димово) - Ботев (Враца)                            0:2 (0:2)
  [0:1 Емануил Борисов 8'-д, 0:2 Румен Рангелов 20']
Трявна (Трявна) - Бдин (Видин)                            2:0
1 април 2009, сряда, 15:30 ч
Янтра (Габрово) - Сторгозия (Плевен)                      3:1 (0:1)
  [0:1 Ивайло Миленов 38', 2:1 Ангел Кънчев 48',75'; 3:1 Иван Лесев 89']

                           XIX кръг

29 март 2009, неделя, 17:00 ч
Янтра (Габрово) - Бали 2002 (Дебелец)                     3:1 (1:1)
  [0:1 Димитър Кушев 38', 1:1 Ангел Кънчев 41', 2:1 Андон Гинев 56',
   3:1 Ивайло Иванов 81']
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Павликени (Павликени)                1:0
Локомотив (Горна Оряховица) - Трявна (Трявна)             1:0 (0:0)
  [1:0 Цветан Илиев 82']
Бдин (Видин) - Академик (Свищов)                          3:1 (3:0)
  [1:0 Чавдар Ценков 12', 2:0 Милен Маринов 13', 3:0 Светлин Цветков 32',
   3:1 Ивайло Дюлгеров 69']
  [ид: Ивайло Дюлгеров (Ак) 83'], ~ 150 зрители
Гигант (Белене) - Ботев (Димово)                          3:0
Ботев (Враца) - Чумерна (Елена)                           6:0 (1:0)
  [1:0 Румен Рангелов 2', 2:0 Емил Манолов 54', 3:0 Пламен Илиев 61',
   5:0 Ивайло Данчев 65',67'; 6:0 Тихомир Найденов 90'], ~ 300 зрители
Левски 2007 (Левски) - Ситомир (Никопол)                  2:1
Локомотив (Дряново) - Мария Луиза (Лом)                   2:1 (1:1)
  [0:1 Захари Георгиев 17', 1:1 Емил Георгиев 19', 2:1 Свилен Василев 72']
  [ид: Виктор Венков (Л) 77'], ~ 500 зрители

                           XVIII кръг - отложен мач

1 април 2009, сряда, 15:30 ч
Янтра (Габрово) - Сторгозия (Плевен)                      3:1 (0:1)
  [0:1 Ивайло Миленов 38', 2:1 Ангел Кънчев 48',75'; 3:1 Иван Лесев 89']

                           XVI кръг - отложен мач

2 април 2009, четвъртък, 17:00 ч
Ботев (Димово) - Локомотив (Дряново)                      1:3

                           XX кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Локомотив (Дряново)                 2:3 (1:1)
  [1:0 ??? 10', 1:1 Емил Георгиев 1п, 2:1 ??? 2п,
   2:2 Емил Георгиев 2п, 2:3 Ивелин Драшков 90']
Мария Луиза (Лом) - Левски 2007 (Левски)                  2:1
Ситомир (Никопол) - Ботев (Враца)                         0:2 (0:1)
  [0:2 Румен Рангелов 45',72'], ~ 150 зрители
Чумерна (Елена) - Гигант (Белене)                         0:4
Ботев (Димово) - Бдин (Видин)                             0:5
  [0:1 Чавдар Ценков 21', 0:2 Георги Пантелеев 23', 0:3 Борислав Борисов 25',
   0:4 Николай Никифоров 66', 0:5 Иван Иванов 82']
Академик (Свищов) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:0
Трявна (Трявна) - Сторгозия (Плевен)                      0:0
Павликени (Павликени) - Янтра (Габрово)                   0:3 (0:1)
  [0:1 Милен Панчев 1п, 0:2 Ивайло Иванов 2п, 0:3 Иван Лесев 2п]

                           XXI кръг

12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Павликени (Павликени) - Бали 2002 (Дебелец)               2:1
Янтра (Габрово) - Трявна (Трявна)                         2:1 (1:0)
  [1:0 Ивайло Иванов 38', 1:1 Светлин Хаджиев 58', 2:1 Христо Кирилов 88'], ~ 300 зрители
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Академик (Свищов)                    1:4
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Димово)              3:0
  [1:0 Мартин Радев ??, 3:0 Стефан Бакърджиев ??,??]
Бдин (Видин) - Чумерна (Елена)                           11:0 (8:0)
  [1:0 Светлин Цветков 2', 2:0 Георги Пантелеев 8', 3:0 Ангел Цолов 12',
   4:0 Борислав Борисов 26', 5:0 Светлин Цветков 32', 6:0 Георги Пантелеев 36',
   7:0 Светлин Цветков 38', 9:0 Милен Маринов 45'-д,56'; 10:0 Иван Иванов 70',
   11:0 Милен Маринов 76']
Гигант (Белене) - Ситомир (Никопол)                       3:1
Ботев (Враца) - Мария Луиза (Лом)                         1:1 (0:1)
  [0:1 Юлиян Димитров 2', 1:1 Емануил Борисов 52'-д], ~ 500 зрители
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Дряново)                0:1 (0:1)
  [0:1 Ивелин Драшков 28'], ~ 300 зрители

                           XXII кръг

17 април 2009, петък, 17:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Левски 2007 (Левски)                2:0
Мария Луиза (Лом) - Гигант (Белене)                       4:0 (3:0)
  [2:0 Мартин Маринов 18',23'; 3:0 Тихомир Йосифов 36', 4:0 Милен Заков 82']
Ситомир (Никопол) - Бдин (Видин)                          0:1
Чумерна (Елена) - Локомотив (Горна Оряховица)             0:0
Ботев (Димово) - Сторгозия (Плевен)                       3:2
Академик (Свищов) - Янтра (Габрово)                       2:3 (1:1)
  [0:1 Иван Лесев 25', 1:1 ??? 35', 1:2 Николай Банов 59',
   2:2 ??? 85', 2:3 Николай Банов 90']
Трявна (Трявна) - Павликени (Павликени)                   2:0
29 април 2009, сряда, 18:00 ч
Локомотив (Дряново) - Ботев (Враца)                       0:3 (0:1)
  [0:1 Румен Рангелов 25', 0:2 Ивайло Данчев 72', 0:3 Тихомир Найденов 90'+2'], ~ 500 зрители

                           XXIII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Гигант (Белене) - Локомотив (Дряново)                     0:0
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Трявна (Трявна) - Бали 2002 (Дебелец)                     2:0
Павликени (Павликени) - Академик (Свищов)                 1:3
Янтра (Габрово) - Ботев (Димово)                          4:0 (3:0)
  [1:0 Андон Гинев 21'-д, 2:0 Ивайло Иванов 30', 3:0 Николай Банов 36'-д,
   4:0 Иван Лесев 63']
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Чумерна (Елена)                      3:1
Локомотив (Горна Оряховица) - Ситомир (Никопол)           3:0 (1:0)
  [1:0 Пламен Петков 21', 2:0 Стефан Бакърджиев 69', 3:0 Пламен Панайотов 85']
Бдин (Видин) - Мария Луиза (Лом)                          3:1 (1:0)
  [1:0 Милен Маринов 28', 2:0 Георги Пантелеев 52', 3:0 Борислав Борисов 55',
   3:1 Димитър Илиев 80'], ~ 250 зрители
Ботев (Враца) - Левски 2007 (Левски)                      7:0
  [Румен Рангелов (3), ???], ~ 400 зрители

                           XXII кръг - отложен мач

29 април 2009, сряда, 17:00 ч
Локомотив (Дряново) - Ботев (Враца)                       0:3 (0:1)
  [0:1 Румен Рангелов 25', 0:2 Ивайло Данчев 72', 0:3 Тихомир Найденов 90'+2'], ~ 500 зрители

                           XXIV кръг

3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Ботев (Враца)                       2:8 (0:5)
  [0:1 Николай Колев 5'-аг, 0:2 Ем.Борисов 7', 0:5 Румен Рангелов 20',31',38';
   0:6 Вл.Стоянов 59', 2:6 Бисер Пенчев 63',65'; 2:8 Найденов 87',89'], ~ 100 зрители
Левски 2007 (Левски) - Гигант (Белене)                    4:1
Локомотив (Дряново) - Бдин (Видин)                        2:2 (0:1)
  [0:1 Милен Маринов 1п, 2:1 Емил Георгиев 2п-д,2п; 2:2 Иван Иванов 2п]
Мария Луиза (Лом) - Локомотив (Горна Оряховица)           0:0
Ситомир (Никопол) - Сторгозия (Плевен)                    1:3
Чумерна (Елена) - Янтра (Габрово)                         0:0
Ботев (Димово) - Павликени (Павликени)                    2:1
Академик (Свищов) - Трявна (Трявна)                       1:1

                           XXV кръг

10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Академик (Свищов) - Бали 2002 (Дебелец)                   2:1
Трявна (Трявна) - Ботев (Димово)                          3:0
Павликени (Павликени) - Чумерна (Елена)                   3:0
Янтра (Габрово) - Ситомир (Никопол)                       2:0 (2:0)
  [1:0 ??? 18'-аг, 2:0 Ивайло Иванов 42']
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Мария Луиза (Лом)                    0:1
Локомотив (Горна Оряховица) - Локомотив (Дряново)         2:1 (0:0)
  [1:0 Стефан Бакърджиев 49', 1:1 Мартин Кръстев 76', 2:1 Стефан Бакърджиев 88']
  [ид: Аврамов (ЛГО) 37']
Бдин (Видин) - Левски 2007 (Левски)                       6:2 (2:0)
  [1:0 Иван Иванов 22', 4:0 Горги Пантелеев 35',62',64'; 5:0 Светлин Цветков 71',
   6:0 Георги Пантелеев 78'-д, 6:1 Мариян Маринов 81'-д, 6:2 Ахмет Селимов 86']
Гигант (Белене) - Ботев (Враца)                           0:2 (0:2)
  [0:1 Светослав Ангелов 26', 0:2 Румен Рангелов 45'], ~ 200 зрители

                           XXVI кръг

17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Гигант (Белене)                     5:2
Ботев (Враца) - Бдин (Видин)                              3:3 (0:1) *
  [1:0 Румен Рангелов 37', 1:2 Георги Пантелеев 56',71'; 2:2 Ивайло Павлов 75',
   2:3 Светлин Цветков 87', 3:3 Ивайло Павлов 90'+2']
  [чк: Светлин Цветков (Бдин) 90'+3'], ~ 1 500 зрители
* - Ботев е наказан с лишаване от домакинство за 1 мач заради нахлуване
    на публика на терена след втория гол за домакините.
Левски 2007 (Левски) - Локомотив (Горна Оряховица)        1:3
Локомотив (Дряново) - Сторгозия (Плевен)                  1:1 (0:0)
  [0:1 Мартин Пенев 50'-аг, 1:1 Емил Георгиев 2п-д]
  [чк: ??? (Ст) 70']
Мария Луиза (Лом) - Янтра (Габрово)                       1:5 (0:4)
  [0:1 Ангел Кънчев 3', 0:3 Павел Христов 5',9'; 0:4 Милен Панчев 43',
   1:4 Милен Заков 75', 1:5 Ангел Кънчев 88']
Ситомир (Никопол) - Павликени (Павликени)                 2:1
Чумерна (Елена) - Трявна (Трявна)                         1:2
Ботев (Димово) - Академик (Свищов)                        2:2

                           XXVII кръг

23 май 2009, събота, 16:00 ч
Янтра (Габрово) - Локомотив (Дряново)                     0:3 (0:2)
  [0:1 Емил Георгиев 26', 0:2 Ивелин Драшков 27', 0:3 Трайче Лостовски 89']
24 май 2009, неделя, 16:00 ч
Локомотив (Горна Оряховица) - Ботев (Враца)               0:2 (0:1)
  [0:1 Любомир Стефанов 31'-аг, 0:2 Румен Рангелов 56'], ~ 200 зрители
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Академик (Свищов) - Чумерна (Елена)                       3:0
Трявна (Трявна) - Ситомир (Никопол)                       2:1
Павликени (Павликени) - Мария Луиза (Лом)                 2:1
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Левски 2007 (Левски)                 2:1
Бдин (Видин) - Гигант (Белене)                            3:0 сл. *
* - Гигант не се явява.
27 май 2009, сряда, 18:00 ч
Ботев (Димово) - Бали 2002 (Дебелец)                      3:0 сл. *
* - първоначално отложен от 24 май, Бали 2002 не се явяват за новата дата.

                           XXVIII кръг

31 май 2009, неделя, 18:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Бдин (Видин)                        0:3
  [Георги Пантелеев (2), Борислав Борисов]
Гигант (Белене) - Локомотив (Горна Оряховица)             3:0
в Роман: *
Ботев (Враца) - Сторгозия (Плевен)                        2:0 (1:0)
  [1:0 Румен Рангелов 42', 2:0 Данчев 85']
* - на неутрален терен поради наказание с лишаване от домакинство на Ботев.
Левски 2007 (Левски) - Янтра (Габрово)                    1:2 (0:0)
  [1:0 ??? 2п, 1:1 ??? 80'-аг, 1:2 Ивайло Иванов 90']
  [чк: Даниел Дочев (Я) 50']
Локомотив (Дряново) - Павликени (Павликени)               6:1 (1:1)
  [0:1 ??? 1п, 1:1 Мартин Пенев 1п, 2:1 Емил Георгиев 2п-д,
   3:1 Мартин Пенев 2п, 6:1 Мартин Кръстев 2п,2п,2п]
Мария Луиза (Лом) - Трявна (Трявна)                       1:1
  [??? - Светлин Хаджиев]
Ситомир (Никопол) - Академик (Свищов)                     4:3
Чумерна (Елена) - Ботев (Димово)                          1:4

                           XXIX кръг

5 юни 2009, петък, 18:00 ч
Чумерна (Елена) - Бали 2002 (Дебелец)                     0:2
Ботев (Димово) - Ситомир (Никопол)                        4:1
Академик (Свищов) - Мария Луиза (Лом)                     3:2
  [чк: Росен Гановски (МЛ) 67']
Трявна (Трявна) - Локомотив (Дряново)                     1:0 (0:0)
  [1:0 ??? 80']
  [чк: Христо Коев (Л) 85']
Павликени (Павликени) - Левски 2007 (Левски)              1:0
Янтра (Габрово) - Ботев (Враца)                           2:1 (1:0)
  [1:0 Ангел Кънчев 1п, 2:0 Павел Христов 64', 2:1 Петър Петров 81']
в Милковица:
Сторгозия (Плевен) - Гигант (Белене)                      3:2
Локомотив (Горна Оряховица) - Бдин (Видин)                1:0

                           XXX кръг

11 юни 2009, четвъртък, 18:00 ч
Бали 2002 (Дебелец) - Локомотив (Горна Оряховица)         0:4
Гигант (Белене) - Янтра (Габрово)                         2:0
Ботев (Враца) - Павликени (Павликени)                     6:0
Левски 2007 (Левски) - Трявна (Трявна)                    2:1
Локомотив (Дряново) - Академик (Свищов)                   2:1 (2:0)
  [1:0 Емил Георгиев 20'-д, 2:0 Ивелин Драшков 27', 2:1 Цанко Георгиев 80']
Мария Луиза (Лом) - Ботев (Димово)                        0:1
Ситомир (Никопол) - Чумерна (Елена)                       3:0
14 юни 2009, неделя, 18:00 ч
Бдин (Видин) - Сторгозия (Плевен)                         5:0
  [Валери Никифоров, Георги Пантелеев (2), Милен Маринов,
   Ангел Цолов]

нагоре


Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com