bulgarian-football.com | Начало | "А" ФГ | И "Б" ФГ | З "Б" ФГ | СИ "В" АФГ | СЗ "В" АФГ | ЮЗ "В" АФГ | ЮИ "В" АФГ |


ОФГ Видин 2008/09

                           Крайно класиране:

                                        М    П   Р   З    ГР      Т

 1. Балкан (Белоградчик)               16   12   2   2   40:15   38
-------------------------------------------------------------------
 2. Тимок (Брегово)                    16   10   0   6   36:22   30
 3. Кула (Кула)                        16    9   2   5   29:23   29
 4. Дунав (Дунавци)                    16    9   0   7   26:24   27
 5. Левски (Покрайна)                  16    8   1   7   25:26   25 [+]
 6. Ботев (Грамада)                    16    7   2   7   25:17   23
 7. Венец (гара Орешец)                16    4   2  10   22:36   14
 8. Партизани (Макреш)                 16    3   3  10   19:32   12
 9. Буковец (Буковец)                  16    3   2  11   13:40   11
--. Ружинци (Ружинци)                   5    0   0   5    0:47    - [*]

Бележки
  - Ботев (Димово) влиза в Северозападна "В" АФГ.
  - Торпедо (косово), 1-и през изминалия сезон; и Дунав (Гомотарци), 8-и
през изминалия сезон; се отказват от участие.
  - Левски (Покрайна) се включва в групата.
  - Ружинци (Ружинци) играе домакинските си мачове в Дреновец.
  - Балкан (Белоградчик) играе домакинските си мачове през есента в гара Орешец,
докато стадионът в Белоградчик бъде ремонтиран.
  - Ружинци (Ружинци) се отказва от участие след VI кръг. Резултатите им
са анулирани.

                           I кръг

6 септември 2008, събота, 17:00 ч
Ботев (Грамада) - Левски (Покрайна)                       0:1
в Дреновец:
Ружинци (Ружинци) - Тимок (Брегово)                       0:7  /анулиран/
в Орешец:
Балкан (Белоградчик) - Венец (Орешец)                     1:1
Буковец (Буковец) - Дунав (Дунавци)                       0:3
7 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Кула (Кула) - Партизани (Макреш)                          3:0

                           II кръг

13 септември 2008, събота, 17:00 ч
Венец (Орешец) - Буковец (Буковец)                        4:1
Тимок (Брегово) - Балкан (Белоградчик)                    2:0
Ботев (Грамада) - Ружинци (Ружинци)                       9:0  /анулиран/
14 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Дунав (Дунавци) - Кула (Кула)                             1:2
25 октомври 2008, събота, 14:30 ч
Левски (Покрайна) - Партизани (Макреш)                    2:1

                           III кръг

20 септември 2008, събота, 17:00 ч
в Дреновец:
Ружинци (Ружинци) - Левски (Покрайна)                     неигран  /първоначално отложен, после анулиран/
Буковец (Буковец) - Тимок (Брегово)                       1:4
Партизани (Макреш) - Дунав (Дунавци)                      1:3
21 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Кула (Кула) - Венец (Орешец)                              5:0
25 октомври 2008, събота, 14:30 ч
в Орешец:
Балкан (Белоградчик) - Ботев (Грамада)                    2:1

                           IV кръг

27 септември 2008, събота, 17:00 ч
Левски (Покрайна) - Дунав (Дунавци)                       0:2
Венец (Орешец) - Партизани (Макреш)                       1:0
Ботев (Грамада) - Буковец (Буковец)                       6:0
в Дреновец:
Ружинци (Ружинци) - Балкан (Белоградчик)                  0:10  /анулиран/
28 септември 2008, неделя, 17:00 ч
Тимок (Брегово) - Кула (Кула)                             4:0 сл. *
* - мачът е прекратен през първото полувреме при 1:1. Присъдена е
    служебна победа за Тимок с 4:0.

                           V кръг

4 октомври 2008, събота, 16:00 ч
в Орешец:
Балкан (Белоградчик) - Левски (Покрайна)                  5:0
Буковец (Буковец) - Ружинци (Ружинци)                     7:0  /анулиран/
Партизани (Макреш) - Тимок (Брегово)                      1:2
Дунав (Дунавци) - Венец (Орешец)                          2:1
5 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Кула (Кула) - Ботев (Грамада)                             2:2

                           VI кръг

11 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Левски (Покрайна) - Венец (Орешец)                        3:0
Тимок (Брегово) - Дунав (Дунавци)                         1:0
Ботев (Грамада) - Партизани (Макреш)                      1:0
в Орешец:
Балкан (Белоградчик) - Буковец (Буковец)                  1:0
12 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
в Дреновец:
Ружинци (Ружинци) - Кула (Кула)                           0:14  /анулиран/

* - Ружинци (Ружинци) се отказва от по-нататъшно участие през седмицата между VI и VII
    кръг. Всичките им резултати до този момент се анулират.

                           VII кръг

18 октомври 2008, събота, 16:00 ч
Буковец (Буковец) - Левски (Покрайна)                     3:2
Дунав (Дунавци) - Ботев (Грамада)                         1:0
Венец (Орешец) - Тимок (Брегово)                          4:0
19 октомври 2008, неделя, 16:00 ч
Кула (Кула) - Балкан (Белоградчик)                        3:2
Партизани (Макреш)                                        почива

                           VIII кръг

1 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Левски (Покрайна) - Тимок (Брегово)                       4:2
Ботев (Грамада) - Венец (Орешец)                          3:1
в Орешец:
Балкан (Белоградчик) - Партизани (Макреш)                 3:0 сл.
2 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Буковец (Буковец) - Кула (Кула)                           0:1
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           IX кръг

8 ноември 2008, събота, 14:30 ч
Партизани (Макреш) - Буковец (Буковец)                    2:2
Дунав (Дунавци) - Балкан (Белоградчик)                    1:3
Тимок (Брегово) - Ботев (Грамада)                         3:1
9 ноември 2008, неделя, 14:30 ч
Кула (Кула) - Левски (Покрайна)                           1:1
Венец (Орешец)                                            почива

                           X кръг

21 март 2009, събота, 15:30 ч
Левски (Покрайна) - Ботев (Грамада)                       1:2
Венец (Орешец) - Балкан (Белоградчик)                     отложен
Дунав (Дунавци) - Буковец (Буковец)                       0:1
22 март 2009, неделя, 15:30 ч
Партизани (Макреш) - Кула (Кула)                          отложен
18 април 2009, събота, 17:00 ч
Венец (Орешец) - Балкан (Белоградчик)                     1:2
Партизани (Макреш) - Кула (Кула)                          0:2
Тимок (Брегово)                                           почива

                           XI кръг

28 март 2009, събота, 15:30 ч
Партизани (Макреш) - Левски (Покрайна)                    4:0
Буковец (Буковец) - Венец (Орешец)                        0:1
Балкан (Белоградчик) - Тимок (Брегово)                    2:1
29 март 2009, неделя, 16:00 ч
Кула (Кула) - Дунав (Дунавци)                             1:2
Ботев (Грамада)                                           почива

                           XII кръг

4 април 2009, събота, 17:00 ч
Ботев (Грамада) - Балкан (Белоградчик)                    1:2
Тимок (Брегово) - Буковец (Буковец)                       4:1
Дунав (Дунавци) - Партизани (Макреш)                      1:3
5 април 2009, неделя, 17:00 ч
Венец (Орешец) - Кула (Кула)                              1:3
Левски (Покрайна)                                         почива

                           XIII кръг

11 април 2009, събота, 17:00 ч
Дунав (Дунавци) - Левски (Покрайна)                       0:3
Партизани (Макреш) - Венец (Орешец)                       4:4
Буковец (Буковец) - Ботев (Грамада)                       1:1
12 април 2009, неделя, 17:00 ч
Кула (Кула) - Тимок (Брегово)                             2:1
Балкан (Белоградчик)                                      почива

                           XIV кръг

25 април 2009, събота, 17:00 ч
Левски (Покрайна) - Балкан (Белоградчик)                  0:3
Тимок (Брегово) - Партизани (Макреш)                      3:0
Венец (Орешец) - Дунав (Дунавци)                          2:3
26 април 2009, неделя, 17:00 ч
Ботев (Грамада) - Кула (Кула)                             3:0
Буковец (Буковец)                                         почива

                           XV кръг

2 май 2009, събота, 18:00 ч
Венец (Орешец) - Левски (Покрайна)                        0:3
Дунав (Дунавци) - Тимок (Брегово)                         4:3
Партизани (Макреш) - Ботев (Грамада)                      1:0
Буковец (Буковец) - Балкан (Белоградчик)                  0:5
Кула (Кула)                                               почива

                           XVI кръг

9 май 2009, събота, 15:00 ч
Левски (Покрайна) - Буковец (Буковец)                     3:0
Ботев (Грамада) - Дунав (Дунавци)                         0:1
Тимок (Брегово) - Венец (Орешец)                          4:0
10 май 2009, неделя, 18:00 ч
Балкан (Белоградчик) - Кула (Кула)                        4:0
Партизани (Макреш)                                        почива

                           XVII кръг

16 май 2009, събота, 18:00 ч
Тимок (Брегово) - Левски (Покрайна)                       2:0
Венец (Орешец) - Ботев (Грамада)                          1:2
Партизани (Макреш) - Балкан (Белоградчик)                 2:2
17 май 2009, неделя, 18:00 ч
Кула (Кула) - Буковец (Буковец)                           3:0
Дунав (Дунавци)                                           почива

                           XVIII кръг

23 май 2009, събота, 18:00 ч
Буковец (Буковец) - Партизани (Макреш)                    3:0
Балкан (Белоградчик) - Дунав (Дунавци)                    3:2
Ботев (Грамада) - Тимок (Брегово)                         2:0
24 май 2009, неделя, 18:00 ч
Левски (Покрайна) - Кула (Кула)                           2:1
Венец (Орешец)                                            почива

нагоре

Благодарим на Радио Гама.

Creative Commons License 1992-2009 bulgarian-football.com | За контакт: editors @ bulgarian-football.com