bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Търговище 2008/09


ОФГ Търговище - изток 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Левски (Ловец)                     18   17   0   1   81:15   51 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Овчарово (Овчарово)                18   13   2   3   57:26   41 [+]
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Орлите (Надарево)                  18   12   0   6   45:30   36
 4. Давидово (Давидово)                18   11   1   6   48:30   34 [+]
 5. Светкавица (Кралево)               18    9   2   7   48:54   29
 6. Агроелит (Макариополско)           18    8   0  10   43:47   24
 7. Вихър 1931 (Дългач)                18    7   0  11   30:41   21
 8. Въбел (кв.Въбел, Търговище)        18    5   0  13   31:72   15
 9. Единство (Търговище)               18    4   2  12   46:61   14
10. Буря (Баячево)                     18    0   1  17   13:66    1 [+][*]

Бележки
  - Искра (Стража), 1-и през изминалия сезон; Светлина (Черковна), 2-и през
изминалия сезон; и Спартак 2005 (Пробуда), 8-и през изминалия сезон; се
отказват от участие.
  - Буря (Баячево), Левски (Ловец), Овчарово (Овчарово) и Давидово (Давидово)
се включват в групата.
  - Буря (Баячево) се отказва от участие преди началото на пролетния полусезон.
Резултатите им се зачитат, а на противниците им през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Орлите (Надарево) - Буря (Баячево)                        3:1
Агроелит (Макариополско) - Давидово (Давидово)            0:1
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Единство (Търговище) - Левски (Ловец)                     2:5
Вихър 1931 (Дългач) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         7:1
Светкавица (Кралево) - Овчарово (Овчарово)                1:1

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Буря (Баячево) - Давидово (Давидово)                      3:5
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Овчарово (Овчарово) - Агроелит (Макариополско)            2:1
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Светкавица (Кралево)        2:4
Левски (Ловец) - Вихър 1931 (Дългач)                      5:1
Орлите (Надарево) - Единство (Търговище)                  4:0

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Единство (Търговище) - Буря (Баячево)                     4:2
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Вихър 1931 (Дългач) - Орлите (Надарево)                   1:2
Светкавица (Кралево) - Левски (Ловец)                     0:4
Агроелит (Макариополско) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)    3:1
Давидово (Давидово) - Овчарово (Овчарово)                 2:1

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Давидово (Давидово)         4:3
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Буря (Баячево) - Овчарово (Овчарово)                      3:3
Левски (Ловец) - Агроелит (Макариополско)                 7:4
Орлите (Надарево) - Светкавица (Кралево)                  3:0
Единство (Търговище) - Вихър 1931 (Дългач)                5:2

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Давидово (Давидово) - Левски (Ловец)                      1:4
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Вихър 1931 (Дългач) - Буря (Баячево)                      3:0
Светкавица (Кралево) - Единство (Търговище)               2:2
Агроелит (Макариополско) - Орлите (Надарево)              2:1
Овчарово (Овчарово) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         4:0

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Орлите (Надарево) - Давидово (Давидово)                   4:1
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Буря (Баячево) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)              1:3
Левски (Ловец) - Овчарово (Овчарово)                      4:0
Единство (Търговище) - Агроелит (Макариополско)           2:3
Вихър 1931 (Дългач) - Светкавица (Кралево)                5:2

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Давидово (Давидово) - Единство (Търговище)                2:2
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Светкавица (Кралево) - Буря (Баячево)                     5:3
Агроелит (Макариополско) - Вихър 1931 (Дългач)            3:1
Овчарово (Овчарово) - Орлите (Надарево)                   2:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Левски (Ловец)              1:6

                           VIII кръг

26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Буря (Баячево) - Левски (Ловец)                           0:7
Орлите (Надарево) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)           6:1
Единство (Търговище) - Овчарово (Овчарово)                3:6
Светкавица (Кралево) - Агроелит (Макариополско)           4:2
11 ноември 2008, вторник, 14:30 ч
Вихър 1931 (Дългач) - Давидово (Давидово)                 1:5

                           IX кръг

2 ноември 2008, неделя, 10:30 ч
Давидово (Давидово) - Светкавица (Кралево)                1:2
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Агроелит (Макариополско) - Буря (Баячево)                 6:0
Овчарово (Овчарово) - Вихър 1931 (Дългач)                 3:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Единство (Търговище)        3:1
Левски (Ловец) - Орлите (Надарево)                        6:0

* - Буря (Баячево) се отказва от участие преди началото на пролетния полусезон.
Резултатите им се зачитат, а на противниците им през пролетта се присъждат
служебни победи с 3:0.

                           X кръг

15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Буря (Баячево) - Орлите (Надарево)                        0:3 сл.
Левски (Ловец) - Единство (Търговище)                     3:1
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Вихър 1931 (Дългач)         3:0
Овчарово (Овчарово) - Светкавица (Кралево)                9:0
Давидово (Давидово) - Агроелит (Макариополско)            3:0

                           XI кръг

22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Давидово (Давидово) - Буря (Баячево)                      3:0 сл.
Агроелит (Макариополско) - Овчарово (Овчарово)            2:3
Светкавица (Кралево) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        7:2
Вихър 1931 (Дългач) - Левски (Ловец)                      0:3 сл.
Единство (Търговище) - Орлите (Надарево)                  2:4

                           XII кръг

29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Буря (Баячево) - Единство (Търговище)                     0:3 сл.
Орлите (Надарево) - Вихър 1931 (Дългач)                   2:0
Левски (Ловец) - Светкавица (Кралево)                     5:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Агроелит (Макариополско)    2:4
Овчарово (Овчарово) - Давидово (Давидово)                 1:0

                           XIII кръг

5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Овчарово (Овчарово) - Буря (Баячево)                      3:0 сл.
Давидово (Давидово) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)         5:0
Агроелит (Макариополско) - Левски (Ловец)                 1:6
Светкавица (Кралево) - Орлите (Надарево)                  2:3
Вихър 1931 (Дългач) - Единство (Търговище)                2:0

                           XIV кръг

12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Буря (Баячево) - Вихър 1931 (Дългач)                      0:3 сл.
Единство (Търговище) - Светкавица (Кралево)               2:4
Орлите (Надарево) - Агроелит (Макариополско)              3:0
Левски (Ловец) - Давидово (Давидово)                      3:0
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Овчарово (Овчарово)         0:5

                           XV кръг

19 април 2009, неделя, 17:00 ч
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Буря (Баячево)              3:0 сл.
Овчарово (Овчарово) - Левски (Ловец)                      1:0
Давидово (Давидово) - Орлите (Надарево)                   3:1
Агроелит (Макариополско) - Единство (Търговище)           6:4
Светкавица (Кралево) - Вихър 1931 (Дългач)                3:0

                           XVI кръг

26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Буря (Баячево) - Светкавица (Кралево)                     0:3 сл.
Вихър 1931 (Дългач) - Агроелит (Макариополско)            2:0
Единство (Търговище) - Давидово (Давидово)                0:3 сл. *
* - първоначално отложен, в последствие присъден служебно.
Орлите (Надарево) - Овчарово (Овчарово)                   2:3
Левски (Ловец) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)              6:2

                           XVII кръг

3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Левски (Ловец) - Буря (Баячево)                           3:0 сл.
Въбел (кв.Въбел, Търговище) - Орлите (Надарево)           2:3
Овчарово (Овчарово) - Единство (Търговище)                9:6
Давидово (Давидово) - Вихър 1931 (Дългач)                 3:0
Агроелит (Макариополско) - Светкавица (Кралево)           3:5

                           XVIII кръг

10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Буря (Баячево) - Агроелит (Макариополско)                 0:3 сл.
Светкавица (Кралево) - Давидово (Давидово)                4:7
Вихър 1931 (Дългач) - Овчарово (Овчарово)                 2:1
Единство (Търговище) - Въбел (кв.Въбел, Търговище)        7:1
Орлите (Надарево) - Левски (Ловец)                        1:4

нагоре


ОФГ Търговище - среда 2008/09

                           Крайно ласиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Боровец 2002 (Търговище)           16   12   1   3   56:24   37
-------------------------------------------------------------------
 2. Левски (Омуртаг)                   16    8   4   4   38:26   28
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Сокол (Трескавец)                  16    9   0   7   52:42   27     [2 0 2 10:7  6]
 4. Тузлушка слава (Антоново)          16    8   3   5   31:24   27     [2 0 2  4:5  6]
 5. Бенковски (Подгорица)              16    9   0   7   34:38   27     [2 0 2  7:9  6]
 6. Славилов (Търговище)               16    8   1   7   43:36   25 [+]
 7. Здравец (Здравец)                  16    5   2   9   33:46   17
 8. Биоелит (Момино)                   16    3   2  11   27:51   11
 9. Орел (Разделци)                    16    2   3  11   19:46    9

Бележки
  - Герен (кв.Въбел, Търговище), 8-и през изминалия сезон; и Пъргавина
(Голямо ново), 10-и през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Славилов (Търговище) се включва в групата.

                           I кръг

5 септември 2008, петък, 17:00 ч
Сокол (Трескавец) - Тузлушка слава (Антоново)             2:0
Орел (Разделци) - Славилов (Търговище)                    0:2
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Подгорица) - Левски (Омуртаг)                  6:4
Боровец 2002 (Търговище) - Здравец (Здравец)              7:4
Биоелит (Момино)                                          почива

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Здравец (Здравец) - Орел (Разделци)                       1:0
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Левски (Омуртаг) - Боровец 2002 (Търговище)               1:2
Тузлушка слава (Антоново) - Бенковски (Подгорица)         1:0
Биоелит (Момино) - Сокол (Трескавец)                      1:6
Славилов (Търговище)                                      почива

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Орел (Разделци) - Левски (Омуртаг)                        1:1
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Подгорица) - Биоелит (Момино)                  3:0
Боровец 2002 (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)      7:0
Славилов (Търговище) - Здравец (Здравец)                  1:3
Сокол (Трескавец)                                         почива

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Тузлушка слава (Антоново) - Орел (Разделци)               1:1
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Левски (Омуртаг) - Славилов (Търговище)                   1:1
Биоелит (Момино) - Боровец 2002 (Търговище)               2:4
Сокол (Трескавец) - Бенковски (Подгорица)                 4:1
Здравец (Здравец)                                         почива

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Здравец (Здравец) - Левски (Омуртаг)                      2:3
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Сокол (Трескавец)              6:0
Орел (Разделци) - Биоелит (Момино)                        5:0
Славилов (Търговище) - Тузлушка слава (Антоново)          4:1
Бенковски (Подгорица)                                     почива

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Сокол (Трескавец) - Орел (Разделци)                       4:2
12 октомври 008, неделя, 16:00 ч
Тузлушка слава (Антоново) - Здравец (Здравец)             3:0
Биоелит (Момино) - Славилов (Търговище)                   2:3
Бенковски (Подгорица) - Боровец 2002 (Търговище)          1:3
Левски (Омуртаг)                                          почива

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Славилов (Търговище) - Сокол (Трескавец)                  4:2
Левски (Омуртаг) - Тузлушка слава (Антоново)              0:1
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Орел (Разделци) - Бенковски (Подгорица)                   1:3
Здравец (Здравец) - Биоелит (Момино)                      2:2
Боровец 2002 (Търговище)                                  почива

                           VIII кръг

25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Сокол (Трескавец) - Здравец (Здравец)                     5:0
26 октомври 2008, неделя, 15:00 ч
Биоелит (Момино) - Левски (Омуртаг)                       4:2
Бенковски (Подгорица) - Славилов (Търговище)              3:2
Боровец 2002 (Търговище) - Орел (Разделци)                3:0
Тузлушка слава (Антоново)                                 почива

                           IX кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Левски (Омуртаг) - Сокол (Трескавец)                      5:0
2 ноември 2008, неделя, 12:00 ч
Славилов (Търговище) - Боровец 2002 (Търговище)           0:5
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Здравец (Здравец) - Бенковски (Подгорица)                 1:2
Тузлушка слава (Антоново) - Биоелит (Момино)              6:1
Орел (Разделци)                                           почива

                           X кръг

15 март 2009, неделя, 15:00 ч
Левски (Омуртаг) - Бенковски (Подгорица)                  1:0
Славилов (Търговище) - Орел (Разделци)                    5:1
6 май 2009, сряда, 18:00 ч
Тузлушка слава (Антоново) - Сокол (Трескавец)             2:1
Здравец (Здравец) - Боровец 2002 (Търговище)              3:0
Биоелит (Момино)                                          почива

                           XI кръг

22 март 2009, неделя, 15:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Левски (Омуртаг)               1:1
8 април 2009, сряда, 17:00 ч (?)
Бенковски (Подгорица) - Тузлушка слава (Антоново)         2:1
Сокол (Трескавец) - Биоелит (Момино)                      5:1
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Орел (Разделци) - Здравец (Здравец)                       4:4
Славилов (Търговище)                                      почива

                           XII кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Биоелит (Момино) - Бенковски (Подгорица)                  0:2
Левски (Омуртаг) - Орел (Разделци)                        4:0
29 март 2009, неделя, 15:00 ч
Тузлушка слава (Антоново) - Боровец 2002 (Търговище)      0:2
Здравец (Здравец) - Славилов (Търговище)                  3:1
Сокол (Трескавец)                                         почива

                           XIII кръг

4 април 2009, събота, 15:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Биоелит (Момино)               4:0
4 април 2009, събота, 17:00 ч
Орел (Разделци) - Тузлушка слава (Антоново)               0:2
5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Славилов (Търговище) - Левски (Омуртаг)                   1:2
Бенковски (Подгорица) - Сокол (Трескавец)                 4:3
Здравец (Здравец)                                         почива

                           XIV кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Биоелит (Момино) - Орел (Разделци)                        8:0
Левски (Омуртаг) - Здравец (Здравец)                      4:1
12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Сокол (Трескавец) - Боровец 2002 (Търговище)              1:4
Тузлушка слава (Антоново) - Славилов (Търговище)          5:1
Бенковски (Подгорица)                                     почива

                           XV кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Орел (Разделци) - Сокол (Трескавец)                       1:5
Боровец 2002 (Търговище) - Бенковски (Подгорица)          6:2
19 април 2009, неделя, 10:30 ч
Славилов (Търговище) - Биоелит (Момино)                   3:0
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Здравец (Здравец) - Тузлушка слава (Антоново)             0:5
Левски (Омуртаг)                                          почива

                           XVI кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Биоелит (Момино) - Здравец (Здравец)                      2:1
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Бенковски (Подгорица) - Орел (Разделци)                   3:0
Сокол (Трескавец) - Славилов (Търговище)                  5:2
Тузлушка слава (Антоново) - Левски (Омуртаг)              1:1
Боровец 2002 (Търговище)                                  почива

                           XVII кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Славилов (Търговище) - Бенковски (Подгорица)              7:1
3 май 2009, неделя, 18:00 ч
Левски (Омуртаг) - Биоелит (Момино)                       3:2
Орел (Разделци) - Боровец 2002 (Търговище)                3:0
по-късно
Здравец (Здравец) - Сокол (Трескавец)                     4:6
Тузлушка слава (Антоново)                                 почива

                           XVIII кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч
Боровец 2002 (Търговище) - Славилов (Търговище)           2:6
Бенковски (Подгорица) - Здравец (Здравец)                 1:4
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Сокол (Трескавец) - Левски (Омуртаг)                      3:5
Биоелит (Момино) - Тузлушка слава (Антоново)              2:2
Орел (Разделци)                                           почива

нагоре


ОФГ Търговище - запад 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Победа (Паламарца)                 14   11   2   1   62:14   35 [+]
-------------------------------------------------------------------
 2. Урожай (Гърчиново)                 14    7   3   4   37:39   24
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 3. Опака (Опака)                      14    6   3   5   57:41   21
 4. Черноломец (Горско Абланово)       14    5   5   4   28:26   20 [+]
 5. Искра (Голямо градище)             14    5   2   7   37:34   17
 6. Устрем (Ломци)                     14    5   1   8   31:47   16 [+]
 7. Любляна (Люблен)                   14    4   1   9   26:56   13
 8. Хан Кардам (Кардам)                14    3   3   8   32:53   12

Бележки
  - Кале (Крепча), 2-и през изминалия сезон; Белия балет (Попово), 4-и през
изминалия сезон; и Спортист (Ковачевец), 8-и през изминалия сезон; се отказват
от участие.
  - Победа (Паламарца), Черноломец (Горско Абланово) и Устрем (Ломци) се
включват в групата.

                           I кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Победа (Паламарца) - Черноломец (Горско Абланово)         1:0
Опака (Опака) - Искра (Голямо градище)                    3:0
Любляна (Люблен) - Устрем (Ломци)                         7:1
1 ноември 2008, събота, 10:00 ч
Урожай (Гърчиново) - Хан Кардам (Кардам)                  4:2

                           II кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
Хан Кардам (Кардам) - Устрем (Ломци)                      2:2
Искра (Голямо градище) - Любляна (Люблен)                 2:3
Черноломец (Горско Абланово) - Опака (Опака)              1:1
Урожай (Гърчиново) - Победа (Паламарца)                   4:3

                           III кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Победа (Паламарца) - Хан Кардам (Кардам)                  4:2
Опака (Опака) - Урожай (Гърчиново)                       10:0
в Горско Абланово:
Любляна (Люблен) - Черноломец (Горско Абланово)           0:4
Устрем (Ломци) - Искра (Голямо градище)                   7:2

                           IV кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Хан Кардам (Кардам) - Искра (Голямо градище)              5:3
Черноломец (Горско Абланово) - Устрем (Ломци)             4:2
Урожай (Гърчиново) - Любляна (Люблен)                     3:2
Победа (Паламарца) - Опака (Опака)                        7:1

                           V кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Опака (Опака) - Хан Кардам (Кардам)                       3:3
Любляна (Люблен) - Победа (Паламарца)                     1:1
Устрем (Ломци) - Урожай (Гърчиново)                       0:3
Искра (Голямо градище) - Черноломец (Горско Абланово)     1:1

                           VI кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Хан Кардам (Кардам) - Черноломец (Горско Абланово)        1:1
Урожай (Гърчиново) - Искра (Голямо градище)               2:2
Победа (Паламарца) - Устрем (Ломци)                       2:0
Опака (Опака) - Любляна (Люблен)                         13:1

                           VII кръг

25 октомври 2008, събота, 11:00 ч
Черноломец (Горско Абланово) - Урожай (Гърчиново)         2:2
25 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Любляна (Люблен) - Хан Кардам (Кардам)                    3:0
Устрем (Ломци) - Опака (Опака)                            4:1
Искра (Голямо градище) - Победа (Паламарца)               0:1

                           VIII кръг

9 май 2009, събота, 18:00 ч *
Хан Кардам (Кардам) - Урожай (Гърчиново)                  3:0
Черноломец (Горско Абланово) - Победа (Паламарца)         1:8
Искра (Голямо градище) - Опака (Опака)                    3:0
Устрем (Ломци) - Любляна (Люблен)                         3:0
* - целият кръг е отложен от 22 март 2009, събота, 15:00 ч заради
    лоши метеорологични условия.

                           IX кръг

28 март 2009, събота, 15:00 ч
Устрем (Ломци) - Хан Кардам (Кардам)                      5:0
Любляна (Люблен) - Искра (Голямо градище)                 2:6
Опака (Опака) - Черноломец (Горско Абланово)              2:2
Победа (Паламарца) - Урожай (Гърчиново)                   1:1

                           X кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Хан Кардам (Кардам) - Победа (Паламарца)                  0:10
Урожай (Гърчиново) - Опака (Опака)                        4:1
Черноломец (Горско Абланово) - Любляна (Люблен)           0:3
Искра (Голямо градище) - Устрем (Ломци)                   3:0 (сл.?)

                           XI кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Искра (Голямо градище) - Хан Кардам (Кардам)              7:0
Устрем (Ломци) - Черноломец (Горско Абланово)             3:2
Любляна (Люблен) - Урожай (Гърчиново)                     1:2
Опака (Опака) - Победа (Паламарца)                        3:7

                           XII кръг

18 април 2009, събота, 17:00 ч
Хан Кардам (Кардам) - Опака (Опака)                       5:6
Победа (Паламарца) - Любляна (Люблен)                     9:0
Урожай (Гърчиново) - Устрем (Ломци)                      10:3
Черноломец (Горско Абланово) - Искра (Голямо градище)     2:1

                           XIII кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Черноломец (Горско Абланово) - Хан Кардам (Кардам)        5:1
Искра (Голямо градище) - Урожай (Гърчиново)               6:2
Устрем (Ломци) - Победа (Паламарца)                       0:2
Любляна (Люблен) - Опака (Опака)                          3:4

                           XIV кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Хан Кардам (Кардам) - Любляна (Люблен)                    8:0
Опака (Опака) - Устрем (Ломци)                            9:1
Победа (Паламарца) - Искра (Голямо градище)               6:1
Урожай (Гърчиново) - Черноломец (Горско Абланово)         0:3

нагоре


ОФГ Търговище - финали

                           Регламент

Първенците на трите групи, заедно с втория отбор с най-добри показатели, оформят
финална четворка, в която чрез пълен жребий четирите отбора се разпределят в
две полуфинални двойки.

                           1/2 финали

21 май 2009, четвъртък
в Търговище, Работнически спортен комплекс "Неделчо Камов":
Боровец 2002 (Търговище) - Левски (Ловец)                 4:2
Овчарово (Овчарово) - Победа (Паламарца)                  2:2; при дузпите: 9:10

                           Финал

28 май 2009, четвъртък
в Търговище, ст."Димитър Бурков":
Боровец 2002 (Търговище) - Победа (Паламарца)             3:1

нагоре

Благодарим ОС на БФС - Търговище.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com